OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Puchar Okręgu Śląskiego": 2020-10-03, Będzin AKCENT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

Będzin, 3 października 2020r.
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego AKCENT Będzin
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno   10
   2 AKCENT - Będzin              8
   3 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    1
   4 DANCELOOK - Gliwice          3
   5 FLAMENCO - Siemianowice      5
   6 FORUM - Zabrze              15
   7 IMPULS - Chorzów             5
   8 KIEPURA - Sosnowiec          1
   9 KTT REWIA - Racibórz         2
  10 LORDANCE - Wodzisław Śl.    11
  11 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    7
  12 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  13 Mistrzowska Akademia Tane    2
  14 MONSUN MDK Bielsko-Biała     2
  15 NOWY STYL - Bielsko-Biała    9
  16 RONDO - Rybnik               6
  17 RYTM - Żory                  1
  18 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   12
  19 SUKCES - Częstochowa         2
  20 SUKCES - Jaworzno           14
  21 Śląski Klub Taneczny - Ka    1
  22 TEAM Ornontowice             9
  23 WIR - Mysłowice              5
  24 ZORBA - Częstochowa         17
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   5
   5         2 Bawor Adam, Nocoń Maja                             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
   9         3 Wywiał Eryk, Księżnik Kinga                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   5
  10         4 Włodarczyk Leonard, Czachor Lena                   MONSUN MDK Bielsko-Biała  śląski               4/   5
   8         5 Tarasin Juliusz, Piskorska Amelia                  AKCENT - Będzin           śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   5 1233111 1.0 2223212 2.0 2134122 1.0 3353351 3.0 4353311 2.0 4324321 3.0   12.0    2
   6 3414232 2.5 3114131 1.0 3213231 3.0 1114542 2.0 1114542 1.0 2113532 2.0   11.5    1
   8 4122344 4.0 4432344 4.0 4442453 4.0 5535135 5.0 5525225 5.0 5545244 5.0   27.0    5
   9 2341423 2.5 1341423 3.0 1321314 2.0 4441213 4.0 3442133 3.0 1231113 1.0   15.5    3
  10 5555555 5.0 5555555 5.0 5555545 5.0 2222424 1.0 2231454 4.0 3452455 4.0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Crepaldi Paolo, Pijet Maja                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   5
  13         2 Kulig Jakub, Janosz Dagmara                        KIEPURA - Sosnowiec       śląski               2/   5
  14         3 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               3/   5
  12         4 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   5
  15         5 Ternka Patryk, Siwoń Natalia                       KTT REWIA - Racibórz      śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 1141221 1.0 1141121 1.0 1131121 1.0 1121121 1.0 2131241 2.0 2251241 1.0 3151131 1.0 3141141 1.0    9.0    1
  12 3323433 3.0 3333533 3.0 4254534 4.0 2232533 2.0 3343334 4.0 4315334 4.0 2312243 3.0 4322234 4.0   27.0    4
  13 4232312 2.0 4222312 2.0 3322313 2.0 4345312 4.0 5224522 3.0 1133422 2.5 1235412 2.0 1234422 2.0   19.5    2
  14 2414144 4.0 2415244 4.0 2413245 3.0 3413244 3.0 1412113 1.0 3422113 2.5 4424324 4.0 2413313 3.0   24.5    3
  15 5555555 5.0 5554455 5.0 5545452 5.0 5554455 5.0 4555455 5.0 5544555 5.0 5543555 5.0 5555555 5.0   40.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   3
  16         2 Jaworski Jakub, Stojak Maja                        IMPULS - Chorzów          śląski               2/   3
  18         3 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                MONSUN MDK Bielsko-Biała  śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  16 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 3132233 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   12.0    2
  17 2222222 2.0 2321332 2.0 2332322 2.0 1311121 1.0 1111221 1.0 1221221 2.0   10.0    1
  18 3333333 3.0 3233223 3.0 3223233 3.0 2223312 2.0 2222112 2.0 2112112 1.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               1/   8
  20         2 Kaleta Oliwier, Smól Julia                         AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   8
  26         3 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   8
  19         4 Cesarz Maciej, Makuch Joanna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   8
  25         5 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/   8
