OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018"": 2018-12-09, Łańcut GASIEK - Rzeszów podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „GASIEK 2018”
Pod Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistarza Miasta Łańcuta

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „GASIEK 2018”
Pod Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistarza Miasta Łańcuta
Łańcut, 09.12.2018
Organizator: Taneczny Klub Sportowy "GASIEK"
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Dariusz Ćwik - Tarnów
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, Open, Standard
12-13, Open, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
Pow. 18, Open, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów             11
   2 ArtDance - Kraków            1
   3 A-Z - Przemyśl              12
   4 BALLROOM - Lublin            2
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    4
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   7 CUBANA - Nowy Targ           1
   8 Dancers United - WARSZAWA    1
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    7
  10 ELIDA - Mielec               2
  11 EM STUDIO - Opole Lubelsk    2
  12 GALA - Mielec                7
  13 GASIEK - Rzeszów            14
  14 GOLDEN DANCE - Przemyśl      6
  15 GRACJA - Krosno              3
  16 IDEA - Kraków                1
  17 JUMP - Janów Lubelski        3
  18 JUST DANCE - Stalowa Wola    8
  19 KICK - Kielce                2
  20 KLASA - Tarnów               4
  21 KORDASZEWSCY - Garwolin      4
  22 K-STUDIO Krosno              4
  23 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  24 LATINO - Żabno               4
  25 LIDER - Lublin               2
  26 MAGIC-DANCE - Lublin         5
  27 MERENGUE - Stalowa Wola      3
  28 PERFECT - Będzin             1
  29 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  30 RYTM - Chełm                 1
  31 RYTM - Żory                  1
  32 SAMBA - Tarnobrzeg           2
  33 SUKCES - Jaworzno            1
  34 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  35 SzT  eMiKa - Tarnów          9
  36 TAKT - Chełm                 4
  37 TAKT - Jarosław              1
  38 TOP - ART - Lublin           2
  39 ZAMEK - Biała Podlaska       2
  40 ZAMEK - Lublin               8
  41 ZŁOTA PARA - Dębica          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Wiatrowski Karol, Węgrzyn Zuzanna                  ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   9
  78         2 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   9
  82         3 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/   9
  84         4 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   9
  76         5 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           5/   9
  79         6 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           6/   9
  81         7 Nowak Filip, Para Klaudia                          DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/   9
  77         8 Budzik Tomasz, Fasula Marzena                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           8/   9
  80         9 Michalecki Miłosz, Woźniak Gabriela                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  76 XXX  XX  5 XXXX XX  6 X XX XX  5 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34         3
  77  XX X    3 XX  X    3     X    1 XX XXX   5 XXX X    4 X X X    3    19          
  78 XXXXXXX  7  XXXXX   5  XXXXXX  6  XXXX    4 XX XXXX  6     X    1    29         5
  79 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6    38         1
  80    XXXX  4   XX XX  4 X  X XX  4       X  1  X  XX   3  X       1    17          
  81      X   1 X   X    2 XX  XX   4 XXXX X   5  X X     2 XXXX XX  6    20          
  82 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 X XX  X  4 XXXX XX  6    36         2
  83 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 rrX XXX  4 rrXXXXX  5    32         4
  84 XX X     3  X    X  2  XXX     3 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  76 2433351 3.0 1155541 5.0 2444341 4.0 4445563 5.0 3235453 3.0 2424465 4.0   24.0    5
  78 6112513 2.0 4213223 1.0 5112214 1.0 5554344 4.0 4564624 5.0 5565654 6.0   19.0    2
  79 4254444 5.0 5442135 4.0 4555135 5.0 6262635 6.0 5453336 4.0 4253536 5.0   29.0    6
  82 3325625 4.0 2524314 3.0 1223423 2.0 3316426 3.0 2116565 6.0 3336342 3.0   21.0    3
  83 1541132 1.0 3331452 2.0 3331552 3.0 2621152 2.0 6622141 2.0 6611123 2.0   12.0    1
                                          R          RR          RR          
  84 5666266 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 1133211 1.0 1341212 1.0 1142211 1.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Grata Nikodem, Lato Natalia                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  12
 113         2 Rokita Franciszek, Mieszkowicz Anna                GALA - Mielec             podkarpacki          2/  12
