OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Majówka w Krakowie - OTTT": 2019-05-12, Kraków Cor et Animus małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
Majówka w Krakowie

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
Majówka w Krakowie
Hala Widowiskowo-Sportowa MDK DH, 12.05.2019 r.
Organizator: Fundacja Cor et Animus, Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Jarosław Okulicz - Kozaryn
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   2 ArtDance - Kraków            6
   3 A-Z - Przemyśl               8
   4 BAWINEK - Kraków             5
   5 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    1
   6 DANCELOOK - Gliwice          1
   7 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    3
   8 EMOTION - WARKA              1
   9 ETIUDA - Radomsko            1
  10 EVOLUTION - Kraków           1
  11 FLAMENCO - Siemianowice      3
  12 GALA - Mielec                1
  13 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  14 JUMP - Janów Lubelski        3
  15 JUST DANCE - Stalowa Wola    2
  16 KLASA - Tarnów               1
  17 Kuźnia Tańca Kraków          7
  18 LATINO - Żabno               2
  19 LORDANCE - Wodzisław Śl.     3
  20 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  21 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  22 Mistrzowska Akademia Tane    1
  23 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  24 PERFECT DANCE - Kraków       4
  25 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  26 RAGTIME - Kęty               1
  27 RONDO - Rybnik               4
  28 RYTM - Żory                  1
  29 SEMPRE - Kraków              4
  30 SKT AGH - Kraków             1
  31 SOKÓŁ - Myślenice            4
  32 ST CIEPŁY - Jaworzno         3
  33 STYL - Kraków                2
  34 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    2
  35 SzT  eMiKa - Tarnów          7
  36 TEAM Ornontowice             3
  37 THOMAS DANCE - Kraków        1
  38 WIR - Mysłowice              4
  39 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   7
  55         2 Michalecki Miłosz, Skubida Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
  58         3 Widełka Mateusz, Kural Amelia                      THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           3/   7
  56         4 Robak Jan, Piotrowicz Paulina                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   7
  57         5 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/   7
  59         6 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   7
  54         7 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  54 2667767 7.0 5565667 6.0 5567756 6.0 6577476 7.0 5657257 6.0 3357436 5.0   37.0    7
  55 1323132 1.0 1473123 3.0 1375273 3.0 4453254 4.0 4245364 5.0 2445273 4.0   20.0    2
  56 7255255 5.0 7152444 4.0 4144164 4.0 1116537 3.0 1336636 4.0 1116644 3.0   23.0    4
  57 5411371 3.0 4311532 2.0 6611341 2.0 7762343 5.0 7572575 7.0 7573567 7.0   26.0    5
  58 3172613 2.0 6746776 7.0 3452535 5.0 2641122 1.0 2761121 1.0 6761721 6.0   22.0    3
  59 6546446 6.0 3627355 5.0 7726427 7.0 5234665 6.0 3423742 3.0 4232355 2.0   29.0    6
  60 4734524 4.0 2234211 1.0 2233612 1.0 3325711 2.0 6114413 2.0 5624112 1.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/   8
  69         2 Sławiński Hektor, Magnowska Justyna                RONDO - Rybnik            śląski               2/   8
  64         3 Furmańczyk Jakub, Arczewska Zofia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   8
  66         4 Mruk Arkadiusz, Jacher Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   8
  67         5 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   8
  68         6 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          6/   8
  70         7 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           7/   8
  63         8 Czeremuga Wiktor, Czech Nadia                      PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63  X  XX   3     X    1     X    1     X    1   XXXXX  5  XX X    3  XX X X  4  XX XXX  5    23          
  64  XXX X   4 X XXX    4 XXXX  X  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46         4
  65 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    54         2
  66 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5    50         3
  67 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X X XX   4 XXX XXX  6   XXX    3 XXXXXXX  7    45         5
  68 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X     3  X X  X  3 XX XXXX  6  X X     2    39         6
  69 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  70 X   X X  3 XX  XXX  5 X    XX  3 X  X XX  4  X    X  2 X  X X   3 X    X   2 X   X    2    24          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64 6333525 3.0 6212526 2.0 6424655 6.0 5523646 5.0 4321314 3.0 3112114 1.0 4131434 3.0 3233314 3.0   26.0    3