  23         6 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   8
  27         7 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               7/   8
  21         8 Nagel Adam, Pason Anna                             KTT REWIA - Racibórz      śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    50         2
  20 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5    48         3
  21   X  XX  3 X X X    3 X X  XX  4 X    XX  3 X X  X   3   X X    2 X X   X  3          0    21          
  22 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
  23 XX XXXX  6  X   XX  3 XX X X   4 XXXX X   5  XXXX X  5 XX  X X  4 XXX X X  5 XXXXX X  6    38         6
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X  X    2 XXXX XX  6  X XXXX  5 XX  XXX  5    46         4
  26 XXX X X  5  X XX X  4  X  X X  3  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    45         5
  27  XXX X   4 X XX XX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6   XX X   3    X X   2  XXX XX  5    36          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19 5465556 5.0 2441434 4.0 2342335 3.0 3453334 5.0 3244515 4.0 3252411 2.0 2252513 1.0 3462615 5.0   29.0    4
  20 4534123 3.0 4523225 3.0 4531424 4.0 6521423 3.0 1631231 2.0 1431234 3.0 1541331 3.0 1641333 3.0   24.0    2
  22 3211332 2.0 1112541 1.0 3113541 2.0 1212545 2.0 5113154 3.0 4115353 4.0 4115154 4.0 2115154 2.0   20.0    1
  23 1342644 4.0 5366653 5.0 1656656 6.0 4664656 6.0 4456663 5.0 5543566 5.0 5424665 5.0 5334462 4.0   40.0    6
  25 2153211 1.0 3255112 2.0 5224112 1.0 5136111 1.0 6565446 6.0 6666645 6.0 6666446 6.0 6556546 6.0   29.0    5
  26 6626465 6.0 6634366 6.0 6465263 5.0 2345262 4.0 2322322 1.0 2324122 1.0 3333222 2.0 4223221 1.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               1/   6
  53         2 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   6
  54         3 Otręba Mateusz, Piur Maja                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   6
  58         4 Szczepaniak Aleksander, Kalwajtys Natalia          RONDO - Rybnik            śląski               4/   6
  56         5 Różalski Miłosz, Sebesta Oliwia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
  55         6 Rychel Paweł, Fijoł Emilia                         WIR - Mysłowice           śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  53 2112142 2.0 3232243 3.0 3232342 3.0 6214325 3.0 4222214 2.0 3122214 2.0   15.0    2
  54 4463313 3.0 2323312 2.0 2423213 2.0 2431212 2.0 2431322 3.0 4433522 3.0   15.0    3
  55 6534666 6.0 6644665 6.0 6645666 6.0 5642656 6.0 5653656 6.0 6264655 6.0   36.0    6
  56 5646454 5.0 4456454 4.0 4356454 4.0 3553463 4.0 1366465 5.0 1355366 5.0   27.0    5
  57 1221231 1.0 1111131 1.0 1111131 1.0 1125131 1.0 6114131 1.0 2511131 1.0    6.0    1
  58 3355525 4.0 5565526 5.0 5564525 5.0 4366544 5.0 3545543 4.0 5646443 4.0   27.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski               1/   4
  61         2 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               2/   4
  62         3 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   4
  60         4 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      AKCENT - Będzin           śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 1412111 1.0 1323111 1.0 1232111 1.0 1221213 1.0 1131112 1.0    5.0    1
  60 2323444 3.5 3112444 4.0 4413444 4.0 3413442 3.0 3213444 4.0   18.5    4
  61 4144333 3.5 2244232 2.0 2124223 2.0 2134121 2.0 2424221 2.0   11.5    2
  62 3231222 2.0 4431323 3.0 3341332 3.0 4342334 4.0 4342333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      AKCENT - Będzin           śląski               1/   4
  59         2 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski               2/   4
  61         3 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               3/   4
  62         4 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 1422241 2.0 1312131 1.0 1423121 2.0 1113111 1.0 1422222 2.0    8.0    2
  60 2111322 1.0 4121414 2.0 2111413 1.0 3321422 2.0 2111411 1.0    7.0    1
  61 4334433 4.0 2434322 3.0 3344232 3.0 2444243 4.0 3244133 3.0   17.0    3
  62 3243114 3.0 3243243 4.0 4232344 4.0 4232334 3.0 4333344 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski               1/   5
  63         2 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   5
  67         3 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