 111         3 Olszewski Mateusz, Ostrowska Wiktoria              ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/  12
 109         4 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/  12
 103         5 Doliński Bartosz, Witkowska Natalia                TAKT - Chełm              lubelski             5/  12
 112         6 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/  12
 108         7 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  12
 101         8 Adaszewski Marek, Bryś Natalia                     EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             8/  12
 107         9 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  12
 105        10 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski          10/  12
 102        11 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki         11/  12
 104        12 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski            12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 101 XXX X    4 XXX XX   5 XXX X    4 X        1 X        1          0    15          
 102          0          0          0  X X     2 XX   X   3 XX       2     7          
 103 X    XX  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X    3  rX XXX  4 X   XXX  4    28         4
 104          0          0          0          0          0  X X X   3     3          
 105  X   X   2  X  X    2  X  X X  3       X  1    XX    2   XXX    3    13          
 106 X XXXXX  6 X XX XX  5   XX XX  4 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXX X   5    32         3
 107  X X     2 X  X     2 X  X     2 X  X X   3  X X X   3  r X  X  2    14          
 108   XXXXX  5   X XXX  4  XX XXX  5   XX     2 XX   X   3 X   XX   3    22          
 109 X  XX X  4    X  X  2 X  X     2 XXXXXXX  7 X XX  X  4   XXX X  4    23         6
 111 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6    36         1
 112  XXXX X  5  XX  XX  4  XXXXX   5  XX XXX  5   X X X  3  XX   X  3    25         5
 113 XXXX XX  6 XX XX    4 X X  XX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 103 2164413 3.0 1152215 1.0 2154555 5.0 5464663 6.0 2663643 5.0 2664644 5.0   25.0    5
 106 3512531 2.0 3323661 3.0 3515332 2.0 4111212 1.0 4111211 1.0 4111311 1.0   10.0    1
 109 5346366 6.0 6566356 6.0 5343226 3.0 2333334 3.0 5232355 3.0 5346226 4.0   25.0    4
 111 4433644 4.0 2231524 2.0 4432614 4.0 3546456 5.0 3545526 6.0 3233535 3.0   24.0    3
 112 6655225 5.0 5644443 5.0 6666463 6.0 6255545 4.0 6354434 4.0 6555453 6.0   30.0    6
 113 1221152 1.0 4415132 4.0 1221141 1.0 1622121 2.0 1426162 2.0 1422162 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               1/   6
 117         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
 120         3 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   6
 118         4 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   6
 119         5 Pięciak Oliwier, Urbanek Sandra                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   6
 116         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 116 3646544 5.0 4646566 6.0 5566545 5.0 6655535 6.0 6655665 6.0   28.0    6
 117 5235121 2.0 2334142 3.0 3135122 1.0 2426141 2.0 2236132 2.0   10.0    2
 118 4351452 4.0 6561251 5.0 2352261 2.0 3562262 4.0 4461251 5.0   20.0    4
 119 6464265 6.0 3455435 4.0 4243434 4.0 4143454 5.0 3143444 4.0   23.0    5
 120 2523333 3.0 5123323 2.0 6424313 3.0 5334313 3.0 5524313 3.0   14.0    3
 121 1112616 1.0 1212614 1.0 1611656 6.0 1211626 1.0 1312526 1.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   6
 117         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
 120         3 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   6
 118         4 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   6
 119         5 Pięciak Oliwier, Urbanek Sandra                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   6
 116         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 116 6666666 6.0 5665665 6.0 6666666 6.0 5566666 6.0 5666666 6.0   30.0    6
 117 4334342 3.0 2332352 2.0 2232352 2.0 3222322 2.0 1223332 2.0   11.0    2
 118 5553553 5.0 4443543 3.0 5323434 4.0 4634554 4.0 4434444 4.0   20.0    4
                                          R                      
 119 2445435 4.0 3524436 4.0 4555545 5.0 6455445 5.0 3555555 5.0   23.0    5
 120 3222114 2.0 6156214 5.0 3444223 3.0 2343213 3.0 6342213 3.0   16.0    3
                 R                                   R           
 122 1111221 1.0 1211121 1.0 1111111 1.0 1111131 1.0 2111121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/  13
 131         2 Kraśnik Kacper, Stochła Weronika                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  13
 129         3 Guc Jakub, Kolasa Wiktoria                         BALLROOM - Lublin         lubelski             3/  13
