OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY": 2019-05-12, OŁAWA ATHINA - Oława dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

XX Ogólnopolski  Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar  Burmistrza Oławy

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XX Ogólnopolski  Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar  Burmistrza Oławy
Oława, 12.05.2019 r.
Organizator: Stowarzyszenie Taneczne „Athina”
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Marek Chodzyński
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, E, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              3
   2 Akademia Tańca TABOR - Je    1
   3 AKTAN - Wrocław              1
   4 AMETYST - Lubań              2
   5 ANIMA DANZA - Głogów         2
   6 ARTS STUDIO - Oława          1
   7 ATHINA - Oława               3
   8 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    2
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  10 DIAMENT - Wrocław            2
  11 ELITE DANCE - Szczecin       2
  12 ESENS - Wrocław              2
  13 ESTYMA - Częstochowa         2
  14 FILEMON - Szamotuły          2
  15 FINEZJA - Poznań             1
  16 FRASZKA - Kamienna Góra      1
  17 GRACJA - Zielona Góra        1
  18 IGLICA - Wrocław             1
  19 IMPULS - Prochowice          4
  20 INES - Wrocław               1
  21 INSPIRACJA - Wrocław         3
  22 KTT REWIA - Racibórz         2
  23 MASTER DANCE - Gliwice       2
  24 PIETRZYK - Wrocław           2
  25 POEZJA - Kościan             1
  26 RETRO - Kępno                3
  27 RÓŻA - Olesno                5
  28 SEMPRE - Kraków              1
  29 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    1
  30 SKYDANCE - Wrocław           2
  31 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  32 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  33 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    4
  34 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  35 TEAM Ornontowice             1
  36 WIR - Mysłowice              1
  37 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
  38 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Wrocław           dolnośląski          1/   7
  44         2 Banasiak Jakub, Jabłońska Dominika                 4STEP - Wrocław           dolnośląski          2/   7
  46         3 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          3/   7
  47         4 Musiał Adrian, Tarejło Karolina                    ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   7
  50         5 Świątczak Jakub, Borowska Kinga                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          5/   7
  49         6 Tkacz Jan, Hołoś Daria                             RETRO - Kępno             wielkopolski         6/   7
  45         7 Bober Grzegorz, Lamla Karolina                     ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  44 1213122 1.0 5672422 4.0 3641512 3.0 1344547 4.0 1273123 1.0 3132123 1.0   14.0    2
  45 7772676 7.0 7466666 7.0 6576676 6.0 6767775 7.0 6767765 7.0 5757767 7.0   41.0    7
  46 2131233 2.0 1233333 3.0 2132333 2.0 2123234 1.0 5125551 5.0 6423441 3.0   16.0    3
  47 6465517 5.0 6554517 5.0 5453424 4.0 5272416 5.0 3354416 3.0 4575314 5.0   27.0    4
  48 4524461 3.0 4311271 1.0 4215251 1.0 3611651 2.0 2411632 2.0 2311532 2.0   11.0    1
  49 5657745 6.0 3747755 6.0 7367745 7.0 7435322 3.0 4532247 4.0 1244256 4.0   30.0    6
  50 3346354 4.0 2125144 2.0 1724167 5.0 4556163 6.0 7646374 6.0 7666675 6.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   6
  55         2 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   6
  53         3 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
  57         4 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               4/   6
  58         5 Ternka Patryk, Siwoń Natalia                       KTT REWIA - Racibórz      śląski               5/   6
  56         6 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53 3433352 3.0 3322354 3.0 3233353 2.0 3223354 3.0 3466251 4.0 4456241 3.0 5345433 3.0 5565463 5.0   26.0    3
  54 1221115 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    8.0    1
  55 2114233 2.0 2243235 2.0 2342235 3.0 2342225 2.0 4352644 3.0 5543424 4.0 4662524 5.0 4443535 4.0   25.0    2
  56 5352421 4.0 5534423 4.0 5425442 4.0 5435432 4.0 6625425 6.0 6334535 5.0 6453255 6.0 6656256 6.0   39.0    6
  57 4545544 5.0 4455542 5.0 4664524 5.0 4564543 5.0 2534533 2.0 3665653 6.0 2526642 4.0 3324621 2.0   34.0    4
  58 6666666 6.0 6666666 6.0 6556666 6.0 6656666 6.0 5243366 5.0 2222366 2.0 3234366 2.0 2232344 3.0   36.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   6
  87         2 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          2/   6
