OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XVI MIKOŁAJKOWY TTT "O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ"": 2018-12-02, ŚRODA ŚLĄSKA ST JABCZYŃSKA - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ"
Środa Śląska, 02.12.2018 r.
Organizator: ST JABCZYŃSKA Wrocław
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Komb. 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
SENIOR 2, B, Standard
SENIOR 2, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              4
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   3 Akademia Tańca TABOR - Je    3
   4 AKTAN - Wrocław              3
   5 ALFA-ASTRA - Stargard        2
   6 AMETYST - Lubań              2
   7 ANIMA DANZA - Głogów         2
   8 ARTS STUDIO - Oława          1
   9 ASTRA - Szczecin             1
  10 BANS - Strzegom              1
  11 CHAMPION TEAM - Wrocław     12
  12 CIEŚLAK - Jelenia Góra       4
  13 CT WYPYCH - Kalisz           4
  14 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    2
  15 DANCE TEAM - Wrocław         1
  16 DIAMENT - Wrocław            1
  17 DREAM - Poznań               1
  18 DZIUPLA - Poznań             3
  19 ETIUDA - Radomsko            2
  20 FALLAWAY - Opole             4
  21 FANTOM - Głogów              1
  22 FINEZJA - Poznań             4
  23 GEMAR - Wrocław              2
  24 GRACJA - Zielona Góra        3
  25 IGLICA - Wrocław             6
  26 IMPRESS - Dzierżoniów        3
  27 IMPRESSIONANTE - Wrocław     1
  28 IMPULS - Chorzów             2
  29 IMPULS - Prochowice          2
  30 INSPIRACJA - Wrocław         2
  31 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    5
  32 LORENZO Katarzyna Białek     1
  33 NDK - Nowa Sól               6
  34 PIETRZYK - Wrocław           2
  35 RETRO - Kępno                1
  36 RUDAN - Nowa Ruda            2
  37 S.T. Krystian Krzemiński     2
  38 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    3
  39 SKYDANCE - Wrocław           2
  40 SŁOŃCE - Poznań              1
  41 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    5
  42 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    3
  43 TAKT - Legnica               3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   8
  70         2 Melski Alan, Skowron Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski          2/   8
  69         3 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          3/   8
  66         4 Furmaniak Jakub, Piskorowska Urszula               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          4/   8
  71         5 Musiał Adrian, Tarejło Karolina                    ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          5/   8
  68         6 Malinowski Maksymilian, Wójkiewicz Amelia          DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   8
  67         7 Kowalczyk Jakub, Rutkiewicz Dominika               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          7/   8
  65         8 Bloch Mateusz, Rybczyńska Zuzanna                  FANTOM - Głogów           dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  65  X       1          0  X   X   2   X      1      X   1      X   1     6          
  66 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XX X  5    37         5
  67   X XXX  4      X   1 X     X  2   X      1   XX  X  3   X   X  2    13          
  68 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7    36         6
  69 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         4
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    41         2
  71 XX XXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         3
  72 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  66 5454446 4.0 4565525 5.0 4465535 4.0 4665666 6.0 4565566 6.0 4364646 4.0   29.0    4
  68 4546553 5.0 5446656 6.0 5536656 6.0 5453534 5.0 5456655 5.0 5456452 5.0   32.0    6
  69 2323362 3.0 3323432 2.0 3323443 3.0 2324452 3.0 3223432 3.0 3525533 3.0   17.0    3
  70 3262224 2.0 2252344 3.0 2242322 2.0 3242225 2.0 2332223 2.0 2242324 2.0   13.0    2
  71 6635635 6.0 6634263 4.0 6654264 5.0 6536343 4.0 6644344 4.0 6633265 6.0   29.0    5
  72 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
  81         2 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/  11
  76         3 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/  11
  78         4 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  11
  84         5 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         5/  11
  83         6 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole          opolski              6/  11
  82         7 Polok Cezary, Sekita Aleksandra                    FALLAWAY - Opole          opolski              7/  11