  65 2221211 1.0 4121214 1.0 2111212 1.0 1211112 1.0 2212432 2.0 1521532 2.0 1312311 1.0 1111423 1.0   10.0    1
  66 5656342 5.0 5666462 6.0 5355321 2.0 6366421 3.0 5535543 4.0 4645443 4.0 3645542 4.0 6554541 5.0   33.0    4
  67 1445154 4.0 1335141 3.0 4266164 5.0 4645265 6.0 3656156 5.0 6356255 5.0 5456256 5.0 4446255 4.0   37.0    5
  68 4564663 6.0 2553653 5.0 3542543 4.0 3454554 4.0 6464665 6.0 5464666 6.0 6564665 6.0 5665666 6.0   43.0    6
  69 3112436 2.0 3444335 4.0 1633436 3.0 2132333 2.0 1143221 1.0 2233321 3.0 2223123 2.0 2322132 2.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   4
  73         2 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   4
  76         3 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   4
  75         4 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 2212222 2.0 2312234 2.0 4323243 3.0 4223234 2.5 1312233 2.0   11.5    2
  74 1121111 1.0 3121122 1.0 3111111 1.0 3111113 1.0 3121112 1.0    5.0    1
  75 4334434 4.0 4434313 4.0 1444424 4.0 2344322 2.5 4434324 4.0   18.5    4
  76 3443343 3.0 1243441 3.0 2232332 2.0 1432441 4.0 2243441 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   7
  83         2 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   7
  77         3 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   7
  80         4 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   7
  81         5 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           5/   7
  82         6 Morawiec Kai, Kotońska Joanna                      ArtDance - Kraków         małopolski           6/   7
  79         7 Kaczyński Jakub, Węgrzycka Aleksandra              ArtDance - Kraków         małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  77 3475435 5.0 5546625 5.0 3323122 2.0 3233112 2.0   14.0    3
  78 1312111 1.0 2111211 1.0 2111411 1.0 1111521 1.0    4.0    1
  79 7757677 7.0 7675576 6.0 7477767 7.0 6766666 6.0   26.0    7
  80 5224253 3.0 4424442 4.0 6546245 5.0 7344343 4.0   16.0    4
  81 4163526 4.0 3253354 3.0 4254653 4.0 5455455 5.0   16.0    5
  82 6636764 6.0 6767767 7.0 5765576 6.0 4577777 7.0   26.0    6
  83 2541342 2.0 1332133 2.0 1632334 3.0 2622234 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   8
  86         2 Sroka Maciej, Szopa Aleksandra                     BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   8
  84         3 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   8
  85         4 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               4/   8
  77         5 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   8
  81         6 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           6/   8
  80         7 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           7/   8
  79         8 Kaczyński Jakub, Węgrzycka Aleksandra              ArtDance - Kraków         małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  77 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    26       2-3
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    27         1
  79   XX     2   XX     2     X    1     XX   2     7          
  80 X X XXX  5 XX   X   3 XX  XXX  5  X       1    14          
  81  X  XXX  4 XXX X X  5 X XX X   4 XXXXX X  6    19         6
  84 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    25         4
  85 XX XX    4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    24         5
  86 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    26       2-3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  77 4245435 4.0 4244346 5.0 4555626 6.0 3463425 5.0   20.0    5
  78 6511311 1.0 5321411 1.0 5621531 2.0 5342233 2.0    6.0    1
  81 5656654 6.0 6556655 6.0 6346342 5.0 6256666 6.0   23.0    6
  84 2433543 3.0 1613232 2.0 2413255 3.0 1514542 3.0   11.0    3
  85 1164166 5.0 3165163 3.0 3164164 4.0 4135154 4.0   16.0    4
  86 3322222 2.0 2432524 4.0 1232413 1.0 2621311 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/  10
  93         2 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           2/  10
  96         3 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/  10
  98         4 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/  10
  90         5 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/  10
  92         6 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          6/  10
  91         7 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               7/  10
  85       8-9 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski             8-9/  10
  94       8-9 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski             8-9/  10
  97        10 Wiercigroch Szymon, Jaromińska Zuzanna             Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  85 XXX XX   5 X  XXX   4 X XXX    4 X  XX    3 X  X     2    18          
