OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy Pleśna": 2019-06-09, Pleśna KLASA - Tarnów małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2019


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2019

Pleśna, 09.06.2019
Organizator: STOWARZYSZENIE TANECZNE „K L A S A-TARNÓW”
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Dzriusz Ćwik - Tarnów
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów              6
   4 ArtDance - Kraków            6
   5 A-Z - Przemyśl               8
   6 BAWINEK - Kraków             3
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        5
   8 CHAMPION TEAM - Wrocław      2
   9 CUBANA - Nowy Targ           3
  10 DANCE POINT Kraków           1
  11 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  12 ELIDA - Mielec               5
  13 eMotion Dance Academy        2
  14 EVOLUTION - Kraków           5
  15 FAST-STEP Warszawa           2
  16 FLAMENCO - Siemianowice      2
  17 FORUM - Zabrze               2
  18 GALA - Mielec                8
  19 GASIEK - Rzeszów             3
  20 GOLDEN DANCE - Przemyśl      5
  21 GRACJA - Krosno              6
  22 IMPULS - Chorzów             3
  23 JUMP - Janów Lubelski        1
  24 JUST DANCE - Stalowa Wola    4
  25 JUST DANCE Wieliczka         1
  26 KICK - Kielce                2
  27 KLASA - Tarnów              15
  28 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  29 K-STUDIO Krosno              2
  30 Kuźnia Tańca Kraków          4
  31 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    3
  32 LATINO - Żabno               9
  33 LIDER - Lublin               2
  34 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  35 MAGIC-DANCE - Lublin         2
  36 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  37 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  38 MERENGUE - Stalowa Wola      3
  39 Mistrzowska Akademia Tane    1
  40 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  41 PERFECT - Będzin             2
  42 PODKARPACIE - Jasło          1
  43 RONDO - Rybnik               3
  44 SAMBA - Tarnobrzeg           1
  45 SEMPRE - Kraków              3
  46 SKT AGH - Kraków             2
  47 SKT PASJA - Kraków           1
  48 SKT Regis                    3
  49 SOKÓŁ - Myślenice            2
  50 ST CIEPŁY - Jaworzno         1
  51 START - Płońsk               1
  52 STYL - Kraków                1
  53 SUKCES - Jaworzno            2
  54 SzT  eMiKa - Tarnów          6
  55 TAKT - Chełm                 2
  56 TEAM Ornontowice             3
  57 THOMAS DANCE - Kraków        4
  58 TOP - ART - Lublin           2
  59 WIR - Mysłowice              2
  60 ZAMEK - Lublin               5
  61 ZŁOTA PARA - Dębica          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka                           1/   3
  47         2 Górny Mateusz, Filipek Emilia                      ArtDance - Kraków                              2/   3
  25         3 Jedynak Franciszek, Czubrowska Iwona               ArtDance - Kraków                              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  25 2333323 3.0 3333331 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0   18.0    3
  26 1111111 1.0 1211113 1.0 1221111 1.0 1211122 1.0 1212112 1.0 1111112 1.0    6.0    1
  47 3222232 2.0 2122222 2.0 2112222 2.0 2122211 2.0 2121221 2.0 2322221 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               1/  11
  35         2 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/  11
  36         3 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           3/  11
  29         4 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  11
  37         5 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola                      5/  11
  31         6 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           6/  11
  28         7 Frydrych Bartosz, Tatrzańska Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  11
  34         8 Rokita Franciszek, Mieszkowicz Anna                GALA - Mielec             podkarpacki          8/  11
  27         9 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           9/  11
  33        10 Proszowski Hubert, Dydo Emilia                     KLASA - Tarnów            małopolski          10/  11
  32        11 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów            małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27  XX X    3  X  XX   3 XX  X    3  X  X    2 X   XX   3 X X      2 X    X   2 X X      2    20          
  28    XXX   3  XXXXX   5   X  X   2 XXXXX    5 XX XX X  5    XXXX  4 XX XX X  5  XXXXXX  6    35         5
  29  XXXXXX  6 XXXXX X  6  X XXXX  5   XXXXX  5   XXX X  4  X XX X  4   XXXXX  5  X XXXX  5    40         3
  30 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 X XXX X  5   X  X   2 X XX X   4  X X XX  4 XXXX X   5    38         4
  31 XX    X  3 X    XX  3 X  X XX  4  X   XX  3 XXX XX   5 XXXXXX   6 XX  X    3 XXX  XX  5    32       6-7
  32          0          0  XX      2          0  X X  X  3  X       1   XX     2          0     8          
  33      X   1          0      X   1      X   1  XX  XX  4   X   X  2  XX  X   3  XX X    3    15          
  34 X XX  X  4 X XX     3 X  XXX   4 XXXX X   5 XX X     3  X   XX  3 X        1 XX X XX  5    28          
  35 X X XXX  5   X XXX  4 X X XXX  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XX XXX   5  XXXXXX  6   XXX X  4    41         2
  36 XXXX XX  6 XX X  X  4  XXXX X  5 X  X XX  4  X    X  2 XXX X X  5 X X X X  4 X   X    2    32       6-7
  37 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXXX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    47         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 7654457 7.0 7554427 6.0 6674564 6.0 6663535 5.0 7774367 7.0 3776467 7.0 5775437 7.0 6665427 6.0   51.0    7
