OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego": 2020-11-21, Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

MO: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego,Warmińsko-Mazurskiego
Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
MO: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego,Warmińsko-Mazurskiego
Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
Łomianki, dn. 21-11 2020
Organizator: FAST-STEP Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewnione
Obsługa medyczna: Zapewnione
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 6T
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 1, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Latin
12-13, Open, Standard
12-13, Open, Latin
14-15, Open, Standard
14-15, Open, Latin
16-18, Open, Standard
16-18, Open, Latin
Pow. 18, Open, Standard
Pow. 18, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca - Kielce      6
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   11
   3 CANTINERO - Tomaszów Maz.    5
   4 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    3
   5 CLASSIC - Warszawa           3
   6 Dancers United - WARSZAWA    7
   7 DCS BRWINÓW                  4
   8 DUET - Warszawa              8
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  10 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  11 ESKADRA - Pabianice          3
  12 ETIUDA - Radomsko            4
  13 FAST-STEP Warszawa          22
  14 JEDYNKA - Łódź               8
  15 KADRYL - Białystok          10
  16 KICK - Kielce               10
  17 POLISH CLUB - Warszawa      21
  18 PRESTIGE - Białystok         2
  19 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  20 S.T. Krystian Krzemiński     2
  21 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  22 START - Płońsk               1
  23 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  24 SUKCES - Jaworzno            2
  25 THOMAS DANCE - Kraków        2
  26 WIKA - Olsztyn               3
  27 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    3
  28 ZAMEK - Lublin               1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Piwiński Tymon, Lato Nadia                         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
   2         2 Duchna Bartosz, Galas-Bandyk Janina                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
   1         3 Brożyna Franciszek, Rzadkowska Weronika            Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         3/   4
   4         4 Stawowczyk Wiktoria, Szeliga Antoni                WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 4333333 3.0 3233233 3.0 2233233 2.0 4334444 4.0 4334333 3.0 3434344 4.0   19.0    3
   2 2212222 2.0 2322322 2.0 4322424 3.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2223232 2.0   13.0    2
   3 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
   4 3444444 4.0 4444444 4.0 3444342 4.0 3443333 3.0 3443444 4.0 4342423 3.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   8
  12         2 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   8
  10         3 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk            mazowiecki           3/   8
   8         4 Jarząb Filip, Molęda Weronika                      KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   8
  13         5 Werner Bartosz, Kozłowska Hanna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
  14         6 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/   8
   7         7 Gumiński Patryk, Kośnik Lena                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         7/   8
  11         8 Lisiecki Jakub, Lipińska Julia                     ESKADRA - Pabianice       łódzki               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7 X XX  X  4 X XXXX   5   XXXX   4 XXXXXX   6 X XX X   4 XX XXX   5 X  X XX  4 XX  XXX  5    37          
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XX X X  4  XX XXX  5 X XXX X  5    46         5
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  10 XXX XXX  6 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    47       3-4
  11          0   X      1   X      1          0  XX      2  XX      2  XX      2  XX      2    10          
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    54         2
  13  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XX XX    4 XXXXXXX  7    47       3-4
  14 XX XXX   5 XXX X X  5 XX  XXX  5 X X   X  3  XXXX X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XX X   4    40         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8 3546254 5.0 4434356 4.0 5546256 5.0 4456265 5.0 5646144 4.0 5646365 5.0 3426344 4.0 3636254 4.0   36.0    4
   9 1222121 2.0 1111111 1.0 1123131 1.0 1122111 1.0 1111311 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    9.0    1
  10 6353633 3.0 6342433 3.0 3252523 3.0 6333432 3.0 4222533 3.0 4452433 4.0 4352432 3.0 4242433 3.0   25.0    3
  12 2111412 1.0 2223222 2.0 2311312 2.0 2211323 2.0 2334222 2.0 2334222 2.0 2234223 2.0 2323322 2.0   15.0    2
  13 5434345 4.0 3556645 5.0 4434644 4.0 3644544 4.0 6565665 6.0 6565546 6.0 6665556 6.0 6555545 5.0   40.0    5
  14 4665566 6.0 5665564 6.0 6665465 6.0 5565656 6.0 3453456 5.0 3123654 3.0 5543665 5.0 5464666 6.0   43.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  11
  23         2 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  11
  27         3 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/  11
  21         4 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  11
  26         5 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         5/  11
  24         6 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/  11
  17         7 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               7/  11