  65         4 Pazdur Dawid, Jaromin Katarzyna                    SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   5
  68         5 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 4223415 3.0 5212322 1.0 4154315 4.0 3144325 4.0 4114222 1.0   13.0    2
  64 1545521 4.0 2134511 2.0 1223421 1.0 1253511 1.0 1253511 2.0   10.0    1
  65 5354254 5.0 4543144 5.0 2431153 2.0 2432154 3.0 2422153 3.0   18.0    4
  67 2432333 2.0 1451253 3.0 3342242 3.0 4511232 2.0 3531334 4.0   14.0    3
  68 3111142 1.0 3325435 4.0 5515534 5.0 5325443 5.0 5345445 5.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Pazdur Dawid, Jaromin Katarzyna                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
  63         2 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   5
  64         3 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski               3/   5
  70         4 Szczepaniak Piotr, Pielka Weronika                 AKCENT - Będzin           śląski               4/   5
  69         5 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 3213152 2.0 5214252 3.0 3113133 2.0 5113233 2.0 5112232 2.0   11.0    2
  64 2551215 3.0 2541115 2.0 2451315 3.0 2551314 3.0 1521114 1.0   12.0    3
  65 1332321 1.0 1132321 1.0 1232221 1.0 1242121 1.0 2253321 3.0    7.0    1
  69 5445533 5.0 4455533 5.0 4525542 5.0 3325542 4.0 4345543 4.5   23.5    5
  70 4124444 4.0 3323444 4.0 5344454 4.0 4434455 5.0 3434455 4.5   21.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   8
  74         2 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  75         3 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   8
  69         4 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   8
  71         5 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   8
  76         6 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               6/   8
  66       7-8 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz                    7-8/   8
  72       7-8 Gędłek Dawid, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski             7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66   X  X   2   X X X  3   X X    2   X X    2  XX      2    11          
  69 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  71 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    31         5
  72  X  XX   3  XX  X   3   X  X   2      X   1      XX  2    11          
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  74 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  76 X  X  X  3 X  X  X  3 XX X  X  4 XX X  X  4 X  XX X  4    18         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 5544445 4.0 6544543 5.0 6545543 5.0 5444533 4.0 5544533 4.0   22.0    4
  71 2455536 5.0 3455436 4.0 3454434 4.0 2555445 5.0 3355446 5.0   23.0    5
  73 1121312 1.0 1131212 1.0 1121312 1.0 1131212 1.0 1111211 1.0    5.0    1
  74 4232151 2.0 4323351 3.0 2332151 2.0 4222151 2.0 4432152 3.0   12.0    2
  75 3313223 3.0 2212124 2.0 4213225 3.0 3313326 3.0 2223324 2.0   13.0    3
  76 6666664 6.0 5666665 6.0 5666666 6.0 6666664 6.0 6666665 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  75         2 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   7
  73         3 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   7
  71         4 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   7
  74         5 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   7
  72         6 Gędłek Dawid, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   7
  66         7 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 7647657 7.0 7557557 5.0 6367677 7.0 5667676 6.0 7767776 7.0   32.0    7
  71 3463542 3.0 3375643 3.0 3775543 5.0 4376444 4.0 4376443 4.0   19.0    4
  72 5556765 6.0 4633766 6.0 4536756 6.0 7754757 7.0 3454667 6.0   31.0    6
  73 4724336 4.0 5744335 4.0 5653135 4.0 3433235 3.0 5633235 3.0   18.0    3
  74 6375474 5.0 6466474 7.0 7444464 3.0 6545563 5.0 6545554 5.0   25.0    5
  75 1211223 2.0 1221222 2.0 1111222 1.0 1112322 2.0 1212322 2.0    9.0    2
  77 2132111 1.0 2112111 1.0 2222311 2.0 2221111 1.0 2121111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Kamień Mateusz, Stępniak Wiktoria                  WIR - Mysłowice           śląski               1/   3
  52         2 Wojtkowiak Aleks, Siwek Karolina                   ZORBA - Częstochowa                            2/   3
  78         3 Borowski Tymoteusz, Kaszuba Julia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  52 3223213 2.5 3311212 1.5 3222313 3.0    7.0    2