  29 6733323 4.0 5635373 5.0 7455677 7.0 7355477 6.0 6222124 1.0 7344121 2.0 4322172 1.0 5343155 4.0   30.0    4
  30 2311266 2.0 1412146 1.0 3712133 2.0 2711143 2.0 4361555 5.0 6261345 4.0 7461326 4.0 3131774 3.0   23.0    1
  31 4566745 6.0 2176765 7.0 5547756 5.0 5576756 7.0 3156243 3.0 2155232 1.0 2156265 6.0 1216232 1.0   36.0    6
  35 3227631 3.0 3347531 3.0 2336322 3.0 1427322 3.0 1513432 2.0 1422653 3.0 1534653 5.0 2422343 2.0   24.0    2
  36 1472112 1.0 4761212 2.0 1221211 1.0 3232211 1.0 5647771 6.0 5517774 6.0 3247741 2.0 4777661 7.0   26.0    3
  37 5145574 5.0 6223654 4.0 4163445 4.0 4144664 4.0 2435616 4.0 4633516 5.0 6613514 3.0 7554516 5.0   34.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           1/   7
  46         2 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   7
  39         3 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   7
  41         4 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   7
  43         5 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/   7
  44         6 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra Nico             JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   7
  45         7 Stanisz Dominc, Mikoś Emilia                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  39 2235115 1.0 2366245 5.0 3212177 2.0 4566255 5.0 5435266 4.5 5355246 5.0   22.5    3
  40 4313352 3.0 3224161 1.0 5743262 4.0 5423311 2.0 4323431 2.0 3213521 1.0   13.0    1
  41 3166446 5.0 1135622 2.0 1356631 3.0 2634643 4.0 2546653 4.5 2426753 4.0   22.5    4
  43 6652534 6.0 5642577 6.0 7537744 7.0 1111124 1.0 1111114 1.0 7732114 3.0   24.0    5
  44 1544263 4.0 6473334 4.0 6474326 5.0 6742466 6.0 7262375 6.0 6164375 6.0   31.0    6
  45 7777777 7.0 7557456 7.0 4665555 6.0 7277777 7.0 6777747 7.0 4677667 7.0   41.0    7
  46 5421621 2.0 4711713 3.0 2121413 1.0 3355532 3.0 3654522 3.0 1541432 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Kalata Aleksander, Kiczka Natalia                  CUBANA - Nowy Targ        małopolski           1/  12
  53         2 Morawa Aleksander, Sznajder Agnieszka              CUBANA - Nowy Targ        małopolski           2/  12
  56         3 Pyrek Karol, Bała Izabela                          KLASA - Tarnów            małopolski           3/  12
  49         4 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce             świętokrzysk         4/  12
  58         5 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          5/  12
  55         6 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/  12
  52         7 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski           7/  12
  60         8 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/  12
  57         9 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              PERFECT - Będzin          śląski               9/  12
  51     10-11 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski         10-11/  12
  59     10-11 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski       10-11/  12
  54        12 Nowak Dominik, Zachara Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49   XXXXX  5  XXX     3 XX X     3 X XX XX  5  XXXX X  5   XXX    3 XXXXX X  6   XXX    3    33         5
  50 XX XXXX  6 X  XX X  4 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    46         1
  51 X     X  2  X   X   2 XXX      3          0  X       1  XXX X   4  X       1  XX      2    15          
  52 XX    X  3 XX    X  3 X X XXX  5       X  1   XXXXX  5 XXX   X  4 XXX      3 X    XX  3    27          
  53 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    XX    2 XXXXXX   6  XXXXX   5   XXX X  4   XXXXX  5    X     1    36         3
  54          0  X   XX  3       X  1  X    X  2 X        1  X   XX  3          0  XX  XX  4    14          
  55 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX    X  3  X  XXX  4 X   X X  3 XX XXXX  6    42         2
  56 X X      2   X X    2  XX X    3 X   X    2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXX   6    34         4
  57  XXXXX   5    X X   2      XX  2  X   X   2      X   1  X   X   2  X X X   3  X   XX  3    20          
  58  X XXXX  5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X     X  2 X        1  XX   X  3          0    28         6
  59          0 X     X  2      X   1  X    X  2   X  X   2 X     X  2 X    X   2 X X X X  4    15          
  60   X X    2  XX X    3  XXX     3   XXX    3 X  XXX   4 X  XXr   3    XXXX  4 X  XXrX  4    26          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49 3511465 5.0 4523465 5.0 5543655 5.0 2534555 5.0 4111115 1.0 4332333 3.0 5411135 2.0 4422254 3.5   29.5    4
  50 1363633 3.0 2451532 3.0 1221323 1.0 1222312 1.0 1233553 3.0 1544545 5.0 1523414 3.0 1231413 2.0   21.0    1
  53 4142124 2.0 3162123 2.0 3152214 3.0 6151124 2.0 6644342 4.0 5223212 2.0 4342352 4.0 6555325 5.0   24.0    2
  55 6434341 4.0 6344341 4.0 4334432 4.0 3363441 4.0 3555434 5.0 3165454 4.0 6166643 6.0 3144542 3.5   34.5    6
  56 5655556 6.0 5636656 6.0 6666566 6.0 4646666 6.0 2322221 2.0 2411121 1.0 3234221 1.0 2313131 1.0   29.0    3
  58 2226212 1.0 1215214 1.0 2415141 2.0 5415233 3.0 5466666 6.0 6656666 6.0 2655566 5.0 5666666 6.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa                             1/   6
  13         2 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
  12         3 Krasoń Karol Kamil, Bednarczyk Wiktoria            ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          3/   6
  14         4 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          4/   6
  15         5 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   6
  16         6 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 1416331 3.0 2426532 3.0 1516331 3.0 1515521 1.0 1415522 2.0   12.0    3
