OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno "Kępińska Majówka 2019"": 2019-05-05, KĘPNO Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Sportowa 9 RETRO - Kępno wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR BURMISTRZA MiG Kępno
"KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2019"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR BURMISTRZA MiG Kępno
"KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2019"
Kępno, 5.05.2019
Organizator: RETRO Kępno, UKS ATUT, Kępiński Ośrodek Kultury
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              2
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   3 Akademia Tańca TABOR - Je    1
   4 ATUT - Kalisz                2
   5 BLUE CLASSIC - Warszawa      1
   6 Bolero - Bolesławiec         1
   7 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   8 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
   9 CT WYPYCH - Kalisz           4
  10 DANCE CENTER - Kluczbork     1
  11 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  12 DANCE TEAM - Wrocław         4
  13 DANCELOOK - Gliwice          2
  14 DIAMENT - Wrocław            1
  15 DREAM - Poznań               1
  16 DZIUPLA - Poznań             4
  17 ESKADRA - Pabianice          2
  18 ESTYMA - Częstochowa         3
  19 ETIUDA - Radomsko           12
  20 FALLAWAY - Opole             3
  21 FANTAZJA - Skwierzyna        5
  22 FAST-STEP Warszawa           2
  23 FILEMON - Szamotuły          2
  24 FINEZJA - Poznań             2
  25 GRACJA - Zielona Góra        1
  26 IGLICA - Wrocław             7
  27 IMPRESSIONANTE - Wrocław     1
  28 INSPIRACJA - Wrocław         1
  29 JEDYNKA - Łódź               2
  30 LATINA - Wolsztyn            3
  31 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  32 LORENZO Katarzyna Białek     2
  33 MAESTRO - Opole              2
  34 MARGO - Leszno               4
  35 Mistrzowska Akademia Tane    1
  36 RETRO - Kępno                7
  37 RONDO - Rybnik               2
  38 RÓŻA - Olesno                2
  39 RS - WARSZAWA                1
  40 SETENTA - Wrocław            1
  41 SHOW TIME - Płock            1
  42 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    4
  43 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  44 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    2
  45 ZORBA - Częstochowa          5
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  39         2 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          2/   4
  42         3 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   4
  41         4 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 1412414 2.0 1422432 2.0 3322431 3.0 3422423 3.0 2421332 2.0   12.0    2
  40 2121122 1.0 2111113 1.0 1111114 1.0 1211112 1.0 3112111 1.0    5.0    1
  41 4233233 3.0 4334244 4.0 4444343 4.0 4144344 4.0 4234444 4.0   19.0    4
  42 3344341 4.0 3243321 3.0 2233222 2.0 2333231 2.0 1343223 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  42         2 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   4
  41         3 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   4
  39         4 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 4334433 4.0 4334434 4.0 4433444 4.0 4442433 4.0 4434433 4.0   20.0    4
  40 1212212 1.0 2112323 2.0 1122321 1.0 1113222 1.0 2113321 2.0    7.0    1
  41 3141144 3.0 3441141 3.0 3341233 3.0 3331144 3.0 3341144 3.0   15.0    3
  42 2423321 2.0 1223212 1.0 2214112 2.0 2224311 2.0 1222212 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Skolut Kamil, Miszczak Katarzyna                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   6
  63         2 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   6
  58         3 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   6
  62         4 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   6
  60         5 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
  59         6 Kunecki Kamil, Makuszewska Maja                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 3453412 4.0 2654213 3.0 1654462 5.0 1442231 2.0 1452231 2.0   16.0    3
  59 6365666 6.0 6566666 6.0 6566636 6.0 6665556 6.0 6665666 6.0   30.0    6
  60 5636335 5.0 4215535 5.0 5223244 3.0 3333464 4.0 4344554 4.0   21.0    5
  61 1141243 1.0 1141342 1.0 2141115 1.0 2121113 1.0 2111113 1.0    5.0    1
  62 2512154 2.0 3432154 4.0 3332323 2.0 5556645 5.0 3536345 5.0   18.0    4
  63 4224521 3.0 5323421 2.0 4415551 4.0 4214322 3.0 5223422 3.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   7
  58         2 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   7
  62         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   7
  61         4 Skolut Kamil, Miszczak Katarzyna                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/   7
