OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA": 2020-10-10, Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST&LA,
Mistrzostwa Polski  w Show ST&LA

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST&LA,
Mistrzostwa Polski  w Show ST&LA
Mistrzostwa Polski ProAm
Ożarów Mazowiecki, 10.10.2020
Organizator: BeReady sp. z o.o., Polish Club
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Studio 81 Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 18, Akademickie MP, Standard
Pow. 18, Akademickie MP, Latin
B, Mistrz. Polski, SCHOLARSHIP LA
B, Mistrz. Polski, SCHOLARSHIP ST
C, Mistrz. Polski, SCHOLARSHIP LA
C, Mistrz. Polski, SCHOLARSHIP ST
Pow. 18, Mistrz.Polski, Show LA
Pow. 18, Mistrz.Polski, Show ST
Pow. 18, Mistrz.Polski Zawodowiec, Show LA
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1                             10
   2 A+S - Częstochowa            1
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   4 AKSEL - Rzeszów              3
   5 ASTRA - Szczecin             2
   6 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   7 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   8 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  10 DANCE TEAM - Wrocław         3
  11 DANCECLUB - Szczecin         4
  12 DUET - Warszawa              1
  13 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    4
  14 DŻET-Rzeszów-Boguchwała      2
  15 ESKADRA - Pabianice          1
  16 GRACJA - Zielona Góra        3
  17 IGLICA - Wrocław             3
  18 IMPERIA - Kraków             1
  19 IMPULS - Chorzów             1
  20 JEDYNKA - Łódź               2
  21 KADRYL - Białystok           1
  22 Kadryl Białystok             1
  23 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  24 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  25 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  26 MARGO - Leszno               4
  27 MASTER DANCE - Gliwice       1
  28 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  29 POLISH CLUB - Warszawa       4
  30 Polish Club Warszawa         2
  31 RYTM - Żory                  1
  32 SKT AGH - Kraków             1
  33 SŁOŃCE - Poznań              1
  34 SUKCES - Jaworzno            5
  35 TAKT - Chełm                 1
  36 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
  37 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Leunis                    Joanna                    W.Brytania           
B       Vescovo                   Maurizio                  Włochy               
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               1/  34
 181         2 Szymański Cezary, Domaradzka Julia                 IMPERIA - Kraków          małopolski           2/  34
 159         3 Budzik Tomasz, Kostańczuk Katarzyna                RYTM - Żory               śląski               3/  34
 176         4 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  34
 173         5 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          5/  34
 171         6 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  34
 175         7 Pernak Michał, Wójcicka Julka                      ZORBA - Częstochowa       śląski               7/  34
 163         8 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               8/  34
 184         9 Łokiński Michał, Grasza Maria                      TAKT - Chełm              lubelski             9/  34
 154        10 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  34
 150        11 Cygan Jakub, Paczosa Kornelia                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         11/  34
 170        12 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski              12/  34
 174        13 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        13/  34
 151        14 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  34
 182        15 Talik Mikołaj, Langier Julia                       SUKCES - Jaworzno         śląski              15/  34
 155        16 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  34
 162     17-18 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     17-18/  34
 166     17-18 Gzowski Dominik, Żegalski Alicja                   DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski     17-18/  34
 177        19 Sambor Jakub, Gabrysz Zuzanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski         19/  34
 164     20-21 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      20-21/  34
 180     20-21 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski           20-21/  34
 157        22 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          22/  34
 183        23 Trytko Michał, Wilk Klaudia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         23/  34
 165        24 Gura Tomasz, Tondera Angelika                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         24/  34
 172        25 Matuszewski Piotr, Grabowska Karina                DUET - Warszawa           mazowiecki          25/  34
 161        26 Depczyński Tomasz, Kołodziej Aleksandra            LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              26/  34
 152     27-29 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski     27-29/  34
 156     27-29 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           27-29/  34
 168     27-29 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki           27-29/  34
 178        30 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski            30/  34
 158     31-33 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       31-33/  34
 160     31-33 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      31-33/  34
 169     31-33 Karpinski Marcin, Polesińska Ewa                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski          31-33/  34
 153        34 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski        34/  34