 135         4 Pieprzyk Mateusz, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  13
 126         5 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/  13
 128         6 Gogół Marek, Adaszewska Aniela                     EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             6/  13
 134         7 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/  13
 130         8 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           8/  13
 125      9-10 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski        9-10/  13
 132      9-10 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki       9-10/  13
 137        11 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski            11/  13
 127        12 Garko Kamil, Grucela Maja                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         12/  13
 136        13 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125  XXXXXX  6      XX  2  X    X  2   X  XX  3   X   X  2   X   X  2  X XX X  4 X   X X  3    24          
 126 XX       2   X   X  2 X XX X   4 X XX XX  5 X  X X   3 XXXX XX  6 X XX XX  5 X  XX    3    30       2-3
 127  X  XX   3  X       1   X XX   3          0  X  XXX  4   X X    2          0  X X X   3    16          
 128 X XXX X  5    XX X  3 XXXX XX  6 XX XXXX  6   X X X  3  X XX    3    X XX  3          0    29       4-5
 129    XX X  3 X XXXX   5  XX X X  4          0   XXXX   4    XXXX  4  XX XX   4 XXX XXX  6    30       2-3
 130 X XX X   4  XX      2          0 XXXX X   5 XX X X   4  X X  X  3 X X X    3 XXX  X   4    25          
 131 XX  XXX  5 XX   X   3 XX XXX   5 XX XXX   5          0 X XX X   4 X  X  X  3   XX     2    27       6-7
 132          0 XX XXX   5    XX    2  X       1 XX  X    3 XX  XX   4 XX XXX   5 XX XX    4    24          
 133 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XRXXXXX  7  XXXXXX  6  rXXXXX  5    51         1
 134  XXX X   4 X XX X   4    X XX  3  X  X    2  X X X   3 XX   XX  4  XX   X  3  X X XX  4    27       6-7
 135 X X X    3   XXX X  4 X   X    2 X XXX X  5  XXXX X  5     X    1 XXX XX   5  XX  XX  4    29       4-5
 136          0  X       1          0          0 X        1   X      1          0          0     3          
 137   X   X  2 X   X X  3 XXX   X  4   X X X  3 X X   X  3 X        1 X        1 X X X X  4    21          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126 2446612 3.0 2526623 3.0 2634712 4.0 3544722 4.0 1744323 2.0 3554623 4.0 1555611 5.0 1655741 6.0   31.0    5
 128 5751551 5.0 1632511 1.0 3421531 2.0 2221531 1.0 7565644 7.0 7666772 7.0 7764372 7.0 7566573 7.0   37.0    6
 129 4524223 2.0 6743254 5.0 5753456 5.0 5456457 5.0 6411255 3.0 4323244 2.0 4316267 3.0 2314265 2.0   27.0    3
 131 1235447 4.0 4264447 4.0 1245327 3.0 1133215 2.0 3372466 4.0 1471466 3.0 2471435 2.0 3471357 4.0   26.0    2
 133 3112334 1.0 3411335 2.0 4112244 1.0 4612344 3.0 5623717 6.0 5732537 6.0 5632544 4.0 5742416 3.0   26.0    1
                                                                  R                       R          
 134 7677766 7.0 7375766 7.0 7366665 6.0 7775666 7.0 4257572 5.0 6147355 5.0 6147756 6.0 6137634 5.0   48.0    7
 135 6363175 6.0 5157172 6.0 6577173 7.0 6367173 6.0 2136131 1.0 2215111 1.0 3223123 1.0 4223122 1.0   29.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             1/  10
 140         2 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/  10
 141         3 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  10
 148         4 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/  10
 150         5 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  10
 147         6 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  10
 143         7 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/  10
 146         8 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/  10
 145         9 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         9/  10
 144        10 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 141  XXXX X  5 XX XXXX  6    XX X  3  XXXX X  5  XXXX X  5    24       4-6
 143 XXXX XX  6   XXX    3 X   X    2 X XXXXX  6 X XXXXX  6    23          
 144          0          0     X    1          0          0     1          
 145          0       X  1       X  1       X  1     X X  2     5          
 146 X     X  2 XXX X    4 XXX XX   5 XX XXX   5 XX       2    18          
 147 XX XXX   5 XXX XXX  6 XXXX X   5 X X  X   3 XXXX X   5    24       4-6
 148 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XX X X  4   X XXX  4    26         3
 149 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 150 XXX XX   5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XX X X   4 XX X X   4    24       4-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 5134236 3.0 5323226 3.0 3221123 2.0 5122123 2.0 5221233 2.0   12.0    2
 141 4351113 2.0 3151114 1.0 5452235 5.0 3261235 3.0 4362125 3.0   14.0    3