  63         5 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   7
  60         6 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   7
  59         7 Kunecki Kamil, Makuszewska Maja                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 2265313 2.0 2345424 4.0 3353524 4.0 2352523 2.0 2433413 3.0   15.0    2
  59 7777556 7.0 7777766 7.0 7677757 7.0 7767777 7.0 6666777 7.0   35.0    7
  60 3544677 6.0 3664577 6.0 5764476 6.0 6674466 6.0 4774566 6.0   30.0    6
  61 5323244 3.0 4232343 3.0 2245333 2.0 3245332 3.0 3355335 4.0   15.0    4
  62 4436462 4.0 5523232 2.0 6532242 3.0 4433244 4.0 5222242 2.0   15.0    3
  63 6652735 5.0 6456655 5.0 4426665 5.0 5516655 5.0 7547654 5.0   25.0    5
  64 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Crepaldi Paolo, Sychowicz Nadia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  78         2 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   7
  82         3 Kovryha Roman, Cieśla Aleksandra                   MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   7
  83         4 Rybczyński Mikołaj, Duszyńska Antonia              FALLAWAY - Opole          opolski              4/   7
  79         5 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   7
  84         6 Tkacz Jan, Hołoś Daria                             RETRO - Kępno             wielkopolski         6/   7
  81         7 Dymowski Kamil, Zaborowska Julia                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  78 2222333 2.0 3354432 3.0 2433342 3.0 4232333 2.0 3121143 1.0 3142223 2.0   13.0    2
  79 5554547 5.0 7675645 6.0 5576636 6.0 3623225 3.0 4713234 4.0 5615335 4.0   28.0    5
  80 1111112 1.0 1211114 1.0 1111113 1.0 1111111 1.0 1234321 2.0 1333441 3.0    9.0    1
  81 7775664 7.0 6747567 7.0 7767777 7.0 6767756 7.0 7667757 7.0 4577764 7.0   42.0    7
  82 6443421 4.0 5566721 5.0 3645521 4.0 2455542 4.0 2342412 3.0 2221112 1.0   21.0    3
  83 3336275 3.0 2122253 2.0 4222254 2.0 7346477 6.0 5456575 5.0 6456577 5.0   23.0    4
  84 4667756 6.0 4433376 4.0 6354465 5.0 5574664 5.0 6575666 6.0 7764656 6.0   32.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   5
  90         2 Suszek Błażej, Lipnicka Patrycja                   ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   5
  91         3 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole          opolski              3/   5
  87         4 Baran Kamil, Górka Oliwia                          CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   5
  89         5 Bryła Tadeusz, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87 4344432 3.0 2254521 2.0 2144312 3.0 2244313 2.0 5555534 5.0 5555545 5.0 5555545 5.0 5355444 5.0   30.0    4
  88 1111111 1.0 1111112 1.0 1321233 2.0 1111222 1.0 2113112 1.0 3113311 1.0 2131112 1.0 4112235 1.0    9.0    1
  89 3555553 5.0 3425443 4.0 4555555 5.0 3455535 5.0 3434353 3.0 4324232 4.0 3323431 3.0 3244311 3.0   32.0    5
  90 2223325 2.0 4342334 3.0 3213121 1.0 5333441 3.0 4342445 4.0 2241154 2.0 4412353 4.0 1431552 4.0   23.0    2
  91 5432244 4.0 5533255 5.0 5432444 4.0 4522154 4.0 1221221 2.0 1432423 3.0 1244224 2.0 2523123 2.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Białecki Kacper, Rachtan Marta                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/   7
 100         2 Kobędza Kamil, Tkaczyńska Natalia                  ESTYMA - Częstochowa                           2/   7
  99         3 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   7
  98         4 Morawiec Wiktor, Błaszczyk Nikola                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   7
  94         5 Adamczak Karol, Piechocka Lidia                    DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   7
  97         6 Frankowski Piotr, Piekielna Julia                  Bolero - Bolesławiec      łódzki               6/   7
  95         7 Bagiński Damian, Marut Anna                        DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  94 2766775 6.0 5764645 5.0 6764666 5.0 3665553 5.0 1654462 4.0 1445366 4.0   29.0    5
  95 6577667 7.0 7676777 7.0 5576757 6.5 6776777 7.0 7776777 7.0 7777577 7.0   41.5    7
  96 4211313 1.0 1131411 1.0 1121311 1.0 5113126 1.0 3113216 1.0 3132412 2.0    7.0    1
  97 7635546 5.0 6557566 6.0 7657575 6.5 7537465 6.0 4535345 5.0 4316253 3.0   31.5    6
  98 5124454 4.0 3325354 4.0 4445434 4.0 4342244 4.0 5321133 3.0 5221121 1.0   20.0    4
  99 1452132 2.0 2212223 2.0 2232123 2.0 2451611 2.0 6467651 6.0 6564744 6.0   20.0    3
                                                        R                    
 100 3343221 3.0 4443132 3.0 3313242 3.0 1224332 3.0 2242524 2.0 2653635 5.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   6
 103         2 Holianskyi Andrii, Janus Maria                     ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