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 XXXXXX   6  XXXX    4  XXXX X  5   XX X   3  XX X    3    21        14
 151 X   XX   3 XX  XXX  5 XX  XX   4 XXXXXX   6  X XXXX  5    23     12-13
 152          0    X XX  3    XXX   3  XX      2  XX  XX  4    12          
 153          0          0          0          0          0     0          
 154 X  XXXX  5 XX XX X  5    XXXX  4 XX  XXX  5 X  XXXX  5    24        11
 155  X       1   XXXX   4 XX XXX   5  X XXX   4    X X   2    16     18-20
 156  X       1          0 X        1  XX      2 XX       2     6          
 157  X  X    2  X  X    2 XX       2  X  X X  3  X  X    2 B  11          
 158          0          0          0          0          0     0          
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       5-6
 160          0          0          0          0          0     0          
 161 XX  X X  4 X   X    2 XX       2   XX     2 XX X  X  4    14          
 162 XXXXXX   6  XXX X   4  XX X    3  X       1 XXX      3    17        17
 163 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X X  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         8
 164  XX  X   3  X X X   3      X   1 X    X   2    XXX   3 B  12          
 165 X        1       X  1 XXX   X  4 XX    X  3 XX    X  3 B  12          
 166 XX  XXX  5 XX    X  3     XXX  3 X   XXX  4 X   X X  3    18     15-16
 168 X X   X  3 X X X    3 XXX  XX  5   X      1          0    12          
 169    X     1          0          0       X  1      X   1     3          
 170 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X XX X  4  X XXXX  5  XXXXXX  6    28         9
 171   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       5-6
 172  X X XX  4     X    1 XXXX  X  5   XX XX  4      XX  2    16     18-20
 173  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
 174 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXX  X  4 X XXXX   5 X XXX X  5    27        10
 175 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    32         7
 176 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 177   XX     2   XX XX  4   XX X   3 X  X     2   XX     2 B  13          
 178   XX     2          0 X  XX X  4       X  1 X   X    2     9          
 179 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 180 X X      2 X XXX    4  XXXX    4 XXXX     4   XX     2    16     18-20
 181 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 182 X XX  X  4 X X   X  3 X XX     3 X XXX X  5 X XX     3    18     15-16
 183   X X X  3      X   1 X    X   2 X   X    2 X X  X   3 B  11          
 184     XXX  3 XXX  XX  5  XX XXX  5 X   XXX  4 XXX XXX  6    23     12-13
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 152 XX   X   3     XX   2   XX     2     X    1  X   X   2    10          
 153          0          0          0          0          0     0          
 156  XX      2       X  1  X  X X  3  X    X  2  X    X  2    10          
 157 XXX X X  5 XXXXX    5 XXXXX X  6 X XXX X  5  X XX    3    24         1
 158          0 X        1          0          0          0     1          
 160          0          0          0     X    1          0     1          
 161    XX    2 X     X  2 X    X   2 XX       2 X XX     3    11          
 164    X XX  3  XXXXXX  6    X X   2  XXXXXX  6   XXXXX  5    22         2
 165 XX X  X  4  X  XXX  4 XXX  XX  5   X  XX  3  X    X  2    18         3
 168   X  XX  3   X      1 X X XXX  5          0 X        1    10          
 169          0          0  X       1          0          0     1          
 177   XX     2   XX X   3    X     1 X XX X   4   XXXX   4    14       4-5
 178 X   X    2          0          0          0 X     X  2     4          
 183     XX   2 XX X     3     X    1 XX X X   4 X X XX   4    14       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 XXXX XX  6  XXXX    4   XXX    3 X XX X   4  XXXXX   5    22     10-12
 151  X  X    2 XX X X   4 XX  X    3 XXX X    4 XX   XX  4    17          
 154 XX XX X  5 XX  XXX  5 XX  X X  4  X  XXX  4  XXXXXX  6    24         9
 155 XX       2 XX  X    3      X   1  X  X    2 XX  X    3    11          
 157          0  X       1 X X      2 X        1          0     4          
 159 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30         6
 162  X       1 XX       2 XX       2 XX       2 XX       2     9          
 163 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXX  XX  5  XX  XX  4    28         8
 164      X   1      XX  2      X   1      X   1      X   1     6          
 165          0          0          0       X  1          0     1          
 166       X  1       X  1     XXX  3 X     X  2     X X  2     9          
 170    XX X  3    XXXX  4  X XXXX  5 XX XXXX  6 X  XX X  4    22     10-12
 171 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 172          0          0          0          0          0     0          
 173 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7    32         5
 174 X X XX   4 XXXXXX   6 XXX      3  XXXXX   5   X X    2    20        13
 175  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29         7
 176 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 177    X     1 X  X     2    X     1    X     1 X  X     2     7          
 179 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 180   XX     2   XX     2          0    X     1    X     1     6          
 181 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 182 XXX      3   X      1 XXXX XX  6  XXX     3 X XX     3    16          
 183      X   1          0          0          0  X       1     2          
 184 XXX XXX  6   XX XX  4   XXXXX  5   X XXX  4   X  XX  3    22     10-12
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150          0  X       1 XX       2  X       1 XX       2     6          
 154  X       1     X    1  X  X    2  X       1   X X    2     7          
 159 XX XXXX  6     X    1  XXX  X  4  XXXXXX  6 XXXXX    5    22         4