 147 3465345 5.0 4262455 5.0 2665466 6.0 2655454 5.0 2543554 5.0   26.0    6
 148 6546552 6.0 6646662 6.0 6336352 3.0 6336542 4.0 6436442 4.0   23.0    4
 149 2212421 1.0 2415331 2.0 1113611 1.0 1413311 1.0 1114311 1.0    6.0    1
 150 1623664 4.0 1534543 4.0 4544544 4.0 4544666 6.0 3655666 6.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         1/  11
 152         2 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  11
 147         3 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  11
 151         4 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              4/  11
 141         5 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  11
 153         6 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  11
 146         7 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  11
 143       8-9 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki        8-9/  11
 148       8-9 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki        8-9/  11
 144        10 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski            10/  11
 140        11 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXXXr X  5  XXXXXX  6    28       2-3
 141 X X XXX  5 XX X     3 XXXXX    5 X  XX    3 X        1    17         6
 143 X   X    2 X  XX    3 X  XXX   4    XX    2 Xr  X    2    13          
 144  XXX X   4          0          0          0  XXX X   4     8          
 145 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
 146          0   X XX   3   X XX   3  XXXXX   5  X  XX   3    14          
 147 XX XX    4 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    28       2-3
 148    X  X  2   X  XX  3 X    XX  3      XX  2   X  XX  3    13          
 151 XXXX XX  6 XX X     3 X X   X  3 X   XXX  4 X  X  X  3    19         5
 152  X  XXX  4 XXX   X  4  XXX  X  4 XXXX XX  6 XX XX X  5    23         4
 153 X X      2   XXXXX  5  XXXX    4  XX X    3   X      1    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 6442133 3.0 6421121 1.0 6421231 2.0 6421621 1.0 6611111 1.0 R          
                                         R   R        R          
 141 3513656 6.0 4554645 5.0 3566666 6.0 2556566 6.0 4555666 6.0   29.0    5
 145 4221221 1.0 3212233 2.0 4214113 1.0 4335113 3.0 3134243 2.0    9.0    1
 147 2165315 2.0 1145416 4.0 1133324 3.0 1164334 4.0 1346524 4.0   17.0    3
 151 1656444 5.0 2666354 6.0 2655545 5.0 3643255 5.0 2462435 5.0   26.0    4
 152 5334562 4.0 5333562 3.0 5342452 4.0 5212442 2.0 5223352 3.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Krasoń Karol, Bednarczyk Wiktoria                  ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          1/  13
   7         2 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          2/  13
   9         3 Pajerski Bartosz, Kurzak Barbara                   CUBANA - Nowy Targ        małopolski           3/  13
  11         4 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin          śląski               4/  13
  12         5 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/  13
   3         6 Madej Michał, Nędza Oliwia                         ArtDance - Kraków         małopolski           6/  13
   4         7 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  13
   8       8-9 Nowak Dominik, Liro Adrianna                       LATINO - Żabno            małopolski         8-9/  13
  10       8-9 Palczewski Tymoteusz, Pelc Nikola                  GASIEK - Rzeszów          podkarpacki        8-9/  13
  13        10 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki         10/  13
   1     11-12 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki      11-12/  13
   5     11-12 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski       11-12/  13
   6        13 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów            małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1          0    X     1    X     1    XXX   3    X     1    X     1    X     1    X     1     9          
   2 XXXX X   5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    48         2
   3   XXXXX  5    X X   2   XX XX  4   XX XX  4    X     1 X  X XX  4 X XX XX  5   XX XX  4    29         6
   4 X        1     X    1 X   XXX  4 X    X   2 XX  XX   4 X        1 XX XX    4 XX       2    19          
   5 XX       2          0      X   1          0   X      1  XXX     3  X       1    X     1     9          
   6  X    X  2      X   1          0  XX      2          0          0          0          0     5          
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    52         1
   8     X    1 XXX X X  5 XX       2 X    X   2     X    1     X    1 X        1 X    X   2    15          
   9  XXXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX X    4  XX XXX  5 XXX XXX  6    46         3
  10       X  1          0  X       1  X       1   X  XX  3  XXX XX  5   X      1   XX X   3    15          
