OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin": 2019-05-25, Będzin PERFECT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego
Będzin, 25 maja 2019r.
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego PERFECT Będzin
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   3 ArtDance - Kraków            3
   4 BALLARE - Częstochowa        2
   5 BAWINEK - Kraków             3
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   7 CHAMPION TEAM - Wrocław      2
   8 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   9 CT WYPYCH - Kalisz           2
  10 DANCE TEAM - Wrocław         2
  11 DANCELOOK - Gliwice          2
  12 DUET - Warszawa              3
  13 DZIUPLA - Poznań             1
  14 ESKADRA - Pabianice          1
  15 ETIUDA - Radomsko            7
  16 EVOLUTION - Kraków           5
  17 FLAMENCO - Siemianowice      3
  18 FORUM - Zabrze               9
  19 IMPULS - Chorzów             4
  20 JEDYNKA - Łódź               2
  21 KICK - Kielce                1
  22 K-STUDIO Krosno              2
  23 Kuźnia Tańca Kraków          2
  24 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  25 MASTER DANCE - Gliwice       2
  26 Mistrzowska Akademia Tane    2
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  28 PERFECT - Będzin             7
  29 POLISH CLUB - Warszawa       2
  30 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  31 RONDO - Rybnik               4
  32 SEMPRE - Kraków              1
  33 SOKÓŁ - Myślenice            4
  34 ST CIEPŁY - Jaworzno         2
  35 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  36 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  37 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  38 STTS Kraków                  1
  39 STYL - Kraków                2
  40 SUKCES - Częstochowa         1
  41 SUKCES - Jaworzno            1
  42 TEAM Ornontowice             5
  43 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    2
  44 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               1/   2
  45         2 Tarasin Juliusz, Rzepa Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  44 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  45 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         SUKCES - Częstochowa      śląski               1/  11
  49         2 Kacuga Oskar, Rudek Aneta                          PERFECT - Będzin          śląski               2/  11
  53         3 Pawelec Wiktor, Kin Zofia                          RONDO - Rybnik            śląski               3/  11
  54         4 Posłowski Konstanty, Trocińska Wiktoria            KICK - Kielce             świętokrzysk         4/  11
  48         5 Crepaldi Paolo, Sychowicz Nadia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  11
  56         6 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  11
  51       7-9 Merzlykin Artem, Wilkosz Julia                     FLAMENCO - Siemianowice   śląski             7-9/  11
  57       7-9 Socha Bruno, Stawarz Aleksandra                    EVOLUTION - Kraków        małopolski         7-9/  11
  59       7-9 Obojski Mateusz, Sobków Amelia                     EVOLUTION - Kraków                           7-9/  11
  55        10 Sadowski Jan, Borek Eliza                          Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          10/  11
  50        11 Krzywiński Kacper, Szweda Maja                     DANCELOOK - Gliwice       śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  48  XXXX X  5 XX XXXX  6    XXXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    34         3
  49 XXXXXXX  7   XXXXX  5    XXXX  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    35         2
  50          0          0          0  X    X  2  XX      2   X      1     5          
  51 X  X     2 XX   X   3 XXXX X   5    X     1          0  X  XXX  4    15          
  53 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X  X  X  3 X    XX  3    31         4
  54 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXX X  6 XX  X    3 X   XXX  4 X        1    26         6
  55          0          0          0  XXXX X  5  XX X    3   XXX    3    11          
  56 XXX   X  4 XXX X X  5 X X X X  4  XX XX   4 XXXX XX  6 XX   XX  4    27         5
  57    X X   2  XX  X   3  XXXXX   5 X X      2          0  X XX    3    15          
  58 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         1
  59     XX   2    X     1 XX       2    X X   2  X XXX   4 X XX  X  4    15          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  48 3561465 6.0 5661464 5.5 5461463 3.0 6321342 3.0 6421245 4.0 5523255 4.0   25.5    5
