OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Polski PTT": 2020-10-10, Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST&LA,
Mistrzostwa Polski  w Show ST&LA

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
GRAND PRIX POLSKI PTT
Ożarów Mazowiecki, 10.10.2020
Organizator: BeReady sp. z o.o., Polish Club
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Studio 81 Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKSEL - Rzeszów              4
   3 ASTRA - Szczecin             6
   4 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   5 DANCECLUB - Szczecin         2
   6 DUET - Warszawa              1
   7 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   8 GRACJA - Zielona Góra        8
   9 IGLICA - Wrocław             4
  10 PASJA - Lublin               1
  11 POLISH CLUB - Warszawa       2
  12 RYTM - Żory                  1
  13 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  14 SUKCES - Jaworzno            2
  15 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  16 ZAMEK - Lublin               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Leunis                    Joanna                    W.Brytania           
B       Vescovo                   Maurizio                  Włochy               
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 191         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/  23
 205         2 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/  23
 185         3 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  23
 199         4 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  23
 194         5 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  23
 187         6 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  23
 195         7 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  23
 196       8-9 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki        8-9/  23
 201       8-9 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski             8-9/  23
 203     10-11 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski         10-11/  23
 204     10-11 Myślicki Daniel, Olejnik Karolina                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  23
 206        12 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski         12/  23
 186     13-14 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski          13-14/  23
 189     13-14 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski      13-14/  23
 208        15 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         15/  23
 193        16 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom        16/  23
 197        17 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          17/  23
 198        18 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski             18/  23
 192        19 Martin Jakub, Bigelmajer Alicja                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom        19/  23
 202        20 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          20/  23
 200     21-22 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki       21-22/  23
 207     21-22 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      21-22/  23
 190        23 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 185 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 186  X       1 X    XX  3 XX X X   4 XXXXXX   6 XX XX X  5    19          
 187 XXX XXX  6  XXX X   4  XXXXXX  6  X X X   3 XXXXXX   6    25         6
 189 X XX XX  5 X XX  X  4   XXX X  4 X  X  X  3   XX  X  3    19          
 190          0          0          0          0          0     0          
 191  X XXXX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6    30       3-5
 192          0 X X      2          0   X      1  X    X  2     5          
 193  XXXX X  5          0  X    X  2 XXX XXX  6 XX  X    3    16          
 194 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5 X XXXXX  6    30       3-5
 195    XXX   3 XXXXXXX  7  XXX X   4  X XXXX  5   XX XX  4    23       7-9
 196 X XXX    4 XX XXX   5 X   X    2 X  XXX   4 XX XXX   5    20        12
 197   X X X  3  X XXXX  5      X   1     X X  2  XX  XX  4    15          
 198 XX  XX   4 X        1          0 X    X   2 X    X   2     9          
 199 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX    5    30       3-5
 200          0          0       X  1          0       X  1     2          
 201  X XXXX  5     XXX  3  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5    23       7-9
 202          0     X    1 X        1  X       1          0     3          
 203 XXX  XX  5   X X X  3 X X XXX  5   X  XX  3 X X XXX  5    21        11
 204 XX XXXX  6  X XXX   4 XX X  X  4 XXXX XX  6  X X X   3    23       7-9
 205 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         2
 206 XXXX     4 XXXX  X  5 XXXXXX   6 X XX X   4 XX X     3    22        10
 207      X   1       X  1          0          0          0     2          
 208 X X X    3 XXX XX   5 XXXXX    5 X   X    2 X X X    3    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 185 X XXXXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
 187 XXXXXX   6 XX XX    4      X   1  X  XXX  4 X   XXX  4    19         6
 191 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         1
 194   XXX X  4 X XXX X  5 X XXX X  5 X XX  X  4  XXXX    4    22         5
 195 XX   X   3 XX   X   3 XX   X   3 XXX      3 XXXX     4    16          
 196 X   X    2      X   1 X        1 X   XX   3 X   XX   3    10          
 199  XXX     3 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXX     4    25         4
 201      XX  2     XX   2    X X   2     X X  2      XX  2    10          
 203  X    X  2       X  1   X X X  3          0       X  1     7          
