OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Polski w 10 tańcach": 2018-11-03, Lublin LIDER - Lublin lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa Polski PTT w 10 Tańcach
- Lublin 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polski PTT w 10 Tańcach
- Lublin 2018
Lublin 3.11.2018
Organizator: PTT, SKT LIDER
Prowadzenie: Janusz Myka, Gołębiowski Maciej
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Kamil Magdziarz
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Pow. 18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
10-11, Mistrz. Polski, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-20, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Senior 1, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Senior 2, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Senior 3+4, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   4 Akademia Tańca TABOR - Je    1
   5 AKSEL - Rzeszów              2
   6 ArtDance - Kraków            1
   7 ASTRA - Szczecin            15
   8 BALLARE - Częstochowa        1
   9 BAWINEK - Kraków             1
  10 BLUE CLASSIC - Warszawa      3
  11 BRASIL - WARSZAWA            2
  12 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  13 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
  14 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
  15 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
  16 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
  17 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
  18 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    1
  19 DANCE TEAM - Wrocław         1
  20 DANCECLUB - Szczecin         2
  21 DANCELOOK - Gliwice          1
  22 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  23 FANTAZJA - Kraków            1
  24 FAST-STEP Warszawa           4
  25 FENIKS - Białystok           1
  26 FINEZJA - Poznań             1
  27 FLAMENCO - Siemianowice      2
  28 GALA - Mielec                1
  29 GASIEK - Rzeszów             2
  30 GEMAR - Wrocław              1
  31 GRACJA - Zielona Góra        5
  32 IDEA - Kraków                1
  33 IGLICA - Wrocław             4
  34 IMPULS - Chorzów             1
  35 JEDYNKA - Łódź               1
  36 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  37 KICK - Kielce                1
  38 K-STUDIO Krosno              1
  39 LEW - Legnica                1
  40 LEWANDOWSKI Bernard - Bol    1
  41 LIDER - Lublin               2
  42 MAESTRO - Opole              1
  43 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  44 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  45 MASTER DANCE - Gliwice       1
  46 MYKA - Zamość                1
  47 OKRĘG POMORSKI PTT           1
  48 PASJA - Lublin               1
  49 PODKARPACIE - Jasło          1
  50 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    4
  51 POLISH CLUB - Warszawa       4
  52 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  53 PW DANCE - Rzeszów           1
  54 RAGTIME - Kęty               1
  55 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  56 ROYAL DANCE - Szczecin       1
  57 RYTM - Żory                  2
  58 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  59 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  60 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    3
  61 STYL - Kraków                2
  62 SUKCES - Jaworzno            1
  63 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  64 TAKT - Chełm                 1
  65 TANGO - Gdynia               1
  66 THOMAS DANCE - Kraków        1
  67 ZAMEK - Lublin               1
  68 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      1/  15
  10         2 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno                              2/  15
   3         3 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków                              3/  15
   8         4 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa                         4/  15
   4         5 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów                               5/  15
   2         6 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin                               6/  15
   7         7 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      7/  15
  11         8 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      8/  15
  12         9 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin                                 9/  15
  13        10 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin                          10/  15
  14        11 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                     11/  15
  15        12 Ziętkowski Kacper, Sawicka Julia                   FENIKS - Białystok                            12/  15
   5        13 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K                     13/  15
   6        14 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin                        14/  15
   9        15 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin                              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    88       1-2
   2  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  X XXXX  6    86       3-4
   3 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7 XXX XX XX  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    82       8-9
   4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9    88       1-2
   5 X X   X X  4   X        1 XXXXXXX    7  XXXX X    5     X X    2 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 X XXX X X  6  XX X XXX  6  XX XX X   5    52          
   6    XXX     3   XXX  XX  5 X       X  2  X      X  2  XXXX  X   5  XX   X X  4  X         1  X X    X  3 XX XX  X   5  XX  X XX  5    35          
   7 XXXXXXXXX  9 X  XXXXX   6 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 X   XXXXX  6 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    78        10