  78 2132332 2.5 2223331 3.0 1331232 2.0    7.5    3
  79 1311121 1.0 1132123 1.5 2113121 1.0    3.5    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Wojtkowiak Aleks, Siwek Karolina                   ZORBA - Częstochowa                            1/   5
  81         2 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM Ornontowice          śląski               2/   5
  83         3 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   5
  82         4 Niemiec Łukasz, Niemiec Paulina                    AKCENT - Będzin           śląski               4/   5
  80         5 Kluczka Krzysztof, Lewandowska Nadia               FORUM - Zabrze            śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  52 3121131 1.0 3131131 1.0 1121131 1.0    3.0    1
  80 5353455 5.0 5455554 5.0 4455553 5.0   15.0    5
  81 2415314 2.0 1312215 2.0 2212212 2.0    6.0    2
  82 4532522 4.0 4524422 4.0 5544425 4.0   12.0    4
  83 1244243 3.0 2243343 3.0 3333344 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   6
  81         2 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM Ornontowice          śląski               2/   6
  86         3 Białecki Kacper, Brauner Lilly                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   6
  87         4 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               4/   6
  84         5 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski               5/   6
  85         6 Tkacz Rafał, Gerstel Roksana                       FORUM - Zabrze            śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  81 1331112 1.0 2312213 1.0 5414213 3.0 3414223 2.0    7.0    2
  83 2244321 2.0 1246322 2.0 2236121 1.0 2255112 1.0    6.0    1
  84 4423453 4.0 4655454 5.0 4562464 5.0 6663461 6.0   20.0    5
  85 6565666 6.0 6463565 6.0 6353655 6.0 4342654 4.0   22.0    6
  86 3156234 3.0 5134131 3.0 1125342 2.0 1136335 3.0   11.0    3
  87 5612545 5.0 3521646 4.0 3641536 4.0 5521546 5.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Szczepanik Krzysztof, Szczepanik Paulina           SUKCES - Częstochowa      śląski               1/   8
  78         2 Borowski Tymoteusz, Kaszuba Julia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   8
  84         3 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski               3/   8
  90         4 Stefański Tomasz, Podoręcka Zuzanna                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   8
  79         5 Kamień Mateusz, Stępniak Wiktoria                  WIR - Mysłowice           śląski               5/   8
  89         6 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
  88         7 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               7/   8
  85         8 Tkacz Rafał, Gerstel Roksana                       FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    27         2
  79 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       3-6
  84 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       3-6
  85  X  X X  3       X  1       r  0          0     4          
  88 X        1   XX     2          0 X     X  2     5          
  89  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       3-6
  90 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    26       3-6
  91 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  78 2252422 2.0 3333322 3.0 4223422 2.0 6444424 3.0   10.0    2
  79 5546646 5.0 6666646 6.0 5655546 5.0 3625545 4.0   20.0    5
  84 3423334 3.0 4524433 4.0 6436334 4.0 4333333 2.0   13.0    3
  89 6664563 6.0 5445565 5.0 3564663 6.0 5552662 5.0   22.0    6
  90 4335255 4.0 2252254 2.0 2342255 3.0 2266156 6.0   15.0    4
  91 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  96         2 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   7
  97         3 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               3/   7
  92         4 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               4/   7
  93         5 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   7
  90         6 Stefański Tomasz, Podoręcka Zuzanna                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   7
  95         7 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 3643675 6.0 4754675 6.0 5644676 6.0 3623677 6.0 7624677 7.0   31.0    6
  92 1464554 4.0 3466452 4.0 3276557 5.0 6275432 4.0 5333333 3.0   20.0    4
  93 4355346 5.0 6345546 5.0 2325445 4.0 5546556 5.0 4466455 5.0   24.0    5