  90 X XXX    4 X XXX X  5 XXXX     4   XXX    3  XXXX    4    20         6
  91  XXXX X  5  X  XXX  4 XXXXX    5   X X    2 XX    X  3    19          
  92 XXXX  X  5 X XX     3    XXX   3 XX X X   4 XXXX XX  6    21       4-5
  93  X XXXX  5  X X X   3     XXX  3 XX XXXX  6    XXXX  4    21       4-5
  94   X X X  3 XXX   X  4 XX X  X  4   X   X  2  XXXX X  5    18          
  95 XX  XX   4 XXX XXX  6  XX  XX  4 XXX XXX  6 XXX XXX  6    26         2
  96 XX X XX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         1
  97 X  X XX  4  X   X   2 XX   XX  4  X   XX  3     XX   2    15          
  98   X  X   2 XXXXX X  6 X X XXX  5 XXXX XX  6 X X  X   3    22         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 6421466 4.0 6421444 4.0 6662365 6.0 6251454 4.0 6462455 5.0   23.0    5
  92 1653654 6.0 3553666 6.0 2534651 5.0 5634666 6.0 4654566 6.0   29.0    6
  93 2262212 2.0 1662313 3.0 1351212 1.0 2462221 2.0 1341211 1.0    9.0    2
  95 4116131 1.0 4134222 2.0 5115133 2.0 1115133 1.0 3215132 2.0    8.0    1
  96 5544523 5.0 2215531 1.0 4223526 3.0 4523312 3.0 2123623 3.0   15.0    3
  98 3335345 3.0 5346155 5.0 3446444 4.0 3346545 5.0 5536344 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          1/   7
  91         2 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               2/   7
  99         3 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   7
  89         4 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/   7
  90         5 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/   7
 100         6 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               6/   7
 101         7 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  89 1333676 3.0 2524775 4.0 1464575 5.0 1772176 6.0 2745777 7.0   25.0    4
  90 6741434 5.0 7773632 7.0 7643244 4.0 6643452 5.0 7652251 4.0   25.0    5
  91 5125125 1.0 4135113 2.0 3125713 2.0 4515513 3.0 4524432 2.0   10.0    2
  92 2454351 4.0 5342541 3.0 4712421 1.0 3354331 1.0 5313113 1.0   10.0    1
  99 3212543 2.0 1211424 1.0 5231632 3.0 5131245 2.0 3161544 3.0   11.0    3
 100 4667762 6.0 3657267 6.0 2377166 7.0 2266724 4.0 1477625 5.0   28.0    6
 101 7576217 7.0 6466356 5.0 6556357 6.0 7427667 7.0 6236366 6.0   31.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  16
 104         2 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              2/  16
 118         3 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              3/  16
 108         4 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               4/  16
 117         5 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           5/  16
 113         6 Krzemiński Grzegorz, Podlejska Oliwia              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  16
 112         7 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  16
 115         8 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               TEAM Ornontowice          śląski               8/  16
 107      9-10 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski        9-10/  16
 116      9-10 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski        9-10/  16
 114        11 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         11/  16
 111        12 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          12/  16
 100        13 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski              13/  16
 109        14 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              14/  16
 106        15 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki         15/  16
 105        16 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100 XXX  X   4  X XXX   4  XX XXX  5 XXXXXX   6 XX XXXX  6    25     10-11
 104 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXX    4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    30         5
 105 X     X  2 XXX X X  5 X X  X   3 X X  X   3 X X X    3    16          
 106  XXXXX   5    XX    2 X  XX X  4   XXX X  4  XXXX    4    19          
 107 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XX X XX  5    29         6
 108   XXXXX  5  XXX XX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28         7
 109 X  XX X  4 XXXX XX  6 XX XX X  5  X X     2  XXXX    4    21          
 110  XXXXX   5 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       3-4
 111 XXXXXXX  7 X X X X  4 XXX XXX  6 XXX  XX  5 X   XXX  4    26       8-9
 112 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         2
 113  XX XX   4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   X XXX  4  XX  XX  4    25     10-11
 114 XX  X X  4 XXX  XX  5 XXX X X  5 X XX X   4 XXXX XX  6    24     12-13
 115 XX X XX  5 XX  XXX  5  X X XX  4 XX  XXX  5 X  XXXX  5    24     12-13
