OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XLV Puchar Wieczystego": 2018-12-15, Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski, okręg Małopolski




  
  
  XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego






  
  
  
-

                          XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego                          
                              "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"                              

Turniej

Nazwa turnieju, organizator i obsługa turnieju
Lista klubów par uczestnicząctch w turnieju
Protokół Klasyfikacyjny

Klasy/kategorie i style


ZESTAWIENIA ZBIORCZE          
 Wyniki i Tabele 




14-15 C         CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 C         QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 D         QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 E         JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 F         WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 F         WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 F         QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 F         CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 F         SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


14-15 F         JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 A       QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 B       QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 C       QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 D       QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 E       QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow.15 F        CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow.15 F        SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow.15 F        JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow.15 F        WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow.15 F        WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow.15 F        QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 15 S       QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


_Na początek

          -----  NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU  -----          

--------------------------------------------------------------------------------
|                                                                              |
| Nazwa turnieju: XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego                 |
|                 "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"                         |
|                                                                              |
| Miejsce i data: Kraków, 14-16 grudzień 2018 r.                               |
|                                                                              |
| Organizator:    Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT           |
|                                                                              |
| Kierownik organizacyjny turnieju:                                            |
|                 Janusz Biały, Dariusz Dragan                                 |
|                                                                              |
| Kierownik artystyczny turnieju:                                              |
|                 Maria Nowak                                                  |
|                                                                              |
--------------------------------------------------------------------------------

_Na początek

                           -----  LISTA KLUBÓW  -----                           
                         par uczestniczących w turnieju                         

         -----------------------------------------------
         | Lp.| Klub                 | Miejscowość     |
         |----|----------------------|-----------------|
         |  1.| A+S                  | Częstochowa     |
         |  2.| A-Z                  | Przemyśl        |
         |  3.| AKADEMIA TAŃCA       | Warszawa        |
         |  4.| AKADEMIA TAŃCA AS    | Sosnowiec       |
         |  5.| AKSEL                | Rzeszów         |
         |  6.| AKTAN                | Wrocław         |
         |  7.| ALFA-ASTRA           | Stargard        |
         |  8.| ARTS STUDIO          | Oława           |
         |  9.| ASTRA                | Szczecin        |
         | 10.| ArtDance             | Kraków          |
         | 11.| BALLARE              | Częstochowa     |
         | 12.| BALLROOM             | Lublin          |
         | 13.| BAWINEK              | Kraków          |
         | 14.| BLUE CLASSIC         | Warszawa        |
         | 15.| BRASIL               | WARSZAWA        |
         | 16.| CANTINERO            | Tomaszów Maz.   |
         | 17.| CENTRUM TAŃCA        |  WARSZAWA       |
         | 18.| CENTRUM TAŃCA        | Radom           |
         | 19.| CENTRUM TAŃCA FIESTA | Kędzierzyn Koźle|
         | 20.| CHAMPION TEAM        | Wrocław         |
         | 21.| CT BLANKA WINIARSKA  | Poznań          |
         | 22.| CUBANA               | Nowy Targ       |
         | 23.| DANCE CENTER         | Kluczbork       |
         | 24.| DANCE POINT          | Kraków          |
         | 25.| DANCE TEAM           | Dobrzeń Wielki  |
         | 26.| DANCE TEAM           | Wrocław         |
         | 27.| DANCECLUB            | Szczecin        |
         | 28.| DANCELOOK            | Gliwice         |
         | 29.| DUET                 | Warszawa        |
         | 30.| DZIUPLA              | Poznań          |
         | 31.| DŻET                 | Rzeszów-Boguchw |
         | 32.| Dancers United       | WARSZAWA        |
         | 33.| ELIDA                | Mielec          |
         | 34.| ELITE DANCE          | Warszawa        |
         | 35.| EM STUDIO            | Opole Lubelskie |
         | 36.| EMKA DANCE ACADEMY   | Warszawa        |
         | 37.| EMOTION              | Góra Kalwaria   |
         | 38.| ESKADRA              | Pabianice       |
         | 39.| ESTYMA               | Częstochowa     |
         | 40.| ETIUDA               | Radomsko        |
         | 41.| EUFORIA Dance        | Kraków          |
         | 42.| EVOLUTION            | Kraków          |
         | 43.| FANTAZJA             | Kraków          |
         | 44.| FINEZJA              | Poznań          |
         | 45.| FLAMENCO             | Siemianowice    |
         | 46.| FORUM                | Zabrze          |
         | 47.| GALA                 | Mielec          |
         | 48.| GASIEK               | Rzeszów         |
         | 49.| GOLDEN DANCE         | Przemyśl        |
         | 50.| GRACJA               | Krosno          |
         | 51.| GRACJA               | Zielona Góra    |
         | 52.| Golden Club          | Ukraina         |
         | 53.| IDEA                 | Kraków          |
         | 54.| IGLICA               | Wrocław         |
         | 55.| IGLICA               | Wrocław         |
         | 56.| IMPRESS              | Dzierżoniów     |
         | 57.| IMPRESSIONANTE       | Wrocław         |
         | 58.| IMPULS               | Chorzów         |
         | 59.| INSPIRACJA           | Wrocław         |
         | 60.| JEDYNKA              | Łódź            |
         | 61.| JUMP                 | Janów Lubelski  |
         | 62.| JUST DANCE           | Stalowa Wola    |
         | 63.| JUST DANCE           | Wieliczka       |
         | 64.| K-STUDIO             | Krosno          |
         | 65.| KADRYL               | Białystok       |
         | 66.| KARISMA              | Kraków          |
         | 67.| KICK                 | Kielce          |
         | 68.| KLASA                | Tarnów          |
         | 69.| Kuźnia Tańca         | Kraków          |
         | 70.| LATINA               | Wolsztyn        |
         | 71.| LATINO               | Żabno           |
         | 72.| LIDER                | Lublin          |
         | 73.| LORDANCE             | Wodzisław Śl.   |
         | 74.| LORENZO              | Gaj Mały        |
         | 75.| Level Up             |                 |
         | 76.| MAESTRO              | Opole           |
         | 77.| MAGIC-DANCE          | Lublin          |
         | 78.| MARENGO              | Dąbrowa Górnicz |
         | 79.| MARGO                | Leszno          |
         | 80.| MASTER DANCE         | Gliwice         |
         | 81.| MCT                  | Wieliczka       |
         | 82.| MERENGUE             | Stalowa Wola    |
         | 83.| MISTRAL              | Tarnowskie Góry |
         | 84.| Mistrzowska Akademia | Zabrze          |
         | 85.| NOWY STYL            | Bielsko-Biała   |
         | 86.| PASJA                | Lublin          |
         | 87.| PERFECT DANCE        | Kraków          |
         | 88.| PIETRZYK             | Wrocław         |
         | 89.| POEZJA               | Kościan         |
         | 90.| POLISH CLUB          | Warszawa        |
         | 91.| PRESTIGE             | Białystok       |
         | 92.| PROFESSIONAL DANCE   | Głogoczów       |
         | 93.| PROJEKT NM           | Słubice         |
         | 94.| PW DANCE             | Rzeszów         |
         | 95.| RAGTIME              | Kęty            |
         | 96.| RESPECT DANCE        | Skarżysko Kam.  |
         | 97.| RONDO                | Rybnik          |
         | 98.| ROYAL DANCE          | Szczecin        |
         | 99.| ROYAL DANCE STUDIO   | WARSZAWA        |
         |100.| RÓŻA                 | Olesno          |
         |101.| RS                   | WARSZAWA        |
         |102.| RYTM                 | Żory            |
         |103.| SEMPRE               | Kraków          |
         |104.| SKT AGH              | Kraków          |
         |105.| SKT PASJA            | Kraków          |
         |106.| SKTT  ISKRA          | Wrocław         |
         |107.| SOKÓŁ                | Myślenice       |
         |108.| ST CIEPŁY            | Jaworzno        |
         |109.| ST DOBROWOLSCY       | Częstochowa     |
         |110.| ST LINESTUDIO        | Strzelce Opolsk |
         |111.| ST MAJEWSKI Krzysztof| Wrocław         |
         |112.| START                | Płońsk          |
         |113.| STUDIO CHILLOUT      | Przemyśl        |
         |114.| STUDIO TAŃCA WOLF    | WARSZAWA        |
         |115.| STYL                 | Kraków          |
         |116.| SUKCES               | Częstochowa     |
         |117.| SUKCES               | Jaworzno        |
         |118.| SZKOŁA TAŃCA SPARTA  | Opole           |
         |119.| SzT  eMiKa           | Tarnów          |
         |120.| TAKT                 | Chełm           |
         |121.| UKS CATIA            | Kędzierzyn-Koźl |
         |122.| WIKA                 | Olsztyn         |
         |123.| WIR                  | Mysłowice       |
         |124.| ZAMEK                | Biała Podlaska  |
         |125.| ZAMEK                | Lublin          |
         |126.| ZAMEK                | Szydłowiec      |
         |127.| ZORBA                | Częstochowa     |
         |128.| ZORBA                | Mykanów         |
         -----------------------------------------------                

_Na początek

                     -----  PROTOKÓŁ KLASYFIKACYJNY  -----                      

--------------------------------------------------------------------------------
|                                                                              |
|                                                                              |
|                P R O T O K Ó Ł    K L A S Y F I K A C Y J N Y                |
|                                                                              |
|                                                                              |
| 1. Nazwa turnieju:                                                           |
|                                                                              |
|            XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego                      |
|                "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"                          |
|                                                                              |
| 2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:                                      |
|                                                                              |
|                   Kraków, 14-16 grudzień 2018 r.                             |
|                                                                              |
| 3. Na turnieju nadano nowe klasy taneczne następującym parom:                |
|                                                                              |
|    Nr pary    Para                                   Klub/Miejscowość        |
|                                                                              |
|      111      Kamil           Hankus                 RAGTIME                 |
|               Katarzyna       Pyrdziak               Kęty                    |
|               para kategorii/klasy:  14-15 C                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      114      Michał          Kamiński               GASIEK                  |
|               Olga Gabriela   Piejko                 Rzeszów                 |
|               para kategorii/klasy:  14-15 C                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      138      Maciej          Zinkiewicz             CENTRUM TAŃCA           |
|               Adrianna        Gruszczyńska            WARSZAWA               |
|               para kategorii/klasy:  14-15 C                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      110      Dawid           Dębski                 GRACJA                  |
|               Julita          Łotyszonek             Zielona Góra            |
|               para kategorii/klasy:  14-15 C                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      114      Michał          Kamiński               GASIEK                  |
|               Olga Gabriela   Piejko                 Rzeszów                 |
|               para kategorii/klasy:  14-15 C                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      123      Jakub           Ungert                 TAKT                    |
|               Patrycja        Koziej                 Chełm                   |
|               para kategorii/klasy:  14-15 C                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       73      Jakub           Chmiel                 DZIUPLA                 |
|               Kaja            Zalewska               Poznań                  |
|               para kategorii/klasy:  14-15 D                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       81      Filip           Krochmal               KICK                    |
|               Emilia          Kwiecień               Kielce                  |
|               para kategorii/klasy:  14-15 D                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      106      Mikołaj         Żukowski               CHAMPION TEAM           |
|               Zofia           Kozołub                Wrocław                 |
|               para kategorii/klasy:  14-15 D                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       94      Kacper          Kawiński               A-Z                     |
|               Elżbieta        Szelążek               Przemyśl                |
|               para kategorii/klasy:  14-15 D                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       96      Patryk          Leszczyński            BALLROOM                |
|               Angelika        Kiełsznia              Lublin                  |
|               para kategorii/klasy:  14-15 D                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      100      Aleksander      Wiaderny               EMOTION                 |
|               Amelia          Słomska                Góra Kalwaria           |
|               para kategorii/klasy:  14-15 D                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       47      Marek           Andruszko              EVOLUTION               |
|               Julia           Gębala                 Kraków                  |
|               para kategorii/klasy:  14-15 E                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: STANDARD/LATIN                   |
|                                                                              |
|       55      Adrian          Koniecko               PRESTIGE                |
|               Wiktoria        Koniecko               Białystok               |
|               para kategorii/klasy:  14-15 E                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: STANDARD/LATIN                   |
|                                                                              |
|       69      Sebastian       Woźniak                CUBANA                  |
|               Marlena         Tętnowska              Nowy Targ               |
|               para kategorii/klasy:  14-15 E                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: STANDARD/LATIN                   |
|                                                                              |
|       30      Gabriel         Damek                  CANTINERO               |
|               Aleksandra      Gruszczyńska           Tomaszów Maz.           |
|               para kategorii/klasy:  14-15 F                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: STANDARD/LATIN                   |
|                                                                              |
|       44      Hubert          Starowicz              ArtDance                |
|               Alicja          Tochowicz              Kraków                  |
|               para kategorii/klasy:  14-15 F                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: STANDARD/LATIN                   |
|                                                                              |
|       46      Piotr           Wojciechowski          ST LINESTUDIO           |
|               Aleksandra      Goliszewska            Strzelce Opolsk         |
|               para kategorii/klasy:  14-15 F                                 |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: STANDARD/LATIN                   |
|                                                                              |
|      262      Damian          Machnio                CENTRUM TAŃCA           |
|               Julia           Kutera                 Radom                   |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      274      Przemysław      Zdziech                CENTRUM TAŃCA           |
|               Natalia         Dziedziczak            Radom                   |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      275      Aleksander      Ziuziański             MARENGO                 |
|               Weronika        Junak                  Dąbrowa Górnicz         |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      223      Wojciech        Lipnicki               DANCELOOK               |
|               Marta           Gryczka                Gliwice                 |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      226      Jakub           Adamcewicz             GRACJA                  |
|               Wiktoria        Krynicka               Zielona Góra            |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      236      Jakub           Koguciuk               JEDYNKA                 |
|               Daria           Gawlik                 Łódź                    |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      247      Mikołaj         Talik                  SUKCES                  |
|               Julia           Langier                Jaworzno                |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 A                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  S  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      170      Dawid           Jaruszewski            MISTRAL                 |
|               Wiktoria        Kainka                 Tarnowskie Góry         |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 B                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  A  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      172      Mateusz         Kowalczyk              ESTYMA                  |
|               Małgorzata      Zagórska               Częstochowa             |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 B                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  A  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      179      Szymon          Miśtal                 SUKCES                  |
|               Julia           Dąbrowska              Częstochowa             |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 B                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  A  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      189      Konrad          Łyda                   POLISH CLUB             |
|               Anna            Furyk                  Warszawa                |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 B                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  A  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      131      Adrian          Brzozowski             ETIUDA                  |
|               Natalia         Smużyńska              Radomsko                |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      139      Jakub           Kubicz                 MAESTRO                 |
|               Maria           Baryliszyn             Opole                   |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      140      Damian          Kucharski              IGLICA                  |
|               Magdalena       Sadowska               Wrocław                 |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      149      Jakub           Roman                  Kuźnia Tańca Kraków     |
|               Oliwia          Szarek                                         |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      120      Jeremiasz       Fronc                  ArtDance                |
|               Karolina        Drabczyk               Kraków                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      124      Wojciech        Piotrowski             CHAMPION TEAM           |
|               Natalia         Rasz                   Wrocław                 |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|      129      Oskar           Żuczek                 GALA                    |
|               Emilia          Mądry                  Mielec                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 C                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  B  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       42      Michał          Bińkowski              ArtDance                |
|               Dominika        Pajerska               Kraków                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 D                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       73      Eliasz          Kubica                 UKS CATIA               |
|               Natalia         Franik                 Kędzierzyn-Koźl         |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 D                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|      279      Jacek           Jędro                  FINEZJA                 |
|               Emiliana        Haremska               Poznań                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 D                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       67      Michał          Baran                  START                   |
|               Izabela         Wydurska               Płońsk                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 D                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       77      Sebastian       Pycio                  ESKADRA                 |
|               Vanessa         Kosecka                Pabianice               |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 D                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       91      Grzegorz        Szewczyk               ArtDance                |
|               Angelika        Dobosz                 Kraków                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 D                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       19      Jonasz          Zgodzaj                MASTER DANCE            |
|               Monika          Rudzka                 Gliwice                 |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 E                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       63      Kamil           Pytlik                 LORDANCE                |
|               Anna            Głażewska              Wodzisław Śl.           |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 E                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       66      Jakub           Zwoliński              STUDIO CHILLOUT         |
|               Aurelia         Starzyńska             Przemyśl                |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 E                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       40      Adam            Wasylewicz             LATINO                  |
|               Klaudia         Kapustka               Żabno                   |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 E                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       54      Mieszko         Tokarski               WIR                     |
|               Dominika        Wojtych                Mysłowice               |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 E                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  D  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|       55      Wiktor          Ćwiek                  Dancers United          |
|               Justyna         Zejmowicz              WARSZAWA                |
|               para kategorii/klasy:  Pow. 15 E                               |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  C  W STYLU: STANDARD                         |
|                                                                              |
|        1      Adrian          Batkiewicz             DANCELOOK               |
|               Agnieszka       Kolenda                Gliwice                 |
|               para kategorii/klasy:  Pow.15 F                                |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|        6      Marek           Ogrodnik               RÓŻA                    |
|               Kamila          Ogrodnik               Olesno                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow.15 F                                |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|        6      Marek           Ogrodnik               RÓŻA                    |
|               Kamila          Ogrodnik               Olesno                  |
|               para kategorii/klasy:  Pow.15 F                                |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|        7      Krzysztof       Owczarek               ETIUDA                  |
|               Aleksandra      Malej                  Radomsko                |
|               para kategorii/klasy:  Pow.15 F                                |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|        9      Bruno           Sarnowski              A-Z                     |
|               Amelia          Nowiczuk               Przemyśl                |
|               para kategorii/klasy:  Pow.15 F                                |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
|       10      Karol           Słota                  DANCECLUB               |
|               Michele         Tadevosyan             Szczecin                |
|               para kategorii/klasy:  Pow.15 F                                |
|               OTRZYMUJE KLASĘ:  E  W STYLU: LATIN                            |
|                                                                              |
--------------------------------------------------------------------------------

_Na początek

                     -----  ZESTAWIENIE ZBIORCZE ----------



                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  114  | Michał          Kamiński            | GASIEK              |
|       |       | Olga Gabriela   Piejko              | Rzeszów             |
|   2   |  138  | Maciej          Zinkiewicz          | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Adrianna        Gruszczyńska        |  WARSZAWA           |
|   3   |  111  | Kamil           Hankus              | RAGTIME             |
|       |       | Katarzyna       Pyrdziak            | Kęty                |
|   4   |  119  | Dominik         Sopoćko             | POLISH CLUB         |
|       |       | Wiktoria        Kwiatkowska         | Warszawa            |
|   5   |  110  | Dawid           Dębski              | GRACJA              |
|       |       | Julita          Łotyszonek          | Zielona Góra        |
|   6   |  109  | Igor            Droś                | ST DOBROWOLSCY      |
|       |       | Weronika        Patysiak            | Częstochowa         |
|   7   |  125  | Filip           Woźniak             | BLUE CLASSIC        |
|       |       | Justyna         Derezińska          | Warszawa            |
|   8   |  107  | Michał          Bólad               | ArtDance            |
|       |       | Amelia          Pawlikowska         | Kraków              |
|   9   |  137  | Aleksander      Korbut              | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Dominika        Dorycka             |                     |
|  10   |  136  | Elwin           Hamzayev            | A-Z                 |
|       |       | Wiktoria        Markiewicz          | Przemyśl            |
|  11   |  134  | Patryk          Braun               | NOWY STYL           |
|       |       | Emilia          Mieszczak           | Bielsko-Biała       |
|  12   |  115  | Daniel          Lipiński            | ROYAL DANCE         |
|       |       | Julia Magdalena Tyjewska            | Szczecin            |
|  13   |  133  | Maciej          Boguta              | EVOLUTION           |
|       |       | Alicja          Woźniczka           | Kraków              |
|  14   |  135  | Kacper          Dziadosz            | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Emilia          Farbaniec           |                     |
|  15   |  112  | Maciej          Janaszczyk          | JEDYNKA             |
|       |       | Wiktoria        Sopata              | Łódź                |
|  16   |  123  | Jakub           Ungert              | TAKT                |
|       |       | Patrycja        Koziej              | Chełm               |
|  17   |  113  | Jan             Jarosz              | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Wiktoria        Dudek               |                     |
|  18   |  108  | Michał          Chamera             | PASJA               |
|       |       | Katarzyna       Jemielniak          | Lublin              |
|  19   |  121  | Filip           Szewczykowski       | DZIUPLA             |
|       |       | Natalia         Klupa               | Poznań              |
|  20   |  117  | Bartosz         Nowak               | LATINO              |
|       |       | Karina          Lis                 | Żabno               |
|  21   |  116  | Jakub           Markiewicz          | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Agnieszka       Maliszewska         | Opole               |
|  22   |   93  | Damian          Kaczmarek           | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Julia           Wajcfelt            | Wrocław             |
|  23   |  118  | Maksymilian     Prażak              | MARGO               |
|       |       | Barbara         Brodziak            | Leszno              |
|  24   |   97  | Filip           Reginek             | MAESTRO             |
|       |       | Magdalena       Jankowska           | Opole               |
|  25   |   98  | Mikołaj         Stochel             | EVOLUTION           |
|       |       | Paulina         Piasek              | Kraków              |
|  26   |   94  | Kacper          Kawiński            | A-Z                 |
|       |       | Elżbieta        Szelążek            | Przemyśl            |
|  27   |  124  | Arkadiusz       Winiarczyk          | A-Z                 |
|       |       | Wiktoria        Rupar               | Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                        Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  114  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  138  |     5.0 |     2.5 |     2.0 |     3.0 |     3.0 | 15.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  111  |     4.0 |     4.0 |     3.0 |     5.0 |     8.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  119  |     7.5 |     7.5 |     6.0 |     2.0 |     6.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  110  |     7.5 |     5.0 |     5.0 |     6.0 |     7.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  109  |     9.5 |     9.5 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  125  |     3.0 |     7.5 |     8.0 |     8.5 |     5.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  107  |     2.0 |     2.5 |    13.5 |    13.0 |     2.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  137  |     6.0 |     6.0 |     7.0 |     7.0 |    16.5 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  136  |     9.5 |     9.5 |     9.5 |     8.5 |     9.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  134  |    15.0 |    11.5 |    11.0 |    10.0 |    11.5 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  115  |    12.5 |    11.5 |    15.5 |    13.0 |    11.5 | 64.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  133  |    11.0 |    14.0 |     9.5 |    16.5 |    13.5 | 64.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  135  |    19.0 |    14.0 |    13.5 |    16.5 |    13.5 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  112  |    21.5 |    16.5 |    17.0 |    16.5 |    10.0 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  123  |    12.5 |    16.5 |    20.0 |    16.5 |    16.5 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  113  |    15.0 |    19.0 |    12.0 |    20.0 |    16.5 | 82.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  108  |    15.0 |    19.0 |    15.5 |    20.0 |    16.5 | 86.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  121  |    17.5 |    24.0 |    18.0 |    13.0 |    22.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  117  |    17.5 |    21.5 |    23.0 |    22.0 |    19.0 |103.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  116  |    20.0 |    14.0 |    24.0 |    20.0 |    25.5 |103.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   93  |    23.0 |    19.0 |    21.5 |    26.0 |    20.0 |109.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  118  |    24.5 |    27.0 |    26.0 |    11.0 |    22.5 |111.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |   97  |    21.5 |    21.5 |    21.5 |    23.5 |    25.5 |113.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |   98  |    26.5 |    24.0 |    19.0 |    23.5 |    22.5 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |   94  |    24.5 |    24.0 |    26.0 |    26.0 |    22.5 |123.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  124  |    26.5 |    26.0 |    26.0 |    26.0 |    27.0 |131.5 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  114  | Michał          Kamiński            | GASIEK              |
|       |       | Olga Gabriela   Piejko              | Rzeszów             |
|   2   |  123  | Jakub           Ungert              | TAKT                |
|       |       | Patrycja        Koziej              | Chełm               |
|   3   |  110  | Dawid           Dębski              | GRACJA              |
|       |       | Julita          Łotyszonek          | Zielona Góra        |
|   4   |  119  | Dominik         Sopoćko             | POLISH CLUB         |
|       |       | Wiktoria        Kwiatkowska         | Warszawa            |
|   5   |  109  | Igor            Droś                | ST DOBROWOLSCY      |
|       |       | Weronika        Patysiak            | Częstochowa         |
|   6   |  113  | Jan             Jarosz              | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Wiktoria        Dudek               |                     |
|   7   |  128  | Łukasz          Kowalewski          | LORDANCE            |
|       |       | Oliwia          Tercjak             | Wodzisław Śl.       |
|   8   |  107  | Michał          Bólad               | ArtDance            |
|       |       | Amelia          Pawlikowska         | Kraków              |
|   9   |  121  | Filip           Szewczykowski       | DZIUPLA             |
|       |       | Natalia         Klupa               | Poznań              |
|  10   |  132  | Piotr           Wojaczek            | CENTRUM TAŃCA FIESTA|
|       |       | Agata           Breitkopf           | Kędzierzyn Koźl     |
|  11   |  115  | Daniel          Lipiński            | ROYAL DANCE         |
|       |       | Julia Magdalena Tyjewska            | Szczecin            |
|  12   |  140  | Kacper          Nestor              | AKSEL               |
|       |       | Angelika        Tondera             | Rzeszów             |
|  13   |  125  | Filip           Woźniak             | BLUE CLASSIC        |
|       |       | Justyna         Derezińska          | Warszawa            |
|  14   |  112  | Maciej          Janaszczyk          | JEDYNKA             |
|       |       | Wiktoria        Sopata              | Łódź                |
|  15   |  126  | Jakub           Ciesielski          | LORDANCE            |
|       |       | Katarzyna       Kubica              | Wodzisław Śl.       |
|  16   |  105  | Gabriel         Skuba               | AKSEL               |
|       |       | Marta           Żak                 | Rzeszów             |
|  17   |  104  | Igor            Opałka              | EMOTION             |
|       |       | Wiktoria        Żółkowska           | Góra Kalwaria       |
|  18   |  130  | Krzysztof       Papierok            | DANCELOOK           |
|       |       | Dagmara         Adamczyk            | Gliwice             |
|  19   |   89  | Szymon          Staśkowiak          | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Zuzanna         Ryś                 | Wrocław             |
|  20   |  102  | Bartosz         Brzeźny             | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Malwina         Brzeźny             | Opole               |
|  21   |  117  | Bartosz         Nowak               | LATINO              |
|       |       | Karina          Lis                 | Żabno               |
|  22   |  111  | Kamil           Hankus              | RAGTIME             |
|       |       | Katarzyna       Pyrdziak            | Kęty                |
|  23   |  124  | Arkadiusz       Winiarczyk          | A-Z                 |
|       |       | Wiktoria        Rupar               | Przemyśl            |
|  24   |  131  | Oliwer          Sarafin             | ASTRA               |
|       |       | Magdalena       Oleba               | Szczecin            |
|  25   |  118  | Maksymilian     Prażak              | MARGO               |
|       |       | Barbara         Brodziak            | Leszno              |
|  26   |  127  | Oleh            Kovtun              | Golden club         |
|       |       | Myroslava       Yatsiura            |                     |
|  27   |  116  | Jakub           Markiewicz          | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Agnieszka       Maliszewska         | Opole               |
|  28   |  108  | Michał          Chamera             | PASJA               |
|       |       | Katarzyna       Jemielniak          | Lublin              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  114  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |  6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  123  |     4.0 |     6.0 |     7.0 |     3.0 |     2.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  110  |     7.0 |     2.0 |     9.5 |     1.0 |     3.0 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  119  |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     8.0 |     8.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  109  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     4.0 |     6.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  113  |     6.0 |     4.0 |     4.0 |     5.0 |     8.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  128  |     3.0 |     9.0 |     3.0 |     9.0 |     4.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  107  |    13.0 |     8.0 |     6.0 |     6.0 |     5.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  121  |     8.0 |    10.0 |    12.5 |    10.5 |    10.5 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  132  |     9.5 |    11.5 |    11.0 |    10.5 |    10.5 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  115  |    14.5 |     7.0 |    12.5 |     7.0 |    17.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  140  |    14.5 |    15.0 |     8.0 |    12.0 |    13.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  125  |    12.0 |    15.0 |     9.5 |    20.5 |     8.0 | 65.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  112  |     9.5 |    13.0 |    14.0 |    16.0 |    13.0 | 65.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  126  |    11.0 |    11.5 |    20.5 |    20.5 |    17.5 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  105  |    22.0 |    20.0 |    16.0 |    20.5 |    13.0 | 91.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  104  |    22.0 |    20.0 |    16.0 |    16.0 |    22.0 | 96.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  130  |    22.0 |    26.0 |    20.5 |    13.0 |    17.5 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   89  |    22.0 |    26.0 |    16.0 |    16.0 |    22.0 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  102  |    22.0 |    26.0 |    20.5 |    16.0 |    17.5 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  117  |    22.0 |    20.0 |    20.5 |    25.5 |    15.0 |103.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |  111  |    22.0 |    15.0 |    20.5 |    25.5 |    26.5 |109.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  124  |    22.0 |    20.0 |    26.0 |    20.5 |    22.0 |110.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  131  |    22.0 |    26.0 |    26.0 |    16.0 |    22.0 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  118  |    22.0 |    20.0 |    20.5 |    25.5 |    26.5 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  127  |    22.0 |    20.0 |    26.0 |    25.5 |    22.0 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  116  |    22.0 |    20.0 |    26.0 |    25.5 |    26.5 |120.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  108  |    22.0 |    26.0 |    26.0 |    25.5 |    26.5 |126.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  106  | Mikołaj         Żukowski            | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Zofia           Kozołub             | Wrocław             |
|   2   |   73  | Jakub           Chmiel              | DZIUPLA             |
|       |       | Kaja            Zalewska            | Poznań              |
|   3   |   81  | Filip           Krochmal            | KICK                |
|       |       | Emilia          Kwiecień            | Kielce              |
|   4   |  102  | Bartosz         Brzeźny             | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Malwina         Brzeźny             | Opole               |
|   5   |   88  | Kacper          Sarbak              | LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       | Klaudia         Paroń               | Gaj Mały            |
|   6   |   79  | Mikołaj         Kiszka              | JUMP                |
|       |       | Aleksandra      Jaworska            | Janów Lubelski      |
|   7   |  104  | Igor            Opałka              | EMOTION             |
|       |       | Wiktoria        Żółkowska           | Góra Kalwaria       |
|   8   |   84  | Bartosz         Niewolski           | PASJA               |
|       |       | Klaudia         Choma               | Lublin              |
|   9   |   86  | Konrad          Owczarczak          | GRACJA              |
|       |       | Ewa             Majchrowicz         | Zielona Góra        |
|  10   |   71  | Jan             Boś                 | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Alicja          Czarnocka           |  WARSZAWA           |
|  11   |   70  | Seweryn         Adamczyk            | LORDANCE            |
|       |       | Oliwia          Podlejska           | Wodzisław Śl.       |
|  12   |   87  | Korneliusz      Paradysz            | GRACJA              |
|       |       | Natalia         Potocka             | Krosno              |
|  13   |  105  | Gabriel         Skuba               | AKSEL               |
|       |       | Marta           Żak                 | Rzeszów             |
|  14   |   82  | Dawid           Kruk                | FORUM               |
|       |       | Maria           Naramska            | Zabrze              |
|  15   |   83  | Tomasz          Kłosowski           | ST CIEPŁY           |
|       |       | Oliwia          Sioła               | Jaworzno            |
|  16   |  103  | Szymon          Dąbrówka            | DANCE CENTER        |
|       |       | Oliwia          Kowalczyk           | Kluczbork           |
|  17   |   74  | Oktawiusz       Doroszuk            | A-Z                 |
|       |       | Magdalena       Cebeńko             | Przemyśl            |
|  18   |   80  | Szymon          Kotarba             | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Maria           Mróz                | Warszawa            |
|  19   |   78  | Konrad          Kijak               | ZAMEK               |
|       |       | Wiktoria        Malmon              | Szydłowiec          |
|  20   |   89  | Szymon          Staśkowiak          | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Zuzanna         Ryś                 | Wrocław             |
|  21   |   72  | Oliwier         Byczek              | GRACJA              |
|       |       | Oliwia          Mąkowska            | Zielona Góra        |
|  22   |   90  | Karol           Walaszek            | EVOLUTION           |
|       |       | Natalia         Kalicińska          | Kraków              |
|  23   |   75  | Oliwier         Gierczak            | A-Z                 |
|       |       | Gabriela        Flis                | Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                        Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  106  |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   73  |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |  9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   81  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     4.0 |     6.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  102  |     4.0 |     4.0 |     5.0 |     5.0 |     7.5 | 25.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   88  |     8.0 |     5.0 |     8.0 |    10.0 |    10.0 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   79  |    17.0 |     6.0 |     6.0 |    10.0 |     4.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  104  |     6.0 |    18.0 |    15.0 |     3.0 |     3.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   84  |     7.0 |     8.0 |     7.0 |     8.0 |    17.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   86  |    11.0 |     7.0 |    12.5 |     7.0 |    13.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   71  |    20.5 |    10.5 |     4.0 |    14.0 |     5.0 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   70  |    11.0 |    10.5 |    10.0 |    15.0 |     7.5 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   87  |     9.0 |    14.5 |    12.5 |    12.5 |     9.0 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  105  |    14.0 |    10.5 |    22.0 |     6.0 |    17.0 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   82  |     5.0 |    18.0 |    10.0 |    20.5 |    17.0 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   83  |    17.0 |    18.0 |    10.0 |    16.5 |    11.5 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  103  |    11.0 |    13.0 |    19.0 |    16.5 |    17.0 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   74  |    14.0 |    22.0 |    22.0 |    10.0 |    11.5 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   80  |    20.5 |    10.5 |    15.0 |    20.5 |    14.0 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   78  |    17.0 |    18.0 |    19.0 |    12.5 |    17.0 | 83.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   89  |    14.0 |    22.0 |    17.0 |    20.5 |    21.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   72  |    20.5 |    18.0 |    19.0 |    20.5 |    21.5 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   90  |    20.5 |    22.0 |    15.0 |    20.5 |    21.5 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   75  |    23.0 |    14.5 |    22.0 |    20.5 |    21.5 |101.5 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   96  | Patryk          Leszczyński         | BALLROOM            |
|       |       | Angelika        Kiełsznia           | Lublin              |
|   2   |   94  | Kacper          Kawiński            | A-Z                 |
|       |       | Elżbieta        Szelążek            | Przemyśl            |
|   3   |  100  | Aleksander      Wiaderny            | EMOTION             |
|       |       | Amelia          Słomska             | Góra Kalwaria       |
|   4   |   93  | Damian          Kaczmarek           | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Julia           Wajcfelt            | Wrocław             |
|   5   |   86  | Konrad          Owczarczak          | GRACJA              |
|       |       | Ewa             Majchrowicz         | Zielona Góra        |
|   6   |   84  | Bartosz         Niewolski           | PASJA               |
|       |       | Klaudia         Choma               | Lublin              |
|   7   |   80  | Szymon          Kotarba             | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Maria           Mróz                | Warszawa            |
|   8   |   73  | Jakub           Chmiel              | DZIUPLA             |
|       |       | Kaja            Zalewska            | Poznań              |
|   9   |   95  | Łukasz          Lenarczyk           | MAESTRO             |
|       |       | Weronika        Lewandowska         | Opole               |
|  10   |   75  | Oliwier         Gierczak            | A-Z                 |
|       |       | Gabriela        Flis                | Przemyśl            |
|  11   |   98  | Mikołaj         Stochel             | EVOLUTION           |
|       |       | Paulina         Piasek              | Kraków              |
|  12   |   97  | Filip           Reginek             | MAESTRO             |
|       |       | Magdalena       Jankowska           | Opole               |
|  13   |   74  | Oktawiusz       Doroszuk            | A-Z                 |
|       |       | Magdalena       Cebeńko             | Przemyśl            |
|  14   |   99  | Oliwiusz        Szydłowski          | GOLDEN DANCE        |
|       |       | Patrycja        Rozputyńska         | Przemyśl            |
|  15   |   71  | Jan             Boś                 | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Alicja          Czarnocka           |  WARSZAWA           |
|  16   |   70  | Seweryn         Adamczyk            | LORDANCE            |
|       |       | Oliwia          Podlejska           | Wodzisław Śl.       |
|  17   |   82  | Dawid           Kruk                | FORUM               |
|       |       | Maria           Naramska            | Zabrze              |
|  18   |   78  | Konrad          Kijak               | ZAMEK               |
|       |       | Wiktoria        Malmon              | Szydłowiec          |
|  19   |  101  | Mikołaj         Wojtusik            | PERFECT DANCE       |
|       |       | Klaudia         Kosmacz             | Kraków              |
|  20   |   72  | Oliwier         Byczek              | GRACJA              |
|       |       | Oliwia          Mąkowska            | Zielona Góra        |
|  21   |   90  | Karol           Walaszek            | EVOLUTION           |
|       |       | Natalia         Kalicińska          | Kraków              |
|  22   |   88  | Kacper          Sarbak              | LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       | Klaudia         Paroń               | Gaj Mały            |
|  23   |   79  | Mikołaj         Kiszka              | JUMP                |
|       |       | Aleksandra      Jaworska            | Janów Lubelski      |
|  24   |   81  | Filip           Krochmal            | KICK                |
|       |       | Emilia          Kwiecień            | Kielce              |
|  25   |   83  | Tomasz          Kłosowski           | ST CIEPŁY           |
|       |       | Oliwia          Sioła               | Jaworzno            |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   96  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     9.5 |     1.0 | 13.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   94  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     9.5 |     3.0 | 18.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  100  |     5.0 |     8.5 |     7.0 |     1.0 |     2.0 | 23.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   93  |     4.0 |     7.0 |     6.0 |     5.0 |     5.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   86  |     3.0 |     3.0 |    14.0 |     9.5 |     8.5 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   84  |     6.0 |    13.5 |     4.0 |     6.0 |     8.5 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   80  |    12.5 |     4.0 |    12.0 |     3.0 |     8.5 | 40.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   73  |     7.5 |    10.0 |    21.0 |     2.0 |     4.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   95  |    10.0 |     5.0 |     8.0 |    15.0 |    11.0 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   75  |     7.5 |    11.0 |    15.5 |     9.5 |     8.5 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   98  |    10.0 |     6.0 |    12.0 |    12.0 |    12.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   97  |    14.0 |    13.5 |     5.0 |     7.0 |    13.0 | 52.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   74  |    16.0 |     8.5 |    15.5 |     4.0 |    15.5 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   99  |    10.0 |    16.0 |     3.0 |    16.0 |    15.5 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   71  |    16.0 |    12.0 |     9.5 |    17.5 |    15.5 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   70  |    12.5 |    20.0 |     9.5 |    13.5 |    18.0 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   82  |    18.5 |    16.0 |    12.0 |    21.5 |     6.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   78  |    16.0 |    16.0 |    17.5 |    19.5 |    15.5 | 84.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  101  |    18.5 |    18.5 |    19.0 |    13.5 |    20.0 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   72  |    21.0 |    21.0 |    17.5 |    19.5 |    19.0 | 98.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   90  |    20.0 |    18.5 |    24.0 |    17.5 |    23.5 |103.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   88  |    22.0 |    22.0 |    20.0 |    21.5 |    21.5 |107.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   79  |    23.5 |    24.0 |    22.0 |    24.5 |    23.5 |117.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |   81  |    25.0 |    24.0 |    24.0 |    24.5 |    21.5 |119.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |   83  |    23.5 |    24.0 |    24.0 |    23.0 |    25.0 |119.5 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA 8T
               Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   47  | Marek           Andruszko           | EVOLUTION           |
|       |       | Julia           Gębala              | Kraków              |
|   2   |   69  | Sebastian       Woźniak             | CUBANA              |
|       |       | Marlena         Tętnowska           | Nowy Targ           |
|   3   |   55  | Adrian          Koniecko            | PRESTIGE            |
|       |       | Wiktoria        Koniecko            | Białystok           |
|   4   |   68  | Dominik         Wochlik             | ESKADRA             |
|       |       | Gabriela        Sterniczuk          | Pabianice           |
|   5   |   53  | Aleksander      Kalata              | CUBANA              |
|       |       | Natalia         Kiczka              | Nowy Targ           |
|   6   |   56  | Kacper          Kraśnik             | GOLDEN DANCE        |
|       |       | Weronika        Stochła             | Przemyśl            |
|   7   |   63  | Oskar           Olszański           | GOLDEN DANCE        |
|       |       | Nina            Szołek              | Przemyśl            |
|   8   |   48  | Adam            Bielas              | AKTAN               |
|       |       | Julia           Białek              | Wrocław             |
|   9   |   64  | Filip           Perłak              | A-Z                 |
|       |       | Amanda          Ogonowska           | Przemyśl            |
|  10   |   60  | Aleksander      Morawa              | CUBANA              |
|       |       | Agnieszka       Sznajder            | Nowy Targ           |
|  11   |   54  | Michał          Kałuża              | DANCELOOK           |
|       |       | Agnieszka       Skrzypczak          | Gliwice             |
|  12   |   52  | Grzegorz        Groehlich           | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Maja            Podolska            | Opole               |
|  13   |   59  | Konrad          Kurzak              | CUBANA              |
|       |       | Daria           Melnyk              | Nowy Targ           |
|  14   |   61  | Łukasz          Nowakowski          | DANCELOOK           |
|       |       | Emilia          Jarek               | Gliwice             |
|  15   |   58  | Bartosz         Kubies              | MARENGO             |
|       |       | Zuzanna         Zaworska            | Dąbrowa Górnicz     |
|  16   |   62  | Paweł           Olchowy             | A-Z                 |
|       |       | Martyna         Pobidyńska          | Przemyśl            |
|  17   |   67  | Tobiasz         Wilk                | LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       | Leticja         Wallicht            | Gaj Mały            |
|  18   |   57  | Jakub           Kubaczyk            | LATINA              |
|       |       | Zuzanna         Drzymała            | Wolsztyn            |
|  19   |   49  | Szymon          Czerny              | ZORBA               |
|       |       | Karolina        Organiściak         | Częstochowa         |
|  20   |  139  | Dawid           Zglinicki           | Mistrzowska Akademia|
|       |       | Daria           Furman              | Zabrze              |
|  21   |   50  | Artur           Depta               | FORUM               |
|       |       | Sandra          Błaszczyk           | Zabrze              |
|  22   |   51  | Michał          Duszewski           | MARGO               |
|       |       | Anna            Apolinarska         | Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                                 XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                                 

                             -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                             
                       Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA 8T
                            Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                             

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   47  |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   69  |     3.0 |     2.0 |     4.0 |     4.0 |     2.0 |     2.0 |     4.0 |     3.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   55  |     4.0 |     5.0 |    18.0 |     3.0 |     5.0 |     3.0 |     3.0 |     2.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   68  |     6.0 |     3.0 |     1.0 |     6.0 |    21.0 |     6.0 |     2.0 |    15.5 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   53  |    10.5 |     7.5 |     7.0 |     7.5 |     6.0 |     7.0 |    11.0 |     4.0 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   56  |     1.0 |    15.5 |     3.0 |     2.0 |     4.0 |    14.0 |     6.0 |    15.5 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   63  |    10.5 |     4.0 |     5.0 |     7.5 |    10.5 |     9.5 |     8.5 |    15.5 | 71.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   48  |     8.0 |     6.0 |     6.0 |     9.0 |    18.5 |     4.0 |    14.5 |     7.5 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   64  |    13.0 |     7.5 |    11.0 |    11.5 |     9.0 |     5.0 |    12.0 |     5.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   60  |     5.0 |    18.0 |    18.0 |     5.0 |     7.0 |     9.5 |     8.5 |    11.0 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   54  |    17.5 |     9.0 |    15.5 |    11.5 |    13.0 |     8.0 |    10.0 |    12.0 | 96.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   52  |     9.0 |    20.5 |    21.0 |    20.5 |     3.0 |    14.0 |     5.0 |     6.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   59  |    12.0 |    12.5 |    11.0 |    15.0 |     8.0 |    22.0 |    16.0 |     7.5 |104.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   61  |    17.5 |    15.5 |    15.5 |    17.0 |    15.5 |    11.0 |    13.0 |     9.5 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   58  |    14.5 |    10.5 |     8.5 |    15.0 |    15.5 |    19.5 |    14.5 |    20.0 |118.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   62  |    21.0 |    15.5 |    13.0 |    20.5 |    12.0 |    14.0 |    17.5 |    13.0 |126.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   67  |    21.0 |    15.5 |    21.0 |    15.0 |    15.5 |    12.0 |     7.0 |    20.0 |127.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   57  |    17.5 |    10.5 |     8.5 |    11.5 |    21.0 |    19.5 |    21.5 |    20.0 |130.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   49  |     7.0 |    20.5 |    18.0 |    18.0 |    18.5 |    16.5 |    19.5 |    15.5 |133.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  139  |    14.5 |    12.5 |    14.0 |    11.5 |    21.0 |    19.5 |    21.5 |    20.0 |134.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   50  |    21.0 |    20.5 |    21.0 |    20.5 |    10.5 |    16.5 |    17.5 |     9.5 |137.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   51  |    17.5 |    20.5 |    11.0 |    20.5 |    15.5 |    19.5 |    19.5 |    20.0 |144.0 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA 6T
               Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   46  | Piotr           Wojciechowski       | ST LINESTUDIO       |
|       |       | Aleksandra      Goliszewska         | Strzelce Opolsk     |
|   2   |   30  | Gabriel         Damek               | CANTINERO           |
|       |       | Aleksandra      Gruszczyńska        | Tomaszów Maz.       |
|   3   |   44  | Hubert          Starowicz           | ArtDance            |
|       |       | Alicja          Tochowicz           | Kraków              |
|   4   |   33  | Grzegorz        Gębuś               | ArtDance            |
|       |       | Anna            Wrona               | Kraków              |
|   5   |   41  | Hubert          Płociński           | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Katarzyna       Wyrzykowska         | Warszawa            |
|   6   |   42  | Filip           Sierka              | AKTAN               |
|       |       | Wiktoria        Palac               | Wrocław             |
|   7   |   39  | Maciej          Muniak              | JUST DANCE Wieliczka|
|       |       | Milena          Batko               |                     |
|   8   |   32  | Jędrzej         Górecki             | DANCE POINT Kraków  |
|       |       | Natalia         Romaniewska         |                     |
|   9   |   43  | Igor            Skutnik             | FORUM               |
|       |       | Hanna           Radziewska          | Zabrze              |
|  10   |   36  | Filip           Lipiński            | JEDYNKA             |
|       |       | Julia           Pospiszył           | Łódź                |
|  11   |   35  | Damian          Jakubowski          | EMOTION             |
|       |       | Klaudia         Rosłonkiewicz       | Góra Kalwaria       |
|  12   |   40  | Aleksander      Pankratz            | RS                  |
|       |       | Agata           Bosak               | WARSZAWA            |
|  13   |   38  | Michał          Mróz                | JUMP                |
|       |       | Izabela         Wojciechowska       | Janów Lubelski      |
|  14   |   37  | Andrzej         Mielecki            | RS                  |
|       |       | Laura           Kawczyńska-Banaszek | WARSZAWA            |
|  15   |   34  | Jan             Hohol               | DANCE POINT Kraków  |
|       |       | Nina            Bać                 |                     |
|  16   |   31  | Stanisław       Flader              | RS                  |
|       |       | Maria           Szlom               | WARSZAWA            |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                       XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                       

                   -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                   
                      Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA 6T
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                   