   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    85       5-6
   9      X X   2  X X   X   3  X X   X   3   XX   X   3   X    X   2    X   X   2  XXXX X X  6   XX XXXX  6    X       1 XXXXX X    6    34          
  10 XXXXX XXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86       3-4
  11 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XX X X X   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    83         7
  12 XXXXXX  X  7 XXX XXXXX  8  XXXXX XX  7 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    82       8-9
  13 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    85       5-6
  14 XX XX XX   6 XX  XXX X  6     XXXX   4 X   XXX    4 XX  XXX X  6  XXXXXX X  7   X XXX X  5 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X X X X X  5    60        11
  15 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8 X X  XX    4 X  X   X   3     X      1  X  XX     3    X  XX   3    56        12
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1   XX XXXX  6  XXX   XX  5  XXX XXXX  7   XX XXXX  6  XXX   XX  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X XX XXXX  7    70         2
   2   XXX XXX  6 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 X XXX X X  6 X XXX X X  6  XXX XX X  6    X   XX  3 X XX XX X  6 X  X    X  3    X       1    53       4-5
   3 XXXXX XXX  8 XX XX XX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXX  XX  7  X      X  2 XX         2       X    1 X X   X X  4      X  X  2    48       6-7
   4 XXX    XX  5 X XXX XXX  7 XXXXX  XX  7 XXXX   XX  6 X XXXXXX   7 X X X  XX  5 X XX  X X  5 X  X X  X  4 XX X       3 X XX    X  4    53       4-5
   7 XX X X  X  5      XX X  3      X     1  X  XXX    4 XX  XXXX   6 X   XXXXX  6 XXX XXX    6 XX X   XX  5  X X X XX  5 XX  XXXXX  7    48       6-7
   8 XX XXXXX   7 XX X XXX   6 XX    XX   4 XX X  XX   5  X X XXXX  6 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXX   8    69         3
  10 XX XX  XX  6 XXXXXX XX  8 XXXXX  X   6 XXXXXXXXX  9 XXXX    X  5 XXXX XXX   7  XXXXXXXX  8 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    73         1
  11 XXX   X    4 XXX  XX X  6 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8  X X       2  X   X     2  X         1  X  X      2  X         1    41          
  12   X XXX    4     X      1     X      1     XX     2     XX     2   X X  X   3  XX XXXXX  7  XX X  XX  5  XX XXXX   6 XXX X XX   6    37          
  13     XX     2   X XX     3    X X  X  3      X  X  2      XX    2 X XX X     4    X   X   2   X XX X   4   X XXXX   5  XXXXXXXX  8    35          
  14            0            0       X    1            0            0     X X    2 X   X X    3     X X    2     X      1     X X    2    11          
  15      X     1            0            0            0            0            0            0     X      1            0            0     2          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 642355441 2.0 751151654 5.0 761132524 2.0 751151654 4.0 761151642 4.0 412161311 1.0 411142212 1.0 411161211 1.0 411171211 1.0 432161311 1.0   22.0    1
   2 366114267 4.0 426317267 4.0 434316377 4.0 433216345 3.0 544215254 3.0 657257757 7.0 567456757 7.0 567235757 5.0 545317766 6.0 557227777 7.0   50.0    6
   3 411223112 1.0 312532113 1.0 312221212 1.0 214423112 1.0 412423415 1.0 746774665 6.0 736663675 6.0 756774565 7.0 756644654 7.0 723674654 6.0   37.0    3
   4 224447626 3.0 133465435 3.0 145443765 5.0 125534766 5.0 135334537 2.0 164436574 5.0 155275364 5.0 145443374 3.0 177435375 5.0 375455565 5.0   41.0    5
   7 777672574 7.0 677743576 7.0 677754456 7.0 577745477 7.0 377642376 7.0 275542446 4.0 374714546 4.0 374617636 6.0 364723547 4.0 266713236 3.0   56.0    7
   8 535766333 6.0 565674342 6.0 556677143 6.0 666677233 6.0 656766123 6.0 321613133 2.0 222321133 2.0 223322143 2.0 233252132 2.0 141342143 2.0   40.0    4
  10 153531755 5.0 244226721 2.0 223565631 3.0 342362521 2.0 223577761 5.0 533325222 3.0 643537421 3.0 632556422 4.0 622566423 3.0 614536422 4.0   34.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław                               1/  24
  26         2 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra                          2/  24
  30         3 Kidybiński Paweł, Tracz Oliwia                     MYKA - Zamość                                  3/  24
  41         4 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory                                    4/  24
  22         5 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ                      5/  24
  21         6 Baiev Mykhailo, Zheliezniakova Alona               POLISH CLUB - Warszawa                         6/  24
  42         7 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      7/  24
  25         8 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin                               8/  24
  31         9 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ                      9/  24
  32        10 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                     10/  24
  36        11 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin                          11/  24
  35        12 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra                         12/  24
  39        13 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin                              13/  24
  23     14-15 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa                          14-15/  24
  34     14-15 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów                           14-15/  24
  44        16 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa                        16/  24
  38        17 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin                              17/  24
  40        18 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ                     18/  24
  33        19 Martin Jakub, Gierszewska Natalia                  ASTRA - Szczecin                              19/  24