  18      8-10 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk      8-10/  11
  20      8-10 Nowak Szymon, Koszarska Marika                     KICK - Kielce             świętokrzysk      8-10/  11
  22      8-10 Szewczykowski Jakub, Szelerska Magdalena           AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki        8-10/  11
  19        11 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17    X  X  2     X X  2 X     X  2  X    X  2 X     X  2    10          
  18  X       1  X       1  X       1     X    1          0     4          
  19          0          0          0          0          0     0          
  20 X        1          0          0   XX     2    X     1     4          
  21 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
  22     X    1   X X    2          0  X       1          0     4          
  23 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
  24 XXX  X   4 XX X XX  5 X XXXXX  6 X    XX  3 XXX XX   5    23         6
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  26   XXXXX  5 X XX X   4 XXXXXXX  7 X XXXX   5  XXXXXX  6    27         5
  27 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 4254342 4.0 3254242 4.0 4214343 4.0 4234344 4.0 4234343 4.0   20.0    4
  23 2322434 3.0 2412433 2.0 2332424 2.0 2312433 2.0 1312424 2.0   11.0    2
  24 6666666 6.0 6566565 6.0 6466666 6.0 6466666 6.0 5566665 6.0   30.0    6
  25 1111111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1121121 1.0 2121131 1.0    5.0    1
  26 5545555 5.0 5645656 5.0 5655555 5.0 5645555 5.0 6655556 5.0   25.0    5
  27 3433223 2.0 4333324 3.0 3543232 3.0 3553212 3.0 3443212 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Pacan Antoni, Rybka Sandra                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  11
  25         2 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  11
  21         3 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  11
  23         4 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  11
  17         5 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/  11
  24         6 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/  11
  26         7 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         7/  11
  20         8 Nowak Szymon, Koszarska Marika                     KICK - Kielce             świętokrzysk         8/  11
  18         9 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         9/  11
  22        10 Szewczykowski Jakub, Szelerska Magdalena           AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          10/  11
  19        11 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17 X  X XX  4 X   XXX  4 X  XXXX  5 X  XX X  4 X  XXXX  5    22         6
  18          0          0          0 XX X     3  XX      2     5          
  19  X       1          0          0          0       X  1     2          
  20   X      1   XX     2 X  X     2 X XX     3 X X   X  3    11          
  21 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6    31       2-3
  22          0          0  XX      2          0  X    X  2     4          
  23 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX X   5    31       2-3
  24 XXXXXX   6  XX XXX  5 XXX XXX  6  X  XXX  4   X XX   3    24         5
  25 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6  X XXXX  5    29         4
  26  XX X X  4 XXXXX X  6   X      1   X XX   3 X  XX    3    17          
  28 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 3665665 6.0 3664453 5.0 3662564 5.0 4654664 5.0 5655654 5.0   26.0    5
  21 6233332 3.0 4332536 3.0 5423423 3.0 3443446 4.0 3343433 3.0   16.0    3
  23 4424444 4.0 5426342 4.0 4335352 4.0 5225332 3.0 4424342 4.0   19.0    4
  24 5546556 5.0 6545665 6.0 6556645 6.0 6566553 6.0 6566565 6.0   29.0    6
  25 2352223 2.0 2253224 2.0 2244236 2.0 2332225 2.0 2232226 2.0   10.0    2
  28 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   8
  35         2 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   8
  37         3 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   8
  31         4 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   8
  39         5 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
  38         6 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           6/   8
  32         7 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   8
  33         8 Michalski Oskar, Gajownik Izabela                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33         5
  32   X   X  2          0   XX     2      XX  2   X   X  2     8          
  33          0          0          0          0          0     0          
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  38 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXX   5    30         6
  39 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 3645344 4.0 2545354 4.0 4556453 4.0 4556354 4.0 4656454 4.5   20.5    4
  34 1513211 1.0 4412211 2.0 1311121 1.0 1111112 1.0 1111121 1.0    6.0    1
  35 2121123 2.0 1121122 1.0 2222212 2.0 2323223 2.0 2332213 2.0    9.0    2
  37 4232432 3.0 3233433 3.0 3133334 3.0 3232431 3.0 3223332 3.0   15.0    3
  38 5454556 5.0 6664566 6.0 5464565 5.0 5664546 5.5 5564566 6.0   27.5    6
  39 6366665 6.0 5356645 5.0 6645646 6.0 6445665 5.5 6445645 4.5   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   8
  37         2 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   8
  35         3 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
  38         4 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   8
  31         5 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
  40         6 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   8
  32         7 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   8
  33         8 Michalski Oskar, Gajownik Izabela                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         5