------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA   | JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   46  |     1.0 |     3.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   30  |     9.5 |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 20.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   44  |     3.0 |     1.0 |     1.0 |     5.0 |     7.0 |     5.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   33  |     4.0 |     6.0 |     8.0 |     4.0 |     4.0 |     7.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   41  |     2.0 |     5.0 |     5.0 |     3.0 |    10.5 |    11.0 | 36.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   42  |     9.5 |     9.0 |     6.0 |     8.0 |     5.0 |     4.0 | 41.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   39  |     9.5 |     9.0 |    10.5 |     6.0 |     3.0 |     6.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   32  |     7.0 |     9.0 |     8.0 |     8.0 |    10.5 |     3.0 | 45.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   43  |     6.0 |    11.5 |    12.0 |    10.0 |     6.0 |     8.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   36  |     9.5 |    11.5 |     8.0 |    11.5 |     8.0 |    11.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   35  |    12.0 |     4.0 |     4.0 |    13.0 |    15.5 |    14.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   40  |     5.0 |     7.0 |    13.0 |    11.5 |    13.0 |    13.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   38  |    13.0 |    13.0 |    10.5 |     8.0 |     9.0 |    11.0 | 64.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   37  |    14.5 |    15.0 |    14.5 |    14.0 |    14.0 |     9.0 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   34  |    16.0 |    14.0 |    14.5 |    15.0 |    12.0 |    15.0 | 86.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   31  |    14.5 |    16.0 |    16.0 |    16.0 |    15.5 |    16.0 | 94.0 |
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  274  | Przemysław      Zdziech             | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Natalia         Dziedziczak         | Radom               |
|   2   |  275  | Aleksander      Ziuziański          | MARENGO             |
|       |       | Weronika        Junak               | Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |  262  | Damian          Machnio             | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Julia           Kutera              | Radom               |
|   4   |  253  | Przemysław      Brzeziński          | RONDO               |
|       |       | Karolina        Krzysztofczyk       | Rybnik              |
|   5   |  250  | Sebastian       Archacki            | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Julia           Borkowska           | Radom               |
|   6   |  271  | Jakub           Rembelski           | STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       | Oliwia          Bala                | WARSZAWA            |
|   7   |  256  | Dmitriy         Gurskiy             | MASTER DANCE        |
|       |       | Julia           Miterska            | Gliwice             |
|   8   |  267  | Michał          Nazaruk             | PW DANCE            |
|       |       | Patrycja        Widlarz             | Rzeszów             |
|   9   |  222  | Damian          Kramski             | GRACJA              |
|       |       | Alicja          Skorupka            | Zielona Góra        |
|  10   |  221  | Oskar           Jurek               | PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       | Dominika        Dobranowska         | Głogoczów           |
|  11   |  264  | Szymon          Mieszczak           | NOWY STYL           |
|       |       | Adrianna        Sepioło             | Bielsko-Biała       |
|  12   |  223  | Wojciech        Lipnicki            | DANCELOOK           |
|       |       | Marta           Gryczka             | Gliwice             |
|  13   |  260  | Adrian          Karczewicz          | ST DOBROWOLSCY      |
|       |       | Iga             Rubik               | Częstochowa         |
|  14   |  252  | Sebastian       Bomba               | AKSEL               |
|       |       | Karina          Falda               | Rzeszów             |
|  15   |  273  | Borys           Zawierucha          | RYTM                |
|       |       | Martyna         Mach                | Żory                |
|  16   |  257  | Maciej          Holski              | STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       | Katarzyna       Tyl                 | WARSZAWA            |
|  17   |  266  | Bartosz         Nabiałczyk          | ST DOBROWOLSCY      |
|       |       | Natalia         Kaliściak           | Częstochowa         |
|  18   |  224  | Michał          Puszka              | LIDER               |
|       |       | Izabela         Nasalska            | Lublin              |
|  19   |  259  | Kacper          Kacprzak            | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Weronika        Lato                | Radom               |
|  20   |  261  | Mateusz         Kramski             | GRACJA              |
|       |       | Marta           Szkalińska          | Zielona Góra        |
|  21   |  270  | Kamil           Polewski            | ZORBA               |
|       |       | Marta           Jankowska           | Mykanów             |
|  22   |  268  | Damian          Pik                 | ESKADRA             |
|       |       | Agnieszka       Łysik               | Pabianice           |
|  23   |  254  | Mateusz         Czinar              | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Izabela         Pych                | Wrocław             |
|  24   |  225  | Kamil           Zawistowski         | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Kinga           Szemiel             | Wrocław             |
|  25   |  251  | Łukasz          Blacha              | BAWINEK             |
|       |       | Beata           Szafraniec          | Kraków              |
|  26   |  269  | Daniel          Podraza             | SzT  eMiKa          |
|       |       | Patrycja        Podraza             | Tarnów              |
|  27   |  255  | Waldemar        Figaszewski         | ROYAL DANCE         |
|       |       | Agnieszka       Tronczyńska         | Szczecin            |
|  28   |  265  | Paweł           Mroczka             | AKSEL               |
|       |       | Kamila          Rogala              | Rzeszów             |
|  29   |  272  | Kamil           Zaręba              | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Donata          Księżarczyk         | Warszawa            |
|  30   |  258  | Andrzej         Hull                | IDEA                |
|       |       | Barbara         Kucharczyk          | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  274  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  275  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  262  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     7.0 |     3.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  253  |    11.0 |     5.0 |     4.0 |     3.0 |     4.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  250  |     4.0 |     6.0 |     5.0 |     5.0 |     7.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  271  |     6.0 |     7.0 |     7.0 |     4.0 |     5.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  256  |     5.0 |     9.0 |     6.0 |     6.0 |    12.5 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  267  |     8.5 |     4.0 |    11.0 |    10.0 |     8.0 | 41.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  222  |    11.0 |    13.5 |     9.5 |     8.5 |     6.0 | 48.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  221  |    15.5 |     8.0 |     8.0 |    12.0 |    10.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  264  |     8.5 |    18.5 |     9.5 |    11.0 |    14.5 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  223  |     7.0 |    18.5 |    13.5 |    14.0 |    10.0 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  260  |    13.5 |    11.5 |    18.5 |    14.0 |    10.0 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  252  |    11.0 |    10.0 |    13.5 |    25.0 |    12.5 | 72.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  273  |    17.0 |    11.5 |    12.0 |    14.0 |    17.5 | 72.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  257  |    13.5 |    20.5 |    15.0 |     8.5 |    17.5 | 75.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  266  |    20.5 |    17.0 |    18.5 |    16.5 |    14.5 | 87.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  224  |    20.5 |    15.5 |    18.5 |    18.5 |    17.5 | 90.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  259  |    15.5 |    15.5 |    28.0 |    22.0 |    17.5 | 98.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  261  |    18.5 |    22.0 |    16.0 |    20.5 |    22.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  270  |    22.0 |    25.0 |    24.5 |    16.5 |    20.0 |108.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |  268  |    28.0 |    20.5 |    18.5 |    18.5 |    23.5 |109.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  254  |    24.5 |    13.5 |    24.5 |    25.0 |    26.5 |114.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  225  |    18.5 |    27.5 |    22.0 |    20.5 |    26.5 |115.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  251  |    24.5 |    27.5 |    24.5 |    25.0 |    21.0 |122.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  269  |    28.0 |    23.0 |    21.0 |    25.0 |    26.5 |123.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  255  |    24.5 |    25.0 |    24.5 |    29.0 |    23.5 |126.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  265  |    24.5 |    25.0 |    28.0 |    29.0 |    26.5 |133.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |  272  |    28.0 |    29.0 |    28.0 |    25.0 |    29.5 |139.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  30   |  258  |    30.0 |    30.0 |    30.0 |    29.0 |    29.5 |148.5 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  226  | Jakub           Adamcewicz          | GRACJA              |
|       |       | Wiktoria        Krynicka            | Zielona Góra        |
|   2   |  236  | Jakub           Koguciuk            | JEDYNKA             |
|       |       | Daria           Gawlik              | Łódź                |
|   3   |  247  | Mikołaj         Talik               | SUKCES              |
|       |       | Julia           Langier             | Jaworzno            |
|   4   |  223  | Wojciech        Lipnicki            | DANCELOOK           |
|       |       | Marta           Gryczka             | Gliwice             |
|   5   |  193  | Amadeusz        Frodyma             | MARGO               |
|       |       | Julia           Bunikowska          | Leszno              |
|   6   |  222  | Damian          Kramski             | GRACJA              |
|       |       | Alicja          Skorupka            | Zielona Góra        |
|   7   |  206  | Wiktor          Malinowski          | GRACJA              |
|       |       | Oliwia          Rogowska            | Zielona Góra        |
|   8   |  241  | Szymon          Panachida           | DANCECLUB           |
|       |       | Marika          Zawadzka            | Szczecin            |
|   9   |  197  | Robert          Kacperski           | DANCECLUB           |
|       |       | Darya           Borowskaya          | Szczecin            |
|  10   |  235  | Adrian          Janas               | JEDYNKA             |
|       |       | Weronika        Blukacz             | Łódź                |
|  11   |  249  | Michał          Trytko              | DANCELOOK           |
|       |       | Zuzanna         Izdebska            | Gliwice             |
|  12   |  221  | Oskar           Jurek               | PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       | Dominika        Dobranowska         | Głogoczów           |
|  13   |  232  | Tomasz          Gura                | AKSEL               |
|       |       | Klaudia         Wilk                | Rzeszów             |
|  14   |  240  | Kamil           Micał               | DŻET                |
|       |       | Małgorzata      Krytak              | Rzeszów-Boguchw     |
|  15   |  239  | Mateusz         Maślanka            | DANCE TEAM          |
|       |       | Julita          Rudkowska           | Wrocław             |
|  16   |  244  | Rafał           Rydz                | LIDER               |
|       |       | Anna            Rubacha             | Lublin              |
|  17   |  219  | Stanisław       Wojciechowski       | STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       | Julia           Janczewska          | WARSZAWA            |
|  18   |  233  | Krzysztof Marci Hamulecki           | ARTS STUDIO         |
|       |       | Oliwia          Niepsujewicz        | Oława               |
|  19   |  246  | Michał          Szlachtowski        | SUKCES              |
|       |       | Julia           Fajkis              | Jaworzno            |
|  20   |  229  | Illia           Chyzhma             |                     |
|       |       | Liliia          Serdyukova          |                     |
|  21   |  243  | Adam            Płuciennik          | FLAMENCO            |
|       |       | Klaudia         Marcinkiewicz       | Siemianowice        |
|  22   |  231  | Maksymilian     Duraj               | STYL                |
|       |       | Joanna          Chwastowska         | Kraków              |
|  23   |  227  | Jakub           Bielecki            | EM STUDIO           |
|       |       | Katarzyna       Winiarska           | Opole Lubelskie     |
|  24   |  220  | Kamil           Żarnovsky           | BRASIL              |
|       |       | Agnieszka       Komosa              | WARSZAWA            |
|  25   |  224  | Michał          Puszka              | LIDER               |
|       |       | Izabela         Nasalska            | Lublin              |
|  26   |  225  | Kamil           Zawistowski         | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Kinga           Szemiel             | Wrocław             |
|  27   |  238  | Przemysław      Maciejewski         | BLUE CLASSIC        |
|       |       | Alicja          Żegalski            | Warszawa            |
|  28   |  216  | Mateusz         Szyporta            | DANCE TEAM          |
|       |       | Wiktoria        Kosno               | Dobrzeń Wielki      |
|  29   |  248  | Konrad          Tołpa               | DANCE TEAM          |
|       |       | Nikola          Grzelaczyk          | Wrocław             |
|  30   |  237  | Mateusz         Kunda               | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Karolina        Półtorak            |                     |
|  31   |  242  | Jeremi          Przygoda            | FORUM               |
|       |       | Magda           Łach                | Zabrze              |
|  32   |  245  | Kamil           Sowa                | RONDO               |
|       |       | Izabela         Kolarczyk           | Rybnik              |
|  33   |  228  | Karol           Bronowski           | PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       | Natalia         Gancarz             | Głogoczów           |
|  34   |  234  | Tomasz          Jaglarz             | BAWINEK             |
|       |       | Karolina        Such                | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  226  |     3.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  236  |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     2.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  247  |     4.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |    11.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  223  |     8.0 |     4.0 |     5.0 |     8.0 |     3.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  193  |    10.0 |     8.0 |     6.0 |    10.5 |     8.0 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  222  |     8.0 |     6.0 |    18.0 |     5.0 |     8.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  206  |     5.0 |    14.0 |     9.0 |    10.5 |    13.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  241  |    20.0 |     5.0 |    18.0 |     6.0 |     6.0 | 55.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  197  |     2.0 |     8.0 |     9.0 |    25.5 |    11.0 | 55.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  235  |     6.0 |    16.5 |    18.0 |    17.0 |     4.0 | 61.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  249  |    12.5 |    10.5 |    13.5 |    10.5 |    14.5 | 61.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  221  |    17.0 |    12.5 |     9.0 |    22.0 |     8.0 | 68.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  232  |    12.5 |     8.0 |    22.5 |     4.0 |    22.5 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  240  |     8.0 |    29.0 |     4.0 |    25.5 |     5.0 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  239  |    17.0 |    20.0 |    13.5 |    13.5 |    17.5 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  244  |    26.0 |    16.5 |    18.0 |     7.0 |    14.5 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  219  |    12.5 |    20.0 |    12.0 |    22.0 |    17.5 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  233  |    17.0 |    10.5 |    22.5 |    17.0 |    17.5 | 84.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  246  |    27.5 |    15.0 |     9.0 |    17.0 |    22.5 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  229  |    12.5 |    20.0 |    18.0 |    22.0 |    22.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  243  |    29.5 |    12.5 |    30.5 |    13.5 |    11.0 | 97.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |  231  |    22.0 |    27.0 |    18.0 |    10.5 |    20.0 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  227  |    17.0 |    25.5 |    18.0 |    17.0 |    27.5 |105.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  220  |    17.0 |    25.5 |    24.5 |    17.0 |    22.5 |106.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  224  |    24.0 |    20.0 |    24.5 |    22.0 |    17.5 |108.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  225  |    27.5 |    20.0 |     9.0 |    27.5 |    25.0 |109.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  238  |    22.0 |    23.0 |    27.0 |    32.5 |    27.5 |132.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  216  |    29.5 |    29.0 |    27.0 |    22.0 |    27.5 |135.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |  248  |    22.0 |    31.5 |    27.0 |    29.0 |    31.5 |141.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  30   |  237  |    32.5 |    24.0 |    30.5 |    27.5 |    27.5 |142.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  31   |  242  |    32.5 |    29.0 |    30.5 |    30.5 |    30.0 |152.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  32   |  245  |    25.0 |    33.5 |    33.5 |    30.5 |    33.5 |156.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  33   |  228  |    32.5 |    31.5 |    30.5 |    32.5 |    31.5 |158.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  34   |  234  |    32.5 |    33.5 |    33.5 |    34.0 |    33.5 |167.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  209  | Daniel          Myślicki            | DANCECLUB           |
|       |       | Natalia         Koss                | Szczecin            |
|   2   |  197  | Robert          Kacperski           | DANCECLUB           |
|       |       | Darya           Borowskaya          | Szczecin            |
|   3   |  193  | Amadeusz        Frodyma             | MARGO               |
|       |       | Julia           Bunikowska          | Leszno              |
|   4   |  204  | Andrii          Liashenko           | Golden club         |
|       |       | Viktoriia       Oshyiko             |                     |
|   5   |  202  | Filip           Kuczyński           | STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       | Katarzyna       Szczukiewicz        | WARSZAWA            |
|   6   |  211  | Dominik         Piechota            | DANCE TEAM          |
|       |       | Katarzyna       Żółkiewska          | Dobrzeń Wielki      |
|   7   |  212  | Bartosz         Polański            | IGLICA              |
|       |       | Natalia         Laska               | Wrocław             |
|   8   |  276  | Mateusz         Oleksik             | MISTRAL             |
|       |       | Laura           Wojciuch            | Tarnowskie Góry     |
|   9   |  160  | Kacper          Niemczyk            | GRACJA              |
|       |       | Zofia           Kaplińska           | Zielona Góra        |
|  10   |  219  | Stanisław       Wojciechowski       | STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       | Julia           Janczewska          | WARSZAWA            |
|  11   |  195  | Norbert         Głogosz             | ETIUDA              |
|       |       | Klaudia         Zielińska           | Radomsko            |
|  12   |  194  | Mateusz         Góra                | IMPULS              |
|       |       | Anna            Baniusiewicz        | Chorzów             |
|  13   |  157  | Dmytro          Kushch              | Golden club         |
|       |       | Nataliia        Kolomiiets          |                     |
|  14   |  154  | Mateusz         Gralak              | ALFA-ASTRA          |
|       |       | Aleksandra      Szymkiewicz         | Stargard            |
|  15   |  207  | Jan             Marcinkowski        | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Patrycja        Urban               | Warszawa            |
|  16   |  208  | Paweł           Mertuszka           | BAWINEK             |
|       |       | Monika Iwona    Łuc                 | Kraków              |
|  17   |  199  | Amadeusz        Kliminowski         | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Aleksandra      Lisowiec            | Wrocław             |
|  18   |  201  | Karol           Kreczko             | MARENGO             |
|       |       | Oliwia          Marcinkiewicz       | Dąbrowa Górnicz     |
|  19   |  122  | Miron           Kahl                | MARGO               |
|       |       | Kasandra        Adamczyk            | Leszno              |
|  20   |  198  | Nikodem         Kakakis             | ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       | Katarzyna       Dominek             |                     |
|  21   |  120  | Jeremiasz       Fronc               | ArtDance            |
|       |       | Karolina        Drabczyk            | Kraków              |
|  22   |  218  | Kamil           Talik               | NOWY STYL           |
|       |       | Paulina         Gwóźdź              | Bielsko-Biała       |
|  23   |  155  | Szymon          Kieresz             | MARGO               |
|       |       | Marta           Sobasik             | Leszno              |
|  24   |  164  | Krzysztof       Świędrych           | KLASA               |
|       |       | Katarzyna       Wiśniowska          | Tarnów              |
|  25   |  220  | Kamil           Żarnovsky           | BRASIL              |
|       |       | Agnieszka       Komosa              | WARSZAWA            |
|  26   |  205  | Mateusz         Majcher             | MAGIC-DANCE         |
|       |       | Estera          Gromaszek           | Lublin              |
|  27   |  159  | Dmytrii         Leonenko            | Level Up            |
|       |       | Sofia           Vashulenko          |                     |
|  28   |  215  | Adam            Szczypczyk          | ArtDance            |
|       |       | Gabriela        Jaworek             | Kraków              |
|  29   |  163  | Jakub           Warsitz             | MAESTRO             |
|       |       | Agata           Brzozowska          | Opole               |
|  30   |  110  | Jakub           Piotrowski          | MARENGO             |
|       |       | Julia           Kołosowska          | Dąbrowa Górnicz     |
|  31   |  206  | Wiktor          Malinowski          | GRACJA              |
|       |       | Oliwia          Rogowska            | Zielona Góra        |
|  32   |  213  | Krzysztof       Richter             | Dancers United      |
|       |       | Vladyslava      Gordeziani          | WARSZAWA            |
|  33   |  210  | Mariusz         Noworyta            | BAWINEK             |
|       |       | Justyna         Fatyga              | Kraków              |
|  34   |  196  | Karol           Jagielski           | DUET                |
|       |       | Milena          Kowalczyk           | Warszawa            |
|  35   |  162  | Łukasz          Sieraczyński        | FLAMENCO            |
|       |       | Ludwika         Pudełko             | Siemianowice        |
|  36   |  156  | Kajetan         Knaś                | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Kinga           Biskup              |                     |
|  37   |  121  | Maxwell         Ignaszewski         | MARGO               |
|       |       | Agata           Włodarczyk          | Leszno              |
|  38   |  161  | Daniel          Ryterski            | ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       | Emilia          Maćkała             |                     |
|  39   |  217  | Maciej          Słodownik           | PROJEKT NM          |
|       |       | Klaudia         Kozinoga            | Słubice             |
|  40   |  190  | Krystian        Bendinger           | JEDYNKA             |
|       |       | Adrianna        Rakowiecka          | Łódź                |
|  41   |  203  | Radosław        Kutyła              | JUST DANCE          |
|       |       | Dominika        Sarnowska           | Stalowa Wola        |
|  42   |  158  | Konrad          Kwiecień            | BAWINEK             |
|       |       | Monika          Grunwald            | Kraków              |
|  43   |  214  | Andreas         Sobania             | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Daria           Arczyńska           | Opole               |
|  44   |  216  | Mateusz         Szyporta            | DANCE TEAM          |
|       |       | Wiktoria        Kosno               | Dobrzeń Wielki      |
|  45   |  192  | Kamil           Czarnik             | AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       | Julia           Kawa                | Sosnowiec           |
|  46   |  119  | Krystian        Cisiński-Nguyen     | ELIDA               |
|       |       | Aleksandra      Brzezińska          | Mielec              |
|  47   |  118  | Grzegorz        Cichoński           | KADRYL              |
|       |       | Ewa             Sliżewska           | Białystok           |
|  48   |  200  | Jakub           Konarzewski         | ASTRA               |
|       |       | Nikola          Kot                 | Szczecin            |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  209  |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  197  |     3.0 |     1.0 |     2.0 |     3.0 |     5.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  193  |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     2.0 |     3.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  204  |     2.0 |     3.0 |     7.5 |     7.5 |     2.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  202  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     4.0 |     7.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  211  |    15.5 |     6.0 |     3.0 |    13.5 |     4.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  212  |     6.0 |     9.0 |    10.0 |     9.0 |     8.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  276  |     8.5 |     7.0 |    12.5 |    12.0 |     9.5 | 49.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  160  |     8.5 |     9.0 |     6.0 |    20.0 |    11.0 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  219  |    15.5 |     9.0 |    10.0 |     7.5 |    12.5 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  195  |    11.5 |    18.5 |     7.5 |     5.0 |    21.0 | 63.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  194  |     8.5 |    14.0 |    17.5 |    10.5 |    16.5 | 67.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  157  |    11.5 |    23.0 |    10.0 |    20.0 |     6.0 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  154  |    15.5 |    11.0 |    17.5 |    13.5 |    16.5 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  207  |     8.5 |    24.0 |    26.5 |     6.0 |    16.5 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  208  |    27.0 |    12.0 |    12.5 |    23.5 |    12.5 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  199  |    19.0 |    26.5 |    14.0 |    16.0 |    16.5 | 92.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  201  |    13.0 |    18.5 |    34.5 |    10.5 |    21.0 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  122  |    19.0 |    13.0 |    22.5 |    20.0 |    25.0 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  198  |    15.5 |    18.5 |    22.5 |    32.5 |    16.5 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  120  |    27.0 |    18.5 |    15.0 |    20.0 |    31.5 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |  218  |    33.5 |    18.5 |    17.5 |    23.5 |    23.5 |116.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  155  |    23.0 |    31.0 |    20.5 |    20.0 |    23.5 |118.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  164  |    23.0 |    26.5 |    17.5 |    25.5 |    28.0 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  220  |    29.5 |    31.0 |    20.5 |    32.5 |     9.5 |123.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  205  |    19.0 |    26.5 |    34.5 |    28.5 |    16.5 |125.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  159  |    27.0 |    18.5 |    34.5 |    27.0 |    26.0 |133.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  215  |    33.5 |    18.5 |    34.5 |    16.0 |    31.5 |134.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |  163  |    23.0 |    36.5 |    26.5 |    25.5 |    31.5 |143.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  30   |  110  |    23.0 |    26.5 |    46.0 |    16.0 |    45.5 |157.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  31   |  206  |    33.5 |    31.0 |    24.0 |    32.5 |    38.0 |159.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  32   |  213  |    23.0 |    36.5 |    40.5 |    32.5 |    31.5 |164.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  33   |  210  |    33.5 |    44.0 |    40.5 |    28.5 |    21.0 |167.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  34   |  196  |    33.5 |    44.0 |    30.0 |    32.5 |    28.0 |168.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  35   |  162  |    46.0 |    18.5 |    26.5 |    39.5 |    38.0 |168.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  36   |  156  |    29.5 |    31.0 |    40.5 |    39.5 |    38.0 |178.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  37   |  121  |    40.5 |    36.5 |    34.5 |    32.5 |    38.0 |182.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  38   |  161  |    40.5 |    31.0 |    26.5 |    46.0 |    45.5 |189.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  39   |  217  |    40.5 |    36.5 |    46.0 |    39.5 |    28.0 |190.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  40   |  190  |    40.5 |    44.0 |    30.0 |    39.5 |    38.0 |192.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  41   |  203  |    40.5 |    36.5 |    46.0 |    39.5 |    38.0 |200.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  42   |  158  |    40.5 |    44.0 |    40.5 |    39.5 |    38.0 |202.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  43   |  214  |    33.5 |    44.0 |    34.5 |    46.0 |    45.5 |203.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  44   |  216  |    46.0 |    44.0 |    30.0 |    39.5 |    45.5 |205.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  45   |  192  |    40.5 |    44.0 |    40.5 |    46.0 |    38.0 |209.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  46   |  119  |    46.0 |    36.5 |    46.0 |    46.0 |    38.0 |212.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  47   |  118  |    40.5 |    44.0 |    40.5 |    46.0 |    45.5 |216.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  48   |  200  |    48.0 |    44.0 |    46.0 |    39.5 |    45.5 |223.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  172  | Mateusz         Kowalczyk           | ESTYMA              |
|       |       | Małgorzata      Zagórska            | Częstochowa         |
|   2   |  189  | Konrad          Łyda                | POLISH CLUB         |
|       |       | Anna            Furyk               | Warszawa            |
|   3   |  170  | Dawid           Jaruszewski         | MISTRAL             |
|       |       | Wiktoria        Kainka              | Tarnowskie Góry     |
|   4   |  179  | Szymon          Miśtal              | SUKCES              |
|       |       | Julia           Dąbrowska           | Częstochowa         |
|   5   |  180  | Błażej          Molas               | ZAMEK               |
|       |       | Izabela         Kuranc              | Lublin              |
|   6   |  160  | Kacper          Niemczyk            | GRACJA              |
|       |       | Zofia           Kaplińska           | Zielona Góra        |
|   7   |  168  | Dawid           Gajdera             | LORDANCE            |
|       |       | Julia           Pacharzyna          | Wodzisław Śl.       |
|   8   |  167  | Maciej          Ciura               | A+S                 |
|       |       | Maja            Tomalska            | Częstochowa         |
|   9   |  157  | Dmytro          Kushch              | Golden club         |
|       |       | Nataliia        Kolomiiets          |                     |
|  10   |  183  | Szymon          Polaczkiewicz       | SUKCES              |
|       |       | Laura           Nicpoń              | Częstochowa         |
|  11   |  159  | Dmytrii         Leonenko            | Level Up            |
|       |       | Sofia           Vashulenko          |                     |
|  12   |  166  | Jakub           Bury                | GASIEK              |
|       |       | Paula           Kamińska            | Rzeszów             |
|  13   |  156  | Kajetan         Knaś                | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Kinga           Biskup              |                     |
|  14   |  164  | Krzysztof       Świędrych           | KLASA               |
|       |       | Katarzyna       Wiśniowska          | Tarnów              |
|  15   |  173  | Miłosz          Kowalski            | ZORBA               |
|       |       | Natalia         Gomoluch            | Częstochowa         |
|  16   |  185  | Paweł -         Sobieraj            | JEDYNKA             |
|       |       | Karina Agnieszk Grabowska           | Łódź                |
|  17   |  155  | Szymon          Kieresz             | MARGO               |
|       |       | Marta           Sobasik             | Leszno              |
|  18   |  175  | Michał          Laskowski           | MERENGUE            |
|       |       | Nikola          Martyna             | Stalowa Wola        |
|  19   |  145  | Ignacy          Nowakowski          | GRACJA              |
|       |       | Barbara         Karnecka            | Zielona Góra        |
|  20   |  177  | Denys           Likhachov           | Golden club         |
|       |       | Polina          Yushchenko          |                     |
|  21   |  169  | Jakub           Gęśla               | JUST DANCE          |
|       |       | Julia           Warchoł             | Stalowa Wola        |
|  22   |  162  | Łukasz          Sieraczyński        | FLAMENCO            |
|       |       | Ludwika         Pudełko             | Siemianowice        |
|  23   |  188  | Patryk          Zbucki              | ZAMEK               |
|       |       | Dominika        Chalimoniuk         | Biała Podlaska      |
|  24   |  187  | Mikołaj         Włoch               | SOKÓŁ               |
|       |       | Katarzyna       Kosińska            | Myślenice           |
|  25   |  176  | Jakub           Ligenza             | SUKCES              |
|       |       | Natalia         Makiejewska         | Jaworzno            |
|  26   |  181  | Sebastian       Okon                | IMPRESSIONANTE      |
|       |       | Agata           Smolarek            | Wrocław             |
|  27   |  150  | Kacper          Starski             | ALFA-ASTRA          |
|       |       | Julia           Skrzypczyńska       | Stargard            |
|  28   |  186  | Kacper          Stacha              | LORDANCE            |
|       |       | Zuzanna         Rytych              | Wodzisław Śl.       |
|  29   |  158  | Konrad          Kwiecień            | BAWINEK             |
|       |       | Monika          Grunwald            | Kraków              |
|  30   |  184  | Daniel          Seweryn             | BAWINEK             |
|       |       | Paulina         Topolska            | Kraków              |
|  31   |  171  | Mateusz         Kaleta              | KARISMA Kraków      |
|       |       | Anna            Kaleta              |                     |
|  32   |  138  | Grzegorz        Krzemiński          | FLAMENCO            |
|       |       | Weronika        Klebach             | Siemianowice        |
|  33   |  154  | Mateusz         Gralak              | ALFA-ASTRA          |
|       |       | Aleksandra      Szymkiewicz         | Stargard            |
|  34   |  165  | Mariusz         Bardyn              | styl Kraków         |
|       |       | Olga            Kwiatkowska         |                     |
|  35   |  163  | Jakub           Warsitz             | MAESTRO             |
|       |       | Agata           Brzozowska          | Opole               |
| 36-37 |  161  | Daniel          Ryterski            | ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       | Emilia          Maćkała             |                     |
| 36-37 |  136  | Krzysztof       Kaliński            | ArtDance            |
|       |       | Anna            Zawadzka            | Kraków              |
|  38   |  182  | Wiktor          Pobidyński          | ArtDance            |
|       |       | Wiktoria        Turczak             | Kraków              |
|  39   |  178  | Dawid           Małecki             | RYTM                |
|       |       | Sara            Cwalina             | Żory                |
|  40   |  142  | Jakub           Mardacz             | DŻET                |
|       |       | Ewelina         Dec                 | Rzeszów-Boguchw     |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  172  |     2.0 |     2.5 |     1.0 |     2.0 |     2.0 |  9.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  189  |     3.0 |     1.0 |     6.0 |     1.0 |     1.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  170  |     1.0 |     5.0 |     2.0 |     9.5 |     3.0 | 20.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  179  |     5.0 |     4.0 |     4.0 |     3.0 |     5.0 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  180  |     8.5 |     6.0 |     7.0 |     4.0 |     6.0 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  160  |     4.0 |     2.5 |     5.0 |    16.0 |    14.5 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  168  |     7.0 |    14.5 |     9.5 |     5.0 |     7.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  167  |     6.0 |    14.5 |     3.0 |    11.0 |    14.5 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  157  |    12.0 |     8.0 |    14.5 |    16.0 |     4.0 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  183  |    18.0 |    11.0 |     9.5 |    12.0 |     9.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  159  |    10.5 |    17.5 |     9.5 |    16.0 |     9.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  166  |    18.0 |    25.5 |     9.5 |     9.5 |     9.0 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  156  |    22.5 |    14.5 |    12.0 |    13.0 |    11.0 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  164  |    18.0 |     9.0 |    18.0 |    16.0 |    14.5 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  173  |    33.0 |     7.0 |    16.5 |     6.0 |    21.5 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  185  |    13.5 |    14.5 |    27.5 |    16.0 |    21.5 | 93.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  155  |    13.5 |    11.0 |    21.0 |    24.0 |    26.0 | 95.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  175  |    18.0 |    20.5 |    21.0 |    20.5 |    19.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  145  |     8.5 |    36.5 |    34.5 |     7.0 |    14.5 |101.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  177  |    27.5 |    11.0 |    27.5 |    24.0 |    12.0 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  169  |    22.5 |    20.5 |    19.0 |    20.5 |    21.5 |104.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |  162  |    18.0 |    23.0 |    23.5 |    24.0 |    17.5 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  188  |    18.0 |    24.0 |    21.0 |    20.5 |    24.0 |107.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  187  |    18.0 |    17.5 |    14.5 |    32.0 |    28.0 |110.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  176  |    29.0 |    31.0 |    13.0 |    20.5 |    17.5 |111.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  181  |    10.5 |    20.5 |    25.5 |    29.0 |    28.0 |113.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  150  |    33.0 |    25.5 |    16.5 |     8.0 |    31.5 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  186  |    27.5 |    20.5 |    30.5 |    26.5 |    21.5 |126.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |  158  |    25.5 |    28.0 |    23.5 |    26.5 |    25.0 |128.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  30   |  184  |    25.5 |    31.0 |    30.5 |    29.0 |    28.0 |144.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  31   |  171  |    24.0 |    31.0 |    30.5 |    32.0 |    31.5 |149.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  32   |  138  |    33.0 |    28.0 |    30.5 |    29.0 |    34.5 |155.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  33   |  154  |    33.0 |    28.0 |    34.5 |    34.5 |    31.5 |161.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  34   |  165  |    38.5 |    36.5 |    25.5 |    34.5 |    31.5 |166.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  35   |  163  |    33.0 |    36.5 |    34.5 |    32.0 |    34.5 |170.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36-37 |  161  |    33.0 |    36.5 |    39.0 |    38.0 |    38.0 |184.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36-37 |  136  |    33.0 |    36.5 |    39.0 |    38.0 |    38.0 |184.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  38   |  182  |    38.5 |    36.5 |    34.5 |    38.0 |    38.0 |185.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  39   |  178  |    38.5 |    36.5 |    37.0 |    38.0 |    38.0 |188.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  40   |  142  |    38.5 |    36.5 |    39.0 |    38.0 |    38.0 |190.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 C w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  139  | Jakub           Kubicz              | MAESTRO             |
|       |       | Maria           Baryliszyn          | Opole               |
|   2   |  149  | Jakub           Roman               | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Oliwia          Szarek              |                     |
|   3   |  140  | Damian          Kucharski           | IGLICA              |
|       |       | Magdalena       Sadowska            | Wrocław             |
|   4   |  131  | Adrian          Brzozowski          | ETIUDA              |
|       |       | Natalia         Smużyńska           | Radomsko            |
|   5   |  152  | Szymon          Zużałek             | AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       | Oliwia          Lenarczyk           | Sosnowiec           |
|   6   |  144  | Maciej          Młynarski           | ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       | Klara           Guettner            |                     |
|   7   |  134  | Marcin          Danak               | SKT PASJA           |
|       |       | Angelika        Włoch               | Kraków              |
|   8   |  153  | Marcin          Świniarski          | POLISH CLUB         |
|       |       | Monika          Snopkowska          | Warszawa            |
|   9   |  143  | Grzegorz        Matuszek            | AKSEL               |
|       |       | Aleksandra      Wysocka             | Rzeszów             |
|  10   |  111  | Szymon          Przemieniecki       | WIKA                |
|       |       | Justyna         Karwacka            | Olsztyn             |
|  11   |  124  | Wojciech        Piotrowski          | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Natalia         Rasz                | Wrocław             |
|  12   |  148  | Jakub           Pokora              | ETIUDA              |
|       |       | Wiktoria        Bielas              | Radomsko            |
|  13   |   90  | Jarosław        Stępień             | ArtDance            |
|       |       | Wiktoria        Dybała - Chmaj      | Kraków              |
|  14   |  103  | Mikołaj         Federowicz          | AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       | Emilia          Hyży                | Sosnowiec           |
|  15   |  132  | Łukasz          Błaszczyk           | EMKA DANCE ACADEMY  |
|       |       | Kamila          Tębłowska           | Warszawa            |
|  16   |  151  | Artur           Szumacher           | ROYAL DANCE STUDIO  |
|       |       | Aleksandra      Walczak             | WARSZAWA            |
|  17   |   55  | Wiktor          Ćwiek               | Dancers United      |
|       |       | Justyna         Zejmowicz           | WARSZAWA            |
|  18   |  146  | Jakub           Ogonowski           | RESPECT DANCE Skarży|
|       |       | Kinga           Ziębora             |                     |
|  19   |  147  | Mateusz         Październik         | ARTS STUDIO         |
|       |       | Joanna          Stanowska           | Oława               |
|  20   |   80  | Jacek           Andruszko           | SKT PASJA           |
|       |       | Klaudia         Madaj               | Kraków              |
|  21   |  145  | Ignacy          Nowakowski          | GRACJA              |
|       |       | Barbara         Karnecka            | Zielona Góra        |
|  22   |  150  | Kacper          Starski             | ALFA-ASTRA          |
|       |       | Julia           Skrzypczyńska       | Stargard            |
|  23   |  135  | Wojciech        Ilnicki             | DANCE CENTER        |
|       |       | Anna            Kaczmarek           | Kluczbork           |
|  24   |  107  | Kamil           Mikulski            | DANCECLUB           |
|       |       | Aleksandra      Wojniusz            | Szczecin            |
|  25   |  133  | Marcin          Cieśla              | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Zuzanna         Budkiewicz          | Wrocław             |
|  26   |  142  | Jakub           Mardacz             | DŻET                |
|       |       | Ewelina         Dec                 | Rzeszów-Boguchw     |
|  27   |  112  | Mateusz         Rusin               | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Milena          Ślósarz             |                     |
|  28   |  136  | Krzysztof       Kaliński            | ArtDance            |
|       |       | Anna            Zawadzka            | Kraków              |
|  29   |   87  | Jakub           Maślak              | MARGO               |
|       |       | Agata           Matusiak            | Leszno              |
|  30   |   89  | Przemysław      Nosal               | JUMP                |
|       |       | Wiktoria        Robak               | Janów Lubelski      |
|  31   |  108  | Mikołaj         Olejniczak          | MARGO               |
|       |       | Oliwia          Stam                | Leszno              |
|  32   |  137  | Emil            Karwas              | JEDYNKA             |
|       |       | Klaudia         Janik               | Łódź                |
|  33   |   81  | Dawid           Bodziony            | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Patrycja        Dębowska            | Nowy Sącz           |
|  34   |  138  | Grzegorz        Krzemiński          | FLAMENCO            |
|       |       | Weronika        Klebach             | Siemianowice        |
|  35   |  106  | Arkadiusz       Michaniak           | MCT Wieliczka       |
|       |       | Gabriela        Pastuch             |                     |
|  36   |  114  | Adrian          Wodowski            | SKT AGH             |
|       |       | Magdalena       Duda                | Kraków              |
|  37   |   92  | Tomasz          Winiarek            | BRASIL              |
|       |       | Weronika        Grzybowska          | WARSZAWA            |
|  38   |  104  | Przemysław      Galik               | AKTAN               |
|       |       | Weronika        Orzech              | Wrocław             |
|  39   |  105  | Grzegorz        Mazur               | BALLARE             |
|       |       | Maja            Dobrakowska         | Częstochowa         |
|  40   |  141  | Jan             Maciejczyk          | EUFORIA Dance Kraków|
|       |       | Anna            Suder               |                     |
|  41   |  109  | Olaf            Olejnik             | IMPRESS             |
|       |       | Victoria        Stelmach            | Dzierżoniów         |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Pow. 15 C w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  139  |     1.0 |     1.0 |     3.0 |     3.0 |     1.0 |  9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  149  |     3.0 |     2.0 |     2.0 |    15.0 |     2.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  140  |     6.0 |     6.0 |     4.0 |     4.0 |     6.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  131  |     4.0 |     5.0 |     5.0 |     9.5 |     5.0 | 28.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  152  |     2.0 |    18.0 |     1.0 |     1.0 |    11.5 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  144  |     5.0 |     7.0 |    13.0 |     5.0 |     8.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  134  |    12.0 |    14.5 |     6.0 |     9.5 |     3.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  153  |    13.0 |     3.0 |    16.5 |     2.0 |    17.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  143  |     8.5 |     8.0 |    16.5 |     7.0 |    13.0 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  111  |     7.0 |    10.5 |    12.0 |    15.0 |     9.5 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  124  |    19.0 |    10.5 |     9.5 |     6.0 |    17.0 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  148  |    10.5 |     4.0 |    27.0 |    17.5 |     4.0 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   90  |    19.0 |    13.0 |    16.5 |     9.5 |     9.5 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  103  |     8.5 |    25.5 |    16.5 |    15.0 |     7.0 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  132  |    16.0 |    18.0 |     9.5 |    13.0 |    17.0 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  151  |    14.0 |    10.5 |     9.5 |    25.0 |    21.5 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   55  |    19.0 |    14.5 |    16.5 |    20.5 |    11.5 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  146  |    10.5 |    18.0 |    27.0 |     9.5 |    24.5 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  147  |    22.0 |    10.5 |    21.5 |    23.5 |    17.0 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   80  |    16.0 |    18.0 |    21.5 |    20.5 |    23.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |  145  |    24.0 |    25.5 |    21.5 |    12.0 |    17.0 |100.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |  150  |    26.5 |    23.0 |    16.5 |    17.5 |    17.0 |100.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  135  |    22.0 |    18.0 |    24.0 |    20.5 |    21.5 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  107  |    31.5 |    21.5 |    21.5 |    20.5 |    17.0 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  133  |    16.0 |    28.5 |     7.0 |    34.5 |    29.5 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  142  |    26.5 |    24.0 |    27.0 |    23.5 |    24.5 |125.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  112  |    31.5 |    21.5 |    27.0 |    27.0 |    32.5 |139.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  136  |    22.0 |    28.5 |    36.0 |    27.0 |    27.0 |140.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |   87  |    25.0 |    28.5 |    30.5 |    30.5 |    29.5 |144.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  30   |   89  |    39.5 |    37.0 |     9.5 |    39.0 |    27.0 |152.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  31   |  108  |    31.5 |    32.5 |    27.0 |    30.5 |    32.5 |154.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  32   |  137  |    31.5 |    32.5 |    36.0 |    27.0 |    32.5 |159.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  33   |   81  |    31.5 |    32.5 |    30.5 |    30.5 |    37.0 |162.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  34   |  138  |    31.5 |    28.5 |    40.0 |    30.5 |    32.5 |163.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  35   |  106  |    39.5 |    40.5 |    36.0 |    34.5 |    27.0 |177.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  36   |  114  |    31.5 |    37.0 |    40.0 |    34.5 |    37.0 |180.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  37   |   92  |    39.5 |    32.5 |    32.5 |    39.0 |    37.0 |180.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  38   |  104  |    36.5 |    37.0 |    36.0 |    34.5 |    37.0 |181.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  39   |  105  |    31.5 |    37.0 |    36.0 |    39.0 |    40.5 |184.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  40   |  141  |    36.5 |    37.0 |    40.0 |    39.0 |    37.0 |189.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  41   |  109  |    39.5 |    40.5 |    32.5 |    39.0 |    40.5 |192.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 C w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  129  | Oskar           Żuczek              | GALA                |
|       |       | Emilia          Mądry               | Mielec              |
|   2   |  120  | Jeremiasz       Fronc               | ArtDance            |
|       |       | Karolina        Drabczyk            | Kraków              |
|   3   |  124  | Wojciech        Piotrowski          | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Natalia         Rasz                | Wrocław             |
|   4   |  118  | Grzegorz        Cichoński           | KADRYL              |
|       |       | Ewa             Sliżewska           | Białystok           |
|   5   |  127  | Piotr           Starnawski          | A-Z                 |
|       |       | Katarzyna       Dąbek               | Przemyśl            |
|   6   |  107  | Kamil           Mikulski            | DANCECLUB           |
|       |       | Aleksandra      Wojniusz            | Szczecin            |
|   7   |  121  | Maxwell         Ignaszewski         | MARGO               |
|       |       | Agata           Włodarczyk          | Leszno              |
|   8   |  116  | Filip           Bilski              | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Karolina        Biesiekierska       | Warszawa            |
|   9   |  110  | Jakub           Piotrowski          | MARENGO             |
|       |       | Julia           Kołosowska          | Dąbrowa Górnicz     |
|  10   |  130  | Mikołaj         Żurek               | IGLICA              |
|       |       | Aleksandra      Mykicka             | Wrocław             |
|  11   |  103  | Mikołaj         Federowicz          | AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       | Emilia          Hyży                | Sosnowiec           |
|  12   |  105  | Grzegorz        Mazur               | BALLARE             |
|       |       | Maja            Dobrakowska         | Częstochowa         |
|  13   |  126  | Radosław        Sadowski            | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Natalia         Wątor               |                     |
|  14   |  128  | Maciej          Zając               | EVOLUTION           |
|       |       | Dominika        Marek               | Kraków              |
|  15   |  115  | Bartosz         Baszczowski         | SzT  eMiKa          |
|       |       | Lena            Kozioł              | Tarnów              |
|  16   |  122  | Miron           Kahl                | MARGO               |
|       |       | Kasandra        Adamczyk            | Leszno              |
|  17   |  109  | Olaf            Olejnik             | IMPRESS             |
|       |       | Victoria        Stelmach            | Dzierżoniów         |
|  18   |  111  | Szymon          Przemieniecki       | WIKA                |
|       |       | Justyna         Karwacka            | Olsztyn             |
|  19   |  125  | Krzysztof       Pyras               | WIR                 |
|       |       | Marta           Kopeć               | Mysłowice           |
|  20   |  108  | Mikołaj         Olejniczak          | MARGO               |
|       |       | Oliwia          Stam                | Leszno              |
|  21   |   97  | Radosław        Kasprzycki          | STYL                |
|       |       | Justyna         Zwolińska           | Kraków              |
|  22   |   98  | Filip           Klimek              | DANCELOOK           |
|       |       | Karolina        Kajzer              | Gliwice             |
|  23   |  102  | Piotr           Radziszewski        | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Anna            Woźniak             | Warszawa            |
|  24   |  104  | Przemysław      Galik               | AKTAN               |
|       |       | Weronika        Orzech              | Wrocław             |
|  25   |  112  | Mateusz         Rusin               | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Milena          Ślósarz             | Liszki              |
|  26   |  123  | Mariusz         Kawecki             | BAWINEK             |
|       |       | Justyna         Fatyga              | Kraków              |
|  27   |  114  | Adrian          Wodowski            | SKT AGH             |
|       |       | Magdalena       Duda                | Kraków              |
|  28   |  119  | Krystian        Cisiński-Nguyen     | ELIDA               |
|       |       | Aleksandra      Brzezińska          | Mielec              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 C w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  129  |     2.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  120  |     1.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     1.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  124  |     6.0 |     3.0 |     5.0 |     6.0 |     8.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  118  |     7.0 |     8.0 |     9.0 |     4.0 |     4.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  127  |     5.0 |    14.0 |     3.0 |     8.5 |     3.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  107  |     3.0 |    14.0 |     9.0 |     3.0 |     9.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  121  |     9.5 |     4.0 |     6.0 |    14.0 |     6.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  116  |     4.0 |    12.0 |    12.0 |    11.5 |     5.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  110  |     9.5 |     6.0 |     9.0 |    11.5 |    10.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  130  |    15.5 |     5.0 |    13.5 |     5.0 |    11.5 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  103  |    11.0 |    10.0 |    13.5 |    11.5 |     7.0 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  105  |    12.0 |    14.0 |     4.0 |    17.0 |    16.0 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  126  |    15.5 |    16.0 |     9.0 |    11.5 |    14.0 | 66.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  128  |     8.0 |    10.0 |    18.0 |    19.0 |    14.0 | 69.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  115  |    17.0 |    10.0 |    15.0 |    17.0 |    11.5 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  122  |    21.5 |     7.0 |    21.0 |     7.0 |    19.5 | 76.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  109  |    13.5 |    24.0 |     9.0 |    17.0 |    14.0 | 77.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |  111  |    13.5 |    19.0 |    16.5 |    15.0 |    17.0 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |  125  |    19.5 |    17.5 |    16.5 |    20.0 |    18.0 | 91.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |  108  |    23.0 |    22.0 |    19.0 |     8.5 |    21.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   97  |    19.5 |    20.0 |    20.0 |    24.0 |    21.5 |105.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   98  |    25.5 |    17.5 |    25.0 |    21.0 |    19.5 |108.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |  102  |    18.0 |    22.0 |    25.0 |    24.0 |    24.0 |113.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |  104  |    25.5 |    22.0 |    23.0 |    24.0 |    24.0 |118.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |  112  |    21.5 |    27.5 |    22.0 |    24.0 |    26.0 |121.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |  123  |    25.5 |    25.5 |    27.0 |    24.0 |    24.0 |126.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |  114  |    28.0 |    25.5 |    25.0 |    28.0 |    28.0 |134.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |  119  |    25.5 |    27.5 |    28.0 |    27.0 |    27.0 |135.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  279  | Jacek           Jędro               | FINEZJA             |
|       |       | Emiliana        Haremska            | Poznań              |
|   2   |   42  | Michał          Bińkowski           | ArtDance            |
|       |       | Dominika        Pajerska            | Kraków              |
|   3   |   73  | Eliasz          Kubica              | UKS CATIA           |
|       |       | Natalia         Franik              | Kędzierzyn-Koźl     |
|   4   |   77  | Sebastian       Pycio               | ESKADRA             |
|       |       | Vanessa         Kosecka             | Pabianice           |
|   5   |   71  | Dawid           Kaszuba             | ST CIEPŁY           |
|       |       | Paulina         Kwadrans            | Jaworzno            |
|   6   |  102  | Piotr           Radziszewski        | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Anna            Woźniak             | Warszawa            |
|   7   |   96  | Bartosz         Jędrzejczak         | ELITE DANCE         |
|       |       | Karolina        Sobolewska          | Warszawa            |
|   8   |   67  | Michał          Baran               | START               |
|       |       | Izabela         Wydurska            | Płońsk              |
|   9   |   98  | Filip           Klimek              | DANCELOOK           |
|       |       | Karolina        Kajzer              | Gliwice             |
|  10   |   46  | Jan             Jędrzejewski        | PROJEKT NM          |
|       |       | Emila           Artiuchow           | Słubice             |
|  11   |   75  | Szymon          Musioł              | LORDANCE            |
|       |       | Julia           Śliwieńska          | Wodzisław Śl.       |
|  12   |  100  | Bartosz         Kotek               | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Dominika        Grodzińska          |                     |
|  13   |   52  | Mikołaj         Pawlik              | Mistrzowska Akademia|
|       |       | Karolina        Kucia               | Zabrze              |
|  14   |  101  | Jakub           Narloch             | MASTER DANCE        |
|       |       | Wiktoria        Mondel              | Gliwice             |
|  15   |   94  | Dariusz         Ciechanowski        | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Halina          Borcz               |                     |
|  16   |   76  | Filip           Oślizło             | RONDO               |
|       |       | Nicole          Chluba              | Rybnik              |
|  17   |   74  | Grzegorz        Masłowski           | JUMP                |
|       |       | Agnieszka       Gozdalska           | Janów Lubelski      |
|  18   |   79  | Wiktor          Zborowski           | MARGO               |
|       |       | Julia           Biegała             | Leszno              |
|  19   |   93  | Damian          Brocławik           | AKSEL               |
|       |       | Katarzyna       Dobrowolska         | Rzeszów             |
|  20   |   70  | Łukasz          Cieślik             | DANCELOOK           |
|       |       | Magdalena       Kocot               | Gliwice             |
|  21   |   68  | Mikołaj         Biały               | POEZJA              |
|       |       | Julia           Wojdowska           | Kościan             |
|  22   |   99  | Piotr           Korlatowicz         | EVOLUTION           |
|       |       | Joanna          Szylar              | Kraków              |
|  23   |   69  | Ernest          Biela               | BAWINEK             |
|       |       | Aleksandra      Falfasińska         | Kraków              |
|  24   |   97  | Radosław        Kasprzycki          | STYL                |
|       |       | Justyna         Zwolińska           | Kraków              |
|  25   |   44  | Krzysztof       Gierdziewicz        | EVOLUTION           |
|       |       | Kamila          Zaręba              | Kraków              |
|  26   |   72  | Dmytro          Kondratyuk          | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Agnieszka       Kolasińska          | Warszawa            |
|  27   |   78  | Rafał           Tkacz               | FORUM               |
|       |       | Jolanta         Andrusiak           | Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  279  |     3.0 |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     3.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   42  |     1.0 |     1.0 |     8.5 |     7.5 |     1.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   73  |     4.0 |     6.0 |     5.0 |     5.0 |     4.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   77  |     2.0 |     3.0 |     2.0 |    18.0 |     2.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   71  |     5.0 |     9.5 |    18.5 |     4.0 |     5.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  102  |     6.0 |     4.0 |     8.5 |     9.5 |    16.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   96  |     8.5 |    19.5 |     4.0 |     6.0 |    11.0 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   67  |    13.0 |     8.0 |     6.0 |    12.0 |    11.0 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   98  |    10.5 |    14.5 |    20.0 |     3.0 |     8.0 | 56.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   46  |    16.0 |    17.0 |     3.0 |     1.0 |    20.0 | 57.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   75  |     8.5 |    12.0 |    13.0 |    12.0 |    13.0 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  100  |    13.0 |     7.0 |     8.5 |     9.5 |    21.0 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   52  |    18.5 |     5.0 |    15.5 |     7.5 |    16.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  101  |     7.0 |    21.5 |     8.5 |    23.5 |     7.0 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   94  |    18.5 |     9.5 |    15.5 |    12.0 |    14.0 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   76  |    10.5 |    14.5 |    18.5 |    18.0 |    11.0 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   74  |    16.0 |    16.0 |    11.5 |    14.5 |    16.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   79  |    24.0 |    11.0 |    15.5 |    14.5 |    19.0 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   93  |    16.0 |    21.5 |    21.0 |    21.5 |     6.0 | 86.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   70  |    21.0 |    13.0 |    15.5 |    16.0 |    24.0 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   68  |    24.0 |    19.5 |    11.5 |    18.0 |    18.0 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   99  |    21.0 |    18.0 |    23.0 |    20.0 |     9.0 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   69  |    13.0 |    24.5 |    23.0 |    23.5 |    22.5 |106.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |   97  |    24.0 |    24.5 |    23.0 |    21.5 |    22.5 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |   44  |    21.0 |    23.0 |    25.5 |    26.0 |    25.0 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |   72  |    26.0 |    26.5 |    25.5 |    26.0 |    26.5 |130.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |   78  |    27.0 |    26.5 |    27.0 |    26.0 |    26.5 |133.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   91  | Grzegorz        Szewczyk            | ArtDance            |
|       |       | Angelika        Dobosz              | Kraków              |
|   2   |   77  | Sebastian       Pycio               | ESKADRA             |
|       |       | Vanessa         Kosecka             | Pabianice           |
|   3   |   67  | Michał          Baran               | START               |
|       |       | Izabela         Wydurska            | Płońsk              |
|   4   |   59  | Jakub           Kuraś               | JEDYNKA             |
|       |       | Daria           Banasiak            | Łódź                |
|   5   |   81  | Dawid           Bodziony            | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Patrycja        Dębowska            |                     |
|   6   |   73  | Eliasz          Kubica              | UKS CATIA           |
|       |       | Natalia         Franik              | Kędzierzyn-Koźl     |
|   7   |   83  | Adam            Daraż               | JEDYNKA             |
|       |       | Paulina         Mrowicka            | Łódź                |
|   8   |   84  | Mateusz         Gmochowski          | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Aleksandra      Lewicka             |  WARSZAWA           |
|   9   |   58  | Mateusz         Kamień              | WIR                 |
|       |       | Patrycja        Woźniak             | Mysłowice           |
|  10   |   76  | Filip           Oślizło             | RONDO               |
|       |       | Nicole          Chluba              | Rybnik              |
|  11   |   85  | Dawid           Kowalewski          | IGLICA              |
|       |       | Ewelina         Ceglarska           | Wrocław             |
|  12   |   82  | Jakub           Cnota               | LORDANCE            |
|       |       | Wiktoria        Gensty              | Wodzisław Śl.       |
|  13   |   74  | Grzegorz        Masłowski           | JUMP                |
|       |       | Agnieszka       Gozdalska           | Janów Lubelski      |
|  14   |   86  | Maciej          Małochleb           | SzT  eMiKa          |
|       |       | Weronika        Peroń               | Tarnów              |
|  15   |   70  | Łukasz          Cieślik             | DANCELOOK           |
|       |       | Magdalena       Kocot               | Gliwice             |
|  16   |   64  | Wojciech        Rachfalski          | FORUM               |
|       |       | Barbara         Bocheńczak          | Zabrze              |
|  17   |   90  | Jarosław        Stępień             | ArtDance            |
|       |       | Wiktoria        Dybała - Chmaj      | Kraków              |
|  18   |   88  | Wojciech        Michalik            | FORUM               |
|       |       | Julia           Pfajfer             | Zabrze              |
|  19   |   71  | Dawid           Kaszuba             | ST CIEPŁY           |
|       |       | Paulina         Kwadrans            | Jaworzno            |
|  20   |   92  | Tomasz          Winiarek            | BRASIL              |
|       |       | Weronika        Grzybowska          | WARSZAWA            |
|  21   |   89  | Przemysław      Nosal               | JUMP                |
|       |       | Wiktoria        Robak               | Janów Lubelski      |
|  22   |   87  | Jakub           Maślak              | MARGO               |
|       |       | Agata           Matusiak            | Leszno              |
|  23   |   80  | Jacek           Andruszko           | SKT PASJA           |
|       |       | Klaudia         Madaj               | Kraków              |
|  24   |   79  | Wiktor          Zborowski           | MARGO               |
|       |       | Julia           Biegała             | Leszno              |
|  25   |   24  | Zbigniew        Machnik             | BAWINEK             |
|       |       | Magdalena       Witkowska           | Kraków              |
|  26   |   62  | Michał          Mroczek             | ST CIEPŁY           |
|       |       | Weronika        Zygmunt             | Jaworzno            |
|  27   |   69  | Ernest          Biela               | BAWINEK             |
|       |       | Aleksandra      Falfasińska         | Kraków              |
|  28   |   78  | Rafał           Tkacz               | FORUM               |
|       |       | Jolanta         Andrusiak           | Zabrze              |
|  29   |   68  | Mikołaj         Biały               | POEZJA              |
|       |       | Julia           Wojdowska           | Kościan             |
|  30   |   72  | Dmytro          Kondratyuk          | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Agnieszka       Kolasińska          | Warszawa            |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   91  |     1.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |  6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   77  |     8.0 |     4.0 |     8.0 |     4.0 |     7.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   67  |     2.0 |     3.0 |    17.5 |     5.0 |     4.0 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   59  |    11.0 |    18.5 |     1.0 |     2.0 |     2.0 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   81  |     4.0 |    15.0 |     6.0 |     6.0 |     5.0 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   73  |     7.0 |     6.0 |    12.0 |     7.0 |     6.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   83  |    17.0 |     8.5 |     3.0 |     3.0 |     9.5 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   84  |     5.0 |     8.5 |     7.0 |     8.5 |    18.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   58  |     3.0 |    15.0 |     4.0 |    27.0 |     3.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   76  |    11.0 |     2.0 |     9.0 |    17.0 |    18.0 | 57.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   85  |    11.0 |     7.0 |    10.0 |    20.5 |     9.5 | 58.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   82  |    14.0 |    10.0 |    12.0 |    10.5 |    20.5 | 67.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   74  |    11.0 |    12.0 |    17.5 |    17.0 |    12.0 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   86  |    11.0 |     5.0 |    20.5 |    20.5 |    15.5 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   70  |     6.0 |    18.5 |    23.0 |    19.0 |     9.5 | 76.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   64  |    19.5 |    18.5 |     5.0 |    14.0 |    20.5 | 77.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   90  |    15.0 |    12.0 |    22.0 |    12.0 |    18.0 | 79.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   88  |    23.5 |    25.5 |    12.0 |    17.0 |     9.5 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   71  |    26.5 |    18.5 |    17.5 |    10.5 |    15.5 | 88.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   92  |    17.0 |    12.0 |    20.5 |    14.0 |    26.5 | 90.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   89  |    19.5 |    15.0 |    17.5 |    27.0 |    22.5 |101.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   87  |    26.5 |    28.5 |    24.5 |     8.5 |    14.0 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   80  |    21.0 |    22.5 |    26.5 |    14.0 |    22.5 |106.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |   79  |    17.0 |    25.5 |    14.5 |    27.0 |    24.5 |108.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |   24  |    26.5 |    21.0 |    28.0 |    23.0 |    13.0 |111.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |   62  |    23.5 |    25.5 |    14.5 |    27.0 |    26.5 |117.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |   69  |    22.0 |    25.5 |    26.5 |    23.0 |    24.5 |121.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |   78  |    26.5 |    30.0 |    24.5 |    23.0 |    28.0 |132.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |   68  |    30.0 |    22.5 |    29.5 |    30.0 |    30.0 |142.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  30   |   72  |    29.0 |    28.5 |    29.5 |    27.0 |    29.0 |143.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                           Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  26,  Liczba klubów:  20               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   63  | Kamil           Pytlik              | LORDANCE            |
|       |       | Anna            Głażewska           | Wodzisław Śl.       |
|   2   |   66  | Jakub           Zwoliński           | STUDIO CHILLOUT     |
|       |       | Aurelia         Starzyńska          | Przemyśl            |
|   3   |   19  | Jonasz          Zgodzaj             | MASTER DANCE        |
|       |       | Monika          Rudzka              | Gliwice             |
|   4   |   16  | Grzegorz        Oleksy              | INSPIRACJA          |
|       |       | Patrycja        Klisz               | Wrocław             |
|   5   |   57  | Paweł           Halama              | BAWINEK             |
|       |       | Natalia         Robak               | Kraków              |
|   6   |   33  | Eryk            Miałkas             | LATINA              |
|       |       | Oliwia          Drzymała            | Wolsztyn            |
|   7   |   37  | Artur           Strózik             | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Patrycja        Ojczyk              |                     |
|   8   |   60  | Sebastian       Lasocki             | RONDO               |
|       |       | Magda           Rzeszowska          | Rybnik              |
|   9   |   56  | Wiktor          Banaś               | STUDIO CHILLOUT     |
|       |       | Anita           Obłąk               | Przemyśl            |
|  10   |   62  | Michał          Mroczek             | ST CIEPŁY           |
|       |       | Weronika        Zygmunt             | Jaworzno            |
|  11   |   59  | Jakub           Kuraś               | JEDYNKA             |
|       |       | Daria           Banasiak            | Łódź                |
|  12   |   65  | Mateusz         Skoczek             | SKT AGH             |
|       |       | Małgorzata      Sołtys              | Kraków              |
|  13   |   13  | Kamil           Bonar               | SEMPRE              |
|       |       | Magdalena       Kuleta              | Kraków              |
|  14   |   28  | Jakub           Bodył               | FORUM               |
|       |       | Magdalena       Kądziołka           | Zabrze              |
|  15   |   40  | Adam            Wasylewicz          | LATINO              |
|       |       | Klaudia         Kapustka            | Żabno               |
|  16   |   61  | Mikołaj         Manusch             | FORUM               |
|       |       | Katarzyna       Pyszka              | Zabrze              |
|  17   |   58  | Mateusz         Kamień              | WIR                 |
|       |       | Patrycja        Woźniak             | Mysłowice           |
|  18   |   34  | Jakub           Plackowski          | POEZJA              |
|       |       | Monika          Piechel             | Kościan             |
|  19   |   30  | Daniel          Frącz               | AKSEL               |
|       |       | Jadwiga         Galos               | Rzeszów             |
|  20   |   64  | Wojciech        Rachfalski          | FORUM               |
|       |       | Barbara         Bocheńczak          | Zabrze              |
|  21   |   31  | Maciej          Jakubiak            | PROJEKT NM          |
|       |       | Julia           Dębińska            | Słubice             |
|  22   |   35  | Kacper          Reng                | BALLARE             |
|       |       | Klementyna      Reng                | Częstochowa         |
|  23   |   36  | Bartosz         Stobiecki           | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Zuzanna         Kotarba             | Warszawa            |
| 24-25 |   32  | Rafał           Kowalczyk           | FORUM               |
|       |       | Wiktoria        Rajda               | Zabrze              |
| 24-25 |   29  | Bartłomiej      Dudziak             | PROJEKT NM          |
|       |       | Natalia         Mrawczak            | Słubice             |
|  26   |   38  | Maksymilian     Słodownik           | PROJEKT NM          |
|       |       | Yuliya          Kozova              | Słubice             |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                            Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  26,  Liczba klubów:  20                 

----------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   63  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  4.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   66  |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     3.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   19  |     4.0 |     4.0 |     6.0 |     5.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   16  |     6.0 |     5.0 |     5.0 |     8.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   57  |     8.0 |     8.0 |    11.0 |     2.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   33  |     5.0 |     2.0 |     4.0 |    23.5 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   37  |     8.0 |     6.0 |     9.5 |    15.0 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   60  |    13.5 |     7.0 |    12.0 |    12.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   56  |    10.5 |    10.0 |    16.5 |     8.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   62  |    18.5 |    14.0 |     9.5 |     4.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   59  |    13.5 |    20.5 |     7.0 |     6.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   65  |     3.0 |    20.5 |     3.0 |    23.5 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   13  |    12.0 |    16.0 |    14.0 |     8.0 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   28  |    18.5 |    14.0 |     8.0 |    10.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   40  |    10.5 |     9.0 |    22.0 |    12.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   61  |    18.5 |    11.0 |    14.0 |    12.0 | 55.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   58  |    18.5 |    12.0 |    16.5 |    15.0 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   34  |     8.0 |    17.5 |    22.0 |    15.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   30  |    15.0 |    14.0 |    18.0 |    18.5 | 65.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   64  |    18.5 |    20.5 |    14.0 |    18.5 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   31  |    18.5 |    20.5 |    22.0 |    18.5 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   35  |    24.0 |    17.5 |    22.0 |    23.5 | 87.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   36  |    24.0 |    24.5 |    22.0 |    18.5 | 89.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24-25 |   32  |    24.0 |    24.5 |    22.0 |    23.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24-25 |   29  |    24.0 |    24.5 |    22.0 |    23.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |   38  |    24.0 |    24.5 |    26.0 |    23.5 | 98.0 |
----------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  29,  Liczba klubów:  21               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   54  | Mieszko         Tokarski            | WIR                 |
|       |       | Dominika        Wojtych             | Mysłowice           |
|   2   |   55  | Wiktor          Ćwiek               | Dancers United      |
|       |       | Justyna         Zejmowicz           | WARSZAWA            |
|   3   |   40  | Adam            Wasylewicz          | LATINO              |
|       |       | Klaudia         Kapustka            | Żabno               |
|   4   |   33  | Eryk            Miałkas             | LATINA              |
|       |       | Oliwia          Drzymała            | Wolsztyn            |
|   5   |   41  | Paweł           Bajorek             | IGLICA              |
|       |       | Paulina         Strumińska          | Wrocław             |
|   6   |   21  | Mariusz         Grabowski           | BAWINEK             |
|       |       | Sylwia          Dul                 | Kraków              |
|   7   |   52  | Mikołaj         Pawlik              | Mistrzowska Akademia|
|       |       | Karolina        Kucia               | Zabrze              |
|   8   |   43  | Patryk          Gajewski            | BAWINEK             |
|       |       | Alicja          Kapusta             | Kraków              |
|   9   |   42  | Michał          Bińkowski           | ArtDance            |
|       |       | Dominika        Pajerska            | Kraków              |
|  10   |   50  | Sebastian       Kwarciński          | ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       | Kornelia        Dudek               |                     |
|  11   |   37  | Artur           Strózik             | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Patrycja        Ojczyk              | Kraków              |
|  12   |   49  | Kamil           Koterba             | CT BLANKA WINIARSKA |
|       |       | Bogumiła        Kwiatkowska         | Poznań              |
|  13   |   35  | Kacper          Reng                | BALLARE             |
|       |       | Klementyna      Reng                | Częstochowa         |
|  14   |   47  | Wiktor          Karasiński          | SKTT  ISKRA  PWr- Wr|
|       |       | Katarzyna       Snopkowska          |                     |
|  15   |   32  | Rafał           Kowalczyk           | FORUM               |
|       |       | Wiktoria        Rajda               | Zabrze              |
|  16   |   28  | Jakub           Bodył               | FORUM               |
|       |       | Magdalena       Kądziołka           | Zabrze              |
|  17   |   46  | Jan             Jędrzejewski        | PROJEKT NM          |
|       |       | Emila           Artiuchow           | Słubice             |
|  18   |   36  | Bartosz         Stobiecki           | AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       | Zuzanna         Kotarba             | Warszawa            |
|  19   |   48  | Krystian        Kopieniak           | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Agnieszka       Najman              |                     |
|  20   |   53  | Michał          Pukajczyk           | BAWINEK             |
|       |       | Justyna         Wróblewska          | Kraków              |
|  21   |   30  | Daniel          Frącz               | AKSEL               |
|       |       | Jadwiga         Galos               | Rzeszów             |
|  22   |   44  | Krzysztof       Gierdziewicz        | EVOLUTION           |
|       |       | Kamila          Zaręba              | Kraków              |
|  23   |   34  | Jakub           Plackowski          | POEZJA              |
|       |       | Monika          Piechel             | Kościan             |
|  24   |   45  | Karol           Gryń                | SEMPRE              |
|       |       | Joanna          Łaszczyk            | Kraków              |
|  25   |   25  | Michał          Martusewicz         | PIETRZYK            |
|       |       | Karolina        Szmigulan           | Wrocław             |
|  26   |   51  | Piotr           Liszka              | BAWINEK             |
|       |       | Anastazja Maria Niedzielska-Pitera  | Kraków              |
|  27   |   29  | Bartłomiej      Dudziak             | PROJEKT NM          |
|       |       | Natalia         Mrawczak            | Słubice             |
|  28   |   38  | Maksymilian     Słodownik           | PROJEKT NM          |
|       |       | Yuliya          Kozova              | Słubice             |
|  29   |   31  | Maciej          Jakubiak            | PROJEKT NM          |
|       |       | Julia           Dębińska            | Słubice             |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                         Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  29,  Liczba klubów:  21                 

----------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   54  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  4.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   55  |     3.0 |     4.0 |     2.0 |     2.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   40  |     4.0 |     3.0 |     4.0 |     5.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   33  |     6.0 |     2.0 |     7.0 |     3.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   41  |     5.0 |     5.0 |     8.5 |     6.0 | 24.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   21  |     7.0 |     6.0 |     5.0 |     8.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   52  |     8.0 |    15.0 |     3.0 |     4.0 | 30.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   43  |     2.0 |     8.0 |     8.5 |    12.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   42  |     9.0 |    10.5 |    12.0 |    12.0 | 43.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   50  |    14.5 |     8.0 |    13.5 |     8.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   37  |    14.5 |     8.0 |    10.5 |    12.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   49  |    14.5 |    21.0 |     6.0 |    10.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   35  |    14.5 |    15.0 |    10.5 |    14.0 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   47  |    22.5 |    10.5 |    13.5 |     8.0 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   32  |    10.5 |    15.0 |    15.0 |    16.0 | 56.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   28  |    12.0 |    15.0 |    21.0 |    19.5 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   46  |    17.0 |    12.0 |    19.5 |    19.5 | 68.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   36  |    10.5 |    18.5 |    19.5 |    19.5 | 68.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   48  |    19.5 |    15.0 |    24.0 |    16.0 | 74.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   53  |    22.5 |    20.0 |    17.0 |    16.0 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   30  |    18.0 |    22.0 |    17.0 |    19.5 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   44  |    26.0 |    18.5 |    17.0 |    23.5 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   34  |    22.5 |    24.5 |    24.0 |    23.5 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |   45  |    22.5 |    23.0 |    26.0 |    23.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  25   |   25  |    19.5 |    27.5 |    24.0 |    26.5 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  26   |   51  |    28.5 |    24.5 |    22.0 |    26.5 |101.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  27   |   29  |    26.0 |    27.5 |    28.0 |    23.5 |105.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  28   |   38  |    26.0 |    27.5 |    28.0 |    28.5 |110.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
|  29   |   31  |    28.5 |    27.5 |    28.0 |    28.5 |112.5 |
----------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                              Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  16               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |    1  | Adrian          Batkiewicz          | DANCELOOK           |
|       |       | Agnieszka       Kolenda             | Gliwice             |
|   2   |    9  | Bruno           Sarnowski           | A-Z                 |
|       |       | Amelia          Nowiczuk            | Przemyśl            |
|   3   |    6  | Marek           Ogrodnik            | RÓŻA                |
|       |       | Kamila          Ogrodnik            | Olesno              |
|   4   |    8  | Piotr           Pabian              | SKT AGH             |
|       |       | Marzena         Machnik             | Kraków              |
|   5   |    7  | Krzysztof       Owczarek            | ETIUDA              |
|       |       | Aleksandra      Malej               | Radomsko            |
|   6   |    5  | Dawid           Lisowski            | SEMPRE              |
|       |       | Barbara         Maj                 | Kraków              |
|   7   |   10  | Karol           Słota               | DANCECLUB           |
|       |       | Michele         Tadevosyan          | Szczecin            |
|   8   |   21  | Mariusz         Grabowski           | BAWINEK             |
|       |       | Sylwia          Dul                 | Kraków              |
|   9   |   20  | Maciej          Goral               | JUMP                |
|       |       | Patrycja        Baran               | Janów Lubelski      |
|  10   |   24  | Zbigniew        Machnik             | BAWINEK             |
|       |       | Magdalena       Witkowska           | Kraków              |
|  11   |   11  | Kacper          Łukaszewski         | POEZJA              |
|       |       | Zofia           Szlafka             | Kościan             |
|  12   |   26  | Mateusz         Sekuła              | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Ewa             Kwiatkowska         | Radom               |
|  13   |   27  | Maciej          Sroka               | BAWINEK             |
|       |       | Aleksandra      Szopa               | Kraków              |
|  14   |   22  | Jakub           Kaczyński           | ArtDance            |
|       |       | Aleksandra      Węgrzycka           | Kraków              |
|  15   |    4  | Krzysztof       Kluczka             | FORUM               |
|       |       | Julia           Radziewska          | Zabrze              |
|  16   |   25  | Michał          Martusewicz         | PIETRZYK            |
|       |       | Karolina        Szmigulan           | Wrocław             |
|  17   |   23  | Tomasz          Kapusta             | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Sara            Bojek               |                     |
|  18   |    2  | Jan             Chatłas             | DANCE POINT Kraków  |
|       |       | Barbara         Trzyna              |                     |
|  19   |    3  | Marcin          Data                | SEMPRE              |
|       |       | Natalia         Muszalska           | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                                Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  16                 

------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   1   |    1  |     1.0 |     1.0 |     7.0 |  9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   2   |    9  |     4.0 |     2.0 |     4.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   3   |    6  |     2.0 |    10.0 |     1.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   4   |    8  |     7.0 |     4.0 |     3.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   5   |    7  |     3.0 |    10.0 |     2.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   6   |    5  |     6.0 |     3.0 |    12.0 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   10  |     5.0 |     7.0 |    10.5 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   21  |     8.5 |     5.0 |    10.5 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   20  |    10.0 |    10.0 |     8.5 | 28.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   24  |    15.5 |    10.0 |     5.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   11  |    15.5 |    10.0 |     6.0 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   26  |    11.5 |    13.0 |     8.5 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   27  |    11.5 |     6.0 |    16.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   22  |     8.5 |    14.5 |    13.0 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  15   |    4  |    13.5 |    14.5 |    18.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   25  |    13.5 |    19.0 |    14.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   23  |    17.5 |    17.0 |    16.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  18   |    2  |    19.0 |    17.0 |    16.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  19   |    3  |    17.5 |    17.0 |    19.0 | 53.5 |
------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                           Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  18,  Liczba klubów:  14               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |    6  | Marek           Ogrodnik            | RÓŻA                |
|       |       | Kamila          Ogrodnik            | Olesno              |
|   2   |    7  | Krzysztof       Owczarek            | ETIUDA              |
|       |       | Aleksandra      Malej               | Radomsko            |
|   3   |   10  | Karol           Słota               | DANCECLUB           |
|       |       | Michele         Tadevosyan          | Szczecin            |
|   4   |   19  | Grzegorz        Oleksy              | INSPIRACJA          |
|       |       | Patrycja        Klisz               | Wrocław             |
|   5   |    5  | Dawid           Lisowski            | SEMPRE              |
|       |       | Barbara         Maj                 | Kraków              |
|   6   |   11  | Kacper          Łukaszewski         | POEZJA              |
|       |       | Zofia           Szlafka             | Kościan             |
|   7   |   13  | Kamil           Bonar               | SEMPRE              |
|       |       | Magdalena       Kuleta              | Kraków              |
|   8   |   18  | Krzysztof       Tomala              | LORDANCE            |
|       |       | Aleksandra      Fojcik              | Wodzisław Śl.       |
|   9   |   16  | Jonasz          Zgodzaj             | MASTER DANCE        |
|       |       | Monika          Rudzka              | Gliwice             |
|  10   |   15  | Tomasz          Krawczyk            | BAWINEK             |
|       |       | Maria           Lelek               | Kraków              |
|  11   |   12  | Maciej          Bassara             | BAWINEK             |
|       |       | Anna            Witek               | Kraków              |
|  12   |    1  | Adrian          Batkiewicz          | DANCELOOK           |
|       |       | Agnieszka       Kolenda             | Gliwice             |
|  13   |    8  | Piotr           Pabian              | SKT AGH             |
|       |       | Marzena         Machnik             | Kraków              |
|  14   |   14  | Konrad          Kaliński            | SEMPRE              |
|       |       | Natalia         Mogiłka             | Kraków              |
|  15   |    9  | Bruno           Sarnowski           | A-Z                 |
|       |       | Amelia          Nowiczuk            | Przemyśl            |
|  16   |    4  | Krzysztof       Kluczka             | FORUM               |
|       |       | Julia           Radziewska          | Zabrze              |
|  17   |    3  | Marcin          Data                | SEMPRE              |
|       |       | Natalia         Muszalska           | Kraków              |
|  18   |    2  | Jan             Chatłas             | DANCE POINT Kraków  |
|       |       | Barbara         Trzyna              |                     |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                            Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  18,  Liczba klubów:  14                 

------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   1   |    6  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  3.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   2   |    7  |     3.0 |     2.0 |     2.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   10  |     2.0 |     3.0 |     3.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   19  |     4.0 |     5.0 |     4.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   5   |    5  |     5.0 |     4.0 |     6.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   11  |     6.0 |     6.0 |     5.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   13  |     9.0 |     7.0 |     7.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   18  |     7.0 |     9.0 |     8.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   16  |     9.0 |     8.0 |     9.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   15  |     9.0 |    10.5 |    10.0 | 29.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   12  |    15.0 |    10.5 |    12.0 | 37.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  12   |    1  |    11.0 |    14.0 |    13.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  13   |    8  |    12.0 |    15.5 |    11.0 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   14  |    13.0 |    12.5 |    14.5 | 40.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  15   |    9  |    15.0 |    12.5 |    14.5 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  16   |    4  |    15.0 |    15.5 |    16.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  17   |    3  |    17.5 |    17.0 |    17.5 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
|  18   |    2  |    17.5 |    18.0 |    17.5 | 53.0 |
------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  284  | Szymon          Harazim             | POLISH CLUB         |
|       |       | Kinga           Harazim             | Warszawa            |
|   2   |  281  | Lorenzo         Izzo                | LIDER               |
|       |       | Magdalena       Lubaszewska         | Lublin              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  284  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  281  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  276  | Patryk          Dębski              | JEDYNKA             |
|       |       | Justyna -       Klepczarek          | Łódź                |
|   2   |  277  | Marek           Kaczmarczyk         | FANTAZJA            |
|       |       | Małgorzata      Kaczmarczyk         | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  276  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  277  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 