  80         8 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  11
  77         9 Kuliński Karol, Salwierak Klaudia                  KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              9/  11
  74        10 Binkowski Wojciech, Biadała Zuzanna                KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski             10/  11
  79        11 Mądry Mateusz, Łuczak Nikola                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74  X   X   2  X   X   2      XX  2  X   X   2  XX  X   3  XX XX   4   X  X   2  XX XX   4    21          
  75 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XX X   4    50         1
  76 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5   XX XX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    48         2
  77  X   X   2    X X   2 XX XXXX  6  X   X   2  XXX X   4  X   X   2    X X   2  X X X   3    23          
  78 XX XX    4 XXXXX    5 XX XX    4 XXXXX X  6 XX XX X  5 X  XXXX  5 XX  X X  4    XX X  3    36         4
  79     X    1          0          0 X        1          0     X X  2          0 XX XX    4     8          
  80 X X X    3 XXXXX    5   X X    2 X XXX    4 X   X    2 XX  X    3 XX XX    4 X   X    2    25          
  81 X XX  X  4 XXX X X  5  XXX  X  4  XXXX X  5 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXX  X  4    39         3
  82   X  XX  3   X XXX  4  XX XXX  5   X XXX  4     XX   2 X X X    3 X X  X   3 X   XXX  4    28       6-7
  83 X  X XX  4     XXX  3 X   XX   3      X   1   XX XX  4   XX XX  4 XXX  XX  5 X X  XX  4    28       6-7
  84  XXXX X  5 X XX  X  4 X XX     3 X  X  X  3 XXX X X  5 XX X     3    XX X  3 XXX   X  4    30         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75 2122212 1.0 1113132 1.0 1111141 1.0 1111111 1.0 3435123 2.0 1436311 2.0 4235314 3.0 1576746 6.0   17.0    1
  76 3613524 3.0 4522411 2.0 2625712 2.0 4222532 2.0 7551611 5.0 6361634 4.0 3462433 4.0 7222633 2.0   24.0    3
  78 1231367 2.0 2441347 4.0 4352236 4.0 2353346 3.0 5363262 3.0 7622273 3.0 1621272 2.0 5441264 4.0   25.0    4
  81 4454733 4.0 5355623 5.0 3243524 3.0 3544723 4.0 4112336 1.0 2113122 1.0 2113121 1.0 2113111 1.0   20.0    2
  82 6777455 7.0 6666565 6.0 5766355 6.0 6666455 6.0 2677577 7.0 3777557 7.0 7777557 7.0 6767557 7.0   53.0    7
  83 7566646 6.0 7777776 7.0 7577667 7.0 7477667 7.0 6726745 6.0 5545445 5.0 6556646 6.0 3655325 5.0   49.0    6
  84 5345171 5.0 3234254 3.0 6434473 5.0 5735274 5.0 1244454 4.0 4254766 6.0 5344765 5.0 4334472 3.0   36.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Kwarciński Sebastian, Dudek Kornelia               ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/  10
  92         2 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          2/  10
  91         3 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  10
  89         4 Wielgocki Jakub, Sokołowska Martyna                CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/  10
  90         5 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         5/  10
  87         6 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/  10
  88         7 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          7/  10
  86         8 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          8/  10
  85         9 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          9/  10
  94        10 Paździerkiewicz Jacek, Majewska Natalia            DIAMENT - Wrocław                             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  85 X        1      X   1 X        1 X        1     4          
  86  X X X   3   XX     2   X      1  X X     2     8          
  87 XX   X   3 XX   XX  4 XX X X   4 XXXX X   5    16       6-7
  88   XXX X  4   XXX X  4   X XXX  4   X XXX  4    16       6-7
  89 XXXXXXX  7 XXX X X  5  XXXX X  5 XXXXX X  6    23       4-5
  90 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    25         3
  91 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       1-2
  92 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X X XXX  5    23       4-5
  93  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    26       1-2
  94          0          0  X       1          0     1          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  87 4477737 7.0 4377747 7.0 2277536 6.0 3367647 6.0   26.0    6
  88 7663646 6.0 7765666 6.0 7665777 7.0 7776774 7.0   26.0    7
  89 6521123 1.0 6644123 4.0 5433365 4.0 6535153 4.0   13.0    4
  90 1345572 5.0 3453575 5.0 4754642 5.0 4454566 5.0   20.0    5
  91 2116464 4.0 1132354 3.0 3322251 2.0 2212432 2.0   11.0    3
  92 3754311 2.0 2526211 1.0 1546114 3.0 1643311 3.0    9.0    2