  11 XXXXXX   6 X XXX    4 XXXXX    5 X XXX    4 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXX   5 XXXXX    5    40         4
  12 X XXX X  5 XXXX XX  6  XX X X  4  XX X X  4 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5  X  X X  3    37         5
  13      XX  2  X    X  2       X  1       X  1       X  1       X  1    X  X  2     X X  2    12          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 1121111 1.0 1224132 2.0 1142212 1.0 1121212 1.0 1145224 2.0 2224423 1.0 1126133 1.0 1356133 3.0   12.0    1
   3 6664636 6.0 6553646 6.0 6665666 6.0 6665666 6.0 3551613 4.0 6651616 6.0 6451614 5.0 6231614 4.0   43.0    6
   7 5243252 3.0 5111223 1.0 3221123 2.0 4333123 2.0 6232532 3.0 5133341 2.5 4214422 3.0 3122442 1.0   17.5    2
   9 3312343 2.0 2345311 3.0 2313531 3.0 2414531 3.0 2324141 1.0 1345232 2.5 2342241 2.0 2444221 2.0   18.5    3
  11 4556525 5.0 3462555 5.0 4434355 4.0 3542355 4.0 4613355 5.0 4512154 4.0 3633355 4.0 4613365 5.0   36.0    4
  12 2435464 4.0 4636464 4.0 5556444 5.0 5256444 5.0 5466466 6.0 3466565 5.0 5565566 6.0 5565556 6.0   41.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   3
  18         2 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          2/   3
  17         3 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 1213121 1.0 1112132 1.0 1112121 1.0 1112231 1.0 1212231 1.5    5.5    1
  17 3132232 3.0 2233323 3.0 2333233 3.0 3233323 3.0 3133323 3.0   15.0    3
  18 2321313 2.0 3321211 2.0 3221312 2.0 2321112 2.0 2321112 1.5    9.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   4
  19         2 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   4
  16         3 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/   4
  18         4 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 2323443 3.0 2224343 3.5 4333343 3.0 1232123 1.0 1133333 3.0   13.5    3
  17 3211121 1.0 4111121 1.0 3111211 1.0 3121331 2.0 3311221 1.0    6.0    1
  18 1144234 4.0 1343234 3.5 1244134 4.0 2343244 3.0 2244144 4.0   18.5    4
  19 4432312 2.0 3432412 2.0 2422422 2.0 4414412 4.0 4422412 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/  12
  22         2 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/  12
  28         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             3/  12
  32         4 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  12
  30         5 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  12
  31         6 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  12
  26         7 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  12
  27         8 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           8/  12
  33         9 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  12
  24        10 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski            10/  12
  29        11 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski            11/  12
  23        12 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  22 XX X XX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30         2
  23          0          0      X   1  X       1   X      1     3          
  24   X XX   3   X X    2      X   1       X  1     X    1     8          
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  26  XXX  X  4  XXX  X  4   XX  X  3   XX  X  3    XX    2    16          
  27 X   X    2 XX  X X  4 XX  X    3 X   X    2 XX  X    3    14          
  28  X XXX   4    X XX  3   XX     2   XXXXX  5   XX XX  4    18         6
  29  XX  X   3  X       1  X   X   2      X   1          0     7          
  30 X  XX X  4 X  XXX   4 XX XXXX  6 XX XX    4 XX X XX  5    23         4
  31 X X  XX  4   XX X   3 X XX  X  4 XXX   X  4 XXXX  X  5    20         5
  32  X XX X  4 XXX XXX  6  XX XXX  5  XXXXX   5 XXX  XX  5    25         3
  33 X X      2 X    X   2 X   X    2 X   XX   3     XX   2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 3223362 2.0 3245354 2.0 3146242 2.0 4226543 3.0 5136213 2.0   11.0    2
  25 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1211131 1.0    5.0    1
  28 5564425 5.0 6453523 5.0 5653433 5.0 5452232 2.0 3352542 3.0   20.0    3
  30 2652244 4.0 2562436 3.5 2462355 3.0 2663355 5.0 2663355 6.0   21.5    5
  31 4446656 6.0 5634262 3.5 4524566 6.0 3545466 6.0 6424466 5.0   26.5    6
  32 6335533 3.0 4326645 6.0 6335624 4.0 6334624 4.0 4545624 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/  12
  34         2 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/  12
  28         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             3/  12
  27         4 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           4/  12
  35         5 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  12
  22         6 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  12
  26         7 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  12
  24         8 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             8/  12