  13 6134222 2.0 6132313 2.0 5133213 2.0 6123214 2.0 5144213 3.0   11.0    2
  14 2252645 4.0 4254646 5.0 2444656 5.0 2242645 4.0 4233446 4.0   22.0    4
  15 4643456 5.0 3643454 4.0 3362444 4.0 4464353 5.0 2562354 5.0   23.0    5
  16 5565563 6.0 5565265 6.0 6655565 6.0 5656466 6.0 6656665 6.0   30.0    6
  18 3321114 1.0 1311121 1.0 4221122 1.0 3331132 3.0 3321131 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa                             1/   6
  13         2 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
  12         3 Krasoń Karol Kamil, Bednarczyk Wiktoria            ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          3/   6
  14         4 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          4/   6
  15         5 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   6
  16         6 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 4525243 4.0 1523453 4.0 2625333 1.0 1626434 4.0 1625251 2.0   15.0    3
  13 5234411 2.0 4136531 3.0 6116614 4.0 5115611 1.0 3114512 1.0   11.0    2
  14 6663525 6.0 6245212 2.0 4434222 3.0 6444223 3.0 6556424 6.0   20.0    4
  15 2352356 3.0 5452346 5.0 5252466 6.0 4262365 5.0 5233365 4.0   23.0    5
  16 3446664 5.0 3364665 6.0 1563551 5.0 3353556 6.0 2362633 3.0   25.0    6
  18 1111132 1.0 2611124 1.0 3341145 2.0 2531142 2.0 4441146 5.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec             podkarpacki          1/  16
  30         2 Kalata Dariusz, Szlachtowska Jagoda                CUBANA - Nowy Targ        małopolski           2/  16
  38         3 Socha Bruno, Stawarz Aleksandra                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  16
  34         4 Posłowski Konstanty, Trocińska Wiktoria            KICK - Kielce             świętokrzysk         4/  16
  41         5 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           5/  16
  35         6 Sadowski Jan, Borek Eliza                          Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           6/  16
  33         7 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  16
  40         8 Tomczyk Antoni, Batko Martyna                      MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           8/  16
  39         9 Szafran Adam, Kosowska Martyna                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               9/  16
  28        10 Breński Antoni, Habel Anna                         KLASA - Tarnów            małopolski          10/  16
  27        11 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki         11/  16
  37        12 Siudak Piotr, Magda Kamila                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki         12/  16
  29        13 Harla Jakub, Małek Adrianna                        GALA - Mielec             podkarpacki         13/  16
  32        14 Nowak Jakub, Motyka Milena                         LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          14/  16
  31        15 Marcinkowski Krystian, Kmieć Emilia                LATINO - Żabno            małopolski          15/  16
  36        16 Sawicki Wojciech, Pawlikowska Anna                 SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  26   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38       2-3
  27  X X     2  XXXXX   5     X    1  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXXX   5    24          
  28 X XXXXX  6 XX  X X  4 XXX XXX  6 X   XXX  4 XX  XXX  5 XX  XX   4    29         7
  29  X  XXX  4          0     XX   2  X XX X  4     XXX  3  X  X X  3    16          
  30 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    41         1
  31     X X  2       X  1     X X  2   X      1  X X     2  XXX     3    11          
  32 XX    X  3 XX   XX  4      XX  2  X   XX  3 XX       2 X        1    15          
  33  XXXX    4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    37         4
  34 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X    X   2 XXXX X   5 X  X XX  4    31         6
  35 XXXX XX  6 X XX     3 XXXX X   5 XXXXX X  6 XXX  XX  5 X     X  2    27         8
  36  X       1       X  1    X     1 XX X     3    X     1   X X X  3    10          
  37 X X      2  XX X    3          0 XXX  X   4  XXXX    4 XXX  XX  5    18          
  38 X XXXXX  6 XXXX X   5 XXXXX    5 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XXXXX  6    33         5
  39 X  XXX   4 X XXXXX  6 XXXX  X  5  XXXX    4 XXXX     4   XXX    3    26      9-10
  40 XXXX X   5  X XXXX  5 XXXX XX  6   X      1 XX  XXX  5 XX X X   4    26      9-10
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6   X XXX  4 XXXXXXX  7    38       2-3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  26 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
  28  X  X X  3 XX       2  X       1          0  X       1 XXX      3    10          
  30 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6  X XXXX  5    36       2-3
  33  X X X   3  XX  XX  4 XX  X    3 X XX X   4   XXXXX  5 X XX XX  5    24          
  34 XXXXXX   6 X  XX    3 XXXXXX   6 X  XXXX  5 XX XXXX  6   X XX   3    29         4
  35 XX  X X  4     XX   2 X X X X  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX X     3    25       5-6
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    36       2-3
  39     X    1   XX  X  3   XX X   3  X       1  X       1    XX X  3    12          
  40 X X  X   3     X    1  XX  XX  4  XX  X   3      X   1  XX X    3    15          
  41   XX  X  3 XXXXXXX  7    X  X  2 XX  XXX  5 X X  XX  4 XX   XX  4    25       5-6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  26 4612212 1.0 5621212 2.0 4522213 2.0 2111211 1.0 3111131 1.0 1111144 1.0    8.0    1
  30 1453441 4.0 1412123 1.0 1411321 1.0 1632522 2.0 1344513 3.0 5332623 4.0   15.0    2
  34 2241135 2.0 4363434 4.0 3333445 3.0 5245454 4.0 6635456 6.0 6555456 5.0   24.0    4
