OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Liga Seniorów": 2019-06-22, Gdynia Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT pomorski, okręg Pomorski

Dokumentacja zbiorcza 

Liga Seniorów


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Liga Seniorów

Gdynia, 22.06.2019 r.
Organizator: Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT
Prowadzenie: Michał Milewski
Muzyka: Marcin Gołkowski
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 2, Open, Standard
SENIOR 2, Open, Latin
SENIOR 1, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKSEL - Rzeszów              3
   3 ASTRA - Szczecin             6
   4 BALLARE - Częstochowa        2
   5 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   6 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
   7 DANCE CENTER - Poznań        2
   8 DANCECLUB - Szczecin         3
   9 DIAMENT - Wrocław            3
  10 ELITE DANCE - Szczecin       4
  11 FENIKS - Białystok           2
  12 FILEMON - Szamotuły          3
  13 GALA - Mielec                2
  14 IMPET TEAM WARSZAWA          2
  15 ISKRA - Świdwin              4
  16 JEDYNKA - Łódź               2
  17 KICK - Kielce                2
  18 ŁDK - Łódź                   2
  19 MY DANCE                     4
  20 Nowotomyski Ośrodek Kultu    4
  21 ROYAL DANCE - Szczecin       2
  22 S.T. Krystian Krzemiński     4
  23 ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól    1
  24 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    4
  25 TANGO - Gdynia              14
  26 Tango Gdynia                 4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
   6         2 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         2/   6
   5         3 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         3/   6
   1         4 Jan Jaczewski, Ewelina Jaczewska                   Tango Gdynia              Wybrzeże Koś         4/   6
   4         5 Zwierzchlejski Jan, Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia            pomorski             5/   6
   2         6 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3224453 3.0 2225244 2.0 6324363 3.0 4423444 4.0 4423435 4.0   16.0    4
   2 2645636 6.0 6666636 6.0 4566636 6.0 6666656 6.0 6666656 6.0   30.0    6
   3 1111111 1.0 1111111 1.0 1412211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
   4 5563565 5.0 4534565 5.0 3645555 5.0 5535565 5.0 5535564 5.0   25.0    5
   5 4456344 4.0 3343452 4.0 2133422 2.0 3254332 3.0 3244242 3.0   16.0    3
   6 6332222 2.0 5452323 3.0 5251144 4.0 2342223 2.0 2352323 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Jan Jaczewski, Ewelina Jaczewska                   Tango Gdynia              Wybrzeże Koś         1/   4
   3         2 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   4
   2         3 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               3/   4
   4         4 Zwierzchlejski Jan, Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia            pomorski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1311113 1.0 1111121 1.0 1112143 1.0 1212142 2.0 2412341 3.0    8.0    1
   2 4444342 4.0 2342212 2.0 2421221 2.0 2343433 3.0 1243112 1.0   12.0    3
   3 2122421 2.0 4223443 3.0 3233412 3.0 3121221 1.0 3121223 2.0   11.0    2
   4 3233234 3.0 3434334 4.0 4344334 4.0 4434314 4.0 4334434 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          1/   7
  13         2 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   7
   8         3 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   7
  12         4 Stępiński Krzysztof, Stępińska Ewa                 TANGO - Gdynia            pomorski             4/   7
  10         5 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       Nowotomyski Ośrodek Kultu wielkopolski         5/   7
   9         6 Gąsiewski Wojciech, Stojałowska Anna               TANGO - Gdynia            pomorski             6/   7
   7         7 Bolesta Robert, Katarzyńska Joanna                 ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 5756535 5.0 5747274 6.0 6757457 7.0   18.0    7
   8 4313341 3.0 6234641 3.0 5136122 3.0    9.0    3
   9 7667776 7.0 7552515 5.0 7565565 5.0   17.0    6
  10 6575664 6.0 4471456 4.0 4674774 6.0   16.0    5
  11 1131413 1.0 1115122 1.0 1221213 1.0    3.0    1
  12 3244257 4.0 3363767 7.0 3343646 4.0   15.0    4
  13 2422122 2.0 2626333 2.0 2412331 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          1/   7
  13         2 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   7
  10         3 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       Nowotomyski Ośrodek Kultu wielkopolski         3/   7
   8         4 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   7
  12         5 Stępiński Krzysztof, Stępińska Ewa                 TANGO - Gdynia            pomorski             5/   7
   7         6 Bolesta Robert, Katarzyńska Joanna                 ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   7
   9         7 Gąsiewski Wojciech, Stojałowska Anna               TANGO - Gdynia            pomorski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 6775573 7.0 5776464 6.0 6764772 6.0   19.0    6
   8 3452452 4.0 3555543 4.0 3455344 4.0   12.0    4
   9 7566766 6.0 7467657 7.0 7577657 7.0   20.0    7
  10 5343214 3.0 6142322 3.0 4343433 3.0    9.0    3
  11 2111137 1.0 2311236 2.0 2112115 1.0    4.0    1