  43        20 Zyglarski Piotr, Rosińska Izabela                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                     20/  24
  29        21 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin                              21/  24
  28        22 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin                                22/  24
  24     23-24 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin                           23-24/  24
  27     23-24 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin                           23-24/  24
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21  XXX       3 XXXX XXX   7 X X  XXX   5 X X    X   3 X XX   X   4 X XXXXX    6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 X XXXXX    6 X XXXXXX   7    57         8
  22 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 X XXX XXX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7    79         4
  23     XX     2     X      1    XXX     3     XX     2     X X    2 X XXXX XX  7  X XX  XX  5     XX XX  4 XX XX X X  6   XXX  XX  5    37          
  24            0    X       1            0    X X X   3            0            0 X   X      2 X          1            0            0     7          
  25 XX  X XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9  X    X    2            0    X       1  X X  X    3            0    46        11
  26 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    82         3
  27  X         1         X  1        X   1            0            0            0            0  X         1  X X       2    X       1     7          
  28     X      1            0            0         X  1            0  XX X      3  X      X  2   X        1  X         1 XX XX XX   6    15          
  29   X  X  X  3   XX X     3        XX  2     X   X  2     XX  X  3            0      X     1            0            0  XX        2    16          
  30 XXXXXXXXX  9 XXX XX XX  7 XXX X X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    84         2
  31 XXX XX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXX      4  X  XX     3     XX XX  4 X   XX  X  4 XX XXX  X  6    63         6
  32 X XXXXXX   7 X XX XXX   6 XXXXXX  X  7 X XX X  X  5 X  X X     3   X  X XX  4   X XXXXX  6   X  X XX  4   XX X XX  5    XXXXXX  6    53         9
  33            0            0  X         1  X         1            0 XX X XXX   6 XXX XX     5 XX X  XXX  6 X   X  XX  4 XX    XXX  5    28          
  34  X      X  2 X       X  2      X  X  2  X      X  2  X      X  2 XXX  XXXX  7 X  X XXXX  6 X XXX XXX  7 X     XXX  4 X X     X  3    37          
  35      X XX  3      X XX  3 X   XXXXX  6 X X  XX X  5 X XXXX X   6 X  X X  X  4 XX X X X   5 X    X     2 X XX X X   5 XX   XX    4    43        12
  36 XXXX  X    5 XXXX X XX  7 XXXX   XX  6 XX X  X    4 XXXX X XX  7 XXXXX XX   7 X XX X  X  5 XXXX X X   6 X X XXXX   6 X XX X XX  6    59         7
  37 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    87         1
  38 XXXXXXX    7  X  X X    3  XX   XXX  5  XXXXXXX   7  XX   XXX  5  X      X  2            0  X         1            0  X         1    31          
  39 X  X XXXX  6 X     XX   3   XX XXXX  6 XX X  XX   5 XX    XXX  5    X X X   3   X   X    2  X X  X    3    XX XX   4       X X  2    39          
  40 X   XXXXX  6     X X    2 X  XX      3        X   1     XXX X  4  X X       2 X X    X   3   X XX  X  4  XX  X     3   X  X     2    30          
  41 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 X  X   X   3 X XX XXXX  7 XXXXXXX X  8  XXX X XX  6  X X X X   4    69         5
  42  X X   X   3  X XX      3  X XXX     4  XX X      3  X XX      3   XXX XXX  6  XXXX XXX  7 X XXX XXX  7  XXXX  XX  6 XXXXXXXXX  9    51        10
  43     X X    2     X X X  3     X X    2     X X    2     X X    2   X X X X  4  X  X X X  4  X  X X    3  X  X X    3     X X    2    27          
  44   XX       2  XX        2    X       1    X X     2   XX X     3  X XXXX X  6  X XX X    4   XX  X    3 X XX XX X  6   XXXX     4    33          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 X     XX   3 X X  X X   4 X X        2 X X   XX   4 X X        2 X X XXX    5 XXXX XX    6 X X XXXX   6 X X X XX   5 XXX XXX    6    43         6
  22 XXXXX XXX  8  X XXXXXX  7 XXXXX XXX  8 XX XXXXX   7 XXXX  XX   6  X  X  XX  4 XX  X XXX  6  X XXXXXX  7 XXXXX  X   6 XXX X  X   5    64         4
  25  X  X X    3 XXX XXXX   7 X X X X X  5 X   XXXX   5 XXX XXXXX  8  X         1            0            0      X     1            0    30          
  26 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8  XX  XXXX  6  XXX XXXX  7    79         2
  30 X XX X  X  5 X XX XX    5  XXX X X   5   XX    X  3    X  X    2 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8    61         5
  31  XX XX XX  6  XX X   X  4  X  X  X   3  XX X   X  4  X  XX XX  5   X        1   X        1   X  X     2      X     1            0    27          
  32      X     1     X   X  2     XX  X  3  X  XX  X  4     XX     2      X     1     XXX X  4     X      1      XX X  3         X  1    22          
  35            0            0      X     1            0         X  1 XX   X     3  X         1 X          1            0            0     7          
  36            0            0       X    1            0            0 XXXX       4 XXX        3 XXX        3 X XX  X    4 XX X  X    4    19          
  37 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    90         1
  41 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX X  XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    X XXXX  5   XXX  X   4  XXX    X  4  X XX X X  5   XXXXXXX  7    66         3
  42    X       1    X       1    X X     2    X       1    X       1    XX XXX  5    X X XX  4    X  XXX  4 XX XX  XX  6 XX XXX XX  7    32          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 666665456 6.0 663663455 6.0 656665656 6.0 665666556 6.0 654664456 6.0 465664456 5.5 456664456 6.0 564564456 5.0 565663646 6.0 362664556 5.0   57.5    6