  35 6526666 6.0 6556665 6.0 6646666 6.0 6353366 5.0 5422262 2.0 4663365 6.0   31.0    6
  38 3164324 3.0 2245356 5.0 5255134 5.0 3424145 3.0 2253345 4.0 3424232 3.0   23.0    3
  41 5335553 5.0 3134541 3.0 2164552 4.0 4566633 6.0 4566624 5.0 2246511 2.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Radwański Michał, Olszewska Dominika               START - Płońsk            mazowiecki           1/   7
  46         2 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   7
  51         3 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   7
  48         4 Trysła Kacper, Kośmider Ewelina                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   7
  44         5 Gajek Dominik, Zając Paulina                       eMotion Dance Academy     małopolski           5/   7
  45         6 Indyk Mateusz, Jajkiewicz Kamila                   ELIDA - Mielec            podkarpacki          6/   7
  47         7 Szot Patryk, Joniec Patrycja                       SKT Regis                 małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  44 4744447 5.0 5764355 5.0 7765425 5.0   15.0    5
  45 6657666 6.0 7456776 6.0 6357666 6.0   18.0    6
  46 3312352 3.0 2111241 1.0 2522331 2.0    6.0    2
  47 7476775 7.0 6577667 7.0 5676777 7.0   21.0    7
  48 2261533 4.0 1242534 4.0 3141554 4.0   12.0    4
  49 1525224 2.0 3635113 2.0 1414113 1.0    5.0    1
  51 5133111 1.0 4323422 3.0 4233242 3.0    7.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               DANCE POINT Kraków        małopolski           1/   9
  52         2 Grabowski Mariusz, Kultys Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   9
  54         3 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski               3/   9
  44         4 Gajek Dominik, Zając Paulina                       eMotion Dance Academy     małopolski           4/   9
  46         5 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   9
  48         6 Trysła Kacper, Kośmider Ewelina                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   9
  45         7 Indyk Mateusz, Jajkiewicz Kamila                   ELIDA - Mielec            podkarpacki          7/   9
  55         8 Świątek Jakub, Grzesik Julia                       SKT Regis                                      8/   9
  47         9 Szot Patryk, Joniec Patrycja                       SKT Regis                 małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  44   XXXXX  5 XX XXX   5 XXXXXX   6    16       5-6
  45   X      1  XX   X  3  X    X  2     6          
  46 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20       3-4
  47  X       1      X   1          0     2          
  48 XXXXX X  6 X XX  X  4 X XXXXX  6    16       5-6
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    20       3-4
  53 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
  54 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
  55 X    X   2     X    1       X  1     4          
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  44 3536142 3.0 3334264 3.0 3455452 5.0   11.0    4
  46 5364554 6.0 5456533 4.0 6242533 2.0   12.0    5
                             R           
  48 6141366 5.0 6562645 6.0 5531665 6.0   17.0    6
  52 1223425 2.0 1625156 5.0 1614346 3.0   10.0    2
  53 2615611 1.0 2211312 1.0 2123111 1.0    3.0    1
  54 4452233 4.0 4143421 2.0 4366224 4.0   10.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   9
  65         2 Widz Bartłomiej, Widz Sandra                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   9
  63         3 Sekuła Mateusz, Kwiatkowska Ewa                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   9
  60         4 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   9
  61         5 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             5/   9
  64         6 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno            małopolski           6/   9
  62         7 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/   9
  51         8 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             8/   9
  58         9 Ryz Michał, Baranowska Anna                        STYL - Kraków             małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  51   XX X   3      XX  2   XX XX  4 XXXX  X  5    14          
  57 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    26         1
  58 XX XX X  5 XX  X    3 XX       2      XX  2    12          
  60 XXX  X   4 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    21         4
  61 XXX XXX  6 X XX X   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    23       2-3
  62   XX XX  4  XXX XX  5    XX X  3    XX X  3    15          
  63 XX XX    4 XXX XX   5 XXX XX   5 XX  XX   4    18         5
  64     XXX  3  X XX X  4  X  XXX  4 XXX X X  5    16         6
  65 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX     4 XXXX X   5    23       2-3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  57 1111114 1.0 2152214 1.0 1131116 1.0 6642314 5.0    8.0    1
  60 2423336 3.0 1514156 4.0 2523254 3.0 1326146 4.0   14.0    4
  61 5635625 5.0 6445625 5.0 3215531 2.0 5115531 3.0   15.0    5
  63 4354443 4.0 5633443 3.0 5664425 5.0 2451422 1.0   13.0    3
  64 6566562 6.0 3366561 6.0 6456642 6.0 4564653 6.0   24.0    6
  65 3242251 2.0 4221332 2.0 4342363 4.0 3233265 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/  10
  26         2 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/  10
  23         3 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             3/  10
  17         4 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/  10
  24         5 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski               5/  10
  18         6 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               6/  10