  49 6633533 3.0 6534543 3.0 6622644 4.0 2613413 2.0 1613412 1.0 2312311 1.0   14.0    2
  53 5315311 2.0 2123111 1.0 3114311 1.0 5555625 5.0 2565524 5.0 6656523 6.0   20.0    3
  54 4146244 4.0 4445355 4.0 2535256 5.0 1236164 4.0 4136153 3.0 4444164 3.0   23.0    4
  56 1254656 5.0 3356636 5.5 4356535 6.0 3464556 6.0 3254666 6.0 1265646 5.0   33.5    6
  58 2422122 1.0 1212222 2.0 1243122 2.0 4142231 1.0 5342331 2.0 3131432 2.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   9
  65         2 Klar Mikołaj, Pijet Maja                           JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   9
  68         3 Szczepaniak Piotr, Ledwoń Kinga                    PERFECT - Będzin          śląski               3/   9
  62         4 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           4/   9
  66         5 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               5/   9
  63         6 Janus Miłosz, Słaboń Weronika                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   9
  67         7 Skowronek Krzysztof, Misz Oliwia                   RONDO - Rybnik            śląski               7/   9
  64         8 Karasiak Piotr, Fuks Aleksandra Wero               ESKADRA - Pabianice       łódzki               8/   9
  69         9 Szołtysik Piotr, Musiał Anna                       IMPULS - Chorzów          śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    55         1
  62 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 rrXXXXX  5  rX X X  3 X  X XX  4  rX XXX  4    41         4
  63    X X   2 X    X   2 XX    X  3  X   X   2 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXX  X  5    30         6
  64 X   X    2    XX    2    XX    2 XX XXX   5 XXX X    4 XX XX    4 Xr XX    3    XXX   3    25          
  65 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  66 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X   XX   3 XX   X   3 XXX XXX  6 XXX XXX  6    43         3
  67 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX X   5   X X X  3    X  X  2     X X  2     X    1          0    26          
  68   X XXX  4  X  XXX  4  XX XXX  5 X X XXX  5 XXX XXX  6   XXXXX  5  XX XXX  5 XXXXX X  6    40         5
  69  XX      2   X      1          0   XX     2  XXX X   4 XXXX X   5  XXX X   4 XXXX X   5    23          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 1611111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1131322 2.0 1521122 2.0 1121222 2.0 1121224 1.0   11.0    1
      R                                                           R                                  
  62 5444564 5.0 4542364 4.0 4422554 4.0 4322244 2.0 6413164 3.0 5632255 5.0 6332364 3.0 6632163 3.0   29.0    4
                                                     R            R          R            R          
  63 6556446 6.0 6466656 6.0 5366636 6.0 6466656 6.0 5366646 6.0 4266646 6.0 5466646 6.0 5266656 6.0   48.0    6
  65 3265225 4.0 5355235 5.0 6554445 5.0 5234335 3.0 2222211 1.0 2113311 1.0 3213111 1.0 3314311 2.0   22.0    2
  66 2132652 2.0 2223542 2.0 2243262 2.0 3543563 5.0 3645555 5.0 6345464 4.0 4645555 5.0 4543535 5.0   30.0    5
  68 4323333 3.0 3634423 3.0 3635323 3.0 2655422 4.0 4554433 4.0 3454533 3.0 2554433 4.0 2455442 4.0   28.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/  10
  95         2 Wojciechowski Piotr, Goliszewska Aleksandra        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/  10
  87         3 Holianskyi Andrii, Janus Maria                     ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/  10
  94         4 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              PERFECT - Będzin          śląski               4/  10
  91         5 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/  10
  86         6 Ciura Franciszek, Stadnik Wiktoria                 A+S - Częstochowa         śląski               6/  10
  92         7 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               7/  10
  88         8 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               8/  10
  89         9 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski               9/  10
  93        10 Socha Oskar Jan, Obojska Julia                     EVOLUTION - Kraków        małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 X XXXX   5  X XXX   4 XX X XX  5 X XXXXX  6  X XXXX  5  XXX X   4  XXXXX   5  XX  X   3    37       5-6