  22 444446545 5.0 542446546 4.0 445546345 5.0 543544645 5.0 435556545 5.0 533546545 4.0 543556645 4.0 446655545 4.0 446556455 5.0 545246445 4.0   45.0    5
  26 225552211 2.0 225531211 2.0 121431221 2.0 221431221 2.0 222342222 2.0 322133223 2.0 325243222 2.0 323122122 2.0 322231222 2.0 424422222 2.0   20.0    2
  30 353333663 4.0 356354664 5.0 363153563 3.0 354353463 4.0 363433663 3.0 144422332 3.0 132322333 3.0 232433334 3.0 233324334 3.0 133353334 3.0   34.0    3
  37 111121122 1.0 111222122 1.0 212222112 1.0 112122112 1.0 111121111 1.0 211211111 1.0 211111111 1.0 111211211 1.0 111112111 1.0 211111111 1.0   10.0    1
  41 532214334 3.0 434115333 3.0 534314434 4.0 436215334 3.0 546215334 4.0 656355664 5.5 664435564 5.0 655346663 6.0 654445563 4.0 656535663 6.0   43.5    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa                         1/  19
  67         2 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów                               2/  19
  58         3 Konopiński Dawid, Szyc Klaudia                     CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań                      3/  19
  54         4 Furman Jakub, Guzik Magdalena                      IDEA - Kraków                                  4/  19
  65         5 Sakun Fedor, Cieślak Patrycja                      CIEŚLAK - Jelenia Góra                         5/  19
  56         6 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin                               6/  19
  69         7 Trytko Michał, Izdebska Zuzanna                    DANCELOOK - Gliwice                            7/  19
  55         8 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog                      8/  19
  57         9 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa                            9/  19
  60        10 Michalak Krystian, Kwiatek Aleksandra              BRASIL - WARSZAWA                             10/  19
  61        11 Nazaruk Michał, Widlarz Patrycja                   PW DANCE - Rzeszów                            11/  19
  62        12 Pałaszewski Rafał, Kowalska Paulina                BRASIL - WARSZAWA                             12/  19
  52        13 Duraj Maksymilian, Chwastowska Joanna              STYL - Kraków                                 13/  19
  63        14 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin                                14/  19
  53        15 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław                          15/  19
  51        16 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków                              16/  19
  59        17 Maciejewski Przemysław, Żegalski Alicja            BLUE CLASSIC - Warszawa                       17/  19
  68        18 Stetsyuk Mikhail, Plichta Klaudia                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                     18/  19
  66        19 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice                       19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 X XXX XXX  7 XX XXXX    6 X XX XXX   6 XXXXX X    6 X XX  XX   5    X  X    2  XXX       3    X       1 XX         2            0    38          
  52         X  1 X XX X XX  6  X  X XX   4 X XX XX    5   X  XX    3   X XX X   4 XXXX XXXX  8 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9   XXXXXX   6    53          
  53 X    XXX   4      XXXX  4     XXXXX  5        XX  2    X X XX  4 XXXXXX X   7  X  XX X   4  X     XX  3    XXX X   4   XX X XX  5    42          
  54 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8    84         3
  55 XXXXXXX    7 XXXXX  X   6 X XXX  X   5  XX XX     4 XXX X XX   6 X    X XX  4  XX  X XX  5 X XX XXXX  7 XXX XX     5 XX  X  XX  5    54     11-12
  56 X   X XX   4  X  XXX    4 XXX  XX    5 XXX  XXX   6 XX  XXXX   6 XX  XXXXX  7 X XXXXXXX  8 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    64         7
  57 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXX  XXX  7 X XX  XXX  6 XXXX  X X  6 XX X       3    X X     2  X X  X    3 X XXXXXXX  8 XX X    X  4    54     11-12
  58  X   XX X  4 XXXX  XXX  7 XXXX  XXX  7 X  XX XXX  6 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7    73         6
  59   XXX   X  4  X  XX  X  4      X     1   X XX     3  XXXXX  X  6    X XX    3 XX  XX     4 XXX XX     5   X     X  2 X X  XX    4    36          
  60 XXXXX      5 X XXX XX   6 XX XX      4 XX XX X    5 XXXXX  X   6 X XXX XXX  7 X  XX XXX  6 XX XXXX    6 XXX XX X   6 XXXXXXX X  8    59         9
  61 XXX XX XX  7  X XXXXXX  7  X  XX  X  4  X  XX XX  5  X XX      3   XXXXXXX  7 XXXXX XXX  8    XXXXXX  6  X   X XX  4  X  XX XX  5    56        10
  62 XXXX X XX  7 XXX    XX  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX   XXX  6 XXXX   X   5 X XX  X X  5 XXXX  X X  6  XXX  XXX  6 XXXX    X  5    63         8
  63  XX XX  X  5   X X      2 XXXXXX  X  7   X X  XX  4     XX  X  3  XX X  XX  5  XX X XXX  6  XX XX XX  6  X X  XXX  5   X X XX   4    47          
  64  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    85         2
  65 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 X XX XXXX  7 XXXXXX XX  8 X  X XXX   5 XXXXXXXX   8    77         5
  66        X   1         X  1      X  X  2      X  X  2         X  1       X    1            0            0         X  1    X XX X  4    13          
  67 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    86         1
  68    X XX    3     XX     2       X    1  X X       2      X     1  X X    X  3     X      1         X  1     X X    2     X      1    17          
  69 XX X XXXX  7 XXXXXXX X  8 X XXX XXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 X XXXXXX   7 XX XXXXXX  8    79         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXX XXX  8  XXX  X X  5 X X X X X  5    XX X X  4  XX XXX X  6   XXX X    4    64       2-4