  88         3 Nagel Adam, Pason Anna                             KTT REWIA - Racibórz      śląski               3/   6
  90         4 Sierka Filip, Palac Wiktoria                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          4/   6
  91         5 Sobociński Marcel, Korwin Anastazja                FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          5/   6
  92         6 Świtalski Daniel, Królikowska Małgorzata           INES - Wrocław            dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  87 4426232 3.0 3334132 2.0 5435152 4.0 3412153 2.0 3411143 2.0 2311132 1.0   14.0    2
  88 2334124 2.0 5445326 4.0 4344321 3.0 6334411 3.0 4354221 3.0 5443341 3.0   18.0    3
  89 1111311 1.0 1121211 1.0 1123413 2.0 1121522 1.0 1122562 1.0 4135453 4.0   10.0    1
  90 3253446 4.0 2213443 3.0 2212234 1.0 5243234 4.0 5243315 4.0 3222214 2.0   18.0    4
  91 5562665 6.0 4652665 5.0 3651546 5.0 2555345 5.0 2535434 5.0 1554525 5.0   31.0    5
  92 6645553 5.0 6566554 6.0 6566665 6.0 4666666 6.0 6666656 6.0 6666666 6.0   35.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/   9
 101         2 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski               2/   9
 102         3 Trzebiński Karol, Prokop Wiktoria                  ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          3/   9
  97         4 Kramek Maksymilian, Górska Natalia                 AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/   9
  98         5 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          5/   9
  96         6 Jawor Przemysław, Ranoszek Paulina                 ESTYMA - Częstochowa      śląski               6/   9
  95       7-8 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski       7-8/   9
  99       7-8 Paździerkiewicz Jacek, Majewska Natalia            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski        7-8/   9
 103         9 Wrona Michał, Roznerska Weronika                   DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  95 X XX     3  XX   X  3  XXX     3     9          
  96 XXXXXXX  7   X XXX  4 X  XXXX  5    16         4
  97 XX XXXX  6 XX X X   4  XX X    3    13         6
  98   X  XX  3 XXXXX X  6 XXX XXX  6    15         5
  99     X X  2    X X   2  XXX XX  5     9          
 100  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20         1
 101 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    19         2
 102 XX XXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    18         3
 103 XXX X    4 X   X    2 X        1     7          
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  96 1435245 4.0 6665435 6.0 4665665 6.0   16.0    6
  97 2564656 5.0 3534356 4.0 5454246 4.0   13.0    4
  98 6656562 6.0 5446564 5.0 6536553 5.0   16.0    5
 100 4111121 1.0 4111111 1.0 3111111 1.0    3.0    1
 101 5323413 2.0 1223623 2.0 1223424 2.0    6.0    2
 102 3242334 3.0 2352242 3.0 2342332 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/   5
  95         2 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         2/   5
  97         3 Kramek Maksymilian, Górska Natalia                 AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   5
 105         4 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          4/   5
  96         5 Jawor Przemysław, Ranoszek Paulina                 ESTYMA - Częstochowa      śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  95 4435554 5.0 2335244 2.0 2425232 2.0    9.0    2
  96 2221322 2.0 5521452 5.0 5552453 5.0   12.0    5
  97 3353443 3.0 3453523 3.0 3343544 4.0   10.0    3
 100 1112111 1.0 1112311 1.0 1111311 1.0    3.0    1
 105 5544235 4.0 4244135 4.0 4234125 3.0   11.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Kwarciński Sebastian, Dudek Kornelia               ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   5
 110         2 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              2/   5
 108         3 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              3/   5
 111         4 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               4/   5
 105         5 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 105 3435345 4.0 2555555 5.0 5545355 5.0 5545444 5.0   19.0    5
 108 5342414 3.0 3333214 3.0 2254514 4.0 2254513 4.0   14.0    3
 109 1111221 1.0 1241431 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0    4.0    1
 110 4223152 2.0 5124142 2.0 4323242 2.0 4422252 2.0    8.0    2
 111 2554533 5.0 4412323 4.0 3432433 3.0 3333335 3.0   15.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/   3
 114         2 Październik Mateusz, Stanowska Joanna              ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski          2/   3
