OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018": 2018-12-08, Myślibórz ESTERA - Myślibórz zachodniopomorski, okręg Zachodniopomorski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „MIKOŁAJKI 2018”


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „MIKOŁAJKI 2018”

Myślibórz, 08.12.2018 r.
Organizator: Klub Tańca Towarzyskiego „ESTERA” Myślibórz
Prowadzenie: Marlena Maciejewska
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
10-11, E+F, Komb. 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
SENIOR 1, C, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard        8
   2 AMETYST - Lubań              3
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 ASTRA - Szczecin            10
   5 CHAMPION TEAM - Wrocław      4
   6 DANCECLUB - Szczecin         1
   7 DREAM - Poznań               2
   8 DZIUPLA - Poznań             3
   9 ESTERA - Myślibórz           5
  10 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     5
  11 FANTAZJA - Skwierzyna        5
  12 GRACJA - Zielona Góra        6
  13 IGLICA - Wrocław             1
  14 KS  DANCE MIX - Deszczno     4
  15 LATINA - Wolsztyn            5
  16 LORENZO Katarzyna Białek     4
  17 NDK - Nowa Sól               1
  18 PROJEKT NM - Słubice         2
  19 ROYAL DANCE - Szczecin       2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia              AMETYST - Lubań           dolnośląski          1/   7
  22         2 Tenenbaum Nikodem, Błaszczak Nikola                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
  17         3 Bryła Tadeusz, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   7
  20         4 Raś Mikołaj, Garstka Zuzanna                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   7
  21         5 Staniak Hubert, Wilde Amelia                       FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/   7
  18         6 Kaczmarek Michał, Brzostowska Alicja               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         6/   7
  19         7 Klepacki Krzysztof, Kutrzuba Zuzanna               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 34223 2.0 23341 2.0 22241 1.0 53356 6.0 32255 4.0 23154 3.0   18.0    3
  18 45756 6.0 46666 6.0 44655 6.0 44644 4.0 41644 5.0 56766 6.0   33.0    6
  19 77665 7.0 77777 7.0 67767 7.0 77777 7.0 77767 7.0 77647 7.0   42.0    7
  20 53542 5.0 52423 4.0 53523 3.0 31532 3.0 23431 2.5 62433 4.0   21.5    4
  21 21377 3.0 31555 5.0 31476 5.0 15465 5.0 66576 6.0 44575 5.0   29.0    5
  22 16434 4.0 15134 3.0 16332 2.0 26111 1.0 14323 2.5 11211 1.0   13.5    2
  23 62111 1.0 64212 1.0 75114 4.0 62223 2.0 55112 1.0 35322 2.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Nogalski Kacper, Baszak Gabriela                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   4
  26         2 Gryciuk Marek, Błaszczyk Paulina                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   4
  25         3 Białowąs Wiktor, Daria Kaniowska                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   4
  27         4 Musiał Jakub, Wojtun Lena                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 11414 1.0 21424 2.0 31423 3.0 33422 3.0 32231 3.0 22232 2.0   14.0    3
  26 32231 3.0 33242 3.0 12242 2.0 12211 1.0 14312 2.0 13343 3.0   14.0    2
  27 44343 4.0 42333 4.0 43334 4.0 44344 4.0 43444 4.0 31111 1.0   21.0    4
  28 23122 2.0 14111 1.0 24111 1.0 21133 2.0 21123 1.0 44424 4.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Jaensch Tymoteusz, Tuchewicz Julia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   4
  32         2 Kubaczyk Jakub, Drzymała Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   4
  31         3 Koźlik Patryk, Gębarowska Maja                     KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/   4
  33         4 Wilk Tobiasz, Wallicht Leticja                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 42141 2.0    9.0    1
  31 33444 4.0 42343 3.0 33433 3.0 22444 4.0 22443 3.0 22432 2.0 22322 2.0 11422 1.0   22.0    3
  32 22232 2.0 33232 2.0 42242 2.0 43232 2.0 43234 4.0 44244 4.0 33244 3.0 33233 3.0   22.0    2
  33 44323 3.0 24424 4.0 24324 4.0 34323 3.0 34322 2.0 33323 3.0 44433 4.0 24314 4.0   27.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   7
  53         2 Marzec Tomasz, Lew Julia                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   7
  54         3 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   7
  51         4 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         4/   7
  52         5 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   7
  55         6 Siczyński Jan, Andrzejewska Julia                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              6/   7
  50         7 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 75574 6.0 32676 5.0 77277 7.0 47676 7.0 26666 7.0 67737 7.0 64667 7.0 35557 5.0   51.0    7