  25         7 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           7/  10
  21         8 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               8/  10
  22         9 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           9/  10
  20        10 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17     XXX  3 X X X X  4   XXX X  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    24         4
  18 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XX   5    28       1-3
  19 XXXXX X  6  XXX  X  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX X  5    28       1-3
  20 XXX      3   X  X   2 XXX      3  X   X   2  X       1    11          
  21   XXXX   4   X XX   3 X X XXX  5      XX  2    X XX  3    17          
  22 X  X     2 XX    X  3 XX    X  3  X X  X  3    X  X  2    13          
  23  X  X X  3 XX XXX   5    XXX   3 X XXX    4  XX XXX  5    20         6
  24 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXX  X   4    28       1-3
  25    X XX  3  XXXX X  5  X XX    3    XXX   3 X XXX    4    18          
  26 XXXX X   5 X  XXX   4 X  X X   3 X XXXX   5 XX XXXX  6    23         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 5555362 5.0 3535461 5.0 6544454 5.0 3552341 3.0 2425251 2.0   20.0    4
  18 4436135 4.0 5266554 6.0 3326243 2.0 4146454 4.0 5256466 6.0   22.0    6
  19 2323241 1.0 2354133 2.0 1111121 1.0 2213112 1.0 1111112 1.0    6.0    1
  23 6114454 3.0 6113346 3.0 5265366 6.0 5324266 5.0 6343325 3.0   20.0    3
  24 3241613 2.0 4442615 4.0 4452615 4.0 6635635 6.0 4634644 5.0   21.0    5
  26 1662526 6.0 1621222 1.0 2633532 3.0 1461523 2.0 3562533 4.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/  11
  19         2 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  11
  25         3 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           3/  11
  22         4 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           4/  11
  17         5 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/  11
  27         6 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin          śląski               6/  11
  21       7-9 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski             7-9/  11
  23       7-9 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski           7-9/  11
  28       7-9 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki        7-9/  11
  20     10-11 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski       10-11/  11
  24     10-11 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski           10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17 X XX XX  5 X X  XX  4 X X X X  4 XXX X X  5   X XXX  4    22       3-4
  18 XXX XXX  6    XX X  3 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XX XXXX  6    27         1
  19  X XXXX  5  XXXXXX  6   XX XX  4  XXX XX  5    X X   2    22       3-4
  20          0 XXX  XX  5  XX  XX  4 XXX      3          0    12          
  21 XX  X X  4 XX  X X  4 X  XX X  4     X    1  X XX X  4    17          
  22 X   XXX  4 X  X X   3 XXXXXX   6 X  XXXX  5 XXX XX   5    23         2
  23  X XX    3   XXX    3  X XX    3  X X X   3 XX XX X  5    17          
  24   X X    2 X        1 XXX      3 XX   XX  4 X X      2    12          
  25   XX  X  3  XXXXXX  6    X  X  2   XX  X  3 XXXX XX  6    20         6
  27 XXXX X   5  X XX    3  X  XX   3   XXXX   4 XXX XXX  6    21         5
  28 XXXX X   5 XXX  X   4 X    X   2 XX  XX   4   XX     2    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 6436251 4.5 6345251 5.0 6436254 5.0 5626551 5.5 6646251 6.0   26.0    5
                             R                                   
  18 1125132 1.0 1426142 1.0 2215122 1.0 6215123 1.0 3225132 1.0    5.0    1
                                         R                       
  19 2241514 2.0 4131624 2.0 3141331 2.0 2141442 2.0 1131344 2.0   10.0    2
  22 3363625 3.0 5553516 6.0 4353515 3.0 3362315 3.0 4353616 4.0   19.0    4
  25 5612463 4.5 3612463 3.0 5522463 4.0 4433264 4.0 5512463 3.0   18.5    3
  27 4554346 6.0 2264335 4.0 1664646 6.0 1554636 5.5 2464525 5.0   26.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm                                   1/   7
  34         2 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   7
  28         3 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   7
  32         4 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   7
  33         5 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   7
  31         6 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/   7
  30         7 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 6424125 3.0 3631145 3.0 3744326 3.0 3734236 3.0 4621223 2.0   14.0    3
  29 1313211 1.0 1512212 1.0 2412111 1.0 2112111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  30 4265637 5.0 5475777 7.0 4256677 7.0 5375467 6.0 7476467 7.0   32.0    7
  31 7777463 7.0 7166466 6.0 6377554 6.0 7667575 7.0 5567575 6.0   32.0    6
  32 3632742 2.0 4324531 4.0 5523743 4.0 6523744 4.0 6744654 5.0   19.0    4
  33 5146576 6.0 6257654 5.0 7165465 5.0 4456653 5.0 3355746 4.0   25.0    5
  34 2551354 4.0 2743323 2.0 1631232 2.0 1241322 2.0 2233332 3.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm                                   1/   5
  32         2 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
  33         3 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   5
  30         4 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   5
  31         5 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 1211111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1411111 1.0    5.0    1
  30 5133554 4.0 4533434 3.0 5343554 5.0 4433455 4.5 2543345 4.0   20.5    4
  31 4455335 5.0 5354345 5.0 4254245 4.0 5544244 4.5 5154454 5.0   23.5    5