 116 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33         1
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X X  XX  4    31       3-4
 118 XXXXX X  6 XX XX X  5 XX X X   4 XX XX X  5 XXXXX X  6    26       8-9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100  X       1          0      X   1  X       1      X   1     4          
 104 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5   XX X   3    26         1
 107          0 XX X  X  4 X  X XX  4    X     1 XX X     3    12          
 108  XXX XX  5   XX XX  4  XXX  X  4   XXXXX  5   XXX X  4    22         3
 110  XXXXXX  6  XXXX    4  XXXX    4 XXXXX X  6 XXXXX    5    25         2
 111  X   XX  3  XX   X  3 X        1       X  1       X  1     9          
 112   XX     2   X XXX  4   X      1  X X  X  3 XXXXX X  6    16          
 113 X   XXX  4  X  XXX  4  XXXXXX  6   X  XX  3  X  XXX  4    21       4-5
 114       X  1 X X      2 X X   X  3 X X      2 X     X  2    10          
 115 X   XX   3 X   X    2 XX  X    3 X   XX   3 X    X   2    13          
 116 X X X    3 X XXX    4   X      1 X X      2  XX      2    12          
 117 XXXX     4 XX   X   3 X   XX   3 XXX XXX  6 XXX XX   5    21       4-5
 118 X  XX X  4    X X   2  X XXXX  5  X XXX   4    XXXX  4    19         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 3361316 2.0 1241313 1.0 3261515 2.0 2231616 1.0 5551626 6.0   12.0    2
 108 5624642 5.0 3533431 3.0 4542432 3.0 5524431 4.0 4625445 5.0   20.0    4
 110 2142164 1.0 2152166 2.0 2133163 1.0 3143264 3.0 3164153 3.0   10.0    1
 113 6416451 4.0 6326652 6.0 6626351 6.0 6666353 6.0 6346361 4.0   26.0    6
 117 1535535 6.0 4615544 5.0 1315646 5.0 1415545 5.0 1413532 2.0   23.0    5
 118 4253223 3.0 5464225 4.0 5454224 4.0 4352122 2.0 2232214 1.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Nowosiad Tomasz, Martyna Oliwia Luiza              ArtDance - Kraków         małopolski           1/  18
 120         2 Drzazga Daniel, Sendecka Aleksandra                ArtDance - Kraków         małopolski           2/  18
 121         3 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  18
 119         4 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/  18
 124         5 Skrobisz Emanuel, Klebach Weronika                 ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  18
 108         6 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               6/  18
  96         7 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             7/  18
 107         8 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           8/  18
 128         9 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           9/  18
 127        10 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              10/  18
 123        11 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          11/  18
 125        12 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki         12/  18
 109        13 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              13/  18
 106        14 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki         14/  18
 104     15-16 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski          15-16/  18
 126     15-16 Szymański Szymon, Noworolska Marcela               STYL - Kraków             małopolski       15-16/  18
 105        17 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         17/  18
 110        18 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki         18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  96  XXX X   4 XXX XX   5 XXXX X   5 X  X X   3  XXXXX   5    22         9
 104      X   1     X    1 X    X   2 X   XX   3 XX       2     9          
 105 X   X    2 X   X    2       X  1  X       1     X    1     7          
 106 XX X XX  5    X X   2          0  X    X  2       X  1    10          
 107 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XX X XX  5 X   XXX  4    27       4-5
 108   XX  X  3 XXXXX X  6   XXX X  4   XXX X  4 X XX  X  4    21        10
 109 XX XX    4    X  X  2    XX    2    X     1 X  X XX  4    13          
 110     X    1     X    1   X X    2     X    1          0     5          
 119 XX X XX  5  XXX XX  5   XX XX  4  XXX XX  5  XXXXXX  6    25       7-8
 120 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6    31         1
 121  XX  X   3 XXX  XX  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       4-5
 122 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6    30         2
 123    X XX  3 XXX   X  4 XXX X X  5 X   X    2 XX XX    4    18          
 124 X X X X  4 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    29         3
 125   XXX X  4  XXX     3 XX X     3  XXX X   4   X  X   2    16          
 126  XXXX    4          0  X       1  XX      2   XX     2     9          