  12 4637645 5.0 4633775 5.0 5636566 5.0   15.0    5
  13 1224321 2.0 1224111 1.0 1221221 2.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  16         2 Heymann Włodzimierz, Heymann Viotetta              ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól lubuski              2/   6
  14         3 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             3/   6
   8         4 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   6
  17         5 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                łódzki               5/   6
  10         6 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       Nowotomyski Ośrodek Kultu wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   8 5453424 4.0 4353312 2.0 3244523 3.0 5546536 5.0   14.0    4
  10 4666656 6.0 6666666 6.0 4556664 5.0 4665665 6.0   23.0    6
  14 3531245 3.0 5542254 5.0 2422152 2.0 2413352 3.0   13.0    3
  15 1214131 1.0 2411121 1.0 1111211 1.0 1221141 1.0    4.0    1
  16 2322312 2.0 3125435 4.0 5335435 4.0 3134413 2.0   12.0    2
  17 6145563 5.0 1234543 3.0 6663346 6.0 6352224 4.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  18         2 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       FENIKS - Białystok        podlaski             2/   6
  13         3 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   6
  14         4 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             4/   6
  10         5 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       Nowotomyski Ośrodek Kultu wielkopolski         5/   6
   8         6 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   8 5356666 6.0 5166536 5.0 5666426 6.0 5566565 6.0   23.0    6
  10 6265335 5.0 6455453 4.0 6355334 4.0 6355126 5.0   18.0    5
  13 3442253 3.0 1333324 3.0 2244562 3.0 1222433 2.0   11.0    3
  14 2534514 4.0 3644665 6.0 3533655 5.0 3143354 3.0   18.0    4
  15 4111121 1.0 4211212 1.0 4111111 1.0 2411212 1.0    4.0    1
  18 1623442 2.0 2522141 2.0 1422243 2.0 4634641 4.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
  17         2 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                łódzki               2/   3
  22         3 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 3323232 3.0 1222222 2.0 2232222 2.0 2223233 2.0 2222222 2.0   11.0    2
  21 1111111 1.0 2111111 1.0 1111113 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  22 2232323 2.0 3333333 3.0 3323331 3.0 3332322 3.0 3333333 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
  23         2 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   3
  22         3 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 2122122 2.0 1121112 1.0 1121222 2.0 1121112 1.0 1121112 1.0    7.0    1
  22 3331333 3.0 3332333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  23 1213211 1.0 2213221 2.0 2212111 1.0 2212221 2.0 2212221 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Biały                     Janusz          I                              Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
D       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Kacprzak Dariusz, Kacprzak Joanna                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   4
   6         2 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         2/   4
  23         3 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   4
   5         4 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 4443344 4.0 4433434 4.0 4443414 4.0 4444242 4.0 3443244 4.0   20.0    4
   6 2224433 3.0 2224342 2.0 2224323 2.0 2233424 3.0 2234332 2.0   12.0    2
  23 3332122 2.0 3342223 3.0 3331231 3.0 3322333 2.0 4322423 3.0   13.0    3
  33 1111211 1.0 1111111 1.0 1112142 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   8
  39         2 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           2/   8
  36         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   8
   6         4 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         4/   8
  38         5 Stawiński Jan, Wysokińska - Woźniak Iwona          JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   8
   5         6 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         6/   8
  37         7 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   8
  18         8 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       FENIKS - Białystok        podlaski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   5 XX   XX  4  XX   X  3  X  XXX  4 XXX X X  5 X XXX    4    20         6
   6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XX XX  5   XXXXX  5    28         4
  18 XXX XX   5   X X    2 X XX X   4 X XX X   4 XXX      3    18          
  32 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  36    XX X  3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         3
  37   XXX X  4 XXXX XX  6  XX   X  3  X  X    2 XX   XX  4    19          
  38 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XX XX    4  X XXXX  5  X XXXX  5    26         5
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 6556565 6.0 5465556 5.0 6446635 6.0 6445666 6.0 4566456 6.0   29.0    6
   6 4644624 4.0 3654633 4.0 3654523 4.0 3654432 4.0 5654633 4.0   20.0    4
  32 1121313 1.0 2122211 2.0 1121214 1.0 1122114 1.0 1322125 2.0    7.0    1
  36 5333452 3.0 4333345 3.0 4333462 3.0 4333355 3.0 3233342 3.0   15.0    3