 105         3 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   6
 102         4 Golla Patryk, Rosa Martyna                         FALLAWAY - Opole          opolski              4/   6
 104         5 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   6
 107         6 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102 4344543 4.0 5524443 4.0 3444333 3.0 5345432 3.0 5344445 4.0 5254344 4.0 5455343 4.0 6566444 6.0   32.0    4
 103 2125311 2.0 3133211 2.0 2133221 2.0 3153211 2.0 3233233 3.0 4323233 3.0 2222222 2.0 3223332 2.0   18.0    2
 104 6566655 6.0 6465666 6.0 6355464 4.0 6434353 4.0 6465666 6.0 6465656 6.0 6363655 5.0 5452655 4.0   41.0    5
 105 5431424 3.0 2342335 3.0 4662645 6.0 2662645 5.0 2522524 2.0 2532512 2.0 3644414 3.0 4345223 3.0   27.0    3
 106 1212132 1.0 1211122 1.0 1211112 1.0 1211124 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111131 1.0 1111111 1.0    8.0    1
 107 3653266 5.0 4656554 5.0 5526556 5.0 4526566 6.0 4656352 5.0 3646465 5.0 4536566 6.0 2634566 5.0   42.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         1/   9
 116         2 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   9
 117         3 Leśniak Andrzej, Turowska Karolina                 SETENTA - Wrocław         dolnośląski          3/   9
 113         4 Janik Dariusz, Cymanek Paula                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          4/   9
 110         5 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         5/   9
 118         6 Jawor Przemysław, Ranoszek Paulina                 ESTYMA - Częstochowa                           6/   9
 112         7 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         7/   9
 114         8 Karwacki Tymoteusz, Janczyk Antonina               RETRO - Kępno             wielkopolski         8/   9
 111         9 Hojak Oskar, Skiba Magdalena                       RETRO - Kępno             wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 110 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    19       2-3
 111       X  1          0          0     1          
 112   X X    2   XXXX   4  XXXXX   5    11          
 113 XX XXXX  6 XX XX X  5 XXXX XX  6    17         5
 114   X      1   X      1 X X   X  3     5          
 115 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    19       2-3
 116 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21         1
 117 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    18         4
 118 XXXXXXX  7 XXXrXXX  6     X X  2    15         6
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 110 4644552 5.0 3655651 5.0 3556441 4.0   14.0    5
 113 6555663 6.0 5444543 4.0 4345332 3.0   13.0    4
 115 1112235 1.0 1121114 1.0 1121125 1.0    3.0    1
 116 2323324 3.0 2212225 2.0 2212214 2.0    7.0    2
 117 5261411 2.0 4333432 3.0 5433563 5.0   10.0    3
 118 3436146 4.0 6566366 6.0 6664656 6.0   16.0    6
                    R                    
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         1/   8
 116         2 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   8
 115         3 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         3/   8
 118         4 Jawor Przemysław, Ranoszek Paulina                 ESTYMA - Częstochowa                           4/   8
 112         5 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         5/   8
 111         6 Hojak Oskar, Skiba Magdalena                       RETRO - Kępno             wielkopolski         6/   8
 113         7 Janik Dariusz, Cymanek Paula                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          7/   8
 114         8 Karwacki Tymoteusz, Janczyk Antonina               RETRO - Kępno             wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 110 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20       1-2
 111 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X   XX  3    16       5-6
 112   XX XX  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    17         4
 113 X   X X  3  X  XXX  4 XX XXXX  6    13          
 114  XX X    3   X X    2   X      1     6          
 115 XXXX XX  6 XXXXX    5 XXXXX    5    16       5-6
 116 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    20       1-2
 118 XXXXXXX  7 X  X XX  4 XXXXXXX  7    18         3
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 110 3131112 1.0 2321211 1.0 3221111 1.0    3.0    1
 111 6566664 6.0 5655623 5.0 5565646 6.0   17.0    6
 112 5645455 5.0 4444342 4.0 6644535 5.0   14.0    5
 115 2252546 4.0 3233555 3.0 2333463 3.0   10.0    3
 116 1313233 2.0 1112436 2.0 1112224 2.0    6.0    2
 118 4424321 3.0 6566164 6.0 4456352 4.0   13.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              1/   4
 121         2 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   4