  36         9 Mazur Bartosz, Totoń Kamila                        GALA - Mielec             podkarpacki          9/  12
  30        10 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki         10/  12
  29        11 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski            11/  12
  23        12 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  22 XX XX X  5 XX X XX  5  X  X X  3 XX  XXX  5 XX  X X  4    22         4
  23          0   X      1          0    X     1  XX      2     4          
  24  XX X    3  X  X    2 XX   X   3   X XX   3 X X X    3    14          
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  26  XXX     3   XX X   3   XX X   3  XXX X   4 XX X     3    16          
  27 X    XX  3 XX    X  3 X    XX  3 XX   XX  4 XX  XXX  5    18       5-6
  28 XXXX XX  6   XX XX  4  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXX XX  5    26         3
  29     X    1     X    1  XX X X  4     X    1      X   1     8          
  30 XX       2 XX  X    3 XX  X    3 X        1          0     9          
  34    XXXX  4 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXX X  6 X XXXXX  6    28         2
  35 X X XXX  5 X X X X  4   XXX X  4   X   X  2    X XX  3    18       5-6
  36   XX X   3    X X   2 X  X     2 X  X     2   XXX    3    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 3264555 6.0 3244563 3.0 6255643 5.5 4256564 5.0 3255553 6.0   25.5    6
  25 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  27 2456436 5.0 2466335 5.0 2466535 5.5 2464333 3.0 2366425 4.0   22.5    4
  28 6322642 2.0 6322642 2.0 4322452 2.0 6343652 4.0 6443662 5.0   15.0    3
  34 5643324 3.0 5553224 4.0 5633224 3.0 3522225 2.0 5632244 2.0   14.0    2
  35 4535263 4.0 4635456 6.0 3544366 4.0 5635446 6.0 4524336 3.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
  44         2 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           2/   4
  43         3 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/   4
  39         4 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 3344434 4.0 1444434 4.0 4444334 4.0 1344344 4.0 2344434 4.0   20.0    4
  42 4132123 2.0 2211113 1.0 3111113 1.0 2212213 1.0 4222223 2.0    7.0    1
  43 1223342 3.0 3133341 3.0 2323442 3.0 3123431 3.0 1113342 3.0   15.0    3
  44 2411211 1.0 4322222 2.0 1232221 2.0 4431122 2.0 3431111 1.0    8.0    2
      R                                   R           R          
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec             podkarpacki          1/   9
  58         2 Skalski Paweł Olaf, Janiga Aleksandra              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   9
  52         3 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   9
  59         4 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   9
  56         5 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   9
  53         6 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   9
  57         7 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          7/   9
  54         8 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          8/   9
  55         9 Kumor Bartłomiej, Mitoraj Karolina                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  52  X XXXX  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    30       3-4
  53 XXXXXXX  7 XXXX XX  6   X X X  3   X   X  2   X  XX  3    21         6
  54 X X      2   X X    2 X X      2     XX   2     X    1     9          
  55 X   X    2          0  XX      2 XX       2  X       1     7          
  56  XXXXX   5 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XX XX X  5    27         5
  57   X   X  2 XXXX XX  6    X X   2 X XX X   4 X XX X   4    18          
  58 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  59 XXXXXXX  7  X  X X  3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    30       3-4
  60 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 6532424 3.0 5532523 3.0 3532533 3.0 5532443 4.0 5432443 4.0   17.0    3
  53 5665663 6.0 6644464 5.0 6664664 6.0 6646666 6.0 6646564 6.0   29.0    6
  56 4446355 5.0 3356355 6.0 5456255 5.0 4455354 5.0 4255355 5.0   26.0    5
  58 1213131 1.0 2215141 2.0 1215321 2.0 2214221 2.0 1314221 2.0    9.0    2
  59 3354246 4.0 4463236 4.0 4343146 4.0 3363135 3.0 3563136 3.0   18.0    4
  60 2121512 2.0 1121612 1.0 2121412 1.0 1121512 1.0 2121612 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   8
  62         2 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   8
  66         3 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          3/   8
  64         4 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   8
  53         5 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   8
  65         6 Ogonowski Jakub, Ziębora Kinga                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/   8
  52         7 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/   8