_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA                         
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|   3   |   F   |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|   4   |   F   |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
|   5   |   F   |  138  |Maciej          Zinkiewicz          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Adrianna        Gruszczyńska        | WARSZAWA           |
|   6   |   F   |  137  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
|  7-8  | 1/2 F |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|  7-8  | 1/2 F |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  9-10 | 1/2 F |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|  9-10 | 1/2 F |  136  |Elwin           Hamzayev            |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Markiewicz          |Przemyśl            |
|  11   | 1/2 F |  133  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 12-13 | 1/2 F |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 12-13 | 1/2 F |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 14-16 | 1/4 F |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 14-16 | 1/4 F |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 14-16 | 1/4 F |  134  |Patryk          Braun               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Emilia          Mieszczak           |Bielsko-Biała       |
| 17-18 | 1/4 F |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 17-18 | 1/4 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
|  19   | 1/4 F |  135  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
|  20   | 1/4 F |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 21-22 | 1/8 B |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 21-22 | 1/8 B |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
|  23   | 1/8 B |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
| 24-25 | 1/8 B |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
| 24-25 | 1/8 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 26-27 | 1/8 B |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
| 26-27 | 1/8 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA                        
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|XX    X      3|    3  24-25   | 93|
| 94|X    XXX  X  5|    5  17-21   | 94|
| 97|       X  X  2|    2  26-27   | 97|
| 98|      X  X   2|    2  26-27   | 98|
|107|XX XXX  XX   7|    7   9-10  !|107|
|108|XXXXX X  X   7|    7   9-10  !|108|
|109|  XXX  XX X  6|    6  11-16  !|109|
|110|   X XXXX X  6|    6  11-16  !|110|
|111|X XX XXXXXX  9|    9   4-5   !|111|
|112|   XXXX X    5|    5  17-21   |112|
|113| X   X XXXX  6|    6  11-16  !|113|
|114|XXXXXX XXXX 10|   10   1-3   !|114|
|115|XX  X X  X   5|    5  17-21   |115|
|116|XX X   X  X  5|    5  17-21   |116|
|117|XX  XXXXXX   8|    8   6-8   !|117|
|118|   X   XX X  4|    4  22-23   |118|
|119| XX    XXXX  6|    6  11-16  !|119|
|121|X X XXX  X   6|    6  11-16  !|121|
|123|X X XX   X   5|    5  17-21   |123|
|124| XX   X      3|    3  24-25   |124|
|125|XXXX XXXX X  9|    9   4-5   !|125|
|133|  XXX   XXX  6|    6  11-16  !|133|
|134|XXXXX X XX   8|    8   6-8   !|134|
|135|  X XX  X    4|    4  22-23   |135|
|136|XXXXXXXX XX 10|   10   1-3   !|136|
|137|XXXXXX XXXX 10|   10   1-3   !|137|
|138| XXXXXXX  X  8|    8   6-8   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X    XX     3|    3    7     | 93|
| 94|X X          2|    2   8-9    | 94|
| 97|  X  X  X X  4|    4   5-6    | 97|
| 98|   X         1|    1  10-11   | 98|
|112|     XXX X   4|    4   5-6    |112|
|115|X X X XXXXX  8|    8    1    !|115|
|116|XX XX   XX   6|    6   3-4   !|116|
|118| X X         2|    2   8-9    |118|
|123| XX XXXX  X  7|    7    2    !|123|
|124|   X         1|    1  10-11   |124|
|135|X   XX  XXX  6|    6   3-4   !|135|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107| X   XXX XX  6|    6   11    !|107|
|108|X XX X       4|    4  14-16   |108|
|109|X  X X   XX  5|    5  12-13  !|109|
|110|XXXX XXXXXX 10|   10   3-6   !|110|
|111|XX XXXXXXXX 10|   10   3-6   !|111|
|113|   XX  X  X  4|    4  14-16   |113|
|114|X XXXXXXXXX 10|   10   3-6   !|114|
|115|  XXXX   X   5|    5  12-13  !|115|
|116|        X    1|    1   20     |116|
|117| X      XX   3|    3  17-18   |117|
|119| XXXX XXX    7|    7   10    !|119|
|121|    X X X    3|    3  17-18   |121|
|123|XXX X XX XX  8|    8    9    !|123|
|125|XXXXXXXXX X 10|   10   3-6   !|125|
|133|XXXXXX X XX  9|    9   7-8   !|133|
|134|XXX     X    4|    4  14-16   |134|
|135|      X X    2|    2   19     |135|
|136|XXX XXXX XX  9|    9   7-8   !|136|
|137|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|137|
|138|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXX  XXX XX  8|    8   3-4   !|107|
|109| X  X   X    3|    3   9-10   |109|
|110| X X X X  X  5|    5   7-8    |110|
|111|X  X   XXXX  6|    6   5-6   !|111|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|             0|    0  12-13   |115|
|119|  X XXX  X   5|    5   7-8    |119|
|123|             0|    0  12-13   |123|
|125|X  XXXX XXX  8|    8   3-4   !|125|
|133|X       X    2|    2   11     |133|
|136|  X    X  X  3|    3   9-10   |136|
|137| XXXX X  X   6|    6   5-6   !|137|
|138|XXXXXXXXX    9|    9    2    !|138|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|54366233115 2.0|  2.0  2  |107|
|111|22452515651 4.0|  4.0  4  |111|
|114|16111151222 1.0|  1.0  1  |114|
|125|41644424443 3.0|  3.0  3  |125|
|137|33533666534 6.0|  6.0  6  |137|
|138|65225342366 5.0|  5.0  5  |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|  2-3  |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|  2-3  |   F   |  138  |Maciej          Zinkiewicz          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Adrianna        Gruszczyńska        | WARSZAWA           |
|   4   |   F   |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
|   5   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   6   |   F   |  137  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
|  7-8  | 1/2 F |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  7-8  | 1/2 F |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  9-10 | 1/2 F |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|  9-10 | 1/2 F |  136  |Elwin           Hamzayev            |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Markiewicz          |Przemyśl            |
| 11-12 | 1/2 F |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 11-12 | 1/2 F |  134  |Patryk          Braun               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Emilia          Mieszczak           |Bielsko-Biała       |
| 13-15 | 1/4 F |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 13-15 | 1/4 F |  133  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 13-15 | 1/4 F |  135  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 16-17 | 1/4 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 16-17 | 1/4 F |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 18-20 | 1/4 F |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
| 18-20 | 1/4 F |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 18-20 | 1/4 F |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 21-22 | 1/8 B |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 21-22 | 1/8 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 23-25 | 1/8 B |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
| 23-25 | 1/8 B |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
| 23-25 | 1/8 B |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
|  26   | 1/8 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
|  27   | 1/8 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA                           
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|XXXX   X  X  6|    6  13-15  !| 93|
| 94|   X   XX    3|    3  20-24   | 94|
| 97|  X X        2|    2  25-27   | 97|
| 98|X    X       2|    2  25-27   | 98|
|107| X XXXXXXXX  9|    9   4-8   !|107|
|108|XXXXX  XXXX  9|    9   4-8   !|108|
|109|X XX XXX XX  8|    8   9-11  !|109|
|110| X XXXXXXXX  9|    9   4-8   !|110|
|111|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|111|
|112| X  X X      3|    3  20-24   |112|
|113| X   XX  XX  5|    5  16-18   |113|
|114|XXX XXXXXXX 10|   10   2-3   !|114|
|115|  X X XX XX  6|    6  13-15  !|115|
|116|XX X   X  X  5|    5  16-18   |116|
|117|XX    X      3|    3  20-24   |117|
|118|  XXX  X     4|    4   19     |118|
|119|        X X  2|    2  25-27   |119|
|121| X    X  X   3|    3  20-24   |121|
|123|  X XXX XX   6|    6  13-15  !|123|
|124|     X  XX   3|    3  20-24   |124|
|125|XX XXXX X X  8|    8   9-11  !|125|
|133|X XXXX XXX   8|    8   9-11  !|133|
|134|XXX   X X    5|    5  16-18   |134|
|135|XXXXXX  X    7|    7   12    !|135|
|136|X XXXXXX XX  9|    9   4-8   !|136|
|137|XXXX XXXXXX 10|   10   2-3   !|137|
|138|X XXXX XXXX  9|    9   4-8   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 94| X   X  X    3|    3   8-10   | 94|
| 97|  X   XX  X  4|    4   6-7    | 97|
| 98|     XX X    3|    3   8-10   | 98|
|112|X XXXXXX  X  8|    8   1-2   !|112|
|113|X  XXX XXXX  8|    8   1-2   !|113|
|116| XXXX    X   5|    5    5    !|116|
|117| X     XXX   4|    4   6-7    |117|
|118|         X   1|    1   12     |118|
|119|X XXXX X  X  7|    7   3-4   !|119|
|121| X X  X      3|    3   8-10   |121|
|124|XX           2|    2   11     |124|
|134|X X X X XXX  7|    7   3-4   !|134|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X           1|    1  18-20   | 93|
|107|XXXX XXXX X  9|    9   7-10  !|107|
|108|    X        1|    1  18-20   |108|
|109|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|109|
|110|XXXXXXXXX X 10|   10   2-6   !|110|
|111|XX XXXXXXXX 10|   10   2-6   !|111|
|112|       X XX  3|    3  16-17   |112|
|113|X            1|    1  18-20   |113|
|114|X XXXXXXXXX 10|   10   2-6   !|114|
|115|X XXXXXXXX   9|    9   7-10  !|115|
|116|XX      XX   4|    4  13-15   |116|
|119|X XXX X XXX  8|    8   11    !|119|
|123| XX     X    3|    3  16-17   |123|
|125|X XXXXXXXX   9|    9   7-10  !|125|
|133|   X X X  X  4|    4  13-15   |133|
|134| XX X  X XX  6|    6   12    !|134|
|135|XX   XX      4|    4  13-15   |135|
|136| XXXXXXX XX  9|    9   7-10  !|136|
|137|XXXXXXX XXX 10|   10   2-6   !|137|
|138| XXXXXXXXXX 10|   10   2-6   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXX  X X XX  7|    7    3    !|107|
|109|X X X X      4|    4   9-10   |109|
|110|XX X X X  X  6|    6   4-6   !|110|
|111|XX X  X X X  6|    6   4-6   !|111|
|114|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !|114|
|115|  X X        2|    2  11-12   |115|
|119|    XXX XX   5|    5   7-8    |119|
|125|   XXX XX    5|    5   7-8    |125|
|134| X       X   2|    2  11-12   |134|
|136|      XX XX  4|    4   9-10   |136|
|137| XXXX   X X  6|    6   4-6   !|137|
|138|X XXXXXXXX   9|    9    2    !|138|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|34356233222 2.5|  2.5 2-3 |107|
|110|45665555545 5.0|  5.0  5  |110|
|111|61442644454 4.0|  4.0  4  |111|
|114|12111111111 1.0|  1.0  1  |114|
|137|26533466636 6.0|  6.0  6  |137|
|138|53224322363 2.5|  2.5 2-3 |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  138  |Maciej          Zinkiewicz          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Adrianna        Gruszczyńska        | WARSZAWA           |
|   3   |   F   |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
|   4   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   6   |   F   |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   7   |   F   |  137  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
|   8   | 1/2 F |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  9-10 | 1/2 F |  133  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
|  9-10 | 1/2 F |  136  |Elwin           Hamzayev            |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Markiewicz          |Przemyśl            |
|  11   | 1/2 F |  134  |Patryk          Braun               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Emilia          Mieszczak           |Bielsko-Biała       |
|  12   | 1/2 F |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 13-14 | 1/4 F |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 13-14 | 1/4 F |  135  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 15-16 | 1/4 F |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 15-16 | 1/4 F |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
|  17   | 1/4 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
|  18   | 1/4 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
|  19   | 1/4 F |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
|  20   | 1/4 F |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 21-22 | 1/8 B |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
| 21-22 | 1/8 B |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
|  23   | 1/8 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
|  24   | 1/8 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 25-27 | 1/8 B |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
| 25-27 | 1/8 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 25-27 | 1/8 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA                           
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|X  X   X XX  5|    5  19-22   | 93|
| 94| X    XXX X  5|    5  19-22   | 94|
| 97| X X  X X    4|    4  23-24   | 97|
| 98|X  X         2|    2  26-27   | 98|
|107|   XX XX XX  6|    6  12-18  !|107|
|108|XXX XX  XX   7|    7   5-11  !|108|
|109|XXX XX X  X  7|    7   5-11  !|109|
|110| X X XX  X   5|    5  19-22   |110|
|111|X XX X XX X  7|    7   5-11  !|111|
|112|XXXXXXXX XX 10|   10   2-3   !|112|
|113|XXX  X XX X  7|    7   5-11  !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115| XX XXX  X   6|    6  12-18  !|115|
|116|X  X  X  X   4|    4  23-24   |116|
|117|      X XX   3|    3   25     |117|
|118|        XX   2|    2  26-27   |118|
|119|XXX XXX X    7|    7   5-11  !|119|
|121|XXX  X XX X  7|    7   5-11  !|121|
|123|  X X XXXX   6|    6  12-18  !|123|
|124| X  X XX  X  5|    5  19-22   |124|
|125|XXXX X  X    6|    6  12-18  !|125|
|133|XX XX  X  X  6|    6  12-18  !|133|
|134|  XXX  XXX   6|    6  12-18  !|134|
|135|X  XXX  XXX  7|    7   5-11  !|135|
|136|  X XXX  XX  6|    6  12-18  !|136|
|137| XXXXXXX  X  8|    8    4    !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X   XX      3|    3   3-4    | 93|
| 94|             0|    0   7-9    | 94|
| 97|       XX X  3|    3   3-4    | 97|
| 98|XXXX         4|    4    2    !| 98|
|110|X XXXXX XXX  9|    9    1    !|110|
|116|    X        1|    1    6     |116|
|117|       X X   2|    2    5     |117|
|118|             0|    0   7-9    |118|
|124|             0|    0   7-9    |124|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98|  X          1|    1   19     | 98|
|107|X X   XX XX  6|    6  13-14   |107|
|108|XX XX    X   5|    5  15-16   |108|
|109| XXXXX  XXX  8|    8    8    !|109|
|110|XXXXXXXX X   9|    9   5-7   !|110|
|111|   XXXXXX X  7|    7   9-12  !|111|
|112| X       XX  3|    3   17     |112|
|113| XXXX   XXX  7|    7   9-12  !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|XXX    XX    5|    5  15-16   |115|
|119|XXXXXXXXXX  10|   10   2-4   !|119|
|121| X  X        2|    2   18     |121|
|123|             0|    0   20     |123|
|125|X  XXXXXX    7|    7   9-12  !|125|
|133|XX   XXXX X  7|    7   9-12  !|133|
|134|X X XXXXXXX  9|    9   5-7   !|134|
|135|X  X XX X X  6|    6  13-14   |135|
|136| XXX XXXXXX  9|    9   5-7   !|136|
|137|XXXXXXXX XX 10|   10   2-4   !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10|   10   2-4   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|109| XXXX XXXXX  9|    9    2    !|109|
|110| X   XXXX X  6|    6   5-7   !|110|
|111|X  X X  XXX  6|    6   5-7   !|111|
|113| X           1|    1   12     |113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|119|XXX X X  X   6|    6   5-7   !|119|
|125|   XXX  X    4|    4    8     |125|
|133|X  X      X  3|    3   9-10   |133|
|134|       X X   2|    2   11     |134|
|136| XX   X      3|    3   9-10   |136|
|137|X X XXXX  X  7|    7    4    !|137|
|138|X XXXX XXX   8|    8    3    !|138|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|109|43375515624 4.0|  4.0  4  |109|
|110|25734774357 5.0|  5.0  5  |110|
|111|72542642275 3.0|  3.0  3  |111|
|114|11111121111 1.0|  1.0  1  |114|
|119|56256336746 6.0|  6.0  6  |119|
|137|37667467432 7.0|  7.0  7  |137|
|138|64423253563 2.0|  2.0  2  |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE                          
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   3   |   F   |  138  |Maciej          Zinkiewicz          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Adrianna        Gruszczyńska        | WARSZAWA           |
|   4   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
|   6   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   7   |   F   |  137  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
|  8-9  | 1/2 F |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  8-9  | 1/2 F |  136  |Elwin           Hamzayev            |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Markiewicz          |Przemyśl            |
|  10   | 1/2 F |  134  |Patryk          Braun               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Emilia          Mieszczak           |Bielsko-Biała       |
|  11   | 1/2 F |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 12-14 | 1/2 F |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 12-14 | 1/2 F |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 12-14 | 1/2 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
| 15-18 | 1/4 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 15-18 | 1/4 F |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 15-18 | 1/4 F |  133  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 15-18 | 1/4 F |  135  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 19-21 | 1/4 F |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 19-21 | 1/4 F |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 19-21 | 1/4 F |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
|  22   | 1/8 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 23-24 | 1/8 B |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 23-24 | 1/8 B |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
| 25-27 | 1/8 B |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
| 25-27 | 1/8 B |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
| 25-27 | 1/8 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE                         
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X      X    2|    2  21-24   | 93|
| 94|        X X  2|    2  21-24   | 94|
| 97| X           1|    1  25-27   | 97|
| 98|   X         1|    1  25-27   | 98|
|107| X X X XXXX  7|    7  13-15  !|107|
|108|XXXXXX X  X  8|    8   9-12  !|108|
|109|XXXXX XXX X  9|    9   5-8   !|109|
|110|XXXX X X XX  8|    8   9-12  !|110|
|111|XXXXX XXXXX 10|   10   2-4   !|111|
|112| XXXXXXX XX  9|    9   5-8   !|112|
|113| XX  XXX XX  7|    7  13-15  !|113|
|114|XXX XXXXXXX 10|   10   2-4   !|114|
|115| XX X X  XX  6|    6  16-17   |115|
|116|X       X    2|    2  21-24   |116|
|117| X       X   2|    2  21-24   |117|
|118|XX X     X   4|    4  18-20   |118|
|119|X XXXX XX    7|    7  13-15  !|119|
|121| X   XX  X   4|    4  18-20   |121|
|123|X   XXXXXXX  8|    8   9-12  !|123|
|124|        X    1|    1  25-27   |124|
|125|X XXXXXXX    8|    8   9-12  !|125|
|133|X  XXXX X    6|    6  16-17   |133|
|134|  X X X  X   4|    4  18-20   |134|
|135|X XXXXXXX X  9|    9   5-8   !|135|
|136|X XXXXXX XX  9|    9   5-8   !|136|
|137|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10|   10   2-4   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X    X      2|    2  10-12   | 93|
| 94|       XX    2|    2  10-12   | 94|
| 97| XX       X  3|    3   8-9    | 97|
| 98|X  X X       3|    3   8-9    | 98|
|115| XX XXX  XX  7|    7   2-3   !|115|
|116| XXX    XX   5|    5   5-6   !|116|
|117|X      XXX   4|    4    7     |117|
|118|   XX  X XX  5|    5   5-6   !|118|
|121|XX XXXX      6|    6    4    !|121|
|124|        XX   2|    2  10-12   |124|
|133|X XXXXXXX X  9|    9    1    !|133|
|134|X X XXXX  X  7|    7   2-3   !|134|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXX XX X XX  8|    8   6-9   !|107|
|108|X         X  2|    2  19-21   |108|
|109|X XXXX XX X  8|    8   6-9   !|109|
|110|X XX XXXXXX  9|    9   4-5   !|110|
|111|XX XXXXXXXX 10|   10   2-3   !|111|
|112|   X  XX X   4|    4  15-18   |112|
|113| X     X     2|    2  19-21   |113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115| XXXX XXX    7|    7  10-11  !|115|
|116|X       X    2|    2  19-21   |116|
|118|XX   X  X X  5|    5  12-14  !|118|
|119| XX X X  X   5|    5  12-14  !|119|
|121| XXXXXXX X   8|    8   6-9   !|121|
|123| XX     XX   4|    4  15-18   |123|
|125|   XXXX XXX  7|    7  10-11  !|125|
|133|X  X  X X    4|    4  15-18   |133|
|134|X X XX    X  5|    5  12-14  !|134|
|135|XX  X X      4|    4  15-18   |135|
|136| XXXXX X XX  8|    8   6-9   !|136|
|137| XXX XXXXXX  9|    9   4-5   !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|  X          1|    1  12-14   |107|
|109|XX X XX   X  6|    6   4-5   !|109|
|110|XX   XXXX X  7|    7    3    !|110|
|111|   XXX XX X  6|    6   4-5   !|111|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|         X   1|    1  12-14   |115|
|118|XX           2|    2   11     |118|
|119| XX   X XX   5|    5   6-7   !|119|
|121| X           1|    1  12-14   |121|
|125|   XX  XX    4|    4   8-9    |125|
|134|    XX    X  3|    3   10     |134|
|136|  XX  X  X   4|    4   8-9    |136|
|137|X X X  X X   5|    5   6-7   !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10|   10    2    !|138|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|109|64365432534 4.0|  4.0  4  |109|
|110|76754655456 6.0|  6.0  6  |110|
|111|33542563277 5.0|  5.0  5  |111|
|114|12111111111 1.0|  1.0  1  |114|
|119|21437326725 2.0|  2.0  2  |119|
|137|57676777643 7.0|  7.0  7  |137|
|138|45223244362 3.0|  3.0  3  |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 C JIVE                             
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|   3   |   F   |  138  |Maciej          Zinkiewicz          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Adrianna        Gruszczyńska        | WARSZAWA           |
|   4   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|   6   |   F   |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   7   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   8   | 1/2 F |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
|   9   | 1/2 F |  136  |Elwin           Hamzayev            |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Markiewicz          |Przemyśl            |
|  10   | 1/2 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 11-12 | 1/2 F |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 11-12 | 1/2 F |  134  |Patryk          Braun               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Emilia          Mieszczak           |Bielsko-Biała       |
| 13-14 | 1/4 F |  133  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 13-14 | 1/4 F |  135  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 15-18 | 1/4 F |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 15-18 | 1/4 F |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 15-18 | 1/4 F |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 15-18 | 1/4 F |  137  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
|  19   | 1/4 F |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
|  20   | 1/4 F |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
| 21-24 | 1/8 B |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
| 21-24 | 1/8 B |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
| 21-24 | 1/8 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 21-24 | 1/8 B |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
| 25-26 | 1/8 B |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 25-26 | 1/8 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
|  27   | 1/8 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 C JIVE                            
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|  XX      X  3|    3  19-24   | 93|
| 94|       XX X  3|    3  19-24   | 94|
| 97| X     X  X  3|    3  19-24   | 97|
| 98| X  X   X    3|    3  19-24   | 98|
|107|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|107|
|108|X        X   2|    2  25-27   |108|
|109|X X XXXXX    7|    7  10-14  !|109|
|110|XX XXX XXXX  9|    9   5-7   !|110|
|111|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|111|
|112|XXX  XX XXX  8|    8   8-9   !|112|
|113| XXXXXXX     7|    7  10-14  !|113|
|114|XXXXXXXX XX 10|   10   3-4   !|114|
|115|     XX  X   3|    3  19-24   |115|
|116|XX XX X      5|    5   17     |116|
|117|       XX    2|    2  25-27   |117|
|118|        XX   2|    2  25-27   |118|
|119|X X XX X  X  6|    6  15-16  !|119|
|121|  XX    XX   4|    4   18     |121|
|123|X X XXXX X   7|    7  10-14  !|123|
|124|XX  X        3|    3  19-24   |124|
|125|X XXXXXXX X  9|    9   5-7   !|125|
|133|XX X X  X X  6|    6  15-16  !|133|
|134|X XX XXX X   7|    7  10-14  !|134|
|135| XXX XX XXX  8|    8   8-9   !|135|
|136| XXXX X  XX  7|    7  10-14  !|136|
|137| XXXX XXXXX  9|    9   5-7   !|137|
|138|XX XXXXXXXX 10|   10   3-4   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| XXX X X  X  6|    6    3    !| 93|
| 94| XX       X  3|    3   5-8    | 94|
| 97|       X X   2|    2   9-10   | 97|
| 98|X    X   X   3|    3   5-8    | 98|
|108| XX XX XX X  7|    7    2    !|108|
|115|XXXXXXX  XX  9|    9    1    !|115|
|116|    X   X    2|    2   9-10   |116|
|117|   X  XXXX   5|    5    4    !|117|
|118|X     X X    3|    3   5-8    |118|
|121|X   X X      3|    3   5-8    |121|
|124|   X         1|    1   11     |124|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|             0|    0   20     | 93|
|107|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|107|
|108|X   X   XX   4|    4  15-18   |108|
|109|X XXXXX XX   8|    8   6-9   !|109|
|110|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|110|
|111|   XXX XX X  6|    6   12    !|111|
|112| XXXXX XX X  8|    8   6-9   !|112|
|113| XXX     X   4|    4  15-18   |113|
|114|X XXXXXX XX  9|    9   4-5   !|114|
|115|XXX XX XXX   8|    8   6-9   !|115|
|117| X     X X   3|    3   19     |117|
|119|XXX XXXX     7|    7  10-11  !|119|
|123| XX      XX  4|    4  15-18   |123|
|125|XX XXXXXX X  9|    9   4-5   !|125|
|133|X  X  X X X  5|    5  13-14   |133|
|134|  XXXXX  XX  7|    7  10-11  !|134|
|135|XX    XXX    5|    5  13-14   |135|
|136|XXXX  X XXX  8|    8   6-9   !|136|
|137|     XXX  X  4|    4  15-18   |137|
|138|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|138|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXXXXXX  XX  9|    9   2-3   !|107|
|109| XXXX XXXXX  9|    9   2-3   !|109|
|110|XX X  XX  X  6|    6   5-7   !|110|
|111|X  X X  X X  5|    5    8     |111|
|112|    X    X   2|    2   10     |112|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|         X   1|    1  11-12   |115|
|119|X X  XX X X  6|    6   5-7   !|119|
|125| X X XXXXX   7|    7    4    !|125|
|134|    X        1|    1  11-12   |134|
|136| XX    X     3|    3    9     |136|
|138|X X XX XX    6|    6   5-7   !|138|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|34535234222 2.0|  2.0  2  |107|
|109|66344452447 4.0|  4.0  4  |109|
|110|47673775654 7.0|  7.0  7  |110|
|114|11111111131 1.0|  1.0  1  |114|
|119|75267566715 6.0|  6.0  6  |119|
|125|52756627366 5.0|  5.0  5  |125|
|138|23422343573 3.0|  3.0  3  |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   3   |   F   |  128  |Łukasz          Kowalewski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Tercjak             |Wodzisław Śl.       |
|   4   |   F   |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|   5   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   6   |   F   |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|   7   | 1/2 F |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   8   | 1/2 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
|  9-10 | 1/2 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
|  9-10 | 1/2 F |  132  |Piotr           Wojaczek            |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
|       |       |       |Agata           Breitkopf           |Kędzierzyn Koźl     |
|  11   | 1/2 F |  126  |Jakub           Ciesielski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Katarzyna       Kubica              |Wodzisław Śl.       |
|  12   | 1/2 F |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  13   | 1/4 B |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 14-15 | 1/4 B |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 14-15 | 1/4 B |  140  |Kacper          Nestor              |AKSEL               |
|       |       |       |Angelika        Tondera             |Rzeszów             |
| 16-28 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 16-28 | 1/4 B |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
| 16-28 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
| 16-28 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 16-28 | 1/4 B |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 16-28 | 1/4 B |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
| 16-28 | 1/4 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 16-28 | 1/4 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 16-28 | 1/4 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 16-28 | 1/4 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
| 16-28 | 1/4 B |  127  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
| 16-28 | 1/4 B |  130  |Krzysztof       Papierok            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Dagmara         Adamczyk            |Gliwice             |
| 16-28 | 1/4 B |  131  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI                       
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| X X X       3|    3  12-14   | 89|
|102|X X          2|    2  15-20   |102|
|104|X            1|    1  21-26   |104|
|105|     X       1|    1  21-26   |105|
|107|     XX  X   3|    3  12-14   |107|
|108|     X       1|    1  21-26   |108|
|109|   XXX   X   4|    4   7-11  !|109|
|110| XX     X    3|    3  12-14   |110|
|111|X        X   2|    2  15-20   |111|
|112|XX    XX     4|    4   7-11  !|112|
|113|XX  X XX XX  7|    7    4    !|113|
|114| XX  XXXXXX  8|    8   1-3   !|114|
|115|        X    1|    1  21-26   |115|
|116|          X  1|    1  21-26   |116|
|117|X  X         2|    2  15-20   |117|
|118|   X      X  2|    2  15-20   |118|
|119|XX X X XXXX  8|    8   1-3   !|119|
|121|  X X X X X  5|    5   5-6   !|121|
|123|  XX  XX  X  5|    5   5-6   !|123|
|124|             0|    0  27-28   |124|
|125| XX     X X  4|    4   7-11  !|125|
|126| X XX   X    4|    4   7-11  !|126|
|127|    X X      2|    2  15-20   |127|
|128|X XXX XXXX   8|    8   1-3   !|128|
|130|             0|    0  27-28   |130|
|131|  X X        2|    2  15-20   |131|
|132|    XX X X   4|    4   7-11  !|132|
|140|       X     1|    1  21-26   |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|             0|    0   5-17   | 89|
|102|             0|    0   5-17   |102|
|104|             0|    0   5-17   |104|
|105|             0|    0   5-17   |105|
|107|    XX   XX  4|    4    2     |107|
|108|             0|    0   5-17   |108|
|110|XX    XXX    5|    5    1    !|110|
|111|             0|    0   5-17   |111|
|115|  X          1|    1   3-4    |115|
|116|             0|    0   5-17   |116|
|117|             0|    0   5-17   |117|
|118|             0|    0   5-17   |118|
|124|             0|    0   5-17   |124|
|127|             0|    0   5-17   |127|
|130|             0|    0   5-17   |130|
|131|             0|    0   5-17   |131|
|140|   X         1|    1   3-4    |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|109| XXX X X XX  7|    7   4-5   !|109|
|110| XX   XXX    5|    5    7     |110|
|112| X X X       3|    3   9-10   |112|
|113|XXXXXXX XX   9|    9   2-3   !|113|
|114|XXX XXXXXXX 10|   10    1    !|114|
|119| X XX  XXX   6|    6    6    !|119|
|121|    XXX  X   4|    4    8     |121|
|123|X XX  XX XX  7|    7   4-5   !|123|
|125|X            1|    1   12     |125|
|126|    X     X  2|    2   11     |126|
|128|X XXXXXXX X  9|    9   2-3   !|128|
|132|X       X X  3|    3   9-10   |132|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|109|42363466461 5.0|  5.0  5  |109|
|113|66554244325 6.0|  6.0  6  |113|
|114|21135315114 1.0|  1.0  1  |114|
|119|15411132256 2.0|  2.0  2  |119|
|123|34246651542 4.0|  4.0  4  |123|
|128|53622523633 3.0|  3.0  3  |128|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 C TANGO                            
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   3   |   F   |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   4   |   F   |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|   5   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   6   |   F   |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|   7   |   F   |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
|   8   |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|   9   | 1/2 F |  128  |Łukasz          Kowalewski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Tercjak             |Wodzisław Śl.       |
|  10   | 1/2 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
| 11-12 | 1/2 F |  126  |Jakub           Ciesielski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Katarzyna       Kubica              |Wodzisław Śl.       |
| 11-12 | 1/2 F |  132  |Piotr           Wojaczek            |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
|       |       |       |Agata           Breitkopf           |Kędzierzyn Koźl     |
|  13   | 1/2 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 14-16 | 1/4 B |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
| 14-16 | 1/4 B |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 14-16 | 1/4 B |  140  |Kacper          Nestor              |AKSEL               |
|       |       |       |Angelika        Tondera             |Rzeszów             |
| 17-23 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
| 17-23 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 17-23 | 1/4 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 17-23 | 1/4 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 17-23 | 1/4 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 17-23 | 1/4 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
| 17-23 | 1/4 B |  127  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
| 24-28 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 24-28 | 1/4 B |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
| 24-28 | 1/4 B |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 24-28 | 1/4 B |  130  |Krzysztof       Papierok            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Dagmara         Adamczyk            |Gliwice             |
| 24-28 | 1/4 B |  131  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 C TANGO                           
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|     XX      2|    2  14-19   | 89|
|102|X            1|    1  20-23   |102|
|104| X   X   X   3|    3  11-13   |104|
|105|       X X   2|    2  14-19   |105|
|107|  X XX    X  4|    4   8-10  !|107|
|108|             0|    0  24-28   |108|
|109|X  XXX XXXX  8|    8    3    !|109|
|110| XXXX XXXXX  9|    9    2    !|110|
|111|             0|    0  24-28   |111|
|112| X     X     2|    2  14-19   |112|
|113|XXXX     XX  6|    6   4-6   !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|XX  X   XX   5|    5    7    !|115|
|116|  X          1|    1  20-23   |116|
|117|X  X         2|    2  14-19   |117|
|118|      X   X  2|    2  14-19   |118|
|119|   XX X  X   4|    4   8-10  !|119|
|121|X   XXX X X  6|    6   4-6   !|121|
|123|  XX XXX  X  6|    6   4-6   !|123|
|124|X       X    2|    2  14-19   |124|
|125|             0|    0  24-28   |125|
|126| X  X   X    3|    3  11-13   |126|
|127|             0|    0  24-28   |127|
|128| XXX   X     4|    4   8-10  !|128|
|130|     X       1|    1  20-23   |130|
|131|  X          1|    1  20-23   |131|
|132|      XXX    3|    3  11-13   |132|
|140|             0|    0  24-28   |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|             0|    0  14-18   | 89|
|102|             0|    0  14-18   |102|
|104|     X       1|    1   7-13   |104|
|105|  X          1|    1   7-13   |105|
|108|             0|    0  14-18   |108|
|111|X        X   2|    2   4-6    |111|
|112|XX        X  3|    3   1-3   !|112|
|116|      X      1|    1   7-13   |116|
|117|  X          1|    1   7-13   |117|
|118| X           1|    1   7-13   |118|
|124|    X        1|    1   7-13   |124|
|125|       XX    2|    2   4-6    |125|
|126|   XX    X   3|    3   1-3   !|126|
|127|     X       1|    1   7-13   |127|
|130|             0|    0  14-18   |130|
|131|             0|    0  14-18   |131|
|132|       XX X  3|    3   1-3   !|132|
|140|   X  X      2|    2   4-6    |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|X X  X   XX  5|    5   5-8   !|107|
|109|X XXXX X     6|    6    4    !|109|
|110|XX    XXX    5|    5   5-8   !|110|
|112|   X         1|    1   13     |112|
|113| XXXXXXXXXX 10|   10    2    !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|X X  XX  X   5|    5   5-8   !|115|
|119|XX XX    X   5|    5   5-8   !|119|
|121|    X X X    3|    3   10     |121|
|123| XX   XXXXX  7|    7    3    !|123|
|126|    X     X  2|    2  11-12   |126|
|128| X X X X     4|    4    9     |128|
|132|        X X  2|    2  11-12   |132|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|47527148766 8.0|  8.0  8  |107|
|109|16673555453 5.0|  5.0  5  |109|
|110|33334231647 2.0|  2.0  2  |110|
|113|68782362134 4.0|  4.0  4  |113|
|114|21116624211 1.0|  1.0  1  |114|
|115|55845487875 7.0|  7.0  7  |115|
|119|72461713388 3.0|  3.0  3  |119|
|123|84258876522 6.0|  6.0  6  |123|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   3   |   F   |  128  |Łukasz          Kowalewski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Tercjak             |Wodzisław Śl.       |
|   4   |   F   |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|   5   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   6   |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|   8   | 1/2 F |  140  |Kacper          Nestor              |AKSEL               |
|       |       |       |Angelika        Tondera             |Rzeszów             |
|  9-10 | 1/2 F |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|  9-10 | 1/2 F |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  11   | 1/2 F |  132  |Piotr           Wojaczek            |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
|       |       |       |Agata           Breitkopf           |Kędzierzyn Koźl     |
| 12-13 | 1/2 F |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 12-13 | 1/2 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
|  14   | 1/4 B |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 15-17 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 15-17 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
| 15-17 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 18-23 | 1/4 B |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
| 18-23 | 1/4 B |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
| 18-23 | 1/4 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 18-23 | 1/4 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 18-23 | 1/4 B |  126  |Jakub           Ciesielski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Katarzyna       Kubica              |Wodzisław Śl.       |
| 18-23 | 1/4 B |  130  |Krzysztof       Papierok            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Dagmara         Adamczyk            |Gliwice             |
| 24-28 | 1/4 B |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 24-28 | 1/4 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 24-28 | 1/4 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
| 24-28 | 1/4 B |  127  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
| 24-28 | 1/4 B |  131  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI                       
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|        X    1|    1  17-24   | 89|
|102|XXX   X      4|    4   9-10   |102|
|104|     X       1|    1  17-24   |104|
|105|             0|    0  25-28   |105|
|107|X XXXXX  XX  8|    8   1-3   !|107|
|108|             0|    0  25-28   |108|
|109|  XXXX X XX  7|    7   4-6   !|109|
|110|XXX XXXXX    8|    8   1-3   !|110|
|111|             0|    0  25-28   |111|
|112|  X    X  X  3|    3  11-14   |112|
|113|XXXX XX  X   7|    7   4-6   !|113|
|114| XX  XXXXXX  8|    8   1-3   !|114|
|115|    X        1|    1  17-24   |115|
|116|          X  1|    1  17-24   |116|
|117|   X         1|    1  17-24   |117|
|118|          X  1|    1  17-24   |118|
|119| X XXXXX X   7|    7   4-6   !|119|
|121|X   X X X X  5|    5    8    !|121|
|123| X     X X   3|    3  11-14   |123|
|124|             0|    0  25-28   |124|
|125|X       X    2|    2  15-16   |125|
|126|XX XX        4|    4   9-10   |126|
|127|        X    1|    1  17-24   |127|
|128| X X  XX XX  6|    6    7    !|128|
|130|        XX   2|    2  15-16   |130|
|131|  X  X  X    3|    3  11-14   |131|
|132|       X     1|    1  17-24   |132|
|140|X  XX        3|    3  11-14   |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|X         X  2|    2   7-9    | 89|
|102|          X  1|    1  10-15   |102|
|104|     X   X   2|    2   7-9    |104|
|105|X        X   2|    2   7-9    |105|
|108|             0|    0  16-20   |108|
|111| X           1|    1  10-15   |111|
|112|  X  X X     3|    3    6     |112|
|115|   XXXX  X   5|    5    3    !|115|
|116|             0|    0  16-20   |116|
|117|  X          1|    1  10-15   |117|
|118|      X      1|    1  10-15   |118|
|123| XXXXXXXXXX 10|   10    1    !|123|
|124|             0|    0  16-20   |124|
|125|XX X    X    4|    4   4-5   !|125|
|126|       X     1|    1  10-15   |126|
|127|             0|    0  16-20   |127|
|130|    X        1|    1  10-15   |130|
|131|             0|    0  16-20   |131|
|132|XXX    XX X  6|    6    2    !|132|
|140|   XX X X    4|    4   4-5   !|140|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXXXXXXX  X  9|    9    2    !|107|
|109|X XXXXXX X   8|    8    3    !|109|
|110|  X    XX    3|    3   9-10   |110|
|113| XX XX X X   6|    6   5-6   !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115|         X   1|    1  12-13   |115|
|119| X XXXX  XX  7|    7    4    !|119|
|121|X            1|    1  12-13   |121|
|123|  X X  X XX  5|    5    7     |123|
|125|XX      X    3|    3   9-10   |125|
|128| X X XX X X  6|    6   5-6   !|128|
|132|        X X  2|    2   11     |132|
|140|X  X  X X    4|    4    8     |140|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|45415436664 6.0|  6.0  6  |107|
|109|21663651146 5.0|  5.0  5  |109|
|113|66552324433 4.0|  4.0  4  |113|
|114|32126245311 1.0|  1.0  1  |114|
|119|53241112255 2.0|  2.0  2  |119|
|128|14334563522 3.0|  3.0  3  |128|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT                           
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   2   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   3   |   F   |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|   4   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|   6   |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|   7   |   F   |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
|   8   | 1/2 F |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|   9   | 1/2 F |  128  |Łukasz          Kowalewski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Tercjak             |Wodzisław Śl.       |
| 10-11 | 1/2 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
| 10-11 | 1/2 F |  132  |Piotr           Wojaczek            |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
|       |       |       |Agata           Breitkopf           |Kędzierzyn Koźl     |
|  12   | 1/2 F |  140  |Kacper          Nestor              |AKSEL               |
|       |       |       |Angelika        Tondera             |Rzeszów             |
|  13   | 1/2 F |  130  |Krzysztof       Papierok            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Dagmara         Adamczyk            |Gliwice             |
| 14-18 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 14-18 | 1/4 B |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
| 14-18 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
| 14-18 | 1/4 B |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 14-18 | 1/4 B |  131  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 19-22 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 19-22 | 1/4 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
| 19-22 | 1/4 B |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 19-22 | 1/4 B |  126  |Jakub           Ciesielski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Katarzyna       Kubica              |Wodzisław Śl.       |
| 23-28 | 1/4 B |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 23-28 | 1/4 B |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
| 23-28 | 1/4 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 23-28 | 1/4 B |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 23-28 | 1/4 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
| 23-28 | 1/4 B |  127  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT                          
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|        X    1|    1  21-23   | 89|
|102|X  XX X      4|    4  10-12   |102|
|104|X X          2|    2  15-20   |104|
|105|             0|    0  24-28   |105|
|107|    XX   XX  4|    4  10-12   |107|
|108|             0|    0  24-28   |108|
|109|   XXX X X   5|    5   6-9   !|109|
|110| XX   XXXX   6|    6   3-5   !|110|
|111|             0|    0  24-28   |111|
|112|       X  X  2|    2  15-20   |112|
|113|XXXXXXXX X   9|    9    1    !|113|
|114| XX  XXXXXX  8|    8    2    !|114|
|115|XXX XX  X    6|    6   3-5   !|115|
|116|          X  1|    1  21-23   |116|
|117|  X          1|    1  21-23   |117|
|118|             0|    0  24-28   |118|
|119| X XX X  X   5|    5   6-9   !|119|
|121|X   XXX X X  6|    6   3-5   !|121|
|123|  XX  XX  X  5|    5   6-9   !|123|
|124|X    X       2|    2  15-20   |124|
|125|X XX         3|    3  13-14   |125|
|126|   XX   XX   4|    4  10-12   |126|
|127| X    X      2|    2  15-20   |127|
|128|XX     XX X  5|    5   6-9   !|128|
|130| X       X   2|    2  15-20   |130|
|131|             0|    0  24-28   |131|
|132|       XX X  3|    3  13-14   |132|
|140|   X X       2|    2  15-20   |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|        XX   2|    2   5-9    | 89|
|102|X         X  2|    2   5-9    |102|
|104|    XX       2|    2   5-9    |104|
|105|      X      1|    1  10-13   |105|
|107| XX  X X XX  6|    6    2    !|107|
|108|             0|    0  14-19   |108|
|111|             0|    0  14-19   |111|
|112| X     X     2|    2   5-9    |112|
|116|             0|    0  14-19   |116|
|117|             0|    0  14-19   |117|
|118|             0|    0  14-19   |118|
|124|        X    1|    1  10-13   |124|
|125|X            1|    1  10-13   |125|
|126|   X         1|    1  10-13   |126|
|127|             0|    0  14-19   |127|
|130|  XX X       3|    3   3-4   !|130|
|131|  X X        2|    2   5-9    |131|
|132|XX    XXXXX  7|    7    1    !|132|
|140|   XX X      3|    3   3-4   !|140|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107| XX  X X XX  6|    6   4-7   !|107|
|109|  XXXXXX     6|    6   4-7   !|109|
|110|XXXXXXXXXX  10|   10   1-2   !|110|
|113|XXXXXXX X    8|    8    3    !|113|
|114| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|114|
|115|X X X X  XX  6|    6   4-7   !|115|
|119|XX XX    X   5|    5    8     |119|
|121|        X X  2|    2  10-11   |121|
|123|X     XXXXX  6|    6   4-7   !|123|
|128| X   X XX    4|    4    9     |128|
|130|             0|    0   13     |130|
|132|X         X  2|    2  10-11   |132|
|140|   X         1|    1   12     |140|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|16444566767 6.0|  6.0  6  |107|
|109|42652615145 4.0|  4.0  4  |109|
|110|55223153212 1.0|  1.0  1  |110|
|113|63571242456 5.0|  5.0  5  |113|
|114|21315327331 2.0|  2.0  2  |114|
|115|37767774674 7.0|  7.0  7  |115|
|123|74136431523 3.0|  3.0  3  |123|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP                          
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  25                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  114  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  123  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|   3   |   F   |  110  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |  128  |Łukasz          Kowalewski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Tercjak             |Wodzisław Śl.       |
|   5   |   F   |  107  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|   6   |   F   |  109  |Igor            Droś                |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Weronika        Patysiak            |Częstochowa         |
|  7-9  | 1/2 F |  113  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|  7-9  | 1/2 F |  119  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  7-9  | 1/2 F |  125  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 10-11 | 1/2 F |  121  |Filip           Szewczykowski       |DZIUPLA             |
|       |       |       |Natalia         Klupa               |Poznań              |
| 10-11 | 1/2 F |  132  |Piotr           Wojaczek            |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
|       |       |       |Agata           Breitkopf           |Kędzierzyn Koźl     |
| 12-14 | 1/2 F |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 12-14 | 1/2 F |  112  |Maciej          Janaszczyk          |JEDYNKA             |
|       |       |       |Wiktoria        Sopata              |Łódź                |
| 12-14 | 1/2 F |  140  |Kacper          Nestor              |AKSEL               |
|       |       |       |Angelika        Tondera             |Rzeszów             |
|  15   | 1/2 F |  117  |Bartosz         Nowak               |LATINO              |
|       |       |       |Karina          Lis                 |Żabno               |
| 16-19 | 1/4 B |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
| 16-19 | 1/4 B |  115  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 16-19 | 1/4 B |  126  |Jakub           Ciesielski          |LORDANCE            |
|       |       |       |Katarzyna       Kubica              |Wodzisław Śl.       |
| 16-19 | 1/4 B |  130  |Krzysztof       Papierok            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Dagmara         Adamczyk            |Gliwice             |
| 20-24 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 20-24 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
| 20-24 | 1/4 B |  124  |Arkadiusz       Winiarczyk          |A-Z                 |
|       |       |       |Wiktoria        Rupar               |Przemyśl            |
| 20-24 | 1/4 B |  127  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
| 20-24 | 1/4 B |  131  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 25-28 | 1/4 B |  108  |Michał          Chamera             |PASJA               |
|       |       |       |Katarzyna       Jemielniak          |Lublin              |
| 25-28 | 1/4 B |  111  |Kamil           Hankus              |RAGTIME             |
|       |       |       |Katarzyna       Pyrdziak            |Kęty                |
| 25-28 | 1/4 B |  116  |Jakub           Markiewicz          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Agnieszka       Maliszewska         |Opole               |
| 25-28 | 1/4 B |  118  |Maksymilian     Prażak              |MARGO               |
|       |       |       |Barbara         Brodziak            |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP                         
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|             0|    0  22-28   | 89|
|102|          X  1|    1  18-21   |102|
|104|     X   X   2|    2  14-17   |104|
|105|XXX     X    4|    4  10-11   |105|
|107|X X XXX XXX  8|    8    2    !|107|
|108|             0|    0  22-28   |108|
|109|  XXXX X X   6|    6   5-8   !|109|
|110|X XX  XXXX   7|    7   3-4   !|110|
|111|             0|    0  22-28   |111|
|112| X   X X  X  4|    4  10-11   |112|
|113|XXX XX XX    7|    7   3-4   !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|114|
|115| X XX X X    5|    5    9     |115|
|116|             0|    0  22-28   |116|
|117|  XX         2|    2  14-17   |117|
|118|      X      1|    1  18-21   |118|
|119| X XXXX  X   6|    6   5-8   !|119|
|121|   XX     X  3|    3  12-13   |121|
|123|  X X  X     3|    3  12-13   |123|
|124|             0|    0  22-28   |124|
|125|X       X    2|    2  14-17   |125|
|126|        X    1|    1  18-21   |126|
|127|             0|    0  22-28   |127|
|128|XX X  XX  X  6|    6   5-8   !|128|
|130| X       X   2|    2  14-17   |130|
|131|          X  1|    1  18-21   |131|
|132|X    XXX XX  6|    6   5-8   !|132|
|140|             0|    0  22-28   |140|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|         X   1|    1  12-16   | 89|
|102|         XX  2|    2   8-11   |102|
|104|     X       1|    1  12-16   |104|
|105|   X   X  X  3|    3   4-7   !|105|
|108|             0|    0  17-20   |108|
|111|             0|    0  17-20   |111|
|112|XX   XXXX X  7|    7   1-2   !|112|
|115|X   X        2|    2   8-11   |115|
|116|             0|    0  17-20   |116|
|117|XXX          3|    3   4-7   !|117|
|118|             0|    0  17-20   |118|
|121|   XXXX X    5|    5    3    !|121|
|123| XX XXXX X   7|    7   1-2   !|123|
|124|    X        1|    1  12-16   |124|
|125|X       X X  3|    3   4-7   !|125|
|126|   X    X    2|    2   8-11   |126|
|127|  X          1|    1  12-16   |127|
|130|  X    X     2|    2   8-11   |130|
|131|         X   1|    1  12-16   |131|
|140| X X  X      3|    3   4-7   !|140|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|105|  X          1|    1  12-14   |105|
|107|XXX XXXX XX  9|    9    1    !|107|
|109|  XXXX X X   6|    6   5-6   !|109|
|110| XX XXX X X  7|    7    4    !|110|
|112|      X      1|    1  12-14   |112|
|113| X   X XXX   5|    5   7-9    |113|
|114| XX X XXXXX  8|    8   2-3   !|114|
|117|             0|    0   15     |117|
|119|XX X X   X   5|    5   7-9    |119|
|121|   XX        2|    2  10-11   |121|
|123|X X XX XXXX  8|    8   2-3   !|123|
|125|X  X  X X X  5|    5   7-9    |125|
|128|XX X  XX  X  6|    6   5-6   !|128|
|132|X       X    2|    2  10-11   |132|
|140|   X         1|    1  12-14   |140|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|15316536665 5.0|  5.0  5  |107|
|109|56662623356 6.0|  6.0  6  |109|
|110|44433162112 3.0|  3.0  3  |110|
|114|21244215441 1.0|  1.0  1  |114|
|123|33155341233 2.0|  2.0  2  |123|
|128|62521454524 4.0|  4.0  4  |128|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA                         
                  Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  106  |Mikołaj         Żukowski            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zofia           Kozołub             |Wrocław             |
|   2   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   3   |   F   |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
|   4   |   F   |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
|   5   |   F   |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
|   6   |   F   |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
|   7   |   F   |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|   8   |   F   |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
|   9   | 1/2 F |   87  |Korneliusz      Paradysz            |GRACJA              |
|       |       |       |Natalia         Potocka             |Krosno              |
| 10-12 | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
| 10-12 | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
| 10-12 | 1/2 F |  103  |Szymon          Dąbrówka            |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Oliwia          Kowalczyk           |Kluczbork           |
| 13-15 | 1/4 B |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 13-15 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 13-15 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 16-18 | 1/4 B |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 16-18 | 1/4 B |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
| 16-18 | 1/4 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
| 19-22 | 1/4 B |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
| 19-22 | 1/4 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 19-22 | 1/4 B |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
| 19-22 | 1/4 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
|  23   | 1/4 B |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA                        
                                 Liczba par:  23                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X       XX   3|    3  13-16   | 70|
| 71|  X    X X   3|    3  13-16   | 71|
| 72|XX           2|    2  17-19   | 72|
| 73|X XXX XX XX  8|    8    1    !| 73|
| 74|    X    X   2|    2  17-19   | 74|
| 75|   XX X      3|    3  13-16   | 75|
| 78|    X        1|    1  20-22   | 78|
| 79|         X   1|    1  20-22   | 79|
| 80|             0|    0   23     | 80|
| 81|X XX X X  X  6|    6   3-7   !| 81|
| 82| XXX X  XXX  7|    7    2    !| 82|
| 83|     XXX  X  4|    4  10-12   | 83|
| 84| XX X XX  X  6|    6   3-7   !| 84|
| 86| X  X   X    3|    3  13-16   | 86|
| 87|  X   XXXXX  6|    6   3-7   !| 87|
| 88|XX   X  X X  5|    5   8-9   !| 88|
| 89| X X         2|    2  17-19   | 89|
| 90|     X       1|    1  20-22   | 90|
|102|     X  XXX  4|    4  10-12   |102|
|103|X XX  X X    5|    5   8-9   !|103|
|104| X X XXXX    6|    6   3-7   !|104|
|105|XX  XX       4|    4  10-12   |105|
|106|X XXX XX     6|    6   3-7   !|106|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X      XXXX  5|    5   1-2   !| 70|
| 71|    X        1|    1  10-13   | 71|
| 72|  X          1|    1  10-13   | 72|
| 74|  X X    X   3|    3   4-6    | 74|
| 75|             0|    0   14     | 75|
| 78| X       X   2|    2   7-9    | 78|
| 79|     XX      2|    2   7-9    | 79|
| 80| X           1|    1  10-13   | 80|
| 83|X     X      2|    2   7-9    | 83|
| 86|X   X X   X  4|    4    3    !| 86|
| 89|  XX    X    3|    3   4-6    | 89|
| 90|     X       1|    1  10-13   | 90|
|102|   X X XX X  5|    5   1-2   !|102|
|105| X X   X     3|    3   4-6    |105|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|    X    XX  3|    3  10-12   | 70|
| 73|XXXX X X X   7|    7    4    !| 73|
| 81|  XXXXXX XX  8|    8   2-3   !| 81|
| 82| XX  X XX    5|    5   5-8   !| 82|
| 84|XXX X X      5|    5   5-8   !| 84|
| 86|X XX         3|    3  10-12   | 86|
| 87| X      XXX  4|    4    9     | 87|
| 88| X    XXX X  5|    5   5-8   !| 88|
|102|X  X XXXXXX  8|    8   2-3   !|102|
|103|   XX X      3|    3  10-12   |103|
|104|X   XX XX    5|    5   5-8   !|104|
|106|XXXXXXX XXX 10|   10    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|54441133381 2.0|  2.0  2  | 73|
| 81|76126326813 3.0|  3.0  3  | 81|
| 82|42653688145 5.0|  5.0  5  | 82|
| 84|63768445577 7.0|  7.0  7  | 84|
| 88|88815277458 8.0|  8.0  8  | 88|
|102|15574762732 4.0|  4.0  4  |102|
|104|27287854666 6.0|  6.0  6  |104|
|106|31332511224 1.0|  1.0  1  |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   2   |   F   |  106  |Mikołaj         Żukowski            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zofia           Kozołub             |Wrocław             |
|   3   |   F   |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
|   4   |   F   |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
|   5   |   F   |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
|   6   |   F   |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
|   7   | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|   8   | 1/2 F |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|  9-12 | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
|  9-12 | 1/2 F |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
|  9-12 | 1/2 F |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
|  9-12 | 1/2 F |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
|  13   | 1/4 B |  103  |Szymon          Dąbrówka            |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Oliwia          Kowalczyk           |Kluczbork           |
| 14-15 | 1/4 B |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
| 14-15 | 1/4 B |   87  |Korneliusz      Paradysz            |GRACJA              |
|       |       |       |Natalia         Potocka             |Krosno              |
| 16-20 | 1/4 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 16-20 | 1/4 B |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 16-20 | 1/4 B |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 16-20 | 1/4 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
| 16-20 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
| 21-23 | 1/4 B |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 21-23 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 21-23 | 1/4 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA                           
                                 Liczba par:  23                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X  XX   XXX  6|    6   3-4   !| 70|
| 71|X XX X  XX   6|    6   3-4   !| 71|
| 72|    X        1|    1  19-23   | 72|
| 73|   X X   X   3|    3  15-17   | 73|
| 74|  X X X  X   4|    4  10-14   | 74|
| 75|    X        1|    1  19-23   | 75|
| 78|         X   1|    1  19-23   | 78|
| 79|XXX   XXX X  7|    7    2    !| 79|
| 80| XX  XXX     5|    5   5-9   !| 80|
| 81|XX     XX X  5|    5   5-9   !| 81|
| 82|  XX    X    3|    3  15-17   | 82|
| 83| X        X  2|    2   18     | 83|
| 84| XX X  X     4|    4  10-14   | 84|
| 86| XX  X X  X  5|    5   5-9   !| 86|
| 87|      X XXX  4|    4  10-14   | 87|
| 88|XX X X       4|    4  10-14   | 88|
| 89|       X     1|    1  19-23   | 89|
| 90|   X  XX X   4|    4  10-14   | 90|
|102|    XXX X X  5|    5   5-9   !|102|
|103|X            1|    1  19-23   |103|
|104|    XX    X  3|    3  15-17   |104|
|105|X  X  XXX    5|    5   5-9   !|105|
|106|XXXXXXX  X   8|    8    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72| X           1|    1   7-11   | 72|
| 73|X XX XXXX X  8|    8    1    !| 73|
| 74|             0|    0  12-14   | 74|
| 75| X  X        2|    2   5-6    | 75|
| 78|         X   1|    1   7-11   | 78|
| 82|  X          1|    1   7-11   | 82|
| 83|         X   1|    1   7-11   | 83|
| 84| XX XXXX  X  7|    7    2    !| 84|
| 87|        XX   2|    2   5-6    | 87|
| 88|X  X  XXX X  6|    6    3    !| 88|
| 89|             0|    0  12-14   | 89|
| 90|             0|    0  12-14   | 90|
|103|X  XX        3|    3    4     |103|
|104|     X       1|    1   7-11   |104|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|    X     X  2|    2   9-12   | 70|
| 71|        XX   2|    2   9-12   | 71|
| 73|XXXX  XXX X  8|    8   3-4   !| 73|
| 79| XXXXXXX     7|    7    5    !| 79|
| 80|  X   X      2|    2   9-12   | 80|
| 81|XXXXXXXX X   9|    9    2    !| 81|
| 84|  X  X X X   4|    4    8     | 84|
| 86|X  XX   X X  5|    5    7     | 86|
| 88|XX X X   XX  6|    6    6    !| 88|
|102|XX  XXX XXX  8|    8   3-4   !|102|
|105|       XX    2|    2   9-12   |105|
|106|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|12321132111 1.0|  1.0  1  | 73|
| 79|65563465266 6.0|  6.0  6  | 79|
| 81|53132623432 3.0|  3.0  3  | 81|
| 88|36654256655 5.0|  5.0  5  | 88|
|102|44446344544 4.0|  4.0  4  |102|
|106|21215511323 2.0|  2.0  2  |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  106  |Mikołaj         Żukowski            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zofia           Kozołub             |Wrocław             |
|   2   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   3   |   F   |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
|   4   |   F   |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
|   5   |   F   |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
|   6   |   F   |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
|   7   | 1/2 F |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|   8   | 1/2 F |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
|  9-11 | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
|  9-11 | 1/2 F |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
|  9-11 | 1/2 F |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
| 12-13 | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
| 12-13 | 1/2 F |   87  |Korneliusz      Paradysz            |GRACJA              |
|       |       |       |Natalia         Potocka             |Krosno              |
| 14-16 | 1/4 B |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
| 14-16 | 1/4 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
| 14-16 | 1/4 B |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
|  17   | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 18-20 | 1/4 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 18-20 | 1/4 B |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 18-20 | 1/4 B |  103  |Szymon          Dąbrówka            |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Oliwia          Kowalczyk           |Kluczbork           |
| 21-23 | 1/4 B |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 21-23 | 1/4 B |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
| 21-23 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA                           
                                 Liczba par:  23                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XXX X  XX  7|    7   2-4   !| 70|
| 71|XX XX X      5|    5   6-8   !| 71|
| 72| XX     X    3|    3  11-16   | 72|
| 73| X X XX  X   5|    5   6-8   !| 73|
| 74|    XX   X   3|    3  11-16   | 74|
| 75|X            1|    1  21-23   | 75|
| 78|       X X   2|    2  17-20   | 78|
| 79|XXX  X XX X  7|    7   2-4   !| 79|
| 80|      X  X   2|    2  17-20   | 80|
| 81|   XX  X  X  4|    4   9-10   | 81|
| 82|  XX X XX    5|    5   6-8   !| 82|
| 83| X       X   2|    2  17-20   | 83|
| 84|     X X  X  3|    3  11-16   | 84|
| 86|XXX X        4|    4   9-10   | 86|
| 87|X X   XXX X  6|    6    5    !| 87|
| 88|   X   X  X  3|    3  11-16   | 88|
| 89| XX   X      3|    3  11-16   | 89|
| 90|     X       1|    1  21-23   | 90|
|102|XX X XX X X  7|    7   2-4   !|102|
|103|         X   1|    1  21-23   |103|
|104|    XX  X    3|    3  11-16   |104|
|105|    X   X    2|    2  17-20   |105|
|106|X XXX XXXXX  9|    9    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72|     X       1|    1  10-12   | 72|
| 74|             0|    0  13-15   | 74|
| 75|             0|    0  13-15   | 75|
| 78|         X   1|    1  10-12   | 78|
| 80| X      XX   3|    3   6-8    | 80|
| 81|X XXX XX XX  8|    8    1    !| 81|
| 83|XXX  XX      5|    5   3-5   !| 83|
| 84|X  XX XXX X  7|    7    2    !| 84|
| 86| X XX   X X  5|    5   3-5   !| 86|
| 88|XX     XX X  5|    5   3-5   !| 88|
| 89|  X   X      2|    2    9     | 89|
| 90|  X  X   X   3|    3   6-8    | 90|
|103|   X         1|    1  10-12   |103|
|104|    XX X     3|    3   6-8    |104|
|105|             0|    0  13-15   |105|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X X      X  3|    3   9-11   | 70|
| 71|X X XX  XX   6|    6   5-6   !| 71|
| 73| X X XXXXXX  8|    8    2    !| 73|
| 79| X XXXX  X   6|    6   5-6   !| 79|
| 81|XX XX XX  X  7|    7   3-4   !| 81|
| 82|  X  X  X    3|    3   9-11   | 82|
| 83|  X   X  X   3|    3   9-11   | 83|
| 84|X X XX    X  5|    5    7     | 84|
| 86|X  X         2|    2  12-13   | 86|
| 87|       XX    2|    2  12-13   | 87|
| 88| X     XX X  4|    4    8     | 88|
|102|XXX X XX X   7|    7   3-4   !|102|
|106|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 71|26524645446 4.0|  4.0  4  | 71|
| 73|33341223321 2.0|  2.0  2  | 73|
| 79|65466336554 6.0|  6.0  6  | 79|
| 81|44235562232 3.0|  3.0  3  | 81|
|102|52653154663 5.0|  5.0  5  |102|
|106|11112411115 1.0|  1.0  1  |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE                          
                  Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  106  |Mikołaj         Żukowski            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zofia           Kozołub             |Wrocław             |
|   2   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   3   |   F   |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
|   4   |   F   |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
|   5   |   F   |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
|   6   |   F   |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
|   7   | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|   8   | 1/2 F |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|  9-11 | 1/2 F |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
|  9-11 | 1/2 F |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
|  9-11 | 1/2 F |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
| 12-13 | 1/2 F |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 12-13 | 1/2 F |   87  |Korneliusz      Paradysz            |GRACJA              |
|       |       |       |Natalia         Potocka             |Krosno              |
|  14   | 1/4 B |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
|  15   | 1/4 B |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
| 16-17 | 1/4 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
| 16-17 | 1/4 B |  103  |Szymon          Dąbrówka            |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Oliwia          Kowalczyk           |Kluczbork           |
| 18-23 | 1/4 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 18-23 | 1/4 B |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
| 18-23 | 1/4 B |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
| 18-23 | 1/4 B |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 18-23 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 18-23 | 1/4 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE                         
                                 Liczba par:  23                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X        XX  3|    3  13-14   | 70|
| 71|    X   X    2|    2  15-19   | 71|
| 72| XX          2|    2  15-19   | 72|
| 73|  XXXXXXXXX  9|    9   2-3   !| 73|
| 74|XXXXXXX XX   9|    9   2-3   !| 74|
| 75|  X X        2|    2  15-19   | 75|
| 78| X  X  X X   4|    4   7-12  !| 78|
| 79|X      XX X  4|    4   7-12  !| 79|
| 80|     X       1|    1  20-21   | 80|
| 81| X X  XXX X  6|    6    5    !| 81|
| 82|             0|    0  22-23   | 82|
| 83|     X   X   2|    2  15-19   | 83|
| 84| X    XX  X  4|    4   7-12  !| 84|
| 86|  XX  X   X  4|    4   7-12  !| 86|
| 87|XXX     XX   5|    5    6    !| 87|
| 88| X X  X X    4|    4   7-12  !| 88|
| 89|             0|    0  22-23   | 89|
| 90|     X   X   2|    2  15-19   | 90|
|102|X X XXXX  X  7|    7    4    !|102|
|103|X            1|    1  20-21   |103|
|104|X  X X       3|    3  13-14   |104|
|105|   XX  XX    4|    4   7-12  !|105|
|106|XXXXXXXX XX 10|   10    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|       X  X  2|    2    3     | 70|
| 71|    X   XX   3|    3    2     | 71|
| 72|             0|    0   6-11   | 72|
| 75|             0|    0   6-11   | 75|
| 80|             0|    0   6-11   | 80|
| 82|             0|    0   6-11   | 82|
| 83| X           1|    1   4-5    | 83|
| 89|             0|    0   6-11   | 89|
| 90|             0|    0   6-11   | 90|
|103|  X          1|    1   4-5    |103|
|104|X  X XX      4|    4    1    !|104|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73| XX X XXXXX  8|    8   1-3   !| 73|
| 74|  X    X X   3|    3   9-11   | 74|
| 78| XX          2|    2  12-13   | 78|
| 79|    X    XX  3|    3   9-11   | 79|
| 81|XX XXXX  X   7|    7   4-5   !| 81|
| 84|X XXX        4|    4    8     | 84|
| 86|X  X XX   X  5|    5    7     | 86|
| 87| X      X    2|    2  12-13   | 87|
| 88| X     X  X  3|    3   9-11   | 88|
|102|X    XXXX X  6|    6    6    !|102|
|104|XX X XXXXX   8|    8   1-3   !|104|
|105|X XXXX XX    7|    7   4-5   !|105|
|106|  XXXXX XXX  8|    8   1-3   !|106|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|42411225121 2.0|  2.0  2  | 73|
| 81|64346666333 4.0|  4.0  4  | 81|
|102|53662132555 5.0|  5.0  5  |102|
|104|25134453462 3.0|  3.0  3  |104|
|105|36555544646 6.0|  6.0  6  |105|
|106|11223311214 1.0|  1.0  1  |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 D JIVE                             
                  Liczba wszystkich par:  23,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  106  |Mikołaj         Żukowski            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zofia           Kozołub             |Wrocław             |
|   2   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   3   |   F   |  104  |Igor            Opałka              |EMOTION             |
|       |       |       |Wiktoria        Żółkowska           |Góra Kalwaria       |
|   4   |   F   |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
|   5   |   F   |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
|   6   |   F   |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
|  7-8  | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
|  7-8  | 1/2 F |  102  |Bartosz         Brzeźny             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Malwina         Brzeźny             |Opole               |
|   9   | 1/2 F |   87  |Korneliusz      Paradysz            |GRACJA              |
|       |       |       |Natalia         Potocka             |Krosno              |
|  10   | 1/2 F |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
| 11-12 | 1/2 F |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 11-12 | 1/2 F |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
|  13   | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|  14   | 1/4 B |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
| 15-19 | 1/4 B |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 15-19 | 1/4 B |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 15-19 | 1/4 B |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
| 15-19 | 1/4 B |  103  |Szymon          Dąbrówka            |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Oliwia          Kowalczyk           |Kluczbork           |
| 15-19 | 1/4 B |  105  |Gabriel         Skuba               |AKSEL               |
|       |       |       |Marta           Żak                 |Rzeszów             |
| 20-23 | 1/4 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 20-23 | 1/4 B |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
| 20-23 | 1/4 B |   89  |Szymon          Staśkowiak          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Ryś                 |Wrocław             |
| 20-23 | 1/4 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 D JIVE                            
                                 Liczba par:  23                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X  XX  XXXX  7|    7   3-4   !| 70|
| 71| XX X XX X   6|    6   5-6   !| 71|
| 72|  X    X     2|    2  16-19   | 72|
| 73|XXX  XXXX X  8|    8    2    !| 73|
| 74| XXXX    X   5|    5   7-9   !| 74|
| 75|             0|    0  22-23   | 75|
| 78|      X  XX  3|    3  12-15   | 78|
| 79|XX   X XXX   6|    6   5-6   !| 79|
| 80| XX   X      3|    3  12-15   | 80|
| 81|XX XX     X  5|    5   7-9   !| 81|
| 82|  XX X       3|    3  12-15   | 82|
| 83|X   XX  X    4|    4  10-11   | 83|
| 84|       X     1|    1  20-21   | 84|
| 86|   XX X X X  5|    5   7-9   !| 86|
| 87| X       XX  3|    3  12-15   | 87|
| 88|   X  X      2|    2  16-19   | 88|
| 89|             0|    0  22-23   | 89|
| 90|X    X       2|    2  16-19   | 90|
|102|XXX XX X  X  7|    7   3-4   !|102|
|103|         X   1|    1  20-21   |103|
|104|   X XX X    4|    4  10-11   |104|
|105|     X  X    2|    2  16-19   |105|
|106|X XXX XXXXX  9|    9    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72|             0|    0  11-14   | 72|
| 75|             0|    0  11-14   | 75|
| 78|         X   1|    1   6-10   | 78|
| 80|X       X    2|    2    5     | 80|
| 82|   X         1|    1   6-10   | 82|
| 83|XXX X X      5|    5   3-4   !| 83|
| 84|    X        1|    1   6-10   | 84|
| 87| X     XXXX  5|    5   3-4   !| 87|
| 88|  XX XXXX X  7|    7    2    !| 88|
| 89|             0|    0  11-14   | 89|
| 90|             0|    0  11-14   | 90|
|103|  X          1|    1   6-10   |103|
|104|XX XXXXX XX  9|    9    1    !|104|
|105|     X       1|    1   6-10   |105|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X    X X XX  5|    5   7-8    | 70|
| 71| XX XXX X X  7|    7   3-4   !| 71|
| 73|X XXXXX X X  8|    8    2    !| 73|
| 74|     X X     2|    2  11-12   | 74|
| 79| XX X   XXX  6|    6   5-6   !| 79|
| 81|X  XX XX  X  6|    6   5-6   !| 81|
| 83|     X   X   2|    2  11-12   | 83|
| 86|   X         1|    1   13     | 86|
| 87|  XX  X X    4|    4    9     | 87|
| 88|XX      X    3|    3   10     | 88|
|102| XX   XX X   5|    5   7-8    |102|
|104|XX XXX X X   7|    7   3-4   !|104|
|106|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|106|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 71|23615535526 5.0|  5.0  5  | 71|
| 73|62442124242 2.0|  2.0  2  | 73|
| 79|44364346635 4.0|  4.0  4  | 79|
| 81|55536663353 6.0|  6.0  6  | 81|
|104|36153452461 3.0|  3.0  3  |104|
|106|11221211114 1.0|  1.0  1  |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   96  |Patryk          Leszczyński         |BALLROOM            |
|       |       |       |Angelika        Kiełsznia           |Lublin              |
|   2   |   F   |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
|   3   |   F   |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
|   5   |   F   |  100  |Aleksander      Wiaderny            |EMOTION             |
|       |       |       |Amelia          Słomska             |Góra Kalwaria       |
|   6   |   F   |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|  7-8  | 1/2 F |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|  7-8  | 1/2 F |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
|  9-11 | 1/2 F |   95  |Łukasz          Lenarczyk           |MAESTRO             |
|       |       |       |Weronika        Lewandowska         |Opole               |
|  9-11 | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
|  9-11 | 1/2 F |   99  |Oliwiusz        Szydłowski          |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Patrycja        Rozputyńska         |Przemyśl            |
| 12-13 | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
| 12-13 | 1/2 F |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
|  14   | 1/2 F |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 15-17 | 1/4 F |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
| 15-17 | 1/4 F |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 15-17 | 1/4 F |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 18-19 | 1/4 F |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 18-19 | 1/4 F |  101  |Mikołaj         Wojtusik            |PERFECT DANCE       |
|       |       |       |Klaudia         Kosmacz             |Kraków              |
|  20   | 1/4 F |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
|  21   | 1/8 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
|  22   | 1/8 B |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
| 23-24 | 1/8 B |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
| 23-24 | 1/8 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
|  25   | 1/8 B |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI                       
                                 Liczba par:  25                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXXXXXXX XX 10|   10   4-8   !| 70|
| 71|X XXXXX XXX  9|    9   9-12  !| 71|
| 72|   XX XXX    5|    5  18-21   | 72|
| 73|X  X  XXXXX  7|    7  15-16  !| 73|
| 74|XXXXXXXXX X 10|   10   4-8   !| 74|
| 75|XX X X XXXX  8|    8  13-14  !| 75|
| 78|X XXX XX  X  7|    7  15-16  !| 78|
| 79| X    XX X   4|    4  22-23   | 79|
| 80|XXXXXX  XXX  9|    9   9-12  !| 80|
| 81|     X X     2|    2  24-25   | 81|
| 82| XX XXX XXX  8|    8  13-14  !| 82|
| 83| XXX    X    4|    4  22-23   | 83|
| 84|XXXXXX       6|    6   17    !| 84|
| 86|  XX XX  X   5|    5  18-21   | 86|
| 88|    X    X   2|    2  24-25   | 88|
| 90|XXXXXX XXXX 10|   10   4-8   !| 90|
| 93|XXXXX XXX X  9|    9   9-12  !| 93|
| 94|XXX  XXXXXX  9|    9   9-12  !| 94|
| 95|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 95|
| 96|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 96|
| 97|XXX XXXXXXX 10|   10   4-8   !| 97|
| 98|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 98|
| 99|X   XX X  X  5|    5  18-21   | 99|
|100|XXXXXXXXXX  10|   10   4-8   !|100|
|101| X    X XXX  5|    5  18-21   |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72|X  X   XX    4|    4    4     | 72|
| 79| X           1|    1   6-7    | 79|
| 81|             0|    0    8     | 81|
| 83| X           1|    1   6-7    | 83|
| 86|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !| 86|
| 88|  X X    X   3|    3    5     | 88|
| 99|X XXXXXX XX  9|    9    2    !| 99|
|101|  X  XX X X  5|    5    3    !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXXXX  XXX   8|    8   4-8   !| 70|
| 71|XX  XX   X   5|    5  15-17   | 71|
| 73|X  XXXXX XX  8|    8   4-8   !| 73|
| 74| XX   XX  X  5|    5  15-17   | 74|
| 75|XX X XX XXX  8|    8   4-8   !| 75|
| 78|  X X  XXX   5|    5  15-17   | 78|
| 80|X XXXXX X    7|    7   9-10  !| 80|
| 82| X X  X   X  4|    4  18-19   | 82|
| 84|  XX X X XX  6|    6  11-14  !| 84|
| 86|XXXX XXXX X  9|    9    3    !| 86|
| 90| X           1|    1   20     | 90|
| 93|X   XXXXXXX  8|    8   4-8   !| 93|
| 94|XXXXXXXXXX  10|   10    2    !| 94|
| 95|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 95|
| 96|XXXX  XX  X  7|    7   9-10  !| 96|
| 97|X X XXXXX X  8|    8   4-8   !| 97|
| 98| XXX    XXX  6|    6  11-14  !| 98|
| 99|X X XX   XX  6|    6  11-14  !| 99|
|100|    XXXXXX   6|    6  11-14  !|100|
|101| X XX   X    4|    4  18-19   |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|     X    X  2|    2  12-13   | 70|
| 73| X  X X  X   4|    4   7-8    | 73|
| 75| XXX    X    4|    4   7-8    | 75|
| 80|       X  X  2|    2  12-13   | 80|
| 84| XX  XX X X  6|    6   4-6   !| 84|
| 86|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !| 86|
| 93|X    XXXXX   6|    6   4-6   !| 93|
| 94|X XXX X  XX  7|    7    3    !| 94|
| 95|  X    XX    3|    3   9-11   | 95|
| 96|X XXX  XX    6|    6   4-6   !| 96|
| 97|    X        1|    1   14     | 97|
| 98|XX X         3|    3   9-11   | 98|
| 99|     X X X   3|    3   9-11   | 99|
|100|XXXXXXX  XX  9|    9    2    !|100|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 84|43465556663 6.0|  6.0  6  | 84|
| 86|12156243552 3.0|  3.0  3  | 86|
| 93|64244625415 4.0|  4.0  4  | 93|
| 94|25533332224 2.0|  2.0  2  | 94|
| 96|51312111131 1.0|  1.0  1  | 96|
|100|36621464346 5.0|  5.0  5  |100|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 D TANGO                            
                  Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   96  |Patryk          Leszczyński         |BALLROOM            |
|       |       |       |Angelika        Kiełsznia           |Lublin              |
|   2   |   F   |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
|   3   |   F   |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
|   5   |   F   |   95  |Łukasz          Lenarczyk           |MAESTRO             |
|       |       |       |Weronika        Lewandowska         |Opole               |
|   6   |   F   |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
|   7   |   F   |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
|  8-9  | 1/2 F |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
|  8-9  | 1/2 F |  100  |Aleksander      Wiaderny            |EMOTION             |
|       |       |       |Amelia          Słomska             |Góra Kalwaria       |
|  10   | 1/2 F |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|  11   | 1/2 F |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
|  12   | 1/2 F |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
| 13-14 | 1/4 F |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
| 13-14 | 1/4 F |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 15-17 | 1/4 F |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 15-17 | 1/4 F |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 15-17 | 1/4 F |   99  |Oliwiusz        Szydłowski          |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Patrycja        Rozputyńska         |Przemyśl            |
| 18-19 | 1/4 F |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
| 18-19 | 1/4 F |  101  |Mikołaj         Wojtusik            |PERFECT DANCE       |
|       |       |       |Klaudia         Kosmacz             |Kraków              |
|  20   | 1/4 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
|  21   | 1/8 B |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
|  22   | 1/8 B |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
| 23-25 | 1/8 B |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
| 23-25 | 1/8 B |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
| 23-25 | 1/8 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 D TANGO                           
                                 Liczba par:  25                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| XXXXXXXX X  9|    9   6-9   !| 70|
| 71|XXXXXX  X X  8|    8  10-12  !| 71|
| 72|XX XX   X    5|    5  21-23   | 72|
| 73|X XX XXX  X  7|    7  13-19  !| 73|
| 74| XXXXXXXXXX 10|   10   2-5   !| 74|
| 75| XX XXX  XX  7|    7  13-19  !| 75|
| 78|X X XXXXXX   8|    8  10-12  !| 78|
| 79|  X      X   2|    2   25     | 79|
| 80| XXXXXXXXXX 10|   10   2-5   !| 80|
| 81| X   XX   X  4|    4   24     | 81|
| 82| XXXX X X X  7|    7  13-19  !| 82|
| 83|X  XX   XX   5|    5  21-23   | 83|
| 84|XX XXX X XX  8|    8  10-12  !| 84|
| 86|X XXX   XXX  7|    7  13-19  !| 86|
| 88|  X X XX X   5|    5  21-23   | 88|
| 90|XXXX X XXXX  9|    9   6-9   !| 90|
| 93|XX XX XXXXX  9|    9   6-9   !| 93|
| 94|XXX  XXX  X  7|    7  13-19  !| 94|
| 95|XXXX XXXXXX 10|   10   2-5   !| 95|
| 96|XXXXX XXXXX 10|   10   2-5   !| 96|
| 97|X  X XXXX X  7|    7  13-19  !| 97|
| 98|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 98|
| 99|XXXX XXXXX   9|    9   6-9   !| 99|
|100|XX  XX X X   6|    6   20     |100|
|101|X   XXXXXX   7|    7  13-19  !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72|X  X         2|    2    2     | 72|
| 79|             0|    0   4-6    | 79|
| 81|             0|    0   4-6    | 81|
| 83|             0|    0   4-6    | 83|
| 88| X           1|    1    3     | 88|
|100|  X XXXXXXX  8|    8    1    !|100|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|    X   X    2|    2   20     | 70|
| 71| X  XXXXXXX  8|    8   8-9   !| 71|
| 73|X XX XX  XX  7|    7  10-11  !| 73|
| 74|XXXXXXX X X  9|    9   4-7   !| 74|
| 75|XXXX X  X X  7|    7  10-11  !| 75|
| 78|X   X    XX  4|    4  15-17   | 78|
| 80| XXXXXXXX X  9|    9   4-7   !| 80|
| 82| XXX X       4|    4  15-17   | 82|
| 84|X    X X XX  5|    5  13-14   | 84|
| 86|XX XX XXXXX  9|    9   4-7   !| 86|
| 90| XXX         3|    3  18-19   | 90|
| 93|XXXXX XXXXX 10|   10   1-3   !| 93|
| 94|XXXXXXXXXX  10|   10   1-3   !| 94|
| 95|X XXXXXXXX   9|    9   4-7   !| 95|
| 96|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !| 96|
| 97|      XXXXX  5|    5  13-14   | 97|
| 98|XXXXX XX  X  8|    8   8-9   !| 98|
| 99|X    X X X   4|    4  15-17   | 99|
|100|  X XXXX X   6|    6   12    !|100|
|101| XX     X    3|    3  18-19   |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 71|     X       1|    1   12     | 71|
| 73|    X X X    3|    3   10     | 73|
| 74|XXXX    X    5|    5   8-9    | 74|
| 75|     X  X    2|    2   11     | 75|
| 80|X X  XX  XX  6|    6   5-7   !| 80|
| 86| XXX   XXXX  7|    7   3-4   !| 86|
| 93|X  XXXXXXX   8|    8    2    !| 93|
| 94| XXXXX    X  6|    6   5-7   !| 94|
| 95|XXX    XXXX  7|    7   3-4   !| 95|
| 96|XXXXXXXX XX 10|   10    1    !| 96|
| 98|XX  X XX  X  6|    6   5-7   !| 98|
|100|   XX XX X   5|    5   8-9    |100|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 80|44125644535 4.0|  4.0  4  | 80|
| 86|22233133361 3.0|  3.0  3  | 86|
| 93|73376577657 7.0|  7.0  7  | 93|
| 94|15642422213 2.0|  2.0  2  | 94|
| 95|36767365744 5.0|  5.0  5  | 95|
| 96|51411211122 1.0|  1.0  1  | 96|
| 98|67554756476 6.0|  6.0  6  | 98|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   96  |Patryk          Leszczyński         |BALLROOM            |
|       |       |       |Angelika        Kiełsznia           |Lublin              |
|   2   |   F   |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
|   3   |   F   |   99  |Oliwiusz        Szydłowski          |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Patrycja        Rozputyńska         |Przemyśl            |
|   4   |   F   |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|   5   |   F   |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
|   6   |   F   |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |  100  |Aleksander      Wiaderny            |EMOTION             |
|       |       |       |Amelia          Słomska             |Góra Kalwaria       |
|   8   | 1/2 F |   95  |Łukasz          Lenarczyk           |MAESTRO             |
|       |       |       |Weronika        Lewandowska         |Opole               |
|  9-10 | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
|  9-10 | 1/2 F |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
| 11-13 | 1/2 F |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
| 11-13 | 1/2 F |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 11-13 | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
|  14   | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
| 15-16 | 1/4 F |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 15-16 | 1/4 F |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
| 17-18 | 1/4 F |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 17-18 | 1/4 F |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
|  19   | 1/4 F |  101  |Mikołaj         Wojtusik            |PERFECT DANCE       |
|       |       |       |Klaudia         Kosmacz             |Kraków              |
|  20   | 1/4 F |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
|  21   | 1/8 B |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|  22   | 1/8 B |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
| 23-25 | 1/8 B |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
| 23-25 | 1/8 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
| 23-25 | 1/8 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI                       
                                 Liczba par:  25                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 70|
| 71|X  XXXX XXX  8|    8  10-14  !| 71|
| 72| XXXX XX  X  7|    7  15-19  !| 72|
| 73|     XXXX    4|    4   22     | 73|
| 74|XXX  XXX X   7|    7  15-19  !| 74|
| 75| X XX XXXXX  8|    8  10-14  !| 75|
| 78|X XXXXXXX X  9|    9   7-9   !| 78|
| 79| X       X   2|    2  24-25   | 79|
| 80|XXX XXX  XX  8|    8  10-14  !| 80|
| 81|    X  X     2|    2  24-25   | 81|
| 82| XXXXX XX X  8|    8  10-14  !| 82|
| 83|X  X X  XXX  6|    6  20-21   | 83|
| 84|X  XXX XXXX  8|    8  10-14  !| 84|
| 86|X XXXXXXXXX 10|   10   3-6   !| 86|
| 88|XXXXX X  X   7|    7  15-19  !| 88|
| 90|  X  X   X   3|    3   23     | 90|
| 93|XXX X   X X  6|    6  20-21   | 93|
| 94|XXXX XXXXXX 10|   10   3-6   !| 94|
| 95|XX XXXXXXXX 10|   10   3-6   !| 95|
| 96|XXX  XXX X   7|    7  15-19  !| 96|
| 97| XXXXXXXXXX 10|   10   3-6   !| 97|
| 98|XXXX  XXXXX  9|    9   7-9   !| 98|
| 99|XXXXXX XX X  9|    9   7-9   !| 99|
|100|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|100|
|101|XXXXX X X    7|    7  15-19  !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|  X  X X     3|    3    2     | 73|
| 79| X X         2|    2    3     | 79|
| 81|             0|    0   4-6    | 81|
| 83|             0|    0   4-6    | 83|
| 90|             0|    0   4-6    | 90|
| 93|X   X X XXX  6|    6    1    !| 93|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXX XXXXXXX 10|   10    1    !| 70|
| 71| XXXX X XX   7|    7   9-11  !| 71|
| 72|XX X    X    4|    4  17-18   | 72|
| 74|X XX XX      5|    5  15-16   | 74|
| 75|X  X   XXX   5|    5  15-16   | 75|
| 78|  X X X  X   4|    4  17-18   | 78|
| 80|XXXXXXXX  X  9|    9   2-7   !| 80|
| 82| XXXXX X XX  8|    8    8    !| 82|
| 84|   XX  XXXX  6|    6  12-14  !| 84|
| 86|X X XXXX  X  7|    7   9-11  !| 86|
| 88|   X         1|    1   20     | 88|
| 93| XX  XX XXX  7|    7   9-11  !| 93|
| 94|XXX XX XXXX  9|    9   2-7   !| 94|
| 95|XX XXXXX XX  9|    9   2-7   !| 95|
| 96|XXX XXXXX X  9|    9   2-7   !| 96|
| 97|XX X XXXXXX  9|    9   2-7   !| 97|
| 98| XXX   XX X  6|    6  12-14  !| 98|
| 99|X X XXX  X   6|    6  12-14  !| 99|
|100|X  XXXXXXXX  9|    9   2-7   !|100|
|101| X      X    2|    2   19     |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|  XX X       3|    3   9-10   | 70|
| 71|    XX   X   3|    3   9-10   | 71|
| 80|         XX  2|    2  11-13   | 80|
| 82|      X  X   2|    2  11-13   | 82|
| 84|XX  XXX X X  7|    7   4-5   !| 84|
| 86|        X    1|    1   14     | 86|
| 93|X XXXXXX X   8|    8   1-3   !| 93|
| 94|XXXXXX X  X  8|    8   1-3   !| 94|
| 95|XX     XX    4|    4    8     | 95|
| 96| XXXX XXX X  8|    8   1-3   !| 96|
| 97|XXXX   XX    6|    6    6    !| 97|
| 98|X         X  2|    2  11-13   | 98|
| 99|  XX XX XXX  7|    7   4-5   !| 99|
|100| X  X XX X   5|    5    7     |100|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 84|23354546634 4.0|  4.0  4  | 84|
| 93|65265634566 6.0|  6.0  6  | 93|
| 94|16422223215 2.0|  2.0  2  | 94|
| 96|41131411142 1.0|  1.0  1  | 96|
| 97|52616152451 5.0|  5.0  5  | 97|
| 99|34543365323 3.0|  3.0  3  | 99|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT                           
                  Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  100  |Aleksander      Wiaderny            |EMOTION             |
|       |       |       |Amelia          Słomska             |Góra Kalwaria       |
|   2   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   3   |   F   |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
|   4   |   F   |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
|   5   |   F   |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
|   6   |   F   |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|   7   |   F   |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
|  8-11 | 1/2 F |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
|  8-11 | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|  8-11 | 1/2 F |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
|  8-11 | 1/2 F |   96  |Patryk          Leszczyński         |BALLROOM            |
|       |       |       |Angelika        Kiełsznia           |Lublin              |
|  12   | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
| 13-14 | 1/2 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
| 13-14 | 1/2 F |  101  |Mikołaj         Wojtusik            |PERFECT DANCE       |
|       |       |       |Klaudia         Kosmacz             |Kraków              |
|  15   | 1/2 F |   95  |Łukasz          Lenarczyk           |MAESTRO             |
|       |       |       |Weronika        Lewandowska         |Opole               |
|  16   | 1/4 F |   99  |Oliwiusz        Szydłowski          |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Patrycja        Rozputyńska         |Przemyśl            |
| 17-18 | 1/4 F |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
| 17-18 | 1/4 F |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
| 19-20 | 1/4 F |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
| 19-20 | 1/4 F |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 21-22 | 1/8 B |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
| 21-22 | 1/8 B |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
|  23   | 1/8 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