  87 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX  X X  4 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXXX   6    46         4
  88  XX   X  3 XX       2  XX      2  X X     2 X XX  X  4 Xr    X  2 X X   X  3 X     X  2    20          
  89   X  X   2      X   1      X   1      X   1  X X     2  XX      2          0    XX    2    11          
  90 XX XX X  5  XXXX X  5 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48       2-3
  91 X X      2 X X   X  3 X X  XX  4 X X X X  4 XXXXXXX  7 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    37       5-6
  92  X XXXX  5 XXXXX X  6    XX X  3  XXX  X  4  X   X   2  X XXXX  5       X  1  X  X X  3    29          
  93          0      X   1     X    1          0   X  X   2          0      X   1      X   1     6          
  94 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X X X  4 X X XXX  5 XXXXX X  6 X XXXXX  6    48       2-3
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    54         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 5365516 6.0 6155525 5.0 1132511 1.0 5153514 5.0 6546616 6.0 6266516 6.0 5466556 6.0 6466226 6.0   41.0    6
  87 1246161 1.0 1366151 3.0 4465164 5.0 1235121 1.0 2264264 4.0 4334365 3.0 6253635 5.0 3244355 3.0   25.0    3
  90 6531434 4.0 2422446 4.0 5221343 2.0 3321253 2.0 3131125 1.0 2121122 1.0 2111122 1.0 1121111 1.0   16.0    1
  91 4623625 5.0 5633664 6.0 6656656 6.0 6646665 6.0 5313432 3.0 5543634 4.5 3534314 3.0 4333442 2.0   35.5    5
  94 3154342 3.0 3244332 2.0 2344432 4.0 2464432 3.0 4655543 5.0 3655443 4.5 4645443 4.0 5655533 5.0   30.5    4
  95 2412253 2.0 4511213 1.0 3513225 3.0 4512346 4.0 1422351 2.0 1412251 2.0 1322261 2.0 2512664 4.0   20.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   7
 100         2 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski               2/   7
 101         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   7
 102         4 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   7
  98         5 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik            śląski               5/   7
 104         6 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   7
 103         7 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 2325674 4.0 3457355 5.0 3577566 6.0 3377545 5.0 3477447 5.0   25.0    5
  99 6152252 1.0 2143112 1.0 4241111 1.0 1161211 1.0 1362132 2.0    6.0    1
 100 5633111 3.0 5721221 2.0 6714243 3.0 6722132 2.0 5711211 1.0   11.0    2
 101 1411343 2.0 4612476 4.0 2322332 2.0 2545463 4.0 6523363 3.0   15.0    3
 102 3766436 6.0 1265543 3.0 1465454 4.0 4253324 3.0 2154624 4.0   20.0    4
 103 7544767 7.0 7534767 7.0 7633777 7.0 7634777 7.0 4635776 7.0   35.0    7
 104 4277525 5.0 6376634 6.0 5156625 5.0 5416656 6.0 7246555 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   5
  98         2 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik            śląski               2/   5
 105         3 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin          śląski               3/   5
 101         4 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   5
 100         5 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 2254131 2.0 1253232 2.0 2232131 2.0 1122131 1.0 1124131 1.0    8.0    2
  99 3111224 1.0 2111125 1.0 1111214 1.0 3211223 2.0 4211254 2.0    7.0    1
 100 5335555 5.0 5545544 5.0 5354543 5.0 5345454 5.0 5553543 5.0   25.0    5
                  R                                              
 101 4523413 4.0 4334413 4.0 3445425 4.0 4434515 4.0 2335425 4.0   20.0    4
 105 1442342 3.0 3422351 3.0 4523352 3.0 2553342 3.0 3442312 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/  16
 115         2 Ryz Michał, Baranowska Anna                        STYL - Kraków             małopolski           2/  16
 110         3 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               3/  16
 117         4 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/  16
 120         5 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  16
 114         6 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               6/  16
 112         7 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  16
 116         8 Tkacz Sebastian, Gerstel Roksana                   FORUM - Zabrze            śląski               8/  16
 108         9 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski           9/  16
 109        10 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki              10/  16