 163 XXX  XX  5  XXX  X  4  X       1 X        1       X  1    12          
 170          0 XX   X   3    X     1 X        1          0     5          
 171   XX     2 X XX XX  5    XXX   3   XXXXX  5    X X   2    17         6
 173 X  XX X  4 X XXX X  5 X XXX X  5   XXX X  4  X X  X  3    21         5
 174          0          0          0          0      X   1     1          
 175 X X XX   4    X X   2   X  XX  3    XXX   3 X X X X  4    16          
 176 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXX  XX  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7    28         3
 179 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 181  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         2
 184      X   1      X   1 X   XX   3 X    X   2      X   1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 159 4352335 3.0 4452236 4.0 6442245 4.0 5461224 3.0 4542233 3.0   17.0    3
 171 6543656 6.0 5664645 6.0 5653664 6.0 4543645 5.0 6654656 6.0   29.0    6
 173 3665263 5.0 6545453 5.0 3565333 3.0 1655363 6.0 3465364 5.0   24.0    5
 176 2226444 4.0 2336164 3.0 2236456 5.0 3216456 4.0 5226445 4.0   20.0    4
 179 1411121 1.0 1211322 1.0 1311122 1.0 2322131 1.0 1311122 1.0    5.0    1
 181 5134512 2.0 3123511 2.0 4124511 2.0 6134512 2.0 2133511 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Leunis                    Joanna                    W.Brytania           
B       Vescovo                   Maurizio                  Włochy               
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 215         1 Dziedzic Oskar, Tarnowska Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  31
 230         2 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  31
 220         3 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  31
 226         4 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           4/  31
 218         5 Kidybiński Paweł, Jabłońska Liwia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  31
 228         6 Wojszel Przemysław, Kusy Teresa                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  31
 157         7 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           7/  31
 217       8-9 Główka Tomasz, Toczek Paulina                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki         8-9/  31
 229       8-9 Wójcik Christof, Iskra Joanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski        8-9/  31
 223        10 Rusin Przemysław, Czulak Weronika                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  31
 154        11 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  31
 227        12 Telpukhovskiy Danila, Pszczoła Natalia             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          12/  31
 216        13 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski              13/  31
 224        14 Shkilevych Artur, Shkilevych Magdalena             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          14/  31
 152     15-16 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski     15-16/  31
 210     15-16 Bednarski Maciej, Izdebska Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski           15-16/  31
 213        17 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         17/  31
 150     18-19 Cygan Jakub, Paczosa Kornelia                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      18-19/  31
 155     18-19 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski          18-19/  31
 158        20 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          20/  31
 219        21 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         21/  31
 212        22 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              22/  31
 209        23 Babiuch Przemysław, Czerczak Karolina              ESKADRA - Pabianice       łódzki              23/  31
 225        24 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              24/  31
 222        25 Nowak Patryk, Bajon Magdalena                      SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        25/  31
 151        26 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        26/  31
 214        27 Davydenko Yevhenii, Sierpniak Kaja                 SKT AGH - Kraków          małopolski          27/  31
 153        28 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski        28/  31
 221        29 Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         29/  31
 156     30-31 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           30-31/  31
 211     30-31 Bomba Sebastian, Sarnowska Dominika                AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      30-31/  31
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 X X XX   4   X      1 X XXXX   5   X X    2   X XX   3 B  15          
 151      X   1 X X      2          0   X      1          0     4          
 152 X X XXX  5 X X XX   4  XX  XX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    26     15-16
 153   X      1 XX X     3 X   X    2  X       1     X    1     8          
 154  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXX X  5    28      9-10
 155 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX   X  4  XX   X  3  XX  X   3    22        18
 156          0          0          0          0          0     0          
 157 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6    30       6-7
 158 X   X    2 X X X    3          0     XX   2   X X X  3 B  10          
 209          0      X   1       X  1     X    1 X   X    2 B   5          
 210  XX X X  4 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6 X XX XX  5    27     11-14
 211    X X   2     X    1     XX   2     X    1     X    1     7          
 212 XXXXX    5  X  X    2 XX  XXX  5 X  XXXX  5 XXX XXX  6    23        17
 213  X X  X  3 XXXXX X  6    X  X  2    X  X  2  X X XX  4 B  17          