  93 5232255 3.0 5211432 2.0 6111423 1.0 5121225 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Wielgocki Jakub, Sokołowska Martyna                CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         1/   6
  88         2 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          2/   6
  85         3 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          3/   6
  90         4 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/   6
  87         5 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              5/   6
  86         6 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  85 3643343 4.0 2533424 3.0 2532533 3.0 2531243 2.0   12.0    3
  86 5556665 6.0 5656665 6.0 5646665 6.0 6656666 6.0   24.0    6
  87 6465456 5.0 6365356 5.0 6365356 5.0 5365355 5.0   20.0    5
                             R                       
  88 1232531 2.0 1442232 2.0 1454442 4.0 3444512 4.0   12.0    2
  89 2311112 1.0 3211111 1.0 3211211 1.0 1212121 1.0    4.0    1
  90 4124224 3.0 4124543 4.0 4123124 2.0 4123434 3.0   12.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   5
  24         2 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
  25         3 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          3/   5
  23         4 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   5
  22         5 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 5545434 5.0 5555545 5.0 5544544 5.0 5534535 5.0 5453453 4.0   24.0    5
  23 4334555 4.0 3233453 3.0 3233455 4.0 3443454 4.0 3535535 5.0   20.0    4
  24 3411143 3.0 4311234 2.0 4121133 2.0 4211343 3.0 4212144 2.0   12.0    2
  25 2253321 2.0 2444322 4.0 1355322 3.0 2355121 2.0 2344322 3.0   14.0    3
  26 1122212 1.0 1122111 1.0 2412211 1.0 1122212 1.0 1121211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   4
  25         2 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław                                2/   4
  24         3 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  22         4 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 3334244 4.0 4434344 4.0 1333144 2.5 1334144 3.5 1333144 3.0   17.0    4
  23 2122432 2.0 2112232 2.0 2121322 1.0 2123422 1.0 2111422 1.0    7.0    1
  24 1413111 1.0 3223421 3.0 4214431 4.0 3211331 2.0 4424331 4.0   14.0    3
                                R                       R        
  25 4241323 3.0 1341113 1.0 3442213 2.5 4442213 3.5 3242213 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              1/   6
  27         2 Bielas Adam, Białek Julia                          AKTAN - Wrocław           dolnośląski          2/   6
  31         3 Wilk Tobiasz, Wallicht Leticja                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   6
  30         4 Szymański Filip, Rakowska Katarzyna                ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   6
  28         5 Buczakowski Szymon, Zielińska Daniela              RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski          5/   6
  32         6 Świdziński Wiktor, Sopuch Oliwia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27 3132431 3.0 1143431 3.0 1323332 3.0 1133331 2.0 1143231 1.0 1142331 2.0 1132211 1.0 1113331 1.0   16.0    2
  28 6456555 5.0 4555555 5.0 5655656 5.0 5655656 5.0 5466666 6.0 3665666 6.0 3566564 6.0 3465555 5.0   43.0    5
  29 2214112 1.0 5212113 2.0 3112113 1.0 4212122 1.0 4322124 3.0 2211224 1.0 2311126 2.0 2321113 2.0   13.0    1
  30 1343344 4.0 3334344 4.0 2234444 4.0 2324444 4.0 2234343 4.0 5333443 4.0 5243343 3.0 5232444 4.0   31.0    4
  31 4521223 2.0 2421222 1.0 4441221 2.0 3441213 3.0 3611512 2.0 4424112 3.0 4624432 4.0 4644222 3.0   20.0    3
  32 5665666 6.0 6666666 6.0 6566565 6.0 6566565 6.0 6555455 5.0 6556555 5.0 6455655 5.0 6556666 6.0   45.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   5
  35         2 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          2/   5
  34         3 Górny Bartosz, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   5
  37         4 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   5
  38         5 Korzępa Piotr, Czarny Patrycja                     RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 3545343 4.0 3432242 2.0 3542344 3.0 4453255 5.0 3433244 3.0   17.0    3
  35 1233232 2.0 4224433 3.0 4235232 2.0 2235332 2.0 4244422 4.0   13.0    2
  36 5111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  37 2454555 5.0 2355355 5.0 2354453 4.0 3344443 3.0 2355333 2.0   19.0    4
  38 4322424 3.0 5543524 4.0 5423525 5.0 5522524 4.0 5522555 5.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   9
  36         2 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   9