  32 2522222 2.0 3122223 2.0 2422322 2.0 3222322 2.0 4222223 2.0   10.0    2
  33 3344443 3.0 2445552 4.0 3535433 3.0 2355533 3.0 3335532 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  12
  45         2 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           2/  12
  43         3 Cisiński-Nguyen Krystian, Litwin Klaudia           ELIDA - Mielec            podkarpacki          3/  12
  47         4 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               4/  12
  46         5 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             5/  12
  38         6 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               6/  12
  40         7 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          7/  12
  41         8 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski           8/  12
  48         9 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno            małopolski           9/  12
  39        10 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  12
  37        11 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki         11/  12
  42        12 Chabros Mateusz, Wcisło Agnieszka                  SEMPRE - Kraków           małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  35   X  XX  3 XXX  X   4   X  XX  3  XXXXX   5   X  XX  3    18       6-9
  37   X X    2     X    1 X   X    2     X    1 X X X    3     9          
  38 XX X     3 X  X XX  4  XXXXXX  6 X     X  2   X  XX  3    18       6-9
  39 X X X    3 X   XX   3 XX  XX   4 XX   XX  4 XX   X   3    17          
  40  XXXXXX  6  XXXX    4  X XXX   4    XX    2  X XXX   4    20         3
  41    X  X  2 X XX XX  5 XX X  X  4 XX X XX  5 XX   X   3    19       4-5
  42  X X     2    X     1          0  XX  X   3    X     1     7          
  43   X XX   3  X X  X  3   XXX X  4  X XX X  4  X XX X  4    18       6-9
  45 XX   XX  4 XX XXXX  6 XX  XX   4 X X  X   3 XXXXX X  6    23         2
  46 XXX X    4 X X X    3 X XX  X  4 X X X    3 X XXX    4    18       6-9
  47 XX X XX  5  XX X X  4 X XX     3 X XXXXX  6 XX XXXX  6    24         1
  48 X  XXXX  5  XX  XX  4  XX  XX  4  XXX  X  4   X   X  2    19       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dodatkowa
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  35  XX  XX  4  XXXXXX  6 XXX  XX  5   X XXX  4 XXX XXX  6    25       4-5
  38    XXXX  4 XX X XX  5  XX  XX  4  XX  XX  4  X  XXX  4    21         6
  40 XXXXXX   6  XXXXX   5   XXX    3   XX X   3 X  X     2    19          
  41 XX X     3 X   XX   3  X XX    3 XX X X   4  X XX X  4    17          
  43  XXXXXX  6 X X   X  3 X  XXXX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    27         2
  45 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XX  X X  4 X XX X   4    26         3
  46 X X XX   4 XXXXX X  6 XXXXX    5 X XXXX   5 XXX XX   5    25       4-5
  47 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  48 XX    X  3          0 XX X XX  5 XX XX X  5   XX  X  3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 6336512 2.0 6115412 1.0 3415513 3.0 4334412 3.0 3344415 3.0   12.0    1
  38 4165623 5.0 2362544 4.0 5164346 5.0 5262663 6.0 5163652 6.0   26.0    6
  43 5242331 1.0 4241361 2.0 6546661 6.0 6146331 2.0 4256361 5.0   16.0    3
  45 3423264 3.0 3554233 3.0 1253152 1.0 3455224 4.0 1435224 2.0   13.0    2
  46 1614446 4.0 1426626 5.0 4632424 4.0 2623545 5.0 2512533 1.0   19.0    5
  47 2551155 6.0 5633155 6.0 2321235 2.0 1511156 1.0 6621146 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Urbański Robert, Neska Zuzanna Maria               CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  16
  40         2 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          2/  16
  54         3 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           3/  16
  57         4 Szendera Julian, Grabska Sylwia                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/  16
  37         5 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          5/  16
  52         6 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           6/  16
  59         7 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/  16
  49         8 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           8/  16
  38      9-10 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski            9-10/  16
  60      9-10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-10/  16
  53     11-12 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      11-12/  16
  55     11-12 Korlatowicz Piotr, Ojczyk Patrycja                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski       11-12/  16
  39     13-15 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       13-15/  16
  50     13-15 Drzazga Krzysztof, Smoleń Katarzyna                ArtDance - Kraków         małopolski       13-15/  16
  56     13-15 Lasocki Sebastian, Rzeszowska Magda                RONDO - Rybnik            śląski           13-15/  16
  35        16 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  35    X  X  2 X X X    3   X   X  2 X X      2   X  X   2    11          
  37  XXXXXX  6 XXXX X   5 XXXXX    5   XXX X  4 XXXXX X  6    26         5
  38 XX XXXX  6  X XXXX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5  XXXXXX  6    28       3-4
  39 XX       2 X X   X  3 XX  X    3 rXX XX   4 XX    X  3    15          
  40   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    31         2
  49 XX X X   4  X XX    3 XXX XX   5 r   XXX  3  XX XXX  5    20        10
  50       X  1   X  XX  3  X X  X  3 XXX  XX  5 X X   X  3    15          
  52 XXXX XX  6 XXXX X   5 X XX X   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    28       3-4
  53 X  XX    3    XX X  3   XXX X  4  X XX    3 XX XXX   5    18          