| 24-25 | 1/8 B |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
| 24-25 | 1/8 B |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT                          
                                 Liczba par:  25                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XX XXXXXXXX 10|   10   3-8   !| 70|
| 71|X XXXXXXXXX 10|   10   3-8   !| 71|
| 72|XXXXX  XX X  8|    8  11-16  !| 72|
| 73|X XX X  X X  6|    6  18-19   | 73|
| 74|XX X XXXXX   8|    8  11-16  !| 74|
| 75|XXX XXX XXX  9|    9   9-10  !| 75|
| 78|XX XXX X XX  8|    8  11-16  !| 78|
| 79| X           1|    1   25     | 79|
| 80|XX XXXXXXXX 10|   10   3-8   !| 80|
| 81|    XX X  X  4|    4  20-23   | 81|
| 82|  XX X X     4|    4  20-23   | 82|
| 83|XX X     X   4|    4  20-23   | 83|
| 84|X XXXXXX XX  9|    9   9-10  !| 84|
| 86|XXXX  XXX X  8|    8  11-16  !| 86|
| 88|  X   X  X   3|    3   24     | 88|
| 90| XX   X X    4|    4  20-23   | 90|
| 93|XXXXX XXXXX 10|   10   3-8   !| 93|
| 94|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 94|
| 95|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 95|
| 96|XXXXXXX XXX 10|   10   3-8   !| 96|
| 97| XXXXXXXXXX 10|   10   3-8   !| 97|
| 98|X   XXXXXXX  8|    8  11-16  !| 98|
| 99| XXXXX X X   7|    7   17    !| 99|
|100|X X XXXXXX   8|    8  11-16  !|100|
|101| XX X X X X  6|    6  18-19   |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|X  XXXXX XX  8|    8    1    !| 73|
| 79| X           1|    1   7-8    | 79|
| 81|          X  1|    1   7-8    | 81|
| 82|    X  XXX   4|    4   4-5    | 82|
| 83|X  X         2|    2    6     | 83|
| 88| XX   X  X   4|    4   4-5    | 88|
| 90|XXXX X  X    6|    6    3    !| 90|
|101|  X XXXXX X  7|    7    2    !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|  XXX XXXX   7|    7   8-10  !| 70|
| 71|X   X  XX    4|    4  17-18   | 71|
| 72|XX X         3|    3  19-20   | 72|
| 73|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !| 73|
| 74|XXX  XXX     6|    6  11-15  !| 74|
| 75|XX X    XXX  6|    6  11-15  !| 75|
| 78|X        XX  3|    3  19-20   | 78|
| 80| XX XXXXX X  8|    8   5-7   !| 80|
| 84|X XX XXXXXX  9|    9   3-4   !| 84|
| 86|X  X XXXXX   7|    7   8-10  !| 86|
| 90| X X  X X    4|    4  17-18   | 90|
| 93|   XXXXX X   6|    6  11-15  !| 93|
| 94|XXXXXX   XX  8|    8   5-7   !| 94|
| 95|X XXX  XX X  7|    7   8-10  !| 95|
| 96|XXXX XXXX X  9|    9   3-4   !| 96|
| 97| X XXX XXXX  8|    8   5-7   !| 97|
| 98| XX X X  XX  6|    6  11-15  !| 98|
| 99|  X XXX  X   5|    5   16     | 99|
|100|XXX XXXXXXX 10|   10   1-2   !|100|
|101| XX XX  X X  6|    6  11-15  !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|  XX         2|    2  13-14   | 70|
| 73|XXXXX XXX    8|    8    1    !| 73|
| 74|X X  XX X X  6|    6   3-4   !| 74|
| 75|XX     XX    4|    4   8-11   | 75|
| 80|X    XXX XX  6|    6   3-4   !| 80|
| 84| X    X XXX  5|    5   5-7   !| 84|
| 86|   X   XXX   4|    4   8-11   | 86|
| 93|     XX XXX  5|    5   5-7   !| 93|
| 94|    XX   XX  4|    4   8-11   | 94|
| 95|X            1|    1   15     | 95|
| 96| XXXX        4|    4   8-11   | 96|
| 97|X XX X X     5|    5   5-7   !| 97|
| 98| X  X     X  3|    3   12     | 98|
|100| X XXXXX X   7|    7    2    !|100|
|101|  X X        2|    2  13-14   |101|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|71152124352 2.0|  2.0  2  | 73|
| 74|54246715541 4.0|  4.0  4  | 74|
| 80|65333443224 3.0|  3.0  3  | 80|
| 84|16565357663 6.0|  6.0  6  | 84|
| 93|37474676415 5.0|  5.0  5  | 93|
| 97|43727262776 7.0|  7.0  7  | 97|
|100|22611531137 1.0|  1.0  1  |100|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP                          
                  Liczba wszystkich par:  25,  Liczba klubów:  20                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   96  |Patryk          Leszczyński         |BALLROOM            |
|       |       |       |Angelika        Kiełsznia           |Lublin              |
|   2   |   F   |  100  |Aleksander      Wiaderny            |EMOTION             |
|       |       |       |Amelia          Słomska             |Góra Kalwaria       |
|   3   |   F   |   94  |Kacper          Kawiński            |A-Z                 |
|       |       |       |Elżbieta        Szelążek            |Przemyśl            |
|   4   |   F   |   73  |Jakub           Chmiel              |DZIUPLA             |
|       |       |       |Kaja            Zalewska            |Poznań              |
|   5   |   F   |   93  |Damian          Kaczmarek           |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Wajcfelt            |Wrocław             |
|   6   |   F   |   82  |Dawid           Kruk                |FORUM               |
|       |       |       |Maria           Naramska            |Zabrze              |
|  7-10 | 1/2 F |   75  |Oliwier         Gierczak            |A-Z                 |
|       |       |       |Gabriela        Flis                |Przemyśl            |
|  7-10 | 1/2 F |   80  |Szymon          Kotarba             |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Maria           Mróz                |Warszawa            |
|  7-10 | 1/2 F |   84  |Bartosz         Niewolski           |PASJA               |
|       |       |       |Klaudia         Choma               |Lublin              |
|  7-10 | 1/2 F |   86  |Konrad          Owczarczak          |GRACJA              |
|       |       |       |Ewa             Majchrowicz         |Zielona Góra        |
|  11   | 1/2 F |   95  |Łukasz          Lenarczyk           |MAESTRO             |
|       |       |       |Weronika        Lewandowska         |Opole               |
|  12   | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Stochel             |EVOLUTION           |
|       |       |       |Paulina         Piasek              |Kraków              |
|  13   | 1/2 F |   97  |Filip           Reginek             |MAESTRO             |
|       |       |       |Magdalena       Jankowska           |Opole               |
| 14-17 | 1/4 F |   71  |Jan             Boś                 |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Alicja          Czarnocka           | WARSZAWA           |
| 14-17 | 1/4 F |   74  |Oktawiusz       Doroszuk            |A-Z                 |
|       |       |       |Magdalena       Cebeńko             |Przemyśl            |
| 14-17 | 1/4 F |   78  |Konrad          Kijak               |ZAMEK               |
|       |       |       |Wiktoria        Malmon              |Szydłowiec          |
| 14-17 | 1/4 F |   99  |Oliwiusz        Szydłowski          |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Patrycja        Rozputyńska         |Przemyśl            |
|  18   | 1/4 F |   70  |Seweryn         Adamczyk            |LORDANCE            |
|       |       |       |Oliwia          Podlejska           |Wodzisław Śl.       |
|  19   | 1/4 F |   72  |Oliwier         Byczek              |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Mąkowska            |Zielona Góra        |
|  20   | 1/4 F |  101  |Mikołaj         Wojtusik            |PERFECT DANCE       |
|       |       |       |Klaudia         Kosmacz             |Kraków              |
| 21-22 | 1/8 B |   81  |Filip           Krochmal            |KICK                |
|       |       |       |Emilia          Kwiecień            |Kielce              |
| 21-22 | 1/8 B |   88  |Kacper          Sarbak              |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Klaudia         Paroń               |Gaj Mały            |
| 23-24 | 1/8 B |   79  |Mikołaj         Kiszka              |JUMP                |
|       |       |       |Aleksandra      Jaworska            |Janów Lubelski      |
| 23-24 | 1/8 B |   90  |Karol           Walaszek            |EVOLUTION           |
|       |       |       |Natalia         Kalicińska          |Kraków              |
|  25   | 1/8 B |   83  |Tomasz          Kłosowski           |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Oliwia          Sioła               |Jaworzno            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP                         
                                 Liczba par:  25                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XX  XX X XX  7|    7  14-17  !| 70|
| 71|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 71|
| 72|XXXXX XXXX   9|    9   7-9   !| 72|
| 73|X XXX XX     6|    6  18-19   | 73|
| 74|X XXXXX  XX  8|    8  10-13  !| 74|
| 75|XX X X XX X  7|    7  14-17  !| 75|
| 78|    XX XXX   5|    5  20-23   | 78|
| 79|  XXX        3|    3  24-25   | 79|
| 80|XXX  XXXXXX  9|    9   7-9   !| 80|
| 81|   XX     X  3|    3  24-25   | 81|
| 82| XX  X XX    5|    5  20-23   | 82|
| 83|XX X    XX   5|    5  20-23   | 83|
| 84|XXXXXXXX XX 10|   10   3-6   !| 84|
| 86|XXXXXXX XXX 10|   10   3-6   !| 86|
| 88| XXX  X  X   5|    5  20-23   | 88|
| 90| XX  XXXX    6|    6  18-19   | 90|
| 93|XX XXXXXXXX 10|   10   3-6   !| 93|
| 94|XXX XXXXXXX 10|   10   3-6   !| 94|
| 95|X XXXXX X X  8|    8  10-13  !| 95|
| 96|XX XX X XXX  8|    8  10-13  !| 96|
| 97|   X XXXXXX  7|    7  14-17  !| 97|
| 98| XX XXXXXXX  9|    9   7-9   !| 98|
| 99|XXX XX X XX  8|    8  10-13  !| 99|
|100|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|100|
|101|X XX  XXX X  7|    7  14-17  !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|X XX XXX XX  8|    8   1-2   !| 73|
| 78|X X XX XXXX  8|    8   1-2   !| 78|
| 79| X  X        2|    2   6-7    | 79|
| 81|X  X  X      3|    3   4-5    | 81|
| 82| X  XX X XX  6|    6    3    !| 82|
| 83|   X         1|    1    8     | 83|
| 88|  X   X X    3|    3   4-5    | 88|
| 90| X      X    2|    2   6-7    | 90|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XX  X X      4|    4   18     | 70|
| 71|  X XXX  X   5|    5  14-17   | 71|
| 72|XX     X     3|    3   19     | 72|
| 73|   XXXXX X   6|    6  10-13  !| 73|
| 74|XXXX      X  5|    5  14-17   | 74|
| 75|XX XXX  XXX  8|    8   5-7   !| 75|
| 78|X X X X  X   5|    5  14-17   | 78|
| 80|XXXXX XXXXX 10|   10   2-4   !| 80|
| 82| X XXX X  X  6|    6  10-13  !| 82|
| 84|  XXX  XX X  6|    6  10-13  !| 84|
| 86|  X  XXXX X  6|    6  10-13  !| 86|
| 93| X XX X XXX  7|    7   8-9   !| 93|
| 94|XXXX X XXX   8|    8   5-7   !| 94|
| 95|XXXX XXXXXX 10|   10   2-4   !| 95|
| 96|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 96|
| 97| XXX XX XXX  8|    8   5-7   !| 97|
| 98|XXX X  XX X  7|    7   8-9   !| 98|
| 99|X    XXX X   5|    5  14-17   | 99|
|100|X XXXXXXXXX 10|   10   2-4   !|100|
|101|     X  X    2|    2   20     |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|X X XXXXX X  8|    8   3-4   !| 73|
| 75|   X XX X    4|    4   7-10   | 75|
| 80|X     X  XX  4|    4   7-10   | 80|
| 82| XXX   XX    5|    5   5-6   !| 82|
| 84|XX   X   X   4|    4   7-10   | 84|
| 86|X  X    XX   4|    4   7-10   | 86|
| 93|XX XXXXXX X  9|    9   1-2   !| 93|
| 94|X X X    XX  5|    5   5-6   !| 94|
| 95| XX    X     3|    3   11     | 95|
| 96| XXXXXX  XX  8|    8   3-4   !| 96|
| 97|       X     1|    1   13     | 97|
| 98|    X     X  2|    2   12     | 98|
|100| XXXXXXXXX   9|    9   1-2   !|100|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|53325346562 4.0|  4.0  4  | 73|
| 82|66246665456 6.0|  6.0  6  | 82|
| 93|44534554645 5.0|  5.0  5  | 93|
| 94|15663232224 3.0|  3.0  3  | 94|
| 96|31151111131 1.0|  1.0  1  | 96|
|100|22412423313 2.0|  2.0  2  |100|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
|   2   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   3   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   4   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   5   |   F   |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
|   6   |   F   |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
|   7   |   F   |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
|   8   |   F   |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
|   9   |   F   |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
| 10-11 | 1/2 F |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
| 10-11 | 1/2 F |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|  12   | 1/2 F |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
|  13   | 1/4 B |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
| 14-15 | 1/4 B |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 14-15 | 1/4 B |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
| 16-19 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 16-19 | 1/4 B |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
| 16-19 | 1/4 B |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 16-19 | 1/4 B |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
| 20-22 | 1/4 B |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 20-22 | 1/4 B |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
| 20-22 | 1/4 B |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI                       
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXXX 10|   10    1    !| 47|
| 48|  X  XXXX X  6|    6   6-7   !| 48|
| 49| XXXX    X   5|    5   8-10  !| 49|
| 50|X      X  X  3|    3  13-17   | 50|
| 51|        X    1|    1  20-21   | 51|
| 52| X    XXXX   5|    5   8-10  !| 52|
| 53|XXXXXXX  X   8|    8    4    !| 53|
| 54|   X X       2|    2  18-19   | 54|
| 55|X X XX X XX  7|    7    5    !| 55|
| 56| XXXXXX XXX  9|    9   2-3   !| 56|
| 57|X        XX  3|    3  13-17   | 57|
| 58|X            1|    1  20-21   | 58|
| 59|   X   X X   3|    3  13-17   | 59|
| 60|   XX XXX X  6|    6   6-7   !| 60|
| 61| X  XX       3|    3  13-17   | 61|
| 62|             0|    0   22     | 62|
| 63| X X XX X    5|    5   8-10  !| 63|
| 64|XX  X    X   4|    4  11-12   | 64|
| 67|  X     X    2|    2  18-19   | 67|
| 68|X X   X      3|    3  13-17   | 68|
| 69|XXXXXXXX  X  9|    9   2-3   !| 69|
|139|   X   XX X  4|    4  11-12   |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 50|             0|    0  10-12   | 50|
| 51|X            1|    1   6-9    | 51|
| 54|          X  1|    1   6-9    | 54|
| 57|        X    1|    1   6-9    | 57|
| 58|     X   X   2|    2   4-5    | 58|
| 59| X X  X X    4|    4    2    !| 59|
| 61|   X         1|    1   6-9    | 61|
| 62|             0|    0  10-12   | 62|
| 64|  X X  X     3|    3    3     | 64|
| 67|             0|    0  10-12   | 67|
| 68|XXX X  X XX  7|    7    1    !| 68|
|139|     XX      2|    2   4-5    |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXX XXXXX 10|   10   1-2   !| 47|
| 48|X  X X   X   4|    4   6-9   !| 48|
| 49|XX    X   X  4|    4   6-9   !| 49|
| 52|X      XX X  4|    4   6-9   !| 52|
| 53|     XX  X   3|    3  10-11   | 53|
| 55|XXX XX  X X  7|    7   4-5   !| 55|
| 56|XXXX XXXXXX 10|   10   1-2   !| 56|
| 59|  X X        2|    2   12     | 59|
| 60| XXXX XXX    7|    7   4-5   !| 60|
| 63|      XX X   3|    3  10-11   | 63|
| 68|   XXX   X   4|    4   6-9   !| 68|
| 69| XXXXX XX X  8|    8    3    !| 69|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|33214525413 2.0|  2.0  2  | 47|
| 48|94768473974 8.0|  8.0  8  | 48|
| 49|18441786747 7.0|  7.0  7  | 49|
| 52|89687699888 9.0|  9.0  9  | 52|
| 55|76335348356 4.0|  4.0  4  | 55|
| 56|21523264522 1.0|  1.0  1  | 56|
| 60|45872137665 5.0|  5.0  5  | 60|
| 68|62996851191 6.0|  6.0  6  | 68|
| 69|57159912239 3.0|  3.0  3  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 E TANGO                            
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   2   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   3   |   F   |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
|   4   |   F   |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|   5   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   6   |   F   |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
|  7-8  | 1/2 F |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|  7-8  | 1/2 F |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
|   9   | 1/2 F |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
| 10-11 | 1/2 F |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 10-11 | 1/2 F |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 12-13 | 1/2 F |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
| 12-13 | 1/2 F |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
| 14-17 | 1/4 B |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
| 14-17 | 1/4 B |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
| 14-17 | 1/4 B |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
| 14-17 | 1/4 B |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
|  18   | 1/4 B |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
| 19-22 | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 19-22 | 1/4 B |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 19-22 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 19-22 | 1/4 B |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 E TANGO                           
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXX X   9|    9   1-2   !| 47|
| 48|  XXXX XX X  7|    7   3-6   !| 48|
| 49| X    X      2|    2  16-20   | 49|
| 50|  X    X     2|    2  16-20   | 50|
| 51|             0|    0   22     | 51|
| 52| X XXX       4|    4  11-15   | 52|
| 53| XXXX XX X   7|    7   3-6   !| 53|
| 54|X XX  X XX   6|    6   7-8   !| 54|
| 55| X  XX X     4|    4  11-15   | 55|
| 56|     X   X   2|    2  16-20   | 56|
| 57|X   X XX     4|    4  11-15   | 57|
| 58|         X   1|    1   21     | 58|
| 59|  XX    XXX  5|    5   9-10  !| 59|
| 60|   X  X X X  4|    4  11-15   | 60|
| 61|X      X     2|    2  16-20   | 61|
| 62|X X     X X  4|    4  11-15   | 62|
| 63|XXX  XXXXXX  9|    9   1-2   !| 63|
| 64|XX XXX  X X  7|    7   3-6   !| 64|
| 67| XX          2|    2  16-20   | 67|
| 68|X   X X XXX  6|    6   7-8   !| 68|
| 69|X  X XXX XX  7|    7   3-6   !| 69|
|139| X  XX  X X  5|    5   9-10  !|139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 49|             0|    0   9-12   | 49|
| 50|             0|    0   9-12   | 50|
| 51|             0|    0   9-12   | 51|
| 52|             0|    0   9-12   | 52|
| 55|   XXX X  X  5|    5    1    !| 55|
| 56|       X X   2|    2   4-7    | 56|
| 57|X X   X X    4|    4   2-3   !| 57|
| 58|  X XX   X   4|    4   2-3   !| 58|
| 60|X            1|    1    8     | 60|
| 61| X X         2|    2   4-7    | 61|
| 62|      X X    2|    2   4-7    | 62|
| 67| X        X  2|    2   4-7    | 67|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !| 47|
| 48|X XXX XXXX   8|    8    3    !| 48|
| 53|    X  XXXX  5|    5   7-8    | 53|
| 54| X     X  X  3|    3    9     | 54|
| 55|X XXXXX   X  7|    7   4-5   !| 55|
| 57| X    X      2|    2  10-11   | 57|
| 58|X    X       2|    2  10-11   | 58|
| 59|  X          1|    1  12-13   | 59|
| 63| XXX XX  X   6|    6    6    !| 63|
| 64|    X  XXXX  5|    5   7-8    | 64|
| 68|XXXXXXXXX    9|    9    2    !| 68|
| 69|X  XXX  XXX  7|    7   4-5   !| 69|
|139| X           1|    1  12-13   |139|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|14211624426 1.0|  1.0  1  | 47|
| 48|53465155563 6.0|  6.0  6  | 48|
| 55|62526246215 5.0|  5.0  5  | 55|
| 63|31354463654 4.0|  4.0  4  | 63|
| 68|46643331141 3.0|  3.0  3  | 68|
| 69|25132512332 2.0|  2.0  2  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
|   2   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   3   |   F   |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
|   4   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   5   |   F   |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|   6   |   F   |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
|   7   |   F   |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|  8-9  | 1/2 F |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
|  8-9  | 1/2 F |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 10-12 | 1/2 F |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 10-12 | 1/2 F |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
| 10-12 | 1/2 F |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
|  13   | 1/2 F |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
|  14   | 1/2 F |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
| 15-16 | 1/4 B |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
| 15-16 | 1/4 B |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
| 17-19 | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 17-19 | 1/4 B |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
| 17-19 | 1/4 B |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
| 20-22 | 1/4 B |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 20-22 | 1/4 B |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
| 20-22 | 1/4 B |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI                       
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXX X   9|    9   1-2   !| 47|
| 48| XX X   XX   5|    5  10-11   | 48|
| 49|  X X        2|    2  16-18   | 49|
| 50|             0|    0   22     | 50|
| 51|   XX XXX X  6|    6   7-9   !| 51|
| 52| XX    X     3|    3  14-15   | 52|
| 53|   X XXXXX   6|    6   7-9   !| 53|
| 54|         X   1|    1  19-21   | 54|
| 55|     XXX X   4|    4  12-13   | 55|
| 56|XX XXXX X X  8|    8   3-4   !| 56|
| 57|         X   1|    1  19-21   | 57|
| 58|  XX    X    3|    3  14-15   | 58|
| 59|XXXX  X X X  7|    7   5-6   !| 59|
| 60|   X  XXX X  5|    5  10-11   | 60|
| 61|XX   X    X  4|    4  12-13   | 61|
| 62|    X        1|    1  19-21   | 62|
| 63|XXX  XXX  X  7|    7   5-6   !| 63|
| 64|XX X X   XX  6|    6   7-9   !| 64|
| 67|    X   X    2|    2  16-18   | 67|
| 68|X   X        2|    2  16-18   | 68|
| 69|X X XXXXXXX  9|    9   1-2   !| 69|
|139|XXXX X X XX  8|    8   3-4   !|139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48| X XXXXXX X  8|    8    2    !| 48|
| 49|X            1|    1   8-10   | 49|
| 50|             0|    0  11-13   | 50|
| 52|             0|    0  11-13   | 52|
| 54|  X       X  2|    2   6-7    | 54|
| 55|       X     1|    1   8-10   | 55|
| 57| XX     X    3|    3   3-5   !| 57|
| 58|X   XX       3|    3   3-5   !| 58|
| 60|   X         1|    1   8-10   | 60|
| 61|      X  X   2|    2   6-7    | 61|
| 62|    X   XX   3|    3   3-5   !| 62|
| 67|             0|    0  11-13   | 67|
| 68|XXXX XXX XX  9|    9    1    !| 68|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XX XX  XXXX  8|    8    2    !| 47|
| 48|  XX XXXX X  7|    7   3-4   !| 48|
| 51|X   X   X    3|    3  10-12   | 51|
| 53|    X XX XX  5|    5   5-7   !| 53|
| 56|XXXXXXX XXX 10|   10    1    !| 56|
| 57|XXX       X  4|    4   8-9    | 57|
| 58| X    XXX    4|    4   8-9    | 58|
| 59| XX   X      3|    3  10-12   | 59|
| 62|   X X       2|    2   13     | 62|
| 63|  X  XX XX   5|    5   5-7   !| 63|
| 64|X        XX  3|    3  10-12   | 64|
| 68|X XXXX X X   7|    7   3-4   !| 68|
| 69| X XXX X     5|    5   5-7   !| 69|
|139|             0|    0   14     |139|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|42223343413 2.0|  2.0  2  | 47|
| 48|67764464736 6.0|  6.0  6  | 48|
| 53|34647577577 7.0|  7.0  7  | 53|
| 56|13511752341 3.0|  3.0  3  | 56|
| 63|21452635664 5.0|  5.0  5  | 63|
| 68|56176121152 1.0|  1.0  1  | 68|
| 69|75335216225 4.0|  4.0  4  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP                          
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   2   |   F   |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
|   3   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   4   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   5   |   F   |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
|   6   |   F   |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
|  7-8  | 1/2 F |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|  7-8  | 1/2 F |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|   9   | 1/2 F |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
| 10-13 | 1/2 F |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
| 10-13 | 1/2 F |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 10-13 | 1/2 F |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
| 10-13 | 1/2 F |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
| 14-16 | 1/4 B |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 14-16 | 1/4 B |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
| 14-16 | 1/4 B |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
|  17   | 1/4 B |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
|  18   | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 19-22 | 1/4 B |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 19-22 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 19-22 | 1/4 B |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
| 19-22 | 1/4 B |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP                         
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXXX 10|   10    2    !| 47|
| 48| X      XXX  4|    4  12-13   | 48|
| 49|             0|    0  21-22   | 49|
| 50|   X         1|    1  19-20   | 50|
| 51|    X  X     2|    2  17-18   | 51|
| 52| X X X  X    4|    4  12-13   | 52|
| 53| X X  XX XX  6|    6   5-9   !| 53|
| 54|X   X  XXX   5|    5  10-11   | 54|
| 55| XX XXXX     6|    6   5-9   !| 55|
| 56|  XX XX XX   6|    6   5-9   !| 56|
| 57|   XX  X     3|    3  14-16   | 57|
| 58|   X         1|    1  19-20   | 58|
| 59| XX       X  3|    3  14-16   | 59|
| 60|X XX  XX  X  6|    6   5-9   !| 60|
| 61|     X    X  2|    2  17-18   | 61|
| 62|             0|    0  21-22   | 62|
| 63|XXX  XX XX   7|    7    4    !| 63|
| 64|X  XXX    X  5|    5  10-11   | 64|
| 67|X X     X    3|    3  14-16   | 67|
| 68|XX  X X XX   6|    6   5-9   !| 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 69|
|139|X X XXXX XX  8|    8    3    !|139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|XX XX XXXXX  9|    9    1    !| 48|
| 49|       X     1|    1    9     | 49|
| 50|             0|    0  10-13   | 50|
| 51|             0|    0  10-13   | 51|
| 52|             0|    0  10-13   | 52|
| 54|  X X    XX  4|    4   2-4   !| 54|
| 57|X    XX   X  4|    4   2-4   !| 57|
| 58|     X  XX   3|    3   5-7    | 58|
| 59| X X  X      3|    3   5-7    | 59|
| 61| XX          2|    2    8     | 61|
| 62|             0|    0  10-13   | 62|
| 64|  XXX  X     4|    4   2-4   !| 64|
| 67|X    X  X    3|    3   5-7    | 67|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XX XXXX XXX  9|    9    1    !| 47|
| 48|  XX   XX    4|    4    9     | 48|
| 53|X X  XX  X   5|    5   7-8    | 53|
| 54|         XX  2|    2  10-13   | 54|
| 55|XXXXXXX      7|    7   3-5   !| 55|
| 56|XX  X XX XX  7|    7   3-5   !| 56|
| 57|  X       X  2|    2  10-13   | 57|
| 60|XXXX  XXX    7|    7   3-5   !| 60|
| 63|    XXX XX   5|    5   7-8    | 63|
| 64| XX          2|    2  10-13   | 64|
| 68|X  XXX XX    6|    6    6    !| 68|
| 69| X XXX XXXX  8|    8    2    !| 69|
|139|       X  X  2|    2  10-13   |139|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|42124221511 1.0|  1.0  1  | 47|
| 55|51436335335 3.0|  3.0  3  | 55|
| 56|33315463422 2.0|  2.0  2  | 56|
| 60|14551156656 5.0|  5.0  5  | 60|
| 68|66663542163 6.0|  6.0  6  | 68|
| 69|25242614244 4.0|  4.0  4  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA                         
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   2   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   3   |   F   |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
|   4   |   F   |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
|   5   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   6   |   F   |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|   7   |   F   |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
|   8   |   F   |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
|   9   | 1/2 F |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
| 10-11 | 1/2 F |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 10-11 | 1/2 F |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|  12   | 1/2 F |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
|  13   | 1/4 B |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
| 14-17 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 14-17 | 1/4 B |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 14-17 | 1/4 B |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
| 14-17 | 1/4 B |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
| 18-19 | 1/4 B |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
| 18-19 | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 20-22 | 1/4 B |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 20-22 | 1/4 B |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
| 20-22 | 1/4 B |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA                        
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXX  X  8|    8   1-3   !| 47|
| 48|  X    XX X  4|    4  11-15   | 48|
| 49|X   X XX     4|    4  11-15   | 49|
| 50|XX X     XX  5|    5   8-10  !| 50|
| 51|X     X  XX  4|    4  11-15   | 51|
| 52|   XXX XX    5|    5   8-10  !| 52|
| 53|   XXXX  XX  6|    6   5-7   !| 53|
| 54|X X XX       4|    4  11-15   | 54|
| 55|XX X XXXXX   8|    8   1-3   !| 55|
| 56|XX X XX   X  6|    6   5-7   !| 56|
| 57|  X     XX   3|    3  16-19   | 57|
| 58|  XX         2|    2   20     | 58|
| 59| X   X XX X  5|    5   8-10  !| 59|
| 60|  X   XXX    4|    4  11-15   | 60|
| 61|    X XX     3|    3  16-19   | 61|
| 62| XXXX   XX   6|    6   5-7   !| 62|
| 63|  XXXXX XXX  8|    8   1-3   !| 63|
| 64| X  X    X   3|    3  16-19   | 64|
| 67| XX       X  3|    3  16-19   | 67|
| 68|             0|    0   22     | 68|
| 69|XX X X XXX   7|    7    4    !| 69|
|139|X            1|    1   21     |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|       X     1|    1   8-9    | 48|
| 49|         X   1|    1   8-9    | 49|
| 51|  X       X  2|    2   4-7    | 51|
| 54|X  XX        3|    3    3     | 54|
| 57|             0|    0  10-12   | 57|
| 58|X       X    2|    2   4-7    | 58|
| 60| XX   XX  X  5|    5    1    !| 60|
| 61|    XX       2|    2   4-7    | 61|
| 64|   X X  XX   4|    4    2    !| 64|
| 67| X    X      2|    2   4-7    | 67|
| 68|             0|    0  10-12   | 68|
|139|             0|    0  10-12   |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47| XX XXXX X   7|    7   3-5   !| 47|
| 50|X       XX   3|    3  10-11   | 50|
| 52|  X X  XX X  5|    5   6-8   !| 52|
| 53|XX X XXXXXX  9|    9    2    !| 53|
| 55| X XXXX X X  7|    7   3-5   !| 55|
| 56|   X XX X X  5|    5   6-8   !| 56|
| 59|XXXX X X  X  7|    7   3-5   !| 59|
| 60|X X X X  X   5|    5   6-8   !| 60|
| 62|   X         1|    1   12     | 62|
| 63| X  X X      3|    3  10-11   | 63|
| 64|X X    X X   4|    4    9     | 64|
| 69|XXXXXX XXXX 10|   10    1    !| 69|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|11811331113 1.0|  1.0  1  | 47|
| 52|68147654221 3.0|  3.0  3  | 52|
| 53|85352527767 6.0|  6.0  6  | 53|
| 55|26686282554 5.0|  5.0  5  | 55|
| 56|53534776485 4.0|  4.0  4  | 56|
| 59|34778845878 8.0|  8.0  8  | 59|
| 60|77263468646 7.0|  7.0  7  | 60|
| 69|42425113332 2.0|  2.0  2  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   2   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   3   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   4   |   F   |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
|   5   |   F   |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
|   6   |   F   |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
|   7   |   F   |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|   8   |   F   |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
|  9-10 | 1/2 F |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
|  9-10 | 1/2 F |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|  11   | 1/2 F |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
|  12   | 1/2 F |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
| 13-15 | 1/4 B |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
| 13-15 | 1/4 B |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
| 13-15 | 1/4 B |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
| 16-17 | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 16-17 | 1/4 B |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 18-21 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 18-21 | 1/4 B |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 18-21 | 1/4 B |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 18-21 | 1/4 B |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
|  22   | 1/4 B |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA                           
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXXX X 10|   10    1    !| 47|
| 48| X     X  X  3|    3  14-18   | 48|
| 49|         X   1|    1  20-22   | 49|
| 50|X     XX  X  4|    4  10-13   | 50|
| 51|  X XX  X    4|    4  10-13   | 51|
| 52|X  X     X   3|    3  14-18   | 52|
| 53|X X  XXX XX  7|    7   3-5   !| 53|
| 54|XXXXXX  X    7|    7   3-5   !| 54|
| 55| XXXXXXXXX   9|    9    2    !| 55|
| 56|   X  X  X   3|    3  14-18   | 56|
| 57|          X  1|    1  20-22   | 57|
| 58|        X    1|    1  20-22   | 58|
| 59|    XX X     3|    3  14-18   | 59|
| 60|       XX X  3|    3  14-18   | 60|
| 61|XX XX  X X   6|    6   6-8   !| 61|
| 62|      X XXX  4|    4  10-13   | 62|
| 63|  XX XX  X   5|    5    9    !| 63|
| 64|XX XXX  X X  7|    7   3-5   !| 64|
| 67| XX    XXXX  6|    6   6-8   !| 67|
| 68|X X X X      4|    4  10-13   | 68|
| 69|XX XXXX      6|    6   6-8   !| 69|
|139| XX          2|    2   19     |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|X XX X X  X  6|    6    1    !| 48|
| 49|    X    X   2|    2   7-8    | 49|
| 50|     X    X  2|    2   7-8    | 50|
| 51|         X   1|    1   9-12   | 51|
| 52|  X X  X     3|    3   4-6    | 52|
| 56|  X   X   X  3|    3   4-6    | 56|
| 57|   X         1|    1   9-12   | 57|
| 58|X            1|    1   9-12   | 58|
| 59|             0|    0   13     | 59|
| 60| X X  XXX    5|    5   2-3   !| 60|
| 62| X   X  X    3|    3   4-6    | 62|
| 68|X   X X XX   5|    5   2-3   !| 68|
|139| X           1|    1   9-12   |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX  XXXXXX  9|    9   1-2   !| 47|
| 48|X  XX   XX   5|    5   6-8   !| 48|
| 53|X  X XXX  X  6|    6   4-5   !| 53|
| 54|XXX   XX  X  6|    6   4-5   !| 54|
| 55| XXXXX XX X  8|    8    3    !| 55|
| 60| X      XXX  4|    4   9-10   | 60|
| 61|   XX    X   3|    3   11     | 61|
| 63| X  XXX      4|    4   9-10   | 63|
| 64|X XX   X X   5|    5   6-8   !| 64|
| 67|      X X    2|    2   12     | 67|
| 68|  XXXX X     5|    5   6-8   !| 68|
| 69|XXX XXX XXX  9|    9   1-2   !| 69|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|11111335312 1.0|  1.0  1  | 47|
| 48|54354451844 4.0|  4.0  4  | 48|
| 53|77575528668 7.0|  7.0  7  | 53|
| 54|88768886787 8.0|  8.0  8  | 54|
| 55|25242173426 3.0|  3.0  3  | 55|
| 64|46636647551 5.0|  5.0  5  | 64|
| 68|63887762173 6.0|  6.0  6  | 68|
| 69|32423214235 2.0|  2.0  2  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   2   |   F   |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
|   3   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   4   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   5   |   F   |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
|   6   |   F   |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
|   7   |   F   |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
|  8-9  | 1/2 F |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
|  8-9  | 1/2 F |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
|  10   | 1/2 F |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
|  11   | 1/2 F |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|  12   | 1/2 F |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
|  13   | 1/2 F |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
| 14-15 | 1/4 B |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
| 14-15 | 1/4 B |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
|  16   | 1/4 B |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
| 17-18 | 1/4 B |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
| 17-18 | 1/4 B |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
| 19-20 | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 19-20 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 21-22 | 1/4 B |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 21-22 | 1/4 B |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA                           
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 47|
| 48| X   X X  X  4|    4   9-13   | 48|
| 49|    X    X   2|    2   21     | 49|
| 50|   XXX       3|    3  14-20   | 50|
| 51|  XX     X   3|    3  14-20   | 51|
| 52| XX XX XXX   7|    7    3    !| 52|
| 53|X  X XX      4|    4   9-13   | 53|
| 54|  X X X      3|    3  14-20   | 54|
| 55|   X XXX XX  6|    6   4-6   !| 55|
| 56|       X XX  3|    3  14-20   | 56|
| 57| XX       X  3|    3  14-20   | 57|
| 58|XX      X    3|    3  14-20   | 58|
| 59|    X  XX    3|    3  14-20   | 59|
| 60|   X  XXX    4|    4   9-13   | 60|
| 61|XX  X X  X   5|    5   7-8   !| 61|
| 62|   XX   X X  4|    4   9-13   | 62|
| 63|XXXXXXX XXX 10|   10    2    !| 63|
| 64|XXX    XX X  6|    6   4-6   !| 64|
| 67|X      XX X  4|    4   9-13   | 67|
| 68|X XX XX  X   6|    6   4-6   !| 68|
| 69|XXX  XX      5|    5   7-8   !| 69|
|139|             0|    0   22     |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|X XX   X     4|    4   6-7    | 48|
| 49|         X   1|    1  11-12   | 49|
| 50|   X X       2|    2   9-10   | 50|
| 51|      X      1|    1  11-12   | 51|
| 53|  X  XXX XX  6|    6   1-2   !| 53|
| 54|XX XX   X    5|    5   3-5   !| 54|
| 56| X XX X  XX  6|    6   1-2   !| 56|
| 57|             0|    0  13-14   | 57|
| 58|X   X   XX   4|    4   6-7    | 58|
| 59|X X       X  3|    3    8     | 59|
| 60| X  X  XX X  5|    5   3-5   !| 60|
| 62|     X  X    2|    2   9-10   | 62|
| 67| XX  XXX     5|    5   3-5   !| 67|
|139|             0|    0  13-14   |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXXX 10|   10    1    !| 47|
| 52|XXX XX X  X  7|    7   3-5   !| 52|
| 53| X      X    2|    2   11     | 53|
| 54| XXX         3|    3   10     | 54|
| 55|XX XXX XX    7|    7   3-5   !| 55|
| 56|   X XXX XX  6|    6   6-7   !| 56|
| 60|X  X  X X    4|    4   8-9    | 60|
| 61|             0|    0   13     | 61|
| 63|      XX XX  4|    4   8-9    | 63|
| 64|  X          1|    1   12     | 64|
| 67| X XX X XXX  7|    7   3-5   !| 67|
| 68|X XXXX XXXX  9|    9    2    !| 68|
| 69|X X XXX  X   6|    6   6-7   !| 69|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|13111125314 1.0|  1.0  1  | 47|
| 52|36656342641 5.0|  5.0  5  | 52|
| 55|74542233227 3.0|  3.0  3  | 55|
| 56|25363577566 6.0|  6.0  6  | 56|
| 67|57777664753 7.0|  7.0  7  | 67|
| 68|62234751172 2.0|  2.0  2  | 68|
| 69|41425416435 4.0|  4.0  4  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 E JIVE                             
                  Liczba wszystkich par:  22,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   47  |Marek           Andruszko           |EVOLUTION           |
|       |       |       |Julia           Gębala              |Kraków              |
|   2   |   F   |   55  |Adrian          Koniecko            |PRESTIGE            |
|       |       |       |Wiktoria        Koniecko            |Białystok           |
|   3   |   F   |   69  |Sebastian       Woźniak             |CUBANA              |
|       |       |       |Marlena         Tętnowska           |Nowy Targ           |
|   4   |   F   |   53  |Aleksander      Kalata              |CUBANA              |
|       |       |       |Natalia         Kiczka              |Nowy Targ           |
|   5   |   F   |   64  |Filip           Perłak              |A-Z                 |
|       |       |       |Amanda          Ogonowska           |Przemyśl            |
|   6   |   F   |   52  |Grzegorz        Groehlich           |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Maja            Podolska            |Opole               |
|  7-8  | 1/2 F |   48  |Adam            Bielas              |AKTAN               |
|       |       |       |Julia           Białek              |Wrocław             |
|  7-8  | 1/2 F |   59  |Konrad          Kurzak              |CUBANA              |
|       |       |       |Daria           Melnyk              |Nowy Targ           |
|  9-10 | 1/2 F |   50  |Artur           Depta               |FORUM               |
|       |       |       |Sandra          Błaszczyk           |Zabrze              |
|  9-10 | 1/2 F |   61  |Łukasz          Nowakowski          |DANCELOOK           |
|       |       |       |Emilia          Jarek               |Gliwice             |
|  11   | 1/2 F |   60  |Aleksander      Morawa              |CUBANA              |
|       |       |       |Agnieszka       Sznajder            |Nowy Targ           |
|  12   | 1/2 F |   54  |Michał          Kałuża              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Agnieszka       Skrzypczak          |Gliwice             |
|  13   | 1/4 B |   62  |Paweł           Olchowy             |A-Z                 |
|       |       |       |Martyna         Pobidyńska          |Przemyśl            |
| 14-17 | 1/4 B |   49  |Szymon          Czerny              |ZORBA               |
|       |       |       |Karolina        Organiściak         |Częstochowa         |
| 14-17 | 1/4 B |   56  |Kacper          Kraśnik             |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Stochła             |Przemyśl            |
| 14-17 | 1/4 B |   63  |Oskar           Olszański           |GOLDEN DANCE        |
|       |       |       |Nina            Szołek              |Przemyśl            |
| 14-17 | 1/4 B |   68  |Dominik         Wochlik             |ESKADRA             |
|       |       |       |Gabriela        Sterniczuk          |Pabianice           |
| 18-22 | 1/4 B |   51  |Michał          Duszewski           |MARGO               |
|       |       |       |Anna            Apolinarska         |Leszno              |
| 18-22 | 1/4 B |   57  |Jakub           Kubaczyk            |LATINA              |
|       |       |       |Zuzanna         Drzymała            |Wolsztyn            |
| 18-22 | 1/4 B |   58  |Bartosz         Kubies              |MARENGO             |
|       |       |       |Zuzanna         Zaworska            |Dąbrowa Górnicz     |
| 18-22 | 1/4 B |   67  |Tobiasz         Wilk                |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Leticja         Wallicht            |Gaj Mały            |
| 18-22 | 1/4 B |  139  |Dawid           Zglinicki           |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Daria           Furman              |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 E JIVE                            
                                 Liczba par:  22                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !| 47|
| 48|     XX   X  3|    3  14-16   | 48|
| 49|    X        1|    1  19-20   | 49|
| 50| XXXXXX XX   8|    8   3-4   !| 50|
| 51|   X   XX    3|    3  14-16   | 51|
| 52|XX  XX XXXX  8|    8   3-4   !| 52|
| 53|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !| 53|
| 54|X X XXX      5|    5   9-11  !| 54|
| 55| XXX  XX XX  7|    7    5    !| 55|
| 56|    X    X   2|    2  17-18   | 56|
| 57|  X X        2|    2  17-18   | 57|
| 58|X            1|    1  19-20   | 58|
| 59| X X   XXX   5|    5   9-11  !| 59|
| 60| XX    XX X  5|    5   9-11  !| 60|
| 61|X   X  XXXX  6|    6   6-8   !| 61|
| 62|     XX X X  4|    4  12-13   | 62|
| 63| X X XX      4|    4  12-13   | 63|
| 64|X  X   XXXX  6|    6   6-8   !| 64|
| 67|X X     X    3|    3  14-16   | 67|
| 68|             0|    0  21-22   | 68|
| 69|XXXX XX      6|    6   6-8   !| 69|
|139|             0|    0  21-22   |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|XXX    X     4|    4    1    !| 48|
| 49|          X  1|    1   3-6    | 49|
| 51|             0|    0   7-11   | 51|
| 56|         X   1|    1   3-6    | 56|
| 57|             0|    0   7-11   | 57|
| 58|             0|    0   7-11   | 58|
| 62|    XX  X    3|    3    2     | 62|
| 63|   X         1|    1   3-6    | 63|
| 67|             0|    0   7-11   | 67|
| 68|      X      1|    1   3-6    | 68|
|139|             0|    0   7-11   |139|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|    XXXXXXX  7|    7    4    !| 47|
| 48|X  XXX X     5|    5   7-8    | 48|
| 50|  X     XXX  4|    4   9-10   | 50|
| 52|XXXXXX  X X  8|    8    3    !| 52|
| 53|   X XXX XX  6|    6   5-6   !| 53|
| 54|    X        1|    1   12     | 54|
| 55|XXX XXXXX X  9|    9   1-2   !| 55|
| 59| X X  XXX    5|    5   7-8    | 59|
| 60| XX          2|    2   11     | 60|
| 61|X  XX    X   4|    4   9-10   | 61|
| 64|XXXX  X  X   6|    6   5-6   !| 64|
| 69|XXX  XXXXXX  9|    9   1-2   !| 69|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|51112522114 1.0|  1.0  1  | 47|
| 52|66556364546 6.0|  6.0  6  | 52|
| 53|13361146451 4.0|  4.0  4  | 53|
| 55|44244251222 2.0|  2.0  2  | 55|
| 64|35633435663 5.0|  5.0  5  | 64|
| 69|22425613335 3.0|  3.0  3  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   46  |Piotr           Wojciechowski       |ST LINESTUDIO       |
|       |       |       |Aleksandra      Goliszewska         |Strzelce Opolsk     |
|   2   |   F   |   41  |Hubert          Płociński           |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Katarzyna       Wyrzykowska         |Warszawa            |
|   3   |   F   |   44  |Hubert          Starowicz           |ArtDance            |
|       |       |       |Alicja          Tochowicz           |Kraków              |
|   4   |   F   |   33  |Grzegorz        Gębuś               |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Wrona               |Kraków              |
|   5   |   F   |   40  |Aleksander      Pankratz            |RS                  |
|       |       |       |Agata           Bosak               |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |   43  |Igor            Skutnik             |FORUM               |
|       |       |       |Hanna           Radziewska          |Zabrze              |
|   7   |   F   |   32  |Jędrzej         Górecki             |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Natalia         Romaniewska         |                    |
|  8-11 | 1/2 F |   30  |Gabriel         Damek               |CANTINERO           |
|       |       |       |Aleksandra      Gruszczyńska        |Tomaszów Maz.       |
|  8-11 | 1/2 F |   36  |Filip           Lipiński            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Julia           Pospiszył           |Łódź                |
|  8-11 | 1/2 F |   39  |Maciej          Muniak              |JUST DANCE Wieliczka|
|       |       |       |Milena          Batko               |                    |
|  8-11 | 1/2 F |   42  |Filip           Sierka              |AKTAN               |
|       |       |       |Wiktoria        Palac               |Wrocław             |
|  12   | 1/2 F |   35  |Damian          Jakubowski          |EMOTION             |
|       |       |       |Klaudia         Rosłonkiewicz       |Góra Kalwaria       |
|  13   | 1/4 B |   38  |Michał          Mróz                |JUMP                |
|       |       |       |Izabela         Wojciechowska       |Janów Lubelski      |
| 14-15 | 1/4 B |   31  |Stanisław       Flader              |RS                  |
|       |       |       |Maria           Szlom               |WARSZAWA            |
| 14-15 | 1/4 B |   37  |Andrzej         Mielecki            |RS                  |
|       |       |       |Laura           Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA            |
|  16   | 1/4 B |   34  |Jan             Hohol               |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Nina            Bać                 |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI                       
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXX XX XXX  9|    9   3-4   !| 30|
| 31|             0|    0   16     | 31|
| 32| XXX   XX X  6|    6  10-11   | 32|
| 33|X XXXXXX XX  9|    9   3-4   !| 33|
| 34|        X    1|    1  14-15   | 34|
| 35| X XXXXX XX  8|    8    5    !| 35|
| 36|  XXXX  XXX  7|    7   6-9   !| 36|
| 37| X           1|    1  14-15   | 37|
| 38|X     X XXX  5|    5  12-13   | 38|
| 39|XXXXX   X X  7|    7   6-9   !| 39|
| 40|XX   XXXXX   7|    7   6-9   !| 40|
| 41|XXXXXXXXX X 10|   10    2    !| 41|
| 42|X X XX X X   6|    6  10-11   | 42|
| 43|X  XX XX     5|    5  12-13   | 43|
| 44|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 44|
| 46| XX XXXX X   7|    7   6-9   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31|    X        1|    1   5-6    | 31|
| 32|XXXX X XXXX  9|    9    1    !| 32|
| 34|             0|    0    7     | 34|
| 37|          X  1|    1   5-6    | 37|
| 38|X   XXXX X   6|    6    4     | 38|
| 42| XXXXXX X X  8|    8   2-3   !| 42|
| 43|XXXX  XXXX   8|    8   2-3   !| 43|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30| X X     X   3|    3   8-11   | 30|
| 32|XXX  X       4|    4   6-7   !| 32|
| 33|XXXXXXX XXX 10|   10   1-3   !| 33|
| 35|  X          1|    1   12     | 35|
| 36|     X X  X  3|    3   8-11   | 36|
| 39|X  X  X      3|    3   8-11   | 39|
| 40|X X XX XXXX  8|    8    4    !| 40|
| 41|XXXXXXXXX X 10|   10   1-3   !| 41|
| 42|  X X    X   3|    3   8-11   | 42|
| 43|      XXXX   4|    4   6-7   !| 43|
| 44|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !| 44|
| 46| X XX XXX X  7|    7    5    !| 46|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 32|77767777743 7.0|  7.0  7  | 32|
| 33|53424454226 4.0|  4.0  4  | 33|
| 40|44256543334 5.0|  5.0  5  | 40|
| 41|31132332661 2.0|  2.0  2  | 41|
| 43|66575666577 6.0|  6.0  6  | 43|
| 44|22341115455 3.0|  3.0  3  | 44|
| 46|15613221112 1.0|  1.0  1  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI                        
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   44  |Hubert          Starowicz           |ArtDance            |
|       |       |       |Alicja          Tochowicz           |Kraków              |
|   2   |   F   |   30  |Gabriel         Damek               |CANTINERO           |
|       |       |       |Aleksandra      Gruszczyńska        |Tomaszów Maz.       |
|   3   |   F   |   46  |Piotr           Wojciechowski       |ST LINESTUDIO       |
|       |       |       |Aleksandra      Goliszewska         |Strzelce Opolsk     |
|   4   |   F   |   35  |Damian          Jakubowski          |EMOTION             |
|       |       |       |Klaudia         Rosłonkiewicz       |Góra Kalwaria       |
|   5   |   F   |   41  |Hubert          Płociński           |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Katarzyna       Wyrzykowska         |Warszawa            |
|   6   |   F   |   33  |Grzegorz        Gębuś               |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Wrona               |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |   40  |Aleksander      Pankratz            |RS                  |
|       |       |       |Agata           Bosak               |WARSZAWA            |
|  8-10 | 1/2 F |   32  |Jędrzej         Górecki             |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Natalia         Romaniewska         |                    |
|  8-10 | 1/2 F |   39  |Maciej          Muniak              |JUST DANCE Wieliczka|
|       |       |       |Milena          Batko               |                    |
|  8-10 | 1/2 F |   42  |Filip           Sierka              |AKTAN               |
|       |       |       |Wiktoria        Palac               |Wrocław             |
| 11-12 | 1/2 F |   36  |Filip           Lipiński            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Julia           Pospiszył           |Łódź                |
| 11-12 | 1/2 F |   43  |Igor            Skutnik             |FORUM               |
|       |       |       |Hanna           Radziewska          |Zabrze              |
|  13   | 1/4 B |   38  |Michał          Mróz                |JUMP                |
|       |       |       |Izabela         Wojciechowska       |Janów Lubelski      |
|  14   | 1/4 B |   34  |Jan             Hohol               |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Nina            Bać                 |                    |
|  15   | 1/4 B |   37  |Andrzej         Mielecki            |RS                  |
|       |       |       |Laura           Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA            |
|  16   | 1/4 B |   31  |Stanisław       Flader              |RS                  |
|       |       |       |Maria           Szlom               |WARSZAWA            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI                       
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXX XX XX  9|    9   3-5   !| 30|
| 31|             0|    0   16     | 31|
| 32|  X  X X  X  4|    4  12-13   | 32|
| 33|X  XXXXXXX   8|    8   6-7   !| 33|
| 34|   XX   XX   4|    4  12-13   | 34|
| 35|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 35|
| 36|  X XX  XXX  6|    6   9-10  !| 36|
| 37| X     X     2|    2   14     | 37|
| 38|X   XX  XX   5|    5   11     | 38|
| 39|XX X  X X X  6|    6   9-10  !| 39|
| 40|XXX   XXX X  7|    7    8    !| 40|
| 41|XXXX XXX XX  9|    9   3-5   !| 41|
| 42|XXXXXXXX XX 10|   10    2    !| 42|
| 43|   X         1|    1   15     | 43|
| 44|XXXXXXX X X  9|    9   3-5   !| 44|
| 46| XX XXXXXX   8|    8   6-7   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31|             0|    0    6     | 31|
| 32|XXXX X XX X  8|    8    1    !| 32|
| 34|    XXX      3|    3    4     | 34|
| 37|         X   1|    1    5     | 37|
| 38|XXX X        4|    4    3     | 38|
| 43|   X  XXXXX  6|    6    2    !| 43|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|X  X XX XXX  7|    7   4-5   !| 30|
| 32|X X  X X     4|    4   8-10   | 32|
| 33|XXX   XXXXX  8|    8   2-3   !| 33|
| 35| X XX X  XX  6|    6    6    !| 35|
| 36|      XX     2|    2  11-12   | 36|
| 39|X  XX   X    4|    4   8-10   | 39|
| 40|  X X  XXX   5|    5    7     | 40|
| 41| XXXXXX   X  7|    7   4-5   !| 41|
| 42| X  XX  X    4|    4   8-10   | 42|
| 43|  X      X   2|    2  11-12   | 43|
| 44|XXXX X X XX  8|    8   2-3   !| 44|
| 46|XX XXXXXX X  9|    9    1    !| 46|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|33353523315 2.0|  2.0  2  | 30|
| 33|66262355442 6.0|  6.0  6  | 33|
| 35|44444664163 4.0|  4.0  4  | 35|
| 41|21525246651 5.0|  5.0  5  | 41|
| 44|52131112524 1.0|  1.0  1  | 44|
| 46|15616431236 3.0|  3.0  3  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP                          
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   44  |Hubert          Starowicz           |ArtDance            |
|       |       |       |Alicja          Tochowicz           |Kraków              |
|   2   |   F   |   46  |Piotr           Wojciechowski       |ST LINESTUDIO       |
|       |       |       |Aleksandra      Goliszewska         |Strzelce Opolsk     |
|   3   |   F   |   30  |Gabriel         Damek               |CANTINERO           |
|       |       |       |Aleksandra      Gruszczyńska        |Tomaszów Maz.       |
|   4   |   F   |   35  |Damian          Jakubowski          |EMOTION             |
|       |       |       |Klaudia         Rosłonkiewicz       |Góra Kalwaria       |
|   5   |   F   |   41  |Hubert          Płociński           |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Katarzyna       Wyrzykowska         |Warszawa            |
|   6   |   F   |   42  |Filip           Sierka              |AKTAN               |
|       |       |       |Wiktoria        Palac               |Wrocław             |
|  7-9  | 1/2 F |   32  |Jędrzej         Górecki             |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Natalia         Romaniewska         |                    |
|  7-9  | 1/2 F |   33  |Grzegorz        Gębuś               |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Wrona               |Kraków              |
|  7-9  | 1/2 F |   36  |Filip           Lipiński            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Julia           Pospiszył           |Łódź                |
| 10-11 | 1/2 F |   38  |Michał          Mróz                |JUMP                |
|       |       |       |Izabela         Wojciechowska       |Janów Lubelski      |
| 10-11 | 1/2 F |   39  |Maciej          Muniak              |JUST DANCE Wieliczka|
|       |       |       |Milena          Batko               |                    |
|  12   | 1/2 F |   43  |Igor            Skutnik             |FORUM               |
|       |       |       |Hanna           Radziewska          |Zabrze              |
|  13   | 1/4 B |   40  |Aleksander      Pankratz            |RS                  |
|       |       |       |Agata           Bosak               |WARSZAWA            |
| 14-15 | 1/4 B |   34  |Jan             Hohol               |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Nina            Bać                 |                    |
| 14-15 | 1/4 B |   37  |Andrzej         Mielecki            |RS                  |
|       |       |       |Laura           Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA            |
|  16   | 1/4 B |   31  |Stanisław       Flader              |RS                  |
|       |       |       |Maria           Szlom               |WARSZAWA            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP                         
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXX X XXXXX  9|    9   3-4   !| 30|
| 31|             0|    0   16     | 31|
| 32| XXX   X  X  5|    5   12     | 32|
| 33|X XXXXX  X   7|    7   6-10  !| 33|
| 34|         X   1|    1   15     | 34|
| 35| X XXXX  XX  7|    7   6-10  !| 35|
| 36|    XXXXXXX  7|    7   6-10  !| 36|
| 37|X       X    2|    2   14     | 37|
| 38|X  XXX XXXX  8|    8    5    !| 38|
| 39|XXXXX X X    7|    7   6-10  !| 39|
| 40|XX  XX XX    6|    6   11     | 40|
| 41|XXXX XXX XX  9|    9   3-4   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 42|
| 43|  XX      X  3|    3   13     | 43|
| 44|XXXXXXXXX X 10|   10    2    !| 44|
| 46| XX  XXXXX   7|    7   6-10  !| 46|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31|             0|    0    6     | 31|
| 32|XXX  XX X X  7|    7   1-2   !| 32|
| 34|    X        1|    1   4-5    | 34|
| 37|       X     1|    1   4-5    | 37|
| 40| X XX  XXX   6|    6    3     | 40|
| 43|X XX XX  XX  7|    7   1-2   !| 43|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30| X XXX  X X  6|    6   5-6   !| 30|
| 32|  X  X XXX   5|    5   7-9    | 32|
| 33|  X  XXX X   5|    5   7-9    | 33|
| 35|XX XXX   XX  7|    7   3-4   !| 35|
| 36| X X  XX  X  5|    5   7-9    | 36|
| 38|X X   X X    4|    4  10-11   | 38|
| 39|  XX  X X    4|    4  10-11   | 39|
| 41|X XXX  X XX  7|    7   3-4   !| 41|
| 42|XXX X X  X   6|    6   5-6   !| 42|
| 43|        X    1|    1   12     | 43|
| 44|XX  XX XXXX  8|    8   1-2   !| 44|
| 46|XX XXXXX  X  8|    8   1-2   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|43631565321 3.0|  3.0  3  | 30|
| 35|54443253163 4.0|  4.0  4  | 35|
| 41|21164436654 5.0|  5.0  5  | 41|
| 42|36556644542 6.0|  6.0  6  | 42|
| 44|62222112436 1.0|  1.0  1  | 44|
| 46|15315321215 2.0|  2.0  2  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA                         
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   46  |Piotr           Wojciechowski       |ST LINESTUDIO       |
|       |       |       |Aleksandra      Goliszewska         |Strzelce Opolsk     |
|   2   |   F   |   30  |Gabriel         Damek               |CANTINERO           |
|       |       |       |Aleksandra      Gruszczyńska        |Tomaszów Maz.       |
|   3   |   F   |   41  |Hubert          Płociński           |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Katarzyna       Wyrzykowska         |Warszawa            |
|   4   |   F   |   33  |Grzegorz        Gębuś               |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Wrona               |Kraków              |
|   5   |   F   |   44  |Hubert          Starowicz           |ArtDance            |
|       |       |       |Alicja          Tochowicz           |Kraków              |
|   6   |   F   |   39  |Maciej          Muniak              |JUST DANCE Wieliczka|
|       |       |       |Milena          Batko               |                    |
|  7-9  | 1/2 F |   32  |Jędrzej         Górecki             |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Natalia         Romaniewska         |                    |
|  7-9  | 1/2 F |   38  |Michał          Mróz                |JUMP                |
|       |       |       |Izabela         Wojciechowska       |Janów Lubelski      |
|  7-9  | 1/2 F |   42  |Filip           Sierka              |AKTAN               |
|       |       |       |Wiktoria        Palac               |Wrocław             |
|  10   | 1/2 F |   43  |Igor            Skutnik             |FORUM               |
|       |       |       |Hanna           Radziewska          |Zabrze              |
| 11-12 | 1/2 F |   36  |Filip           Lipiński            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Julia           Pospiszył           |Łódź                |
| 11-12 | 1/2 F |   40  |Aleksander      Pankratz            |RS                  |
|       |       |       |Agata           Bosak               |WARSZAWA            |
|  13   | 1/4 B |   35  |Damian          Jakubowski          |EMOTION             |
|       |       |       |Klaudia         Rosłonkiewicz       |Góra Kalwaria       |
|  14   | 1/4 B |   37  |Andrzej         Mielecki            |RS                  |
|       |       |       |Laura           Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA            |
|  15   | 1/4 B |   34  |Jan             Hohol               |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Nina            Bać                 |                    |
|  16   | 1/4 B |   31  |Stanisław       Flader              |RS                  |
|       |       |       |Maria           Szlom               |WARSZAWA            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA                        
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !| 30|
| 31|             0|    0  15-16   | 31|
| 32| XXXX  XXXX  8|    8   5-7   !| 32|
| 33|X XX XXXXXX  9|    9   2-4   !| 33|
| 34| X  XX  X X  5|    5  11-12   | 34|
| 35|             0|    0  15-16   | 35|
| 36|  XXXXXX XX  8|    8   5-7   !| 36|
| 37| X     XXX   4|    4  13-14   | 37|
| 38|X X  X   X   4|    4  13-14   | 38|
| 39|X  XXX  XXX  7|    7   8-9   !| 39|
| 40|X    XXX XX  6|    6   10     | 40|
| 41|XX   XX X    5|    5  11-12   | 41|
| 42|XXXXXXXX X   9|    9   2-4   !| 42|
| 43| XXXX XX  X  7|    7   8-9   !| 43|
| 44|XXXXX X X X  8|    8   5-7   !| 44|
| 46|XXXXXXXXX    9|    9   2-4   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31|             0|    0    7     | 31|
| 34|  X          1|    1    6     | 34|
| 35|    XXX   X  4|    4    4     | 35|
| 37|XX      X    3|    3    5     | 37|
| 38|XX X X X XX  7|    7    3    !| 38|
| 40|  XXXXXXXXX  9|    9   1-2   !| 40|
| 41|XXXXX XXXX   9|    9   1-2   !| 41|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 30|
| 32|X X  XX      4|    4   7-9    | 32|
| 33|   XXXXXXXX  8|    8    3    !| 33|
| 36|   X X       2|    2  11-12   | 36|
| 38| XX XX       4|    4   7-9    | 38|
| 39|   XX XXXXX  7|    7   4-5   !| 39|
| 40| X       X   2|    2  11-12   | 40|
| 41|X   X  X XX  5|    5    6    !| 41|
| 42|  X     XXX  4|    4   7-9    | 42|
| 43|XX X         3|    3   10     | 43|
| 44|XXX  XXXX    7|    7   4-5   !| 44|
| 46|XXXXX XXX X  9|    9    2    !| 46|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|21221326234 2.0|  2.0  2  | 30|
| 33|32544644345 4.0|  4.0  4  | 33|
| 39|66366555563 6.0|  6.0  6  | 39|
| 41|43455232452 3.0|  3.0  3  | 41|
| 44|54633463626 5.0|  5.0  5  | 44|
| 46|15112111111 1.0|  1.0  1  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA                            
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   46  |Piotr           Wojciechowski       |ST LINESTUDIO       |
|       |       |       |Aleksandra      Goliszewska         |Strzelce Opolsk     |
|   2   |   F   |   30  |Gabriel         Damek               |CANTINERO           |
|       |       |       |Aleksandra      Gruszczyńska        |Tomaszów Maz.       |
|   3   |   F   |   39  |Maciej          Muniak              |JUST DANCE Wieliczka|
|       |       |       |Milena          Batko               |                    |
|   4   |   F   |   33  |Grzegorz        Gębuś               |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Wrona               |Kraków              |
|   5   |   F   |   42  |Filip           Sierka              |AKTAN               |
|       |       |       |Wiktoria        Palac               |Wrocław             |
|   6   |   F   |   43  |Igor            Skutnik             |FORUM               |
|       |       |       |Hanna           Radziewska          |Zabrze              |
|   7   | 1/2 F |   44  |Hubert          Starowicz           |ArtDance            |
|       |       |       |Alicja          Tochowicz           |Kraków              |
|   8   | 1/2 F |   36  |Filip           Lipiński            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Julia           Pospiszył           |Łódź                |
|   9   | 1/2 F |   38  |Michał          Mróz                |JUMP                |
|       |       |       |Izabela         Wojciechowska       |Janów Lubelski      |
| 10-11 | 1/2 F |   32  |Jędrzej         Górecki             |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Natalia         Romaniewska         |                    |
| 10-11 | 1/2 F |   41  |Hubert          Płociński           |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Katarzyna       Wyrzykowska         |Warszawa            |
|  12   | 1/2 F |   34  |Jan             Hohol               |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Nina            Bać                 |                    |
|  13   | 1/4 B |   40  |Aleksander      Pankratz            |RS                  |
|       |       |       |Agata           Bosak               |WARSZAWA            |
|  14   | 1/4 B |   37  |Andrzej         Mielecki            |RS                  |
|       |       |       |Laura           Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA            |
| 15-16 | 1/4 B |   31  |Stanisław       Flader              |RS                  |
|       |       |       |Maria           Szlom               |WARSZAWA            |
| 15-16 | 1/4 B |   35  |Damian          Jakubowski          |EMOTION             |
|       |       |       |Klaudia         Rosłonkiewicz       |Góra Kalwaria       |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA                           
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 30|
| 31|   X         1|    1   16     | 31|
| 32|XXX   X  XX  6|    6   8-11  !| 32|
| 33|X X X XXX X  7|    7   5-7   !| 33|
| 34| X X    XX   4|    4  12-13   | 34|
| 35|    XX       2|    2  14-15   | 35|
| 36|    XXXX XX  6|    6   8-11  !| 36|
| 37| X       X   2|    2  14-15   | 37|
| 38|X XX XX   X  6|    6   8-11  !| 38|
| 39|XX XX  XX    6|    6   8-11  !| 39|
| 40| X  XX  X    4|    4  12-13   | 40|
| 41|XXXX   XX X  7|    7   5-7   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 42|
| 43|  XX XXX XX  7|    7   5-7   !| 43|
| 44|X X XXXXXX   8|    8    4    !| 44|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31|             0|    0   4-5    | 31|
| 34| XXXX   X    5|    5    1    !| 34|
| 35|             0|    0   4-5    | 35|
| 37|X      X     2|    2    3     | 37|
| 40|     XX  XX  4|    4    2     | 40|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !| 30|
| 32|X X          2|    2  10-11   | 32|
| 33| X  XXXXXX   7|    7   3-6   !| 33|
| 34|X            1|    1   12     | 34|
| 36|X  XXX       4|    4    8     | 36|
| 38|  X  X  X    3|    3    9     | 38|
| 39| X XX XX XX  7|    7   3-6   !| 39|
| 41|       X  X  2|    2  10-11   | 41|
| 42|  XX XX XXX  7|    7   3-6   !| 42|
| 43| XXX  X XXX  7|    7   3-6   !| 43|
| 44|XX  XX XX    6|    6    7     | 44|
| 46|XXXXX XXXXX 10|   10   1-2   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|24132222223 2.0|  2.0  2  | 30|
| 33|42555655434 4.0|  4.0  4  | 33|
| 39|65343343541 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|56426436365 5.0|  5.0  5  | 42|
| 43|33664564656 6.0|  6.0  6  | 43|
| 46|11211111112 1.0|  1.0  1  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                            Klasa i Styl: 14-15 F JIVE                             
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  12                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   46  |Piotr           Wojciechowski       |ST LINESTUDIO       |
|       |       |       |Aleksandra      Goliszewska         |Strzelce Opolsk     |
|   2   |   F   |   30  |Gabriel         Damek               |CANTINERO           |
|       |       |       |Aleksandra      Gruszczyńska        |Tomaszów Maz.       |
|   3   |   F   |   32  |Jędrzej         Górecki             |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Natalia         Romaniewska         |                    |
|   4   |   F   |   42  |Filip           Sierka              |AKTAN               |
|       |       |       |Wiktoria        Palac               |Wrocław             |
|   5   |   F   |   44  |Hubert          Starowicz           |ArtDance            |
|       |       |       |Alicja          Tochowicz           |Kraków              |
|   6   |   F   |   39  |Maciej          Muniak              |JUST DANCE Wieliczka|
|       |       |       |Milena          Batko               |                    |
|   7   |   F   |   33  |Grzegorz        Gębuś               |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Wrona               |Kraków              |
|   8   |   F   |   43  |Igor            Skutnik             |FORUM               |
|       |       |       |Hanna           Radziewska          |Zabrze              |
|   9   | 1/2 F |   37  |Andrzej         Mielecki            |RS                  |
|       |       |       |Laura           Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA            |
| 10-12 | 1/2 F |   36  |Filip           Lipiński            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Julia           Pospiszył           |Łódź                |
| 10-12 | 1/2 F |   38  |Michał          Mróz                |JUMP                |
|       |       |       |Izabela         Wojciechowska       |Janów Lubelski      |
| 10-12 | 1/2 F |   41  |Hubert          Płociński           |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Katarzyna       Wyrzykowska         |Warszawa            |
|  13   | 1/2 F |   40  |Aleksander      Pankratz            |RS                  |
|       |       |       |Agata           Bosak               |WARSZAWA            |
|  14   | 1/4 B |   35  |Damian          Jakubowski          |EMOTION             |
|       |       |       |Klaudia         Rosłonkiewicz       |Góra Kalwaria       |
|  15   | 1/4 B |   34  |Jan             Hohol               |DANCE POINT Kraków  |
|       |       |       |Nina            Bać                 |                    |
|  16   | 1/4 B |   31  |Stanisław       Flader              |RS                  |
|       |       |       |Maria           Szlom               |WARSZAWA            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                           Klasa i Styl: 14-15 F JIVE                            
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 30|
| 31|             0|    0  15-16   | 31|
| 32|XXXXXX XXXX 10|   10   3-6   !| 32|
| 33|XXXXX XXXXX 10|   10   3-6   !| 33|
| 34|             0|    0  15-16   | 34|
| 35| X  XX       3|    3  11-14   | 35|
| 36|   XXXXXXXX  8|    8    8    !| 36|
| 37|X   X X  X   4|    4   9-10  !| 37|
| 38|XX X     X   4|    4   9-10  !| 38|
| 39|  X     X X  3|    3  11-14   | 39|
| 40|  X  X X     3|    3  11-14   | 40|
| 41|X     X X    3|    3  11-14   | 41|
| 42|XXXX XXX XX  9|    9    7    !| 42|
| 43| XXXXXXXXXX 10|   10   3-6   !| 43|
| 44|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 44|
| 46|XXXXXXXXX X 10|   10   3-6   !| 46|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31|             0|    0    6     | 31|
| 34| XX          2|    2    5     | 34|
| 35|X     X X    3|    3    4     | 35|
| 39| X  X  X  X  4|    4   2-3   !| 39|
| 40|   X X X X   4|    4   2-3   !| 40|
| 41|X XXXXX XXX  9|    9    1    !| 41|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|X  XX XXXXX  8|    8    2    !| 30|
| 32|XXXXX X      6|    6   4-5   !| 32|
| 33|  X  XXX  X  5|    5   6-8   !| 33|
| 36|X  X    X    3|    3  10-12   | 36|
| 37|    X  XX X  4|    4    9     | 37|
| 38|XX       X   3|    3  10-12   | 38|
| 39| X X  XX X   5|    5   6-8   !| 39|
| 40| X    X      2|    2   13     | 40|
| 41|  X XX       3|    3  10-12   | 41|
| 42|X X XX  XXX  7|    7    3    !| 42|
| 43|XX X X  X X  6|    6   4-5   !| 43|
| 44|  X  X XXX   5|    5   6-8   !| 44|
| 46| XXXXXXX XX  9|    9    1    !| 46|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|21141511225 2.0|  2.0  2  | 30|
| 32|73532257563 3.0|  3.0  3  | 32|
| 33|65678666832 7.0|  7.0  7  | 33|
| 39|86464442757 6.0|  6.0  6  | 39|
| 42|57325774384 4.0|  4.0  4  | 42|
| 43|38886883646 8.0|  8.0  8  | 43|
| 44|42757338478 5.0|  5.0  5  | 44|
| 46|14213125111 1.0|  1.0  1  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA                        
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  274  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   2   |   F   |  275  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |  262  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|   4   |   F   |  250  |Sebastian       Archacki            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Borkowska           |Radom               |
|   5   |   F   |  256  |Dmitriy         Gurskiy             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Julia           Miterska            |Gliwice             |
|   6   |   F   |  271  |Jakub           Rembelski           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Oliwia          Bala                |WARSZAWA            |
|   7   |   F   |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  8-9  | 1/2 F |  264  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|  8-9  | 1/2 F |  267  |Michał          Nazaruk             |PW DANCE            |
|       |       |       |Patrycja        Widlarz             |Rzeszów             |
| 10-12 | 1/2 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
| 10-12 | 1/2 F |  252  |Sebastian       Bomba               |AKSEL               |
|       |       |       |Karina          Falda               |Rzeszów             |
| 10-12 | 1/2 F |  253  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
| 13-14 | 1/2 F |  257  |Maciej          Holski              |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Tyl                 |WARSZAWA            |
| 13-14 | 1/2 F |  260  |Adrian          Karczewicz          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Iga             Rubik               |Częstochowa         |
| 15-16 | 1/4 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 15-16 | 1/4 F |  259  |Kacper          Kacprzak            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Weronika        Lato                |Radom               |
|  17   | 1/4 F |  273  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
| 18-19 | 1/4 F |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 18-19 | 1/4 F |  261  |Mateusz         Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Marta           Szkalińska          |Zielona Góra        |
| 20-21 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 20-21 | 1/4 F |  266  |Bartosz         Nabiałczyk          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Natalia         Kaliściak           |Częstochowa         |
|  22   | 1/8 B |  270  |Kamil           Polewski            |ZORBA               |
|       |       |       |Marta           Jankowska           |Mykanów             |
| 23-26 | 1/8 B |  251  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
| 23-26 | 1/8 B |  254  |Mateusz         Czinar              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Izabela         Pych                |Wrocław             |
| 23-26 | 1/8 B |  255  |Waldemar        Figaszewski         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Agnieszka       Tronczyńska         |Szczecin            |
| 23-26 | 1/8 B |  265  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
| 27-29 | 1/8 B |  268  |Damian          Pik                 |ESKADRA             |
|       |       |       |Agnieszka       Łysik               |Pabianice           |
| 27-29 | 1/8 B |  269  |Daniel          Podraza             |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Patrycja        Podraza             |Tarnów              |
| 27-29 | 1/8 B |  272  |Kamil           Zaręba              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Donata          Księżarczyk         |Warszawa            |
|  30   | 1/8 B |  258  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA                       
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXXXXX XX 10|   10   1-4   !|221|
|222| XXXXXXXXXX 10|   10   1-4   !|222|
|223|XX X  XXX X  7|    7  10-12  !|223|
|224|X X    X  X  4|    4  18-22   |224|
|225|    X  XX    3|    3  23-24   |225|
|250|XXXXXX XXXX 10|   10   1-4   !|250|
|251|X   X        2|    2  25-27   |251|
|252|X XXXX XX    7|    7  10-12  !|252|
|253|XX X XX XXX  8|    8   7-9   !|253|
|254|    X    XX  3|    3  23-24   |254|
|255|   X  X XXX  5|    5  15-17   |255|
|256| X   XXX     4|    4  18-22   |256|
|257|X   X X X    4|    4  18-22   |257|
|258|XX           2|    2  25-27   |258|
|259|  X   X      2|    2  25-27   |259|
|260|XXX X  X X   6|    6  13-14  !|260|
|261|  X  XX X    4|    4  18-22   |261|
|262| XXXXX X XX  8|    8   7-9   !|262|
|264|X XXXX XXXX  9|    9   5-6   !|264|
|265|        X    1|    1  28-30   |265|
|266|  XX  X XX   5|    5  15-17   |266|
|267| XXXX X  XX  7|    7  10-12  !|267|
|268| X           1|    1  28-30   |268|
|269| X   X X X   4|    4  18-22   |269|
|270|  X XX   XX  5|    5  15-17   |270|
|271|X  XXXXXX X  8|    8   7-9   !|271|
|272|          X  1|    1  28-30   |272|
|273|XXXX XX      6|    6  13-14  !|273|
|274|XXXX XXXXXX 10|   10   1-4   !|274|
|275|XX XXXXXXX   9|    9   5-6   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|224|XXX    X XX  6|    6   3-5   !|224|
|225|   X XXXX X  6|    6   3-5   !|225|
|251|X  XX        3|    3   9-12   |251|
|254|   XX    X   3|    3   9-12   |254|
|255|     X XX    3|    3   9-12   |255|
|256|XX XXXXX  X  8|    8   1-2   !|256|
|257|XX  XXXXX X  8|    8   1-2   !|257|
|258|             0|    0   16     |258|
|259|X  XXXX      5|    5   6-7   !|259|
|261|  X  XXXXX   6|    6   3-5   !|261|
|265|  X     XX   3|    3   9-12   |265|
|266|  XX  X XX   5|    5   6-7   !|266|
|268| X       X   2|    2  13-15   |268|
|269|  X X        2|    2  13-15   |269|
|270|XXX       X  4|    4    8     |270|
|272| X        X  2|    2  13-15   |272|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|   XX X  XX  5|    5  15-16   |221|
|222| X X XX XX   6|    6  12-14  !|222|
|223|XXXXX  X XX  8|    8   7-8   !|223|
|224| X           1|    1  20-21   |224|
|225|  X   X      2|    2  18-19   |225|
|250|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|250|
|252| XXXX XX X   7|    7   9-11  !|252|
|253|X X XX XX    6|    6  12-14  !|253|
|256|XXXXXX  XXX  9|    9   3-6   !|256|
|257|XXX  XXX XX  8|    8   7-8   !|257|
|259|X     X XXX  5|    5  15-16   |259|
|260|   X X XXXX  6|    6  12-14  !|260|
|261|  X    X     2|    2  18-19   |261|
|262|XX XXXX X    7|    7   9-11  !|262|
|264|XX XXXXXX X  9|    9   3-6   !|264|
|266|X            1|    1  20-21   |266|
|267| XX  X XXXX  7|    7   9-11  !|267|
|271|XXXXXX XXX   9|    9   3-6   !|271|
|273|    X XX  X  4|    4   17     |273|
|274|X XXXXXXX X  9|    9   3-6   !|274|
|275|XXXXXXX XXX 10|   10    2    !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|222| X   X  X    3|    3  10-12   |222|
|223| X    XX XX  5|    5   6-7   !|223|
|250|X XXXXX XX   8|    8   1-2   !|250|
|252|    X XX     3|    3  10-12   |252|
|253|  X X   X    3|    3  10-12   |253|
|256|X X  XXXX X  7|    7   3-5   !|256|
|257|       X     1|    1  13-14   |257|
|260| X           1|    1  13-14   |260|
|262|XXXX  X X X  7|    7   3-5   !|262|
|264|XX X X       4|    4   8-9    |264|
|267|  X    X XX  4|    4   8-9    |267|
|271|XX XXX X X   7|    7   3-5   !|271|
|274|X XXX X XXX  8|    8   1-2   !|274|
|275|   XXX   XX  5|    5   6-7   !|275|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|223|74564356757 7.0|  7.0  7  |223|
|250|55335645371 4.0|  4.0  4  |250|
|256|27477574245 5.0|  5.0  5  |256|
|262|33226763426 3.0|  3.0  3  |262|
|271|16753127662 6.0|  6.0  6  |271|
|274|61141232114 1.0|  1.0  1  |274|
|275|42612411533 2.0|  2.0  2  |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  274  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   2   |   F   |  275  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |  262  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|   4   |   F   |  267  |Michał          Nazaruk             |PW DANCE            |
|       |       |       |Patrycja        Widlarz             |Rzeszów             |
|   5   |   F   |  253  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|   6   |   F   |  250  |Sebastian       Archacki            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Borkowska           |Radom               |
|   7   |   F   |  271  |Jakub           Rembelski           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Oliwia          Bala                |WARSZAWA            |
|   8   |   F   |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|   9   | 1/2 F |  256  |Dmitriy         Gurskiy             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Julia           Miterska            |Gliwice             |
|  10   | 1/2 F |  252  |Sebastian       Bomba               |AKSEL               |
|       |       |       |Karina          Falda               |Rzeszów             |
| 11-12 | 1/4 F |  260  |Adrian          Karczewicz          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Iga             Rubik               |Częstochowa         |
| 11-12 | 1/4 F |  273  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
| 13-14 | 1/4 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
| 13-14 | 1/4 F |  254  |Mateusz         Czinar              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Izabela         Pych                |Wrocław             |
| 15-16 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 15-16 | 1/4 F |  259  |Kacper          Kacprzak            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Weronika        Lato                |Radom               |
|  17   | 1/4 F |  266  |Bartosz         Nabiałczyk          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Natalia         Kaliściak           |Częstochowa         |
| 18-19 | 1/8 F |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
| 18-19 | 1/8 F |  264  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
| 20-21 | 1/8 F |  257  |Maciej          Holski              |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Tyl                 |WARSZAWA            |
| 20-21 | 1/8 F |  268  |Damian          Pik                 |ESKADRA             |
|       |       |       |Agnieszka       Łysik               |Pabianice           |
|  22   | 1/8 F |  261  |Mateusz         Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Marta           Szkalińska          |Zielona Góra        |
|  23   | 1/8 F |  269  |Daniel          Podraza             |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Patrycja        Podraza             |Tarnów              |
| 24-26 |1/16 B |  255  |Waldemar        Figaszewski         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Agnieszka       Tronczyńska         |Szczecin            |
| 24-26 |1/16 B |  265  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
| 24-26 |1/16 B |  270  |Kamil           Polewski            |ZORBA               |
|       |       |       |Marta           Jankowska           |Mykanów             |
| 27-28 |1/16 B |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 27-28 |1/16 B |  251  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|  29   |1/16 B |  272  |Kamil           Zaręba              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Donata          Księżarczyk         |Warszawa            |
|  30   |1/16 B |  258  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA                          
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XX XXXXX     7|    7  11-13  !|221|
|222|X  XXXXXXXX  9|    9   3-6   !|222|
|223|XXXXX XX  X  8|    8   7-10  !|223|
|224|XXX  X X XX  7|    7  11-13  !|224|
|225|     XX      2|    2  24-29   |225|
|250|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !|250|
|251|X   X  X     3|    3  20-23   |251|
|252| XX XX  XX   6|    6  14-16  !|252|
|253|XXXX XX XXX  9|    9   3-6   !|253|
|254|      X   X  2|    2  24-29   |254|
|255|  X     X    2|    2  24-29   |255|
|256|   XXXXX  X  6|    6  14-16  !|256|
|257|      X XX   3|    3  20-23   |257|
|258|             0|    0   30     |258|
|259|  XX XX   X  5|    5  17-18   |259|
|260|X XXX  X     5|    5  17-18   |260|
|261|X    XXXXX   6|    6  14-16  !|261|
|262|XX XXX X X   7|    7  11-13  !|262|
|264|  XXXX XXXX  8|    8   7-10  !|264|
|265| XX     X    3|    3  20-23   |265|
|266| X X    XX   4|    4   19     |266|
|267| XX X XXXXX  8|    8   7-10  !|267|
|268| X       X   2|    2  24-29   |268|
|269|  X X        2|    2  24-29   |269|
|270|X X       X  3|    3  20-23   |270|
|271|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !|271|
|272|     X    X  2|    2  24-29   |272|
|273|XX X  XXXXX  8|    8   7-10  !|273|
|274|XXXXX XXX X  9|    9   3-6   !|274|
|275|XXXXXXX XX   9|    9   3-6   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|225|     X    X  2|    2  11-12   |225|
|251|X      X     2|    2  11-12   |251|
|254|   XX XX     4|    4   2-7   !|254|
|255| X   X  X    3|    3   8-10   |255|
|257|      XXX X  4|    4   2-7   !|257|
|258|             0|    0   14     |258|
|259|  XXXXX  X   6|    6    1    !|259|
|260|XX XX        4|    4   2-7   !|260|
|265| XX     X    3|    3   8-10   |265|
|266|   X  X XX   4|    4   2-7   !|266|
|268|XX   X   X   4|    4   2-7   !|268|
|269|  X X  X X   4|    4   2-7   !|269|
|270|X X       X  3|    3   8-10   |270|
|272|          X  1|    1   13     |272|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXXXXX XX  9|    9   3-4   !|221|
|222| X X XX X    5|    5  12-17  !|222|
|223|X   X    XX  4|    4  18-19   |223|
|224|X     XXX X  5|    5  12-17  !|224|
|250|X   XXX XX   6|    6   8-11  !|250|
|252| XXXXX X     6|    6   8-11  !|252|
|253|X X X X X    5|    5  12-17  !|253|
|254| X X  XX X   5|    5  12-17  !|254|
|256|XXXXX XXXXX 10|   10   1-2   !|256|
|257|  X    XX    3|    3  20-21   |257|
|259|X XX X   XX  6|    6   8-11  !|259|
|260|   X X XXX   5|    5  12-17  !|260|
|261|  X  X       2|    2   22     |261|
|262|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !|262|
|264| X X X  X    4|    4  18-19   |264|
|266| X   XX  XX  5|    5  12-17  !|266|
|267| XX XX XXXX  8|    8   5-6   !|267|
|268| X    X   X  3|    3  20-21   |268|
|269|X            1|    1   23     |269|
|271|XXX X  X X   6|    6   8-11  !|271|
|273|X  XXXXX  X  7|    7    7    !|273|
|274|XXXXX X XXX  9|    9   3-4   !|274|
|275|X XXX  XXXX  8|    8   5-6   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXXXXX XX  9|    9   1-4   !|221|
|222| XXX X  X    5|    5  13-14   |222|
|224|      X X X  3|    3  15-16   |224|
|250|X  XXXXXXXX  9|    9   1-4   !|250|
|252|XXX  XXX X   7|    7   7-10  !|252|
|253|XXX XXXXX    8|    8   5-6   !|253|
|254|XX X   XX    5|    5  13-14   |254|
|256| XX X X XXX  7|    7   7-10  !|256|
|259|X    X   X   3|    3  15-16   |259|
|260| XXX X  X X  6|    6  11-12   |260|
|262|X XXXXXX  X  8|    8   5-6   !|262|
|266| X       X   2|    2   17     |266|
|267| XX XXXXXXX  9|    9   1-4   !|267|
|271|X XXX XX X   7|    7   7-10  !|271|
|273|X  XX XX  X  6|    6  11-12   |273|
|274|XX XX   XXX  7|    7   7-10  !|274|
|275|X XXXX XXXX  9|    9   1-4   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XX  XX  XX  6|    6   6-8   !|221|
|250|X  XXXX X    6|    6   6-8   !|250|
|252|      XX     2|    2   10     |252|
|253|XXXXXX  X    7|    7   4-5   !|253|
|256|   X   XXXX  5|    5    9     |256|
|262|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|262|
|267|  X   XXXXX  6|    6   6-8   !|267|
|271|XXXXXXXX     8|    8   2-3   !|271|
|274|XXXXX   XXX  8|    8   2-3   !|274|
|275|XX  XX X XX  7|    7   4-5   !|275|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|221|68888867545 8.0|  8.0  8  |221|
|250|56456778861 6.0|  6.0  6  |250|
|253|37372685153 5.0|  5.0  5  |253|
|262|43235533312 3.0|  3.0  3  |262|
|267|15527454484 4.0|  4.0  4  |267|
|271|74744146778 7.0|  7.0  7  |271|
|274|81161221227 1.0|  1.0  1  |274|
|275|22613312636 2.0|  2.0  2  |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  274  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   2   |   F   |  275  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |  262  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|   4   |   F   |  253  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|   5   |   F   |  250  |Sebastian       Archacki            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Borkowska           |Radom               |
|   6   |   F   |  256  |Dmitriy         Gurskiy             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Julia           Miterska            |Gliwice             |
|   7   |   F   |  271  |Jakub           Rembelski           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Oliwia          Bala                |WARSZAWA            |
|   8   |   F   |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  9-10 | 1/2 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
|  9-10 | 1/2 F |  264  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|  11   | 1/2 F |  267  |Michał          Nazaruk             |PW DANCE            |
|       |       |       |Patrycja        Widlarz             |Rzeszów             |
|  12   | 1/2 F |  273  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
| 13-14 | 1/2 F |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
| 13-14 | 1/2 F |  252  |Sebastian       Bomba               |AKSEL               |
|       |       |       |Karina          Falda               |Rzeszów             |
|  15   | 1/4 F |  257  |Maciej          Holski              |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Tyl                 |WARSZAWA            |
|  16   | 1/4 F |  261  |Mateusz         Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Marta           Szkalińska          |Zielona Góra        |
| 17-20 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 17-20 | 1/4 F |  260  |Adrian          Karczewicz          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Iga             Rubik               |Częstochowa         |
| 17-20 | 1/4 F |  266  |Bartosz         Nabiałczyk          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Natalia         Kaliściak           |Częstochowa         |
| 17-20 | 1/4 F |  268  |Damian          Pik                 |ESKADRA             |
|       |       |       |Agnieszka       Łysik               |Pabianice           |
|  21   | 1/4 F |  269  |Daniel          Podraza             |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Patrycja        Podraza             |Tarnów              |
|  22   | 1/8 B |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 23-26 | 1/8 B |  251  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
| 23-26 | 1/8 B |  254  |Mateusz         Czinar              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Izabela         Pych                |Wrocław             |
| 23-26 | 1/8 B |  255  |Waldemar        Figaszewski         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Agnieszka       Tronczyńska         |Szczecin            |
| 23-26 | 1/8 B |  270  |Kamil           Polewski            |ZORBA               |
|       |       |       |Marta           Jankowska           |Mykanów             |
| 27-29 | 1/8 B |  259  |Kacper          Kacprzak            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Weronika        Lato                |Radom               |
| 27-29 | 1/8 B |  265  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
| 27-29 | 1/8 B |  272  |Kamil           Zaręba              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Donata          Księżarczyk         |Warszawa            |
|  30   | 1/8 B |  258  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA                          
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXXXXX  X  9|    9    7    !|221|
|222|X XXXXXXXXX 10|   10   2-6   !|222|
|223| X  X     X  3|    3  22-25   |223|
|224|XXXX   X XX  7|    7   9-11  !|224|
|225|          X  1|    1  27-29   |225|
|250|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|250|
|251|  X      X   2|    2   26     |251|
|252|   X XX XX   5|    5  15-17   |252|
|253|X  X XX X X  6|    6  12-14  !|253|
|254|X X X     X  4|    4  18-21   |254|
|255|  XX   XXX   5|    5  15-17   |255|
|256| X XXXXX     6|    6  12-14  !|256|
|257|X   XXX X X  6|    6  12-14  !|257|
|258|     X       1|    1  27-29   |258|
|259|XX X         3|    3  22-25   |259|
|260| X  X  X XX  5|    5  15-17   |260|
|261|    X X XX   4|    4  18-21   |261|
|262|XX    XX     4|    4  18-21   |262|
|264|  X XX XXXX  7|    7   9-11  !|264|
|265|        X    1|    1  27-29   |265|
|266|  XXX XXXX   7|    7   9-11  !|266|
|267|XXXXXXXXXX  10|   10   2-6   !|267|
|268| X   X X     3|    3  22-25   |268|
|269|             0|    0   30     |269|
|270|XXX       X  4|    4  18-21   |270|
|271|XX XXXXXXXX 10|   10   2-6   !|271|
|272|  X   X   X  3|    3  22-25   |272|
|273|XXXX X XXX   8|    8    8    !|273|
|274|XXXXXXX XXX 10|   10   2-6   !|274|
|275|XXXXXXXXXX  10|   10   2-6   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|223| XXXXX XX X  8|    8    1    !|223|
|225|    XXX   X  4|    4    8     |225|
|251|X      X  X  3|    3   9-12   |251|
|252|   XXXX XX   6|    6   4-5   !|252|
|254|    X X   X  3|    3   9-12   |254|
|255| X      XX   3|    3   9-12   |255|
|258|             0|    0   16     |258|
|259|   X  X      2|    2  13-15   |259|
|260|XXXXX  X X   7|    7   2-3   !|260|
|261|     XXXXX   5|    5   6-7   !|261|
|262|XXXX  XX X   7|    7   2-3   !|262|
|265|  X     X    2|    2  13-15   |265|
|268|XXX  X X     5|    5   6-7   !|268|
|269|XX XX   XX   6|    6   4-5   !|269|
|270|X X       X  3|    3   9-12   |270|
|272|     X    X  2|    2  13-15   |272|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|  XXXX   XX  6|    6  11-14  !|221|
|222| XXXXXXXX    8|    8   6-8   !|222|
|223| X XXXX  XX  7|    7   9-10  !|223|
|224|    X X X    3|    3  17-20   |224|
|250|XXXXXXXXXX  10|   10   1-4   !|250|
|252|XX XX XX     6|    6  11-14  !|252|
|253|X XXXXXXX X  9|    9    5    !|253|
|256|XXXX XXXXXX 10|   10   1-4   !|256|
|257| XX  X   XX  5|    5   15     |257|
|260| X    X X    3|    3  17-20   |260|
|261|X X    X X   4|    4   16     |261|
|262|X XX XXXX X  8|    8   6-8   !|262|
|264|XX X X XX    6|    6  11-14  !|264|
|266|X   X    X   3|    3  17-20   |266|
|267| XX  X XXXX  7|    7   9-10  !|267|
|268|X     X   X  3|    3  17-20   |268|
|269|             0|    0   21     |269|
|271|XXXXXX XXXX 10|   10   1-4   !|271|
|273|  X X XX XX  6|    6  11-14  !|273|
|274|XX XX X XXX  8|    8   6-8   !|274|
|275|XXXXXX XXXX 10|   10   1-4   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|  X XXX  X   5|    5   6-8   !|221|
|222| XX  X  X    4|    4   9-10   |222|
|223| X           1|    1  13-14   |223|
|250|X  X  XXX    5|    5   6-8   !|250|
|252|      X      1|    1  13-14   |252|
|253| X  XX XX X  6|    6   4-5   !|253|
|256|  X  XX XX   5|    5   6-8   !|256|
|262|X XX  XXXXX  8|    8   1-3   !|262|
|264|XX X X       4|    4   9-10   |264|
|267|       X XX  3|    3   11     |267|
|271|XXXXXX       6|    6   4-5   !|271|
|273|    X     X  2|    2   12     |273|
|274|X  XX XXXXX  8|    8   1-3   !|274|
|275|XXXXX  X XX  8|    8   1-3   !|275|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|221|47776768733 8.0|  8.0  8  |221|