 214      X   1      X   1          0 XX   X   3  X       1     6          
 215 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 216 XXXX XX  6  X  XXX  4 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXX X   5    27     11-14
 217 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30       6-7
 218 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 219 X   X X  3    X  X  2   XXXXX  5 X  X  X  3    X  X  2 B  15          
 220 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 221          0          0          0      X   1 X   X    2     3          
 222     X X  2 X     X  2 X  XX    3     X    1 X   X X  3    11          
 223  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6  XXX X   4    27     11-14
 224 XX X X   4 XX XXXX  6 XX XX X  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6    27     11-14
 225  X       1          0          0 XX  X    3          0 B   4          
 226 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 227 XX XXXX  6 XXXX X   5 XXXX X   5 X XXXXX  6 XX X X   4    26     15-16
 228 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXXXX X  6    29         8
 229 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX     4 XXXX XX  6    28      9-10
 230 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150  XX XX   4 XXXX X   5 X X X    3 XXX XX   5 XXXXXX   6    23         2
 151  XXX     3 XXX  X   4  XX      2 X X  X   3  XXX     3    15          
 153 X X   X  3  XX   X  3 X   XX   3 X     X  2          0    11          
 156          0  X       1  X   XX  3  X       1 X    XX  3     8          
 158 X  XX X  4    XXXX  4 X XXXXX  6    XX    2    XX X  3    19       4-5
 209   X  XX  3   X  XX  3 XX   X   3 X X  XX  4 XXX  XX  5    18         6
 211     X    1 X   XX   3   X      1   X  X   2     X    1     8          
 213 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    30         1
 214 XX   X   3 X X  X   3   XX X   3    X X   2   X  X   2    13          
 219    X XX  3  X XX X  4  X XXXX  5  XXXX X  5 X  XX X  4    21         3
 221 XX   X   3 X        1  X       1  X       1  XX  X   3     9          
 222    XX X  3    XX X  3 X  XX X  4    XX X  3 X  X  X  3    16          
 225 XXXXX    5    XX    2    XX X  3 XXXXXXX  7  X  X    2    19       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150          0 X   X    2   X X    2     X    1   X X    2     7          
 152  X  X    2   X X    2 X X   X  3          0 XXX  X   4    11          
 154  XXXXXX  6 XXX X X  5  X X XX  4 X  XXXX  5   XXXXX  5    25         8
 155  X       1  X X X   3  X   X   2   X      1          0     7          
 157 X XXXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         7
 158     X    1          0 X   X    2 X   X    2     X    1     6          
 209          0          0          0          0 X        1     1          
 210   X   X  2 X X  X   3      XX  2      XX  2  X X     2    11          
 212     X    1          0     X    1     X    1     X    1     4          
 213 X     X  2 X     X  2 X     X  2  X    X  2  X    X  2    10          
 215 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 216 XXX  X   4  X X     2  X XX X  4  XXX X   4   X   X  2    16     12-13
 217   XXXXX  5  XX XXX  5   X X    2   X XX   3     XX   2    17        11
 218 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       4-5
 219       X  1       X  1       X  1       X  1       X  1     5          
 220 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 223  X X X   3    XXXX  4 X XX X   4 X  X X   3 X  XXXX  5    19         9
 224 X        1 XX       2 XX X     3 XX X     3 XX X     3    12          
 225          0          0          0          0          0     0          
 226 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       4-5
 227 XX XXX   5    X X   2      X   1 XXXX X   5 X X  X   3    16     12-13
 228 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32         6
 229 X XX  X  4  XXX  X  4 XXXX     4  XXX  X  4  X X     2    18        10
 230 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 154          0          0          0   X   X  2   X      1     3          
 157 X        1   X      1 X  X     2 XX  X    3 XX       2     9          
 215 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 216          0          0          0          0          0     0          
 217     X    1     X X  2     X    1          0     XX   2     6          
 218 XXXX  X  5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXX  X  5    27         5
 220 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         3
 223      X   1      X   1      X   1      X   1          0     4          
 226 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 227      X   1          0          0          0      X   1     2          
 228 XXX X X  5 XX  X X  4   X X X  3       X  1 X   X X  3    16         6
 229    X     1    X     1  X X     2    X     1    X     1     6          
 230  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Akademickie MP, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 215 4112111 1.0 4112121 1.0 5212121 2.0 2112211 1.0 2112121 1.0    6.0    1
 218 1464656 5.0 2554555 5.0 1444345 4.0 5454655 5.0 1554656 5.0   24.0    5
 220 2255433 3.0 1335332 3.0 3355453 5.0 4345334 4.0 3245332 3.0   18.0    3
 226 3533544 4.0 3443644 4.0 2533534 3.0 1533543 3.0 4433544 4.0   18.0    4
 228 6646365 6.0 6666466 6.0 6666666 6.0 6666466 6.0 6666465 6.0   30.0    6
 230 5321222 2.0 5221213 2.0 4121212 1.0 3221122 2.0 5321213 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Makar-Rusu                Dorota                    Gliwice              Polska
C       Pawelec                   Roman                     Radom                Polska
D       Skawiński                 Michał                    Wrocław              Polska