  55 X XX    X  4 X XX X  X  5 X X  X  X  4 X X XX  X  5     X      1        X   1  X     X   2  X    XX   3 X    X X   3   X  X XX  4    32          
  56    XX X    3  X  X      2     X X    2    XXX X   4     X      1 XX  XXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8    51         6
  57  XXX  X    4  XXXX XX   6  XXX X  X  5   XX  X    3  XXX  XX   5    X       1    X       1    X       1    X       1    X       1    28          
  58 XX   X     3 XX   XX X  5 X X X XX   5 X     XXX  4 X    XXXX  5 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8    64       2-4
  60            0            0    XXX     3            0 X          1  X  XX     3 XXXX X     5  XX  X     3 X X  X     3 XXX XXX    6    24          
  61  X  X  XX  4            0  X      X  2  X      X  2            0        XX  2      X XX  3        XX  2        XX  2      X XX  3    20          
  62            0      X  X  2 X      X   2 XX   XX X  5 XXX  X  X  5   XX       2   X  X     2 X          1            0            0    19          
  64 XXX XXXXX  8  X  XXXXX  6  XX XXXXX  7  XX XXXXX  7  X XXXXXX  7 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7    76         1
  65 XXX XXXXX  8 X XXX  XX  6 XX XXXXX   7 X  XX  XX  5 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 X   X XXX  5 X X X XXX  6  XX XXX X  6  XX X   X  4    64       2-4
  67 X XXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 X  XXXX    5    XX X    3    XXX     3  X XX      3 X  X XX    4    60         5
  69    X X X   3 X XX XXX   6    X       1  XXX       3   XX X     3 X XX       3 XXXX       4 XXX  X     4 XXXX  XX   6 XXXX   X   5    38          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 151223334 3.0 241326334 4.0 231214223 2.0 111216123 1.0 311215132 1.0 552336365 5.0 541225465 4.0 664325564 6.0 552236564 6.0 654234563 6.0   38.0    4
  56 646636666 6.0 666535665 6.0 656536666 6.0 656355666 6.0 656656665 6.0 426545426 4.0 336336336 3.0 335546323 3.0 336345333 3.0 336346332 2.0   45.0    6
  58 465364555 5.0 454664456 5.0 364365554 5.0 465463455 5.0 465364454 5.0 143211231 2.0 123541221 2.0 123431231 2.0 123522221 2.0 245615226 4.0   37.0    3
  64 514511223 2.0 515411223 2.0 515421132 3.0 524621232 3.0 524421223 2.0 214422112 1.0 214612112 1.0 211612112 1.0 211611112 1.0 113521111 1.0   17.0    1
  65 322445442 4.0 332242542 3.0 443643445 4.0 343544544 4.0 242542546 4.0 661663544 6.0 652464543 5.0 542263446 4.0 664464446 4.0 521463445 3.0   41.0    5
  67 233152111 1.0 123153111 1.0 122152311 1.0 232132311 2.0 133133311 3.0 335154653 3.0 465153654 6.0 456154655 5.0 445153655 5.0 462152654 5.0   32.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      1/  18
  96         2 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je                      2/  18
  85         3 Gabrysz Szymon, Włodarczyk Weronika                IGLICA - Wrocław                               3/  18
  89         4 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin                               4/  18
  92         5 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin                                 5/  18
  82         6 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      6/  18
  88         7 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      7/  18
  95         8 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      8/  18
  84         9 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno                                9/  18
  83        10 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa                       10/  18
  93        11 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa                            11/  18
  91        12 Kłos Wojciech, Kotowicz Martyna                    FAST-STEP Warszawa                            12/  18
  86        13 Grabiński Marcin, Koval Yelizavieta                FAST-STEP Warszawa                            13/  18
  98        14 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków                         14/  18
  81        15 Borbot Rostislav, Podborowska Anastazja            MAESTRO - Opole                               15/  18
  87        16 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów                               16/  18
  90        17 Klar Mikołaj, Kalynowycz Daria                     JEDYNKA - Łódź                                17/  18
  97        18 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce                                 18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            CH           S            R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81   XXX  XX  5  X    X    2 XX  X  XX  5  X XXX  X  5  XX XXXXX  7  XX     X  3  X  X  XX  4    XX  XX  4    35          
  82 XXXXXXXX   8 X XX  XX   5 XXX   XX   5 XXXXXXXX   8 XXX  XXX   6 X X  XXX   5  X X XXXX  6 XXXXXXX X  8    51     10-11
  83 XX X XXX   6  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 X  XX XXX  6 XXXXXXX    7 X XXX XXX  7 X X   X X  4    54       8-9
  84 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 X   X  XX  4 X  X  XXX  5 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9    57         6
  85 XXX XX XX  7 XX  XX     4 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXX X  7    59         5
  86 X   XXXXX  6 XXX   XX   5   XX XXX   5 X XX XXXX  7 X XX XX X  6  XXXX XXX  7  XX X   X  4  X  X      2    42          
  87    XXX     3  X   X     2   XX X  X  4 XXXXXXXXX  9      X     1      X X   2     XX  X  3  X   X     2    26          
  88 XXXXX X X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8   XX XXX   5 X XXXX XX  7  XXXX XXX  7 X XX XXXX  7   XXX  XX  5    54       8-9
  89  X     X   2 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8 X XXXXXXX  8    60       3-4
  90    X  X    2    XX   X  3     XX X   3            0 X X        2 XX X  X    4 X X  X XX  5 XX     X   3    22          
  91 XX X X XX  6 X   XX X   4 X       X  2 XX XX  X   5 XXXXX   X  6 X X XX  X  5 XXXXXXX    7 XXXXXXXX   8    43        12