  54 X X XXX  5 XXX XXX  6 XX  XX   4 X X XXX  5 XX  XXX  5    25         6
  55  XX XX   4 XX    X  3  X X XX  4 X  X X   3   XXX X  4    18          
  56 XXXXXXX  7   XXXX   4     XX   2   XX     2          0    15          
  57 XXX  X   4 X  XXX   4 X XXXXX  6 rX XXrX  4   XXXXX  5    23         7
  58 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         1
  59 XXX XXX  6  X    X  2  XX  XX  4 XXX  XX  5 XX X XX  5    22         8
  60   XXX    3 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XX XX X  5 X  X     2    21         9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  37 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXX   X  4    26         2
  38  X   XX  3  X X X   3  X   X   2 XXXX X   5  X X X   3    16          
  40   XX XX  4   X  XX  3  X X XX  4 XX X XX  5 X XXX    4    20       5-6
  49  XX X    3  XX X    3  XX X X  4   X XXX  4  XX XX   4    18          
  52 X XX X   4 X X XXX  5 XXX XX   5 X XXX    4 XXXXXX   6    24         3
  54 XXX XXX  6 XX XX    4 X XX XX  5    XXXX  4 X  X  X  3    22         4
  57    XXX   3  X XXXX  5 X XXX    4 rXX Xr   3   XXXXX  5    20       5-6
  58 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XX  XX  4  XXXXXX  6    29         1
  59 XX   XX  4 X    XX  3 X X  XX  4 XX   XX  4 XX   XX  4    19          
  60 X  XX    3 X XXX    4 X  XX    3 X  XX    3 X   X X  3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  37 1146361 3.0 1322361 2.0 1345465 5.0 1336655 6.0 4226565 6.0   22.0    5
  40 3353623 2.0 2264624 3.0 2151641 1.0 5263523 3.0 6351642 4.0   13.0    2
  52 5214236 4.0 5416255 6.0 6526356 6.0 2624246 4.0 1415136 2.0   22.0    6
  54 2465444 5.0 3555433 5.0 3432213 2.0 3455331 2.0 5663414 5.0   19.0    3
  57 4531555 6.0 4631546 4.0 4613532 3.0 6512464 5.0 3542253 3.0   21.0    4
                                         R    R                  
  58 6622112 1.0 6143112 1.0 5264124 4.0 4141112 1.0 2134321 1.0    8.0    1
                 R                                               
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  13
  73         2 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               2/  13
  64         3 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           3/  13
  71         4 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/  13
  63         5 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             5/  13
  68         6 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  13
  70         7 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  13
  72         8 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           8/  13
  53      9-10 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-10/  13
  60      9-10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-10/  13
  62        11 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów            małopolski          11/  13
  65     12-13 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów            małopolski       12-13/  13
  66     12-13 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    SKT AGH - Kraków          małopolski       12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  53          0      X   1      X   1 XXXX X   5 X    X   2     9          
  60      X   1 X X      2 XXX X    4     X    1  X       1     9          
  62   X   X  2   X      1          0 X     X  2 XX       2     7          
  63  X XX    3  XXXXXX  6   XXXXX  5  X  XXX  4  X XXX   4    22         5
  64 XX X X   4  XXXXXX  6 XX X  X  4 XX X XX  5 XXXX  X  5    24       3-4
  65  XX      2   X      1          0  XX      2   X      1     6          
  66  X       1  X       1  X    X  2  X       1      X   1     6          
  67 X  XXXX  5 X  XXXX  5  XXXXXX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5    27         2
  68 XXXX XX  6 XX X XX  5 X XX X   4  XXXXX   5   XXXX   4    24       3-4
  70 X X X X  4 X  X     2 XX XX X  5 X     X  2 X   X X  3    16          
  71 X  XXXX  5 X   X    2 X   XX   3    XX    2 XXXXX X  6    18         6
  72 X X X    3  X  X X  3   X  X   2   X  X   2       X  1    11          
  73  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7    31         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 5135225 3.0 5565266 6.0 5465226 6.0 5245256 5.0 5254224 4.0   24.0    5
  64 3264554 6.0 3243544 3.0 2154552 5.0 3163563 3.0 4133662 3.0   20.0    3
  67 2512332 2.0 2121313 1.0 1513314 2.0 1421312 1.0 1512311 1.0    7.0    1
  68 6353613 4.0 6654622 5.0 6632633 3.0 6654645 6.0 6666545 6.0   24.0    6
  71 1446446 5.0 1436435 4.0 4246445 4.0 2536424 4.0 3425436 5.0   22.0    4
  73 4621161 1.0 4312151 2.0 3321161 1.0 4312131 2.0 2341153 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/  19
  84         2 Stępień Jarosław, Dybała - Chmaj Wiktoria          ArtDance - Kraków         małopolski           2/  19
  80         3 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  19
  82         4 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          4/  19
  64         5 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           5/  19
  76         6 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/  19
  85         7 Wieczorek Grzegorz, Chmielińska Maja               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  19
  67         8 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/  19
  77         9 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               9/  19
  41     10-11 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski       10-11/  19
  74     10-11 Andruszko Jacek, Madaj Klaudia                     SKT PASJA - Kraków        małopolski       10-11/  19
  83        12 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski              12/  19