 123         3 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         3/   4
 120         4 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 120 3444244 4.0 3333124 3.0 4424114 4.0 4423214 3.0   14.0    4
 121 1111323 1.0 2221331 2.0 1111343 1.0 3232331 2.0    6.0    2
 122 2222131 2.0 1112243 1.0 2242232 2.0 1111143 1.0    6.0    1
 123 4333412 3.0 4444412 4.0 3333421 3.0 2344422 4.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   5
 124         2 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          2/   5
 120         3 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   5
 122         4 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              4/   5
 123         5 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 120 5343124 3.0 5433233 3.0 5335133 3.0 4555131 5.0   14.0    3
 121 1152211 1.0 1251111 1.0 3242211 1.0 1131413 1.0    4.0    1
 122 3435452 5.0 3144444 4.0 4124452 4.0 5223354 3.0   16.0    4
 123 4514343 4.0 4525352 5.0 2553344 5.0 3444242 4.0   18.0    5
 124 2221535 2.0 2312525 2.0 1411525 2.0 2312525 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/  13
 139         2 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/  13
 137         3 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/  13
 135         4 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/  13
 136         5 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/  13
 128         6 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/  13
 124         7 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          7/  13
 125         8 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               8/  13
 133         9 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/  13
 129        10 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  13
 127        11 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski              11/  13
 134        12 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              12/  13
 126        13 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski             13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 124 XXXXXX   6 X X      2 X        1 XX X     3 X XXXX   5    17       6-7
 125  X    X  2  X   XX  3  XXX X   4 X    XX  3 X     X  2    14          
 126          0       X  1          0   X      1          0     2          
 127   X   X  2   XX     2   X   X  2 X        1    X X   2     9          
 128 X X X X  4 XXX X    4 XXX X    4 X   X    2 XX  X    3    17       6-7
 129      X   1 X    X   2     X    1   XXXXX  5  XX      2    11          
 133 X XXX    4    XX    2   XXX X  4   X X    2       X  1    13          
 134          0          0  X   X   2 X        1   X      1     4          
 135      XX  2     X X  2 XX XXX   5  X X X   3 XX XXXX  6    18         5
 136  X X X   3  X X XX  4    XXXX  4 XXXXXXX  7 XX XXX   5    23       3-4
 137 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXX   X  4  XX X X  4 XXX   X  4    23       3-4
 138 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5  X XXXX  5   XXXXX  5    28         2
 139 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6    31         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 2356777 7.0 2366577 7.0 2476577 7.0 1566577 7.0 2677677 7.0   35.0    7
 128 7567253 5.0 6547264 5.0 6747161 6.0 6757152 6.0 6746162 6.0   28.0    6
 135 1675335 4.0 3673332 3.0 1352332 2.0 2475346 5.0 1355235 3.0   17.0    4
 136 6744546 6.0 7755456 6.0 5665446 5.0 5644433 3.0 4462356 5.0   25.0    5
 137 3213464 3.0 4224645 4.0 3213655 3.0 4222765 4.0 3223543 2.0   16.0    3
 138 5431112 2.0 5411123 2.0 7521223 1.0 7311221 1.0 7511411 1.0    7.0    1
 139 4122621 1.0 1132711 1.0 4134714 4.0 3133614 2.0 5134724 4.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   8
 130         2 Jędro Jacek, Haremska Emiliana                     FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   8
 132         3 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   8
 129         4 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   8
 131         5 Kubasik Szymon, Pacholicka Gabriela                IMPRESSIONANTE - Wrocław  dolnośląski          5/   8
 128         6 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/   8
 126         7 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              7/   8
 127         8 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 125 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 126    XX X  3 X   X X  3 XXX XXX  6 X X  XX  4 X X XXX  5    21          
 127   X      1  X X  X  3 X X X X  4    X     1 XX X     3    12          
 128 XXX XX   5 XXX XXX  6 X XXXX   5 XX XX X  5 XXXXXX   6    27         5
 129 XX XXXX  6 XXXX X   5  X X XX  4 XXX XXX  6   X X X  3    24         6