  92 XXXXXXX X  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX X   X  5 XXXXXX XX  8 X  XXXX X  6 X XX XX    5  XXX XXX   6    55         7
  93   XX XXXX  6 X XXXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXX XXX X  7 XXX X XXX  7 XX    XX   4 XX X  X    4 XXXXX XXX  8    51     10-11
  94 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    70         1
  95 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7  XXXXXX    6 XXXXXXXXX  9 X XXXX X   6 X  XXXXXX  7    60       3-4
  96 X X XXXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    65         2
  97 XXX XX  X  6   X XX XX  5         X  1  X      X  2    X       1     X      1  X  X      2      X     1    19          
  98  XX X X    4 XX X  XXX  6  X X  XX   4    X       1 XX XX XXX  7    X X XX  4 XXXXX XX   7 XXXX XXXX  8    41          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            CH           S            R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82  XXX XXXX  7  XXX X     4    X  X X  3  X XXXXXX  7 X XXXX     5  X  XXXX   5  XXXXX  X  6   X  X     2    39       4-5
  83 X X   XXX  5   XX  XXX  5 X XXX XX   6   XX  XX   4 X X        2   X        1       X    1         X  1    25          
  84  X    XX   3 X      X   2       XX   2        X   1  X    XX   3 XX XXXXX   7  X  XXXX   5  X XX  X   4    27          
  85 XXXX    X  5 XXXX    X  5 XXX   X    4 XXX XX XX  7 XXXXX  XX  7 XX XX X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXX XXX   7    50         3
  88   XXX   X  4  XX XXX X  6  XXXX   X  5  XX X X X  5        XX  2   X     X  2    X   XX  3     X   X  2    29          
  89 X   XX X   4 X   XX X   4 XX  XXXX   6 X   X      2 X   XXXX   5  XX XX X   5 X X XX X   5 XXX XXXXX  8    39       4-5
  91            0     X      1      X  X  2 X  X       2 X XXX      4 X X        2 X X  X  X  4 X X X      3    18          
  92  XXXXX     5  X  XXXXX  6 X   XX  X  4 XX X XX    5   X  X     2    X X XX  4  X X X     3   XX XXXX  6    35         6
  93     X X    2 X   X X    3  X  X  XX  4            0  X    X X  3    XX X X  4 X     X    2 X     X    2    20          
  94 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 X XXX XXX  7 XX XXXXXX  8    67         1
  95 X  X X  X  4   XX X  X  4   XX X     3   XX X  X  4  X X XX X  5 X       X  2  XX     X  3 XX X       3    28          
  96 XX  XXXX   6 XX X  XX   5 XXXX X X   6 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XX XX XX   6  XXXXXXXX  8    55         2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CH            S             R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82 665666465 6.0 666666465 6.0 662566652 6.0 665466566 6.0 652633445 5.0 542413365 4.0 335553665 5.0 443533566 5.0   43.0    6
  85 312532644 3.0 312334642 3.0 316235543 3.0 322344643 3.0 213546353 3.0 414565554 5.0 114212432 1.0 111241242 1.0   22.0    3
  89 446125536 5.0 535545556 5.0 535624425 5.0 556535434 5.0 134415536 4.0 235624236 3.0 242636346 4.0 334625425 4.0   35.0    4
  92 534453252 4.0 454453331 4.0 454442266 4.0 444653351 4.0 466152662 6.0 656251643 6.0 666424553 6.0 666464653 6.0   40.0    5
  94 121211113 1.0 121111113 1.0 121111111 1.0 111111112 1.0 325321224 2.0 323332421 2.0 423341214 3.0 522312334 3.0   14.0    1
  96 253344321 2.0 243222224 2.0 243353334 2.0 233222225 2.0 541264111 1.0 161146112 1.0 551165121 2.0 255156111 2.0   14.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           STYL - Kraków                                  1/  14
 108         2 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra                          2/  14
 112         3 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław                               3/  14
 110         4 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa                             4/  14
 103         5 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      5/  14
 113         6 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław                        6/  14
 115         7 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K                      7/  14
 104         8 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm                                   8/  14
 101         9 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin                               9/  14
 105     10-11 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin                           10-11/  14
 106     10-11 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola                  10-11/  14
 114        12 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                          12/  14
 107     13-14 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec                              13-14/  14
 109     13-14 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa                    13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101  XX X      3  X X  X    3 X X XXX X  6 X  X XXX   5    X XX    3            0    X X X   3            0            0     X      1    24          
 103 X  X   X   3 X XXX  XX  6 XXXX XX    6 XXXXXX     6 XXXXX XX   7  X XXX     4  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXX  X  6 XX XXXXX   7    61         4
 104     X  X   2   X        1  XX        2   XX       2   X        1 XX XX XXX  7 X  XX X X  5 X  X XX    4    X XX X  4  XXX  X X  5    33          
 105            0    X  X    2    X  XXX  4      X X   2        XX  2      X  X  2            0      X X   2            0        X   1    15          
 106   XX XX X  5 X    X     2    X       1    X X  X  3  X   X     2    X X     2            0            0            0            0    15          
 107            0            0            0            0            0            0            0            0            0            0     0          
 108 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XX  XXXXX  7 XX XXXXXX  8 X XXX XXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    79         2