  44         3 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               3/   9
  40         4 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   9
  43         5 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   9
  42         6 Październik Mateusz, Stanowska Joanna              ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski          6/   9
  37         7 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   9
  35         8 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          8/   9
  34         9 Górny Bartosz, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  34          0          0          0          0          0     0          
  35          0      XX  2   X  X   2          0      XX  2     6          
  36 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX    5    29         6
  37   X   X  2   X      1   X   X  2   X  XX  3      XX  2    10          
  40 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34       2-3
  42 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXX X  6    30         5
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 2221366 2.0 3231365 2.0 4231466 4.0 4232264 3.0 5232256 3.0   14.0    2
  40 4344425 4.0 4322416 3.0 3313225 2.0 2343426 4.0 2345335 4.0   17.0    4
  41 3112513 1.0 2113624 1.0 2122614 1.0 3111513 1.0 3111513 1.0    5.0    1
  42 6563654 6.0 6466553 6.0 6456553 6.0 6666655 6.0 4566664 6.0   30.0    6
  43 5455232 5.0 5655231 5.0 5665332 5.0 5555332 5.0 6653421 5.0   25.0    5
  44 1636141 3.0 1544142 4.0 1544141 3.0 1424141 2.0 1424142 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
B       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Świątczak Jakub, Borowska Kinga                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          1/  16
  23         2 Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia              AMETYST - Lubań           dolnośląski          2/  16
  10         3 Grobelny Bartosz, Kwoka Zofia                      SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          3/  16
  18         4 Tenenbaum Nikodem, Błaszczak Nikola                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  16
  21         5 Wysocki Jakub, Osowska Emilia                      IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          5/  16
  17         6 Rybczyński Mikołaj, Duszyńska Antonia              FALLAWAY - Opole          opolski              6/  16
  16         7 Raczykowski Maciej, Bednarczuk Aleksandra          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              7/  16
  14         8 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Wrocław           dolnośląski          8/  16
  15      9-10 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki            9-10/  16
  19      9-10 Tkacz Jan, Hołoś Daria                             RETRO - Kępno             wielkopolski      9-10/  16
  25        11 Chen Filip, Kozdraś Wanessa                        CIEŚLAK - Jelenia Góra                        11/  16
  22        12 Zalewski Mariusz, Nadbrzeska Martyna               4STEP - Wrocław           dolnośląski         12/  16
  13        13 Listwan Miłosz, Hercuń Marta                       AMETYST - Lubań           dolnośląski         13/  16
  20        14 Winkiel Hubert, Zakrzewska Kornelia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski         14/  16
  11        15 Kudła Wiktor, Chomąt Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski         15/  16
   9        16 Bajerski Bartosz, Świędrych Anna                   BANS - Strzegom           dolnośląski         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   9 XX  XXX  5 X X XX   4 X X      2 X X      2       X  1   XX     2    16          
  10 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
  11 X X XXX  5 X X      2 X XXX X  5 X XX     3 X X X    3 X XXX    4    22          
  13 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X X X X  4   XXXXX  5     X    1    26          
  14  XXX XX  5  X X XX  4  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXX X   5  XXX XX  5    31        11
  15 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         2
  16 XX X X   4 XX XXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX X X   4 XXX XXX  6    32      9-10
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    38       3-4
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    38       3-4
  19  XX      2  X XX X  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32      9-10
  20 XXXXX X  6  XXX XX  5   X  XX  3  X X XX  4   XXX    3  X XX    3    24          
  21 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX  X   4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  XX  5    34       7-8