  51 23333 3.0 45427 4.0 23426 3.0 36427 4.0 33217 2.0 73126 2.0 36154 4.0 54234 4.0   26.0    4
  52 47455 4.0 77563 7.0 56562 5.0 65563 6.0 45374 4.0 34354 3.0 77525 6.0 77765 7.0   42.0    5
  53 52647 5.0 53335 3.0 12135 2.0 52335 3.0 11121 1.0 12465 4.0 12446 3.0 12446 3.0   24.0    2
  54 34222 2.0 14142 2.0 35343 4.0 14152 2.0 54732 3.0 56641 6.0 45732 5.0 43321 2.0   26.0    3
  55 16766 7.0 66754 6.0 64754 6.0 73744 5.0 77453 6.0 45573 5.0 53373 2.0 66673 6.0   43.0    6
  56 61111 1.0 21211 1.0 41611 1.0 21211 1.0 62545 5.0 21212 1.0 21211 1.0 21112 1.0   12.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   4
  61         2 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   4
  58         3 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   4
  60         4 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 3433421 3.0 2443132 3.0 1241113 1.0 3441122 2.0 4441222 3.0   12.0    3
  59 1111342 1.0 1212441 1.0 3412241 2.0 1114241 1.0 1212331 1.0    6.0    1
  60 4344214 4.0 3334314 4.0 2334434 4.0 2332414 4.0 2334444 4.0   20.0    4
  61 2222133 2.0 4121223 2.0 4123322 3.0 4223333 3.0 3123113 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  61         2 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   5
  62         3 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   5
  58         4 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
  59         5 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 5554244 5.0 5543234 4.0 4534435 4.0 4454535 4.5 2553344 4.0   21.5    4
  59 3435453 4.0 4435543 5.0 5455553 5.0 5545344 4.5 3335533 3.0   21.5    5
  60 2242511 2.0 2351411 2.0 1141322 2.0 1321222 2.0 1221211 1.0    9.0    1
  61 4123332 3.0 3224352 3.0 2213211 1.0 2112111 1.0 5112122 2.0   10.0    2
  62 1311125 1.0 1112125 1.0 3322144 3.0 3233453 3.0 4444455 5.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   6
  65         2 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/   6
  66         3 Koneczniak Dawid, Klepacka Katarzyna               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         3/   6
  64         4 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              4/   6
  68         5 Minorowicz Jakub, Zastróżna Weronika               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/   6
  69         6 Pura Filip, Oset Oliwia                            FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  64 44454 4.0 46544 4.0 44543 4.0 46553 5.0   17.0    4
  65 13112 1.0 32122 2.0 12162 2.0 12111 1.0    6.0    2
  66 32243 3.0 23333 3.0 33324 3.0 33334 3.0   12.0    3
  67 21321 2.0 11211 1.0 21211 1.0 21222 2.0    6.0    1
  68 56535 5.0 54455 5.0 55455 5.0 54445 4.0   19.0    5
  69 65666 6.0 65666 6.0 66636 6.0 65666 6.0   24.0    6
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   7
  66         2 Koneczniak Dawid, Klepacka Katarzyna               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         2/   7
  65         3 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   7
  70         4 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   7
  64         5 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              5/   7
  68         6 Minorowicz Jakub, Zastróżna Weronika               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              6/   7
  69         7 Pura Filip, Oset Oliwia                            FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  64 45657 5.0 35644 4.0 55655 5.0 44655 5.0   19.0    5
  65 23412 2.0 44322 3.0 74423 4.0 63423 4.0   13.0    3
  66 34334 3.0 22433 2.0 21342 2.0 22342 2.0    9.0    2
  67 11221 1.0 11211 1.0 13211 1.0 15211 1.0    4.0    1
  68 66566 6.0 66557 6.0 36566 6.0 56566 6.0   24.0    6
  69 77773 7.0 77766 7.0 67777 7.0 77777 7.0   28.0    7
  70 52145 4.0 53175 5.0 42134 3.0 31134 3.0   15.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Komb. 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
C       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Komb. 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Gabrysz Szymon, Włodarczyk Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   7
  87         2 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   7
  88         3 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/   7
  89         4 Skulski Igor, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
  84         5 Buczyński Marcel, Kaczmarek Estera                 KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/   7
  85         6 Drozd Wiktor, Baranowska Anastazja                 ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   7
  90         7 Tomczak Wojciech, Bandura Iza                      ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Komb. 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 57554 5.0 56634 5.0 56544 5.0 57556 5.0 45547 5.0 77667 7.0   32.0    5
  85 66666 6.0 77567 7.0 77677 7.0 76664 6.0 54665 6.0 56555 5.0   37.0    6