|250|54427846471 5.0|  5.0  5  |250|
|253|26362475152 4.0|  4.0  4  |253|
|256|65588684266 6.0|  6.0  6  |256|
|262|12245553327 3.0|  3.0  3  |262|
|271|78654137684 7.0|  7.0  7  |271|
|274|81131221518 1.0|  1.0  1  |274|
|275|33813312845 2.0|  2.0  2  |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE                         
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  274  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   2   |   F   |  275  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |  253  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|   4   |   F   |  271  |Jakub           Rembelski           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Oliwia          Bala                |WARSZAWA            |
|   5   |   F   |  250  |Sebastian       Archacki            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Borkowska           |Radom               |
|   6   |   F   |  256  |Dmitriy         Gurskiy             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Julia           Miterska            |Gliwice             |
|   7   |   F   |  262  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|  8-9  | 1/2 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
|  8-9  | 1/2 F |  257  |Maciej          Holski              |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Tyl                 |WARSZAWA            |
|  10   | 1/2 F |  267  |Michał          Nazaruk             |PW DANCE            |
|       |       |       |Patrycja        Widlarz             |Rzeszów             |
|  11   | 1/2 F |  264  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|  12   | 1/2 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 13-15 | 1/4 F |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
| 13-15 | 1/4 F |  260  |Adrian          Karczewicz          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Iga             Rubik               |Częstochowa         |
| 13-15 | 1/4 F |  273  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
| 16-17 | 1/4 F |  266  |Bartosz         Nabiałczyk          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Natalia         Kaliściak           |Częstochowa         |
| 16-17 | 1/4 F |  270  |Kamil           Polewski            |ZORBA               |
|       |       |       |Marta           Jankowska           |Mykanów             |
| 18-19 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 18-19 | 1/4 F |  268  |Damian          Pik                 |ESKADRA             |
|       |       |       |Agnieszka       Łysik               |Pabianice           |
| 20-21 | 1/4 F |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 20-21 | 1/4 F |  261  |Mateusz         Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Marta           Szkalińska          |Zielona Góra        |
|  22   | 1/8 B |  259  |Kacper          Kacprzak            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Weronika        Lato                |Radom               |
| 23-27 | 1/8 B |  251  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
| 23-27 | 1/8 B |  252  |Sebastian       Bomba               |AKSEL               |
|       |       |       |Karina          Falda               |Rzeszów             |
| 23-27 | 1/8 B |  254  |Mateusz         Czinar              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Izabela         Pych                |Wrocław             |
| 23-27 | 1/8 B |  269  |Daniel          Podraza             |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Patrycja        Podraza             |Tarnów              |
| 23-27 | 1/8 B |  272  |Kamil           Zaręba              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Donata          Księżarczyk         |Warszawa            |
| 28-30 | 1/8 B |  255  |Waldemar        Figaszewski         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Agnieszka       Tronczyńska         |Szczecin            |
| 28-30 | 1/8 B |  258  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
| 28-30 | 1/8 B |  265  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE                        
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXX XX     7|    7   8-12  !|221|
|222|X  XXXXXXXX  9|    9   2-4   !|222|
|223|X XXX  XX X  7|    7   8-12  !|223|
|224|XXX    X XX  6|    6  13-16  !|224|
|225|   XX        2|    2  28-29   |225|
|250|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !|250|
|251|X X X        3|    3  23-27   |251|
|252|XX    X X    4|    4  18-22   |252|
|253|X XX XX XXX  8|    8   5-7   !|253|
|254|  X XX    X  4|    4  18-22   |254|
|255| XXX    X    4|    4  18-22   |255|
|256|    XXX      3|    3  23-27   |256|
|257| X   XXXX X  6|    6  13-16  !|257|
|258| X           1|    1   30     |258|
|259|X   X X      3|    3  23-27   |259|
|260| XXXXX X XX  8|    8   5-7   !|260|
|261|     XXXXX   5|    5   17     |261|
|262|XXX  XXX X   7|    7   8-12  !|262|
|264|X  XXX XXXX  8|    8   5-7   !|264|
|265| XX     XX   4|    4  18-22   |265|
|266|   X    XX   3|    3  23-27   |266|
|267| X XX  X XX  6|    6  13-16  !|267|
|268| X   X   X   3|    3  23-27   |268|
|269|  X      X   2|    2  28-29   |269|
|270|XXXX X   XX  7|    7   8-12  !|270|
|271|X   X XXX X  6|    6  13-16  !|271|
|272|     XXX  X  4|    4  18-22   |272|
|273|XX X  XXX X  7|    7   8-12  !|273|
|274| XXXXXXXX X  9|    9   2-4   !|274|
|275|XXXXXXX XX   9|    9   2-4   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|225|  X  XX  XX  5|    5    3    !|225|
|251|X     X      2|    2   7-11   |251|
|252|   X    X    2|    2   7-11   |252|
|254|    X     X  2|    2   7-11   |254|
|255|        X    1|    1  12-14   |255|
|256| X XXXXX     6|    6    2    !|256|
|258|         X   1|    1  12-14   |258|
|259|  X X  X     3|    3    6     |259|
|261|X    X XX    4|    4   4-5   !|261|
|265| X           1|    1  12-14   |265|
|266|XXXXXX  XXX  9|    9    1    !|266|
|268|XXX      X   4|    4   4-5   !|268|
|269|   X   X     2|    2   7-11   |269|
|272|      X   X  2|    2   7-11   |272|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXXX   XX  7|    7   9-12  !|221|
|222| XXX X XXXX  8|    8   5-8   !|222|
|223| X X  X  XX  5|    5  13-15   |223|
|224|X   X     X  3|    3  18-19   |224|
|225|      XX     2|    2  20-21   |225|
|250|XXXXXXX XX   9|    9    4    !|250|
|253|XXXXXXXXXX  10|   10   1-3   !|253|
|256|XXXXXXXXXX  10|   10   1-3   !|256|
|257|XXXX   XX X  7|    7   9-12  !|257|
|260| XX X   X X  5|    5  13-15   |260|
|261|X       X    2|    2  20-21   |261|
|262|X XX XXXX X  8|    8   5-8   !|262|
|264|XX XXX XXX   8|    8   5-8   !|264|
|266| X  XX   X   4|    4  16-17   |266|
|267|  X  XXXXXX  7|    7   9-12  !|267|
|268|      X X X  3|    3  18-19   |268|
|270|   X  XX  X  4|    4  16-17   |270|
|271|XXX XXXX X   8|    8   5-8   !|271|
|273|X X X XX     5|    5  13-15   |273|
|274|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !|274|
|275|X XXXX   XX  7|    7   9-12  !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|      X      1|    1   12     |221|
|222| X   XX X X  5|    5   8-9    |222|
|250|X   XXXX X   6|    6   4-7   !|250|
|253|X XXXX  X    6|    6   4-7   !|253|
|256|  X XX  XXX  6|    6   4-7   !|256|
|257| XXX   XX    5|    5   8-9    |257|
|262|X  X XXXX    6|    6   4-7   !|262|
|264| X X X       3|    3   11     |264|
|267|  X    X XX  4|    4   10     |267|
|271|XXX X X  XX  7|    7    3    !|271|
|274|XX XX XXXXX  9|    9    1    !|274|
|275|XXXXX  X XX  8|    8    2    !|275|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|250|55435435761 5.0|  5.0  5  |250|
|253|37353657232 3.0|  3.0  3  |253|
|256|26577563156 6.0|  6.0  6  |256|
|262|12266774627 7.0|  7.0  7  |262|
|271|64624146573 4.0|  4.0  4  |271|
|274|41141221414 1.0|  1.0  1  |274|
|275|73712312345 2.0|  2.0  2  |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE                            
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  274  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   2   |   F   |  275  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |  262  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|   4   |   F   |  253  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|   5   |   F   |  271  |Jakub           Rembelski           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Oliwia          Bala                |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
|   7   |   F   |  250  |Sebastian       Archacki            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Borkowska           |Radom               |
|   8   |   F   |  267  |Michał          Nazaruk             |PW DANCE            |
|       |       |       |Patrycja        Widlarz             |Rzeszów             |
|  9-11 | 1/2 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  9-11 | 1/2 F |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  9-11 | 1/2 F |  260  |Adrian          Karczewicz          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Iga             Rubik               |Częstochowa         |
| 12-13 | 1/2 F |  252  |Sebastian       Bomba               |AKSEL               |
|       |       |       |Karina          Falda               |Rzeszów             |
| 12-13 | 1/2 F |  256  |Dmitriy         Gurskiy             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Julia           Miterska            |Gliwice             |
| 14-15 | 1/4 F |  264  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
| 14-15 | 1/4 F |  266  |Bartosz         Nabiałczyk          |ST DOBROWOLSCY      |
|       |       |       |Natalia         Kaliściak           |Częstochowa         |
| 16-19 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 16-19 | 1/4 F |  257  |Maciej          Holski              |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Tyl                 |WARSZAWA            |
| 16-19 | 1/4 F |  259  |Kacper          Kacprzak            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Weronika        Lato                |Radom               |
| 16-19 | 1/4 F |  273  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
|  20   | 1/4 F |  270  |Kamil           Polewski            |ZORBA               |
|       |       |       |Marta           Jankowska           |Mykanów             |
|  21   | 1/4 F |  251  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|  22   | 1/4 F |  261  |Mateusz         Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Marta           Szkalińska          |Zielona Góra        |
| 23-24 | 1/8 B |  255  |Waldemar        Figaszewski         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Agnieszka       Tronczyńska         |Szczecin            |
| 23-24 | 1/8 B |  268  |Damian          Pik                 |ESKADRA             |
|       |       |       |Agnieszka       Łysik               |Pabianice           |
| 25-28 | 1/8 B |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 25-28 | 1/8 B |  254  |Mateusz         Czinar              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Izabela         Pych                |Wrocław             |
| 25-28 | 1/8 B |  265  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
| 25-28 | 1/8 B |  269  |Daniel          Podraza             |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Patrycja        Podraza             |Tarnów              |
| 29-30 | 1/8 B |  258  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
| 29-30 | 1/8 B |  272  |Kamil           Zaręba              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Donata          Księżarczyk         |Warszawa            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE                           
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXXXXX     8|    8   7-9   !|221|
|222|X XXXXXX XX  9|    9   4-6   !|222|
|223|  X X   X    3|    3   23     |223|
|224|XXX  X X XX  7|    7  10-11  !|224|
|225|  X       X  2|    2  24-28   |225|
|250|X X XX XXXX  8|    8   7-9   !|250|
|251|X X   XX     4|    4  19-22   |251|
|252|   XXXX XX   6|    6  12-16  !|252|
|253|XXXXXXX XXX 10|   10   1-3   !|253|
|254|    X  X     2|    2  24-28   |254|
|255| XXX   XX    5|    5  17-18   |255|
|256| X X XXX  X  6|    6  12-16  !|256|
|257|X   X X X X  5|    5  17-18   |257|
|258|             0|    0   30     |258|
|259|      X      1|    1   29     |259|
|260|XXXXX  X X   7|    7  10-11  !|260|
|261|     X XXX   4|    4  19-22   |261|
|262|XX X XX  X   6|    6  12-16  !|262|
|264| X XXX XXXX  8|    8   7-9   !|264|
|265|  X     XXX  4|    4  19-22   |265|
|266|X  X   XXXX  6|    6  12-16  !|266|
|267|XXXXXXX  XX  9|    9   4-6   !|267|
|268| X   X       2|    2  24-28   |268|
|269| X  X   XX   4|    4  19-22   |269|
|270|  X       X  2|    2  24-28   |270|
|271|XX XXXXXX X  9|    9   4-6   !|271|
|272|      X   X  2|    2  24-28   |272|
|273|XX X  X XX   6|    6  12-16  !|273|
|274|XXXXXXXXX X 10|   10   1-3   !|274|
|275|XXXXXXXXXX  10|   10   1-3   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|223| XXXX XXX X  8|    8    1    !|223|
|225|       X  X  2|    2   9-12   |225|
|251|X X XX       4|    4   4-6   !|251|
|254|   XX        2|    2   9-12   |254|
|255|   X   XX    3|    3   7-8    |255|
|257|X    XX X X  5|    5   2-3   !|257|
|258|             0|    0  13-14   |258|
|259| X X  X  X   4|    4   4-6   !|259|
|261|    XX XXX   5|    5   2-3   !|261|
|265| XX          2|    2   9-12   |265|
|268|X    X   X   3|    3   7-8    |268|
|269| X       X   2|    2   9-12   |269|
|270|X X   X   X  4|    4   4-6   !|270|
|272|             0|    0  13-14   |272|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXX X  XX  7|    7   8-9   !|221|
|222| XXX XX X    6|    6  10-13  !|222|
|223| XXXX    XX  6|    6  10-13  !|223|
|224|      XXX X  4|    4  16-19   |224|
|250|X  XXXXXXX   8|    8   5-7   !|250|
|251| X   X       2|    2   21     |251|
|252|XXXXXXX  X   8|    8   5-7   !|252|
|253|XXX XXXXX X  9|    9   3-4   !|253|
|256|X X    XXXX  6|    6  10-13  !|256|
|257|X XX    X    4|    4  16-19   |257|
|259|XXX  X       4|    4  16-19   |259|
|260|  X X XXX X  6|    6  10-13  !|260|
|261|     X       1|    1   22     |261|
|262|X XX  XXX X  7|    7   8-9   !|262|
|264|XX X X   X   5|    5  14-15   |264|
|266| X  XXX  X   5|    5  14-15   |266|
|267| XX XXXXXXX  9|    9   3-4   !|267|
|270|   X   X X   3|    3   20     |270|
|271|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !|271|
|273|X   X  X  X  4|    4  16-19   |273|
|274|X  XX XXXXX  8|    8   5-7   !|274|
|275|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !|275|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|   XX X  X   4|    4   9-11   |221|
|222| XX  XX X    5|    5   6-8   !|222|
|223| XXX     X   4|    4   9-11   |223|
|250|X   XXX X    5|    5   6-8   !|250|
|252|  X    X     2|    2  12-13   |252|
|253|X X XXX X    6|    6    5    !|253|
|256|        X X  2|    2  12-13   |256|
|260| XXX      X  4|    4   9-11   |260|
|262|XXXX  XXX X  8|    8    1    !|262|
|267|     XXX XX  5|    5   6-8   !|267|
|271|XX XXX X X   7|    7   2-4   !|271|
|274|X  XX  XXXX  7|    7   2-4   !|274|
|275|XX  XX X XX  7|    7   2-4   !|275|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|222|77548646643 6.0|  6.0  6  |222|
|250|86336777562 7.0|  7.0  7  |250|
|253|35463888251 4.0|  4.0  4  |253|
|262|11254463415 3.0|  3.0  3  |262|
|267|28887515774 8.0|  8.0  8  |267|
|271|54625154886 5.0|  5.0  5  |271|
|274|42171231128 1.0|  1.0  1  |274|
|275|63712322337 2.0|  2.0  2  |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  236  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   2   |   F   |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|   3   |   F   |  226  |Jakub           Adamcewicz          |GRACJA              |
|       |       |       |Wiktoria        Krynicka            |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |  247  |Mikołaj         Talik               |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Langier             |Jaworzno            |
|   5   |   F   |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
|   6   |   F   |  235  |Adrian          Janas               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Weronika        Blukacz             |Łódź                |
|  7-9  | 1/2 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
|  7-9  | 1/2 F |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  7-9  | 1/2 F |  240  |Kamil           Micał               |DŻET                |
|       |       |       |Małgorzata      Krytak              |Rzeszów-Boguchw     |
|  10   | 1/2 F |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
| 11-14 | 1/2 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 11-14 | 1/2 F |  229  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
| 11-14 | 1/2 F |  232  |Tomasz          Gura                |AKSEL               |
|       |       |       |Klaudia         Wilk                |Rzeszów             |
| 11-14 | 1/2 F |  249  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
| 15-19 | 1/4 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 15-19 | 1/4 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 15-19 | 1/4 F |  227  |Jakub           Bielecki            |EM STUDIO           |
|       |       |       |Katarzyna       Winiarska           |Opole Lubelskie     |
| 15-19 | 1/4 F |  233  |Krzysztof Marci Hamulecki           |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Oliwia          Niepsujewicz        |Oława               |
| 15-19 | 1/4 F |  239  |Mateusz         Maślanka            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Julita          Rudkowska           |Wrocław             |
|  20   | 1/4 F |  241  |Szymon          Panachida           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Marika          Zawadzka            |Szczecin            |
| 21-23 | 1/4 F |  231  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
| 21-23 | 1/4 F |  238  |Przemysław      Maciejewski         |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Alicja          Żegalski            |Warszawa            |
| 21-23 | 1/4 F |  248  |Konrad          Tołpa               |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Grzelaczyk          |Wrocław             |
|  24   | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
|  25   | 1/4 F |  245  |Kamil           Sowa                |RONDO               |
|       |       |       |Izabela         Kolarczyk           |Rybnik              |
|  26   | 1/8 B |  244  |Rafał           Rydz                |LIDER               |
|       |       |       |Anna            Rubacha             |Lublin              |
| 27-28 | 1/8 B |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 27-28 | 1/8 B |  246  |Michał          Szlachtowski        |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Fajkis              |Jaworzno            |
| 29-30 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 29-30 | 1/8 B |  243  |Adam            Płuciennik          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Klaudia         Marcinkiewicz       |Siemianowice        |
| 31-34 | 1/8 B |  228  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 31-34 | 1/8 B |  234  |Tomasz          Jaglarz             |BAWINEK             |
|       |       |       |Karolina        Such                |Kraków              |
| 31-34 | 1/8 B |  237  |Mateusz         Kunda               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Karolina        Półtorak            |                    |
| 31-34 | 1/8 B |  242  |Jeremi          Przygoda            |FORUM               |
|       |       |       |Magda           Łach                |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI                      
                                 Liczba par:  34                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  X X X X  5|    5  16-17   |193|
|197| XX XXX  XX  7|    7   7-10  !|197|
|206|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|206|
|216|   X X       2|    2  28-31   |216|
|219|XX XX XX     6|    6  11-15  !|219|
|220|  X   XX  X  4|    4  18-24   |220|
|221|  XXX X  XX  6|    6  11-15  !|221|
|222| XX  XX X X  6|    6  11-15  !|222|
|223|XXX  XXXX X  8|    8   2-6   !|223|
|224| XXX X    X  5|    5  16-17   |224|
|225| X  XX   X   4|    4  18-24   |225|
|226|      X XXX  4|    4  18-24   |226|
|227|XXXXX  XX X  8|    8   2-6   !|227|
|228|     X    X  2|    2  28-31   |228|
|229|X XX X  XXX  7|    7   7-10  !|229|
|231|X    X X X   4|    4  18-24   |231|
|232|X  XX XX X   6|    6  11-15  !|232|
|233|XXXX XXX     7|    7   7-10  !|233|
|234|             0|    0   34     |234|
|235|XX XXX XXX   8|    8   2-6   !|235|
|236|X  XXXXXXX   8|    8   2-6   !|236|
|237|XX     X     3|    3  25-27   |237|
|238|     X       1|    1  32-33   |238|
|239|  X X        2|    2  28-31   |239|
|240| XX X   X    4|    4  18-24   |240|
|241|X X XXX X    6|    6  11-15  !|241|
|242|         X   1|    1  32-33   |242|
|243|  X X    X   3|    3  25-27   |243|
|244|   X  X X X  4|    4  18-24   |244|
|245|X      XX    3|    3  25-27   |245|
|246|X      X     2|    2  28-31   |246|
|247| X XXXX XXX  8|    8   2-6   !|247|
|248| X X   X X   4|    4  18-24   |248|
|249|X XX   XXXX  7|    7   7-10  !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XX XX XX  8|    8   3-4   !|193|
|216|   X  X  X   3|    3  14-15   |216|
|220|XX XXX X     6|    6   7-10  !|220|
|224|XXXX XXXX X  9|    9   1-2   !|224|
|225|    XX X  X  4|    4  12-13   |225|
|226|X X XXXXXXX  9|    9   1-2   !|226|
|228| X    X      2|    2  16-19   |228|
|231| XXX  X XX   6|    6   7-10  !|231|
|234|       X  X  2|    2  16-19   |234|
|237|X       X    2|    2  16-19   |237|
|238| XX XXXX XX  8|    8   3-4   !|238|
|239|  XXXXX XX   7|    7   5-6   !|239|
|240|X X XX  XX   6|    6   7-10  !|240|
|242|    X    X   2|    2  16-19   |242|
|243|  X     XX   3|    3  14-15   |243|
|244| X XXX    X  5|    5   11     |244|
|245|X  X X XX X  6|    6   7-10  !|245|
|246|XXX     X    4|    4  12-13   |246|
|248|XXXX  XX  X  7|    7   5-6   !|248|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|    XXXXXX   6|    6  10-14  !|193|
|197|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|197|
|206|XXXXXXX XX   9|    9   2-3   !|206|
|219|XX   X X XX  6|    6  10-14  !|219|
|220|  XXX     X  4|    4  15-19   |220|
|221|    XX   XX  4|    4  15-19   |221|
|222| XX XXXXXX   8|    8    4    !|222|
|223|X  XX X  XX  6|    6  10-14  !|223|
|224|          X  1|    1   24     |224|
|226|  XXXXX X    6|    6  10-14  !|226|
|227|XX       XX  4|    4  15-19   |227|
|229|XX X  XXX X  7|    7   5-9   !|229|
|231|X      X     2|    2  21-23   |231|
|232|XXX XXXXX X  9|    9   2-3   !|232|
|233|X XX     X   4|    4  15-19   |233|
|235|    XXXXXXX  7|    7   5-9   !|235|
|236| XXX  XXXX   7|    7   5-9   !|236|
|238|XX           2|    2  21-23   |238|
|239|  X  X XX    4|    4  15-19   |239|
|240|XXXXX  XX    7|    7   5-9   !|240|
|241| X X  X      3|    3   20     |241|
|245|             0|    0   25     |245|
|247| X XXX  XXX  7|    7   5-9   !|247|
|248|  XX         2|    2  21-23   |248|
|249|X X  XXX  X  6|    6  10-14  !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  X   X    3|    3   10     |193|
|197|X  XX XXXX   7|    7   3-4   !|197|
|206| X   XXX X   5|    5   5-6   !|206|
|219|X    X       2|    2  11-14   |219|
|222|  X XX  X    4|    4   7-9    |222|
|223|XX     X  X  4|    4   7-9    |223|
|226| XXXXXX XXX  9|    9    2    !|226|
|229|    X     X  2|    2  11-14   |229|
|232|   X      X  2|    2  11-14   |232|
|235| XX   X  XX  5|    5   5-6   !|235|
|236|X XX  XXXX   7|    7   3-4   !|236|
|240|  XX X X     4|    4   7-9    |240|
|247|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !|247|
|249|X X          2|    2  11-14   |249|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|197|26325412612 2.0|  2.0  2  |197|
|206|32651656345 5.0|  5.0  5  |206|
|226|45136121256 3.0|  3.0  3  |226|
|235|64263565463 6.0|  6.0  6  |235|
|236|11514243131 1.0|  1.0  1  |236|
|247|53442334524 4.0|  4.0  4  |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO                           
                  Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  226  |Jakub           Adamcewicz          |GRACJA              |
|       |       |       |Wiktoria        Krynicka            |Zielona Góra        |
|   2   |   F   |  236  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   3   |   F   |  247  |Mikołaj         Talik               |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Langier             |Jaworzno            |
|   4   |   F   |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   5   |   F   |  241  |Szymon          Panachida           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Marika          Zawadzka            |Szczecin            |
|   6   |   F   |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
|  7-9  | 1/2 F |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|  7-9  | 1/2 F |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|  7-9  | 1/2 F |  232  |Tomasz          Gura                |AKSEL               |
|       |       |       |Klaudia         Wilk                |Rzeszów             |
| 10-11 | 1/2 F |  233  |Krzysztof Marci Hamulecki           |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Oliwia          Niepsujewicz        |Oława               |
| 10-11 | 1/2 F |  249  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
| 12-13 | 1/2 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 12-13 | 1/2 F |  243  |Adam            Płuciennik          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Klaudia         Marcinkiewicz       |Siemianowice        |
|  14   | 1/2 F |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
|  15   | 1/4 F |  246  |Michał          Szlachtowski        |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Fajkis              |Jaworzno            |
| 16-17 | 1/4 F |  235  |Adrian          Janas               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Weronika        Blukacz             |Łódź                |
| 16-17 | 1/4 F |  244  |Rafał           Rydz                |LIDER               |
|       |       |       |Anna            Rubacha             |Lublin              |
| 18-22 | 1/4 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 18-22 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 18-22 | 1/4 F |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 18-22 | 1/4 F |  229  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
| 18-22 | 1/4 F |  239  |Mateusz         Maślanka            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Julita          Rudkowska           |Wrocław             |
|  23   | 1/4 F |  238  |Przemysław      Maciejewski         |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Alicja          Żegalski            |Warszawa            |
|  24   | 1/4 F |  237  |Mateusz         Kunda               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Karolina        Półtorak            |                    |
| 25-26 | 1/8 B |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 25-26 | 1/8 B |  227  |Jakub           Bielecki            |EM STUDIO           |
|       |       |       |Katarzyna       Winiarska           |Opole Lubelskie     |
|  27   | 1/8 B |  231  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
| 28-30 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 28-30 | 1/8 B |  240  |Kamil           Micał               |DŻET                |
|       |       |       |Małgorzata      Krytak              |Rzeszów-Boguchw     |
| 28-30 | 1/8 B |  242  |Jeremi          Przygoda            |FORUM               |
|       |       |       |Magda           Łach                |Zabrze              |
| 31-32 | 1/8 B |  228  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 31-32 | 1/8 B |  248  |Konrad          Tołpa               |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Grzelaczyk          |Wrocław             |
| 33-34 | 1/8 B |  234  |Tomasz          Jaglarz             |BAWINEK             |
|       |       |       |Karolina        Such                |Kraków              |
| 33-34 | 1/8 B |  245  |Kamil           Sowa                |RONDO               |
|       |       |       |Izabela         Kolarczyk           |Rybnik              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO                          
                                 Liczba par:  34                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XX X XX   6|    6  10-12  !|193|
|197|  X XX   XX  5|    5  13-17  !|197|
|206|X XXXXXXX X  9|    9   1-5   !|206|
|216|   X X   X   3|    3  25-28   |216|
|219|X   X XX     4|    4  18-24   |219|
|220|X     XX     3|    3  25-28   |220|
|221|X X  XXX  X  6|    6  10-12  !|221|
|222|XXXXXXX X X  9|    9   1-5   !|222|
|223|XX X XXXXXX  9|    9   1-5   !|223|
|224| X X X X  X  5|    5  13-17  !|224|
|225| X  XX       3|    3  25-28   |225|
|226|  X     X    2|    2  29-31   |226|
|227|   XX X   X  4|    4  18-24   |227|
|228|      X      1|    1  32-33   |228|
|229|  XXX  X  X  5|    5  13-17  !|229|
|231| X       XX  3|    3  25-28   |231|
|232|X XXXXXXXX   9|    9   1-5   !|232|
|233|XX   XXX XX  7|    7   7-9   !|233|
|234|             0|    0   34     |234|
|235|XXXXX  XXX   8|    8    6    !|235|
|236|  X XXXXX    6|    6  10-12  !|236|
|237| X   XX X    4|    4  18-24   |237|
|238|XX X   X X   5|    5  13-17  !|238|
|239| X  XX    X  4|    4  18-24   |239|
|240|X X    XX    4|    4  18-24   |240|
|241|XXX X XXXXX  9|    9   1-5   !|241|
|242|     X       1|    1  32-33   |242|
|243|  XXX   XX   5|    5  13-17  !|243|
|244|  XX  X   X  4|    4  18-24   |244|
|245|   X     X   2|    2  29-31   |245|
|246|XXX  X  XXX  7|    7   7-9   !|246|
|247|XX XX  XXX   7|    7   7-9   !|247|
|248|  X      X   2|    2  29-31   |248|
|249|XX      X X  4|    4  18-24   |249|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|216|X  X     X   3|    3  11-13   |216|
|219|XXXXXXXX X   9|    9   1-2   !|219|
|220|XXX X  X     5|    5   8-9    |220|
|225| XX XXX   X  6|    6   6-7   !|225|
|226|XX  XXXXXXX  9|    9   1-2   !|226|
|227| X XX    XX  5|    5   8-9    |227|
|228| X           1|    1  14-15   |228|
|231|     XXX  X  4|    4   10     |231|
|234|             0|    0  16-17   |234|
|237|X X   XXXX   6|    6   6-7   !|237|
|239|  XX XXXX X  7|    7   4-5   !|239|
|240|   X X  X    3|    3  11-13   |240|
|242|    X   XX   3|    3  11-13   |242|
|244|XXXXX   X X  7|    7   4-5   !|244|
|245|             0|    0  16-17   |245|
|248|          X  1|    1  14-15   |248|
|249|X XX XXXXX   8|    8    3    !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XXXXXXXXXX 10|   10    2    !|193|
|197|XX XXXXXXX   9|    9   3-5   !|197|
|206|XX XXXXX XX  9|    9   3-5   !|206|
|219|X   X        2|    2  18-22   |219|
|221| X  XX X XX  6|    6  10-14  !|221|
|222|  X XXXXXXX  8|    8   6-7   !|222|
|223|X   X XXX X  6|    6  10-14  !|223|
|224|       XX    2|    2  18-22   |224|
|225|      XX     2|    2  18-22   |225|
|226|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|226|
|229|X X          2|    2  18-22   |229|
|232|XX X XX   X  6|    6  10-14  !|232|
|233|XXXX  XX XX  8|    8   6-7   !|233|
|235|  X   X  XX  4|    4  16-17   |235|
|236|XXXX XXXXX   9|    9   3-5   !|236|
|237|             0|    0   24     |237|
|238|   X         1|    1   23     |238|
|239|  X     X    2|    2  18-22   |239|
|241| XXXXXX      6|    6  10-14  !|241|
|243|XXXX X  XX   7|    7   8-9   !|243|
|244| XX     X X  4|    4  16-17   |244|
|246|   XXX  X X  5|    5   15     |246|
|247|X  XXX  XXX  7|    7   8-9   !|247|
|249|XXX X  X X   6|    6  10-14  !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  X   X X  4|    4   7-9    |193|
|197|X   X X X    4|    4   7-9    |197|
|206|      X      1|    1   14     |206|
|221|     X   X   2|    2  12-13   |221|
|222|  XX X XXX   6|    6   5-6   !|222|
|223| XX XXXX  X  7|    7   3-4   !|223|
|226|X XXXXX XXX  9|    9    1    !|226|
|232|XX X X       4|    4   7-9    |232|
|233| X     X X   3|    3  10-11   |233|
|236|X  X  X XXX  6|    6   5-6   !|236|
|241|XXXXX XX  X  8|    8    2    !|241|
|243|     X X     2|    2  12-13   |243|
|247|  XXX  XXXX  7|    7   3-4   !|247|
|249|XXX          3|    3  10-11   |249|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|222|66655432566 6.0|  6.0  6  |222|
|223|53322525445 4.0|  4.0  4  |223|
|226|31164111222 1.0|  1.0  1  |226|
|236|12413254133 2.0|  2.0  2  |236|
|241|45246646654 5.0|  5.0  5  |241|
|247|24531363311 3.0|  3.0  3  |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  236  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   2   |   F   |  226  |Jakub           Adamcewicz          |GRACJA              |
|       |       |       |Wiktoria        Krynicka            |Zielona Góra        |
|   3   |   F   |  247  |Mikołaj         Talik               |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Langier             |Jaworzno            |
|   4   |   F   |  240  |Kamil           Micał               |DŻET                |
|       |       |       |Małgorzata      Krytak              |Rzeszów-Boguchw     |
|   5   |   F   |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|  7-11 | 1/2 F |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|  7-11 | 1/2 F |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
|  7-11 | 1/2 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  7-11 | 1/2 F |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
|  7-11 | 1/2 F |  246  |Michał          Szlachtowski        |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Fajkis              |Jaworzno            |
|  12   | 1/2 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 13-14 | 1/2 F |  239  |Mateusz         Maślanka            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Julita          Rudkowska           |Wrocław             |
| 13-14 | 1/2 F |  249  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
| 15-21 | 1/4 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
| 15-21 | 1/4 F |  227  |Jakub           Bielecki            |EM STUDIO           |
|       |       |       |Katarzyna       Winiarska           |Opole Lubelskie     |
| 15-21 | 1/4 F |  229  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
| 15-21 | 1/4 F |  231  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
| 15-21 | 1/4 F |  235  |Adrian          Janas               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Weronika        Blukacz             |Łódź                |
| 15-21 | 1/4 F |  241  |Szymon          Panachida           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Marika          Zawadzka            |Szczecin            |
| 15-21 | 1/4 F |  244  |Rafał           Rydz                |LIDER               |
|       |       |       |Anna            Rubacha             |Lublin              |
| 22-23 | 1/4 F |  232  |Tomasz          Gura                |AKSEL               |
|       |       |       |Klaudia         Wilk                |Rzeszów             |
| 22-23 | 1/4 F |  233  |Krzysztof Marci Hamulecki           |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Oliwia          Niepsujewicz        |Oława               |
| 24-25 | 1/4 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 24-25 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 26-28 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 26-28 | 1/8 B |  238  |Przemysław      Maciejewski         |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Alicja          Żegalski            |Warszawa            |
| 26-28 | 1/8 B |  248  |Konrad          Tołpa               |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Grzelaczyk          |Wrocław             |
| 29-32 | 1/8 B |  228  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 29-32 | 1/8 B |  237  |Mateusz         Kunda               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Karolina        Półtorak            |                    |
| 29-32 | 1/8 B |  242  |Jeremi          Przygoda            |FORUM               |
|       |       |       |Magda           Łach                |Zabrze              |
| 29-32 | 1/8 B |  243  |Adam            Płuciennik          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Klaudia         Marcinkiewicz       |Siemianowice        |
| 33-34 | 1/8 B |  234  |Tomasz          Jaglarz             |BAWINEK             |
|       |       |       |Karolina        Such                |Kraków              |
| 33-34 | 1/8 B |  245  |Kamil           Sowa                |RONDO               |
|       |       |       |Izabela         Kolarczyk           |Rybnik              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI                      
                                 Liczba par:  34                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XXXXXXX   9|    9   1-3   !|193|
|197|X X X XX     5|    5  14-18  !|197|
|206|XXXXX XX  X  8|    8   4-9   !|206|
|216|         XX  2|    2   29     |216|
|219|XX XXXXX XX  9|    9   1-3   !|219|
|220| XX   X  X   4|    4  19-23   |220|
|221|X X  XXXXXX  8|    8   4-9   !|221|
|222|XX XX   X    5|    5  14-18  !|222|
|223| X   XXXX X  6|    6  12-13  !|223|
|224| X X X       3|    3  24-28   |224|
|225| XX XX       4|    4  19-23   |225|
|226| XXX  XXXX   7|    7  10-11  !|226|
|227|  XXX X   X  5|    5  14-18  !|227|
|228|     XX X X  4|    4  19-23   |228|
|229|  XXX  X  X  5|    5  14-18  !|229|
|231| XX  XXXXXX  8|    8   4-9   !|231|
|232|X  XXXXXXX   8|    8   4-9   !|232|
|233|XX X XXX XX  8|    8   4-9   !|233|
|234|             0|    0  32-34   |234|
|235|XXXXX  XX    7|    7  10-11  !|235|
|236|X XXXXXXX X  9|    9   1-3   !|236|
|237|  X          1|    1  30-31   |237|
|238|X   X     X  3|    3  24-28   |238|
|239|X   XX   X   4|    4  19-23   |239|
|240|     X       1|    1  30-31   |240|
|241|  XX  X  XX  5|    5  14-18  !|241|
|242|             0|    0  32-34   |242|
|243|  X X   XX   4|    4  19-23   |243|
|244| X X      X  3|    3  24-28   |244|
|245|             0|    0  32-34   |245|
|246| X     XX    3|    3  24-28   |246|
|247|X   XX XXX   6|    6  12-13  !|247|
|248|X       XX   3|    3  24-28   |248|
|249|XXXX X  XXX  8|    8   4-9   !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|216|X     X  X   3|    3   8-10   |216|
|220| XX    X XX  5|    5   6-7   !|220|
|224|X XX XXX XX  8|    8    2    !|224|
|225| XXXXX       5|    5   6-7   !|225|
|228| XX          2|    2  11-14   |228|
|234|          X  1|    1  15-16   |234|
|237|      X  X   2|    2  11-14   |237|
|238| X   XX      3|    3   8-10   |238|
|239|   XXXXXX X  7|    7   3-4   !|239|
|240|XX XXX  X    6|    6    5    !|240|
|242|    X   X    2|    2  11-14   |242|
|243|    X   X    2|    2  11-14   |243|
|244|X XXX XXXXX  9|    9    1    !|244|
|245|X            1|    1  15-16   |245|
|246| XXX X XXX   7|    7   3-4   !|246|
|248|X      X  X  3|    3   8-10   |248|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  XXX X    5|    5  10-14  !|193|
|197|X XXXXXXX    8|    8   4-5   !|197|
|206| XXXXXXXXX   9|    9   1-3   !|206|
|219|XX   X X  X  5|    5  10-14  !|219|
|220|  X    X     2|    2  24-25   |220|
|221|   XXX   XX  5|    5  10-14  !|221|
|222|     XX XX   4|    4  15-21   |222|
|223|X   XXXX XX  7|    7   6-7   !|223|
|224|       X  X  2|    2  24-25   |224|
|225|  X  X X XX  5|    5  10-14  !|225|
|226|XXXXXX  XXX  9|    9   1-3   !|226|
|227|XXX      X   4|    4  15-21   |227|
|229|XXX      X   4|    4  15-21   |229|
|231|  X   X XX   4|    4  15-21   |231|
|232|X  X      X  3|    3  22-23   |232|
|233|X  X   X     3|    3  22-23   |233|
|235| X  X   X X  4|    4  15-21   |235|
|236|XXXX  XXXXX  9|    9   1-3   !|236|
|239|X    XXX X   5|    5  10-14  !|239|
|240| XXXX XXX    7|    7   6-7   !|240|
|241| X XX X      4|    4  15-21   |241|
|244|   X  X X X  4|    4  15-21   |244|
|246|X XXX  XX    6|    6   8-9   !|246|
|247| X XXXX XXX  8|    8   4-5   !|247|
|249|XXX XX    X  6|    6   8-9   !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  XX  X X  5|    5   5-6   !|193|
|197|X  X  XX     4|    4   7-11   |197|
|206| X    X  XX  4|    4   7-11   |206|
|219| X       XX  3|    3   12     |219|
|221|  X X  X  X  4|    4   7-11   |221|
|223|XX    XX  X  5|    5   5-6   !|223|
|225|XX   X X     4|    4   7-11   |225|
|226|X XXXXX XXX  9|    9    1    !|226|
|236|   XXXXXXX   7|    7   2-3   !|236|
|239|  X      X   2|    2  13-14   |239|
|240|X XXX  XX    6|    6    4    !|240|
|246|  XX X  X    4|    4   7-11   |246|
|247|  XXXXX XX   7|    7   2-3   !|247|
|249|XX           2|    2  13-14   |249|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|26556366646 6.0|  6.0  6  |193|
|223|65122625563 5.0|  5.0  5  |223|
|226|53265111215 2.0|  2.0  2  |226|
|236|11313232131 1.0|  1.0  1  |236|
|240|44644544454 4.0|  4.0  4  |240|
|247|32431453322 3.0|  3.0  3  |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT                          
                  Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  226  |Jakub           Adamcewicz          |GRACJA              |
|       |       |       |Wiktoria        Krynicka            |Zielona Góra        |
|   2   |   F   |  236  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   3   |   F   |  247  |Mikołaj         Talik               |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Langier             |Jaworzno            |
|   4   |   F   |  232  |Tomasz          Gura                |AKSEL               |
|       |       |       |Klaudia         Wilk                |Rzeszów             |
|   5   |   F   |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
|   6   |   F   |  241  |Szymon          Panachida           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Marika          Zawadzka            |Szczecin            |
|   7   |   F   |  244  |Rafał           Rydz                |LIDER               |
|       |       |       |Anna            Rubacha             |Lublin              |
|   8   | 1/2 F |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  9-12 | 1/2 F |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|  9-12 | 1/2 F |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
|  9-12 | 1/2 F |  231  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
|  9-12 | 1/2 F |  249  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
| 13-14 | 1/2 F |  239  |Mateusz         Maślanka            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Julita          Rudkowska           |Wrocław             |
| 13-14 | 1/2 F |  243  |Adam            Płuciennik          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Klaudia         Marcinkiewicz       |Siemianowice        |
| 15-19 | 1/4 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 15-19 | 1/4 F |  227  |Jakub           Bielecki            |EM STUDIO           |
|       |       |       |Katarzyna       Winiarska           |Opole Lubelskie     |
| 15-19 | 1/4 F |  233  |Krzysztof Marci Hamulecki           |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Oliwia          Niepsujewicz        |Oława               |
| 15-19 | 1/4 F |  235  |Adrian          Janas               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Weronika        Blukacz             |Łódź                |
| 15-19 | 1/4 F |  246  |Michał          Szlachtowski        |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Fajkis              |Jaworzno            |
| 20-24 | 1/4 F |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 20-24 | 1/4 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 20-24 | 1/4 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 20-24 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 20-24 | 1/4 F |  229  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
| 25-26 | 1/8 B |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
| 25-26 | 1/8 B |  240  |Kamil           Micał               |DŻET                |
|       |       |       |Małgorzata      Krytak              |Rzeszów-Boguchw     |
| 27-28 | 1/8 B |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 27-28 | 1/8 B |  237  |Mateusz         Kunda               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Karolina        Półtorak            |                    |
|  29   | 1/8 B |  248  |Konrad          Tołpa               |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Grzelaczyk          |Wrocław             |
| 30-31 | 1/8 B |  242  |Jeremi          Przygoda            |FORUM               |
|       |       |       |Magda           Łach                |Zabrze              |
| 30-31 | 1/8 B |  245  |Kamil           Sowa                |RONDO               |
|       |       |       |Izabela         Kolarczyk           |Rybnik              |
| 32-33 | 1/8 B |  228  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 32-33 | 1/8 B |  238  |Przemysław      Maciejewski         |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Alicja          Żegalski            |Warszawa            |
|  34   | 1/8 B |  234  |Tomasz          Jaglarz             |BAWINEK             |
|       |       |       |Karolina        Such                |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT                         
                                 Liczba par:  34                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  X  X X   4|    4  18-23   |193|
|197|X X X        3|    3  24-25   |197|
|206|X XXX XX XX  8|    8   5-9   !|206|
|216|         X   1|    1  29-33   |216|
|219|X  XXXX      5|    5  15-17  !|219|
|220|             0|    0   34     |220|
|221|X     XX  X  4|    4  18-23   |221|
|222|XXX XX XX    7|    7  10-12  !|222|
|223|XX    XX X   5|    5  15-17  !|223|
|224|XX X X XXXX  8|    8   5-9   !|224|
|225| X  XX    X  4|    4  18-23   |225|
|226| XX  XXXXXX  8|    8   5-9   !|226|
|227| X XX     X  4|    4  18-23   |227|
|228| XX          2|    2  26-28   |228|
|229|X XXXXXX XX  9|    9   1-4   !|229|
|231| X    X X    3|    3  24-25   |231|
|232|X XXX  XXX   7|    7  10-12  !|232|
|233|X XX XX XXX  8|    8   5-9   !|233|
|234|         X   1|    1  29-33   |234|
|235|XX XXX XX X  8|    8   5-9   !|235|
|236|X XXXXXXX X  9|    9   1-4   !|236|
|237| XX          2|    2  26-28   |237|
|238| X           1|    1  29-33   |238|
|239|  X XXX XX   6|    6  13-14  !|239|
|240|   X X  X X  4|    4  18-23   |240|
|241|XX X XXX     6|    6  13-14  !|241|
|242|    X        1|    1  29-33   |242|
|243|  X XX  XX   5|    5  15-17  !|243|
|244|  XX    X X  4|    4  18-23   |244|
|245|   X  X      2|    2  26-28   |245|
|246|X X  XX XXX  7|    7  10-12  !|246|
|247|XX XX XXXXX  9|    9   1-4   !|247|
|248|       X     1|    1  29-33   |248|
|249| XXX XXXXXX  9|    9   1-4   !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XX XXXXX  9|    9    1    !|193|
|197|X X XX    X  5|    5   8-9    |197|
|216|XX    XX XX  6|    6   5-7   !|216|
|220|  XXX XX X   6|    6   5-7   !|220|
|221|X  X XXXXXX  8|    8   2-3   !|221|
|225| X  XX    X  4|    4  10-11   |225|
|227|  XXX XXX X  7|    7    4    !|227|
|228| X           1|    1  15-16   |228|
|231| XXX   XXX   6|    6   5-7   !|231|
|234|             0|    0   17     |234|
|237|X    XX  X   4|    4  10-11   |237|
|238| X           1|    1  15-16   |238|
|240| XXX X  X    5|    5   8-9    |240|
|242|    X   X    2|    2  13-14   |242|
|244|X XXXX  XXX  8|    8   2-3   !|244|
|245|X    X       2|    2  13-14   |245|
|248|  X   XX     3|    3   12     |248|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  XX  X X  5|    5   9-14  !|193|
|206|XXXXXXXX  X  9|    9   2-4   !|206|
|216| XX       X  3|    3  20-24   |216|
|219|X      X X   3|    3  20-24   |219|
|220|X X X     X  4|    4  15-19   |220|
|221|       X XX  3|    3  20-24   |221|
|222|XXXX XX XX   8|    8   5-6   !|222|
|223|X   XXX   X  5|    5   9-14  !|223|
|224| XX     X    3|    3  20-24   |224|
|226|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !|226|
|227| X  X    XX  4|    4  15-19   |227|
|229|     XXX     3|    3  20-24   |229|
|231|X X XX  X    5|    5   9-14  !|231|
|232|X  XX XX     5|    5   9-14  !|232|
|233| X X   X X   4|    4  15-19   |233|
|235|    X XX X   4|    4  15-19   |235|
|236|X XX XXXXX   8|    8   5-6   !|236|
|239|  X  XX XX   5|    5   9-14  !|239|
|241|XXXXXXXX  X  9|    9   2-4   !|241|
|243|XX XXX  XX   7|    7   7-8   !|243|
|244|X XX  XXX X  7|    7   7-8   !|244|
|246| X X    X X  4|    4  15-19   |246|
|247| X X    XXX  5|    5   9-14  !|247|
|249| XXXXXXXXX   9|    9   2-4   !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X  X     X  3|    3   9-12   |193|
|206|     X X X   3|    3   9-12   |206|
|222|X X XXXXX    7|    7   2-4   !|222|
|223|    X XX  X  4|    4    8     |223|
|226|XXXXXXX XXX 10|   10    1    !|226|
|231|     X  X X  3|    3   9-12   |231|
|232| X X XX  X   5|    5   5-7   !|232|
|236|X XX  XXXX   7|    7   2-4   !|236|
|239|  X    X     2|    2  13-14   |239|
|241| X XX XX     5|    5   5-7   !|241|
|243|X         X  2|    2  13-14   |243|
|244|  XX    XXX  5|    5   5-7   !|244|
|247|XX XXX  XX   7|    7   2-4   !|247|
|249|XXX          3|    3   9-12   |249|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|222|65635334456 5.0|  5.0  5  |222|
|226|32263111215 1.0|  1.0  1  |226|
|232|24446522541 4.0|  4.0  4  |232|
|236|11311455133 2.0|  2.0  2  |236|
|241|56154666662 6.0|  6.0  6  |241|
|244|77777777777 7.0|  7.0  7  |244|
|247|43522243324 3.0|  3.0  3  |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP                         
                  Liczba wszystkich par:  34,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  226  |Jakub           Adamcewicz          |GRACJA              |
|       |       |       |Wiktoria        Krynicka            |Zielona Góra        |
|   2   |   F   |  236  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   3   |   F   |  223  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   4   |   F   |  235  |Adrian          Janas               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Weronika        Blukacz             |Łódź                |
|   5   |   F   |  240  |Kamil           Micał               |DŻET                |
|       |       |       |Małgorzata      Krytak              |Rzeszów-Boguchw     |
|   6   |   F   |  241  |Szymon          Panachida           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Marika          Zawadzka            |Szczecin            |
|  7-9  | 1/2 F |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|  7-9  | 1/2 F |  221  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  7-9  | 1/2 F |  222  |Damian          Kramski             |GRACJA              |
|       |       |       |Alicja          Skorupka            |Zielona Góra        |
| 10-12 | 1/2 F |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
| 10-12 | 1/2 F |  243  |Adam            Płuciennik          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Klaudia         Marcinkiewicz       |Siemianowice        |
| 10-12 | 1/2 F |  247  |Mikołaj         Talik               |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Langier             |Jaworzno            |
|  13   | 1/2 F |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
| 14-15 | 1/4 F |  244  |Rafał           Rydz                |LIDER               |
|       |       |       |Anna            Rubacha             |Lublin              |
| 14-15 | 1/4 F |  249  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
| 16-19 | 1/4 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 16-19 | 1/4 F |  224  |Michał          Puszka              |LIDER               |
|       |       |       |Izabela         Nasalska            |Lublin              |
| 16-19 | 1/4 F |  233  |Krzysztof Marci Hamulecki           |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Oliwia          Niepsujewicz        |Oława               |
| 16-19 | 1/4 F |  239  |Mateusz         Maślanka            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Julita          Rudkowska           |Wrocław             |
|  20   | 1/4 F |  231  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
| 21-24 | 1/4 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 21-24 | 1/4 F |  229  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
| 21-24 | 1/4 F |  232  |Tomasz          Gura                |AKSEL               |
|       |       |       |Klaudia         Wilk                |Rzeszów             |
| 21-24 | 1/4 F |  246  |Michał          Szlachtowski        |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Fajkis              |Jaworzno            |
|  25   | 1/8 B |  225  |Kamil           Zawistowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Kinga           Szemiel             |Wrocław             |
| 26-29 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 26-29 | 1/8 B |  227  |Jakub           Bielecki            |EM STUDIO           |
|       |       |       |Katarzyna       Winiarska           |Opole Lubelskie     |
| 26-29 | 1/8 B |  237  |Mateusz         Kunda               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Karolina        Półtorak            |                    |
| 26-29 | 1/8 B |  238  |Przemysław      Maciejewski         |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Alicja          Żegalski            |Warszawa            |
|  30   | 1/8 B |  242  |Jeremi          Przygoda            |FORUM               |
|       |       |       |Magda           Łach                |Zabrze              |
| 31-32 | 1/8 B |  228  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 31-32 | 1/8 B |  248  |Konrad          Tołpa               |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Grzelaczyk          |Wrocław             |
| 33-34 | 1/8 B |  234  |Tomasz          Jaglarz             |BAWINEK             |
|       |       |       |Karolina        Such                |Kraków              |
| 33-34 | 1/8 B |  245  |Kamil           Sowa                |RONDO               |
|       |       |       |Izabela         Kolarczyk           |Rybnik              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP                        
                                 Liczba par:  34                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX  XXX X X  7|    7   8-9   !|193|
|197|X X XX X X   6|    6  10-13  !|197|
|206|X XXXXXX  X  8|    8   2-7   !|206|
|216|     X   X   2|    2  28-31   |216|
|219|   XX XX     4|    4  20-25   |219|
|220|X  X  XX     4|    4  20-25   |220|
|221|X XX  X  XX  6|    6  10-13  !|221|
|222| XXXXX XX    7|    7   8-9   !|222|
|223| X   XX XXX  6|    6  10-13  !|223|
|224|XX X   X  X  5|    5  14-19  !|224|
|225| X  XX    X  4|    4  20-25   |225|
|226| XXX XXXXX   8|    8   2-7   !|226|
|227|   XX    XX  4|    4  20-25   |227|
|228| X       X   2|    2  28-31   |228|
|229| XXXX XX XX  8|    8   2-7   !|229|
|231| X    X X    3|    3  26-27   |231|
|232|XXXXX   XXX  8|    8   2-7   !|232|
|233|XX   X X X   5|    5  14-19  !|233|
|234|             0|    0   34     |234|
|235|XXXXXXXXX    9|    9    1    !|235|
|236|X X XXXXX X  8|    8   2-7   !|236|
|237|X X       X  3|    3  26-27   |237|
|238|X         X  2|    2  28-31   |238|
|239| XX XX  X    5|    5  14-19  !|239|
|240| X XX   XX   5|    5  14-19  !|240|
|241|XX    XX     4|    4  20-25   |241|
|242|         X   1|    1  32-33   |242|
|243|  X XX  XX   5|    5  14-19  !|243|
|244|  XXX X X X  6|    6  10-13  !|244|
|245|     X   X   2|    2  28-31   |245|
|246|X      XX X  4|    4  20-25   |246|
|247|X XX  XXXXX  8|    8   2-7   !|247|
|248|      X      1|    1  32-33   |248|
|249|  XX X XX    5|    5  14-19  !|249|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|216|XX X         3|    3   7-10   |216|
|219|X XXXXXX     7|    7   2-4   !|219|
|220| XXX X XXXX  8|    8    1    !|220|
|225| XX XX       4|    4    6     |225|
|227|   XX     X  3|    3   7-10   |227|
|228| X           1|    1  12-13   |228|
|231|XX    XXXXX  7|    7   2-4   !|231|
|234|             0|    0  14-15   |234|
|237|      X XX   3|    3   7-10   |237|
|238|     X   XX  3|    3   7-10   |238|
|241|X XXX XX     6|    6    5    !|241|
|242|    X   X    2|    2   11     |242|
|245|             0|    0  14-15   |245|
|246|  X  XXXXXX  7|    7   2-4   !|246|
|248|X            1|    1  12-13   |248|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XX XX  XXX  7|    7    7    !|193|
|197|XX XXXXXXX   9|    9   2-3   !|197|
|206| XXX XX   X  6|    6   8-13  !|206|
|219|X      X XX  4|    4  16-19   |219|
|220|    X     X  2|    2  21-24   |220|
|221|  X  XXX XX  6|    6   8-13  !|221|
|222| XX XXXXXX   8|    8   4-6   !|222|
|223|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !|223|
|224|X     XX  X  4|    4  16-19   |224|
|226|X XXXXX XXX  9|    9   2-3   !|226|
|229|X        X   2|    2  21-24   |229|
|231|     X  X X  3|    3   20     |231|
|232| X X         2|    2  21-24   |232|
|233| X X   X X   4|    4  16-19   |233|
|235|XXX   X XX   6|    6   8-13  !|235|
|236|X  XXXXXXX   8|    8   4-6   !|236|
|239|  X  XXX     4|    4  16-19   |239|
|240|XXXXX  X     6|    6   8-13  !|240|
|241| XXXX XX     6|    6   8-13  !|241|
|243|X  XXX  X X  6|    6   8-13  !|243|
|244|  XX  X X X  5|    5  14-15   |244|
|246|  X     X    2|    2  21-24   |246|
|247|XX XXX  XXX  8|    8   4-6   !|247|
|249|XXX X  X     5|    5  14-15   |249|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XXX    X  5|    5   7-9    |193|
|197|X     XX  X  4|    4  10-12   |197|
|206| X           1|    1   13     |206|
|221| XXX X   X   5|    5   7-9    |221|
|222|  X  XXXX    5|    5   7-9    |222|
|223|XX  XXXX  X  7|    7   1-2   !|223|
|226|  X XXX XXX  7|    7   1-2   !|226|
|235|XXX     XXX  6|    6   3-6   !|235|
|236|X  X  XXXX   6|    6   3-6   !|236|
|240|X XXX  XX    6|    6   3-6   !|240|
|241| XXXX X  X   6|    6   3-6   !|241|
|243|X      X XX  4|    4  10-12   |243|
|247|   XXX  X    4|    4  10-12   |247|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|223|35113525531 3.0|  3.0  3  |223|
|226|21265111415 1.0|  1.0  1  |226|
|235|63656232242 4.0|  4.0  4  |235|
|236|12422353123 2.0|  2.0  2  |236|
|240|54541446354 5.0|  5.0  5  |240|
|241|46334664666 6.0|  6.0  6  |241|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA                        
                  Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  209  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   2   |   F   |  204  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   3   |   F   |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|   4   |   F   |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|   5   |   F   |  202  |Filip           Kuczyński           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Szczukiewicz        |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |  212  |Bartosz         Polański            |IGLICA              |
|       |       |       |Natalia         Laska               |Wrocław             |
|  7-10 | 1/2 F |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
|  7-10 | 1/2 F |  194  |Mateusz         Góra                |IMPULS              |
|       |       |       |Anna            Baniusiewicz        |Chorzów             |
|  7-10 | 1/2 F |  207  |Jan             Marcinkowski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Patrycja        Urban               |Warszawa            |
|  7-10 | 1/2 F |  276  |Mateusz         Oleksik             |MISTRAL             |
|       |       |       |Laura           Wojciuch            |Tarnowskie Góry     |
| 11-12 | 1/2 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 11-12 | 1/2 F |  195  |Norbert         Głogosz             |ETIUDA              |
|       |       |       |Klaudia         Zielińska           |Radomsko            |
|  13   | 1/2 F |  201  |Karol           Kreczko             |MARENGO             |
|       |       |       |Oliwia          Marcinkiewicz       |Dąbrowa Górnicz     |
| 14-17 | 1/4 F |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 14-17 | 1/4 F |  198  |Nikodem         Kakakis             |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Katarzyna       Dominek             |                    |
| 14-17 | 1/4 F |  211  |Dominik         Piechota            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Katarzyna       Żółkiewska          |Dobrzeń Wielki      |
| 14-17 | 1/4 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 18-20 | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
| 18-20 | 1/4 F |  199  |Amadeusz        Kliminowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Aleksandra      Lisowiec            |Wrocław             |
| 18-20 | 1/4 F |  205  |Mateusz         Majcher             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Estera          Gromaszek           |Lublin              |
| 21-25 | 1/4 F |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 21-25 | 1/4 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 21-25 | 1/4 F |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 21-25 | 1/4 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 21-25 | 1/4 F |  213  |Krzysztof       Richter             |Dancers United      |
|       |       |       |Vladyslava      Gordeziani          |WARSZAWA            |
| 26-28 | 1/4 F |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
| 26-28 | 1/4 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 26-28 | 1/4 F |  208  |Paweł           Mertuszka           |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika Iwona    Łuc                 |Kraków              |
| 29-30 | 1/4 F |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 29-30 | 1/4 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 31-36 | 1/8 B |  196  |Karol           Jagielski           |DUET                |
|       |       |       |Milena          Kowalczyk           |Warszawa            |
| 31-36 | 1/8 B |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
| 31-36 | 1/8 B |  210  |Mariusz         Noworyta            |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
| 31-36 | 1/8 B |  214  |Andreas         Sobania             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Daria           Arczyńska           |Opole               |
| 31-36 | 1/8 B |  215  |Adam            Szczypczyk          |ArtDance            |
|       |       |       |Gabriela        Jaworek             |Kraków              |
| 31-36 | 1/8 B |  218  |Kamil           Talik               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Paulina         Gwóźdź              |Bielsko-Biała       |
| 37-44 | 1/8 B |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
| 37-44 | 1/8 B |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 37-44 | 1/8 B |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 37-44 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 37-44 | 1/8 B |  190  |Krystian        Bendinger           |JEDYNKA             |
|       |       |       |Adrianna        Rakowiecka          |Łódź                |
| 37-44 | 1/8 B |  192  |Kamil           Czarnik             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Julia           Kawa                |Sosnowiec           |
| 37-44 | 1/8 B |  203  |Radosław        Kutyła              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Dominika        Sarnowska           |Stalowa Wola        |
| 37-44 | 1/8 B |  217  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
| 45-47 | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
| 45-47 | 1/8 B |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 45-47 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
|  48   | 1/8 B |  200  |Jakub           Konarzewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Nikola          Kot                 |Szczecin            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA                       
                                 Liczba par:  48                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XXX          3|    3  22-33   |110|
|118|             0|    0  42-48   |118|
|119|X            1|    1  39-41   |119|
|120| X XX   X    4|    4  14-21   |120|
|121|    XX    X  3|    3  22-33   |121|
|122|  X XX XX X  6|    6   9-12  !|122|
|154|    X   X X  3|    3  22-33   |154|
|155|    XX  X    3|    3  22-33   |155|
|156|             0|    0  42-48   |156|
|157| XXX X XX    6|    6   9-12  !|157|
|158|             0|    0  42-48   |158|
|159|      XX  X  3|    3  22-33   |159|
|160| XXXXXXXXX   9|    9   1-4   !|160|
|161| X X  X   X  4|    4  14-21   |161|
|162|    X    X   2|    2  34-38   |162|
|163| X    X      2|    2  34-38   |163|
|164| X    XX X   4|    4  14-21   |164|
|190|             0|    0  42-48   |190|
|192|     X    X  2|    2  34-38   |192|
|193|XXXX XXXX X  9|    9   1-4   !|193|
|194|  XXX  XXX   6|    6   9-12  !|194|
|195|X XX     X   4|    4  14-21   |195|
|196|             0|    0  42-48   |196|
|197| X XXXXXXXX  9|    9   1-4   !|197|
|198|      X XX   3|    3  22-33   |198|
|199|X     X   X  3|    3  22-33   |199|
|200|             0|    0  42-48   |200|
|201| X  X     X  3|    3  22-33   |201|
|202|XXX XXXX XX  9|    9   1-4   !|202|
|203|   X   X X   3|    3  22-33   |203|
|204|X  XX XXXXX  8|    8   5-6   !|204|
|205|X  XX        3|    3  22-33   |205|
|206|X    XX      3|    3  22-33   |206|
|207|X X XX       4|    4  14-21   |207|
|208|    X   X    2|    2  34-38   |208|
|209|  XX XX XXX  7|    7   7-8   !|209|
|210|   X         1|    1  39-41   |210|
|211|XXXX  XXXX   8|    8   5-6   !|211|
|212|X X XX XXX   7|    7   7-8   !|212|
|213|  X  X  XX   4|    4  14-21   |213|
|214|      X      1|    1  39-41   |214|
|215| X        X  2|    2  34-38   |215|
|216|             0|    0  42-48   |216|
|217| X X   X  X  4|    4  14-21   |217|
|218|XXX  X       4|    4  14-21   |218|
|219|XXX   XX  X  6|    6   9-12  !|219|
|220|X X      X   3|    3  22-33   |220|
|276|X  X X X X   5|    5   13    !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX   X X     4|    4  10-17  !|110|
|118|  X X        2|    2  24-31   |118|
|119|X            1|    1  32-34   |119|
|120| XX X  XXX   6|    6   3-5   !|120|
|121| X   X       2|    2  24-31   |121|
|154|   XXXXX  X  6|    6   3-5   !|154|
|155|  X  X  XXX  5|    5   6-9   !|155|
|156|X   X XXX    5|    5   6-9   !|156|
|158|    X   X    2|    2  24-31   |158|
|159|  X   XX  X  4|    4  10-17  !|159|
|161|    X X      2|    2  24-31   |161|
|162|   X         1|    1  32-34   |162|
|163|XX X  X      4|    4  10-17  !|163|
|164|XXX    XXXX  7|    7   1-2   !|164|
|190|     X X     2|    2  24-31   |190|
|192| X     X     2|    2  24-31   |192|
|195| XXX    X X  5|    5   6-9   !|195|
|196|X X     X    3|    3  18-23   |196|
|198|   X  X XX   4|    4  10-17  !|198|
|199|X    XX   X  4|    4  10-17  !|199|
|200|             0|    0   35     |200|
|201| XXX   X  X  5|    5   6-9   !|201|
|203|   X     X   2|    2  24-31   |203|
|205|X XX      X  4|    4  10-17  !|205|
|206|  X  X    X  3|    3  18-23   |206|
|207|X  XXXXX X   7|    7   1-2   !|207|
|208|X   XXX XX   6|    6   3-5   !|208|
|210| X X   X     3|    3  18-23   |210|
|213|   X XX  X   4|    4  10-17  !|213|
|214|     XX  X   3|    3  18-23   |214|
|215| X       XX  3|    3  18-23   |215|
|216|    X        1|    1  32-34   |216|
|217|    X     X  2|    2  24-31   |217|
|218| XX     X    3|    3  18-23   |218|
|220|X   X   XX   4|    4  10-17  !|220|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| X        X  2|    2  21-25   |110|
|120|   X         1|    1  26-28   |120|
|122|     X  XX   3|    3  18-20   |122|
|154|XX  X   X    4|    4  14-17   |154|
|155|     X X     2|    2  21-25   |155|
|156|             0|    0  29-30   |156|
|157| X X   X XX  5|    5  12-13  !|157|
|159|  X          1|    1  26-28   |159|
|160| X  XXX  X   5|    5  12-13  !|160|
|163|X         X  2|    2  21-25   |163|
|164| X        X  2|    2  21-25   |164|
|193| XXXXX  XXX  8|    8   4-6   !|193|
|194|   XXXXXXX   7|    7    7    !|194|
|195| X  X XXXX   6|    6   8-11  !|195|
|197|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !|197|
|198|X XX   X     4|    4  14-17   |198|
|199|       XXX   3|    3  18-20   |199|
|201| X  X XX XX  6|    6   8-11  !|201|
|202|X XXXX XXXX  9|    9    3    !|202|
|204|X XXXXXXX    8|    8   4-6   !|204|
|205|X XX         3|    3  18-20   |205|
|207|XXX X X X    6|    6   8-11  !|207|
|208|      X      1|    1  26-28   |208|
|209|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !|209|
|211| XX  X    X  4|    4  14-17   |211|
|212|X XX XXXXX   8|    8   4-6   !|212|
|213|  XX         2|    2  21-25   |213|
|219|X     XX  X  4|    4  14-17   |219|
|220|             0|    0  29-30   |220|
|276|X   XXX  XX  6|    6   8-11  !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|157| X        X  2|    2  11-12   |157|
|160| X   XX  X   4|    4   7-10   |160|
|193| XX XX XXXX  8|    8   2-3   !|193|
|194|  XX X  X    4|    4   7-10   |194|
|195| X  X        2|    2  11-12   |195|
|197|XXX XXXX X   8|    8   2-3   !|197|
|201|       X     1|    1   13     |201|
|202| X X X XXXX  7|    7   4-5   !|202|
|204|X  X  X XXX  6|    6    6    !|204|
|207|X XXX        4|    4   7-10   |207|
|209|X XXXXXXX X  9|    9    1    !|209|
|212|X XX  XXXX   7|    7   4-5   !|212|
|276|X   X X   X  4|    4   7-10   |276|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|66315441523 4.0|  4.0  4  |193|
|197|25433363161 3.0|  3.0  3  |197|
|202|53164535454 5.0|  5.0  5  |202|
|204|42252212246 2.0|  2.0  2  |204|
|209|11521124312 1.0|  1.0  1  |209|
|212|34646656635 6.0|  6.0  6  |212|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|   2   |   F   |  209  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   3   |   F   |  204  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   4   |   F   |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|   5   |   F   |  202  |Filip           Kuczyński           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Szczukiewicz        |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |  211  |Dominik         Piechota            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Katarzyna       Żółkiewska          |Dobrzeń Wielki      |
|   7   | 1/2 F |  276  |Mateusz         Oleksik             |MISTRAL             |
|       |       |       |Laura           Wojciuch            |Tarnowskie Góry     |
|  8-10 | 1/2 F |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
|  8-10 | 1/2 F |  212  |Bartosz         Polański            |IGLICA              |
|       |       |       |Natalia         Laska               |Wrocław             |
|  8-10 | 1/2 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
|  11   | 1/2 F |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
|  12   | 1/2 F |  208  |Paweł           Mertuszka           |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika Iwona    Łuc                 |Kraków              |
|  13   | 1/2 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
|  14   | 1/4 F |  194  |Mateusz         Góra                |IMPULS              |
|       |       |       |Anna            Baniusiewicz        |Chorzów             |
| 15-22 | 1/4 F |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
| 15-22 | 1/4 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 15-22 | 1/4 F |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 15-22 | 1/4 F |  195  |Norbert         Głogosz             |ETIUDA              |
|       |       |       |Klaudia         Zielińska           |Radomsko            |
| 15-22 | 1/4 F |  198  |Nikodem         Kakakis             |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Katarzyna       Dominek             |                    |
| 15-22 | 1/4 F |  201  |Karol           Kreczko             |MARENGO             |
|       |       |       |Oliwia          Marcinkiewicz       |Dąbrowa Górnicz     |
| 15-22 | 1/4 F |  215  |Adam            Szczypczyk          |ArtDance            |
|       |       |       |Gabriela        Jaworek             |Kraków              |
| 15-22 | 1/4 F |  218  |Kamil           Talik               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Paulina         Gwóźdź              |Bielsko-Biała       |
|  23   | 1/4 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  24   | 1/4 F |  207  |Jan             Marcinkowski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Patrycja        Urban               |Warszawa            |
| 25-28 | 1/8 B |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 25-28 | 1/8 B |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 25-28 | 1/8 B |  199  |Amadeusz        Kliminowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Aleksandra      Lisowiec            |Wrocław             |
| 25-28 | 1/8 B |  205  |Mateusz         Majcher             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Estera          Gromaszek           |Lublin              |
| 29-33 | 1/8 B |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 29-33 | 1/8 B |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 29-33 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 29-33 | 1/8 B |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
| 29-33 | 1/8 B |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 34-39 | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
| 34-39 | 1/8 B |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 34-39 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 34-39 | 1/8 B |  203  |Radosław        Kutyła              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Dominika        Sarnowska           |Stalowa Wola        |
| 34-39 | 1/8 B |  213  |Krzysztof       Richter             |Dancers United      |
|       |       |       |Vladyslava      Gordeziani          |WARSZAWA            |
| 34-39 | 1/8 B |  217  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
| 40-48 | 1/8 B |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
| 40-48 | 1/8 B |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 40-48 | 1/8 B |  190  |Krystian        Bendinger           |JEDYNKA             |
|       |       |       |Adrianna        Rakowiecka          |Łódź                |
| 40-48 | 1/8 B |  192  |Kamil           Czarnik             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Julia           Kawa                |Sosnowiec           |
| 40-48 | 1/8 B |  196  |Karol           Jagielski           |DUET                |
|       |       |       |Milena          Kowalczyk           |Warszawa            |
| 40-48 | 1/8 B |  200  |Jakub           Konarzewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Nikola          Kot                 |Szczecin            |
| 40-48 | 1/8 B |  210  |Mariusz         Noworyta            |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
| 40-48 | 1/8 B |  214  |Andreas         Sobania             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Daria           Arczyńska           |Opole               |
| 40-48 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA                          
                                 Liczba par:  48                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|       X  X  2|    2  27-32   |110|
|118|             0|    0  45-48   |118|
|119|X            1|    1  33-44   |119|
|120|XXXX     XX  6|    6  11-12  !|120|
|121|     X       1|    1  33-44   |121|
|122|  XX XX X    5|    5  13-19  !|122|
|154|  X   X   X  3|    3  23-26   |154|
|155|     X  X    2|    2  27-32   |155|
|156|X   XX X     4|    4  20-22   |156|
|157|       X     1|    1  33-44   |157|
|158| XX          2|    2  27-32   |158|
|159|    X  X  X  3|    3  23-26   |159|
|160|  XXXXXXXX   8|    8   4-7   !|160|
|161|      X      1|    1  33-44   |161|
|162|XXXXX X X    7|    7   8-10  !|162|
|163|XX    X      3|    3  23-26   |163|
|164| X           1|    1  33-44   |164|
|190|             0|    0  45-48   |190|
|192|     X       1|    1  33-44   |192|
|193|XXXXXX XXXX 10|   10    1    !|193|
|194|       X     1|    1  33-44   |194|
|195|XX XXX  XXX  8|    8   4-7   !|195|
|196|             0|    0  45-48   |196|
|197|XXXXXX XX X  9|    9   2-3   !|197|
|198|  XX  X XX   5|    5  13-19  !|198|
|199|       X  X  2|    2  27-32   |199|
|200|             0|    0  45-48   |200|
|201| XXX X X  X  6|    6  11-12  !|201|
|202|XXX XXXX XX  9|    9   2-3   !|202|
|203|  X          1|    1  33-44   |203|
|204|X   X  XX X  5|    5  13-19  !|204|
|205|X XX     X   4|    4  20-22   |205|
|206|     X       1|    1  33-44   |206|
|207|  X X X  XX  5|    5  13-19  !|207|
|208|X   X X XX   5|    5  13-19  !|208|
|209|X  XXXXXXX   8|    8   4-7   !|209|
|210|   X     X   2|    2  27-32   |210|
|211|XX X XX X X  7|    7   8-10  !|211|
|212|    XX XXX   5|    5  13-19  !|212|
|213| X X  X  X   4|    4  20-22   |213|
|214|      X      1|    1  33-44   |214|
|215| X XX   XX   5|    5  13-19  !|215|
|216|       X     1|    1  33-44   |216|
|217|  X X     X  3|    3  23-26   |217|
|218|XXX X  XXXX  8|    8   4-7   !|218|
|219| X    X      2|    2  27-32   |219|
|220|          X  1|    1  33-44   |220|
|276|XX X XX XX   7|    7   8-10  !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XXX          3|    3   6-9    |110|
|118|             0|    0  21-29   |118|
|119|X            1|    1  15-20   |119|
|121|  X          1|    1  15-20   |121|
|154| X X     XX  4|    4   4-5   !|154|
|155|     X  X    2|    2  10-14   |155|
|156|   X   X     2|    2  10-14   |156|
|157| XXXX XXX X  8|    8    1    !|157|
|158|             0|    0  21-29   |158|
|159|    X XXX    4|    4   4-5   !|159|
|161|    X X      2|    2  10-14   |161|
|163| X           1|    1  15-20   |163|
|164|X      X X   3|    3   6-9    |164|
|190|             0|    0  21-29   |190|
|192|             0|    0  21-29   |192|
|194|   XXXX  XX  6|    6    2    !|194|
|196|             0|    0  21-29   |196|
|199|X     X   X  3|    3   6-9    |199|
|200|             0|    0  21-29   |200|
|203|         X   1|    1  15-20   |203|
|205|X X X        3|    3   6-9    |205|
|206|     X   X   2|    2  10-14   |206|
|210|             0|    0  21-29   |210|
|213|     X       1|    1  15-20   |213|
|214|             0|    0  21-29   |214|
|216|             0|    0  21-29   |216|
|217|       X     1|    1  15-20   |217|
|219| X X X  X X  5|    5    3    !|219|
|220|  X     X    2|    2  10-14   |220|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|120| X       XX  3|    3  15-22   |120|
|122| XX XX X     5|    5  10-13  !|122|
|154|XXXX    X    5|    5  10-13  !|154|
|157|    X X      2|    2   23     |157|
|159|  X    XX    3|    3  15-22   |159|
|160|X XXXXXX XX  9|    9   4-7   !|160|
|162| X   X X     3|    3  15-22   |162|
|193|XX XXXX XXX  9|    9   4-7   !|193|
|194|  X XX  X    4|    4   14     |194|
|195|   XX X      3|    3  15-22   |195|
|197|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|197|
|198| XX    X     3|    3  15-22   |198|
|201|    X   X X  3|    3  15-22   |201|
|202|XX XXXX XXX  9|    9   4-7   !|202|
|204|X XX XXXXXX  9|    9   4-7   !|204|
|207|   X         1|    1   24     |207|
|208|XXXX      X  5|    5  10-13  !|208|
|209|X XXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|209|
|211|XXX  X  XXX  7|    7   8-9   !|211|
|212|XXXXXXXXXX  10|   10   2-3   !|212|
|215|      XXX    3|    3  15-22   |215|
|218| X X     X   3|    3  15-22   |218|
|219|X     XX XX  5|    5  10-13  !|219|
|276|X   XXXX XX  7|    7   8-9   !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|122|     X       1|    1   13     |122|
|154| X X    X    3|    3   11     |154|
|160|XX   X   X   4|    4   8-10   |160|
|193| XX XXX XXX  8|    8    1    !|193|
|197|X XXXXX  X   7|    7   2-6   !|197|
|202|X    XXXXXX  7|    7   2-6   !|202|
|204| X XX X XXX  7|    7   2-6   !|204|
|208|  X    X     2|    2   12     |208|
|209|  XXX XXX X  7|    7   2-6   !|209|
|211|XXXX X X  X  7|    7   2-6   !|211|
|212|X  XX  X     4|    4   8-10   |212|
|219| XX    X  X  4|    4   8-10   |219|
|276|X   X X XX   5|    5    7     |276|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|51243644322 4.0|  4.0  4  |193|
|197|26422155161 1.0|  1.0  1  |197|
|202|64155463654 5.0|  5.0  5  |202|
|204|32514232246 3.0|  3.0  3  |204|
|209|13331311513 2.0|  2.0  2  |209|
|211|45666526435 6.0|  6.0  6  |211|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  209  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   2   |   F   |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|   3   |   F   |  211  |Dominik         Piechota            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Katarzyna       Żółkiewska          |Dobrzeń Wielki      |
|   4   |   F   |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|   5   |   F   |  202  |Filip           Kuczyński           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Szczukiewicz        |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
|  7-8  | 1/2 F |  195  |Norbert         Głogosz             |ETIUDA              |
|       |       |       |Klaudia         Zielińska           |Radomsko            |
|  7-8  | 1/2 F |  204  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|  9-11 | 1/2 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  9-11 | 1/2 F |  212  |Bartosz         Polański            |IGLICA              |
|       |       |       |Natalia         Laska               |Wrocław             |
|  9-11 | 1/2 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 12-13 | 1/2 F |  208  |Paweł           Mertuszka           |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika Iwona    Łuc                 |Kraków              |
| 12-13 | 1/2 F |  276  |Mateusz         Oleksik             |MISTRAL             |
|       |       |       |Laura           Wojciuch            |Tarnowskie Góry     |
|  14   | 1/2 F |  199  |Amadeusz        Kliminowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Aleksandra      Lisowiec            |Wrocław             |
|  15   | 1/2 F |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
| 16-19 | 1/4 F |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 16-19 | 1/4 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 16-19 | 1/4 F |  194  |Mateusz         Góra                |IMPULS              |
|       |       |       |Anna            Baniusiewicz        |Chorzów             |
| 16-19 | 1/4 F |  218  |Kamil           Talik               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Paulina         Gwóźdź              |Bielsko-Biała       |
| 20-21 | 1/4 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 20-21 | 1/4 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 22-23 | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
| 22-23 | 1/4 F |  198  |Nikodem         Kakakis             |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Katarzyna       Dominek             |                    |
|  24   | 1/4 F |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
| 25-28 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 25-28 | 1/8 B |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 25-28 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 25-28 | 1/8 B |  207  |Jan             Marcinkowski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Patrycja        Urban               |Warszawa            |
| 29-31 | 1/8 B |  190  |Krystian        Bendinger           |JEDYNKA             |
|       |       |       |Adrianna        Rakowiecka          |Łódź                |
| 29-31 | 1/8 B |  196  |Karol           Jagielski           |DUET                |
|       |       |       |Milena          Kowalczyk           |Warszawa            |
| 29-31 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 32-37 | 1/8 B |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 32-37 | 1/8 B |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 32-37 | 1/8 B |  201  |Karol           Kreczko             |MARENGO             |
|       |       |       |Oliwia          Marcinkiewicz       |Dąbrowa Górnicz     |
| 32-37 | 1/8 B |  205  |Mateusz         Majcher             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Estera          Gromaszek           |Lublin              |
| 32-37 | 1/8 B |  214  |Andreas         Sobania             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Daria           Arczyńska           |Opole               |
| 32-37 | 1/8 B |  215  |Adam            Szczypczyk          |ArtDance            |
|       |       |       |Gabriela        Jaworek             |Kraków              |
| 38-43 | 1/8 B |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
| 38-43 | 1/8 B |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 38-43 | 1/8 B |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 38-43 | 1/8 B |  192  |Kamil           Czarnik             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Julia           Kawa                |Sosnowiec           |
| 38-43 | 1/8 B |  210  |Mariusz         Noworyta            |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
| 38-43 | 1/8 B |  213  |Krzysztof       Richter             |Dancers United      |
|       |       |       |Vladyslava      Gordeziani          |WARSZAWA            |
| 44-48 | 1/8 B |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 44-48 | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
| 44-48 | 1/8 B |  200  |Jakub           Konarzewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Nikola          Kot                 |Szczecin            |
| 44-48 | 1/8 B |  203  |Radosław        Kutyła              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Dominika        Sarnowska           |Stalowa Wola        |
| 44-48 | 1/8 B |  217  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA                          
                                 Liczba par:  48                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX     X X   4|    4  17-26   |110|
|118| X           1|    1  34-41   |118|
|119|             0|    0  42-48   |119|
|120| XX      XX  4|    4  17-26   |120|
|121|     X X     2|    2  31-33   |121|
|122|    XX  X X  4|    4  17-26   |122|
|154| XX X XX X   6|    6   7-9   !|154|
|155|  X  X  XX   4|    4  17-26   |155|
|156|X     XX     3|    3  27-30   |156|
|157|  XX XXX  X  6|    6   7-9   !|157|
|158|             0|    0  42-48   |158|
|159|      XX  X  3|    3  27-30   |159|
|160|  XXXXXXXXX  9|    9   4-6   !|160|
|161|XX XX        4|    4  17-26   |161|
|162|X  XX   X    4|    4  17-26   |162|
|163|XX           2|    2  31-33   |163|
|164| XX   XX X   5|    5  10-16  !|164|
|190|             0|    0  42-48   |190|
|192|          X  1|    1  34-41   |192|
|193|XXXXXX XX X  9|    9   4-6   !|193|
|194|X  X XX   X  5|    5  10-16  !|194|
|195|X  XX   X    4|    4  17-26   |195|
|196|X            1|    1  34-41   |196|
|197| XXXXXXXXXX 10|   10   1-3   !|197|
|198|   X  X XX   4|    4  17-26   |198|
|199|X    XX  XX  5|    5  10-16  !|199|
|200|             0|    0  42-48   |200|
|201| XXX         3|    3  27-30   |201|
|202|XXXXXXXX XX 10|   10   1-3   !|202|
|203|             0|    0  42-48   |203|
|204|  XXX   X X  5|    5  10-16  !|204|
|205|  X          1|    1  34-41   |205|
|206|X   XXX      4|    4  17-26   |206|
|207|   X X  X X  4|    4  17-26   |207|
|208|      X XX   3|    3  27-30   |208|
|209|XX XXXXXXX   9|    9   4-6   !|209|
|210| X           1|    1  34-41   |210|
|211|XXXXX XXXXX 10|   10   1-3   !|211|
|212|  X XX XX    5|    5  10-16  !|212|
|213|  X          1|    1  34-41   |213|
|214|             0|    0  42-48   |214|
|215|         X   1|    1  34-41   |215|
|216|    X  X     2|    2  31-33   |216|
|217|     X       1|    1  34-41   |217|
|218|XX  XX  X X  6|    6   7-9   !|218|
|219| XX    X XX  5|    5  10-16  !|219|
|220|             0|    0  42-48   |220|
|276|X  X  X XX   5|    5  10-16  !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|             0|    0  28-32   |110|
|118|X            1|    1  22-27   |118|
|119|             0|    0  28-32   |119|
|120| XX X  XXX   6|    6   2-3   !|120|
|121|    XX       2|    2  16-21   |121|
|122|   XXXXXX    6|    6   2-3   !|122|
|155|  X XX  XX   5|    5   4-8   !|155|
|156|X            1|    1  22-27   |156|
|158|  X          1|    1  22-27   |158|
|159|       X  X  2|    2  16-21   |159|
|161|X   X XX     4|    4   9-12   |161|
|162|X  X  X  X   4|    4   9-12   |162|
|163|XXX   X      4|    4   9-12   |163|
|190|  X   X   X  3|    3  13-15   |190|
|192| X           1|    1  22-27   |192|
|195|XX XXX  XXX  8|    8    1    !|195|
|196|X  X      X  3|    3  13-15   |196|
|198|    X XXXX   5|    5   4-8   !|198|
|200|             0|    0  28-32   |200|
|201|     X X     2|    2  16-21   |201|
|203|             0|    0  28-32   |203|
|205|     X X     2|    2  16-21   |205|
|206| XX   XX  X  5|    5   4-8   !|206|
|207|X  X X  X    4|    4   9-12   |207|
|208|   XX X XX   5|    5   4-8   !|208|
|210| X           1|    1  22-27   |210|
|213|   X         1|    1  22-27   |213|
|214|     X    X  2|    2  16-21   |214|
|215| X        X  2|    2  16-21   |215|
|216|  X      XX  3|    3  13-15   |216|
|217|             0|    0  28-32   |217|
|220| XXX    XX   5|    5   4-8   !|220|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|120|XX X  XX  X  6|    6   9-11  !|120|
|122|     X       1|    1  22-23   |122|
|154|X  XX     X  4|    4  16-19   |154|
|155| X X X       3|    3  20-21   |155|
|157| X XX  XXXX  7|    7   7-8   !|157|
|160|XXXXXXX  X   8|    8   4-6   !|160|
|164| XX    XX    4|    4  16-19   |164|
|193|XX  XXX XXX  8|    8   4-6   !|193|
|194|  X XX  X    4|    4  16-19   |194|
|195|X   XXX  X   5|    5  12-15  !|195|
|197|XXXXXXXX XX 10|   10    3    !|197|
|198|       X     1|    1  22-23   |198|
|199|X X    XX X  5|    5  12-15  !|199|
|202|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|202|
|204|   X  XXXXX  6|    6   9-11  !|204|
|206|             0|    0   24     |206|
|208|X XX X   X   5|    5  12-15  !|208|
|209|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|209|
|211| XX XXX X X  7|    7   7-8   !|211|
|212|  XX XXX X   6|    6   9-11  !|212|
|218|XX X    X    4|    4  16-19   |218|
|219|      XXXXX  5|    5  12-15  !|219|
|220| XX X        3|    3  20-21   |220|
|276|X X X XXXXX  8|    8   4-6   !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|120|             0|    0   15     |120|
|157|        XXX  3|    3   9-11   |157|
|160| X  XXX  X   5|    5    6    !|160|
|193| X XXX  X X  6|    6   4-5   !|193|
|195| X XX    X   4|    4   7-8    |195|
|197|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|197|
|199|       X     1|    1   14     |199|
|202| X XXXXXX X  8|    8   2-3   !|202|
|204|X     XXX    4|    4   7-8    |204|
|208|  X  X       2|    2  12-13   |208|
|209|X XXX XXX X  8|    8   2-3   !|209|
|211|XXX  X   XX  6|    6   4-5   !|211|
|212|   X  XX     3|    3   9-11   |212|
|219|X X      X   3|    3   9-11   |219|
|276|X X          2|    2  12-13   |276|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|35556366666 6.0|  6.0  6  |160|
|193|61145452325 4.0|  4.0  4  |193|
|197|24463134143 2.0|  2.0  2  |197|
|202|53224645551 5.0|  5.0  5  |202|
|209|12312211412 1.0|  1.0  1  |209|
|211|46631523234 3.0|  3.0  3  |211|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE                         
                  Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  209  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   2   |   F   |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|   3   |   F   |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|   4   |   F   |  202  |Filip           Kuczyński           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Szczukiewicz        |WARSZAWA            |
|   5   |   F   |  195  |Norbert         Głogosz             |ETIUDA              |
|       |       |       |Klaudia         Zielińska           |Radomsko            |
|   6   |   F   |  207  |Jan             Marcinkowski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Patrycja        Urban               |Warszawa            |
|  7-8  | 1/2 F |  204  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|  7-8  | 1/2 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
|   9   | 1/2 F |  212  |Bartosz         Polański            |IGLICA              |
|       |       |       |Natalia         Laska               |Wrocław             |
| 10-11 | 1/4 F |  194  |Mateusz         Góra                |IMPULS              |
|       |       |       |Anna            Baniusiewicz        |Chorzów             |
| 10-11 | 1/4 F |  201  |Karol           Kreczko             |MARENGO             |
|       |       |       |Oliwia          Marcinkiewicz       |Dąbrowa Górnicz     |
|  12   | 1/4 F |  276  |Mateusz         Oleksik             |MISTRAL             |
|       |       |       |Laura           Wojciuch            |Tarnowskie Góry     |
| 13-14 | 1/8 F |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 13-14 | 1/8 F |  211  |Dominik         Piechota            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Katarzyna       Żółkiewska          |Dobrzeń Wielki      |
| 15-17 | 1/8 F |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 15-17 | 1/8 F |  199  |Amadeusz        Kliminowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Aleksandra      Lisowiec            |Wrocław             |
| 15-17 | 1/8 F |  215  |Adam            Szczypczyk          |ArtDance            |
|       |       |       |Gabriela        Jaworek             |Kraków              |
| 18-22 | 1/8 F |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
| 18-22 | 1/8 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
| 18-22 | 1/8 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 18-22 | 1/8 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 18-22 | 1/8 F |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
| 23-24 | 1/8 F |  208  |Paweł           Mertuszka           |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika Iwona    Łuc                 |Kraków              |
| 23-24 | 1/8 F |  218  |Kamil           Talik               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Paulina         Gwóźdź              |Bielsko-Biała       |
| 25-26 | 1/8 F |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 25-26 | 1/8 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
|  27   | 1/8 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 28-29 |1/16 B |  205  |Mateusz         Majcher             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Estera          Gromaszek           |Lublin              |
| 28-29 |1/16 B |  210  |Mariusz         Noworyta            |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
| 30-35 |1/16 B |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 30-35 |1/16 B |  196  |Karol           Jagielski           |DUET                |
|       |       |       |Milena          Kowalczyk           |Warszawa            |
| 30-35 |1/16 B |  198  |Nikodem         Kakakis             |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Katarzyna       Dominek             |                    |
| 30-35 |1/16 B |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
| 30-35 |1/16 B |  213  |Krzysztof       Richter             |Dancers United      |
|       |       |       |Vladyslava      Gordeziani          |WARSZAWA            |
| 30-35 |1/16 B |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
| 36-43 |1/16 B |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 36-43 |1/16 B |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 36-43 |1/16 B |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 36-43 |1/16 B |  190  |Krystian        Bendinger           |JEDYNKA             |
|       |       |       |Adrianna        Rakowiecka          |Łódź                |
| 36-43 |1/16 B |  200  |Jakub           Konarzewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Nikola          Kot                 |Szczecin            |
| 36-43 |1/16 B |  203  |Radosław        Kutyła              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Dominika        Sarnowska           |Stalowa Wola        |
| 36-43 |1/16 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
| 36-43 |1/16 B |  217  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
| 44-48 |1/16 B |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
| 44-48 |1/16 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
| 44-48 |1/16 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 44-48 |1/16 B |  192  |Kamil           Czarnik             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Julia           Kawa                |Sosnowiec           |
| 44-48 |1/16 B |  214  |Andreas         Sobania             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Daria           Arczyńska           |Opole               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE                        
                                 Liczba par:  48                                 

      Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| XX          2|    2  30-34   |110|
|118|  X          1|    1  35-44   |118|
|119|X            1|    1  35-44   |119|
|120| XX X        3|    3  22-29   |120|
|121|     X       1|    1  35-44   |121|
|122|  XX X XX    5|    5  14-17  !|122|
|154| X XXXX   X  6|    6   8-13  !|154|
|155|  X  X XXX   5|    5  14-17  !|155|
|156|      XX     2|    2  30-34   |156|
|157|    XX X XX  5|    5  14-17  !|157|
|158|             0|    0  45-48   |158|
|159|    X XX  X  4|    4  18-21   |159|
|160|  XX XX XX   6|    6   8-13  !|160|
|161|    X        1|    1  35-44   |161|
|162|X       X    2|    2  30-34   |162|
|163| X  X X      3|    3  22-29   |163|
|164|X     XX     3|    3  22-29   |164|
|190|             0|    0  45-48   |190|
|192|         X   1|    1  35-44   |192|
|193|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !|193|
|194| X X      X  3|    3  22-29   |194|
|195|X XX  X XXX  7|    7   6-7   !|195|
|196|X X          2|    2  30-34   |196|
|197|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !|197|
|198|   X    XX   3|    3  22-29   |198|
|199|XXX   X      4|    4  18-21   |199|
|200|     X       1|    1  35-44   |200|
|201| XXX X X  X  6|    6   8-13  !|201|
|202|XXXXXX X XX  9|    9   3-4   !|202|
|203|X         X  2|    2  30-34   |203|
|204|X   X XXX X  6|    6   8-13  !|204|
|205|X   X     X  3|    3  22-29   |205|
|206|       X     1|    1  35-44   |206|
|207|   X    XX   3|    3  22-29   |207|
|208|  X X XXXX   6|    6   8-13  !|208|
|209|XXXX XXXXX   9|    9   3-4   !|209|
|210|   X         1|    1  35-44   |210|
|211|XXXXX   XXX  8|    8    5    !|211|
|212|    XXXXXXX  7|    7   6-7   !|212|
|213| X X XX      4|    4  18-21   |213|
|214|             0|    0  45-48   |214|
|215| XX X    X   4|    4  18-21   |215|
|216|       X     1|    1  35-44   |216|
|217|     X       1|    1  35-44   |217|
|218|XXX X   X X  6|    6   8-13  !|218|
|219| X    X  X   3|    3  22-29   |219|
|220|             0|    0  45-48   |220|
|276|X  X X  X X  5|    5  14-17  !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX   X X X   5|    5   3-6   !|110|
|118|             0|    0  27-31   |118|
|119|             0|    0  27-31   |119|
|120| X  X   XX   4|    4   7-10  !|120|
|121|  X  X       2|    2  13-18   |121|
|156|      X      1|    1  19-26   |156|
|158|     X       1|    1  19-26   |158|
|159|  X   X X X  4|    4   7-10  !|159|
|161|             0|    0  27-31   |161|
|162|    X        1|    1  19-26   |162|
|163|XX   XX      4|    4   7-10  !|163|
|164|X     XX X   4|    4   7-10  !|164|
|190|          X  1|    1  19-26   |190|
|192|             0|    0  27-31   |192|
|194|   XXXX   X  5|    5   3-6   !|194|
|196|   X      X  2|    2  13-18   |196|
|198|        XX   2|    2  13-18   |198|
|199|XXX     XX   5|    5   3-6   !|199|
|200|      X      1|    1  19-26   |200|
|203|X            1|    1  19-26   |203|
|205|  X X  X     3|    3  11-12   |205|
|206| X   X       2|    2  13-18   |206|
|207|XXXXXX  XXX  9|    9    1    !|207|
|210|  XX     X   3|    3  11-12   |210|
|213|   XX        2|    2  13-18   |213|
|214|             0|    0  27-31   |214|
|215| XXXX     X  5|    5   3-6   !|215|
|216|       X     1|    1  19-26   |216|
|217|       X     1|    1  19-26   |217|
|219|X  X  XXX X  6|    6    2    !|219|
|220|       XX    2|    2  13-18   |220|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX    XX     4|    4  15-17   |110|
|120|X  X   X     3|    3  18-22   |120|
|122|  X XX       3|    3  18-22   |122|
|154|X    X  XXX  5|    5  13-14   |154|
|155|   X X    X  3|    3  18-22   |155|
|157| X  X    X   3|    3  18-22   |157|
|159|             0|    0   27     |159|
|160|    XXX      3|    3  18-22   |160|
|163|          X  1|    1  25-26   |163|
|164| X           1|    1  25-26   |164|
|193|   XXXX XX   6|    6   7-12  !|193|
|194| XX XX  XX   6|    6   7-12  !|194|
|195|XXX X XX XX  8|    8   4-5   !|195|
|197|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|197|
|199| X     XXX   4|    4  15-17   |199|
|201| XX X  X XX  6|    6   7-12  !|201|
|202|XX XXXXXXXX 10|   10    2    !|202|
|204|X  X  XXX X  6|    6   7-12  !|204|
|207|X XXX XX X   7|    7    6    !|207|
|208|X X          2|    2  23-24   |208|
|209|XXXXXXXX  X  9|    9    3    !|209|
|211|XXX     X X  5|    5  13-14   |211|
|212|  XX XXXX    6|    6   7-12  !|212|
|215| XXX    X    4|    4  15-17   |215|
|218|        XX   2|    2  23-24   |218|
|219|   X XXXX X  6|    6   7-12  !|219|
|276|X XXXXX  XX  8|    8   4-5   !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XXXX XXX  8|    8   3-4   !|193|
|194|   XXX       3|    3  10-11   |194|
|195|XX  X    XX  5|    5    5    !|195|
|197|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|197|
|201|  X    X X   3|    3  10-11   |201|
|202|XX X XXXX X  8|    8   3-4   !|202|
|204|      XXXX   4|    4   6-9   !|204|
|207|  XXXX       4|    4   6-9   !|207|
|209|XXXXXXXXX X 10|   10    2    !|209|
|212|X X   XX     4|    4   6-9   !|212|
|219| XX     XX   4|    4   6-9   !|219|
|276|X         X  2|    2   12     |276|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XXXXXXXXXX 10|   10    3    !|193|
|195|XX XX  X XX  7|    7   4-5   !|195|
|197|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|197|
|202|XX   XXXX X  7|    7   4-5   !|202|
|204|  X X   XXX  5|    5   7-8    |204|
|207| XXXXXX      6|    6    6    !|207|
|209|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|209|
|212|X  X  XX     4|    4    9     |212|
|219|X X  X  XX   5|    5   7-8    |219|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|41322361213 2.0|  2.0  2  |193|
|195|32263643566 5.0|  5.0  5  |195|
|197|14646215131 3.0|  3.0  3  |197|
|202|56434454442 4.0|  4.0  4  |202|
|207|65155526655 6.0|  6.0  6  |207|
|209|23511132324 1.0|  1.0  1  |209|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE                            
                  Liczba wszystkich par:  48,  Liczba klubów:  35                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  209  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   2   |   F   |  204  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   3   |   F   |  193  |Amadeusz        Frodyma             |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Bunikowska          |Leszno              |
|   4   |   F   |  211  |Dominik         Piechota            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Katarzyna       Żółkiewska          |Dobrzeń Wielki      |
|   5   |   F   |  197  |Robert          Kacperski           |DANCECLUB           |
|       |       |       |Darya           Borowskaya          |Szczecin            |
|   6   |   F   |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|   7   |   F   |  202  |Filip           Kuczyński           |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Katarzyna       Szczukiewicz        |WARSZAWA            |
|   8   |   F   |  212  |Bartosz         Polański            |IGLICA              |
|       |       |       |Natalia         Laska               |Wrocław             |
|  9-10 | 1/2 F |  220  |Kamil           Żarnovsky           |BRASIL              |
|       |       |       |Agnieszka       Komosa              |WARSZAWA            |
|  9-10 | 1/2 F |  276  |Mateusz         Oleksik             |MISTRAL             |
|       |       |       |Laura           Wojciuch            |Tarnowskie Góry     |
|  11   | 1/2 F |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
| 12-13 | 1/2 F |  208  |Paweł           Mertuszka           |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika Iwona    Łuc                 |Kraków              |
| 12-13 | 1/2 F |  219  |Stanisław       Wojciechowski       |STUDIO TAŃCA WOLF   |
|       |       |       |Julia           Janczewska          |WARSZAWA            |
| 14-19 | 1/4 F |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 14-19 | 1/4 F |  194  |Mateusz         Góra                |IMPULS              |
|       |       |       |Anna            Baniusiewicz        |Chorzów             |
| 14-19 | 1/4 F |  198  |Nikodem         Kakakis             |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Katarzyna       Dominek             |                    |
| 14-19 | 1/4 F |  199  |Amadeusz        Kliminowski         |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Aleksandra      Lisowiec            |Wrocław             |
| 14-19 | 1/4 F |  205  |Mateusz         Majcher             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Estera          Gromaszek           |Lublin              |
| 14-19 | 1/4 F |  207  |Jan             Marcinkowski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Patrycja        Urban               |Warszawa            |
| 20-22 | 1/4 F |  195  |Norbert         Głogosz             |ETIUDA              |
|       |       |       |Klaudia         Zielińska           |Radomsko            |
| 20-22 | 1/4 F |  201  |Karol           Kreczko             |MARENGO             |
|       |       |       |Oliwia          Marcinkiewicz       |Dąbrowa Górnicz     |
| 20-22 | 1/4 F |  210  |Mariusz         Noworyta            |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
| 23-24 | 1/4 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 23-24 | 1/4 F |  218  |Kamil           Talik               |NOWY STYL           |
|       |       |       |Paulina         Gwóźdź              |Bielsko-Biała       |
|  25   | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
|  26   | 1/4 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 27-29 | 1/8 B |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 27-29 | 1/8 B |  196  |Karol           Jagielski           |DUET                |
|       |       |       |Milena          Kowalczyk           |Warszawa            |
| 27-29 | 1/8 B |  217  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
| 30-33 | 1/8 B |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
| 30-33 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 30-33 | 1/8 B |  213  |Krzysztof       Richter             |Dancers United      |
|       |       |       |Vladyslava      Gordeziani          |WARSZAWA            |
| 30-33 | 1/8 B |  215  |Adam            Szczypczyk          |ArtDance            |
|       |       |       |Gabriela        Jaworek             |Kraków              |
| 34-42 | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
| 34-42 | 1/8 B |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 34-42 | 1/8 B |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 34-42 | 1/8 B |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 34-42 | 1/8 B |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 34-42 | 1/8 B |  190  |Krystian        Bendinger           |JEDYNKA             |
|       |       |       |Adrianna        Rakowiecka          |Łódź                |
| 34-42 | 1/8 B |  192  |Kamil           Czarnik             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Julia           Kawa                |Sosnowiec           |
| 34-42 | 1/8 B |  203  |Radosław        Kutyła              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Dominika        Sarnowska           |Stalowa Wola        |
| 34-42 | 1/8 B |  206  |Wiktor          Malinowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Oliwia          Rogowska            |Zielona Góra        |
| 43-48 | 1/8 B |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 43-48 | 1/8 B |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
| 43-48 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 43-48 | 1/8 B |  200  |Jakub           Konarzewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Nikola          Kot                 |Szczecin            |
| 43-48 | 1/8 B |  214  |Andreas         Sobania             |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Daria           Arczyńska           |Opole               |
| 43-48 | 1/8 B |  216  |Mateusz         Szyporta            |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Wiktoria        Kosno               |Dobrzeń Wielki      |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE                           
                                 Liczba par:  48                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|X            1|    1  32-40   |110|
|118|             0|    0  41-48   |118|
|119|             0|    0  41-48   |119|
|120| X  X  XXX   5|    5  18-19   |120|
|121|             0|    0  41-48   |121|
|122|X XX XX X    6|    6  12-17  !|122|
|154| X XX X   X  5|    5  18-19   |154|
|155|XXX XX  XX   7|    7   8-11  !|155|
|156|    X        1|    1  32-40   |156|
|157| XXX X XX X  7|    7   8-11  !|157|
|158|         X   1|    1  32-40   |158|
|159|      XX  X  3|    3  21-24   |159|
|160| XXXXXX XXX  9|    9   3-5   !|160|
|161| X  X        2|    2  25-31   |161|
|162|X  X         2|    2  25-31   |162|
|163| XX   X      3|    3  21-24   |163|
|164|X      X     2|    2  25-31   |164|
|190|             0|    0  41-48   |190|
|192|             0|    0  41-48   |192|
|193|XX XXXXXX X  9|    9   3-5   !|193|
|194|  X  XXX XX  6|    6  12-17  !|194|
|195|        XX   2|    2  25-31   |195|
|196|             0|    0  41-48   |196|
|197| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|197|
|198|        XX   2|    2  25-31   |198|
|199|  X   X  XX  4|    4   20     |199|
|200|             0|    0  41-48   |200|
|201|   X X       2|    2  25-31   |201|
|202|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !|202|
|203|X            1|    1  32-40   |203|
|204|XX  X XXX X  7|    7   8-11  !|204|
|205|  XX   X     3|    3  21-24   |205|
|206|             0|    0  41-48   |206|
|207|  XX XXX  X  6|    6  12-17  !|207|
|208|X   XX XXX   6|    6  12-17  !|208|
|209|X  XXXXXXXX  9|    9   3-5   !|209|
|210|         X   1|    1  32-40   |210|
|211|XXX   XXXXX  8|    8   6-7   !|211|
|212|X  XXXXXX    7|    7   8-11  !|212|
|213|   X X       2|    2  25-31   |213|
|214|         X   1|    1  32-40   |214|
|215|    X        1|    1  32-40   |215|
|216|    X        1|    1  32-40   |216|
|217|  X  X    X  3|    3  21-24   |217|
|218|XXX X  XX    6|    6  12-17  !|218|
|219|XXXX  X   X  6|    6  12-17  !|219|
|220| X           1|    1  32-40   |220|
|276|XXXX X  XXX  8|    8   6-7   !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|             0|    0  26-31   |110|
|118|             0|    0  26-31   |118|
|119|X            1|    1  17-25   |119|
|120|       XX    2|    2  13-16   |120|
|121|     X       1|    1  17-25   |121|
|154|   X  X  XX  4|    4   6-9   !|154|
|156|       X     1|    1  17-25   |156|
|158|        X    1|    1  17-25   |158|
|159|XXX   XXX X  7|    7   2-3   !|159|
|161|             0|    0  26-31   |161|
|162|    X        1|    1  17-25   |162|
|163| X    X      2|    2  13-16   |163|
|164|X X      X   3|    3  10-12   |164|
|190|       X     1|    1  17-25   |190|
|192|  X          1|    1  17-25   |192|
|195|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !|195|
|196|X X       X  3|    3  10-12   |196|
|198|   XX X XX   5|    5    5    !|198|
|199|X   X X XXX  6|    6    4    !|199|
|200|             0|    0  26-31   |200|
|201|   XX    XX  4|    4   6-9   !|201|
|203|   X         1|    1  17-25   |203|
|205| XX X  X     4|    4   6-9   !|205|
|206|     X       1|    1  17-25   |206|
|210|X  X XX      4|    4   6-9   !|210|
|213| X   X       2|    2  13-16   |213|
|214|             0|    0  26-31   |214|
|215|  X X        2|    2  13-16   |215|
|216|             0|    0  26-31   |216|
|217| XX  X       3|    3  10-12   |217|
|220| X X X XXXX  7|    7   2-3   !|220|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|122|     X       1|    1   25     |122|
|154|   XX  XX    4|    4  14-19   |154|
|155|     X   X   2|    2  23-24   |155|
|157|XXXX    XX   6|    6   8-9   !|157|
|159|             0|    0   26     |159|
|160| X XXXX   X  6|    6   8-9   !|160|
|193| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|193|
|194|    XX XX    4|    4  14-19   |194|
|195|   XX X      3|    3  20-22   |195|
|197|X XXXXXXXX   9|    9   3-5   !|197|
|198|     X X XX  4|    4  14-19   |198|
|199|  X  X  XX   4|    4  14-19   |199|
|201| X  X  X     3|    3  20-22   |201|
|202|XX X XXXXXX  9|    9   3-5   !|202|
|204|X XX  XXXXX  8|    8    6    !|204|
|205|XXX      X   4|    4  14-19   |205|
|207|  X XX    X  4|    4  14-19   |207|
|208|XXX  XX      5|    5  10-13  !|208|
|209|XXXXX XXXXX 10|   10   1-2   !|209|
|210|  X   X   X  3|    3  20-22   |210|
|211|XX  X   X X  5|    5  10-13  !|211|
|212|XXXXX XXXX   9|    9   3-5   !|212|
|218|     X    X  2|    2  23-24   |218|
|219|X     XXXX   5|    5  10-13  !|219|
|220|XXXX      X  5|    5  10-13  !|220|
|276|XX XX XX  X  7|    7    7    !|276|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|157| X X    XXX  5|    5   6-8   !|157|
|160| X  XX       3|    3   11     |160|
|193|   XXX  XXX  6|    6   4-5   !|193|
|197|X XXXXXXXX   9|    9    1    !|197|
|202| X    XXX X  5|    5   6-8   !|202|
|204|X XX  XXXXX  8|    8    2    !|204|
|208|  X    X     2|    2  12-13   |208|
|209|X XXX XX  X  7|    7    3    !|209|
|211|XX   X   XX  5|    5   6-8   !|211|
|212|X  XXXXX     6|    6   4-5   !|212|
|219| X   X       2|    2  12-13   |219|
|220| XX     XX   4|    4   9-10   |220|
|276|X X X X      4|    4   9-10   |276|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|157|21118366855 6.0|  6.0  6  |157|
|193|78363552124 3.0|  3.0  3  |193|
|197|17855127281 5.0|  5.0  5  |197|
|202|84742773562 7.0|  7.0  7  |202|
|204|42224445477 2.0|  2.0  2  |204|
|209|36637211318 1.0|  1.0  1  |209|
|211|65471634643 4.0|  4.0  4  |211|
|212|53586888736 8.0|  8.0  8  |212|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  170  |Dawid           Jaruszewski         |MISTRAL             |
|       |       |       |Wiktoria        Kainka              |Tarnowskie Góry     |
|   2   |   F   |  172  |Mateusz         Kowalczyk           |ESTYMA              |
|       |       |       |Małgorzata      Zagórska            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  189  |Konrad          Łyda                |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Anna            Furyk               |Warszawa            |
|   4   |   F   |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
|   5   |   F   |  179  |Szymon          Miśtal              |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Dąbrowska           |Częstochowa         |
|   6   |   F   |  167  |Maciej          Ciura               |A+S                 |
|       |       |       |Maja            Tomalska            |Częstochowa         |
|   7   |   F   |  168  |Dawid           Gajdera             |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Pacharzyna          |Wodzisław Śl.       |
|  8-9  | 1/2 F |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
|  8-9  | 1/2 F |  180  |Błażej          Molas               |ZAMEK               |
|       |       |       |Izabela         Kuranc              |Lublin              |
| 10-11 | 1/2 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 10-11 | 1/2 F |  181  |Sebastian       Okon                |IMPRESSIONANTE      |
|       |       |       |Agata           Smolarek            |Wrocław             |
|  12   | 1/2 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 13-14 | 1/2 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 13-14 | 1/2 F |  185  |Paweł -         Sobieraj            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Karina Agnieszk Grabowska           |Łódź                |
| 15-21 | 1/4 F |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 15-21 | 1/4 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 15-21 | 1/4 F |  166  |Jakub           Bury                |GASIEK              |
|       |       |       |Paula           Kamińska            |Rzeszów             |
| 15-21 | 1/4 F |  175  |Michał          Laskowski           |MERENGUE            |
|       |       |       |Nikola          Martyna             |Stalowa Wola        |
| 15-21 | 1/4 F |  183  |Szymon          Polaczkiewicz       |SUKCES              |
|       |       |       |Laura           Nicpoń              |Częstochowa         |
| 15-21 | 1/4 F |  187  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
| 15-21 | 1/4 F |  188  |Patryk          Zbucki              |ZAMEK               |
|       |       |       |Dominika        Chalimoniuk         |Biała Podlaska      |
| 22-23 | 1/4 F |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 22-23 | 1/4 F |  169  |Jakub           Gęśla               |JUST DANCE          |
|       |       |       |Julia           Warchoł             |Stalowa Wola        |
|  24   | 1/4 F |  171  |Mateusz         Kaleta              |KARISMA Kraków      |
|       |       |       |Anna            Kaleta              |                    |
| 25-26 | 1/4 F |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 25-26 | 1/4 F |  184  |Daniel          Seweryn             |BAWINEK             |
|       |       |       |Paulina         Topolska            |Kraków              |
| 27-28 | 1/8 B |  177  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
| 27-28 | 1/8 B |  186  |Kacper          Stacha              |LORDANCE            |
|       |       |       |Zuzanna         Rytych              |Wodzisław Śl.       |
|  29   | 1/8 B |  176  |Jakub           Ligenza             |SUKCES              |
|       |       |       |Natalia         Makiejewska         |Jaworzno            |
| 30-36 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 30-36 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 30-36 | 1/8 B |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 30-36 | 1/8 B |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 30-36 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 30-36 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 30-36 | 1/8 B |  173  |Miłosz          Kowalski            |ZORBA               |
|       |       |       |Natalia         Gomoluch            |Częstochowa         |
| 37-40 | 1/8 B |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 37-40 | 1/8 B |  165  |Mariusz         Bardyn              |styl Kraków         |
|       |       |       |Olga            Kwiatkowska         |                    |
| 37-40 | 1/8 B |  178  |Dawid           Małecki             |RYTM                |
|       |       |       |Sara            Cwalina             |Żory                |
| 37-40 | 1/8 B |  182  |Wiktor          Pobidyński          |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Turczak             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI                      
                                 Liczba par:  40                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  36-40   |136|
|138|    X   XXX  4|    4  20-26   |138|
|142| X      X    2|    2  30-32   |142|
|145| X  XX X  X  5|    5  15-19  !|145|
|150|  X      X   2|    2  30-32   |150|
|154|             0|    0  36-40   |154|
|155|X   XXXXXXX  8|    8   3-6   !|155|
|156| X X  X  X   4|    4  20-26   |156|
|157| XX XXXX     6|    6  10-14  !|157|
|158|XX     XX X  5|    5  15-19  !|158|
|159| XX  XX X X  6|    6  10-14  !|159|
|160|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|160|
|161|             0|    0  36-40   |161|
|162|XX  XX XXX   7|    7   7-9   !|162|
|163|     X       1|    1  33-35   |163|
|164|X XXXXXX X   8|    8   3-6   !|164|
|165|     X X XX  4|    4  20-26   |165|
|166|XX X  XX     5|    5  15-19  !|166|
|167|   X XX   X  4|    4  20-26   |167|
|168|X XX   XXX   6|    6  10-14  !|168|
|169|XXX          3|    3  27-29   |169|
|170|   XXXX  XX  6|    6  10-14  !|170|
|171|X  XXX X     5|    5  15-19  !|171|
|172|X X XXXXXX   8|    8   3-6   !|172|
|173|  X          1|    1  33-35   |173|
|175| X X    X X  4|    4  20-26   |175|
|176| XX       X  3|    3  27-29   |176|
|177|X     X X    3|    3  27-29   |177|
|178|             0|    0  36-40   |178|
|179|  X X   XX   4|    4  20-26   |179|
|180| XXXXXX X    7|    7   7-9   !|180|
|181|  X    X XX  4|    4  20-26   |181|
|182|             0|    0  36-40   |182|
|183|XX XX XXXX   8|    8   3-6   !|183|
|184|  X     X    2|    2  30-32   |184|
|185|X  XX X   X  5|    5  15-19  !|185|
|186|   X         1|    1  33-35   |186|
|187|X  XXX X XX  7|    7   7-9   !|187|
|188|XXXX  X   X  6|    6  10-14  !|188|
|189|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|          X  1|    1  11-17   |136|
|138| X           1|    1  11-17   |138|
|142|             0|    0  18-21   |142|
|150|         X   1|    1  11-17   |150|
|154|         X   1|    1  11-17   |154|
|156|X   X  X X   4|    4   4-7   !|156|
|161| X           1|    1  11-17   |161|
|163|      X      1|    1  11-17   |163|
|165|             0|    0  18-21   |165|
|167| XXXX X XXX  8|    8    2    !|167|
|169|X XX XX   X  6|    6    3    !|169|
|173|     X       1|    1  11-17   |173|
|175|X      XX X  4|    4   4-7   !|175|
|176|  X X        2|    2   10     |176|
|177|     X XX    3|    3   8-9    |177|
|178|             0|    0  18-21   |178|
|179|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|179|
|181|X  X X X     4|    4   4-7   !|181|
|182|             0|    0  18-21   |182|
|184|  X X X X    4|    4   4-7   !|184|
|186| X X X       3|    3   8-9    |186|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145| XXX XX  X   6|    6   9-11  !|145|
|155| X   XXX X   5|    5  12-14  !|155|
|156|X   X     X  3|    3  22-23   |156|
|157|X XXX  X  X  6|    6   9-11  !|157|
|158|             0|    0  25-26   |158|
|159| X X  XXX    5|    5  12-14  !|159|
|160|  X XXX XXX  7|    7   5-8   !|160|
|162| X   XXX     4|    4  15-21   |162|
|164|X    X X  X  4|    4  15-21   |164|
|166| X  X  X  X  4|    4  15-21   |166|
|167|   XX XXXXX  7|    7   5-8   !|167|
|168|XXXXX   XX   7|    7   5-8   !|168|
|169|X      XX    3|    3  22-23   |169|
|170|XXXXXXXXXX  10|   10    1    !|170|
|171|  X       X  2|    2   24     |171|
|172|XXXX XX XXX  9|    9    2    !|172|
|175|XX  X     X  4|    4  15-21   |175|
|179|X X XXXXX X  8|    8   3-4   !|179|
|180|X XX XX XX   7|    7   5-8   !|180|
|181| XXXXXX      6|    6   9-11  !|181|
|183|  X XX  X    4|    4  15-21   |183|
|184|             0|    0  25-26   |184|
|185|  XX    XXX  5|    5  12-14  !|185|
|187|XX     X X   4|    4  15-21   |187|
|188| X X X   X   4|    4  15-21   |188|
|189|X  XX XXXXX  8|    8   3-4   !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|XX X  X  X   5|    5   8-9    |145|
|155|       X     1|    1  13-14   |155|
|157|   XX        2|    2   12     |157|
|159|      XXX    3|    3  10-11   |159|
|160| XX XX   XX  6|    6   3-7   !|160|
|167|X X  X XX X  6|    6   3-7   !|167|
|168|XX X  X XX   6|    6   3-7   !|168|
|170|XXX X X  XX  7|    7    2    !|170|
|172|  XX XX XX   6|    6   3-7   !|172|
|179|X XXX  X  X  6|    6   3-7   !|179|
|180| XX  X XX    5|    5   8-9    |180|
|181| X  XX       3|    3  10-11   |181|
|185|          X  1|    1  13-14   |185|
|189|X  XXXXXXXX  9|    9    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|11756627342 4.0|  4.0  4  |160|
|167|57473234656 6.0|  6.0  6  |167|
|168|64564475275 7.0|  7.0  7  |168|
|170|35612713124 1.0|  1.0  1  |170|
|172|43337162711 2.0|  2.0  2  |172|
|179|26241556463 5.0|  5.0  5  |179|
|189|72125341537 3.0|  3.0  3  |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO                           
                  Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  189  |Konrad          Łyda                |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Anna            Furyk               |Warszawa            |
|  2-3  |   F   |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
|  2-3  |   F   |  172  |Mateusz         Kowalczyk           |ESTYMA              |
|       |       |       |Małgorzata      Zagórska            |Częstochowa         |
|   4   |   F   |  179  |Szymon          Miśtal              |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Dąbrowska           |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  170  |Dawid           Jaruszewski         |MISTRAL             |
|       |       |       |Wiktoria        Kainka              |Tarnowskie Góry     |
|   6   |   F   |  180  |Błażej          Molas               |ZAMEK               |
|       |       |       |Izabela         Kuranc              |Lublin              |
|   7   | 1/2 F |  173  |Miłosz          Kowalski            |ZORBA               |
|       |       |       |Natalia         Gomoluch            |Częstochowa         |
|   8   | 1/2 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|   9   | 1/2 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 10-12 | 1/2 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 10-12 | 1/2 F |  177  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
| 10-12 | 1/2 F |  183  |Szymon          Polaczkiewicz       |SUKCES              |
|       |       |       |Laura           Nicpoń              |Częstochowa         |
| 13-16 | 1/4 F |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 13-16 | 1/4 F |  167  |Maciej          Ciura               |A+S                 |
|       |       |       |Maja            Tomalska            |Częstochowa         |
| 13-16 | 1/4 F |  168  |Dawid           Gajdera             |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Pacharzyna          |Wodzisław Śl.       |
| 13-16 | 1/4 F |  185  |Paweł -         Sobieraj            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Karina Agnieszk Grabowska           |Łódź                |
| 17-18 | 1/4 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 17-18 | 1/4 F |  187  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
| 19-22 | 1/4 F |  169  |Jakub           Gęśla               |JUST DANCE          |
|       |       |       |Julia           Warchoł             |Stalowa Wola        |
| 19-22 | 1/4 F |  175  |Michał          Laskowski           |MERENGUE            |
|       |       |       |Nikola          Martyna             |Stalowa Wola        |
| 19-22 | 1/4 F |  181  |Sebastian       Okon                |IMPRESSIONANTE      |
|       |       |       |Agata           Smolarek            |Wrocław             |
| 19-22 | 1/4 F |  186  |Kacper          Stacha              |LORDANCE            |
|       |       |       |Zuzanna         Rytych              |Wodzisław Śl.       |
|  23   | 1/4 F |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
|  24   | 1/4 F |  188  |Patryk          Zbucki              |ZAMEK               |
|       |       |       |Dominika        Chalimoniuk         |Biała Podlaska      |
| 25-26 | 1/8 B |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 25-26 | 1/8 B |  166  |Jakub           Bury                |GASIEK              |
|       |       |       |Paula           Kamińska            |Rzeszów             |
| 27-29 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 27-29 | 1/8 B |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 27-29 | 1/8 B |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 30-32 | 1/8 B |  171  |Mateusz         Kaleta              |KARISMA Kraków      |
|       |       |       |Anna            Kaleta              |                    |
| 30-32 | 1/8 B |  176  |Jakub           Ligenza             |SUKCES              |
|       |       |       |Natalia         Makiejewska         |Jaworzno            |
| 30-32 | 1/8 B |  184  |Daniel          Seweryn             |BAWINEK             |
|       |       |       |Paulina         Topolska            |Kraków              |
| 33-40 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 33-40 | 1/8 B |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 33-40 | 1/8 B |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
| 33-40 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 33-40 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 33-40 | 1/8 B |  165  |Mariusz         Bardyn              |styl Kraków         |
|       |       |       |Olga            Kwiatkowska         |                    |
| 33-40 | 1/8 B |  178  |Dawid           Małecki             |RYTM                |
|       |       |       |Sara            Cwalina             |Żory                |
| 33-40 | 1/8 B |  182  |Wiktor          Pobidyński          |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Turczak             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO                          
                                 Liczba par:  40                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|   X         1|    1  34-38   |136|
|138|     X   XX  3|    3  26-30   |138|
|142| XX      X   3|    3  26-30   |142|
|145|  X          1|    1  34-38   |145|
|150| XX          2|    2  31-33   |150|
|154| X   XX X    4|    4  21-25   |154|
|155|X   X X  XX  5|    5  14-20  !|155|
|156|   X X   XX  4|    4  21-25   |156|
|157|  X X  X X   4|    4  21-25   |157|
|158|      XXX    3|    3  26-30   |158|
|159|XXX   X X    5|    5  14-20  !|159|
|160|XX  XXXX XX  8|    8   4-5   !|160|
|161|             0|    0  39-40   |161|
|162|X  XXXXX  X  7|    7   6-8   !|162|
|163| X     X  X  3|    3  26-30   |163|
|164|X XXXXXX     7|    7   6-8   !|164|
|165|  X          1|    1  34-38   |165|
|166|X  X  X   X  4|    4  21-25   |166|
|167|XX XXX XXXX  9|    9   2-3   !|167|
|168|X  X X  XX   5|    5  14-20  !|168|
|169|XXXX X  X    6|    6   9-13  !|169|
|170|XXX XXXXXXX 10|   10    1    !|170|
|171|   XX  X     3|    3  26-30   |171|
|172|X   X XX X   5|    5  14-20  !|172|
|173|  XX X  XX   5|    5  14-20  !|173|
|175|XXXX   XX X  7|    7   6-8   !|175|
|176|             0|    0  39-40   |176|
|177|     XXXXXX  6|    6   9-13  !|177|
|178|       X     1|    1  34-38   |178|
|179| XX X   X    4|    4  21-25   |179|
|180| XXXX X XXX  8|    8   4-5   !|180|
|181|X      X     2|    2  31-33   |181|
|182|         X   1|    1  34-38   |182|
|183|XXX X X  X   6|    6   9-13  !|183|
|184|  X   X      2|    2  31-33   |184|
|185|    XX XXXX  6|    6   9-13  !|185|
|186| X XXX    X  5|    5  14-20  !|186|
|187| X XXX  X X  6|    6   9-13  !|187|
|188|X  X XX X    5|    5  14-20  !|188|
|189|XXXXX XXX X  9|    9   2-3   !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  13-20   |136|
|138| X        X  2|    2   7-9    |138|
|142|             0|    0  13-20   |142|
|145|             0|    0  13-20   |145|
|150|     XX XX   4|    4   5-6    |150|
|154| X       X   2|    2   7-9    |154|
|156|X XXX  XXXX  8|    8    1    !|156|
|157|  XXXX  XXX  7|    7    2    !|157|
|158|      XX     2|    2   7-9    |158|
|161|             0|    0  13-20   |161|
|163|             0|    0  13-20   |163|
|165|             0|    0  13-20   |165|
|166|X  X X    X  4|    4   5-6    |166|
|171|X            1|    1  10-12   |171|
|176|       X     1|    1  10-12   |176|
|178|             0|    0  13-20   |178|
|179| XX XXX X    6|    6   3-4   !|179|
|181|XXXX  XX     6|    6   3-4   !|181|
|182|             0|    0  13-20   |182|
|184|    X        1|    1  10-12   |184|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|155|XX X X X  X  6|    6   9-12  !|155|
|156|  XXX    XX  5|    5  13-16   |156|
|157| XX X  XXXX  7|    7   4-8   !|157|
|159| X  X X X    4|    4  17-18   |159|
|160|X XXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|160|
|162|      X   X  2|    2   23     |162|
|164| X X X  XXX  6|    6   9-12  !|164|
|167|X XX X  X    5|    5  13-16   |167|
|168| X  X XXX    5|    5  13-16   |168|
|169|X   XX       3|    3  19-22   |169|
|170|XXXXXXX XXX 10|   10   2-3   !|170|
|172|  XX XX XXX  7|    7   4-8   !|172|
|173| XXXXXXX     7|    7   4-8   !|173|
|175|XX   X       3|    3  19-22   |175|
|177|XXX    XXX   6|    6   9-12  !|177|
|179| XXXX  XXX   7|    7   4-8   !|179|
|180|X XX  XXX    6|    6   9-12  !|180|
|181|    XX   X   3|    3  19-22   |181|
|183|X X XXX  XX  7|    7   4-8   !|183|
|185|X  X   X XX  5|    5  13-16   |185|
|186| X    XX     3|    3  19-22   |186|
|187|X     XX  X  4|    4  17-18   |187|
|188|             0|    0   24     |188|
|189|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|155|     X    X  2|    2  10-12   |155|
|157| X XX   X    4|    4    8     |157|
|160| X   XXX XX  6|    6    6    !|160|
|164|   X   X  X  3|    3    9     |164|
|170|XXX XXXXXX   9|    9   2-3   !|170|
|172|X XX XXXXXX  9|    9   2-3   !|172|
|173|XX  XX    X  5|    5    7     |173|
|177|      X X    2|    2  10-12   |177|
|179| XXXX XX X   7|    7   4-5   !|179|
|180|XXXXX   XX   7|    7   4-5   !|180|
|183|X X          2|    2  10-12   |183|
|189|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|12344656332 2.5|  2.5 2-3 |160|
|170|63623524144 5.0|  5.0  5  |170|
|172|34465333611 2.5|  2.5 2-3 |172|
|179|55232462253 4.0|  4.0  4  |179|
|180|46556145565 6.0|  6.0  6  |180|
|189|21111211426 1.0|  1.0  1  |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  172  |Mateusz         Kowalczyk           |ESTYMA              |
|       |       |       |Małgorzata      Zagórska            |Częstochowa         |
|   2   |   F   |  170  |Dawid           Jaruszewski         |MISTRAL             |
|       |       |       |Wiktoria        Kainka              |Tarnowskie Góry     |
|   3   |   F   |  167  |Maciej          Ciura               |A+S                 |
|       |       |       |Maja            Tomalska            |Częstochowa         |
|   4   |   F   |  179  |Szymon          Miśtal              |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Dąbrowska           |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
|   6   |   F   |  189  |Konrad          Łyda                |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Anna            Furyk               |Warszawa            |
|   7   | 1/2 F |  180  |Błażej          Molas               |ZAMEK               |
|       |       |       |Izabela         Kuranc              |Lublin              |
|  8-11 | 1/2 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|  8-11 | 1/2 F |  166  |Jakub           Bury                |GASIEK              |
|       |       |       |Paula           Kamińska            |Rzeszów             |
|  8-11 | 1/2 F |  168  |Dawid           Gajdera             |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Pacharzyna          |Wodzisław Śl.       |
|  8-11 | 1/2 F |  183  |Szymon          Polaczkiewicz       |SUKCES              |
|       |       |       |Laura           Nicpoń              |Częstochowa         |
|  12   | 1/2 F |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
|  13   | 1/2 F |  176  |Jakub           Ligenza             |SUKCES              |
|       |       |       |Natalia         Makiejewska         |Jaworzno            |
| 14-15 | 1/4 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 14-15 | 1/4 F |  187  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
| 16-17 | 1/4 F |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 16-17 | 1/4 F |  173  |Miłosz          Kowalski            |ZORBA               |
|       |       |       |Natalia         Gomoluch            |Częstochowa         |
|  18   | 1/4 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
|  19   | 1/4 F |  169  |Jakub           Gęśla               |JUST DANCE          |
|       |       |       |Julia           Warchoł             |Stalowa Wola        |
| 20-22 | 1/4 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 20-22 | 1/4 F |  175  |Michał          Laskowski           |MERENGUE            |
|       |       |       |Nikola          Martyna             |Stalowa Wola        |
| 20-22 | 1/4 F |  188  |Patryk          Zbucki              |ZAMEK               |
|       |       |       |Dominika        Chalimoniuk         |Biała Podlaska      |
| 23-24 | 1/4 F |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 23-24 | 1/4 F |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 25-26 | 1/8 B |  165  |Mariusz         Bardyn              |styl Kraków         |
|       |       |       |Olga            Kwiatkowska         |                    |
| 25-26 | 1/8 B |  181  |Sebastian       Okon                |IMPRESSIONANTE      |
|       |       |       |Agata           Smolarek            |Wrocław             |
| 27-28 | 1/8 B |  177  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
| 27-28 | 1/8 B |  185  |Paweł -         Sobieraj            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Karina Agnieszk Grabowska           |Łódź                |
| 29-32 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 29-32 | 1/8 B |  171  |Mateusz         Kaleta              |KARISMA Kraków      |
|       |       |       |Anna            Kaleta              |                    |
| 29-32 | 1/8 B |  184  |Daniel          Seweryn             |BAWINEK             |
|       |       |       |Paulina         Topolska            |Kraków              |
| 29-32 | 1/8 B |  186  |Kacper          Stacha              |LORDANCE            |
|       |       |       |Zuzanna         Rytych              |Wodzisław Śl.       |
| 33-36 | 1/8 B |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
| 33-36 | 1/8 B |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 33-36 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 33-36 | 1/8 B |  182  |Wiktor          Pobidyński          |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Turczak             |Kraków              |
|  37   | 1/8 B |  178  |Dawid           Małecki             |RYTM                |
|       |       |       |Sara            Cwalina             |Żory                |
| 38-40 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 38-40 | 1/8 B |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 38-40 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI                      
                                 Liczba par:  40                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  39-40   |136|
|138| X       XX  3|    3  25-29   |138|
|142| XX          2|    2  30-32   |142|
|145| X  X        2|    2  30-32   |145|
|150| XX  X   XX  5|    5  15-21   |150|
|154| X       X   2|    2  30-32   |154|
|155|X X X XXXX   7|    7   7-8   !|155|
|156|  X      XX  3|    3  25-29   |156|
|157| XX XX XX    6|    6   9-14  !|157|
|158| X       XX  3|    3  25-29   |158|
|159| XX  XX X    5|    5  15-21   |159|
|160|XX XX XXXXX  9|    9   1-4   !|160|
|161|     X       1|    1  33-38   |161|
|162|XX X X       4|    4  22-24   |162|
|163|        X    1|    1  33-38   |163|
|164|X XXX  X X   6|    6   9-14  !|164|
|165|         X   1|    1  33-38   |165|
|166|X  X  X      3|    3  25-29   |166|
|167|X X XXXXX X  8|    8   5-6   !|167|
|168|X X XXXXXXX  9|    9   1-4   !|168|
|169|XXXX     XX  6|    6   9-14  !|169|
|170|XXXXXXXXX    9|    9   1-4   !|170|
|171|    X        1|    1  33-38   |171|
|172|X   XXXXX    6|    6   9-14  !|172|
|173|  XX X   X   4|    4  22-24   |173|
|175|XX   X  XX   5|    5  15-21   |175|
|176| XXX   X  X  5|    5  15-21   |176|
|177|      XXX X  4|    4  22-24   |177|
|178|        X    1|    1  33-38   |178|
|179|  XXX X X    5|    5  15-21   |179|
|180|X  XX XXX X  7|    7   7-8   !|180|
|181|      XX X   3|    3  25-29   |181|
|182|       X     1|    1  33-38   |182|
|183|X  XXXXXX X  8|    8   5-6   !|183|
|184|             0|    0  39-40   |184|
|185|  XXX    XX  5|    5  15-21   |185|
|186| X X XX   X  5|    5  15-21   |186|
|187|X  XXX X  X  6|    6   9-14  !|187|
|188|XX X XX   X  6|    6   9-14  !|188|
|189|X XXXXXXXX   9|    9   1-4   !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  24-26   |136|
|138| XX      X   3|    3  15-18   |138|
|142|             0|    0  24-26   |142|
|145| X  X        2|    2  19-22   |145|
|150| XXX  X XXX  7|    7   4-6   !|150|
|154|  X      X   2|    2  19-22   |154|
|156|X  XXX X X   6|    6   7-10  !|156|
|158|XXXXX  X  X  7|    7   4-6   !|158|
|159|XXXX XX XXX  9|    9   1-2   !|159|
|161|             0|    0  24-26   |161|
|162|X XX XXXXXX  9|    9   1-2   !|162|
|163| X  X        2|    2  19-22   |163|
|165|    XXX  XX  5|    5  11-12   |165|
|166|X  XX  XX X  6|    6   7-10  !|166|
|171|   X   XX    3|    3  15-18   |171|
|173|XX XXXXX     7|    7   4-6   !|173|
|175|XXX   XXXXX  8|    8    3    !|175|
|176| XX  XXXX    6|    6   7-10  !|176|
|177|X      XXX   4|    4  13-14   |177|
|178|          X  1|    1   23     |178|
|179|XX X XXX     6|    6   7-10  !|179|
|181|    X X XXX  5|    5  11-12   |181|
|182|    XX       2|    2  19-22   |182|
|184|  X X   X    3|    3  15-18   |184|
|185|X X  XX      4|    4  13-14   |185|
|186|   X X    X  3|    3  15-18   |186|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|150|XX    XX     4|    4  16-17   |150|
|155|     X       1|    1  20-22   |155|
|156| XXX XX  X   6|    6  11-13  !|156|
|157|    XX XX X  5|    5  14-15   |157|
|158|             0|    0  23-24   |158|
|159|X X  XX XXX  7|    7   9-10  !|159|
|160|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|160|
|162|             0|    0  23-24   |162|
|164|X X      X   3|    3   18     |164|
|166| XXX XXX XX  8|    8   5-8   !|166|
|167|X XXXX XX X  8|    8   5-8   !|167|
|168|X  XX X X X  6|    6  11-13  !|168|
|169|XX           2|    2   19     |169|
|170| XXXXXX XXX  9|    9    4    !|170|
|172|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|172|
|173| XX X  X     4|    4  16-17   |173|
|175|X            1|    1  20-22   |175|
|176|XXX   XXX X  7|    7   9-10  !|176|
|179|   XX  XXXX  6|    6  11-13  !|179|
|180|  XXXXXXXX   8|    8   5-8   !|180|
|183|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|183|
|187| X XX  X X   5|    5  14-15   |187|
|188|X            1|    1  20-22   |188|
|189| X XXXX XXX  8|    8   5-8   !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|156|X  X   X     3|    3   12     |156|
|159|X     X X X  4|    4   8-11   |159|
|160| XX XX  XX   6|    6   4-6   !|160|
|166|     X X XX  4|    4   8-11   |166|
|167| XXX XXXX    7|    7   2-3   !|167|
|168| X    X X X  4|    4   8-11   |168|
|170|XX XX X  X   6|    6   4-6   !|170|
|172|X X X X XXX  7|    7   2-3   !|172|
|176| X           1|    1   13     |176|
|179|  XXX XX X   6|    6   4-6   !|179|
|180|  XX X X X   5|    5    7     |180|
|183|X   XX    X  4|    4   8-11   |183|
|189|XXXXXX XX X  9|    9    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|34446626543 5.0|  5.0  5  |160|
|167|55163111264 3.0|  3.0  3  |167|
|170|11611434155 2.0|  2.0  2  |170|
|172|22525243411 1.0|  1.0  1  |172|
|179|46332565322 4.0|  4.0  4  |179|
|189|63254352636 6.0|  6.0  6  |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT                          
                  Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  189  |Konrad          Łyda                |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Anna            Furyk               |Warszawa            |
|   2   |   F   |  172  |Mateusz         Kowalczyk           |ESTYMA              |
|       |       |       |Małgorzata      Zagórska            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  179  |Szymon          Miśtal              |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Dąbrowska           |Częstochowa         |
|   4   |   F   |  180  |Błażej          Molas               |ZAMEK               |
|       |       |       |Izabela         Kuranc              |Lublin              |
|   5   |   F   |  168  |Dawid           Gajdera             |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Pacharzyna          |Wodzisław Śl.       |
|   6   |   F   |  173  |Miłosz          Kowalski            |ZORBA               |
|       |       |       |Natalia         Gomoluch            |Częstochowa         |
|   7   |   F   |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
|   8   |   F   |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
|  9-10 | 1/2 F |  166  |Jakub           Bury                |GASIEK              |
|       |       |       |Paula           Kamińska            |Rzeszów             |
|  9-10 | 1/2 F |  170  |Dawid           Jaruszewski         |MISTRAL             |
|       |       |       |Wiktoria        Kainka              |Tarnowskie Góry     |
|  11   | 1/2 F |  167  |Maciej          Ciura               |A+S                 |
|       |       |       |Maja            Tomalska            |Częstochowa         |
|  12   | 1/2 F |  183  |Szymon          Polaczkiewicz       |SUKCES              |
|       |       |       |Laura           Nicpoń              |Częstochowa         |
|  13   | 1/2 F |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 14-18 | 1/4 F |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 14-18 | 1/4 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 14-18 | 1/4 F |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
| 14-18 | 1/4 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 14-18 | 1/4 F |  185  |Paweł -         Sobieraj            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Karina Agnieszk Grabowska           |Łódź                |
| 19-22 | 1/4 F |  169  |Jakub           Gęśla               |JUST DANCE          |
|       |       |       |Julia           Warchoł             |Stalowa Wola        |
| 19-22 | 1/4 F |  175  |Michał          Laskowski           |MERENGUE            |
|       |       |       |Nikola          Martyna             |Stalowa Wola        |
| 19-22 | 1/4 F |  176  |Jakub           Ligenza             |SUKCES              |
|       |       |       |Natalia         Makiejewska         |Jaworzno            |
| 19-22 | 1/4 F |  188  |Patryk          Zbucki              |ZAMEK               |
|       |       |       |Dominika        Chalimoniuk         |Biała Podlaska      |
| 23-25 | 1/4 F |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 23-25 | 1/4 F |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 23-25 | 1/4 F |  177  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
| 26-27 | 1/4 F |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
| 26-27 | 1/4 F |  186  |Kacper          Stacha              |LORDANCE            |
|       |       |       |Zuzanna         Rytych              |Wodzisław Śl.       |
| 28-30 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 28-30 | 1/8 B |  181  |Sebastian       Okon                |IMPRESSIONANTE      |
|       |       |       |Agata           Smolarek            |Wrocław             |
| 28-30 | 1/8 B |  184  |Daniel          Seweryn             |BAWINEK             |
|       |       |       |Paulina         Topolska            |Kraków              |
| 31-33 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 31-33 | 1/8 B |  171  |Mateusz         Kaleta              |KARISMA Kraków      |
|       |       |       |Anna            Kaleta              |                    |
| 31-33 | 1/8 B |  187  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
| 34-35 | 1/8 B |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 34-35 | 1/8 B |  165  |Mariusz         Bardyn              |styl Kraków         |
|       |       |       |Olga            Kwiatkowska         |                    |
| 36-40 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 36-40 | 1/8 B |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 36-40 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 36-40 | 1/8 B |  178  |Dawid           Małecki             |RYTM                |
|       |       |       |Sara            Cwalina             |Żory                |
| 36-40 | 1/8 B |  182  |Wiktor          Pobidyński          |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Turczak             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT                         
                                 Liczba par:  40                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  35-40   |136|
|138|             0|    0  35-40   |138|
|142|             0|    0  35-40   |142|
|145| X  X        2|    2  32-33   |145|
|150| X   X   X   3|    3  26-31   |150|
|154| X X     XX  4|    4  20-25   |154|
|155|  X X XXXXX  7|    7   6-8   !|155|
|156|   X X X XX  5|    5  15-19  !|156|
|157| XX X  X X   5|    5  15-19  !|157|
|158|      XXX X  4|    4  20-25   |158|
|159| XX  XX X    5|    5  15-19  !|159|
|160|XXXXXXXXXX  10|   10   1-2   !|160|
|161| X   X       2|    2  32-33   |161|
|162|XXX X X X    6|    6   9-14  !|162|
|163|             0|    0  35-40   |163|
|164|X XXXXXX XX  9|    9   3-5   !|164|
|165|         X   1|    1   34     |165|
|166|X  X XXX  X  6|    6   9-14  !|166|
|167|X  XXXX  XX  7|    7   6-8   !|167|
|168|X XXX XX     6|    6   9-14  !|168|
|169|XXXX    XX   6|    6   9-14  !|169|
|170|X X X X   X  5|    5  15-19  !|170|
|171|  X XX  X    4|    4  20-25   |171|
|172|X XXX XXX    7|    7   6-8   !|172|
|173|XX X      X  4|    4  20-25   |173|
|175|XX   X XX X  6|    6   9-14  !|175|
|176| X       XX  3|    3  26-31   |176|
|177|     XX X    3|    3  26-31   |177|
|178|             0|    0  35-40   |178|
|179|XXXXX XXXX   9|    9   3-5   !|179|
|180|X XXXXX XXX  9|    9   3-5   !|180|
|181|       X XX  3|    3  26-31   |181|
|182|             0|    0  35-40   |182|
|183|X XXX XX     6|    6   9-14  !|183|
|184|  X  X  X    3|    3  26-31   |184|
|185|    XX XX X  5|    5  15-19  !|185|
|186| X X X   X   4|    4  20-25   |186|
|187|X  X X X     4|    4  20-25   |187|
|188| X      X X  3|    3  26-31   |188|
|189|XXXXX XXXXX 10|   10   1-2   !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  17-21   |136|
|138| X XX        3|    3   9-11   |138|
|142|             0|    0  17-21   |142|
|145|XXX X XX X   7|    7    1    !|145|
|150| X  XXX XX   6|    6    2    !|150|
|154|         X   1|    1  15-16   |154|
|158|X  X  XXX    5|    5    3    !|158|
|161|             0|    0  17-21   |161|
|163|  X   X      2|    2  12-14   |163|
|165|         X   1|    1  15-16   |165|
|171|X      X     2|    2  12-14   |171|
|173| X X X    X  4|    4   4-8   !|173|
|176|  X X X X    4|    4   4-8   !|176|
|177|     X XX X  4|    4   4-8   !|177|
|178|             0|    0  17-21   |178|
|181|       X XX  3|    3   9-11   |181|
|182|             0|    0  17-21   |182|
|184|  X X   X    3|    3   9-11   |184|
|186| X X X    X  4|    4   4-8   !|186|
|187|X         X  2|    2  12-14   |187|
|188|X XX X       4|    4   4-8   !|188|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|X XX XXX  X  7|    7   5-9   !|145|
|150|XX   X X  X  5|    5  11-13  !|150|
|155| X   X       2|    2  23-25   |155|
|156|XX X   X X   5|    5  11-13  !|156|
|157|  XXX   X    4|    4  14-18   |157|
|158| X           1|    1  26-27   |158|
|159|X     X X X  4|    4  14-18   |159|
|160|  X XXX      4|    4  14-18   |160|
|162| X    X      2|    2  23-25   |162|
|164|      XX XX  4|    4  14-18   |164|
|166|  X  X X XX  5|    5  11-13  !|166|
|167|XXXXXX  XXX  9|    9   2-3   !|167|
|168| XXXX  XXX   7|    7   5-9   !|168|
|169|   XX   X    3|    3  19-22   |169|
|170| XX X XX X   6|    6   10    !|170|
|172| XXXXXX XXX  9|    9   2-3   !|172|
|173|XXXXX XX X   8|    8    4    !|173|
|175|X    X   X   3|    3  19-22   |175|
|176|   XX X      3|    3  19-22   |176|
|177|  X     X    2|    2  23-25   |177|
|179|X   XX XXXX  7|    7   5-9   !|179|
|180|XXXX X  X X  7|    7   5-9   !|180|
|183|X  XXXX  XX  7|    7   5-9   !|183|
|185| X     XX X  4|    4  14-18   |185|
|186|       X     1|    1  26-27   |186|
|188|X     X X    3|    3  19-22   |188|
|189|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|XXX   XX     5|    5   6-8   !|145|
|150|XX X X    X  5|    5   6-8   !|150|
|156|         X   1|    1   13     |156|
|166|   X   X XX  4|    4   9-10   |166|
|167|X   XX       3|    3   11     |167|
|168| XX X X X    5|    5   6-8   !|168|
|170|XX    X   X  4|    4   9-10   |170|
|172|  XX XX XXX  7|    7    3    !|172|
|173|XXXXXX X  X  8|    8    2    !|173|
|179|  XXX  XXX   6|    6   4-5   !|179|
|180| X  XX XXX   6|    6   4-5   !|180|
|183|      X X    2|    2   12     |183|
|189|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|145|76736678185 7.0|  7.0  7  |145|
|150|67867784473 8.0|  8.0  8  |150|
|168|85543547367 5.0|  5.0  5  |168|
|172|12325236511 2.0|  2.0  2  |172|
|173|58684813854 6.0|  6.0  6  |173|
|179|33252465232 3.0|  3.0  3  |179|
|180|24418152748 4.0|  4.0  4  |180|
|189|41171321626 1.0|  1.0  1  |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP                         
                  Liczba wszystkich par:  40,  Liczba klubów:  30                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  189  |Konrad          Łyda                |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Anna            Furyk               |Warszawa            |
|   2   |   F   |  172  |Mateusz         Kowalczyk           |ESTYMA              |
|       |       |       |Małgorzata      Zagórska            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  170  |Dawid           Jaruszewski         |MISTRAL             |
|       |       |       |Wiktoria        Kainka              |Tarnowskie Góry     |
|   4   |   F   |  157  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|   5   |   F   |  179  |Szymon          Miśtal              |SUKCES              |
|       |       |       |Julia           Dąbrowska           |Częstochowa         |
|   6   |   F   |  180  |Błażej          Molas               |ZAMEK               |
|       |       |       |Izabela         Kuranc              |Lublin              |
|   7   | 1/2 F |  168  |Dawid           Gajdera             |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Pacharzyna          |Wodzisław Śl.       |
|  8-10 | 1/2 F |  159  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|  8-10 | 1/2 F |  166  |Jakub           Bury                |GASIEK              |
|       |       |       |Paula           Kamińska            |Rzeszów             |
|  8-10 | 1/2 F |  183  |Szymon          Polaczkiewicz       |SUKCES              |
|       |       |       |Laura           Nicpoń              |Częstochowa         |
|  11   | 1/2 F |  156  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
|  12   | 1/2 F |  177  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
| 13-16 | 1/4 F |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
| 13-16 | 1/4 F |  160  |Kacper          Niemczyk            |GRACJA              |
|       |       |       |Zofia           Kaplińska           |Zielona Góra        |
| 13-16 | 1/4 F |  164  |Krzysztof       Świędrych           |KLASA               |
|       |       |       |Katarzyna       Wiśniowska          |Tarnów              |
| 13-16 | 1/4 F |  167  |Maciej          Ciura               |A+S                 |
|       |       |       |Maja            Tomalska            |Częstochowa         |
| 17-18 | 1/4 F |  162  |Łukasz          Sieraczyński        |FLAMENCO            |
|       |       |       |Ludwika         Pudełko             |Siemianowice        |
| 17-18 | 1/4 F |  176  |Jakub           Ligenza             |SUKCES              |
|       |       |       |Natalia         Makiejewska         |Jaworzno            |
|  19   | 1/4 F |  175  |Michał          Laskowski           |MERENGUE            |
|       |       |       |Nikola          Martyna             |Stalowa Wola        |
| 20-23 | 1/4 F |  169  |Jakub           Gęśla               |JUST DANCE          |
|       |       |       |Julia           Warchoł             |Stalowa Wola        |
| 20-23 | 1/4 F |  173  |Miłosz          Kowalski            |ZORBA               |
|       |       |       |Natalia         Gomoluch            |Częstochowa         |
| 20-23 | 1/4 F |  185  |Paweł -         Sobieraj            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Karina Agnieszk Grabowska           |Łódź                |
| 20-23 | 1/4 F |  186  |Kacper          Stacha              |LORDANCE            |
|       |       |       |Zuzanna         Rytych              |Wodzisław Śl.       |
|  24   | 1/4 F |  188  |Patryk          Zbucki              |ZAMEK               |
|       |       |       |Dominika        Chalimoniuk         |Biała Podlaska      |
|  25   | 1/4 F |  158  |Konrad          Kwiecień            |BAWINEK             |
|       |       |       |Monika          Grunwald            |Kraków              |
|  26   | 1/8 B |  155  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 27-29 | 1/8 B |  181  |Sebastian       Okon                |IMPRESSIONANTE      |
|       |       |       |Agata           Smolarek            |Wrocław             |
| 27-29 | 1/8 B |  184  |Daniel          Seweryn             |BAWINEK             |
|       |       |       |Paulina         Topolska            |Kraków              |
| 27-29 | 1/8 B |  187  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
| 30-33 | 1/8 B |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 30-33 | 1/8 B |  154  |Mateusz         Gralak              |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Aleksandra      Szymkiewicz         |Stargard            |
| 30-33 | 1/8 B |  165  |Mariusz         Bardyn              |styl Kraków         |
|       |       |       |Olga            Kwiatkowska         |                    |
| 30-33 | 1/8 B |  171  |Mateusz         Kaleta              |KARISMA Kraków      |
|       |       |       |Anna            Kaleta              |                    |
| 34-35 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 34-35 | 1/8 B |  163  |Jakub           Warsitz             |MAESTRO             |
|       |       |       |Agata           Brzozowska          |Opole               |
| 36-40 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 36-40 | 1/8 B |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 36-40 | 1/8 B |  161  |Daniel          Ryterski            |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Emilia          Maćkała             |                    |
| 36-40 | 1/8 B |  178  |Dawid           Małecki             |RYTM                |
|       |       |       |Sara            Cwalina             |Żory                |
| 36-40 | 1/8 B |  182  |Wiktor          Pobidyński          |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Turczak             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP                        
                                 Liczba par:  40                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  39-40   |136|
|138| X           1|    1  37-38   |138|
|142|             0|    0  39-40   |142|
|145|    X   XX   3|    3  25-29   |145|
|150| X       X   2|    2  30-36   |150|
|154| XXX     X   4|    4  18-24   |154|
|155|    X    X   2|    2  30-36   |155|
|156|   X   X X   3|    3  25-29   |156|
|157|  X XX XXX   6|    6   9-11  !|157|
|158| X    XX  X  4|    4  18-24   |158|
|159| XX   X X X  5|    5  12-17  !|159|
|160|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|160|
|161| X   X       2|    2  30-36   |161|
|162| X  X  XXX   5|    5  12-17  !|162|
|163| XX       X  3|    3  25-29   |163|
|164|X XXXXXX X   8|    8   4-7   !|164|
|165|      X  XX  3|    3  25-29   |165|
|166|  XX XXX     5|    5  12-17  !|166|
|167|X   XX  X X  5|    5  12-17  !|167|
|168|X XXXXX X X  8|    8   4-7   !|168|
|169|XX X     X   4|    4  18-24   |169|
|170|X X X  XXX   6|    6   9-11  !|170|
|171|X       X    2|    2  30-36   |171|
|172|X X XXXX     6|    6   9-11  !|172|
|173|XX XXXXXX    8|    8   4-7   !|173|
|175| X X X  X X  5|    5  12-17  !|175|
|176|  X    X  X  3|    3  25-29   |176|
|177|   X  X XX   4|    4  18-24   |177|
|178|     X X     2|    2  30-36   |178|
|179|XXXXXXX XX   9|    9    3    !|179|
|180|X XXXXX X X  8|    8   4-7   !|180|
|181|XX           2|    2  30-36   |181|
|182|        X    1|    1  37-38   |182|
|183|X XXX XX  X  7|    7    8    !|183|
|184|  X       X  2|    2  30-36   |184|
|185|    X X  XX  4|    4  18-24   |185|
|186| X X X    X  4|    4  18-24   |186|
|187|X  X X X     4|    4  18-24   |187|
|188|XX    XX  X  5|    5  12-17  !|188|
|189|X XXXXXXXXX 10|   10    2    !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136|             0|    0  19-23   |136|
|138| X           1|    1  17-18   |138|
|142|             0|    0  19-23   |142|
|145| XXXXXXXXXX 10|   10    1    !|145|
|150| XX          2|    2  13-16   |150|
|154| X    X      2|    2  13-16   |154|
|155|  X XX   X   4|    4    9     |155|
|156|X XXXX XX X  8|    8   2-3   !|156|
|158|X XX  XX  X  6|    6   4-6   !|158|
|161|             0|    0  19-23   |161|
|163|     X       1|    1  17-18   |163|
|165|      X  X   2|    2  13-16   |165|
|169|XX X X XXXX  8|    8   2-3   !|169|
|171|    X  X     2|    2  13-16   |171|
|176| X  XX  XX   5|    5   7-8   !|176|
|177|X     XXXXX  6|    6   4-6   !|177|
|178|             0|    0  19-23   |178|
|181|  XX  X      3|    3  10-12   |181|
|182|             0|    0  19-23   |182|
|184|  X X   X    3|    3  10-12   |184|
|185|X   XX  XXX  6|    6   4-6   !|185|
|186|XX X  X   X  5|    5   7-8   !|186|
|187|X  X   X     3|    3  10-12   |187|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|  XX XXX     5|    5  13-16   |145|
|156|XX  X  X XX  6|    6  10-12  !|156|
|157| X XX XXXX   7|    7   7-9   !|157|
|158|             0|    0   25     |158|
|159| XXX XX X    6|    6  10-12  !|159|
|160| X  XX   XX  5|    5  13-16   |160|
|162|      XXX X  4|    4  17-18   |162|
|164|    X  XXXX  5|    5  13-16   |164|
|166|  X XXX  XX  6|    6  10-12  !|166|
|167|X X XX  X    5|    5  13-16   |167|
|168|XXXX  XXXX   8|    8   4-6   !|168|
|169|    X     X  2|    2  20-23   |169|
|170|XXX X X XXX  8|    8   4-6   !|170|
|172|X XXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|172|
|173|X  X         2|    2  20-23   |173|
|175|X    X   X   3|    3   19     |175|
|176|XX XX        4|    4  17-18   |176|
|177|XXXX X XX    7|    7   7-9   !|177|
|179|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !|179|
|180| XXX XXXX    7|    7   7-9   !|180|
|183|XXXX XX  XX  8|    8   4-6   !|183|
|185|  X       X  2|    2  20-23   |185|
|186|       X X   2|    2  20-23   |186|
|188|       X     1|    1   24     |188|
|189|XX XXXXXX X  9|    9    3    !|189|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|156|       X X   2|    2   11     |156|
|157|XXXXXX  X X  8|    8    4    !|157|
|159|    X X X    3|    3   8-10   |159|
|166|     X   XX  3|    3   8-10   |166|
|168| X X  X X    4|    4    7     |168|
|170|XXX XXXX XX  9|    9   2-3   !|170|
|172|X X   XXXXX  7|    7   5-6   !|172|
|177|   X         1|    1   12     |177|
|179|XXXXX XX     7|    7   5-6   !|179|
|180| XXXXX XXXX  9|    9   2-3   !|180|
|183|X X  X       3|    3   8-10   |183|
|189|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !|189|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|157|36365434264 4.0|  4.0  4  |157|
|170|62633611135 3.0|  3.0  3  |170|
|172|13414226311 2.0|  2.0  2  |172|
|179|54222545652 5.0|  5.0  5  |179|
|180|45546353546 6.0|  6.0  6  |180|
|189|21151162423 1.0|  1.0  1  |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA                        
                  Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  139  |Jakub           Kubicz              |MAESTRO             |
|       |       |       |Maria           Baryliszyn          |Opole               |
|   2   |   F   |  152  |Szymon          Zużałek             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Oliwia          Lenarczyk           |Sosnowiec           |
|   3   |   F   |  149  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
|   4   |   F   |  131  |Adrian          Brzozowski          |ETIUDA              |
|       |       |       |Natalia         Smużyńska           |Radomsko            |
|   5   |   F   |  144  |Maciej          Młynarski           |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Klara           Guettner            |                    |
|   6   |   F   |  140  |Damian          Kucharski           |IGLICA              |
|       |       |       |Magdalena       Sadowska            |Wrocław             |
|   7   |   F   |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
|  8-9  | 1/2 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
|  8-9  | 1/2 F |  143  |Grzegorz        Matuszek            |AKSEL               |
|       |       |       |Aleksandra      Wysocka             |Rzeszów             |
| 10-11 | 1/2 F |  146  |Jakub           Ogonowski           |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Kinga           Ziębora             |                    |
| 10-11 | 1/2 F |  148  |Jakub           Pokora              |ETIUDA              |
|       |       |       |Wiktoria        Bielas              |Radomsko            |
|  12   | 1/2 F |  134  |Marcin          Danak               |SKT PASJA           |
|       |       |       |Angelika        Włoch               |Kraków              |
|  13   | 1/4 F |  153  |Marcin          Świniarski          |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Monika          Snopkowska          |Warszawa            |
|  14   | 1/4 F |  151  |Artur           Szumacher           |ROYAL DANCE STUDIO  |
|       |       |       |Aleksandra      Walczak             |WARSZAWA            |
| 15-17 | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 15-17 | 1/4 F |  132  |Łukasz          Błaszczyk           |EMKA DANCE ACADEMY  |
|       |       |       |Kamila          Tębłowska           |Warszawa            |
| 15-17 | 1/4 F |  133  |Marcin          Cieśla              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Budkiewicz          |Wrocław             |
| 18-20 | 1/8 F |   55  |Wiktor          Ćwiek               |Dancers United      |
|       |       |       |Justyna         Zejmowicz           |WARSZAWA            |
| 18-20 | 1/8 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
| 18-20 | 1/8 F |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
| 21-23 | 1/8 F |  135  |Wojciech        Ilnicki             |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Anna            Kaczmarek           |Kluczbork           |
| 21-23 | 1/8 F |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 21-23 | 1/8 F |  147  |Mateusz         Październik         |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Joanna          Stanowska           |Oława               |
|  24   | 1/8 F |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
|  25   | 1/8 F |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 26-27 | 1/8 F |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 26-27 | 1/8 F |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 28-35 |1/16 B |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |Nowy Sącz           |
| 28-35 |1/16 B |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 28-35 |1/16 B |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
| 28-35 |1/16 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 28-35 |1/16 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |                    |
| 28-35 |1/16 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
| 28-35 |1/16 B |  137  |Emil            Karwas              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Klaudia         Janik               |Łódź                |
| 28-35 |1/16 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 36-37 |1/16 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 36-37 |1/16 B |  141  |Jan             Maciejczyk          |EUFORIA Dance Kraków|
|       |       |       |Anna            Suder               |                    |
| 38-41 |1/16 B |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
| 38-41 |1/16 B |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 38-41 |1/16 B |  106  |Arkadiusz       Michaniak           |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Gabriela        Pastuch             |                    |
| 38-41 |1/16 B |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA                       
                                 Liczba par:  41                                 

      Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|    XXX X    4|    4  19-24   | 55|
| 80|   X   X     2|    2  27-30   | 80|
| 81|          X  1|    1  31-37   | 81|
| 87|   X         1|    1  31-37   | 87|
| 89|XX   X   X   4|    4  19-24   | 89|
| 90|  X XX XX X  6|    6   8-13  !| 90|
| 92|             0|    0  38-41   | 92|
|103|XX   XX XXX  7|    7   6-7   !|103|
|104|   X         1|    1  31-37   |104|
|105|             0|    0  38-41   |105|
|106|     X       1|    1  31-37   |106|
|107|   X X    X  3|    3  25-26   |107|
|108|         X   1|    1  31-37   |108|
|109|             0|    0  38-41   |109|
|111|X X XX XX    6|    6   8-13  !|111|
|112|XXX   XX     5|    5  14-18   |112|
|114|      X      1|    1  31-37   |114|
|124| X  XXX   X  5|    5  14-18   |124|
|131|X X  XXXXXX  8|    8   4-5   !|131|
|132|XX X X X  X  6|    6   8-13  !|132|
|133|       XX    2|    2  27-30   |133|
|134|XXX XXXXXXX 10|   10   1-2   !|134|
|135|X XX X  XX   6|    6   8-13  !|135|
|136|  X          1|    1  31-37   |136|
|137|   XX X X    4|    4  19-24   |137|
|138|XXXX         4|    4  19-24   |138|
|139|   XXX  XX   5|    5  14-18   |139|
|140| X X   X  X  4|    4  19-24   |140|
|141|  X X   XX   4|    4  19-24   |141|
|142|       X  X  2|    2  27-30   |142|
|143|             0|    0  38-41   |143|
|144| XXXX X  X   6|    6   8-13  !|144|
|145|XXX X X  X   6|    6   8-13  !|145|
|146| X     X     2|    2  27-30   |146|
|147|X   X XX X   5|    5  14-18   |147|
|148|XX X X  XXX  7|    7   6-7   !|148|
|149|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !|149|
|150|X        XX  3|    3  25-26   |150|
|151|X X X X  X   5|    5  14-18   |151|
|152| XXXX XXXXX  9|    9    3    !|152|
|153| XXXX XXX X  8|    8   4-5   !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XXXXXXX X    8|    8   1-4   !| 55|
| 80|X X  X XX X  6|    6    9    !| 80|
| 81| X     X     2|    2  15-22   | 81|
| 87|  X X    X   3|    3  10-14  !| 87|
| 89|             0|    0  25-28   | 89|
| 92|             0|    0  25-28   | 92|
|104|          X  1|    1  23-24   |104|
|105|X         X  2|    2  15-22   |105|
|106|             0|    0  25-28   |106|
|107|X         X  2|    2  15-22   |107|
|108|       X X   2|    2  15-22   |108|
|109|             0|    0  25-28   |109|
|112|     XX      2|    2  15-22   |112|
|114|  X   X      2|    2  15-22   |114|
|124|   XXXXXXXX  8|    8   1-4   !|124|
|133| X     XX    3|    3  10-14  !|133|
|136|X      X X   3|    3  10-14  !|136|
|137|    X   X    2|    2  15-22   |137|
|138| X      X    2|    2  15-22   |138|
|139| X XXX XXX   7|    7   5-8   !|139|
|140| XXXXXXX  X  8|    8   1-4   !|140|
|141|  X          1|    1  23-24   |141|
|142|   X XX      3|    3  10-14  !|142|
|143|X  XXXX XXX  8|    8   1-4   !|143|
|146|XX    X      3|    3  10-14  !|146|
|147|X XXX XX X   7|    7   5-8   !|147|
|150|XXXX X   XX  7|    7   5-8   !|150|
|151| XXXX   XXX  7|    7   5-8   !|151|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X       XXX  4|    4  18-20   | 55|
| 80|  XXX   X X  5|    5  11-17  !| 80|
| 87|          X  1|    1   25     | 87|
| 90|X X    X  X  4|    4  18-20   | 90|
|103|XXX     XXX  6|    6   7-10  !|103|
|111|   X  XXX X  5|    5  11-17  !|111|
|124|    XX  X X  4|    4  18-20   |124|
|131| XX XX XXX   7|    7   4-6   !|131|
|132| XXX XXX X   7|    7   4-6   !|132|
|133|X  X X X  X  5|    5  11-17  !|133|
|134|X   X  XXXX  6|    6   7-10  !|134|
|135|   X X   X   3|    3  21-23   |135|
|136| X  X X      3|    3  21-23   |136|
|139|X  XX  X  X  5|    5  11-17  !|139|
|140|XX   XXX  X  6|    6   7-10  !|140|
|142|             0|    0  26-27   |142|
|143| X X XXXXX   7|    7   4-6   !|143|
|144|XXXX X XXXX  9|    9   2-3   !|144|
|145|    X X      2|    2   24     |145|
|146| XX XXX      5|    5  11-17  !|146|
|147|  X X X      3|    3  21-23   |147|
|148|XXXX    XX   6|    6   7-10  !|148|
|149|XXXXX XXXX   9|    9   2-3   !|149|
|150|             0|    0  26-27   |150|
|151|   XXXX  X   5|    5  11-17  !|151|
|152|XXXXXXXXXX  10|   10    1    !|152|
|153|XXX  XX      5|    5  11-17  !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 80|  X     XX   3|    3  15-17   | 80|
|103| XX XXX  XX  7|    7    7    !|103|
|111|X XX XXX XX  8|    8   5-6   !|111|
|131|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !|131|
|132|XX  X        3|    3  15-17   |132|
|133|   X   X  X  3|    3  15-17   |133|
|134|   XX XXX X  6|    6   8-12  !|134|
|139|XXXXX XXXXX 10|   10   1-3   !|139|
|140|XX X XXXXXX  9|    9    4    !|140|
|143|XX   XXX  X  6|    6   8-12  !|143|
|144|XXXXXXXX XX 10|   10   1-3   !|144|
|146| XX X  XXX   6|    6   8-12  !|146|
|148|XXXXX  XXX   8|    8   5-6   !|148|
|149|XXX XX  X    6|    6   8-12  !|149|
|151|  X  X  XX   4|    4   14     |151|
|152|X  X XX X X  6|    6   8-12  !|152|
|153|  XXXXX      5|    5   13     |153|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103| XX   X   X  4|    4   8-9    |103|
|111|X  X  XX XX  6|    6   5-7   !|111|
|131| X XXXXXXX   8|    8   2-3   !|131|
|134|X         X  2|    2   12     |134|
|139|X  XX XXX X  7|    7    4    !|139|
|140|XX XXXXXXX   9|    9    1    !|140|
|143|X    X  XX   4|    4   8-9    |143|
|144| XXXXX    X  6|    6   5-7   !|144|
|146|  X    X X   3|    3  10-11   |146|
|148| XX     X    3|    3  10-11   |148|
|149| XX XX XX    6|    6   5-7   !|149|
|152|X XXXXX  XX  8|    8   2-3   !|152|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|111|77524727475 7.0|  7.0  7  |111|
|131|42256176734 4.0|  4.0  4  |131|
|139|21711241612 1.0|  1.0  1  |139|
|140|56637633347 6.0|  6.0  6  |140|
|144|65445555523 5.0|  5.0  5  |144|
|149|34362462256 3.0|  3.0  3  |149|
|152|13173314161 2.0|  2.0  2  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  139  |Jakub           Kubicz              |MAESTRO             |
|       |       |       |Maria           Baryliszyn          |Opole               |
|   2   |   F   |  149  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
|   3   |   F   |  153  |Marcin          Świniarski          |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Monika          Snopkowska          |Warszawa            |
|   4   |   F   |  148  |Jakub           Pokora              |ETIUDA              |
|       |       |       |Wiktoria        Bielas              |Radomsko            |
|   5   |   F   |  131  |Adrian          Brzozowski          |ETIUDA              |
|       |       |       |Natalia         Smużyńska           |Radomsko            |
|   6   |   F   |  140  |Damian          Kucharski           |IGLICA              |
|       |       |       |Magdalena       Sadowska            |Wrocław             |
|   7   |   F   |  144  |Maciej          Młynarski           |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Klara           Guettner            |                    |
|   8   | 1/2 F |  143  |Grzegorz        Matuszek            |AKSEL               |
|       |       |       |Aleksandra      Wysocka             |Rzeszów             |
|  9-12 | 1/2 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
|  9-12 | 1/2 F |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|  9-12 | 1/2 F |  147  |Mateusz         Październik         |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Joanna          Stanowska           |Oława               |
|  9-12 | 1/2 F |  151  |Artur           Szumacher           |ROYAL DANCE STUDIO  |
|       |       |       |Aleksandra      Walczak             |WARSZAWA            |
|  13   | 1/2 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
| 14-15 | 1/4 F |   55  |Wiktor          Ćwiek               |Dancers United      |
|       |       |       |Justyna         Zejmowicz           |WARSZAWA            |
| 14-15 | 1/4 F |  134  |Marcin          Danak               |SKT PASJA           |
|       |       |       |Angelika        Włoch               |Kraków              |
| 16-20 | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 16-20 | 1/4 F |  132  |Łukasz          Błaszczyk           |EMKA DANCE ACADEMY  |
|       |       |       |Kamila          Tębłowska           |Warszawa            |
| 16-20 | 1/4 F |  135  |Wojciech        Ilnicki             |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Anna            Kaczmarek           |Kluczbork           |
| 16-20 | 1/4 F |  146  |Jakub           Ogonowski           |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Kinga           Ziębora             |                    |
| 16-20 | 1/4 F |  152  |Szymon          Zużałek             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Oliwia          Lenarczyk           |Sosnowiec           |
| 21-22 | 1/4 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
| 21-22 | 1/4 F |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |                    |
|  23   | 1/4 F |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
|  24   | 1/4 F |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 25-26 | 1/8 B |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
| 25-26 | 1/8 B |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
| 27-30 | 1/8 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 27-30 | 1/8 B |  133  |Marcin          Cieśla              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Budkiewicz          |Wrocław             |
| 27-30 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 27-30 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 31-34 | 1/8 B |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |Nowy Sącz           |
| 31-34 | 1/8 B |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 31-34 | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 31-34 | 1/8 B |  137  |Emil            Karwas              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Klaudia         Janik               |Łódź                |
| 35-39 | 1/8 B |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
| 35-39 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 35-39 | 1/8 B |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 35-39 | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
| 35-39 | 1/8 B |  141  |Jan             Maciejczyk          |EUFORIA Dance Kraków|
|       |       |       |Anna            Suder               |                    |
| 40-41 | 1/8 B |  106  |Arkadiusz       Michaniak           |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Gabriela        Pastuch             |                    |
| 40-41 | 1/8 B |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA                          
                                 Liczba par:  41                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| X XXX       4|    4  19-23   | 55|
| 80|X       X    2|    2  25-30   | 80|
| 81| X X         2|    2  25-30   | 81|
| 87|  X      XX  3|    3   24     | 87|
| 89|X            1|    1  31-37   | 89|
| 90| XXXXXX   X  7|    7   5-11  !| 90|
| 92|   X         1|    1  31-37   | 92|
|103|X X   XX  X  5|    5  16-18   |103|
|104|             0|    0  38-41   |104|
|105|         X   1|    1  31-37   |105|
|106| X           1|    1  31-37   |106|
|107|       X  X  2|    2  25-30   |107|
|108|    X    X   2|    2  25-30   |108|
|109|             0|    0  38-41   |109|
|111|X X XXX X X  7|    7   5-11  !|111|
|112|XX   XXXXXX  8|    8   3-4   !|112|
|114|             0|    0  38-41   |114|
|124| XX X X XXX  7|    7   5-11  !|124|
|131|X X  XXXX X  7|    7   5-11  !|131|
|132| X XXX X  X  6|    6  12-15  !|132|
|133| X     X     2|    2  25-30   |133|
|134|  XXXXXXXXX  9|    9    2    !|134|
|135|X XXXXX      6|    6  12-15  !|135|
|136|             0|    0  38-41   |136|
|137|        X X  2|    2  25-30   |137|
|138|        X    1|    1  31-37   |138|
|139|   X X  XX   4|    4  19-23   |139|
|140| X    XX  X  4|    4  19-23   |140|
|141|  X          1|    1  31-37   |141|
|142|X X  XX X X  6|    6  12-15  !|142|
|143| X X XX XXX  7|    7   5-11  !|143|
|144| XXXX XX X   7|    7   5-11  !|144|
|145|X XX X   X   5|    5  16-18   |145|
|146|        X    1|    1  31-37   |146|
|147|X XXX  X X   6|    6  12-15  !|147|
|148|    X  XX X  4|    4  19-23   |148|
|149|X  XXXXXXX   8|    8   3-4   !|149|
|150|XX    XX X   5|    5  16-18   |150|
|151|XXX X        4|    4  19-23   |151|
|152|XX XXX X X   7|    7   5-11  !|152|
|153|XXXXXXXXXX  10|   10    1    !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X  XX X X X  6|    6   7-9   !| 55|
| 80|X XXXX XX    7|    7   4-6   !| 80|
| 81| X X         2|    2  16-19   | 81|
| 87|    X    XX  3|    3  12-15   | 87|
| 89|         X   1|    1  20-24   | 89|
| 92|  X  X       2|    2  16-19   | 92|
|103|X     XX  X  4|    4  10-11   |103|
|104|  X          1|    1  20-24   |104|
|105|        X    1|    1  20-24   |105|
|106|             0|    0  25-26   |106|
|107|XXX X   X X  6|    6   7-9   !|107|
|108|    X    X   2|    2  16-19   |108|
|109|             0|    0  25-26   |109|
|114|      X      1|    1  20-24   |114|
|133| XX    X     3|    3  12-15   |133|
|136|X    X   X   3|    3  12-15   |136|
|137|X       X    2|    2  16-19   |137|
|138|  X    X X   3|    3  12-15   |138|
|139| X XXXXXX    7|    7   4-6   !|139|
|140|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|140|
|141|      X      1|    1  20-24   |141|
|145|X X  X   X   4|    4  10-11   |145|
|146| X X XXX  X  6|    6   7-9   !|146|
|148| X XXX  XXX  7|    7   4-6   !|148|
|150|XXXX  XX XX  8|    8   2-3   !|150|
|151| X XXXXXX X  8|    8   2-3   !|151|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X   XX  X X  5|    5  14-15   | 55|
| 80|  XXX   X    4|    4  16-20   | 80|
| 90|XXXX  XXXXX  9|    9   1-3   !| 90|
|107|X   X X      3|    3  21-22   |107|
|111|   X  XXXXX  6|    6  10-13  !|111|
|112|  X    X X   3|    3  21-22   |112|
|124| XX  XX XXX  7|    7   6-9   !|124|
|131| X   X XXXX  6|    6  10-13  !|131|
|132|X  X X   X   4|    4  16-20   |132|
|134|X     XXX X  5|    5  14-15   |134|
|135| X  X XX     4|    4  16-20   |135|
|139|XX XX XXX X  8|    8   4-5   !|139|
|140|XXXXXX X XX  9|    9   1-3   !|140|
|142|             0|    0   24     |142|
|143| X XXX X  X  6|    6  10-13  !|143|
|144|XXX  XX   X  6|    6  10-13  !|144|
|146| XX XX       4|    4  16-20   |146|
|147|XX X  XX XX  7|    7   6-9   !|147|
|148|  XXXX XXX   7|    7   6-9   !|148|
|149|XXXXXXX X    8|    8   4-5   !|149|
|150|         X   1|    1   23     |150|
|151|X XXXXXXXX   9|    9   1-3   !|151|
|152|  XX     XX  4|    4  16-20   |152|
|153|XXX XXX X    7|    7   6-9   !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 90|  X          1|    1   13     | 90|
|111|   X   X  X  3|    3   9-12   |111|
|124|     X  X X  3|    3   9-12   |124|
|131|    XXX XXX  6|    6   4-5   !|131|
|139|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|139|
|140|XXX XXXXX X  9|    9    2    !|140|
|143|X   XX  X    4|    4    8     |143|
|144| XXX X    X  5|    5   6-7   !|144|
|147|   X   X X   3|    3   9-12   |147|
|148|XXXX  XXXX   8|    8    3    !|148|
|149|XXXXX    X   6|    6   4-5   !|149|
|151| X    X  X   3|    3   9-12   |151|
|153|X   XXXX     5|    5   6-7   !|153|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|131|53346577514 5.0|  5.0  5  |131|
|139|21212441252 1.0|  1.0  1  |139|
|140|67724756423 6.0|  6.0  6  |140|
|144|76661663637 7.0|  7.0  7  |144|
|148|14455235375 4.0|  4.0  4  |148|
|149|32133324166 2.0|  2.0  2  |149|
|153|45577112741 3.0|  3.0  3  |153|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  152  |Szymon          Zużałek             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Oliwia          Lenarczyk           |Sosnowiec           |
|   2   |   F   |  149  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
|   3   |   F   |  139  |Jakub           Kubicz              |MAESTRO             |
|       |       |       |Maria           Baryliszyn          |Opole               |
|   4   |   F   |  140  |Damian          Kucharski           |IGLICA              |
|       |       |       |Magdalena       Sadowska            |Wrocław             |
|   5   |   F   |  131  |Adrian          Brzozowski          |ETIUDA              |
|       |       |       |Natalia         Smużyńska           |Radomsko            |
|   6   |   F   |  134  |Marcin          Danak               |SKT PASJA           |
|       |       |       |Angelika        Włoch               |Kraków              |
|   7   |   F   |  133  |Marcin          Cieśla              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Budkiewicz          |Wrocław             |
|  8-11 | 1/2 F |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
|  8-11 | 1/2 F |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|  8-11 | 1/2 F |  132  |Łukasz          Błaszczyk           |EMKA DANCE ACADEMY  |
|       |       |       |Kamila          Tębłowska           |Warszawa            |
|  8-11 | 1/2 F |  151  |Artur           Szumacher           |ROYAL DANCE STUDIO  |
|       |       |       |Aleksandra      Walczak             |WARSZAWA            |
|  12   | 1/2 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
|  13   | 1/4 F |  144  |Maciej          Młynarski           |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Klara           Guettner            |                    |
| 14-19 | 1/4 F |   55  |Wiktor          Ćwiek               |Dancers United      |
|       |       |       |Justyna         Zejmowicz           |WARSZAWA            |
| 14-19 | 1/4 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
| 14-19 | 1/4 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
| 14-19 | 1/4 F |  143  |Grzegorz        Matuszek            |AKSEL               |
|       |       |       |Aleksandra      Wysocka             |Rzeszów             |
| 14-19 | 1/4 F |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 14-19 | 1/4 F |  153  |Marcin          Świniarski          |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Monika          Snopkowska          |Warszawa            |
| 20-23 | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 20-23 | 1/4 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
| 20-23 | 1/4 F |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
| 20-23 | 1/4 F |  147  |Mateusz         Październik         |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Joanna          Stanowska           |Oława               |
|  24   | 1/4 F |  135  |Wojciech        Ilnicki             |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Anna            Kaczmarek           |Kluczbork           |
| 25-29 | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 25-29 | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |                    |
| 25-29 | 1/8 B |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 25-29 | 1/8 B |  146  |Jakub           Ogonowski           |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Kinga           Ziębora             |                    |
| 25-29 | 1/8 B |  148  |Jakub           Pokora              |ETIUDA              |
|       |       |       |Wiktoria        Bielas              |Radomsko            |
| 30-31 | 1/8 B |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |Nowy Sącz           |
| 30-31 | 1/8 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 32-33 | 1/8 B |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 32-33 | 1/8 B |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
| 34-38 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 34-38 | 1/8 B |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 34-38 | 1/8 B |  106  |Arkadiusz       Michaniak           |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Gabriela        Pastuch             |                    |
| 34-38 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 34-38 | 1/8 B |  137  |Emil            Karwas              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Klaudia         Janik               |Łódź                |
| 39-41 | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
| 39-41 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 39-41 | 1/8 B |  141  |Jan             Maciejczyk          |EUFORIA Dance Kraków|
|       |       |       |Anna            Suder               |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA                          
                                 Liczba par:  41                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| X  X        2|    2  25-32   | 55|
| 80| X           1|    1  33-34   | 80|
| 81| X    X      2|    2  25-32   | 81|
| 87|  XX      X  3|    3  20-24   | 87|
| 89|X        X   2|    2  25-32   | 89|
| 90|X  XX X XX   6|    6   9-15  !| 90|
| 92|             0|    0  35-41   | 92|
|103|X X   XX XX  6|    6   9-15  !|103|
|104|             0|    0  35-41   |104|
|105|     X  X    2|    2  25-32   |105|
|106|             0|    0  35-41   |106|
|107|          X  1|    1  33-34   |107|
|108|             0|    0  35-41   |108|
|109|             0|    0  35-41   |109|
|111|  X XXXX     5|    5  16-17   |111|
|112|      XX     2|    2  25-32   |112|
|114|             0|    0  35-41   |114|
|124|XXXXXXX  XX  9|    9   4-6   !|124|
|131|X X  X XX X  6|    6   9-15  !|131|
|132|XX XXX X  X  7|    7   7-8   !|132|
|133| X X  XX     4|    4  18-19   |133|
|134|X XXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|134|
|135|X  XXXX X    6|    6   9-15  !|135|
|136|        X X  2|    2  25-32   |136|
|137| X  X   X    3|    3  20-24   |137|
|138|X X          2|    2  25-32   |138|
|139|   X X  X    3|    3  20-24   |139|
|140|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|140|
|141|             0|    0  35-41   |141|
|142|        XXX  3|    3  20-24   |142|
|143|X  XX XX  X  6|    6   9-15  !|143|
|144|XXXXX  X X   7|    7   7-8   !|144|
|145|X X  X   XX  5|    5  16-17   |145|
|146| X   X       2|    2  25-32   |146|
|147| XXXX  X X   6|    6   9-15  !|147|
|148|        XXX  3|    3  20-24   |148|
|149|XXXXXXXXXX  10|   10   2-3   !|149|
|150|XXX    X XX  6|    6   9-15  !|150|
|151| X   XX X    4|    4  18-19   |151|
|152| XXXXXXXXX   9|    9   4-6   !|152|
|153|  XXXXXXXXX  9|    9   4-6   !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XXX X X  X   6|    6   3-9   !| 55|
| 80|XX XX    XX  6|    6   3-9   !| 80|
| 81| XXX         3|    3  15-16   | 81|
| 87|  X      XX  3|    3  15-16   | 87|
| 89|XX X X XX    6|    6   3-9   !| 89|
| 92|  X     X    2|    2  17-18   | 92|
|104|   X         1|    1  19-23   |104|
|105|    X        1|    1  19-23   |105|
|106|    X        1|    1  19-23   |106|
|107|X X XXXXX X  8|    8    2    !|107|
|108|X X    X XX  5|    5  10-14   |108|
|109|      XX     2|    2  17-18   |109|
|111|X X XX  XX   6|    6   3-9   !|111|
|112|   XXXXX     5|    5  10-14   |112|
|114|             0|    0  24-26   |114|
|133| XX X XXX    6|    6   3-9   !|133|
|136|          X  1|    1  19-23   |136|
|137|        X    1|    1  19-23   |137|
|138|             0|    0  24-26   |138|
|139| X X XXXX    6|    6   3-9   !|139|
|141|             0|    0  24-26   |141|
|142|X    XX  XX  5|    5  10-14   |142|
|145|X XXXX XXXX  9|    9    1    !|145|
|146|XX   XX  X   5|    5  10-14   |146|
|148| X X X X  X  5|    5  10-14   |148|
|151| X X  X XXX  6|    6   3-9   !|151|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X       XXX  4|    4  14-19   | 55|
| 80|X X     X    3|    3  20-23   | 80|
| 89|XXXX   XX X  7|    7   5-9   !| 89|
| 90|X X  X X     4|    4  14-19   | 90|
|103| XX   X   X  4|    4  14-19   |103|
|107|  XXX        3|    3  20-23   |107|
|111|   XX XX XX  6|    6  10-12  !|111|
|124| X  XXX X X  6|    6  10-12  !|124|
|131| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|131|
|132|X XXX X XX   7|    7   5-9   !|132|
|133|XX X X XXXX  8|    8   3-4   !|133|
|134|XX  X XXXXX  8|    8   3-4   !|134|
|135|     X X     2|    2   24     |135|
|139|X  XXXXXX    7|    7   5-9   !|139|
|140|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !|140|
|143|XX X      X  4|    4  14-19   |143|
|144| XX  X   XX  5|    5   13     |144|
|145| XX   X      3|    3  20-23   |145|
|147|X   X    X   3|    3  20-23   |147|
|149| XX XX XXX   7|    7   5-9   !|149|
|150| X X XX      4|    4  14-19   |150|
|151|X X  XXXXX   7|    7   5-9   !|151|
|152|  XXXX   XX  6|    6  10-12  !|152|
|153|   XX XX     4|    4  14-19   |153|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|    XX X X   4|    4   8-11   | 89|
|111|       X  X  2|    2   12     |111|
|124|X    XX   X  4|    4   8-11   |124|
|131|   XXXX XX   6|    6   3-7   !|131|
|132|X X     XX   4|    4   8-11   |132|
|133| XXX X X X   6|    6   3-7   !|133|
|134|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|134|
|139|XXXXX  XX X  8|    8    2    !|139|
|140|XX   XXX  X  6|    6   3-7   !|140|
|149| XXXX X  X   6|    6   3-7   !|149|
|151|   X XX X    4|    4   8-11   |151|
|152|XXX X   X X  6|    6   3-7   !|152|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|131|14365277716 5.0|  5.0  5  |131|
|133|77756754467 7.0|  7.0  7  |133|
|134|56277646632 6.0|  6.0  6  |134|
|139|41522423525 3.0|  3.0  3  |139|
|140|65611535143 4.0|  4.0  4  |140|
|149|32134362354 2.0|  2.0  2  |149|
|152|23443111271 1.0|  1.0  1  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE                         
                  Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  152  |Szymon          Zużałek             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Oliwia          Lenarczyk           |Sosnowiec           |
|   2   |   F   |  153  |Marcin          Świniarski          |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Monika          Snopkowska          |Warszawa            |
|   3   |   F   |  139  |Jakub           Kubicz              |MAESTRO             |
|       |       |       |Maria           Baryliszyn          |Opole               |
|   4   |   F   |  140  |Damian          Kucharski           |IGLICA              |
|       |       |       |Magdalena       Sadowska            |Wrocław             |
|   5   |   F   |  144  |Maciej          Młynarski           |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Klara           Guettner            |                    |
|   6   |   F   |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |  143  |Grzegorz        Matuszek            |AKSEL               |
|       |       |       |Aleksandra      Wysocka             |Rzeszów             |
|  8-11 | 1/2 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
|  8-11 | 1/2 F |  131  |Adrian          Brzozowski          |ETIUDA              |
|       |       |       |Natalia         Smużyńska           |Radomsko            |
|  8-11 | 1/2 F |  134  |Marcin          Danak               |SKT PASJA           |
|       |       |       |Angelika        Włoch               |Kraków              |
|  8-11 | 1/2 F |  146  |Jakub           Ogonowski           |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Kinga           Ziębora             |                    |
|  12   | 1/2 F |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
|  13   | 1/2 F |  132  |Łukasz          Błaszczyk           |EMKA DANCE ACADEMY  |
|       |       |       |Kamila          Tębłowska           |Warszawa            |
| 14-16 | 1/4 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
| 14-16 | 1/4 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
| 14-16 | 1/4 F |  149  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
| 17-18 | 1/4 F |  148  |Jakub           Pokora              |ETIUDA              |
|       |       |       |Wiktoria        Bielas              |Radomsko            |
| 17-18 | 1/4 F |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 19-22 | 1/4 F |   55  |Wiktor          Ćwiek               |Dancers United      |
|       |       |       |Justyna         Zejmowicz           |WARSZAWA            |
| 19-22 | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 19-22 | 1/4 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
| 19-22 | 1/4 F |  135  |Wojciech        Ilnicki             |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Anna            Kaczmarek           |Kluczbork           |
| 23-24 | 1/4 F |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 23-24 | 1/4 F |  147  |Mateusz         Październik         |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Joanna          Stanowska           |Oława               |
|  25   | 1/8 B |  151  |Artur           Szumacher           |ROYAL DANCE STUDIO  |
|       |       |       |Aleksandra      Walczak             |WARSZAWA            |
| 26-28 | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |                    |
| 26-28 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 26-28 | 1/8 B |  137  |Emil            Karwas              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Klaudia         Janik               |Łódź                |
| 29-32 | 1/8 B |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |Nowy Sącz           |
| 29-32 | 1/8 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 29-32 | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 29-32 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 33-36 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 33-36 | 1/8 B |  106  |Arkadiusz       Michaniak           |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Gabriela        Pastuch             |                    |
| 33-36 | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
| 33-36 | 1/8 B |  133  |Marcin          Cieśla              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Budkiewicz          |Wrocław             |
| 37-41 | 1/8 B |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
| 37-41 | 1/8 B |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 37-41 | 1/8 B |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 37-41 | 1/8 B |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
| 37-41 | 1/8 B |  141  |Jan             Maciejczyk          |EUFORIA Dance Kraków|
|       |       |       |Anna            Suder               |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE                        
                                 Liczba par:  41                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| X XX        3|    3  24-25   | 55|
| 80| X X         2|    2  26-31   | 80|
| 81| XX          2|    2  26-31   | 81|
| 87|  X X    XX  4|    4  19-23   | 87|
| 89| X           1|    1  32-36   | 89|
| 90|  XX    XXX  5|    5  13-18  !| 90|
| 92|             0|    0  37-41   | 92|
|103|X    XXX X   5|    5  13-18  !|103|
|104|             0|    0  37-41   |104|
|105|      X      1|    1  32-36   |105|
|106| X           1|    1  32-36   |106|
|107|          X  1|    1  32-36   |107|
|108|             0|    0  37-41   |108|
|109|             0|    0  37-41   |109|
|111|X X XXX      5|    5  13-18  !|111|
|112|X     X      2|    2  26-31   |112|
|114|             0|    0  37-41   |114|
|124| XXXX X XXX  8|    8   4-7   !|124|
|131|X X  XXXX X  7|    7   8-10  !|131|
|132|XX  XX X XX  7|    7   8-10  !|132|
|133| X     XX X  4|    4  19-23   |133|
|134|  XXXXXXXXX  9|    9   1-3   !|134|
|135|   XXXX X    5|    5  13-18  !|135|
|136|  X X        2|    2  26-31   |136|
|137|X   X        2|    2  26-31   |137|
|138| X      X    2|    2  26-31   |138|
|139|   XXX XXXX  7|    7   8-10  !|139|
|140|XX  XXXX XX  8|    8   4-7   !|140|
|141|  X          1|    1  32-36   |141|
|142|X    X  X    3|    3  24-25   |142|
|143|X  XX X X    5|    5  13-18  !|143|
|144| XXXXXXX X   8|    8   4-7   !|144|
|145|X X     XX   4|    4  19-23   |145|
|146|X  X XXXX    6|    6  11-12  !|146|
|147|XXXX   X     5|    5  13-18  !|147|
|148| X   X X  X  4|    4  19-23   |148|
|149|XXXX X  XXX  8|    8   4-7   !|149|
|150|XXX    X XX  6|    6  11-12  !|150|
|151|   X  XX X   4|    4  19-23   |151|
|152|X  XXXXXXXX  9|    9   1-3   !|152|
|153|  XXXXXXXXX  9|    9   1-3   !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|  XXXXXXXXX  9|    9    1    !| 55|
| 80|  XX  XXX X  6|    6   4-5   !| 80|
| 81| X X         2|    2  11-14   | 81|
| 87|  X      X   2|    2  11-14   | 87|
| 89|             0|    0  19-23   | 89|
| 92|             0|    0  19-23   | 92|
|104| X           1|    1  15-18   |104|
|105|             0|    0  19-23   |105|
|106|    X        1|    1  15-18   |106|
|107|X   XXX X    5|    5    6    !|107|
|108|    X    X   2|    2  11-14   |108|
|109|             0|    0  19-23   |109|
|112|      XX  X  3|    3   8-10   |112|
|114| X           1|    1  15-18   |114|
|133| X           1|    1  15-18   |133|
|136|XX        X  3|    3   8-10   |136|
|137|X  X    X    3|    3   8-10   |137|
|138|     X  X    2|    2  11-14   |138|
|141|             0|    0  19-23   |141|
|142|X X XX   XX  6|    6   4-5   !|142|
|145|X XX XXX X   7|    7    3    !|145|
|148| XXX X XXXX  8|    8    2    !|148|
|151|X   X XX     4|    4    7     |151|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X      XX    3|    3  19-22   | 55|
| 80| XX       X  3|    3  19-22   | 80|
| 90|XXXX   X XX  7|    7   5-8   !| 90|
|103| XX X X  X   5|    5  14-16   |103|
|107|    XXX      3|    3  19-22   |107|
|111|   X  XX XX  5|    5  14-16   |111|
|124|   XXX XX X  6|    6   9-13  !|124|
|131| X  XXXXXXX  8|    8   3-4   !|131|
|132|XX XX X  X   6|    6   9-13  !|132|
|134|X   X XXX X  6|    6   9-13  !|134|
|135| X X   X     3|    3  19-22   |135|
|139|X  XXXXXX X  8|    8   3-4   !|139|
|140|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|140|
|142|      X      1|    1  23-24   |142|
|143| XX  X XX X  6|    6   9-13  !|143|
|144|XXXXXXXX XX 10|   10    2    !|144|
|145|  XX X  XXX  6|    6   9-13  !|145|
|146|XXX XX  XX   7|    7   5-8   !|146|
|147|   X         1|    1  23-24   |147|
|148|X XX    X    4|    4  17-18   |148|
|149|XXX  X  X    5|    5  14-16   |149|
|150| XX   X  X   4|    4  17-18   |150|
|152|X X XXX  XX  7|    7   5-8   !|152|
|153|X  XXX XXX   7|    7   5-8   !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 90|X X   X   X  4|    4   8-11   | 90|
|124|  X  XXX XX  6|    6   3-6   !|124|
|131|   XX X  X   4|    4   8-11   |131|
|132|X       X    2|    2   13     |132|
|134| X  X  X  X  4|    4   8-11   |134|
|139|XXXXX XXX X  9|    9    1    !|139|
|140| X   XX XXX  6|    6   3-6   !|140|
|143| X XXX   X   5|    5    7     |143|
|144| XXX X X XX  7|    7    2    !|144|
|145|XXX          3|    3   12     |145|
|146|   XXX  X    4|    4   8-11   |146|
|152|X XXX  XX    6|    6   3-6   !|152|
|153|X    XXXXX   6|    6   3-6   !|153|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|124|63463664466 6.0|  6.0  6  |124|
|139|31644222334 3.0|  3.0  3  |139|
|140|46312535255 4.0|  4.0  4  |140|
|144|55256446513 5.0|  5.0  5  |144|
|152|12521151141 1.0|  1.0  1  |152|
|153|24135313622 2.0|  2.0  2  |153|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE                            
                  Liczba wszystkich par:  41,  Liczba klubów:  33                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  139  |Jakub           Kubicz              |MAESTRO             |
|       |       |       |Maria           Baryliszyn          |Opole               |
|   2   |   F   |  149  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
|   3   |   F   |  134  |Marcin          Danak               |SKT PASJA           |
|       |       |       |Angelika        Włoch               |Kraków              |
|   4   |   F   |  148  |Jakub           Pokora              |ETIUDA              |
|       |       |       |Wiktoria        Bielas              |Radomsko            |
|   5   |   F   |  131  |Adrian          Brzozowski          |ETIUDA              |
|       |       |       |Natalia         Smużyńska           |Radomsko            |
|   6   |   F   |  140  |Damian          Kucharski           |IGLICA              |
|       |       |       |Magdalena       Sadowska            |Wrocław             |
|   7   |   F   |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
|   8   |   F   |  144  |Maciej          Młynarski           |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Klara           Guettner            |                    |
|  9-10 | 1/2 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
|  9-10 | 1/2 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
| 11-12 | 1/2 F |   55  |Wiktor          Ćwiek               |Dancers United      |
|       |       |       |Justyna         Zejmowicz           |WARSZAWA            |
| 11-12 | 1/2 F |  152  |Szymon          Zużałek             |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Oliwia          Lenarczyk           |Sosnowiec           |
|  13   | 1/2 F |  143  |Grzegorz        Matuszek            |AKSEL               |
|       |       |       |Aleksandra      Wysocka             |Rzeszów             |
| 14-20 | 1/4 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
| 14-20 | 1/4 F |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
| 14-20 | 1/4 F |  132  |Łukasz          Błaszczyk           |EMKA DANCE ACADEMY  |
|       |       |       |Kamila          Tębłowska           |Warszawa            |
| 14-20 | 1/4 F |  145  |Ignacy          Nowakowski          |GRACJA              |
|       |       |       |Barbara         Karnecka            |Zielona Góra        |
| 14-20 | 1/4 F |  147  |Mateusz         Październik         |ARTS STUDIO         |
|       |       |       |Joanna          Stanowska           |Oława               |
| 14-20 | 1/4 F |  150  |Kacper          Starski             |ALFA-ASTRA          |
|       |       |       |Julia           Skrzypczyńska       |Stargard            |
| 14-20 | 1/4 F |  153  |Marcin          Świniarski          |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Monika          Snopkowska          |Warszawa            |
| 21-22 | 1/4 F |  135  |Wojciech        Ilnicki             |DANCE CENTER        |
|       |       |       |Anna            Kaczmarek           |Kluczbork           |
| 21-22 | 1/4 F |  151  |Artur           Szumacher           |ROYAL DANCE STUDIO  |
|       |       |       |Aleksandra      Walczak             |WARSZAWA            |
|  23   | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 24-25 | 1/4 F |  142  |Jakub           Mardacz             |DŻET                |
|       |       |       |Ewelina         Dec                 |Rzeszów-Boguchw     |
| 24-25 | 1/4 F |  146  |Jakub           Ogonowski           |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Kinga           Ziębora             |                    |
| 26-28 | 1/8 B |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
| 26-28 | 1/8 B |  106  |Arkadiusz       Michaniak           |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Gabriela        Pastuch             |                    |
| 26-28 | 1/8 B |  136  |Krzysztof       Kaliński            |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Zawadzka            |Kraków              |
| 29-30 | 1/8 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 29-30 | 1/8 B |  133  |Marcin          Cieśla              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Zuzanna         Budkiewicz          |Wrocław             |
| 31-34 | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 31-34 | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |                    |
| 31-34 | 1/8 B |  137  |Emil            Karwas              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Klaudia         Janik               |Łódź                |
| 31-34 | 1/8 B |  138  |Grzegorz        Krzemiński          |FLAMENCO            |
|       |       |       |Weronika        Klebach             |Siemianowice        |
| 35-39 | 1/8 B |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |Nowy Sącz           |
| 35-39 | 1/8 B |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 35-39 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 35-39 | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
| 35-39 | 1/8 B |  141  |Jan             Maciejczyk          |EUFORIA Dance Kraków|
|       |       |       |Anna            Suder               |                    |
| 40-41 | 1/8 B |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 40-41 | 1/8 B |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE                           
                                 Liczba par:  41                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XXXXX   XX   7|    7   8-11  !| 55|
| 80|X X  XX      4|    4  17-21   | 80|
| 81|   X   X     2|    2  27-32   | 81|
| 87|  X      X   2|    2  27-32   | 87|
| 89|XXX          3|    3  22-26   | 89|
| 90|  X X   XXX  5|    5  13-16  !| 90|
| 92|             0|    0  36-41   | 92|
|103|X     XX  X  4|    4  17-21   |103|
|104|             0|    0  36-41   |104|
|105|             0|    0  36-41   |105|
|106|          X  1|    1  33-35   |106|
|107|     X XX X  4|    4  17-21   |107|
|108|         X   1|    1  33-35   |108|
|109| X           1|    1  33-35   |109|
|111|  X X        2|    2  27-32   |111|
|112|     XX      2|    2  27-32   |112|
|114|             0|    0  36-41   |114|
|124| XXXX X  XX  7|    7   8-11  !|124|
|131|XXX  X XXXX  8|    8   5-7   !|131|
|132|XX XX  X XX  7|    7   8-11  !|132|
|133| X    X      2|    2  27-32   |133|
|134|X XXXXXXX X  9|    9   2-4   !|134|
|135|   XXXX XXX  7|    7   8-11  !|135|
|136| XX  X       3|    3  22-26   |136|
|137|X   X   X    3|    3  22-26   |137|
|138|             0|    0  36-41   |138|
|139| XXXXX XXX   8|    8   5-7   !|139|
|140|XXXX  XXX X  8|    8   5-7   !|140|
|141|             0|    0  36-41   |141|
|142|X    XX X X  5|    5  13-16  !|142|
|143|X  XX X      4|    4  17-21   |143|
|144| XXXX XX     6|    6   12    !|144|
|145|X X  X X X   5|    5  13-16  !|145|
|146|      X X    2|    2  27-32   |146|
|147|X  X X X X   5|    5  13-16  !|147|
|148|     X XX X  4|    4  17-21   |148|
|149|XXXXXXXXXX  10|   10    1    !|149|
|150|XX       X   3|    3  22-26   |150|
|151|   XX     X  3|    3  22-26   |151|
|152| X XXXXXXXX  9|    9   2-4   !|152|
|153| X XXXXXXXX  9|    9   2-4   !|153|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 80| XXXX X XX   7|    7   2-5   !| 80|
| 81|X            1|    1  19-23   | 81|
| 87|  X     XX   3|    3  13-14   | 87|
| 89|XX     X X   4|    4  10-12   | 89|
| 92|  X          1|    1  19-23   | 92|
|103|   X XXXX    5|    5   7-9   !|103|
|104| X           1|    1  19-23   |104|
|105|             0|    0  24-25   |105|
|106|  XXX     X  4|    4  10-12   |106|
|107| XX XXXXX X  8|    8    1    !|107|
|108|   X     X   2|    2  15-18   |108|
|109|             0|    0  24-25   |109|
|111|X X XXX  X   6|    6    6    !|111|
|112|    X X      2|    2  15-18   |112|
|114|          X  1|    1  19-23   |114|
|133| X     XX    3|    3  13-14   |133|
|136| XX   XX     4|    4  10-12   |136|
|137|     X  X    2|    2  15-18   |137|
|138|     X    X  2|    2  15-18   |138|
|141|  X          1|    1  19-23   |141|
|143|XX XXX   XX  7|    7   2-5   !|143|
|146|X  X  XX  X  5|    5   7-9   !|146|
|148|X  XXX XX X  7|    7   2-5   !|148|
|150|XX     X XX  5|    5   7-9   !|150|
|151|X  XXXX XX   7|    7   2-5   !|151|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XX     XXXX  6|    6   7-13  !| 55|
| 80|XX           2|    2   23     | 80|
| 90|  XX  XX XX  6|    6   7-13  !| 90|
|103|XXXX   X  X  6|    6   7-13  !|103|
|107|X X X X      4|    4  14-20   |107|
|111|X XX XXXXXX  9|    9   2-4   !|111|
|124|    XX  X X  4|    4  14-20   |124|
|131|X  XXXXXXXX  9|    9   2-4   !|131|
|132|X    XX  X   4|    4  14-20   |132|
|134|   XX X XXX  6|    6   7-13  !|134|
|135| XX    X     3|    3  21-22   |135|
|139|XXXXXXXXX X 10|   10    1    !|139|
|140|XX XXXXXX X  9|    9   2-4   !|140|
|142| X           1|    1  24-25   |142|
|143|XX X   XX X  6|    6   7-13  !|143|
|144| XXX X   XX  6|    6   7-13  !|144|
|145|  XX XX      4|    4  14-20   |145|
|146|    X        1|    1  24-25   |146|
|147|   XX  X X   4|    4  14-20   |147|
|148|XXXXX  XXX   8|    8    5    !|148|
|149| XX XX  XX   6|    6   7-13  !|149|
|150|     XXX X   4|    4  14-20   |150|
|151|      X XX   3|    3  21-22   |151|
|152|XXX XX  X X  7|    7    6    !|152|
|153|  X XXX      4|    4  14-20   |153|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|   XX X      3|    3  11-12   | 55|
| 90|X X    X X   4|    4   9-10   | 90|
|103|XXX X    X   5|    5   5-8   !|103|
|111|   X X X  X  4|    4   9-10   |111|
|131|   XX XX XX  6|    6    4    !|131|
|134| X    X XXX  5|    5   5-8   !|134|
|139|XXX XXXXX X  9|    9    1    !|139|
|140| X X XXXX X  7|    7    3    !|140|
|143|   X X       2|    2   13     |143|
|144|X X  X  X X  5|    5   5-8   !|144|
|148| X  X  XXX   5|    5   5-8   !|148|
|149|XXXXXXX  X   8|    8    2    !|149|
|152|X X     X    3|    3  11-12   |152|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|103|65886658574 7.0|  7.0  7  |103|
|131|43337487715 5.0|  5.0  5  |131|
|134|54475342631 3.0|  3.0  3  |134|
|139|21212231222 1.0|  1.0  1  |139|
|140|88643726456 6.0|  6.0  6  |140|
|144|76758575848 8.0|  8.0  8  |144|
|148|17524164367 4.0|  4.0  4  |148|
|149|32161813183 2.0|  2.0  2  |149|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
|   2   |   F   |  129  |Oskar           Żuczek              |GALA                |
|       |       |       |Emilia          Mądry               |Mielec              |
|   3   |   F   |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
|   4   |   F   |  116  |Filip           Bilski              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Karolina        Biesiekierska       |Warszawa            |
|   5   |   F   |  127  |Piotr           Starnawski          |A-Z                 |
|       |       |       |Katarzyna       Dąbek               |Przemyśl            |
|   6   |   F   |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|   7   |   F   |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
|   8   |   F   |  128  |Maciej          Zając               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Dominika        Marek               |Kraków              |
|  9-10 | 1/2 F |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
|  9-10 | 1/2 F |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|  11   | 1/2 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
|  12   | 1/2 F |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 13-14 | 1/4 F |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
| 13-14 | 1/4 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
| 15-16 | 1/4 F |  126  |Radosław        Sadowski            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Natalia         Wątor               |                    |
| 15-16 | 1/4 F |  130  |Mikołaj         Żurek               |IGLICA              |
|       |       |       |Aleksandra      Mykicka             |Wrocław             |
|  17   | 1/4 F |  115  |Bartosz         Baszczowski         |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Lena            Kozioł              |Tarnów              |
|  18   | 1/4 F |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 19-20 | 1/4 F |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 19-20 | 1/4 F |  125  |Krzysztof       Pyras               |WIR                 |
|       |       |       |Marta           Kopeć               |Mysłowice           |
| 21-22 | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |Liszki              |
| 21-22 | 1/8 B |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
|  23   | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 24-27 | 1/8 B |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
| 24-27 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 24-27 | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
| 24-27 | 1/8 B |  123  |Mariusz         Kawecki             |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
|  28   | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI                      
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| XXX X X  X  6|    6  14-15  !| 97|
| 98| X X   X     3|    3  25-26   | 98|
|102|X         X  2|    2  27-28   |102|
|103| XXXX  X XX  7|    7   9-13  !|103|
|104|XX    X  X   4|    4  18-24   |104|
|105| XX  XXXX X  7|    7   9-13  !|105|
|107|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !|107|
|108|X   X X   X  4|    4  18-24   |108|
|109| X X XXX XX  7|    7   9-13  !|109|
|110|XXXXXXX X X  9|    9   3-4   !|110|
|111|X X  XX      4|    4  18-24   |111|
|112|   XX X X X  5|    5  16-17   |112|
|114|X  X X   X   4|    4  18-24   |114|
|115|   X  XXX    4|    4  18-24   |115|
|116| XXXXXX  XX  8|    8   5-8   !|116|
|118|XXXX   XX    6|    6  14-15  !|118|
|119|X       X    2|    2  27-28   |119|
|120| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|120|
|121|XXX X  XXX   7|    7   9-13  !|121|
|122|    X X  X   3|    3  25-26   |122|
|123|X  XXX       4|    4  18-24   |123|
|124|XX XX X XXX  8|    8   5-8   !|124|
|125|XX  XXXXXX   8|    8   5-8   !|125|
|126|X X  XXXXXX  8|    8   5-8   !|126|
|127|  X    XXXX  5|    5  16-17   |127|
|128|  XXXXXXXXX  9|    9   3-4   !|128|
|129|XXX XX  XX   7|    7   9-13  !|129|
|130|  X XX X     4|    4  18-24   |130|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98|      X      1|    1   9-12   | 98|
|102| X X X  XX   5|    5    5    !|102|
|104| X           1|    1   9-12   |104|
|108|  X X  X     3|    3    8     |108|
|111|  XXXXXXXXX  9|    9   1-3   !|111|
|112|XX  X     X  4|    4   6-7    |112|
|114|             0|    0   13     |114|
|115|XXXX X XXXX  9|    9   1-3   !|115|
|119|   X         1|    1   9-12   |119|
|122|   XX X  X   4|    4   6-7    |122|
|123|X            1|    1   9-12   |123|
|127|XXX  XXXXXX  9|    9   1-3   !|127|
|130|X X XXXXX X  8|    8    4    !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|      X      1|    1  19-20   | 97|
|102|     X   X   2|    2   18     |102|
|103|XXXX  XX XX  8|    8   6-9   !|103|
|105|XXXXXXX XXX 10|   10   1-4   !|105|
|107|XXXXX  X XX  8|    8   6-9   !|107|
|109|XX  XX X X   6|    6  13-14   |109|
|110|X X XX  XXX  7|    7  10-12  !|110|
|111|XXXX  X X    6|    6  13-14   |111|
|115|X      XX X  4|    4   17     |115|
|116|XXX X X XXX  8|    8   6-9   !|116|
|118| XX XXXXXXX  9|    9    5    !|118|
|120|X XXXXXXXXX 10|   10   1-4   !|120|
|121| X XXX X XX  7|    7  10-12  !|121|
|124|XXXXXXXXX X 10|   10   1-4   !|124|
|125|   X         1|    1  19-20   |125|
|126|    XXXXX    5|    5  15-16   |126|
|127|XXXXXXXXXX  10|   10   1-4   !|127|
|128| XXX X  XXX  7|    7  10-12  !|128|
|129| XXXXXXXX    8|    8   6-9   !|129|
|130|X  X  XX  X  5|    5  15-16   |130|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|X  X X       3|    3   11     |103|
|105|  X   X      2|    2   12     |105|
|107|XX XX X      5|    5   6-8   !|107|
|110|XXX      X   4|    4   9-10   |110|
|116|   XX  XX X  5|    5   6-8   !|116|
|118|  X XXX XXX  7|    7    4    !|118|
|120|XXXXXX XXX   9|    9    1    !|120|
|121| X  X  X  X  4|    4   9-10   |121|
|124|XX  XXXXX X  8|    8   2-3   !|124|
|127|X    X  XXX  5|    5   6-8   !|127|
|128| XXX  XX X   6|    6    5    !|128|
|129|  XX XXXXXX  8|    8   2-3   !|129|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|37722464522 3.0|  3.0  3  |107|
|116|72446551356 4.0|  4.0  4  |116|
|118|83385876687 7.0|  7.0  7  |118|
|120|25151217113 1.0|  1.0  1  |120|
|124|64564133775 6.0|  6.0  6  |124|
|127|51637645461 5.0|  5.0  5  |127|
|128|18878788848 8.0|  8.0  8  |128|
|129|46213322234 2.0|  2.0  2  |129|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO                           
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  129  |Oskar           Żuczek              |GALA                |
|       |       |       |Emilia          Mądry               |Mielec              |
|   2   |   F   |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
|   3   |   F   |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|   4   |   F   |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|   5   |   F   |  130  |Mikołaj         Żurek               |IGLICA              |
|       |       |       |Aleksandra      Mykicka             |Wrocław             |
|   6   |   F   |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
|   7   |   F   |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
|   8   |   F   |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
|  9-11 | 1/2 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
|  9-11 | 1/2 F |  115  |Bartosz         Baszczowski         |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Lena            Kozioł              |Tarnów              |
|  9-11 | 1/2 F |  128  |Maciej          Zając               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Dominika        Marek               |Kraków              |
|  12   | 1/2 F |  116  |Filip           Bilski              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Karolina        Biesiekierska       |Warszawa            |
| 13-15 | 1/4 F |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 13-15 | 1/4 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
| 13-15 | 1/4 F |  127  |Piotr           Starnawski          |A-Z                 |
|       |       |       |Katarzyna       Dąbek               |Przemyśl            |
|  16   | 1/4 F |  126  |Radosław        Sadowski            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Natalia         Wątor               |                    |
| 17-18 | 1/4 F |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
| 17-18 | 1/4 F |  125  |Krzysztof       Pyras               |WIR                 |
|       |       |       |Marta           Kopeć               |Mysłowice           |
|  19   | 1/4 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
|  20   | 1/4 F |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 21-23 | 1/8 B |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 21-23 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 21-23 | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
|  24   | 1/8 B |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
| 25-26 | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
| 25-26 | 1/8 B |  123  |Mariusz         Kawecki             |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
| 27-28 | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |Liszki              |
| 27-28 | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO                          
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|       X  X  2|    2   26     | 97|
| 98| XXX         3|    3  22-25   | 98|
|102|X XX    X    4|    4  20-21   |102|
|103| XX X XXXX   7|    7   9-14  !|103|
|104|X X  X  X X  5|    5  17-19   |104|
|105|XXX   XX X   6|    6  15-16  !|105|
|107|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|107|
|108|    X  X X   3|    3  22-25   |108|
|109| X   XX   X  4|    4  20-21   |109|
|110| XXXXXXXX X  9|    9   3-6   !|110|
|111|X X  XX  X   5|    5  17-19   |111|
|112|             0|    0   28     |112|
|114|X  X X       3|    3  22-25   |114|
|115|XX X X XXX   7|    7   9-14  !|115|
|116|XXX   X XXX  7|    7   9-14  !|116|
|118| X XXXXX XX  8|    8   7-8   !|118|
|119|     X  X X  3|    3  22-25   |119|
|120|XX  X  XXXX  7|    7   9-14  !|120|
|121|X XXXXX XXX  9|    9   3-6   !|121|
|122|X   X X  XX  5|    5  17-19   |122|
|123|    X        1|    1   27     |123|
|124| X XX XXXXX  8|    8   7-8   !|124|
|125|XXXXXXX XX   9|    9   3-6   !|125|
|126| X XXXXX  X  7|    7   9-14  !|126|
|127|X XXX  XXX   7|    7   9-14  !|127|
|128|XXXX XXXXXX 10|   10    2    !|128|
|129| XXXXXXXX X  9|    9   3-6   !|129|
|130|X XXXX X     6|    6  15-16  !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X   XX  X X  5|    5   3-4   !| 97|
| 98| XXX  XX     5|    5   3-4   !| 98|
|102|X  X X    X  4|    4   5-7    |102|
|104|      X XXX  4|    4   5-7    |104|
|108|  X X X  X   4|    4   5-7    |108|
|109|  X    X  X  3|    3    8     |109|
|111|XXX  XXXXX   8|    8    1    !|111|
|112|             0|    0  11-12   |112|
|114|   XX        2|    2   9-10   |114|
|119|             0|    0  11-12   |119|
|122| X XXX XXX   7|    7    2    !|122|
|123|XX           2|    2   9-10   |123|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|      X      1|    1   20     | 97|
| 98|    X X X X  4|    4  17-18   | 98|
|103|XX XXXXXXX   9|    9   2-6   !|103|
|105|  X X XXX X  6|    6  13-15   |105|
|107|X XX X X X   6|    6  13-15   |107|
|110|  XXXX  XXX  7|    7   7-12  !|110|
|111|  XX     X   3|    3   19     |111|
|115| XXX X  XXX  7|    7   7-12  !|115|
|116|XX  X XXXX   7|    7   7-12  !|116|
|118|XXX  XXXXXX  9|    9   2-6   !|118|
|120|XXXXXXXXX    9|    9   2-6   !|120|
|121|XX  XX X XX  7|    7   7-12  !|121|
|122|XX X XXXXXX  9|    9   2-6   !|122|
|124|XX X XXXXXX  9|    9   2-6   !|124|
|125| XXX     X   4|    4  17-18   |125|
|126|X X XXX      5|    5   16     |126|
|127|X X XX  X X  6|    6  13-15   |127|
|128| XXXX  X XX  7|    7   7-12  !|128|
|129|XXXXXXXXX X 10|   10    1    !|129|
|130|XX XX XX  X  7|    7   7-12  !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|X    X  XX   4|    4   9-11   |103|
|110|XX  XX   X   5|    5   6-8   !|110|
|115|  X   XX  X  4|    4   9-11   |115|
|116|X  X      X  3|    3   12     |116|
|118|  XX  X XXX  6|    6   4-5   !|118|
|120|XXXXX X XX   8|    8    2    !|120|
|121|XX  XX X  X  6|    6   4-5   !|121|
|122|     XXXXX   5|    5   6-8   !|122|
|124|X  XXX  X    5|    5   6-8   !|124|
|128| XX    X X   4|    4   9-11   |128|
|129| XXXXXXXX X  9|    9    1    !|129|
|130| XXXX XX  X  7|    7    3    !|130|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|110|67883634738 6.0|  6.0  6  |110|
|118|74474775677 8.0|  8.0  8  |118|
|120|25342112315 2.0|  2.0  2  |120|
|121|81536486422 4.0|  4.0  4  |121|
|122|58767867256 7.0|  7.0  7  |122|
|124|33225253861 3.0|  3.0  3  |124|
|129|12111321143 1.0|  1.0  1  |129|
|130|46658548584 5.0|  5.0  5  |130|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  129  |Oskar           Żuczek              |GALA                |
|       |       |       |Emilia          Mądry               |Mielec              |
|   2   |   F   |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
|   3   |   F   |  127  |Piotr           Starnawski          |A-Z                 |
|       |       |       |Katarzyna       Dąbek               |Przemyśl            |
|   4   |   F   |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
|   5   |   F   |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|   6   |   F   |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|  7-11 | 1/2 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
|  7-11 | 1/2 F |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
|  7-11 | 1/2 F |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
|  7-11 | 1/2 F |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
|  7-11 | 1/2 F |  126  |Radosław        Sadowski            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Natalia         Wątor               |                    |
|  12   | 1/2 F |  116  |Filip           Bilski              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Karolina        Biesiekierska       |Warszawa            |
| 13-14 | 1/2 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
| 13-14 | 1/2 F |  130  |Mikołaj         Żurek               |IGLICA              |
|       |       |       |Aleksandra      Mykicka             |Wrocław             |
|  15   | 1/2 F |  115  |Bartosz         Baszczowski         |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Lena            Kozioł              |Tarnów              |
| 16-17 | 1/4 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
| 16-17 | 1/4 F |  125  |Krzysztof       Pyras               |WIR                 |
|       |       |       |Marta           Kopeć               |Mysłowice           |
|  18   | 1/4 F |  128  |Maciej          Zając               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Dominika        Marek               |Kraków              |
|  19   | 1/4 F |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
|  20   | 1/4 F |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
|  21   | 1/8 B |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
|  22   | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |Liszki              |
|  23   | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 24-26 | 1/8 B |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
| 24-26 | 1/8 B |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 24-26 | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
|  27   | 1/8 B |  123  |Mariusz         Kawecki             |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
|  28   | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI                      
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X    X X  X  4|    4  19-20   | 97|
| 98|  XX         2|    2  24-27   | 98|
|102| X XX        3|    3  21-23   |102|
|103|XX XXX X X   7|    7  11-14  !|103|
|104|     XX   X  3|    3  21-23   |104|
|105|XX   XXXXX   7|    7  11-14  !|105|
|107|XXXXXXX XXX 10|   10   1-3   !|107|
|108|X X X XXXX   7|    7  11-14  !|108|
|109|  X X     X  3|    3  21-23   |109|
|110| XXXX XX  X  7|    7  11-14  !|110|
|111|X X   X X X  5|    5  17-18   |111|
|112|  X X        2|    2  24-27   |112|
|114|  XX X   X   4|    4  19-20   |114|
|115|  X  X XX X  5|    5  17-18   |115|
|116|XXXXXX  XX   8|    8   8-10  !|116|
|118|XX   X  XXX  6|    6  15-16  !|118|
|119|     XX      2|    2  24-27   |119|
|120|XX XX XXXXX  9|    9   4-7   !|120|
|121|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !|121|
|122|    X X      2|    2  24-27   |122|
|123|             0|    0   28     |123|
|124| XXX XXX XX  8|    8   8-10  !|124|
|125|XX XXXXXXX   9|    9   4-7   !|125|
|126|XXX  XXXXXX  9|    9   4-7   !|126|
|127|XX X   XXX   6|    6  15-16  !|127|
|128|XXXXX  XX X  8|    8   8-10  !|128|
|129|XXXXX XXXXX 10|   10   1-3   !|129|
|130|  XXXXXXXXX  9|    9   4-7   !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|  XXX  XX X  6|    6   2-4   !| 97|
| 98|   X  X      2|    2   8-10   | 98|
|102| X      X    2|    2   8-10   |102|
|104| X   X  X    3|    3    7     |104|
|109|X  XX X  XX  6|    6   2-4   !|109|
|111|  X  XXXX X  6|    6   2-4   !|111|
|112|X  XX     X  4|    4    6     |112|
|114|     X   X   2|    2   8-10   |114|
|115|XXX  XXX X   7|    7    1    !|115|
|119|             0|    0   12     |119|
|122| XX X  X X   5|    5    5     |122|
|123|X            1|    1   11     |123|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|       X     1|    1   20     | 97|
|103| XXXXXXXX    8|    8   5-8   !|103|
|105| XXXXXXXX    8|    8   5-8   !|105|
|107|X  X X  XXX  6|    6  12-15  !|107|
|108|       X XX  3|    3   19     |108|
|109|XXX XXX  X   7|    7   9-11  !|109|
|110|XXX X X XX   7|    7   9-11  !|110|
|111| XXX  X  X   5|    5  16-17   |111|
|115| XXX  X X X  6|    6  12-15  !|115|
|116|XXXXXX  XXX  9|    9   2-4   !|116|
|118|X XXX XXXXX  9|    9   2-4   !|118|
|120|X    XXXXX   6|    6  12-15  !|120|
|121|XXX X  X  X  6|    6  12-15  !|121|
|124|X  XXXXXXXX  9|    9   2-4   !|124|
|125| X X X X  X  5|    5  16-17   |125|
|126|X XXXXX XX   8|    8   5-8   !|126|
|127|XX   X XXXX  7|    7   9-11  !|127|
|128|X   X    XX  4|    4   18     |128|
|129|XXXXXXXXX X 10|   10    1    !|129|
|130| XXXXXXX  X  8|    8   5-8   !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|X  X         2|    2  13-14   |103|
|105|     XX XXX  5|    5   3-6   !|105|
|107|XX X X       4|    4   7-11   |107|
|109|X X XX       4|    4   7-11   |109|
|110|X X XX       4|    4   7-11   |110|
|115|             0|    0   15     |115|
|116| X X    X    3|    3   12     |116|
|118|  X   X X X  4|    4   7-11   |118|
|120|   XX  XXX   5|    5   3-6   !|120|
|121|X XX     XX  5|    5   3-6   !|121|
|124| X  XXXXXXX  8|    8    2    !|124|
|126| XX X  X     4|    4   7-11   |126|
|127| X    XX XX  5|    5   3-6   !|127|
|129|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|129|
|130|      XX     2|    2  13-14   |130|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|105|42334545114 4.0|  4.0  4  |105|
|120|13462124235 2.0|  2.0  2  |120|
|121|64656466443 6.0|  6.0  6  |121|
|124|56245253666 5.0|  5.0  5  |124|
|127|31523632551 3.0|  3.0  3  |127|
|129|25111311322 1.0|  1.0  1  |129|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT                          
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  129  |Oskar           Żuczek              |GALA                |
|       |       |       |Emilia          Mądry               |Mielec              |
|   2   |   F   |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
|   3   |   F   |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
|   4   |   F   |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
|   5   |   F   |  130  |Mikołaj         Żurek               |IGLICA              |
|       |       |       |Aleksandra      Mykicka             |Wrocław             |
|   6   |   F   |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|   7   |   F   |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
|  8-9  | 1/2 F |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
|  8-9  | 1/2 F |  127  |Piotr           Starnawski          |A-Z                 |
|       |       |       |Katarzyna       Dąbek               |Przemyśl            |
| 10-13 | 1/2 F |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
| 10-13 | 1/2 F |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 10-13 | 1/2 F |  116  |Filip           Bilski              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Karolina        Biesiekierska       |Warszawa            |
| 10-13 | 1/2 F |  126  |Radosław        Sadowski            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Natalia         Wątor               |                    |
|  14   | 1/2 F |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|  15   | 1/2 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
| 16-18 | 1/4 F |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
| 16-18 | 1/4 F |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
| 16-18 | 1/4 F |  115  |Bartosz         Baszczowski         |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Lena            Kozioł              |Tarnów              |
|  19   | 1/4 F |  128  |Maciej          Zając               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Dominika        Marek               |Kraków              |
|  20   | 1/4 F |  125  |Krzysztof       Pyras               |WIR                 |
|       |       |       |Marta           Kopeć               |Mysłowice           |
|  21   | 1/4 F |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
| 22-26 | 1/8 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 22-26 | 1/8 B |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 22-26 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 22-26 | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |Liszki              |
| 22-26 | 1/8 B |  123  |Mariusz         Kawecki             |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
|  27   | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
|  28   | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT                         
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|   X         1|    1   28     | 97|
| 98|X XX         3|    3  22-23   | 98|
|102|   XX        2|    2  24-27   |102|
|103|XXX X  XX    6|    6  14-16  !|103|
|104|     XX      2|    2  24-27   |104|
|105|XXX  XXX XX  8|    8   7-10  !|105|
|107| XXXXX XXXX  9|    9   2-6   !|107|
|108|   XXXX  X   5|    5  17-19   |108|
|109|      X  XX  3|    3  22-23   |109|
|110| X  X XX  X  5|    5  17-19   |110|
|111|X X  XX X X  6|    6  14-16  !|111|
|112|       XXXX  4|    4  20-21   |112|
|114|  XX X  X    4|    4  20-21   |114|
|115|XXXX XXXXX   9|    9   2-6   !|115|
|116|XXXXXXX XX   9|    9   2-6   !|116|
|118| XX X XXXXX  8|    8   7-10  !|118|
|119|X       X    2|    2  24-27   |119|
|120| X XX XXXXX  8|    8   7-10  !|120|
|121|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|121|
|122|XX  X X  XX  6|    6  14-16  !|122|
|123|X  X         2|    2  24-27   |123|
|124|   XXXXX XX  7|    7  11-13  !|124|
|125|XXXXXX XXX   9|    9   2-6   !|125|
|126|XXX  XXX XX  8|    8   7-10  !|126|
|127|XXXXXX XX X  9|    9   2-6   !|127|
|128|X   XXXX XX  7|    7  11-13  !|128|
|129| XXXX  XX X  7|    7  11-13  !|129|
|130|XXX  X  X    5|    5  17-19   |130|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|      XX  X  3|    3   6-10   | 97|
| 98|XXX    X     4|    4   3-5   !| 98|
|102|X  X    X    3|    3   6-10   |102|
|104|   X X    X  3|    3   6-10   |104|
|108|  XXXXXX X   7|    7    2    !|108|
|109| XX  X    X  4|    4   3-5   !|109|
|110| X  X   XX   4|    4   3-5   !|110|
|112| X  X X      3|    3   6-10   |112|
|114|             0|    0   12     |114|
|119|     X  X    2|    2   11     |119|
|123|X  X     X   3|    3   6-10   |123|
|130|X X X XXXXX  8|    8    1    !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98|    X        1|    1   21     | 98|
|103|XX X X XXXX  8|    8   3-6   !|103|
|105|  X  X X XX  5|    5  16-18   |105|
|107|XX XX X  X   6|    6  11-15  !|107|
|108|X X XXX   X  6|    6  11-15  !|108|
|109|X   X XX X   5|    5  16-18   |109|
|110|XXX  XXXXX   8|    8   3-6   !|110|
|111|  XX XX XX   6|    6  11-15  !|111|
|115|  X XX  X X  5|    5  16-18   |115|
|116|XX XX   XXX  7|    7   7-10  !|116|
|118|  XXX XXXXX  8|    8   3-6   !|118|
|120|XXXXXXXXX    9|    9    2    !|120|
|121| XXX X X XX  7|    7   7-10  !|121|
|122|XXX    X XX  6|    6  11-15  !|122|
|124| X XXXX X X  7|    7   7-10  !|124|
|125|   XX  X     3|    3   20     |125|
|126|XX XX XX     6|    6  11-15  !|126|
|127|XX  XXX X X  7|    7   7-10  !|127|
|128| XX     XX   4|    4   19     |128|
|129|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !|129|
|130|X XX XXXX X  8|    8   3-6   !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|XX X         3|    3  10-13   |103|
|107|XXXX X   X   6|    6   4-5   !|107|
|108|    X X  XX  4|    4   8-9    |108|
|110|X X     X    3|    3  10-13   |110|
|111|             0|    0   15     |111|
|116|  X X   X    3|    3  10-13   |116|
|118|  XXXXX XXX  8|    8    1    !|118|
|120| X X   XXX   5|    5   6-7   !|120|
|121|     X X     2|    2   14     |121|
|122|    X XX XX  5|    5   6-7   !|122|
|124|XX  XXXXX    7|    7   2-3   !|124|
|126|X   X     X  3|    3  10-13   |126|
|127|     XX  XX  4|    4   8-9    |127|
|129|XXXX   XX X  7|    7   2-3   !|129|
|130| XXX XXX     6|    6   4-5   !|130|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|43522232411 3.0|  3.0  3  |107|
|118|72474444566 4.0|  4.0  4  |118|
|120|14261126134 2.0|  2.0  2  |120|
|122|66757657745 7.0|  7.0  7  |122|
|124|37646363377 6.0|  6.0  6  |124|
|129|21113711223 1.0|  1.0  1  |129|
|130|55335575652 5.0|  5.0  5  |130|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP                         
                  Liczba wszystkich par:  28,  Liczba klubów:  24                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  120  |Jeremiasz       Fronc               |ArtDance            |
|       |       |       |Karolina        Drabczyk            |Kraków              |
|   2   |   F   |  129  |Oskar           Żuczek              |GALA                |
|       |       |       |Emilia          Mądry               |Mielec              |
|   3   |   F   |  127  |Piotr           Starnawski          |A-Z                 |
|       |       |       |Katarzyna       Dąbek               |Przemyśl            |
|   4   |   F   |  118  |Grzegorz        Cichoński           |KADRYL              |
|       |       |       |Ewa             Sliżewska           |Białystok           |
|   5   |   F   |  116  |Filip           Bilski              |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Karolina        Biesiekierska       |Warszawa            |
|   6   |   F   |  121  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|   7   |   F   |  103  |Mikołaj         Federowicz          |AKADEMIA TAŃCA AS   |
|       |       |       |Emilia          Hyży                |Sosnowiec           |
|   8   |   F   |  124  |Wojciech        Piotrowski          |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Natalia         Rasz                |Wrocław             |
|   9   | 1/2 F |  107  |Kamil           Mikulski            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Aleksandra      Wojniusz            |Szczecin            |
|  10   | 1/2 F |  110  |Jakub           Piotrowski          |MARENGO             |
|       |       |       |Julia           Kołosowska          |Dąbrowa Górnicz     |
| 11-12 | 1/2 F |  115  |Bartosz         Baszczowski         |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Lena            Kozioł              |Tarnów              |
| 11-12 | 1/2 F |  130  |Mikołaj         Żurek               |IGLICA              |
|       |       |       |Aleksandra      Mykicka             |Wrocław             |
| 13-15 | 1/4 F |  109  |Olaf            Olejnik             |IMPRESS             |
|       |       |       |Victoria        Stelmach            |Dzierżoniów         |