  38 3465246 5.0 6546464 6.0 5565356 5.0 5566543 5.0 6445564 5.0   26.0    5
  39 2212131 2.0 1211122 1.0 2212141 2.0 2211221 2.0 2111211 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Jan Jaczewski, Ewelina Jaczewska                   Tango Gdynia              Wybrzeże Koś         1/   4
  37         2 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         2/   4
   5         3 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         3/   4
  36         4 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1212111 1.0    5.0    1
   5 2323323 3.0 3223433 3.0 4223443 4.0 3324432 3.0 2123333 3.0   16.0    3
  36 4232232 2.0 4334342 4.0 3334232 2.0 4243343 4.0 4344444 4.0   16.0    4
  37 3444444 4.0 2442224 2.0 2441324 3.0 2432224 2.0 3431222 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
  43         2 Mituś Antoni, Mituś Olga                           DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          2/   3
  38         3 Stawiński Jan, Wysokińska - Woźniak Iwona          JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 1211122 1.0 1321123 2.0 1221112 1.0 1121112 1.0 1221111 1.0    6.0    1
  38 3132333 3.0 3133232 3.0 3333233 3.0 3333333 3.0 3332233 3.0   15.0    3
  43 2323211 2.0 2212311 1.0 2112321 2.0 2212221 2.0 2113322 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Biały                     Janusz          I                              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   4
  32         2 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   4
   3         3 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   4
  31         4 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   3 1244324 3.0 1233213 2.0 3344333 4.0 2334324 3.0 2344423 3.0   15.0    3
  30 3322142 2.0 4411331 3.0 1411222 1.0 1411231 1.0 1211111 1.0    8.0    1
  31 4433431 4.0 3344442 4.0 2123441 2.5 3243443 4.0 3123332 2.0   16.5    4
  32 2111213 1.0 2122124 1.0 4232114 2.5 4122112 2.0 4432244 4.0   10.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Kacprzak Dariusz, Kacprzak Joanna                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   4
   2         2 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               2/   4
   3         3 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   4
   6         4 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 3241313 3.0 2141313 2.0 2141214 1.0 2342344 4.0 2241413 2.0   12.0    2
   3 2412232 2.0 3422244 4.0 3212332 3.0 3411231 2.0 4113342 4.0   15.0    3
   6 4333424 4.0 4333432 3.0 4433423 4.0 4133423 3.0 3332224 3.0   17.0    4
  33 1124141 1.0 1214121 1.0 1324141 2.0 1224112 1.0 1424131 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Biały                     Janusz          I                              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Dobrakowski Rafał, Dobrakowska Anna                BALLARE - Częstochowa     śląski               1/   6
  61         2 Kitowski Mariusz, Kitowska Jolanta                 TANGO - Gdynia            pomorski             2/   6
  32         3 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   6
  39         4 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           4/   6
  31         5 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          5/   6
  22         6 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  31 4454453 5.0 5555454 5.0 2554553 5.0 2554552 5.0 3554455 5.0   25.0    5
  32 5242325 3.0 4242333 3.0 4242234 3.0 5342335 3.0 5242334 3.0   15.0    3
  39 3335544 4.0 3334545 4.0 3335445 4.0 4425444 4.0 4335543 4.0   20.0    4
  60 1113111 1.0 1123111 1.0 1113111 1.0 1113111 1.0 1123111 1.0    5.0    1
  61 2521232 2.0 2411222 2.0 5421322 2.0 3231223 2.0 2411222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Biały                     Janusz          I                              Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Dobrakowski Rafał, Dobrakowska Anna                BALLARE - Częstochowa     śląski               1/   6
  63         2 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   6
  61         3 Kitowski Mariusz, Kitowska Jolanta                 TANGO - Gdynia            pomorski             3/   6
  30         4 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   6
  62         5 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         5/   6
  22         6 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  30 5334454 4.0 5543555 5.0 4444553 4.0 2444244 4.0 4542333 3.0   20.0    4
  60 3211211 1.0 2221313 2.0 2311212 2.0 3122311 1.0 2221214 1.0    7.0    1
  61 4423333 3.0 3414234 3.0 5223435 3.0 4311432 3.0 5114451 4.0   16.0    3
  62 2555545 5.0 4355442 4.0 3555344 5.0 5555555 5.0 1455545 5.0   24.0    5
  63 1142122 2.0 1132121 1.0 1132121 1.0 1233123 2.0 3333122 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         1/   3
   1         2 Jan Jaczewski, Ewelina Jaczewska                   Tango Gdynia              Wybrzeże Koś         2/   3
   2         3 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1112122 1.0 2122122 2.0 2112122 2.0 2222122 2.0 2222332 2.0    9.0    2
   2 2333233 3.0 3333233 3.0 3333233 3.0 3333233 3.0 3333223 3.0   15.0    3
  62 3221311 2.0 1211311 1.0 1221311 1.0 1111311 1.0 1111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57