  61         8 Majewski Anton, Paralusz Roksana                   RYTM - Chełm              lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  52  XX X    3 XXX X    4 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX  XX  5    23          
  53 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XX    X  3    24       5-6
  61 X X XXX  5  X XX X  4 X  XXXX  5   XXX X  4    XX X  3    21          
  62 XX XX X  5  XXX XX  5  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         3
  64 XXXXXXX  7 X XX X   4 XXX  X   4  X X X   3 XXXXXX   6    24       5-6
  65  XXX X   4 XXXXXXX  7   XX XX  4 X XX XX  5   XXXXX  5    25         4
  66 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXXX   6    31         2
  67 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 4365243 4.0 4565654 5.0 5565443 5.0 4554543 4.0 6664654 6.0   24.0    5
  62 2432134 2.0 1422122 2.0 1332132 2.0 1321122 2.0 1221122 2.0   10.0    2
  64 5554655 6.0 5354443 4.0 4444356 4.0 6265356 5.0 4545446 5.0   24.0    4
  65 6646412 5.0 6646335 6.0 6626525 6.0 5646635 6.0 5436533 4.0   27.0    6
  66 3221366 3.0 2231266 3.0 2251264 3.0 3432464 3.0 3352265 3.0   15.0    3
  67 1113521 1.0 3113511 1.0 3113611 1.0 2113211 1.0 2113311 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   8
  73         2 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   8
  71         3 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   8
  77         4 Laskowski Michał, Martyna Nikola                   MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          4/   8
  76         5 Kluch Patryk, Chocyk Wiktoria                      ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   8
  70         6 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             6/   8
  66       7-8 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki        7-8/   8
  75       7-8 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki        7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66  XXX     3   XX X   3    XX    2    XXX   3    XX    2    13          
  70 XX  X    3 XXX XX   5 X X XX   4 XXX X    4 XXX XX   5    21         6
  71 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  74 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33       3-4
  75   XXXXX  5       X  1  XX   X  3      XX  2     X X  2    13          
  76 X  X XX  4 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    27         5
  77 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 6466266 6.0 3436236 4.0 6636256 6.0 6436366 6.0 5544456 5.0   27.0    6
  71 3124524 3.0 1124521 1.0 4224531 3.0 2124532 3.0 1123323 2.0   12.0    3
  73 5311313 2.0 5311314 3.0 3311313 2.0 5311113 1.0 3311112 1.0    9.0    2
  74 2252151 1.0 2262152 2.0 1162122 1.0 1262251 2.0 4252261 3.0    9.0    1
  76 1545635 5.0 4655643 5.5 2545645 5.0 3555644 5.0 2636534 4.0   24.5    5
  77 4633442 4.0 6543465 5.5 5453464 4.0 4643425 4.0 6465645 6.0   23.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   7
  79         2 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   7
  70         3 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             3/   7
  56         4 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   7
  58         5 Skalski Paweł Olaf, Janiga Aleksandra              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   7
  54         6 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          6/   7
  71         7 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 6755766 6.0 7756765 7.0 6756776 6.0 6766476 6.0 5776366 6.0   31.0    6
  56 2413453 3.0 2345634 4.5 1335654 4.0 2445754 5.0 1355754 5.0   21.5    4
  58 5544645 5.0 5413446 4.5 5624535 5.0 3624635 4.0 6524435 4.0   22.5    5
  70 4366234 4.0 3274253 3.0 3263343 3.0 4252242 2.0 3242242 2.0   14.0    3
  71 7277577 7.0 6667377 6.0 7577467 7.0 7577567 7.0 7667677 7.0   34.0    7
  78 1121111 1.0 1121111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
  79 3632322 2.0 4532522 2.0 4442222 2.0 5333323 3.0 4433523 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   2
  83         2 Hull Andrzej, Kucharczyk Barbara                   IDEA - Kraków             małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  82 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  83 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Orzechowski Filip, Wołowiec Gabriela               GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   3
  87         2 Mierzwa Michał, Sobczyk Jagoda                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   3
  86         3 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  86 3312333 3.0 3312233 3.0 3322233 3.0 3322233 3.0 3312233 3.0   15.0    3
  87 2233212 2.0 2233322 2.0 2233322 2.0 2233322 2.0 2233322 2.0   10.0    2
  88 1121121 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190115-0247