  22 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X XXX   4 XX X XX  5 XXXXXXX  7    35       5-6
  23 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX XXXX  6 X   XXX  4    34       7-8
  24   XXXX   4 XXXXXXX  7 XX XX    4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       5-6
  25  X X  X  3  X  X X  3  X XX X  4 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7    28        12
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  10 XX XXXX  6 X XXX X  5 X   X X  3 X X   X  3 X X X X  4   XXXXX  5    26         2
  14    X XX  3      XX  2    X XX  3 X  XXX   4    XXX   3   X X    2    17          
  15   X  X   2          0  XXX     3 X XXXX   5 X    X   2 X XX X   4    16          
  16  X   X   2  X XXX   4 XX XXX   5  X   XX  3  XXX X   4  XX XX   4    22          
  17  X   XX  3 XXX  X   4 XX   XX  4  XX XXX  5  X   XX  3 XXXXXX   6    25       3-4
  18 X   X X  3    XX    2   XXX X  4    XXXX  4  XXXX X  5 XX XXXX  6    24         5
  19  XX   X  3 XX X  X  4  XX   X  3  X    X  2  X    X  2  X    X  2    16          
  21 XXX X    4 XXX      3 XXX XX   5 XXX      3 XXX XX   5 XXX      3    23         6
  22 X  XXX   4 X X XX   4      X   1  XX      2 X        1  X       1    13          
  23 X XXX X  5 X XXXXX  6 X X   X  3 X  X     2 X  XX X  4 X  XXXX  5    25       3-4
  24 XXXX     4  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7   XXXXX  5    X  X  2    30         1
  25   XXX    3  X    X  2    XX    2    XX    2 XXXX     4 X     X  2    15          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 1341552 4.0 1312552 2.0 3312533 3.0 3514443 4.0 5613351 3.0 5223552 3.0   19.0    3
  17 5466646 6.0 5556446 6.0 5666645 6.0 6465536 6.0 6365536 6.0 6335435 5.0   35.0    6
  18 3654364 5.0 4664263 5.0 2544262 4.0 4633162 3.0 4522162 2.0 4612261 2.0   21.0    4
  21 6212125 2.0 6245115 4.0 6455356 5.0 1226655 5.0 2236645 5.0 2456646 6.0   27.0    5
  23 2525211 1.0 3433324 3.0 1233114 2.0 2352214 2.0 1444424 4.0 1544324 4.0   16.0    2
  24 4133433 3.0 2121631 1.0 4121421 1.0 5141321 1.0 3151213 1.0 3161113 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              1/   7
  32         2 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   7
  29         3 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   7
  28         4 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   7
  30         5 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   7
  31         6 Dziedzic Michał, Czopnik Emilia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   7
  27         7 Gruszecki Wojciech, Melnarowicz Oliwia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 1651121 1.0 1652331 3.0 1651521 2.0 1751121 1.0 1751221 1.0    8.0    1
  27 6566467 7.0 7477767 7.0 6167657 7.0 7577567 7.0 6577767 7.0   35.0    7
  28 2772236 4.0 2765245 5.0 3775233 3.0 4362234 3.0 5663134 5.0   20.0    4
  29 3134352 2.0 3243123 2.0 5423146 4.0 5214642 4.0 4134543 4.0   16.0    3
  30 5327744 5.0 5336656 6.0 4536465 6.0 2646455 5.0 2316355 3.0   25.0    5
  31 7415675 6.0 6524474 4.0 7314374 5.0 6435776 6.0 7445676 6.0   27.0    6
  32 4243513 3.0 4111512 1.0 2242712 1.0 3123313 2.0 3222412 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   6
  33         2 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   6
  26         3 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              3/   6
  29         4 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   6
  27         5 Gruszecki Wojciech, Melnarowicz Oliwia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   6
  30         6 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 5332323 2.0 4542115 4.0 6442215 4.0 6443215 4.0 4421114 2.0   16.0    3
  27 4565264 5.0 5465354 5.0 4565154 5.0 5665456 6.0 5566556 5.0   26.0    5
  28 2211142 1.0 2211232 1.0 2231341 2.0 2131121 1.0 3232232 3.0    8.0    1
  29 3424431 4.0 3324641 3.0 3324632 3.0 3322542 3.0 2343443 4.0   17.0    4
  30 6656656 6.0 6656566 6.0 5656566 6.0 4556664 5.0 6655665 6.0   29.0    6
  33 1143515 3.0 1133423 2.0 1113423 1.0 1214333 2.0 1114321 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Ryterski Daniel, Maćkała Emilia                    ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   2
  36         2 Okon Sebastian, Smolarek Agata                     IMPRESSIONANTE - Wrocław  dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 1212121 1.0 1122111 1.0 1211121 1.0 1212121 1.0 1122112 1.0    5.0    1
  36 2121212 2.0 2211222 2.0 2122212 2.0 2121212 2.0 2211221 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
H       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