 109            0            0            0            0            0            0            0            0            0            0     0          
 110 XXXX X  X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXX X X  6 XXXX    X  5 XXXXX  X   6 XXX    XX  5   XX    X  3 X  XX XXX  6 X   XXX X  5    60         5
 111 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXX  XX  6    85         1
 112 XXX  XXXX  7  XX  XXX   5  XX  X XX  5  XX  X XX  5 X   XXXXX  6   X  XXXX  5   XXXXXXX  7  XXXXX XX  7  XXX X XX  6  XXX X X   5    58         6
 113   XXXXXXX  7  XX XX XX  6 X   XX X   4 XX  X XXX  6    XXXXXX  6 XXX XXXXX  8 XX   XX X  5 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8    65         3
 114            0            0            0            0   X        1            0   X        1   X        1   X X  X   3            0     6          
 115 XX  X X    4 X   X   X  3  X  X      2  XX X X    4 XXX X      4 XXX   X    4 XX  X      3 XX  X X    4 XXX   X    4 XXX XXX X  7    39          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103 535456656 6.0 526453565 5.0 335356466 6.0 225363356 3.0 425366366 6.0 536215563 4.0 434126564 3.0 535224654 4.0 545426665 5.0 336226555 4.0   46.0    5
 108 343215243 3.0 242225243 2.0 422225243 2.0 433226222 2.0 342225243 2.0 112333244 2.0 122444343 2.0 422345342 2.0 422354443 3.0 512334223 2.0   22.0    2
 110 264334564 4.0 464336454 4.0 563434354 3.0 562445463 5.0 563532452 3.0 353546652 5.0 353535452 4.0 253436463 3.0 253545552 4.0 253555662 5.0   40.0    4
 111 111122111 1.0 111111111 1.0 111113111 1.0 111112111 1.0 111114111 1.0 241121111 1.0 241212211 1.0 141112111 1.0 131113111 1.0 141113111 1.0   10.0    1
 112 622641422 2.0 633542322 3.0 644661632 4.0 644651634 4.0 634651624 4.0 624452425 3.0 615661635 6.0 614551526 5.0 614231224 2.0 624442434 3.0   36.0    3
 113 456563335 5.0 355664636 6.0 256542525 5.0 356534545 6.0 256443535 5.0 465664336 6.0 566353126 5.0 366663235 6.0 366662336 6.0 465661346 6.0   56.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław                               1/   8
 126         2 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory                                    2/   8
 125         3 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice                        3/   8
 124         4 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra                          4/   8
 122         5 Gawęcki Tomasz, Cybulska Monika                    CENTRUM TAŃCA - Radom                          5/   8
 121         6 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra                          6/   8
 127         7 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      7/   8
 123         8 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX  XX   6 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXX  X X  6   XX XXX   5    74         5
 122 XXX XXXXX  8 X XXXXXX   7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 X XXXXX X  7  XXXXXX    6 XX XXXXX   7 XX XX XXX  7    75         4
 123            0         X  1   X        1   XX    X  3         X  1            0            0  X         1    X    X  2         X  1    10          
 124 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X   XXXX   5 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 X   XXXXX  6 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8    76         3
 125 XXXX XXX   7 XXX    X   4 XX   XXX   5 XXXX X X   6 XXXX  X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7    69         6
 126 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7  X X X XX  5 X XXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8    81         2
 127   XXXX  X  5  X XXXX X  6  X XXX  X  5  X  XXX X  5  X XXX X   5 X  XXXXXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9    66          
 128 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    89         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 441656436 4.0 353555435 5.0 353446436 4.0 343446434 4.0 244443333 3.0 425666643 6.0 336455554 6.0 333655543 4.0 333556543 5.0 444645543 4.0   45.0    6
 122 323233365 3.0 232333366 3.0 132532363 3.0 234333353 3.0 333334454 4.0 346534366 4.0 455246346 5.0 545546266 5.0 566245265 6.0 565266366 6.0   42.0    5
 124 664544543 5.0 666646543 6.0 645654545 5.0 566555546 5.0 455656546 5.0 563325235 3.0 544633235 3.0 464233335 3.0 445433336 3.0 333423232 3.0   41.0    4
 125 256465654 6.0 445464654 4.0 566365654 6.0 655664665 6.0 666565665 6.0 252242421 2.0 262522421 2.0 152422421 2.0 252622421 2.0 152332421 2.0   38.0    3
 126 535322211 2.0 514221221 2.0 414123212 2.0 412222212 2.0 522221211 2.0 634453554 5.0 623364663 4.0 626364652 6.0 624364652 4.0 626554655 5.0   34.0    2
 128 112111122 1.0 121112112 1.0 221211121 1.0 121111121 1.0 111112122 1.0 111111112 1.0 111111112 1.0 211111114 1.0 111111114 1.0 211111114 1.0   10.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Kuban Adrian, Ugowska Joanna                       OKRĘG POMORSKI PTT                             1/   5
 134         2 Sałata Łukasz, Krysztofiak Joanna                  FINEZJA - Poznań                               2/   5
 132         3 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      3/   5
 131         4 Głowacki Rafał, Pietrucha - Głowacka Justyna       AKSEL - Rzeszów                                4/   5
 135         5 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin                               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131 554533454 5.0 543555244 5.0 545455234 5.0 553555554 5.0 454455224 4.0 432154213 3.0 422342312 2.0 421321111 1.0 431322214 2.0 322341212 2.0   34.0    4
 132 243454523 3.0 255243523 3.0 334523413 3.0 345433212 3.0 323242313 2.0 324523325 4.0 334234525 4.0 332234224 2.0 353454522 4.0 454434525 4.0   32.0    3