 130 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X X XX  4    29         4
 131 XXXX XX  6 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30         3
 132 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 4141422 2.0 4141311 1.0 5153611 2.0 3142611 1.0 3113512 1.0    7.0    1
 128 5666155 6.0 5565255 6.0 4345235 5.0 5566444 5.0 6546244 5.0   27.0    6
 129 2525643 5.0 3314624 4.0 2214544 4.0 1414535 4.0 2455625 6.0   23.0    4
 130 6252311 1.0 6232532 2.0 6531122 1.0 6253222 2.0 5262431 3.0    9.0    2
 131 3434534 4.0 2626446 5.0 3426456 6.0 4625366 6.0 4334366 4.0   25.0    5
 132 1313266 3.0 1453163 3.0 1662363 3.0 2331153 3.0 1621153 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER - Kluczbork  opolski              1/   8
 151         2 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   8
 146         3 Cichoń Michał, Łuczyńska Wiktoria                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   8
 149         4 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   8
 132         5 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   8
 148         6 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/   8
 142       7-8 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski            7-8/   8
 150       7-8 Wieczorek Grzegorz, Chmielińska Maja               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki         7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132 X XX XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30         4
 142    XXX   3  X XXX   4  X X X   3  X X XX  4  X X XX  4    18          
 146 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    32       2-3
 147 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         1
 148 XX  XXX  5 XX X X   4 XX X XX  5 XX X     3 XX    X  3    20         6
 149  XXXX X  5   X XXX  4 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    27         5
 150 XXX      3 X X   X  3 X XXX    4   XXX    3 X XXX X  5    18          
 151 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5    32       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 6641532 4.0 5452532 5.0 5552543 5.0 5642534 5.0 6651652 6.0   25.0    5
 146 2226353 2.0 3216456 4.0 4214354 4.0 2235341 2.0 2316345 3.0   15.0    3
 147 1114141 1.0 1123141 1.0 1123222 1.0 1114152 1.0 1123131 1.0    5.0    1
 148 5563665 6.0 4664664 6.0 6665665 6.0 6563665 6.0 4564563 5.0   29.0    6
 149 3455226 5.0 6535213 3.0 3436116 3.0 4326216 3.0 5235216 2.0   16.0    4
 151 4332414 3.0 2341325 2.0 2341431 2.0 3451423 4.0 3442424 4.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Winkler Miłosz, Gabrysz Zuzanna                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
 143         2 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   4
 145         3 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
 142         4 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 142 4322434 3.0 2342432 3.0 3443442 4.0 2443422 3.0 3443432 4.0   17.0    4
 143 2433212 2.0 3224223 2.0 2224224 2.0 3334244 4.0 2324244 3.0   13.0    2
 144 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 145 3244343 4.0 4433344 4.0 4332333 3.0 4222333 2.0 4232323 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Stupachenko Kyrylo, Matusiak Marcelina             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   6
 160         2 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
 154         3 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole           opolski              3/   6
 158         4 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   6
 156         5 Babiuch Przemysław, Czerczak Karolina -            ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   6
 157         6 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 154 2343243 3.0 2333435 3.0 4453334 3.0 4363333 3.0 3253335 3.0   15.0    3
 156 4535465 5.0 3656644 6.0 2636645 5.0 3535645 5.0 2336643 4.0   25.0    5
 157 6666654 6.0 5465356 5.0 6545466 6.0 6646566 6.0 6645466 6.0   29.0    6
 158 5454336 4.0 6544563 4.0 5364553 4.0 5454454 4.0 5564554 5.0   21.0    4
 159 1112121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0    5.0    1
 160 3221512 2.0 4222222 2.0 3222222 2.0 2222222 2.0 4422212 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             Polska
G       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Winkler Miłosz, Gabrysz Zuzanna                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
 154         2 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole           opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 2212111 1.0 2222112 2.0 1212111 1.0 1211212 1.0 2222212 2.0    7.0    1
 154 1121222 2.0 1111221 1.0 2121222 2.0 2122121 2.0 1111121 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57