  81        13 Pawlik Michał, Wolańska Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski              13/  19
  75     14-15 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       14-15/  19
  79     14-15 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       14-15/  19
  62        16 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów            małopolski          16/  19
  78        17 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              17/  19
  65        18 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów            małopolski          18/  19
  66        19 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    SKT AGH - Kraków          małopolski          19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  41 XX X  X  4 XX XX X  5 X  X  X  3 XXX X X  5 XXXXX X  6    23      9-10
  62 XXX      3   X      1 XX   XX  4 XXX   X  4 X    X   2    14          
  63    XXXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXXX  6    28         6
  64 XXXXXXX  7  XXX  X  4  XXX XX  5 X XXXXX  6  XXXX X  5    27         7
  65   X X X  3   X X X  3   X  X   2  XX      2   X      1    11          
  66  X  XX   3  X  XX   3   X X    2          0 XX       2    10          
  67 XXXXXX   6 XX  XXX  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXX   6    29       4-5
  74    X  X  2  XX X X  4 XXXX  X  5 XX XX X  5   X XXX  4    20     11-12
  75 X X  X   3 X X  X   3 X X XXX  5 X X  XX  4 X X      2    17          
  76 X   X X  3 XXXXXXX  7  X XXXX  5   XX X   3 X  XXXX  5    23      9-10
  77 XX   X   3 X XXXXX  6 X   X X  3 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    24         8
  78  XX X    3 X  X X   3  XX      2 XX  X    3 XX       2    13          
  79 XXXX  X  5  X X  X  3  X       1  X X  X  3  XXX XX  5    17          
  80 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    32         2
  81 XX XXXX  6 XX X X   4 XX XXX   5  X   X   2  X   X   2    19          
  82   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    31         3
  83   XX XX  4    X  X  2  X XXXX  5  X XXX   4  X XXXX  5    20     11-12
  84 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  85 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5    29       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  41   X   X  2  XX      2 X        1  X       1  X    X  2     8          
  63 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32         1
  64  X  X X  3  X XX X  4  XXXX X  5  XXXX X  5  X XXXX  5    22         4
  67 XXX  X   4 XX   X   3 X        1 X        1 X  X  X  3    12          
  74 X  X  X  3       X  1  X    X  2   X      1     X    1     8          
  76  X  X    2 X  XXXX  5 X X  X   3 X XXX X  5 X XXX    4    19         5
  77 X  X     2 X     X  2  X X X   3  X XX    3  X       1    11          
  80 X XXXXX  6 XXXXX    5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXX X  5    28         3
  82   XXXX   4   XXXX   4   XXXX   4 X X  X   3 X X  X   3    18         6
  83  X X X   3          0          0  X   X   2  X   X   2     7          
  84 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5    31         2
  85      X   1   X  X   2  XX XXX  5      XX  2  XX  XX  4    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 1152225 2.0 1252125 2.0 1131225 1.0 3162213 1.0 1131223 1.0    7.0    1
  64 6344554 5.0 6346544 5.0 6223566 5.0 6531465 6.0 5244566 5.0   26.0    5
  76 4265666 6.0 4564653 6.0 4665644 6.0 5324556 5.0 4566655 6.0   29.0    6
  80 3523341 3.0 3613366 4.0 3512133 2.0 1613331 2.0 3612332 3.0   14.0    3
  82 5636413 4.0 5135412 3.0 5344412 3.0 4245624 4.0 6355414 4.0   18.0    4
  84 2411132 1.0 2421231 1.0 2456351 4.0 2456142 3.0 2423141 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Mohana Adam, Pasamonik Ismena                      SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  94         2 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   7
  92         3 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               3/   7
  87         4 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/   7
  90         5 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   7
  88         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/   7
  93         7 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 2155542 4.0 5345643 5.0 2235473 3.0 2133453 3.0 1635572 4.0   19.0    4
  88 5346463 5.0 6467474 6.0 6757554 6.0 7776634 7.0 6526453 5.0   29.0    6
  90 6764727 6.0 4633736 4.0 4422766 5.0 3614767 6.0 5744767 7.0   28.0    5
  91 1432251 2.0 3551151 3.0 1341131 1.0 1261141 1.0 2351141 1.5    8.5    1
  92 4623135 3.0 2124222 1.0 5664222 4.0 6555272 4.0 7473224 3.0   15.0    3
  93 7577676 7.0 7776567 7.0 7576647 7.0 5447526 5.0 3267636 6.0   32.0    7
  94 3211314 1.0 1212315 2.0 3113315 2.0 4322315 2.0 4112315 1.5    8.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Bocian                    Anna            I         Świdnik              
D       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   5
  95         2 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski               2/   5
  88         3 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               3/   5
  71         4 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   5
  96         5 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków           małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 3322314 2.0 5333333 4.0 3333432 4.0 4233311 2.0 3333421 4.0   16.0    4
  87 1111531 1.0 1121541 1.0 2121543 1.5 2312543 3.0 2211534 2.0    8.5    1
  88 5243223 3.0 4252214 3.0 4254211 3.0 3144124 4.0 4155112 1.0   14.0    3
  95 2535442 4.0 2414422 2.0 1512324 1.5 1421232 1.0 1422243 3.0   11.5    2
  96 4454155 5.0 3545155 5.0 5445155 5.0 5555455 5.0 5544355 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15