 121        11 Kopieniak Krystian, Najman Agnieszka               Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          11/  16
 124        12 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski              12/  16
 111        13 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski              13/  16
 119        14 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski              14/  16
 113        15 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski             15/  16
 123        16 Szymczyk Łukasz, Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna    PERFECT - Będzin          śląski              16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 108 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    25         7
 109    X XX  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X X XX  4    21        10
 110   XXXXX  5 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    23         9
 111  XXXXXX  6  X  XX   3     X X  2    XXX   3    14          
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    27       4-5
 113  X XX    3  X X  X  3 XX X  X  4 X        1    11          
 114 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         6
 115 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       4-5
 116 XXX X X  5 X X  XX  4   X XX   3   X XXX  4    16        12
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-3
 119 X X X    3  XXXX    4  XX      2 XXX X    4    13          
 120 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-3
 121 XXX  X   4 XXXX     4 XX XXX   5 XXXXXXX  7    20        11
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-3
 123 X     X  2 X     X  2          0       X  1     5          
 124 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    24         8
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 108  X       1          0 XXXXXXX  7   X X    2    10          
 109  X X  X  3    XXX   3          0    X  X  2     8          
 110 X X XX   4 X X XXX  5 X X X    3 X X  X   3    15         6
 112 X XXXXX  6 X X   X  3   X      1 X XX X   4    14          
 114  X X X   3  X X     2 XX XXXX  6 XX XX X  5    16       4-5
 115 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XX   XX  4 XXX  XX  5    19         3
 116   X  XX  3  XX  XX  4  XX   X  3   X      1    11          
 117 X XXX X  5   XXX X  4 XXXXX X  6  X XXXX  5    20         2
 120  X XX    3 XXXXX    5    XXX   3 XX XXX   5    16       4-5
 121 X        1  X   X   2          0  X  X X  3     6          
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
 124     X    1 X  X     2    X X   2          0     5          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 110 3515245 4.0 2513345 3.0 2613366 3.0 2515436 4.0   14.0    3
 114 6464456 6.0 4466666 6.0 4465453 6.0 4663254 6.0   24.0    6
 115 2236622 2.0 3335512 2.0 1336612 2.0 3426512 2.0    8.0    2
 117 5623333 3.0 6624234 4.0 6524135 5.0 6332145 3.0   15.0    4
 120 4351564 5.0 5251453 5.0 5241544 4.0 5241663 5.0   19.0    5
 122 1142111 1.0 1142121 1.0 3152221 1.0 1154321 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               1/  11
 112         2 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  11
 108         3 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski           3/  11
 117         4 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/  11
 113         5 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              5/  11
 115         6 Ryz Michał, Baranowska Anna                        STYL - Kraków             małopolski           6/  11
 114         7 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               7/  11
 125         8 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               8/  11
 111      9-10 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski            9-10/  11
 116      9-10 Tkacz Sebastian, Gerstel Roksana                   FORUM - Zabrze            śląski            9-10/  11
 109        11 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 108 XXXX     4 XXX X    4 XXXXX    5 XXX      3    16       6-7
 109          0          0          0          0 Z   0          
 110 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6    25       1-2
 111          0   X X    2   X      1 X X X    3     6          
 112 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    25       1-2
 113 X X XXX  5 XXXX XX  6 X XX XX  5 X XX XX  5    21       3-4
 114  X X X   3 XX XXX   5 XX XXX   5 X  XXX   4    17         5
 115 X XXXXX  6 X  X XX  4    X XX  3     XXX  3    16       6-7