 127 XXX   X  4 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XX X XX  5    26         6
 128 X X XX   4  XXXXXX  6  XXXXX   5 X X XXX  5  XXXX X  5    25       7-8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  96 XX X X   4  XXXX X  5  X X X   3   XXXX   4    X X   2    18          
 107 X    XX  3 X    XX  3 X   XX   3 X  X  X  3 X X   X  3    15          
 108  XXXX X  5    XX    2  XXXX X  5    XX X  3  XXXX    4    19         6
 119  XXXXXX  6  XXX XX  5   XX XX  4 XXXX XX  6   XX XX  4    25         3
 120 XX XXX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6    30       1-2
 121   XX     2 XXX  X   4 XXXX X   5 XXX XX   5 XXXXXXX  7    23         5
 122 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5    30       1-2
 124 X X  XX  4 XXXX  X  5 X X XXX  5   X  XX  3 XXXXXXX  7    24         4
 127 XX  X X  4 XX  X    3 XX       2 XX       2 X        1    12          
 128   X XX   3   X XX   3     X X  2  X  XX   3  X  XX   3    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 6641366 6.0 6663566 6.0 6552566 6.0 5542666 6.0 4651266 6.0   30.0    6
 119 5552514 5.0 5532614 5.0 5433315 3.0 6653415 4.0 6313513 2.0   19.0    4
 120 3125232 1.0 4116143 2.0 4225443 4.0 3114234 3.0 5224354 3.0   13.0    2
 121 4414625 4.0 2424325 3.0 2614234 2.0 2325122 1.0 2535625 5.0   15.0    3
 122 1363153 2.0 1241251 1.0 1141121 1.0 1231341 2.0 1142142 1.0    7.0    1
 124 2236441 3.0 3355432 4.0 3366652 5.0 4466553 5.0 3466431 4.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski           1/   7
 125         2 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
 128         3 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           3/   7
 132         4 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               4/   7
 141         5 Knaś Kajetan, Bólad Aleksandra                     Kuźnia Tańca Kraków                            5/   7
 131         6 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/   7
 133         7 Małecki Dawid, Cwalina Sara                        RYTM - Żory               śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 2215333 2.0 2225244 2.0 2223243 2.0 2123224 2.0 2223231 2.0   10.0    2
 128 3544222 3.0 6454322 3.0 6445322 4.0 6345342 3.0 5454424 4.0   17.0    3
 131 5766544 5.0 4366553 6.0 4566554 5.0 3556663 6.0 6566355 6.0   28.0    6
 132 4332456 4.0 5532635 5.0 5332436 3.0 5432536 4.0 4332546 3.0   19.0    4
 133 7477777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7677777 7.0 7777777 7.0   35.0    7
 134 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
 141 6653665 6.0 3643466 4.0 3654665 6.0 4764455 5.0 3645663 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/  10
 140         2 Zużałek Szymon, Lenarczyk Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/  10
 139         3 Wawrzyczny Paweł, Juzek Dominika                   RONDO - Rybnik            śląski               3/  10
 136         4 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  10
 137         5 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           5/  10
 132         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  10
 102         7 Paradysz Kryspin, Krupa Katarzyna                  Kuźnia Tańca Kraków                            7/  10
 135         8 Bielec Krzysztof, Łukacz Patrycja                  STYL - Kraków             małopolski           8/  10
 131         9 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/  10
 114        10 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 102 X  XX X  4  X XXX   4     XXX  3   XXXXX  5      X   1    17          
 114          0 XX    X  3 XXX   X  4   X   X  2 XX    X  3    12          
 131 XXX XXX  6          0 X X      2 X   XX   3  XX      2    13          
 132 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  X XX    3  X XX    3  X XX X  4    23         4
 135   XX     2   X X X  3  XX   X  3  XX   X  3  XX X X  4    15          
 136 XX   X   3 X X XXX  5 XX XXXX  6 XX   XX  4 X  X X   3    21         5
 137     X X  2    XXX   3 X  XXX   4 XX X  X  4 X XXXX   5    18         6
 138 XXXXXX   6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         2
 139  XXXXXX  6 XXXX X   5  XXXXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7    28         3
 140 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 5362564 6.0 5562264 5.0 6251463 4.0 5563455 6.0 6261466 6.0   27.0    6
 136 3436453 3.0 2146553 4.0 3466254 5.0 1456264 4.0 3545242 4.0   20.0    4
 137 6555345 5.0 6654345 6.0 5535645 6.0 6245533 5.0 5656635 5.0   27.0    5
 138 2114132 2.0 3425122 1.0 2114122 1.0 3314121 1.0 1114121 1.0    6.0    1
 139 4623626 4.0 4213416 3.0 4323316 2.0 4622616 3.0 4323514 3.0   15.0    3
 140 1241211 1.0 1331631 2.0 1642531 3.0 2131342 2.0 2432353 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57