 133 432322231 2.0 414332332 2.0 212141345 2.0 214122443 2.0 235313552 3.0 211432132 1.0 111111131 1.0 115153353 3.0 212111133 1.0 111122141 1.0   18.0    1
 134 111111112 1.0 121111111 1.0 123312121 1.0 121311121 1.0 111121131 1.0 143311441 2.0 243523443 3.0 243512432 4.0 144233341 3.0 243213333 3.0   20.0    2
 135 325245345 4.0 332424455 4.0 451234552 4.0 432244335 4.0 542534445 5.0 555245554 5.0 555455254 5.0 554445545 5.0 525545455 5.0 535555454 5.0   46.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Dobrakowski Rafał, Dobrakowska Anna                BALLARE - Częstochowa                          1/   6
 142         2 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 LEWANDOWSKI Bernard - Bol                      2/   6
 145         3 Kitowski Mariusz, Kitowska Jolanta                 TANGO - Gdynia                                 3/   6
 147         4 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      4/   6
 146         5 Krukar Janusz, Skiba Agata                         PODKARPACIE - Jasło                            5/   6
 141         6 Baszczowski Witold, Frej-Baszczowska Magdalena     SzT  eMiKa - Tarnów                            6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 556655345 5.0 565636566 6.0 646566665 6.0 655646566 6.0 565666636 6.0 455536665 5.0 556466564 6.0 456456263 5.0 545545465 5.0 345656565 5.0   55.0    6
 142 134323412 2.0 134243313 2.0 233414342 3.0 233123411 2.0 111224412 2.0 122222233 2.0 111222222 2.0 121322415 2.0 222122311 2.0 222322421 2.0   21.0    2
 143 221211221 1.0 212112122 1.0 121123131 1.0 111212124 1.0 222111121 1.0 314111111 1.0 322111111 1.0 213111121 1.0 111211123 1.0 114211112 1.0   10.0    1
 145 313444156 4.0 321424441 3.0 312232216 2.0 322334345 3.0 333333263 3.0 233343442 3.0 234333346 3.0 332263546 3.0 333354546 4.0 533143346 4.0   32.0    3
 146 665566664 6.0 656565634 5.0 555655524 5.0 546555653 5.0 646455555 5.0 666455554 6.0 665555453 5.0 665645654 6.0 666666654 6.0 666565654 6.0   55.0    5
 147 442132533 3.0 443351255 4.0 464341453 4.0 464461232 4.0 454542344 4.0 541664326 4.0 443644635 4.0 544534332 4.0 454433232 3.0 451434233 3.0   37.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3+4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
G       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3+4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz.                      1/  10
 158         2 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By                      2/  10
 153         3 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin                               3/  10
 159         4 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice                         4/  10
 154         5 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      5/  10
 151         6 Ciopała Mariusz, Ciopała Maria                     RAGTIME - Kęty                                 6/  10
 157         7 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica                                  7/  10
 152         8 Daniel Zbigniew, Daniel Anna                       FANTAZJA - Kraków                              8/  10
 155         9 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław                                9/  10
 156        10 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CT BLANKA WINIARSKA - Poz                     10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Senior 3+4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151   X XXXXX  6 XXX  XXXX  7 X  X XX X  5 XXX XX  X  6 XX   XXX   5 X    XX    3 X    X     2 X  X XX    4 X  X XX    4 XXX XX  X  6    48         6
 152 XX X       3 XX X XX X  6 XX      X  3 XX X XX    5 X XX       3 XX  X X X  5  X XX   X  4  X    X    2  X  X X X  4  X    X X  3    38          
 153 XXXXXXX    7 X XXXXXX   7 XXXXXXXX   8  XX XX X   5    XXX  X  4  XXX X XX  6 XXX XXXXX  8  X XXX XX  6 XXXXXXXXX  9 XX XXX X   6    66         4
 154  XXXXX XX  7  XX XX  X  5  XXXX XXX  7  XXX  X X  5  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXX X X  7 XXXX  X X  6  X XXX XX  6 X  XX XXX  6    64         5
 155 X  X XXX   5        X   1 X XX X X   5 X    X X   3   X  XXX   4 X X    X   3        X   1 XXX XX XX  7 X X        2   X  X X   3    34          
 156            0            0            0            0            0            0   XXX  X   4     X      1   X        1   XXXX     4    10          
 157 XXXX    X  5    XX XX   4    XX X    3    XXXXXX  6 XX XXXXXX  8    XX   X  3    X XXX   4   X  X X   3  X  XX X   4    X  X    2    42          
 158     XXXXX  5 XXXXXXX X  8  XXXXX XX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    79         2
 159 XXXXX XXX  8 XXXXX  XX  7 XXX XXXXX  8 X XXX XXX  7 XXX X   X  5 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 X XXX XXX  7 X XX  XXX  6 XXXX  XXX  7    71         3
 160 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    88         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3+4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151 353664455 5.0 434463663 4.0 465164564 5.0 453463265 4.0 433662245 3.0 466664636 6.0 356564666 6.0 566464646 6.0 566564655 6.0 566665656 6.0   51.0    6
 153 434452536 3.0 366244336 3.0 332542436 3.0 335332624 3.0 344554436 4.0 333352425 3.0 432452445 3.0 334342435 3.0 433343544 3.0 444453545 4.0   32.0    3
 154 646245664 6.0 545556554 5.0 646335655 6.0 646645456 6.0 656345554 5.0 654545363 5.0 665245234 4.0 655136253 4.0 645435263 4.5 655546364 5.0   50.5    5
 158 122113241 2.0 122122221 2.0 123413242 2.0 122124343 2.0 122123361 2.0 222223241 2.0 124123522 2.0 122523322 2.0 222622321 2.0 122112421 2.0   20.0    2
 159 565536322 4.0 653635445 6.0 554656323 4.0 564556532 5.0 565236623 6.0 545436554 4.0 543636353 5.0 443655564 5.0 354256436 4.5 333234232 3.0   46.5    4
 160 211321113 1.0 211311112 1.0 211221111 1.0 211211111 1.0 211411112 1.0 111111112 1.0 211311111 1.0 211211111 1.0 111111112 1.0 211321113 1.0   10.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238