 116   X X    2   X      1   X X    2  X       1     6          
 117  X XXXX  5  X XXXX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6    21       3-4
 125 XX    X  3 X X   X  3 XXX   X  4 XXXX  X  5    15          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 108 3134266 2.0 1353176 3.0 3124526 2.0 3124426 3.0   10.0    3
 110 1517411 1.0 5117412 1.0 4317353 3.0 1215252 1.0    6.0    1
 112 2461375 4.0 2531235 2.0 2461115 1.0 2361315 2.0    9.0    2
 113 4653722 5.0 3744721 4.0 1545742 4.0 5732744 5.0   18.0    5
                                          R          
 114 6342537 6.0 4262557 6.0 5772677 7.0 7576677 7.0   26.0    7
                              R                      
 115 5775653 7.0 6675663 7.0 7633461 6.0 4653561 6.0   26.0    6
 117 7226144 3.0 7426344 5.0 6256234 5.0 6447133 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               1/   4
   1         2 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           2/   4
   4         3 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   4
   3         4 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1312223 1.0 2212222 2.0 2223323 2.0 1311323 2.0 2113323 3.0   10.0    2
   3 4224332 3.0 4334433 4.0 4334444 4.0 4444444 4.0 4344444 4.0   19.0    4
   4 3441441 4.0 3441341 3.0 3441231 3.0 3233231 3.0 1431231 2.0   15.0    3
   6 2133114 2.0 1123114 1.0 1112112 1.0 2122112 1.0 3222112 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               1/   9
  13         2 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   9
  14         3 Szendera Julian, Grabska Sylwia                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   9
  11         4 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   9
  10         5 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   9
   8         6 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               6/   9
  12         7 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               7/   9
   1         8 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           8/   9
   3         9 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XX X     3 XX X     3 X  X  X  3 XX    X  3 XX  X    3    15          
   3  rX      1   X X X  3   X   X  2 X     X  2    X  X  2    10          
   8  XX      2 XXX X    4 XXX X    4  XX XX   4  XX XX   4    18         6
  10 X X XXX  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XX XX  4    28         5
  11 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXX XXX  6    30         3
  12 X  XXXX  5      XX  2   XX X   3   XXXr   3 X XX r   3    16          
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6    32       1-2
  14  XXXXXX  6  XXXXXX  6 rX XXXX  5 r XXXXX  5 XXXXXXX  7    29         4
  15 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   8 6346365 6.0 5346466 6.0 4356566 6.0 5536566 6.0 4135566 5.0   29.0    6
                                          R                      
  10 5623454 5.0 6634554 5.0 5635654 5.0 2315353 2.0 6644654 6.0   23.0    5
  11 2134636 3.0 2253115 2.0 3264225 3.5 4244615 5.0 3263245 4.0   17.5    4
  13 1562223 2.0 4422322 3.0 2421443 2.0 3421422 1.0 5522432 3.0   11.0    2
  14 3251142 1.0 3561641 4.0 6542331 3.5 6652231 4.0 2351121 1.0   13.5    3
                             R           RR                      
  15 4415511 4.0 1115233 1.0 1113112 1.0 1163144 3.0 1416313 2.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   4
  21         2 Drzazga Daniel, Sendecka Aleksandra                ArtDance - Kraków         małopolski           2/   4
  23         3 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   4
  24         4 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 2321222 1.0 2411222 1.0 3411221 2.0 4411112 1.0 3411121 1.0    6.0    1
  21 3412114 2.0 3322114 2.0 2122112 1.0 3122231 2.0 2122212 2.0    9.0    2
  23 1234331 3.0 1234441 4.0 1234443 3.0 1244343 4.0 1334333 3.0   17.0    3
  24 4143443 4.0 4143333 3.0 4343334 4.0 2333424 3.0 4243444 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  13
  39         2 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  13
  28         3 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/  13
  34         4 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/  13
  31         5 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/  13
  30         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  13
  36         7 Rudnicki Szymon, Matlęga Karolina                  ArtDance - Kraków         małopolski           7/  13