  94 2112111 1.0 1111111 1.0 1112211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  95 7577767 7.0 7577767 7.0 7567764 7.0 7457765 7.0 6547766 6.0   34.0    7
  96 5236223 2.0 5233223 2.0 4453122 3.0 4334323 2.0 2255222 2.0   11.0    2
  97 6721432 3.0 2622334 3.0 6731333 2.0 2762244 3.0 3772544 4.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   9
 100         2 Tomala Krzysztof, Gawlik Julia                     RONDO - Rybnik            śląski               2/   9
  99         3 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   9
  98         4 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   9
  92         5 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               5/   9
  87         6 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               6/   9
  86         7 Białecki Kacper, Brauner Lilly                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               7/   9
  95         8 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               8/   9
  93         9 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  86 X XX  X  4   XXX    3  XXXX    4 X X X    3   XXX X  4    18          
  87  XX  X   3  XXX XX  5  XX  XX  4  X X X   3  X X XX  4    19         6
  92 X  XXX   4 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XX XXXX  6     XXX  3    23         5
  93  X  X X  3 X   X X  3 X   X X  3     X X  2 X   X    2    13          
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         1
  95   XX     2  XXX     3  XXX     3   XX     2 XXXX  X  5    15          
  98 XX XXXX  6 XX X XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXXX X   5    27         4
  99 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    28         3
 100 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 5464645 6.0 6464556 6.0 6443556 6.0 6462556 6.0 5254655 5.0   29.0    6
  92 4556323 4.0 3556424 4.0 4665425 5.0 2656425 5.0 4566524 6.0   24.0    5
  94 1111112 1.0 1111111 1.0 1111212 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  98 6633436 5.0 5633635 5.0 5536633 4.0 4525633 4.0 3625433 3.0   21.0    4
  99 2222554 2.0 2325343 3.0 2324144 3.0 5333244 3.0 6433246 4.0   15.0    3
 100 3345261 3.0 4242262 2.0 3252361 2.0 3244361 2.0 2342362 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   9
 106         2 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               2/   9
 103         3 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   9
 101         4 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               4/   9
 104         5 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               5/   9
 102         6 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/   9
 107         7 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               7/   9
 108         8 Wojtasiewicz Jacek, Wysocka Julia                  AKCENT - Będzin           śląski               8/   9
 105         9 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  99 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 101 XX XXX   5 XX X X   4 XX XXX   5 X XXXX   5 X  XXX   4    23         6
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33         2
 103  X XXXX  5  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29         4
 104 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXX XX  6  XXXX X  5 XXXXX X  6    28         5
 105       X  1          0          0          0          0     1          
 106 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6    31         3
 107 X X XX   4 XXXXX    5  XX X X  4 XXX  XX  5  XXX X   4    22          
 108   X  XX  3   X  XX  3          0   X      1   X   X  2     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 2312335 2.0 3211235 1.0 6122325 1.0 2212225 1.0 2222425 1.0    6.0    1
 101 1621516 1.0 5632516 6.0 3531516 3.0 6541516 6.0 6661616 6.0   22.0    4
 102 4445661 6.0 4444661 4.0 5445661 6.0 4435664 5.0 5435564 5.0   26.0    6
 103 6264123 3.0 6363123 2.0 2363144 4.0 5363141 2.0 4353341 4.0   15.0    3
 104 3156444 5.0 1155452 5.0 4256452 5.0 3156352 4.0 3146252 3.0   22.0    5
 106 5533252 4.0 2526344 3.0 1614233 2.0 1624433 3.0 1514133 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               1/   8
 113         2 Pawlik Michał, Wolańska Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               2/   8
 112         3 Kuś Dawid, Józefowska Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   8