  86 13112 1.0 23122 2.0 23112 2.0 21111 1.0 77112 2.0 11121 1.0    9.0    1
                                             RR                  
  87 21221 2.0 11211 1.0 11221 1.0 12222 2.0 11221 1.0 22212 2.0    9.0    2
  88 42443 4.0 42353 3.0 42333 3.0 43433 3.0 22453 3.0 43433 3.0   19.0    3
  89 35335 3.0 35445 4.0 35465 4.0 34345 4.0 36334 4.0 34344 4.0   23.0    4
  90 74777 7.0 64776 6.0 64756 6.0 65777 7.0 63776 7.0 65776 6.0   39.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   9
  92         2 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   9
  96         3 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   9
  94         4 Mecha Kamil, Witkowska Wiktoria                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   9
  98         5 Ubych Marcel, Derlatka Amelia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   9
  93         6 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/   9
  95         7 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         7/   9
  97         8 Tomaszewski Patryk, Urbaniak Joanna                FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              8/   9
  99         9 Charyszyn Kacper, Pławska Julia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92 X X XXX  5 X X XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    29         3
  93 XX X X   4 XXX   X  4 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXX  XX  5    24       5-6
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    33         2
  95  X  X X  3  X XXXX  5  X XX    3    XX    2 X  XX X  4    17          
  96 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  97     XX   2    XXX   3 X   X    2 X   XX   3  X  XX   3    13          
  98 XXXX X   5 XX   X   3  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX     4    24       5-6
  99   XXX X  4 X XX     3 X X X    3          0          0    10          
 100 XXXX  X  5 XXXXX X  6   X  XX  3 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    26         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 4635131 3.0 4434141 3.0 5422121 1.0 3423111 2.0 2524111 1.0   10.0    2
  93 3554666 6.0 2643566 5.0 2534666 5.0 2635466 6.0 1655666 6.0   28.0    6
  94 6462323 4.0 6355325 4.0 4653212 3.0 5542644 4.0 6243222 2.0   17.0    4
  96 2121214 1.0 3222212 2.0 3145435 4.0 6151323 3.0 3332434 4.0   14.0    3
  98 5246545 5.0 5566654 6.0 6266553 6.0 4366555 5.0 5466555 5.0   27.0    5
 100 1313452 2.0 1111433 1.0 1311344 2.0 1214232 1.0 4111343 3.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Tomczyk Łukasz, Okarska Kornelia                   ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   8
  92         2 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   8
  95         3 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   8
  94         4 Mecha Kamil, Witkowska Wiktoria                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   8
  97         5 Tomaszewski Patryk, Urbaniak Joanna                FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/   8
  96         6 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   8
  93         7 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         7/   8
  98         8 Ubych Marcel, Derlatka Amelia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    33         2
  93   XXX    3 X XXX    4  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXXX   6    23          
  94  XX XXX  5 XXXX X   5 XXX XXX  6 XXX  XX  5  X  XXX  4    25       4-5
  95 XXXX XX  6  XXX XX  5 XX X XX  5   XX XX  4 XXXX X   5    25       4-5
  96 XX XX    4 XXXXX X  6  XXXX    4 XX XX    4 XXXXX X  6    24         6
  97 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 X X  XX  4 XXX XXX  6 X XXXXX  6    28         3
  98 X    XX  3     XXX  3 X XXX X  5 XXXXX X  6       X  1    18          
 101 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 4433133 3.0 4432112 2.0 4541112 2.0 4562121 2.0 3242111 2.0   11.0    2
  94 5245545 4.0 3356545 4.0 2326443 3.0 3135544 3.0 6656633 6.0   20.0    4
  95 3322412 2.0 5213634 3.0 5633624 4.0 5423635 4.5 5523555 4.0   17.5    3
  96 6554366 5.0 6524366 6.0 6254566 6.0 6346466 6.0 4465466 5.0   28.0    6
  97 2666654 6.0 2665453 5.0 3465355 5.0 2654353 4.5 2334344 3.0   23.5    5
 101 1111221 1.0 1141221 1.0 1112231 1.0 1211212 1.0 1111222 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   4
 104         2 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              2/   4
 106         3 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   4
 105         4 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 2112111 1.0 2111112 1.0 3121222 2.0 2121111 1.0 1232121 2.0    7.0    1
 104 1221222 2.0 1222221 2.0 1212111 1.0 3312232 2.0 2111212 1.0    8.0    2
 105 4444434 4.0 4444444 4.0 4444443 4.0 4444444 4.0 4424443 4.0   20.0    4
 106 3333343 3.0 3333333 3.0 2333334 3.0 1233323 3.0 3343334 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57