  35         8 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               8/  13
  29         9 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           9/  13
  24     10-11 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski       10-11/  13
  38     10-11 Wesołowski Michał, Morawicka Karolina              DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      10-11/  13
  27        12 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki         12/  13
  37        13 Szczypczyk Adam, Jaworek Gabriela                  ArtDance - Kraków         małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  24   X X    2   X      1   X  X   2   X  XX  3   XX  X  3    11          
  27 X        1 X        1   X X X  3   X   X  2       X  1     8          
  28 XXX  X   4 X XXXX   5 XX  X X  4 XXX X X  5 XX  X    3    21         4
  29  XXX     3  X X     2  X   X   2  X X     2 XX XX    4    13          
  30  X XX    3  X X  X  3 XX XXX   5 XX XX    4   XXX X  4    19         5
  31    X XX  3   XX X   3   XXX    3    XXX   3   XX X   3    15       6-8
  32 X XXXXX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6    28       1-2
  34  XX X X  4 XXX X X  5 X X X X  4 X X XXX  5   X XXX  4    22         3
  35 X  XXXX  5  X XXXX  5    X     1    X     1 X  X X   3    15       6-8
  36   X  XX  3 X   XXX  4      XX  2 X   XX   3  X  XX   3    15       6-8
  37          0   X      1   X      1          0  XX      2     4          
  38 XX       2 X   X    2 XX X     3 XX X     3 X        1    11          
  39 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    28       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 5736265 4.0 2746274 4.0 2534274 3.0 2726265 4.0 2535264 4.0   19.0    3
  30 6484556 5.0 7464566 7.0 8345556 4.0 8344576 6.0 8364475 6.0   28.0    6
  31 8653828 7.0 8622428 3.0 7622737 7.0 7632727 7.0 7412527 3.0   27.0    5
  32 1211412 1.0 4211711 1.0 4211411 1.0 5211611 1.0 5221611 1.0    5.0    1
  34 2548383 3.0 6558385 6.0 5458385 5.0 4557384 3.0 6758383 8.0   25.0    4
  35 4822777 8.0 3873647 8.0 6783848 8.0 3883848 8.0 3843748 5.0   37.0    8
  36 7367634 6.0 5387853 5.0 3867663 6.0 6468453 5.0 4686856 7.0   29.0    7
  39 3175141 2.0 1135132 2.0 1176122 2.0 1175132 2.0 1177132 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  10
  28         2 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/  10
  29         3 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           3/  10
  43         4 Kakakis Nikodem, Dominek Katarzyna                 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          4/  10
  30         5 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               5/  10
  41         6 Czajkowski Daniel, Siwko Marcelina                 ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  10
  42       7-8 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski             7-8/  10
  45       7-8 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski             7-8/  10
  44         9 Niegowski Michał, Kowalczyk Milena                 DUET - Warszawa           mazowiecki           9/  10
  27        10 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  27   X  X   2          0          0          0          0     2          
  28 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  29 XX  XX   4 XX  X X  4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         3
  30          0 XXXXX    5 XXXX X   5   XX X   3 XXXX XX  6    19         6
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  41  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX X   4  XX XXX  5  XX X    3    23         5
  42 XX  XXX  5     XXX  3 X   XXX  4 XX   X   3 XX   X   3    18          
  43   XXX X  4  XXX XX  5  XXXX X  5 XXXXX X  6   XXX X  4    24         4
  44 XX X     3    X     1 X  XX    3 X  X     2 X  X     2    11          
  45 X XXX X  5 X XXXX   5     XXX  3     X X  2     XXX  3    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 3325222 2.0 3226222 2.0 2146132 2.0 2145231 3.0 2246222 2.0   11.0    2
  29 1143333 3.0 1133443 3.0 1223344 3.0 1212343 2.0 1115344 3.0   14.0    3
  30 4654644 5.0 4464634 4.0 5655623 5.0 5464624 5.0 4662633 4.0   23.0    5
  40 2511111 1.0 2311111 1.0 3311211 1.0 4321112 1.0 5321111 1.0    5.0    1
  41 6266565 6.0 6555566 6.0 6534466 6.0 6556566 6.0 6454566 6.0   30.0    6
  43 5432456 4.0 5642355 5.0 4462555 4.0 3633455 4.0 3533455 5.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15