E       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Kardasiński Damian, Skrzypczak Kinga                                                              1/   3
 110         2 Kuroczko Kamil, Paszkiewicz Dorota                                                                2/   3
 111         3 Szymczak Kamil, Lipka Magdalena                                                                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           PD          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 110 3332223 3.0 3333322 3.0 2332222 2.0 1233222 2.0 2332222 2.0   12.0    2
 111 2223332 2.0 1222233 2.0 3223333 3.0 3322333 3.0 3223333 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Makar-Rusu                Dorota                    Gliwice              Polska
C       Glazik                    Paulina                   Bydgoszcz            Polska
D       Tomczak                   Łukasz                    Warszawa             Polska
E       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 JESCHKE WOJCIECH, STANIEWICZ JUSTYNA                                                              1/   3
 101         2 WŁODARCZYK PIOTR, SZIKTANC KATARZYNA                                                              2/   3
 102         3 LUBOWICKA NIKOLA, WILDER ZYGMUNT                                                                  3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 2333222 2.0 2333122 2.0 2332222 2.0 2322222 2.0 2333222 2.0   10.0    2
 102 3222333 3.0 3122333 3.0 3223333 3.0 3233333 3.0 3222333 3.0   15.0    3
 117 1111111 1.0 1211211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Makar-Rusu                Dorota                    Gliwice              Polska
C       Pawelec                   Roman                     Radom                Polska
D       Skawiński                 Michał                    Wrocław              Polska
E       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Kopczyński Adrian, Marcinkiewicz Halina                                                           1/   2
 112         2 Skórski Marcel, Kozera-Sucharda Bożena                                                            2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           PD          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 113 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Makar-Rusu                Dorota                    Gliwice              Polska
C       Glazik                    Paulina                   Bydgoszcz            Polska
D       Tomczak                   Łukasz                    Warszawa             Polska
E       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 SADECKI ANDRZEJ, MARCINKIEWICZ HALINA                                                             1/   2
 105         2 BODZIOCH ARTUR, MŁYŃSKA MARLENA                                                                   2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Mistrz. Polski ProAm, Styl: SCHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 105 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski, Styl: Show LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Skawiński                 Michał                    Wrocław              Polska
C       Pawelec                   Roman                     Radom                Polska
D       Tomczak                   Łukasz                    Warszawa             Polska
E       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski, Styl: Show LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Gadko Konrad, Jaszewska Angelika                   Polish Club Warszawa                           1/   2
 126         2 Jabłoński Dariusz, Poniatowska Karolina            Kadryl Białystok                               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski, Styl: Show LA
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 125 1111112 1.0    1.0    1
 126 2222221 2.0    2.0    2
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski, Styl: Show ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Makar-Rusu                Dorota                    Gliwice              Polska
C       Glazik                    Paulina                   Bydgoszcz            Polska
D       Tomczak                   Łukasz                    Warszawa             Polska
E       Skawiński                 Michał                    Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski, Styl: Show ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Cygan Jakub, Paczosa Kornelia                      DŻET-Rzeszów-Boguchwała                        1/   2
 120         2 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET-Rzeszów-Boguchwała                        2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski, Styl: Show ST
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 120 2222212 2.0    2.0    2
 121 1111121 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski Zawodowiec, Styl: Show LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         W.Brytania
B       Skawiński                 Michał                    Wrocław              Polska
C       Pawelec                   Roman                     Radom                Polska
D       Tomczak                   Łukasz                    Warszawa             Polska
E       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              Polska
F       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             Polska
G       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz.Polski Zawodowiec, Styl: Show LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Zaprawa Marcin, Jurga Aleksandra                   Polish Club Warszawa                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Zawodowiec, Styl: Show LA
----------------------------
     SHOW                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 130 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50