I       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   7
  41         2 Kot Szymon, Kudzielko Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               2/   7
  42         3 Nowak Patryk, Bajon Magdalena                      SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         3/   7
  39         4 Kakakis Nikodem, Dominek Katarzyna                 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          4/   7
  43         5 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   7
  40         6 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski              6/   7
  35         7 Ryterski Daniel, Maćkała Emilia                    ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  35 467573742 7.0 567575745 7.0 557573755 6.0 457575755 6.0 457573754 6.0   32.0    7
  38 312116421 1.0 312216531 1.0 312317521 2.0 312136432 2.0 212115231 1.0    7.0    1
  39 724264276 4.0 623164372 3.0 723262462 4.0 624252361 4.0 724267462 4.0   19.0    4
  40 635641555 5.0 736641256 6.0 635444246 5.0 736764646 7.0 635656646 7.0   30.0    6
  41 141455134 3.0 151327124 2.0 161126134 1.0 161321127 1.0 141331125 2.0    9.0    2
  42 256722317 2.0 245732417 4.0 246731317 3.0 245613214 3.0 366722317 3.0   15.0    3
  43 573337663 6.0 474453663 5.0 474655673 7.0 573447573 5.0 573444573 5.0   28.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
H       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
I       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   8
  49         2 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              2/   8
  52         3 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   8
  48         4 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              4/   8
  45         5 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           5/   8
  47         6 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          6/   8
  46       7-8 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski            7-8/   8
  51       7-8 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski        7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  45 XX X XXXX  7 XX   XXX   5 X  X X X   4  X   XX X  4 XX XXXXXX  8    28         6
  46   X     X  2 X X     X  3 XXX   X X  5 X XXX  XX  6   XXX   X  4    20          
  47 XXXXX XXX  8  X XXXXXX  7 XX XX XXX  7 XX X  X X  5 X  X XX X  5    32         5
  48  XXXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    42       3-4
  49 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    43       1-2
  50 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43       1-2
  51 X   XX X   4 X XXX      4   X XX     3   X XX X   4  XX X XX   5    20          
  52 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    42       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  45 454655445 5.0 354544646 4.0 455565666 5.0 554665566 6.0 344464456 4.0   24.0    5
  47 566466664 6.0 665666564 6.0 666646555 6.0 666544453 5.0 465545663 6.0   29.0    6
  48 645244553 4.0 536255453 5.0 541154431 4.0 345156645 4.0 556356534 5.0   22.0    4
  49 121132126 1.0 121113125 1.0 222332124 2.0 232223114 2.0 231122125 2.0    8.0    2
  50 213511312 2.0 413332212 2.0 114211212 1.0 113431222 1.0 112611211 1.0    7.0    1
  52 332323231 3.0 242421331 3.0 333423343 3.0 421312331 3.0 623233342 3.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
H       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
I       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   7
  45         2 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   7
  49         3 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              3/   7
  53         4 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          4/   7
  48         5 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              5/   7
  47         6 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          6/   7
  46         7 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  45 422163134 3.0 422241125 2.0 323163134 2.0 134253233 2.5 334242123 2.0   11.5    2
  46 665776767 7.0 665777657 7.0 677776767 7.0 777777757 7.0 677777767 7.0   35.0    7
  47 757647555 5.0 754666564 5.0 756657355 6.0 656566464 6.0 765566556 6.0   28.0    6
  48 576554676 6.0 577555776 6.0 565444676 5.0 565444676 5.0 556355675 5.0   27.0    5
  49 233322243 2.0 133423243 3.0 234522243 3.0 343622145 4.0 242634244 4.0   16.0    3
  50 114411311 1.0 211112411 1.0 111211511 1.0 211111511 1.0 111111311 1.0    5.0    1
  53 341235422 4.0 346334332 4.0 442335422 4.0 422335322 2.5 423423432 3.0   17.5    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238