 204 X        1   X      1  XX   X  3 X    X   2          0     7          
 205  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXX X  5  XXX  X  4  XXXXXX  6    27         3
 206          0    X     1 X        1    X     1 X        1     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 185 2654423 3.0 5541212 2.0 6543423 3.0 6555323 4.0 6455625 6.0   18.0    3
 187 4566335 6.0 4464366 4.0 2466636 6.0 3466536 6.0 4664336 5.0   27.0    6
 191 5311111 1.0 1212121 1.0 1221111 1.0 1111111 1.0 1221111 1.0    5.0    1
 194 6423664 4.0 3625654 6.0 4615364 5.0 4623665 5.0 3536464 4.0   24.0    5
 199 1145556 5.0 2156545 5.0 3154545 4.0 2244454 3.0 2112543 2.0   19.0    4
 205 3232242 2.0 6333433 3.0 5332252 2.0 5332242 2.0 5343252 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Leunis                    Joanna                    W.Brytania           
B       Vescovo                   Maurizio                  Włochy               
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 191         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/  19
 233         2 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  19
 197         3 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  19
 200         4 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/  19
 199         5 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  19
 235         6 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski             6/  19
 194         7 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  19
 187         8 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  19
 185      9-10 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski            9-10/  19
 189      9-10 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski       9-10/  19
 196     11-12 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      11-12/  19
 236     11-12 Zarzycki Gabriel, Andruszko Zofia                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski      11-12/  19
 234        13 Purczyński Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  19
 195        14 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  19
 186        15 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski             15/  19
 192     16-17 Martin Jakub, Bigelmajer Alicja                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  19
 198     16-17 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski          16-17/  19
 193        18 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom        18/  19
 190        19 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 185 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXX   6 XXX XXX  6    30       3-4
 186   X X    2 X   X X  3  X       1     X    1 X   XXX  4    11          
 187 XXXXXXX  7 XX XXX   5  XXXXX   5 XXX XXX  6   X X    2    25     12-13
 189 XXXX XX  6 X XXXX   5 XXXX  X  5 X XXX    4 XXXX  X  5    25     12-13
 190          0          0          0          0          0     0          
 191 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    32         1
 192 X  XX X  4          0    X  X  2 X  XX    3    X     1    10          
 193          0  X       1     X    1    X     1     X    1     4          
 194   XX XX  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5    28       6-7
 195  XX X X  4 X X   X  3 XXX XXX  6  XX  XX  4 XX X  X  4    21          
 196 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XX XXX   5  X XXXX  5  XX XXX  5    26     10-11
 197 XX X XX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
 198 XX XX    4  XX      2  X       1 X    XX  3          0    10          
 199  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7    30       3-4
 200 X X      2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6    28       6-7
 233 XXX XXX  6  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    29         5
 234 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXX  XX  5 XXXX XX  6    27       8-9
 235 XXX XXX  6 XXX X X  5  XXXXXX  6   XXX X  4 XXXXXX   6    27       8-9
 236  XXXXX   5  XXX XX  5 XXXX     4 XXXXX X  6  XXXXXX  6    26     10-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 185 X X   X  3 X X      2   X   X  2          0   X XXX  4    11          
 187  XX  X   3 X X  X   3 XXX      3  XXX X   4  XXX     3    16          
 189 X  X     2 X  X     2 X  X     2 X  X     2 XX X     3    11          
 191 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 194 X X  XX  4 X X XXX  5   X  XX  3   X   X  2 X X  X   3    17          
 196 X        1 X        1 X        1 X        1          0     4          
 197 X  XXXX  5   XX XX  4 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    27         2
 199  XX XX   4 XX  XX   4  XXXXX   5 XXX XX   5  X  XX   3    21       4-5
 200  X XX    3  X XXXX  5  X XX X  4  X  XXX  4  XXX  X  4    20         6
 233  X XX X  4  X  X X  3 XX XXXX  6 XX  X X  4 X  XXXX  5    22         3
 234          0          0     XX   2 X        1          0     3          
 235  XX XXX  5  XXXX X  5  X  X    2   XXXXX  5 XX  X X  4    21       4-5
 236    X     1  X X     2          0    X     1          0     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 191 2211222 1.0 2111112 1.0 1211232 1.0 1111221 1.0 1311131 1.0    5.0    1
 197 3433315 2.0 5533525 5.0 4634516 4.0 2633414 2.0 3524316 3.0   16.0    3
 199 5545436 5.0 4344446 3.0 3345365 5.0 4355636 6.0 4445624 4.0   23.0    5
 200 1162554 4.0 1452653 4.0 5562644 6.0 5442565 4.0 5252543 5.0   23.0    4
 233 4354641 3.0 3265331 2.0 2153421 2.0 3264342 3.0 2163452 2.0   12.0    2
 235 6626163 6.0 6626264 6.0 6426153 3.0 6526153 5.0 6636265 6.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50