 114         4 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   8
 109         5 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   8
 101         6 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
 110         7 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/   8
 111         8 Krzemiński Grzegorz, Podlejska Oliwia              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 XX  X X  4 XX  XXX  5 XX XXXX  6  X XXX   4  X X XX  4    23       6-7
 109 X XX XX  5 X XX XX  5 X X  XX  4 X XX XX  5 X XX X   4    23       6-7
 110 XXXX X   5 XXXXX    5 XXX  X   4 XXX  X   4 XXX XXX  6    24         5
 111    XX    2    XXXX  4 X  XX X  4 X  XX X  4 X   X    2    16          
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 113  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30       3-4
 114 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31         2
 115 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 3673566 6.0 2676554 6.0 6647636 6.0 6676755 7.0 4667757 7.0   32.0    6
 109 4722655 5.0 5734745 5.0 5735555 5.0 5765644 6.0 6755635 5.0   26.0    5
 110 7547737 7.0 7547627 7.0 7466747 7.0 7547537 5.0 7376546 6.0   32.0    7
 112 6255143 3.0 4263263 3.0 4274463 4.0 3252463 3.0 2242363 2.0   15.0    3
 113 5334322 2.0 6322416 2.0 2323214 2.0 2323216 2.0 5423124 3.0   11.0    2
 114 2466474 4.0 3455372 4.0 3552371 3.0 4434372 4.0 3534472 4.0   19.0    4
 115 1111211 1.0 1111131 1.0 1111122 1.0 1111121 1.0 1111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  10
 118         2 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/  10
 120         3 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/  10
 109         4 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  10
 110         5 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  10
 121         6 Ligenza Jakub, Kolarczyk Izabela                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/  10
 116         7 Ciesielski Jakub, Rytych Zuzanna                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/  10
 111         8 Krzemiński Grzegorz, Podlejska Oliwia              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               8/  10
 119         9 Skrobisz Emanuel, Klebach Weronika                 ZORBA - Częstochowa       śląski               9/  10
 122        10 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109 XXX XX   5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5  XX XX   4    26         5
 110  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5  XX  XX  4 XXXX XX  6    27         4
 111    XX X  3    XX    2     X    1    XX    2    XX    2    10          
 116  XXX  X  4 X X X    3 XXXX     4   XX  X  3 X XX  X  4    18          
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 118 X XX X   4  XXXXX   5 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    28         3
 119 X     X  2    X     1    X  X  2 X  X  X  3          0     8          
 120 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 121 XX  XX   4 XX  XXX  5  X XXXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5    24         6
 122          0       X  1       X  1          0          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 2243426 3.0 2433436 2.0 4533636 4.0 2553536 5.0 5553436 5.0   19.0    4
 110 3525653 5.0 4565652 6.0 2465554 5.0 3344664 3.0 2424662 4.0   23.0    5
 117 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 118 6652545 6.0 6222544 4.0 3322242 2.0 4222243 2.0 4232244 2.0   16.0    2
 120 5464364 4.0 3344363 3.0 5244365 3.0 5435355 4.0 3345353 3.0   17.0    3
 121 4336232 2.0 5656225 5.0 6656423 6.0 6666422 6.0 6666525 6.0   25.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  15
 127         2 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  15
 123         3 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  15
 125         4 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  15
 126         5 Lizura Jakub, Klekot Karolina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               5/  15
 124         6 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               6/  15
 130         7 Szczur Bartłomiej, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski               7/  15
 129         8 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               8/  15
 107      9-11 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski            9-11/  15