| 13-15 | 1/4 F |  126  |Radosław        Sadowski            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Natalia         Wątor               |                    |
| 13-15 | 1/4 F |  128  |Maciej          Zając               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Dominika        Marek               |Kraków              |
|  16   | 1/4 F |  105  |Grzegorz        Mazur               |BALLARE             |
|       |       |       |Maja            Dobrakowska         |Częstochowa         |
|  17   | 1/4 F |  111  |Szymon          Przemieniecki       |WIKA                |
|       |       |       |Justyna         Karwacka            |Olsztyn             |
|  18   | 1/4 F |  125  |Krzysztof       Pyras               |WIR                 |
|       |       |       |Marta           Kopeć               |Mysłowice           |
| 19-20 | 1/4 F |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
| 19-20 | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
| 21-22 | 1/8 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 21-22 | 1/8 B |  108  |Mikołaj         Olejniczak          |MARGO               |
|       |       |       |Oliwia          Stam                |Leszno              |
| 23-25 | 1/8 B |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 23-25 | 1/8 B |  104  |Przemysław      Galik               |AKTAN               |
|       |       |       |Weronika        Orzech              |Wrocław             |
| 23-25 | 1/8 B |  123  |Mariusz         Kawecki             |BAWINEK             |
|       |       |       |Justyna         Fatyga              |Kraków              |
|  26   | 1/8 B |  112  |Mateusz         Rusin               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Milena          Ślósarz             |Liszki              |
|  27   | 1/8 B |  119  |Krystian        Cisiński-Nguyen     |ELIDA               |
|       |       |       |Aleksandra      Brzezińska          |Mielec              |
|  28   | 1/8 B |  114  |Adrian          Wodowski            |SKT AGH             |
|       |       |       |Magdalena       Duda                |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP                        
                                 Liczba par:  28                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X    X    X  3|    3  19-21   | 97|
| 98|  XX         2|    2  22-26   | 98|
|102|X    X       2|    2  22-26   |102|
|103| XXX X X X   6|    6  16-17   |103|
|104| X   X       2|    2  22-26   |104|
|105|XXX   XXXX   7|    7   15    !|105|
|107|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|107|
|108|   XX X      3|    3  19-21   |108|
|109|   X X   X   3|    3  19-21   |109|
|110| XXXX XX XX  8|    8   6-14  !|110|
|111|X X  XX X X  6|    6  16-17   |111|
|112|   XX        2|    2  22-26   |112|
|114|         X   1|    1  27-28   |114|
|115|XXXXX XXXXX 10|   10    2    !|115|
|116|XXX XXX XX   8|    8   6-14  !|116|
|118| XXXXXXXX X  9|    9   3-5   !|118|
|119|     X    X  2|    2  22-26   |119|
|120|XX  XX XXXX  8|    8   6-14  !|120|
|121| X XX XXXXX  8|    8   6-14  !|121|
|122|X  X  X  XX  5|    5   18     |122|
|123|X            1|    1  27-28   |123|
|124|   XXXXXXXX  8|    8   6-14  !|124|
|125|XXX XX XXX   8|    8   6-14  !|125|
|126|XXX  XXXXXX  9|    9   3-5   !|126|
|127|XXXXX  XXX   8|    8   6-14  !|127|
|128|XXXXX XXX X  9|    9   3-5   !|128|
|129|XXX X XXX X  8|    8   6-14  !|129|
|130|  XXXXXXX X  8|    8   6-14  !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X XX  X      4|    4   6-7    | 97|
| 98| XXX X X  X  6|    6   3-5   !| 98|
|102|    XX  X    3|    3   8-10   |102|
|103|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|103|
|104|X    X    X  3|    3   8-10   |104|
|108| X     XXX   4|    4   6-7    |108|
|109|XXX X    XX  6|    6   3-5   !|109|
|111|X  XXXXXX    7|    7    2    !|111|
|112|  X   X      2|    2   11     |112|
|114|             0|    0   13     |114|
|119|     X       1|    1   12     |119|
|122| X X  XXXX   6|    6   3-5   !|122|
|123|    X    XX  3|    3   8-10   |123|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98|X      X     2|    2  19-20   | 98|
|103|XXXXXX   X   7|    7   9-12  !|103|
|105|  X XXX X    5|    5   16     |105|
|107|X XX XX XXX  8|    8   5-8   !|107|
|109|XX  XXXX     6|    6  13-15   |109|
|110|XXXXXX    X  7|    7   9-12  !|110|
|111| X  X X  X   4|    4   17     |111|
|115|  XX  XXXXX  7|    7   9-12  !|115|
|116|XXXXX XXXXX 10|   10   1-2   !|116|
|118|X XXXXX XXX  9|    9   3-4   !|118|
|120|XXXXXXXXXX  10|   10   1-2   !|120|
|121|XXX XX XX X  8|    8   5-8   !|121|
|122|       X  X  2|    2  19-20   |122|
|124| X X XXXX X  7|    7   9-12  !|124|
|125|  XX     X   3|    3   18     |125|
|126| X  X XXXX   6|    6  13-15   |126|
|127|XXX XX  XXX  8|    8   5-8   !|127|
|128| X X   XXXX  6|    6  13-15   |128|
|129|XX X XXXXXX  9|    9   3-4   !|129|
|130|X XXXXXX  X  8|    8   5-8   !|130|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|XXXX X       5|    5   6-8   !|103|
|107|XX XX        4|    4    9     |107|
|110|X X X        3|    3   10     |110|
|115|     X    X  2|    2  11-12   |115|
|116|XX XXX XX X  8|    8    3    !|116|
|118|  XXXXXXXXX  9|    9    2    !|118|
|120|   XX XXXX   6|    6    5    !|120|
|121| X   X X XX  5|    5   6-8   !|121|
|124|      XXXXX  5|    5   6-8   !|124|
|127|XXX  XX XX   7|    7    4    !|127|
|129|XXXXX XXXXX 10|   10    1    !|129|
|130|  X   X      2|    2  11-12   |130|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|103|25428746885 7.0|  7.0  7  |103|
|116|76335551553 5.0|  5.0  5  |116|
|118|62873164624 4.0|  4.0  4  |118|
|120|18182218317 1.0|  1.0  1  |120|
|121|54556477146 6.0|  6.0  6  |121|
|124|47667385738 8.0|  8.0  8  |124|
|127|81744832462 3.0|  3.0  3  |127|
|129|33211623271 2.0|  2.0  2  |129|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA                        
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Michał          Bińkowski           |ArtDance            |
|       |       |       |Dominika        Pajerska            |Kraków              |
|   2   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   3   |   F   |  279  |Jacek           Jędro               |FINEZJA             |
|       |       |       |Emiliana        Haremska            |Poznań              |
|   4   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   5   |   F   |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
|   6   |   F   |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
|   7   |   F   |  101  |Jakub           Narloch             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Wiktoria        Mondel              |Gliwice             |
|  8-9  | 1/2 F |   75  |Szymon          Musioł              |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Śliwieńska          |Wodzisław Śl.       |
|  8-9  | 1/2 F |   96  |Bartosz         Jędrzejczak         |ELITE DANCE         |
|       |       |       |Karolina        Sobolewska          |Warszawa            |
| 10-11 | 1/4 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
| 10-11 | 1/4 F |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
| 12-14 | 1/4 F |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
| 12-14 | 1/4 F |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 12-14 | 1/4 F |  100  |Bartosz         Kotek               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Grodzińska          |                    |
| 15-17 | 1/8 F |   46  |Jan             Jędrzejewski        |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Emila           Artiuchow           |Słubice             |
| 15-17 | 1/8 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
| 15-17 | 1/8 F |   93  |Damian          Brocławik           |AKSEL               |
|       |       |       |Katarzyna       Dobrowolska         |Rzeszów             |
| 18-19 | 1/8 F |   52  |Mikołaj         Pawlik              |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Karolina        Kucia               |Zabrze              |
| 18-19 | 1/8 F |   94  |Dariusz         Ciechanowski        |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Halina          Borcz               |                    |
| 20-22 | 1/8 F |   44  |Krzysztof       Gierdziewicz        |EVOLUTION           |
|       |       |       |Kamila          Zaręba              |Kraków              |
| 20-22 | 1/8 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 20-22 | 1/8 F |   99  |Piotr           Korlatowicz         |EVOLUTION           |
|       |       |       |Joanna          Szylar              |Kraków              |
| 23-25 |1/16 B |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
| 23-25 |1/16 B |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
| 23-25 |1/16 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
|  26   |1/16 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
|  27   |1/16 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA                       
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXXXXrXXXXX 10|   10   1-2   !| 42|
| 44|    X  XX    3|    3  21-23   | 44|
| 46|  XX XX X X  6|    6  10-13  !| 46|
| 52|XX  X XX X   6|    6  10-13  !| 52|
| 67|X X    XX    4|    4  17-20   | 67|
| 68|   XX   XX   4|    4  17-20   | 68|
| 69|             0|    0   27     | 69|
| 70|X  X     XX  4|    4  17-20   | 70|
| 71| X   XXX  X  5|    5  14-16   | 71|
| 72| X   X       2|    2  24-25   | 72|
| 73| XXXX  XX X  7|    7   6-9   !| 73|
| 74| X    XXX    4|    4  17-20   | 74|
| 75|XXXX XXX X   8|    8    5    !| 75|
| 76|XXXXXX XXX   9|    9   3-4   !| 76|
| 77|X  X XXXX X  7|    7   6-9   !| 77|
| 78|   X         1|    1   26     | 78|
| 79|  XX         2|    2  24-25   | 79|
| 93|    XX  XXX  5|    5  14-16   | 93|
| 94|XXXX XXXXXX 10|   10   1-2   !| 94|
| 96|X XXXXX  X   7|    7   6-9   !| 96|
| 97|     X   XX  3|    3  21-23   | 97|
| 98|XX  X        3|    3  21-23   | 98|
| 99|  X  XXX XX  6|    6  10-13  !| 99|
|100|X X X X XXX  7|    7   6-9   !|100|
|101| X  XXX   X  5|    5  14-16   |101|
|102|XXXXX   X    6|    6  10-13  !|102|
|279|XXX XXXX XX  9|    9   3-4   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|XX  X  XXX   6|    6   5-6   !| 44|
| 67|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !| 67|
| 68| X     X XX  4|    4  10-12   | 68|
| 69|   XX XX  X  5|    5   7-9   !| 69|
| 70|  X XX   XX  5|    5   7-9   !| 70|
| 71|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !| 71|
| 72| X  X X      3|    3   13     | 72|
| 74|XXXX XXXX    8|    8    3    !| 74|
| 78|             0|    0   14     | 78|
| 79|X     X XX   4|    4  10-12   | 79|
| 93|XX X   X X   5|    5   7-9   !| 93|
| 97|  XX X    X  4|    4  10-12   | 97|
| 98|  XXXX XX X  7|    7    4    !| 98|
|101|X X  XX XX   6|    6   5-6   !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXX X XXrXX  8|    8    4    !| 42|
| 44|X   X    X   3|    3  20-22   | 44|
| 46| XX   XX  X  5|    5  15-17   | 46|
| 52|X    XX X    4|    4  18-19   | 52|
| 67| XXX XXX  X  7|    7   5-9   !| 67|
| 69|   XXX  XXX  6|    6  10-14  !| 69|
| 70|  XX     X   3|    3  20-22   | 70|
| 71|X  XXX XX X  7|    7   5-9   !| 71|
| 73|XX XX   X X  6|    6  10-14  !| 73|
| 74|XX  X X  X   5|    5  15-17   | 74|
| 75|  XXXXXX  X  7|    7   5-9   !| 75|
| 76| XXXXX XX    7|    7   5-9   !| 76|
| 77|XXX  XXXXXX  9|    9   1-3   !| 77|
| 93| XXX   X X   5|    5  15-17   | 93|
| 94|XX     XX    4|    4  18-19   | 94|
| 96| XX  XX XXX  7|    7   5-9   !| 96|
| 98|  XX XX XX   6|    6  10-14  !| 98|
| 99|X    X  X    3|    3  20-22   | 99|
|100| X XXXX   X  6|    6  10-14  !|100|
|101|XXX X XXXXX  9|    9   1-3   !|101|
|102|X  XX  XXX   6|    6  10-14  !|102|
|279|X XXXXXX XX  9|    9   1-3   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X   XXX      4|    4   6-9   !| 42|
| 67|   X         1|    1  12-14   | 67|
| 69|X            1|    1  12-14   | 69|
| 71|X  X  XX XX  6|    6   4-5   !| 71|
| 73|X XXXXX XXX  9|    9    3    !| 73|
| 75|  X X  XX    4|    4   6-9   !| 75|
| 76| X X    X    3|    3  10-11   | 76|
| 77|XX  XX   XX  6|    6   4-5   !| 77|
| 96|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 96|
| 98| XX     X    3|    3  10-11   | 98|
|100|         X   1|    1  12-14   |100|
|101|  X   XX  X  4|    4   6-9   !|101|
|102| XX  X X     4|    4   6-9   !|102|
|279| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X X XXX r X  6|    6   6-7   !| 42|
| 71|XX XXXXX XX  9|    9   2-5   !| 71|
| 73|XXXXX  XXXX  9|    9   2-5   !| 73|
| 75|  X X  XX    4|    4   8-9    | 75|
| 77|XX XXXX XXX  9|    9   2-5   !| 77|
| 96|X  X  X  X   4|    4   8-9    | 96|
|101| XXX XXXXXX  9|    9   2-5   !|101|
|102| XX XX XX    6|    6   6-7   !|102|
|279|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !|279|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 42|21151311311 1.0|  1.0  1  | 42|
| 71|35725547743 5.0|  5.0  5  | 71|
| 73|12644253466 4.0|  4.0  4  | 73|
| 77|43516125132 2.0|  2.0  2  | 77|
|101|76467674677 7.0|  7.0  7  |101|
|102|57373736525 6.0|  6.0  6  |102|
|279|64232462254 3.0|  3.0  3  |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Michał          Bińkowski           |ArtDance            |
|       |       |       |Dominika        Pajerska            |Kraków              |
|   2   |   F   |  279  |Jacek           Jędro               |FINEZJA             |
|       |       |       |Emiliana        Haremska            |Poznań              |
|   3   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   4   |   F   |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
|   5   |   F   |   52  |Mikołaj         Pawlik              |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Karolina        Kucia               |Zabrze              |
|   6   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   7   |   F   |  100  |Bartosz         Kotek               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Grodzińska          |                    |
|   8   | 1/2 F |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
|  9-10 | 1/2 F |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
|  9-10 | 1/2 F |   94  |Dariusz         Ciechanowski        |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Halina          Borcz               |                    |
|  11   | 1/2 F |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
|  12   | 1/4 F |   75  |Szymon          Musioł              |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Śliwieńska          |Wodzisław Śl.       |
|  13   | 1/4 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 14-15 | 1/4 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
| 14-15 | 1/4 F |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
|  16   | 1/4 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
|  17   | 1/8 F |   46  |Jan             Jędrzejewski        |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Emila           Artiuchow           |Słubice             |
|  18   | 1/8 F |   99  |Piotr           Korlatowicz         |EVOLUTION           |
|       |       |       |Joanna          Szylar              |Kraków              |
| 19-20 | 1/8 F |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
| 19-20 | 1/8 F |   96  |Bartosz         Jędrzejczak         |ELITE DANCE         |
|       |       |       |Karolina        Sobolewska          |Warszawa            |
| 21-22 |1/16 B |   93  |Damian          Brocławik           |AKSEL               |
|       |       |       |Katarzyna       Dobrowolska         |Rzeszów             |
| 21-22 |1/16 B |  101  |Jakub           Narloch             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Wiktoria        Mondel              |Gliwice             |
|  23   |1/16 B |   44  |Krzysztof       Gierdziewicz        |EVOLUTION           |
|       |       |       |Kamila          Zaręba              |Kraków              |
| 24-25 |1/16 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 24-25 |1/16 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 26-27 |1/16 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
| 26-27 |1/16 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA                          
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|  XXXXX XXX  8|    8   4-6   !| 42|
| 44|     X X X   3|    3   21     | 44|
| 46|XXXXXX    X  7|    7   7-9   !| 46|
| 52|XXXXX XXX    8|    8   4-6   !| 52|
| 67|XXX XXXX  X  8|    8   4-6   !| 67|
| 68|  X XXX XX   6|    6  10-13  !| 68|
| 69|        X    1|    1  24-27   | 69|
| 70|         X   1|    1  24-27   | 70|
| 71|XX XX XXX    7|    7   7-9   !| 71|
| 72| XX XX    X  5|    5  14-19   | 72|
| 73|  XX  X X X  5|    5  14-19   | 73|
| 74| X X  XXXX   6|    6  10-13  !| 74|
| 75|X  X  X  X   4|    4   20     | 75|
| 76|XX XXX XXXX  9|    9   2-3   !| 76|
| 77|XX X XXXXXX  9|    9   2-3   !| 77|
| 78|          X  1|    1  24-27   | 78|
| 79|  X      X   2|    2  22-23   | 79|
| 93|         X   1|    1  24-27   | 93|
| 94|XX  XX X  X  6|    6  10-13  !| 94|
| 96|X X XX   X   5|    5  14-19   | 96|
| 97| X     X     2|    2  22-23   | 97|
| 98|X X  r X XX  5|    5  14-19   | 98|
| 99|  XX X XX X  6|    6  10-13  !| 99|
|100|  XXX XX     5|    5  14-19   |100|
|101|XX    X X X  5|    5  14-19   |101|
|102|XX XXXX X    7|    7   7-9   !|102|
|279|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|XX XX    X   5|    5   10     | 44|
| 69|  X X  X     3|    3  11-12   | 69|
| 70|X   XXX XXX  7|    7   3-7   !| 70|
| 72| X           1|    1  13-14   | 72|
| 73|  XX X XXXX  7|    7   3-7   !| 73|
| 75|XX XX XX X   7|    7   3-7   !| 75|
| 78| X           1|    1  13-14   | 78|
| 79| XXX  XXXXX  8|    8    2    !| 79|
| 93|  XX   XXXX  6|    6   8-9    | 93|
| 96|XXXXXXXX  X  9|    9    1    !| 96|
| 97|  X  XX      3|    3  11-12   | 97|
| 98|X XXXX  X X  7|    7   3-7   !| 98|
|100|XX  XXXXX    7|    7   3-7   !|100|
|101|X    XX XXX  6|    6   8-9    |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XX XX XXrXX  8|    8   5-8   !| 42|
| 46|  XX  X  XX  5|    5   17     | 46|
| 52|XX XXX XXX   8|    8   5-8   !| 52|
| 67|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !| 67|
| 68|     X    X  2|    2  19-20   | 68|
| 70|X XX    XXX  6|    6  10-16  !| 70|
| 71|X   X XXX X  6|    6  10-16  !| 71|
| 73| XXXXXXXX X  9|    9   3-4   !| 73|
| 74| X  XXXX X   6|    6  10-16  !| 74|
| 75|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !| 75|
| 76| XXXX  XX    6|    6  10-16  !| 76|
| 77| XX XXX  XX  7|    7    9    !| 77|
| 79|X  X   XXXX  6|    6  10-16  !| 79|
| 94|XXX XXXXX    8|    8   5-8   !| 94|
| 96|  X   X      2|    2  19-20   | 96|
| 98|XXX   XXr X  6|    6  10-16  !| 98|
| 99|X  X XX      4|    4   18     | 99|
|100| X  XXX XX   6|    6  10-16  !|100|
|102|X XXXX XXX   8|    8   5-8   !|102|
|279|XXXX XX XXX  9|    9   3-4   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XX  XX XX  7|    7   6-11  !| 42|
| 52|XX XXX XXX   8|    8    5    !| 52|
| 67|XX   X XXXX  7|    7   6-11  !| 67|
| 70|  XX  X XX   5|    5   13     | 70|
| 71|XX XXXXX XX  9|    9   3-4   !| 71|
| 73|XXXXXX XX X  9|    9   3-4   !| 73|
| 74|    X X  X   3|    3   16     | 74|
| 75| XXXX  X  X  6|    6   12     | 75|
| 76|  X  X  X X  4|    4  14-15   | 76|
| 77|X X XXX  XX  7|    7   6-11  !| 77|
| 79|XX XX XXX    7|    7   6-11  !| 79|
| 94|XX  XXX X X  7|    7   6-11  !| 94|
| 98| XXX     X   4|    4  14-15   | 98|
|100|XXX XXXXXXX 10|   10   1-2   !|100|
|102|X XX XXXX    7|    7   6-11  !|102|
|279| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X   XXX  XX  6|    6   5-7   !| 42|
| 52|X  X XXX X   6|    6   5-7   !| 52|
| 67| XXX   XX    5|    5    8     | 67|
| 71|X     XX  X  4|    4   9-10   | 71|
| 73|X XXX  XXXX  8|    8   2-3   !| 73|
| 77|XXX XXX  XX  8|    8   2-3   !| 77|
| 79|   X X       2|    2   11     | 79|
| 94| X  X X X    4|    4   9-10   | 94|
|100| XX X   XXX  6|    6   5-7   !|100|
|102| XXXXX XX    7|    7    4    !|102|
|279|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !|279|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 42|42261116421 1.0|  1.0  1  | 42|
| 52|15437525555 5.0|  5.0  5  | 52|
| 73|51656451167 6.0|  6.0  6  | 73|
| 77|23524267213 3.0|  3.0  3  | 77|
|100|76775774774 7.0|  7.0  7  |100|
|102|37342633636 4.0|  4.0  4  |102|
|279|64113342342 2.0|  2.0  2  |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA                           
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  279  |Jacek           Jędro               |FINEZJA             |
|       |       |       |Emiliana        Haremska            |Poznań              |
|   2   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   3   |   F   |   46  |Jan             Jędrzejewski        |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Emila           Artiuchow           |Słubice             |
|   4   |   F   |   96  |Bartosz         Jędrzejczak         |ELITE DANCE         |
|       |       |       |Karolina        Sobolewska          |Warszawa            |
|   5   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   6   |   F   |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
|  7-10 | 1/2 F |   42  |Michał          Bińkowski           |ArtDance            |
|       |       |       |Dominika        Pajerska            |Kraków              |
|  7-10 | 1/2 F |  100  |Bartosz         Kotek               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Grodzińska          |                    |
|  7-10 | 1/2 F |  101  |Jakub           Narloch             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Wiktoria        Mondel              |Gliwice             |
|  7-10 | 1/2 F |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 11-12 | 1/2 F |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
| 11-12 | 1/2 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
|  13   | 1/2 F |   75  |Szymon          Musioł              |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Śliwieńska          |Wodzisław Śl.       |
| 14-17 | 1/4 F |   52  |Mikołaj         Pawlik              |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Karolina        Kucia               |Zabrze              |
| 14-17 | 1/4 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 14-17 | 1/4 F |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
| 14-17 | 1/4 F |   94  |Dariusz         Ciechanowski        |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Halina          Borcz               |                    |
| 18-19 | 1/4 F |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
| 18-19 | 1/4 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
|  20   | 1/4 F |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
|  21   | 1/8 B |   93  |Damian          Brocławik           |AKSEL               |
|       |       |       |Katarzyna       Dobrowolska         |Rzeszów             |
| 22-24 | 1/8 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 22-24 | 1/8 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 22-24 | 1/8 B |   99  |Piotr           Korlatowicz         |EVOLUTION           |
|       |       |       |Joanna          Szylar              |Kraków              |
| 25-26 | 1/8 B |   44  |Krzysztof       Gierdziewicz        |EVOLUTION           |
|       |       |       |Kamila          Zaręba              |Kraków              |
| 25-26 | 1/8 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
|  27   | 1/8 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA                          
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXXXX X XXX  9|    9   1-3   !| 42|
| 44|       XXX   3|    3   22     | 44|
| 46|X XX X   XX  6|    6  10-16  !| 46|
| 52|XXX XX  X X  7|    7   6-9   !| 52|
| 67|X  X XXX X   6|    6  10-16  !| 67|
| 68|       X     1|    1  24-26   | 68|
| 69|    X        1|    1  24-26   | 69|
| 70|X  XXX   XX  6|    6  10-16  !| 70|
| 71| X  X XXXX   6|    6  10-16  !| 71|
| 72| X           1|    1  24-26   | 72|
| 73|XXXXXX XXX   9|    9   1-3   !| 73|
| 74|  X   XXX    4|    4  19-21   | 74|
| 75|XXXX  XX XX  8|    8   4-5   !| 75|
| 76|XX  XXXXX    7|    7   6-9   !| 76|
| 77|X  X XXXX X  7|    7   6-9   !| 77|
| 78|             0|    0   27     | 78|
| 79|XXX XX  X X  7|    7   6-9   !| 79|
| 93|      XXXXX  5|    5  17-18   | 93|
| 94|X XXX     X  5|    5  17-18   | 94|
| 96|XXXX XX      6|    6  10-16  !| 96|
| 97|    X  X XX  4|    4  19-21   | 97|
| 98|  X X        2|    2   23     | 98|
| 99| X X X   X   4|    4  19-21   | 99|
|100|  XXXXXXXXX  9|    9   1-3   !|100|
|101| XX  XX X X  6|    6  10-16  !|101|
|102|XX XX X X    6|    6  10-16  !|102|
|279| XXX XXX XX  8|    8   4-5   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|        X    1|    1   9-10   | 44|
| 68|X X XX   X   5|    5    4    !| 68|
| 69|  X    X  X  3|    3   6-8    | 69|
| 72| X           1|    1   9-10   | 72|
| 74|XX X XXXXX   8|    8    2    !| 74|
| 78|             0|    0   11     | 78|
| 93|   X  X XX   4|    4    5     | 93|
| 94|XXXXXX XXXX 10|   10    1    !| 94|
| 97|     XX   X  3|    3   6-8    | 97|
| 98|X XXX  X  X  6|    6    3    !| 98|
| 99| X  X X      3|    3   6-8    | 99|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XXXX X XX  8|    8   5-9   !| 42|
| 46|XXX X XX XX  8|    8   5-9   !| 46|
| 52| X XXX  X    5|    5  14-17   | 52|
| 67|X  XXXXXX X  8|    8   5-9   !| 67|
| 68| XX  XXXX    6|    6  11-13  !| 68|
| 70| XXX    XX   5|    5  14-17   | 70|
| 71|     XX  XX  4|    4  18-19   | 71|
| 73|X XXX XXXXX  9|    9   2-4   !| 73|
| 74|XX XX X  X   6|    6  11-13  !| 74|
| 75|  XXX  X XX  6|    6  11-13  !| 75|
| 76| XX   X X    4|    4  18-19   | 76|
| 77|XX X XX  XX  7|    7   10    !| 77|
| 79|X  XX  XX    5|    5  14-17   | 79|
| 94| X  XXX X    5|    5  14-17   | 94|
| 96|XX X XXXXXX  9|    9   2-4   !| 96|
| 98|X X     r    2|    2   20     | 98|
|100|X X XX XXXX  8|    8   5-9   !|100|
|101| XX XXXXX X  8|    8   5-9   !|101|
|102|XXXXXXXX XX 10|   10    1    !|102|
|279|XXXX X XXXX  9|    9   2-4   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X X X X      4|    4   7-10   | 42|
| 46|XXX XXX XXX  9|    9    2    !| 46|
| 67| XXX   X X   5|    5    6    !| 67|
| 68|    XX  X    3|    3  11-12   | 68|
| 73|   XX  XXXX  6|    6   3-5   !| 73|
| 74|     X X X   3|    3  11-12   | 74|
| 75|  XX         2|    2   13     | 75|
| 77|XX   XX X X  6|    6   3-5   !| 77|
| 96|X  X  XXX X  6|    6   3-5   !| 96|
|100|XX  XX       4|    4   7-10   |100|
|101|   X  X  XX  4|    4   7-10   |101|
|102| XX X  X     4|    4   7-10   |102|
|279|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !|279|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 46|32552521642 3.0|  3.0  3  | 46|
| 67|56365644515 6.0|  6.0  6  | 67|
| 73|14426365456 5.0|  5.0  5  | 73|
| 77|23631136224 2.0|  2.0  2  | 77|
| 96|65243453331 4.0|  4.0  4  | 96|
|279|41114212163 1.0|  1.0  1  |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE                         
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   46  |Jan             Jędrzejewski        |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Emila           Artiuchow           |Słubice             |
|   2   |   F   |  279  |Jacek           Jędro               |FINEZJA             |
|       |       |       |Emiliana        Haremska            |Poznań              |
|   3   |   F   |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
|   4   |   F   |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
|   5   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   6   |   F   |   96  |Bartosz         Jędrzejczak         |ELITE DANCE         |
|       |       |       |Karolina        Sobolewska          |Warszawa            |
|  7-8  | 1/2 F |   42  |Michał          Bińkowski           |ArtDance            |
|       |       |       |Dominika        Pajerska            |Kraków              |
|  7-8  | 1/2 F |   52  |Mikołaj         Pawlik              |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Karolina        Kucia               |Zabrze              |
|  9-10 | 1/2 F |  100  |Bartosz         Kotek               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Grodzińska          |                    |
|  9-10 | 1/2 F |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
| 11-13 | 1/2 F |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
| 11-13 | 1/2 F |   75  |Szymon          Musioł              |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Śliwieńska          |Wodzisław Śl.       |
| 11-13 | 1/2 F |   94  |Dariusz         Ciechanowski        |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Halina          Borcz               |                    |
| 14-15 | 1/2 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
| 14-15 | 1/2 F |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
|  16   | 1/4 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 17-19 | 1/4 F |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
| 17-19 | 1/4 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
| 17-19 | 1/4 F |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|  20   | 1/4 F |   99  |Piotr           Korlatowicz         |EVOLUTION           |
|       |       |       |Joanna          Szylar              |Kraków              |
| 21-22 | 1/8 B |   93  |Damian          Brocławik           |AKSEL               |
|       |       |       |Katarzyna       Dobrowolska         |Rzeszów             |
| 21-22 | 1/8 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
| 23-24 | 1/8 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 23-24 | 1/8 B |  101  |Jakub           Narloch             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Wiktoria        Mondel              |Gliwice             |
| 25-27 | 1/8 B |   44  |Krzysztof       Gierdziewicz        |EVOLUTION           |
|       |       |       |Kamila          Zaręba              |Kraków              |
| 25-27 | 1/8 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
| 25-27 | 1/8 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE                        
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXX XXXXXXX 10|   10   1-2   !| 42|
| 44|             0|    0  26-27   | 44|
| 46|X XXXXXXX X  9|    9   3-4   !| 46|
| 52| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 52|
| 67|X  XXX   XX  6|    6   13    !| 67|
| 68|      X  X   2|    2   23     | 68|
| 69|             0|    0  26-27   | 69|
| 70|X  XXX XX X  7|    7   9-12  !| 70|
| 71|  X X  XXX   5|    5  14-16   | 71|
| 72| X  X     X  3|    3  19-22   | 72|
| 73|  XXXXXXX X  8|    8   5-8   !| 73|
| 74| X    XXXX   5|    5  14-16   | 74|
| 75|XX X  XXXX   7|    7   9-12  !| 75|
| 76|XX   X       3|    3  19-22   | 76|
| 77|XX  XX XX X  7|    7   9-12  !| 77|
| 78|  X          1|    1  24-25   | 78|
| 79|  X    X X   3|    3  19-22   | 79|
| 93|  X     XXX  4|    4  17-18   | 93|
| 94|XXXXXXX   X  8|    8   5-8   !| 94|
| 96|XXXX XX  X   7|    7   9-12  !| 96|
| 97|   X         1|    1  24-25   | 97|
| 98|X X   XX X   5|    5  14-16   | 98|
| 99| X X     X   3|    3  19-22   | 99|
|100|X XXXXX X X  8|    8   5-8   !|100|
|101| X   XX   X  4|    4  17-18   |101|
|102|XXXXXXXXX    9|    9   3-4   !|102|
|279|XX XX  XXXX  8|    8   5-8   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|X            1|    1  12-14   | 44|
| 68|X XX X  XX   6|    6   6-7   !| 68|
| 69| XX X X      4|    4  10-11   | 69|
| 71|X  XXXXXXXX  9|    9   2-3   !| 71|
| 72| X           1|    1  12-14   | 72|
| 74|XX XX XXX    7|    7    5    !| 74|
| 76| XXX XXX     6|    6   6-7   !| 76|
| 78|          X  1|    1  12-14   | 78|
| 79|XX  XXXX XX  8|    8    4    !| 79|
| 93|  X X   XXX  5|    5   8-9    | 93|
| 97|  XX X X  X  5|    5   8-9    | 97|
| 98|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 98|
| 99| XXXXX XXXX  9|    9   2-3   !| 99|
|101|X     X XX   4|    4  10-11   |101|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !| 42|
| 46|X XX  XXXXX  8|    8   5-8   !| 46|
| 52|XX   XXXX    6|    6  10-15  !| 52|
| 67|XX X   XXX   6|    6  10-15  !| 67|
| 68|  X XX    X  4|    4  17-19   | 68|
| 70| XXXX X      5|    5   16     | 70|
| 71|X  XXXXX XX  8|    8   5-8   !| 71|
| 73|X XX   XX X  6|    6  10-15  !| 73|
| 74|XX  X XX X   6|    6  10-15  !| 74|
| 75|  XXX   XXX  6|    6  10-15  !| 75|
| 76| XX    XX    4|    4  17-19   | 76|
| 77|  XX X    X  4|    4  17-19   | 77|
| 79| X XXX  XXX  7|    7    9    !| 79|
| 94| X  XXX X X  6|    6  10-15  !| 94|
| 96|XXX XXXXXX   9|    9    4    !| 96|
| 98|XXXXXXXX XX 10|   10   1-3   !| 98|
| 99|         X   1|    1   20     | 99|
|100|XXX XXX  XX  8|    8   5-8   !|100|
|102|X XX XXXXX   8|    8   5-8   !|102|
|279|XXXXXXXXX X 10|   10   1-3   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X   XX   X   4|    4   7-8    | 42|
| 46|XXXX XXX XX  9|    9   1-2   !| 46|
| 52|X  XX X      4|    4   7-8    | 52|
| 67| X       X   2|    2  11-13   | 67|
| 71|X   X XX XX  6|    6    5    !| 71|
| 73|  XXX  XXXX  7|    7    4    !| 73|
| 74|         X   1|    1  14-15   | 74|
| 75|  X     X    2|    2  11-13   | 75|
| 79|     X       1|    1  14-15   | 79|
| 94| X      X    2|    2  11-13   | 94|
| 96|XX X  X   X  5|    5    6    !| 96|
| 98| XXXXXXXX    8|    8    3    !| 98|
|100|    XX  X    3|    3   9-10   |100|
|102|  X    X  X  3|    3   9-10   |102|
|279|XXXX XXXX X  9|    9   1-2   !|279|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 46|12221241411 1.0|  1.0  1  | 46|
| 71|33636366634 4.0|  4.0  4  | 71|
| 73|54364454366 5.0|  5.0  5  | 73|
| 96|66555625253 6.0|  6.0  6  | 96|
| 98|25443512545 3.0|  3.0  3  | 98|
|279|41112133122 2.0|  2.0  2  |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE                            
                  Liczba wszystkich par:  27,  Liczba klubów:  23                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Michał          Bińkowski           |ArtDance            |
|       |       |       |Dominika        Pajerska            |Kraków              |
|   2   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   3   |   F   |  279  |Jacek           Jędro               |FINEZJA             |
|       |       |       |Emiliana        Haremska            |Poznań              |
|   4   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   5   |   F   |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
|   6   |   F   |   93  |Damian          Brocławik           |AKSEL               |
|       |       |       |Katarzyna       Dobrowolska         |Rzeszów             |
|   7   |   F   |  101  |Jakub           Narloch             |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Wiktoria        Mondel              |Gliwice             |
|   8   |   F   |   98  |Filip           Klimek              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Karolina        Kajzer              |Gliwice             |
|   9   | 1/2 F |   99  |Piotr           Korlatowicz         |EVOLUTION           |
|       |       |       |Joanna          Szylar              |Kraków              |
| 10-12 | 1/2 F |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
| 10-12 | 1/2 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
| 10-12 | 1/2 F |   96  |Bartosz         Jędrzejczak         |ELITE DANCE         |
|       |       |       |Karolina        Sobolewska          |Warszawa            |
|  13   | 1/2 F |   75  |Szymon          Musioł              |LORDANCE            |
|       |       |       |Julia           Śliwieńska          |Wodzisław Śl.       |
|  14   | 1/4 F |   94  |Dariusz         Ciechanowski        |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Halina          Borcz               |                    |
| 15-17 | 1/4 F |   52  |Mikołaj         Pawlik              |Mistrzowska Akademia|
|       |       |       |Karolina        Kucia               |Zabrze              |
| 15-17 | 1/4 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
| 15-17 | 1/4 F |  102  |Piotr           Radziszewski        |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Anna            Woźniak             |Warszawa            |
|  18   | 1/4 F |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
|  19   | 1/4 F |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
|  20   | 1/4 F |   46  |Jan             Jędrzejewski        |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Emila           Artiuchow           |Słubice             |
|  21   | 1/8 B |  100  |Bartosz         Kotek               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Grodzińska          |                    |
| 22-23 | 1/8 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 22-23 | 1/8 B |   97  |Radosław        Kasprzycki          |STYL                |
|       |       |       |Justyna         Zwolińska           |Kraków              |
|  24   | 1/8 B |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
|  25   | 1/8 B |   44  |Krzysztof       Gierdziewicz        |EVOLUTION           |
|       |       |       |Kamila          Zaręba              |Kraków              |
| 26-27 | 1/8 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
| 26-27 | 1/8 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE                           
                                 Liczba par:  27                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXXXX XXXXX 10|   10   2-3   !| 42|
| 44|    X   X    2|    2  23-25   | 44|
| 46|X XX X  X    5|    5  14-17   | 46|
| 52|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 52|
| 67|XXX  X  XX   6|    6  11-13  !| 67|
| 68| X X         2|    2  23-25   | 68|
| 69|    X  X XX  4|    4  18-20   | 69|
| 70|    XX   X   3|    3  21-22   | 70|
| 71| XX XX X     5|    5  14-17   | 71|
| 72| X           1|    1   26     | 72|
| 73|   XXXXXX X  7|    7   4-10  !| 73|
| 74|  X   XXX X  5|    5  14-17   | 74|
| 75|XX X   X X   5|    5  14-17   | 75|
| 76|XX XXXXX     7|    7   4-10  !| 76|
| 77|X  X XXX XX  7|    7   4-10  !| 77|
| 78|             0|    0   27     | 78|
| 79|XXX X X XX   7|    7   4-10  !| 79|
| 93|      X X X  3|    3  21-22   | 93|
| 94|XXXXXXXXX X 10|   10   2-3   !| 94|
| 96|X XXX X  XX  7|    7   4-10  !| 96|
| 97|         XX  2|    2  23-25   | 97|
| 98|XXX XX   X   6|    6  11-13  !| 98|
| 99| X X X XXX   6|    6  11-13  !| 99|
|100|  X  XX   X  4|    4  18-20   |100|
|101|  XX  X   X  4|    4  18-20   |101|
|102|X   X XXXXX  7|    7   4-10  !|102|
|279|XXXX X XX    7|    7   4-10  !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|      X X    2|    2   12     | 44|
| 46|XXXXXXXXX    9|    9   1-3   !| 46|
| 68| XXX X  XXX  7|    7   5-7   !| 68|
| 69| X    X  XX  4|    4   9-10   | 69|
| 70|X    X    X  3|    3   11     | 70|
| 71|X XXXXXXXX   9|    9   1-3   !| 71|
| 72| X           1|    1  13-14   | 72|
| 74|XX    XXXXX  7|    7   5-7   !| 74|
| 75|XXXXXX X X   8|    8    4    !| 75|
| 78|  X          1|    1  13-14   | 78|
| 93| XX X  XXXX  7|    7   5-7   !| 93|
| 97|   XX  X  X  4|    4   9-10   | 97|
|100|X XXXXX      6|    6    8     |100|
|101|X  XXXXXXXX  9|    9   1-3   !|101|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XX XXXX  XX  8|    8   4-6   !| 42|
| 46|  X      X   2|    2   20     | 46|
| 52|XX XX X      5|    5  15-17   | 52|
| 67|XXX    XXXX  7|    7   7-13  !| 67|
| 68| XX X     X  4|    4   18     | 68|
| 71|X   XXXX XX  7|    7   7-13  !| 71|
| 73|X XXX  XX X  7|    7   7-13  !| 73|
| 74|X   XX X X   5|    5  15-17   | 74|
| 75|  XXXX XX X  7|    7   7-13  !| 75|
| 76| XXX X XXX   7|    7   7-13  !| 76|
| 77|X XX XX  XX  7|    7   7-13  !| 77|
| 79|        XXX  3|    3   19     | 79|
| 93| XXXXXXXXX   9|    9   2-3   !| 93|
| 94|XX  XXX X    6|    6   14     | 94|
| 96|XX  X X XXX  7|    7   7-13  !| 96|
| 98|XXXX XXXXX   9|    9   2-3   !| 98|
| 99|XX XX XXX X  8|    8   4-6   !| 99|
|101|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|101|
|102|  XX XXX     5|    5  15-17   |102|
|279| XXX XXXX X  8|    8   4-6   !|279|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X  XX X  XX  6|    6   4-5   !| 42|
| 67|XX X         3|    3  10-12   | 67|
| 71|  XXXX X XX  7|    7   2-3   !| 71|
| 73|X XXX XXX    7|    7   2-3   !| 73|
| 75|  X     X    2|    2   13     | 75|
| 76|   X   X  X  3|    3  10-12   | 76|
| 77|XX  XXX  X   6|    6   4-5   !| 77|
| 93| X   X XXX   5|    5   6-8   !| 93|
| 96| X      X X  3|    3  10-12   | 96|
| 98|X X XXX      5|    5   6-8   !| 98|
| 99|    XXXX     4|    4    9     | 99|
|101|XXXX XXXXXX 10|   10    1    !|101|
|279| XX     XXX  5|    5   6-8   !|279|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 42|24221223211 1.0|  1.0  1  | 42|
| 71|61846566625 5.0|  5.0  5  | 71|
| 73|53555474466 4.0|  4.0  4  | 73|
| 77|12432318132 2.0|  2.0  2  | 77|
| 93|86667755873 6.0|  6.0  6  | 93|
| 98|78783887548 8.0|  8.0  8  | 98|
|101|47378631787 7.0|  7.0  7  |101|
|279|35114142354 3.0|  3.0  3  |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   91  |Grzegorz        Szewczyk            |ArtDance            |
|       |       |       |Angelika        Dobosz              |Kraków              |
|   2   |   F   |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
|   3   |   F   |   58  |Mateusz         Kamień              |WIR                 |
|       |       |       |Patrycja        Woźniak             |Mysłowice           |
|   4   |   F   |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |                    |
|   5   |   F   |   84  |Mateusz         Gmochowski          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Aleksandra      Lewicka             | WARSZAWA           |
|   6   |   F   |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
|   7   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   8   | 1/2 F |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|  9-13 | 1/2 F |   59  |Jakub           Kuraś               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Banasiak            |Łódź                |
|  9-13 | 1/2 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
|  9-13 | 1/2 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
|  9-13 | 1/2 F |   85  |Dawid           Kowalewski          |IGLICA              |
|       |       |       |Ewelina         Ceglarska           |Wrocław             |
|  9-13 | 1/2 F |   86  |Maciej          Małochleb           |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Weronika        Peroń               |Tarnów              |
|  14   | 1/2 F |   82  |Jakub           Cnota               |LORDANCE            |
|       |       |       |Wiktoria        Gensty              |Wodzisław Śl.       |
|  15   | 1/2 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
| 16-18 | 1/4 F |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
| 16-18 | 1/4 F |   83  |Adam            Daraż               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Paulina         Mrowicka            |Łódź                |
| 16-18 | 1/4 F |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 19-20 | 1/4 F |   64  |Wojciech        Rachfalski          |FORUM               |
|       |       |       |Barbara         Bocheńczak          |Zabrze              |
| 19-20 | 1/4 F |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
|  21   | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
|  22   | 1/4 F |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 23-24 | 1/8 B |   62  |Michał          Mroczek             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Weronika        Zygmunt             |Jaworzno            |
| 23-24 | 1/8 B |   88  |Wojciech        Michalik            |FORUM               |
|       |       |       |Julia           Pfajfer             |Zabrze              |
| 25-28 | 1/8 B |   24  |Zbigniew        Machnik             |BAWINEK             |
|       |       |       |Magdalena       Witkowska           |Kraków              |
| 25-28 | 1/8 B |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
| 25-28 | 1/8 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
| 25-28 | 1/8 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
|  29   | 1/8 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
|  30   | 1/8 B |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI                      
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|      X      1|    1  29-30   | 24|
| 58| X    XX  X  4|    4  21-25   | 58|
| 59|XXXXXXXXXX  10|   10    1    !| 59|
| 62|X        XX  3|    3   26     | 62|
| 64| X X  X X    4|    4  21-25   | 64|
| 67|XXXX      X  5|    5  14-20   | 67|
| 68| X       X   2|    2  27-28   | 68|
| 69|X  X XX      4|    4  21-25   | 69|
| 70| XX  XXXXX   7|    7   8-11  !| 70|
| 71|X   X XXX    5|    5  14-20   | 71|
| 72|X            1|    1  29-30   | 72|
| 73| X  XXXX  X  6|    6  12-13  !| 73|
| 74|  XX   XX X  5|    5  14-20   | 74|
| 76| XXXXXXXXX   9|    9   2-4   !| 76|
| 77| XX XXXX X   7|    7   8-11  !| 77|
| 78|   X      X  2|    2  27-28   | 78|
| 79|    XXX   X  4|    4  21-25   | 79|
| 80|   XXXX  X   5|    5  14-20   | 80|
| 81|XXXXX X X X  8|    8   5-7   !| 81|
| 82|  X XX  X X  5|    5  14-20   | 82|
| 83|XX XX XXXXX  9|    9   2-4   !| 83|
| 84|XXXXX  XXXX  9|    9   2-4   !| 84|
| 85|X XXXXXXX    8|    8   5-7   !| 85|
| 86|  X XX XXXX  7|    7   8-11  !| 86|
| 87| XX     XXX  5|    5  14-20   | 87|
| 88|X  XXX    X  5|    5  14-20   | 88|
| 89|X X    X X   4|    4  21-25   | 89|
| 90|XXXXXX  XX   8|    8   5-7   !| 90|
| 91|X XX X X XX  7|    7   8-11  !| 91|
| 92|XX   X XXX   6|    6  12-13  !| 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|X   X X      3|    3  12-15   | 24|
| 58|  XXX  X X   5|    5   7-9   !| 58|
| 62|XX     X  X  4|    4  10-11   | 62|
| 64|XX X XX X X  7|    7   1-3   !| 64|
| 67| XXX  X  XX  6|    6   4-6   !| 67|
| 68|     X       1|    1   17     | 68|
| 69|X XX X  X    5|    5   7-9   !| 69|
| 71|     X XX    3|    3  12-15   | 71|
| 72|     X X     2|    2   16     | 72|
| 74|X XX  XX XX  7|    7   1-3   !| 74|
| 78|    XX    X  3|    3  12-15   | 78|
| 79| XX X X XX   6|    6   4-6   !| 79|
| 80|  XXXX X X   6|    6   4-6   !| 80|
| 82| XX   XXXXX  7|    7   1-3   !| 82|
| 87|      X XX   3|    3  12-15   | 87|
| 88|XX XX        4|    4  10-11   | 88|
| 89|XX  X   X X  5|    5   7-9   !| 89|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|X X XXXXXXX  9|    9    3    !| 58|
| 59| X XX XXX X  7|    7   7-10  !| 59|
| 64|X   X X      3|    3  19-20   | 64|
| 67|XXXX  X XXX  8|    8   4-6   !| 67|
| 69|             0|    0   22     | 69|
| 70| X XXX XX    6|    6  11-15  !| 70|
| 73| X XXX  X X  6|    6  11-15  !| 73|
| 74|XXX X XX X   7|    7   7-10  !| 74|
| 76|X X XX XXXX  8|    8   4-6   !| 76|
| 77|XXXX  XX XX  8|    8   4-6   !| 77|
| 79|   X X   XX  4|    4  16-18   | 79|
| 80|  XX         2|    2   21     | 80|
| 81|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 81|
| 82|XXXXXXXXX X 10|   10    2    !| 82|
| 83|  XXX  X     4|    4  16-18   | 83|
| 84|X X XX X X   6|    6  11-15  !| 84|
| 85|XX  XXXXX    7|    7   7-10  !| 85|
| 86|XX   XX  XX  6|    6  11-15  !| 86|
| 89|  X    X X   3|    3  19-20   | 89|
| 90|XXXX    XXX  7|    7   7-10  !| 90|
| 91|   X XX XXX  6|    6  11-15  !| 91|
| 92| X   XX X    4|    4  16-18   | 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|  X XXX  XX  6|    6   3-7   !| 58|
| 59|   X   XX    3|    3   9-13   | 59|
| 67|XXX   X X X  6|    6   3-7   !| 67|
| 70|XXX X  X X   6|    6   3-7   !| 70|
| 73| XX XX X XX  7|    7    2    !| 73|
| 74|XX   X       3|    3   9-13   | 74|
| 76|X    X  X    3|    3   9-13   | 76|
| 77|   X  XX  X  4|    4    8     | 77|
| 81|XX XX X  X   6|    6   3-7   !| 81|
| 82|        X    1|    1   14     | 82|
| 84|  XXX XX X   6|    6   3-7   !| 84|
| 85|X  X X       3|    3   9-13   | 85|
| 86|        XXX  3|    3   9-13   | 86|
| 90|             0|    0   15     | 90|
| 91| XXXXXXXX X  9|    9    1    !| 91|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 58|34334633244 3.0|  3.0  3  | 58|
| 67|22655324152 2.0|  2.0  2  | 67|
| 70|43742565667 6.0|  6.0  6  | 70|
| 73|77467247475 7.0|  7.0  7  | 73|
| 81|65226451326 4.0|  4.0  4  | 81|
| 84|16571716733 5.0|  5.0  5  | 84|
| 91|51113172511 1.0|  1.0  1  | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO                           
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   91  |Grzegorz        Szewczyk            |ArtDance            |
|       |       |       |Angelika        Dobosz              |Kraków              |
|   2   |   F   |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
|   3   |   F   |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
|   4   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   5   |   F   |   86  |Maciej          Małochleb           |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Weronika        Peroń               |Tarnów              |
|   6   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   7   | 1/2 F |   85  |Dawid           Kowalewski          |IGLICA              |
|       |       |       |Ewelina         Ceglarska           |Wrocław             |
|  8-9  | 1/2 F |   83  |Adam            Daraż               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Paulina         Mrowicka            |Łódź                |
|  8-9  | 1/2 F |   84  |Mateusz         Gmochowski          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Aleksandra      Lewicka             | WARSZAWA           |
|  10   | 1/4 F |   82  |Jakub           Cnota               |LORDANCE            |
|       |       |       |Wiktoria        Gensty              |Wodzisław Śl.       |
| 11-13 | 1/4 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
| 11-13 | 1/4 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
| 11-13 | 1/4 F |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 14-16 | 1/8 F |   58  |Mateusz         Kamień              |WIR                 |
|       |       |       |Patrycja        Woźniak             |Mysłowice           |
| 14-16 | 1/8 F |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |                    |
| 14-16 | 1/8 F |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
| 17-20 | 1/8 F |   59  |Jakub           Kuraś               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Banasiak            |Łódź                |
| 17-20 | 1/8 F |   64  |Wojciech        Rachfalski          |FORUM               |
|       |       |       |Barbara         Bocheńczak          |Zabrze              |
| 17-20 | 1/8 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 17-20 | 1/8 F |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
|  21   | 1/8 F |   24  |Zbigniew        Machnik             |BAWINEK             |
|       |       |       |Magdalena       Witkowska           |Kraków              |
| 22-23 | 1/8 F |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
| 22-23 | 1/8 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 24-27 |1/16 B |   62  |Michał          Mroczek             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Weronika        Zygmunt             |Jaworzno            |
| 24-27 |1/16 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 24-27 |1/16 B |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
| 24-27 |1/16 B |   88  |Wojciech        Michalik            |FORUM               |
|       |       |       |Julia           Pfajfer             |Zabrze              |
| 28-29 |1/16 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
| 28-29 |1/16 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
|  30   |1/16 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO                          
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X  X        2|    2  25-26   | 24|
| 58| X        X  2|    2  25-26   | 58|
| 59|XXXX  XX X   7|    7   7-14  !| 59|
| 62|         X   1|    1  27-30   | 62|
| 64|X    XX X    4|    4  20-23   | 64|
| 67|XXXXX  XX X  8|    8   5-6   !| 67|
| 68|    X        1|    1  27-30   | 68|
| 69|   XX   X X  4|    4  20-23   | 69|
| 70|XXXX   XX X  7|    7   7-14  !| 70|
| 71|X    XXXX    5|    5  18-19   | 71|
| 72|X            1|    1  27-30   | 72|
| 73|X XXXXXX X   8|    8   5-6   !| 73|
| 74| XX  XXXX X  7|    7   7-14  !| 74|
| 76|  XX XXXX X  7|    7   7-14  !| 76|
| 77| XX X X XX   6|    6  15-17   | 77|
| 78|          X  1|    1  27-30   | 78|
| 79| X  XX   X   4|    4  20-23   | 79|
| 80|X XX         3|    3   24     | 80|
| 81|   XXXX XXX  7|    7   7-14  !| 81|
| 82|XXX XX X     6|    6  15-17   | 82|
| 83|XXXX XX XXX  9|    9   2-4   !| 83|
| 84| X XXXX XX   7|    7   7-14  !| 84|
| 85|X X X XXX X  7|    7   7-14  !| 85|
| 86|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 86|
| 87|   XXXX  XX  6|    6  15-17   | 87|
| 88| X X   X X   4|    4  20-23   | 88|
| 89|XXX  X XXX   7|    7   7-14  !| 89|
| 90|X XX XXXXXX  9|    9   2-4   !| 90|
| 91|X XXXXXX XX  9|    9   2-4   !| 91|
| 92| X  X  X XX  5|    5  18-19   | 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|XX   X  X X  5|    5   3-9   !| 24|
| 58| XXXX  X     5|    5   3-9   !| 58|
| 62|  X     XXX  4|    4  10-13   | 62|
| 64|X XX  XXX X  7|    7    1    !| 64|
| 68|XX XX X      5|    5   3-9   !| 68|
| 69|   XXX  X    4|    4  10-13   | 69|
| 71|X    XXXX    5|    5   3-9   !| 71|
| 72|    X        1|    1  14-15   | 72|
| 77| XXX X X X   6|    6    2    !| 77|
| 78|             0|    0   16     | 78|
| 79|X X   XX     4|    4  10-13   | 79|
| 80|XXX X    X   5|    5   3-9   !| 80|
| 82| X  X  X XX  5|    5   3-9   !| 82|
| 87|         X   1|    1  14-15   | 87|
| 88|   X XX   X  4|    4  10-13   | 88|
| 92|     XX XXX  5|    5   3-9   !| 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|   X X       2|    2   21     | 24|
| 58|X X  X   XX  5|    5  14-16   | 58|
| 59|      XX XX  4|    4  17-20   | 59|
| 64|X X  XX      4|    4  17-20   | 64|
| 67|XX X XXXXXX  9|    9    2    !| 67|
| 68|       X     1|    1  22-23   | 68|
| 70|XX  X     X  4|    4  17-20   | 70|
| 71| X    X X X  4|    4  17-20   | 71|
| 73|XXX XX X X   7|    7   7-9   !| 73|
| 74|X  XXX  XX   6|    6  10-13  !| 74|
| 76|XXX  XX XXX  8|    8   3-6   !| 76|
| 77| XXXX  X  X  6|    6  10-13  !| 77|
| 80|       X     1|    1  22-23   | 80|
| 81| X X XX X    5|    5  14-16   | 81|
| 82|XXXXX XXX    8|    8   3-6   !| 82|
| 83|X XXX   XXX  7|    7   7-9   !| 83|
| 84|X XXXXXXX    8|    8   3-6   !| 84|
| 85|XXXXX  XX X  8|    8   3-6   !| 85|
| 86|    XXX XXX  6|    6  10-13  !| 86|
| 89|  X X XX X   5|    5  14-16   | 89|
| 90| XXX    XXX  6|    6  10-13  !| 90|
| 91|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 91|
| 92| X XXXXX X   7|    7   7-9   !| 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 67|XXX  XXXXXX  9|    9    2    !| 67|
| 73|    XXXX XX  6|    6    5    !| 73|
| 74|X        X   2|    2  11-13   | 74|
| 76|X  X    X X  4|    4   6-9   !| 76|
| 77|  X X XX     4|    4   6-9   !| 77|
| 82|  X    XX    3|    3   10     | 82|
| 83| XXXX XXXX   8|    8   3-4   !| 83|
| 84|XXXXXXX  X   8|    8   3-4   !| 84|
| 85|XX X X       4|    4   6-9   !| 85|
| 86| X   X  X X  4|    4   6-9   !| 86|
| 90|   X      X  2|    2  11-13   | 90|
| 91|XXXXXXXXX X 10|   10    1    !| 91|
| 92|    X    X   2|    2  11-13   | 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 67|XX X XXXXXX  9|    9    2    !| 67|
| 73|X XXXXXX X   8|    8   3-5   !| 73|
| 76|XX XXX XX X  8|    8   3-5   !| 76|
| 77| XXXX XX XX  8|    8   3-5   !| 77|
| 83| X  X XXX    5|    5   8-9    | 83|
| 84|X X   XX X   5|    5   8-9    | 84|
| 85|X XX X  X X  6|    6    7     | 85|
| 86| XX XX  XXX  7|    7    6    !| 86|
| 91|XXXXXXX XXX 10|   10    1    !| 91|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 67|34363412333 3.0|  3.0  3  | 67|
| 73|16455565666 6.0|  6.0  6  | 73|
| 76|51221231422 2.0|  2.0  2  | 76|
| 77|22634624545 4.0|  4.0  4  | 77|
| 86|43546346254 5.0|  5.0  5  | 86|
| 91|65112153111 1.0|  1.0  1  | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI                       
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   59  |Jakub           Kuraś               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Banasiak            |Łódź                |
|   2   |   F   |   91  |Grzegorz        Szewczyk            |ArtDance            |
|       |       |       |Angelika        Dobosz              |Kraków              |
|   3   |   F   |   83  |Adam            Daraż               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Paulina         Mrowicka            |Łódź                |
|   4   |   F   |   58  |Mateusz         Kamień              |WIR                 |
|       |       |       |Patrycja        Woźniak             |Mysłowice           |
|   5   |   F   |   64  |Wojciech        Rachfalski          |FORUM               |
|       |       |       |Barbara         Bocheńczak          |Zabrze              |
|   6   |   F   |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |                    |
|   7   |   F   |   84  |Mateusz         Gmochowski          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Aleksandra      Lewicka             | WARSZAWA           |
|   8   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   9   | 1/2 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
|  10   | 1/2 F |   85  |Dawid           Kowalewski          |IGLICA              |
|       |       |       |Ewelina         Ceglarska           |Wrocław             |
| 11-13 | 1/2 F |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
| 11-13 | 1/2 F |   82  |Jakub           Cnota               |LORDANCE            |
|       |       |       |Wiktoria        Gensty              |Wodzisław Śl.       |
| 11-13 | 1/2 F |   88  |Wojciech        Michalik            |FORUM               |
|       |       |       |Julia           Pfajfer             |Zabrze              |
| 14-15 | 1/4 F |   62  |Michał          Mroczek             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Weronika        Zygmunt             |Jaworzno            |
| 14-15 | 1/4 F |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
| 16-19 | 1/4 F |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
| 16-19 | 1/4 F |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
| 16-19 | 1/4 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
| 16-19 | 1/4 F |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
| 20-21 | 1/4 F |   86  |Maciej          Małochleb           |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Weronika        Peroń               |Tarnów              |
| 20-21 | 1/4 F |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
|  22   | 1/4 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
|  23   | 1/4 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 24-25 | 1/8 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
| 24-25 | 1/8 B |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 26-27 | 1/8 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 26-27 | 1/8 B |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
|  28   | 1/8 B |   24  |Zbigniew        Machnik             |BAWINEK             |
|       |       |       |Magdalena       Witkowska           |Kraków              |
| 29-30 | 1/8 B |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
| 29-30 | 1/8 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI                      
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|  X          1|    1  27-29   | 24|
| 58| X       X   2|    2   26     | 58|
| 59|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 59|
| 62|    X   X X  3|    3  23-25   | 62|
| 64|   XXXX   X  5|    5  17-21   | 64|
| 67| X X XX  XX  6|    6  14-16  !| 67|
| 68|             0|    0   30     | 68|
| 69| X X X  X    4|    4   22     | 69|
| 70| XXXXX X X   7|    7   9-13  !| 70|
| 71|X   X XXX    5|    5  17-21   | 71|
| 72|   X         1|    1  27-29   | 72|
| 73|X XXXXXXXXX 10|   10    2    !| 73|
| 74|XXX  X X XX  7|    7   9-13  !| 74|
| 76|XXX    XXXX  7|    7   9-13  !| 76|
| 77| X X XXX X   6|    6  14-16  !| 77|
| 78| X X    XXX  5|    5  17-21   | 78|
| 79|XXX  XXXX X  8|    8   3-8   !| 79|
| 80|   XX    X   3|    3  23-25   | 80|
| 81|XXXXX X X X  8|    8   3-8   !| 81|
| 82| XXXX  XXX   7|    7   9-13  !| 82|
| 83|X X XX XXXX  8|    8   3-8   !| 83|
| 84| XX X XXXXX  8|    8   3-8   !| 84|
| 85|X X XXX      5|    5  17-21   | 85|
| 86|XX  XXXX XX  8|    8   3-8   !| 86|
| 87|X            1|    1  27-29   | 87|
| 88|XX X  XXX X  7|    7   9-13  !| 88|
| 89|X X   X      3|    3  23-25   | 89|
| 90|X XXXX  X    6|    6  14-16  !| 90|
| 91|  XXXXXX XX  8|    8   3-8   !| 91|
| 92|X    XXXX    5|    5  17-21   | 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X           1|    1   12     | 24|
| 58| XXX  X      4|    4   4-7   !| 58|
| 62|X  X X    X  4|    4   4-7   !| 62|
| 64|XX  XX XX X  7|    7    1    !| 64|
| 68|             0|    0  13-14   | 68|
| 69|  X     X    2|    2  10-11   | 69|
| 71|X   XX XX    5|    5   2-3   !| 71|
| 72|             0|    0  13-14   | 72|
| 78|   X X    X  3|    3   8-9    | 78|
| 80|  X      X   2|    2  10-11   | 80|
| 85|XXX X  X     5|    5   2-3   !| 85|
| 87|      XX X   3|    3   8-9    | 87|
| 89|   XX X  X   4|    4   4-7   !| 89|
| 92|      X XXX  4|    4   4-7   !| 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|XXX XXX X X  8|    8   4-6   !| 58|
| 59| X XXXXXXXX  9|    9    3    !| 59|
| 62|   XX   XXX  5|    5  14-15   | 62|
| 64|XX   XXX  X  6|    6  10-13  !| 64|
| 67|XXX X        4|    4  16-19   | 67|
| 70|             0|    0   23     | 70|
| 71|X X   X  X   4|    4  16-19   | 71|
| 73| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 73|
| 74|X  X    X X  4|    4  16-19   | 74|
| 76|X  XX XXXX   7|    7   7-9   !| 76|
| 77| XXX XXX  X  7|    7   7-9   !| 77|
| 79|   XX X  XX  5|    5  14-15   | 79|
| 81|XX X X X X   6|    6  10-13  !| 81|
| 82| X   XXXXX   6|    6  10-13  !| 82|
| 83|X XXX  XXXX  8|    8   4-6   !| 83|
| 84|XXX X XX X   7|    7   7-9   !| 84|
| 85|XX X X  X X  6|    6  10-13  !| 85|
| 86|     X  X X  3|    3  20-21   | 86|
| 88| XXXXXXX X   8|    8   4-6   !| 88|
| 89|X X    X X   4|    4  16-19   | 89|
| 90|  X     X    2|    2   22     | 90|
| 91|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !| 91|
| 92|  X XX       3|    3  20-21   | 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|XXX XX   XX  7|    7   3-4   !| 58|
| 59| XX XXXXX    7|    7   3-4   !| 59|
| 64|X  XXXXXXXX  9|    9   1-2   !| 64|
| 73|     X    X  2|    2  11-13   | 73|
| 76|X XX     X   4|    4    9     | 76|
| 77| X X  XX  X  5|    5   6-8   !| 77|
| 81|   XXXX  X   5|    5   6-8   !| 81|
| 82|  X     X    2|    2  11-13   | 82|
| 83| X  X XXX X  6|    6    5    !| 83|
| 84|X X   XX X   5|    5   6-8   !| 84|
| 85|X  X    X    3|    3   10     | 85|
| 88| X       X   2|    2  11-13   | 88|
| 91|XXXXXX XX X  9|    9   1-2   !| 91|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 58|48633332646 4.0|  4.0  4  | 58|
| 59|22411115728 1.0|  1.0  1  | 59|
| 64|86375528165 5.0|  5.0  5  | 64|
| 77|14888747857 8.0|  8.0  8  | 77|
| 81|65746651473 6.0|  6.0  6  | 81|
| 83|51154464282 3.0|  3.0  3  | 83|
| 84|37562876534 7.0|  7.0  7  | 84|
| 91|73227283311 2.0|  2.0  2  | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT                          
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   91  |Grzegorz        Szewczyk            |ArtDance            |
|       |       |       |Angelika        Dobosz              |Kraków              |
|   2   |   F   |   59  |Jakub           Kuraś               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Banasiak            |Łódź                |
|   3   |   F   |   83  |Adam            Daraż               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Paulina         Mrowicka            |Łódź                |
|   4   |   F   |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|   5   |   F   |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
|   6   |   F   |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |                    |
|   7   | 1/2 F |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|  8-9  | 1/2 F |   84  |Mateusz         Gmochowski          |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Aleksandra      Lewicka             | WARSZAWA           |
|  8-9  | 1/2 F |   87  |Jakub           Maślak              |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Matusiak            |Leszno              |
| 10-11 | 1/2 F |   71  |Dawid           Kaszuba             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Paulina         Kwadrans            |Jaworzno            |
| 10-11 | 1/2 F |   82  |Jakub           Cnota               |LORDANCE            |
|       |       |       |Wiktoria        Gensty              |Wodzisław Śl.       |
|  12   | 1/2 F |   90  |Jarosław        Stępień             |ArtDance            |
|       |       |       |Wiktoria        Dybała - Chmaj      |Kraków              |
| 13-15 | 1/4 F |   64  |Wojciech        Rachfalski          |FORUM               |
|       |       |       |Barbara         Bocheńczak          |Zabrze              |
| 13-15 | 1/4 F |   80  |Jacek           Andruszko           |SKT PASJA           |
|       |       |       |Klaudia         Madaj               |Kraków              |
| 13-15 | 1/4 F |   92  |Tomasz          Winiarek            |BRASIL              |
|       |       |       |Weronika        Grzybowska          |WARSZAWA            |
| 16-18 | 1/4 F |   74  |Grzegorz        Masłowski           |JUMP                |
|       |       |       |Agnieszka       Gozdalska           |Janów Lubelski      |
| 16-18 | 1/4 F |   76  |Filip           Oślizło             |RONDO               |
|       |       |       |Nicole          Chluba              |Rybnik              |
| 16-18 | 1/4 F |   88  |Wojciech        Michalik            |FORUM               |
|       |       |       |Julia           Pfajfer             |Zabrze              |
|  19   | 1/4 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
| 20-21 | 1/4 F |   85  |Dawid           Kowalewski          |IGLICA              |
|       |       |       |Ewelina         Ceglarska           |Wrocław             |
| 20-21 | 1/4 F |   86  |Maciej          Małochleb           |SzT  eMiKa          |
|       |       |       |Weronika        Peroń               |Tarnów              |
| 22-24 | 1/8 B |   24  |Zbigniew        Machnik             |BAWINEK             |
|       |       |       |Magdalena       Witkowska           |Kraków              |
| 22-24 | 1/8 B |   69  |Ernest          Biela               |BAWINEK             |
|       |       |       |Aleksandra      Falfasińska         |Kraków              |
| 22-24 | 1/8 B |   78  |Rafał           Tkacz               |FORUM               |
|       |       |       |Jolanta         Andrusiak           |Zabrze              |
| 25-29 | 1/8 B |   58  |Mateusz         Kamień              |WIR                 |
|       |       |       |Patrycja        Woźniak             |Mysłowice           |
| 25-29 | 1/8 B |   62  |Michał          Mroczek             |ST CIEPŁY           |
|       |       |       |Weronika        Zygmunt             |Jaworzno            |
| 25-29 | 1/8 B |   72  |Dmytro          Kondratyuk          |AKADEMIA TAŃCA      |
|       |       |       |Agnieszka       Kolasińska          |Warszawa            |
| 25-29 | 1/8 B |   79  |Wiktor          Zborowski           |MARGO               |
|       |       |       |Julia           Biegała             |Leszno              |
| 25-29 | 1/8 B |   89  |Przemysław      Nosal               |JUMP                |
|       |       |       |Wiktoria        Robak               |Janów Lubelski      |
|  30   | 1/8 B |   68  |Mikołaj         Biały               |POEZJA              |
|       |       |       |Julia           Wojdowska           |Kościan             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT                         
                                 Liczba par:  30                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|X   X        2|    2  26-28   | 24|
| 58|XX     X X   4|    4  18-23   | 58|
| 59|XXXXXXXX XX 10|   10    3    !| 59|
| 62|X XX      X  4|    4  18-23   | 62|
| 64|    XXX X X  5|    5  13-17  !| 64|
| 67|XXXX XXXX X  9|    9   4-6   !| 67|
| 68|         X   1|    1  29-30   | 68|
| 69|   X X  X    3|    3  24-25   | 69|
| 70| X X   XX    4|    4  18-23   | 70|
| 71|       XX    2|    2  26-28   | 71|
| 72|     X       1|    1  29-30   | 72|
| 73|X X XXXXXXX  9|    9   4-6   !| 73|
| 74|X X X  X  X  5|    5  13-17  !| 74|
| 76| XXXXX X XX  8|    8   7-8   !| 76|
| 77| X XXXX XX   7|    7   9-11  !| 77|
| 78|X         X  2|    2  26-28   | 78|
| 79|      X XX   3|    3  24-25   | 79|
| 80| XX X  X X   5|    5  13-17  !| 80|
| 81| XX X X XXX  7|    7   9-11  !| 81|
| 82|rXXXXX XXXX  9|    9   4-6   !| 82|
| 83|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 83|
| 84| X   XX  X   4|    4  18-23   | 84|
| 85|XXXXX  X  X  7|    7   9-11  !| 85|
| 86|X XXX XX XX  8|    8   7-8   !| 86|
| 87|  XX  XX X   5|    5  13-17  !| 87|
| 88|XX   XX      4|    4  18-23   | 88|
| 89|XX X    X    4|    4  18-23   | 89|
| 90|X X XXX X    6|    6   12    !| 90|
| 91|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 91|
| 92|   X XX X X  5|    5  13-17  !| 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|  XX     X   3|    3   5-7    | 24|
| 58|     X       1|    1   8-12   | 58|
| 62|        X    1|    1   8-12   | 62|
| 68|             0|    0   13     | 68|
| 69|   X X   X   3|    3   5-7    | 69|
| 70|  XXX  X     4|    4   2-4   !| 70|
| 71|X     XXX    4|    4   2-4   !| 71|
| 72|X            1|    1   8-12   | 72|
| 78|X   X     X  3|    3   5-7    | 78|
| 79|      X      1|    1   8-12   | 79|
| 84| X  X XXXXX  7|    7    1    !| 84|
| 88| XX  X    X  4|    4   2-4   !| 88|
| 89| X           1|    1   8-12   | 89|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XXXXXXXXXX  10|   10    1    !| 59|
| 64|XX   XXX     5|    5  13-15   | 64|
| 67|XX  X XXXXX  8|    8   7-9   !| 67|
| 70|   X X X     3|    3   19     | 70|
| 71| XXX X  X X  6|    6  11-12  !| 71|
| 73|XXXX XXX XX  9|    9   2-6   !| 73|
| 74|XX    X  X   4|    4  16-18   | 74|
| 76|XX  X   X    4|    4  16-18   | 76|
| 77| XX XXXX XX  8|    8   7-9   !| 77|
| 80|X XX     XX  5|    5  13-15   | 80|
| 81|X XXXXXXX X  9|    9   2-6   !| 81|
| 82|  X XXXXX    6|    6  11-12  !| 82|
| 83| XXXXXXXXX   9|    9   2-6   !| 83|
| 84|X X XXXX XX  8|    8   7-9   !| 84|
| 85|X     X      2|    2  20-21   | 85|
| 86|        X X  2|    2  20-21   | 86|
| 87| XXXXX XXXX  9|    9   2-6   !| 87|
| 88| XXXX        4|    4  16-18   | 88|
| 90|X XXX   XXX  7|    7   10    !| 90|
| 91|XX XX XXXXX  9|    9   2-6   !| 91|
| 92|   X X  XXX  5|    5  13-15   | 92|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XX XXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 59|
| 67|X XX XX XXX  8|    8   3-4   !| 67|
| 71|  X  X       2|    2  10-11   | 71|
| 73| XXX   X X   5|    5    7     | 73|
| 77| XXXX  X  X  6|    6   5-6   !| 77|
| 81|XX XXXX XX   8|    8   3-4   !| 81|
| 82|X       X    2|    2  10-11   | 82|
| 83|    XXXXXX   6|    6   5-6   !| 83|
| 84|X X   XX     4|    4   8-9    | 84|
| 87| X  X  X  X  4|    4   8-9    | 87|
| 90|          X  1|    1   12     | 90|
| 91|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !| 91|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|46441144123 2.0|  2.0  2  | 59|
| 67|61532532555 5.0|  5.0  5  | 67|
| 77|34655456332 4.0|  4.0  4  | 77|
| 81|53226621666 6.0|  6.0  6  | 81|
| 83|12364365244 3.0|  3.0  3  | 83|
| 91|25113213411 1.0|  1.0  1  | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP                         
                  Liczba wszystkich par:  30,  Liczba klubów:  22                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   91  |Grzegorz        Szewczyk            |ArtDance            |
|       |       |       |Angelika        Dobosz              |Kraków              |
|   2   |   F   |   59  |Jakub           Kuraś               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Banasiak            |Łódź                |
|   3   |   F   |   58  |Mateusz         Kamień              |WIR                 |
|       |       |       |Patrycja        Woźniak             |Mysłowice           |
|   4   |   F   |   67  |Michał          Baran               |START               |
|       |       |       |Izabela         Wydurska            |Płońsk              |
|   5   |   F   |   81  |Dawid           Bodziony            |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Patrycja        Dębowska            |                    |
|   6   |   F   |   73  |Eliasz          Kubica              |UKS CATIA           |
|       |       |       |Natalia         Franik              |Kędzierzyn-Koźl     |
|   7   | 1/2 F |   77  |Sebastian       Pycio               |ESKADRA             |
|       |       |       |Vanessa         Kosecka             |Pabianice           |
|  8-11 | 1/2 F |   70  |Łukasz          Cieślik             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Magdalena       Kocot               |Gliwice             |
|  8-11 | 1/2 F |   83  |Adam            Daraż               |JEDYNKA             |
|       |       |       |Paulina         Mrowicka            |Łód