 112         3 Cieśla Marcin, Budkiewicz Zuzanna                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 2323332 3.0 2333222 3.0 2223232 2.0 2222222 2.0 2333223 3.0   13.0    3
 113 1111111 1.0 1111131 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111131 1.0    5.0    1
 114 3232223 2.0 3222313 2.0 3332313 3.0 3333333 3.0 3222312 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          1/   3
 119         2 Pustelnik Przemysław, Kucharska Justyna            ATHINA - Oława            dolnośląski          2/   3
 118         3 Studnicki Patryk, Osmęda Weronika                  ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 2111111 1.0 1112111 1.0 1232222 2.0 1122111 1.0 1112111 1.0    6.0    1
 118 1223233 2.0 3233323 3.0 2323331 3.0 3233333 3.0 2233232 2.0   13.0    3
 119 3332322 3.0 2321232 2.0 3111113 1.0 2311222 2.0 3321323 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          1/   6
 121         2 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   6
 120         3 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
 111         4 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               4/   6
 118         5 Studnicki Patryk, Osmęda Weronika                  ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          5/   6
 117         6 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 5465341 4.0 6534251 5.0 2241334 2.0 2462255 4.0 2432144 2.0   17.0    4
 117 3254566 5.0 2265533 2.0 3456623 5.0 1256662 6.0 3566562 6.0   24.0    6
 118 4626654 6.0 4326444 3.0 5534555 6.0 3145544 3.0 5615635 5.0   23.0    5
 120 2532223 2.0 3652626 6.0 4623442 4.0 4523321 2.0 4253351 3.0   17.0    3
 121 6343435 3.0 5441362 4.0 6362161 3.0 5331133 1.0 6344423 4.0   15.0    2
 122 1111112 1.0 1113115 1.0 1115216 1.0 6614416 5.0 1121216 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Banasiak Marcin, Banasiak Agnieszka                4STEP - Wrocław           dolnośląski          1/   8
 128         2 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/   8
 131         3 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              3/   8
 126         4 Kowalewski Arkadiusz, Kowalewska Irena             ATHINA - Oława            dolnośląski          4/   8
 125         5 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/   8
 129         6 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   8
 133         7 Sowiński Paweł, Szubert Aurelia                    POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   8
 127         8 Moś Adam, Moś Agnieszka                            DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 125 6432654 4.0 5732655 5.0 2422645 4.0   13.0    5
 126 5524513 3.0 4643544 4.0 7765574 6.0   13.0    4
 127 8888886 8.0 7868866 8.0 6687856 7.0   23.0    8
 128 7273242 2.0 8181432 3.0 4171433 3.0    8.0    2
 129 4651167 5.0 3554388 6.0 8844388 8.0   19.0    6
 130 1115321 1.0 2215211 1.0 3313111 1.0    3.0    1
 131 2746475 6.0 1326123 2.0 1238222 2.0   10.0    3
 133 3367738 7.0 6477777 7.0 5556767 5.0   19.0    7
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław           dolnośląski          1/   6
 129         2 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   6
 126         3 Kowalewski Arkadiusz, Kowalewska Irena             ATHINA - Oława            dolnośląski          3/   6
 125         4 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   6
 128         5 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          5/   6
 127         6 Moś Adam, Moś Agnieszka                            DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
 125 42444 4.0 42452 4.0 42665 5.0   13.0    4
 126 31332 3.0 31343 3.0 31442 3.0    9.0    3
 127 66565 6.0 56566 6.0 55554 4.0   16.0    6
 128 55653 5.0 64634 5.0 66336 6.0   16.0    5
 129 24116 2.0 15215 2.0 13113 1.0    5.0    2
 134 13221 1.0 23121 1.0 24221 2.0    4.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Konarski Krzysztof, Kozakiewicz-Konarska Iwona     FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   3
 132         2 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/   3
 131         3 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 131 3333333 3.0 3222311 2.0 3233222 3.0 3222232 2.0   10.0    3
 132 2221212 2.0 2333233 3.0 2322313 2.0 2333313 3.0   10.0    2
 137 1112121 1.0 1111122 1.0 1111131 1.0 1111121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław                                1/   2
 132         2 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice                            2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 132 1111222 1.0 2212222 2.0 2222222 2.0 2112212 2.0    7.0    2
 135 2222111 2.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1221121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57