 118      9-11 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski            9-11/  15
 119      9-11 Skrobisz Emanuel, Klebach Weronika                 ZORBA - Częstochowa       śląski            9-11/  15
 128        12 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              12/  15
 103     13-14 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski           13-14/  15
 104     13-14 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski           13-14/  15
 116        15 Ciesielski Jakub, Rytych Zuzanna                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103    X XX  3    XXXX  4    XXXX  4 X  XXXX  5    XX X  3    19          
 104 XX XX X  5 X   X X  3   XXX X  4    XX X  3 X  XX X  4    19          
 107 XXX XXX  6 XXXXXX   6  XX XX   4  XX XXX  5  XX XXX  5    26        10
 116 XXX XXX  6   XX X   3 X    X   2      X   1    X X   2    14          
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 118 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    30         8
 119 XXXX X   5 XXX   X  4 XXXX     4 XXXX  X  5 XXX  XX  5    23        12
 123 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 124 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33       5-6
 125 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
 126 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       5-6
 127 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 128    XX    2  X  XXX  4 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    24        11
 129 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6    29         9
 130  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5    31         7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107     X    1      X   1      X   1      X   1      X   1     5          
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 118          0     X    1  X  X    2     X    1     X    1     5          
 119          0 XXX X    4          0          0 X        1     5          
 123 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 124 X XXXX   5   XXXX   4   XXXXX  5  XXXXX   5   XXXX   4    23       5-6
 125 XXX X X  5 XXX   X  4 XXX   X  4 XXX X X  5 XXX X X  5    23       5-6
 126 XX XX X  5  X X  X  3 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXX X  6    25         4
 127 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    30         3
 128      X   1     X    1     X    1          0          0     3          
 129    X  X  2 X  X  X  3    X     1 X  X     2    X  X  2    10          
 130  XX  X   3      X   1 X    X   2    X XX  3  X   X   2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 1111111 1.0 2121111 1.0 2111111 1.0 2111112 1.0 2111111 1.0    5.0    1
 123 5223222 2.0 3313223 3.0 5423224 3.0 4432223 3.0 4522224 2.0   13.0    3
 124 6534356 6.0 6654356 5.0 6664356 6.0 6664456 6.0 6654456 5.0   28.0    6
 125 4666433 4.0 5535434 4.0 4546633 4.0 3546335 4.0 3345632 4.0   20.0    4
 126 3455565 5.0 4466565 6.0 3355465 5.0 5355664 5.0 5466565 6.0   27.0    5
 127 2342644 3.0 1242642 2.0 1232542 2.0 1223541 2.0 1233343 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
 125         2 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   6
 133         3 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   6
 131         4 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   6
 132         5 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
 128         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 1444613 4.0 1144512 2.0 1254412 2.0 1354322 3.0 1153312 2.0   13.0    2
 127 2112141 1.0 2211141 1.0 2111131 1.0 2111141 1.0 2211141 1.0    5.0    1
 128 5656555 5.0 5656655 5.0 6646654 6.0 6646655 6.0 6546655 6.0   28.0    6
 131 4531334 3.0 4523334 4.0 4523325 4.0 3533434 4.0 4624534 4.0   19.0    4
 132 6365466 6.0 6465466 6.0 5465566 5.0 5465566 5.0 5465466 5.0   27.0    5
 133 3223222 2.0 3332223 3.0 3332243 3.0 4222213 2.0 3332223 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   3
 134         2 Kot Szymon, Marcinkiewicz Oliwia                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   3
 136         3 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 134 2233222 2.0 2232322 2.0 2232222 2.0 3333323 3.0 3222323 2.0   11.0    2
 135 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 136 3322333 3.0 3323233 3.0 3323333 3.0 2222232 2.0 2333232 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50