  32  X       1       X  1          0          0       X  1     3          
  33          0          0          0          0          0     0          
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  40 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 4565544 4.0 4665544 5.0 4555544 5.0 5554543 5.0 5533543 5.0   24.0    5
  34 1111111 1.0 1111211 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  35 2233232 2.0 3333132 3.0 2134233 3.0 3145224 3.0 2345225 3.0   14.0    3
  37 3322323 3.0 2222323 2.0 3322322 2.0 2322332 2.0 3222332 2.0   11.0    2
  38 6454465 5.0 6444465 4.0 5443455 4.0 4463455 4.0 4464454 4.0   21.0    4
  40 5646656 6.0 5556656 6.0 6666666 6.0 6636666 6.0 6656666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   9
  47         2 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   9
  48         3 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   9
  49         4 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           4/   9
  51         5 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   9
  50         6 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   9
  46         7 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   9
  44       8-9 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki             8-9/   9
  45       8-9 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski           8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  44  X XXXX  5  X  X    2 XX XX    4     X    1     X    1    13          
  45      X   1 X X XX   4       X  1 X   XX   3 X X XX   4    13          
  46 XX  X X  4 XX  XXX  5  X  X    2  X  X X  3  X  X    2    16          
  47 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31         2
  48  XXXXX   5   XXX X  4   XXXXX  5  XXXXX   5  X XXXX  5    24         5
  49 X XXX X  5   XXXXX  5 X XXXX   5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    27         4
  50 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29         3
  51 X X      2 XX X     3 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX  X  5    22         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 1311111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1211113 1.0    5.0    1
  47 2122422 2.0 3222521 2.0 3222332 2.0 3242523 3.0 5132321 2.0   11.0    2
  48 4444236 4.0 4343235 3.0 2333224 3.0 2334232 2.0 3444236 4.0   16.0    3
  49 5533343 3.0 6534443 4.0 6645553 4.5 6423344 4.0 6323462 3.0   18.5    4
  50 6266554 5.0 5466366 6.0 4566465 6.0 5566456 5.5 2666545 6.0   28.5    6
  51 3655665 6.0 2655654 5.0 5454646 4.5 4655665 5.5 4555654 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   7
  43         2 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   7
  52         3 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         3/   7
  48         4 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   7
  44         5 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   7
  46         6 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   7
  45         7 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 4122222 2.0 4122223 2.0 2112322 2.0 4122122 2.0 2122223 2.0   10.0    2
  44 6575375 5.0 7475565 5.0 7345567 5.0 5645567 5.5 5545556 5.0   25.5    5
  45 5767767 7.0 6767657 7.0 5776676 7.0 6777776 7.0 6776675 6.0   34.0    7
  46 7636656 6.0 5656776 6.0 6567755 6.0 7456655 5.5 7657767 7.0   30.5    6
  47 1211411 1.0 1211311 1.0 1221411 1.0 1211311 1.0 1311411 1.0    5.0    1
  48 3344544 4.0 2334444 4.0 4634234 4.0 3333433 3.0 4233334 3.0   18.0    4
  52 2453133 3.0 3543132 3.0 3453143 3.0 2564244 4.0 3464142 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Śledź Karol, Paprota Paulina                       DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   2
  55         2 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 2222111 2.0 2121122 2.0 2221212 2.0 2221222 2.0 2221222 2.0   10.0    2
  56 1111222 1.0 1212211 1.0 1112121 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   6
  58         2 Fałek Konrad, Bala Oliwia                          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   6
  55         3 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   6
  60         4 Więch Maciej, Wielądek Sandra                      Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           4/   6
  57         5 Brzeski Bruno, Oworuszko Dominika                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           5/   6
  76         6 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa                         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 3221133 2.0 4131243 3.0 3131233 3.0 3131233 3.0 4222133 2.0   13.0    3
  57 5155656 5.0 5356656 6.0 5255655 5.0 5345666 6.0 5346664 5.0   27.0    5
  58 2436222 3.0 2425122 2.0 2426121 2.0 2426122 2.0 2434222 3.0   12.0    2
  59 1312311 1.0 1212311 1.0 1312312 1.0 1212311 1.0 1111311 1.0    5.0    1
  60 4643464 4.0 3544564 4.0 4644564 4.0 4554554 4.0 3555555 4.0   20.0    4
  76 6564545 6.0 6663435 5.0 6563446 6.0 6663445 5.0 6663446 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   9
  56         2 Śledź Karol, Paprota Paulina                       DUET - Warszawa           mazowiecki           2/   9
  64         3 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   9
  63         4 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   9
  77         5 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź                                 5/   9
  69         6 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski             6/   9
  68         7 Matuszewski Piotr, Grabowska Karina                DUET - Warszawa           mazowiecki           7/   9
  70         8 Zaprzalka Jakub, Topczewska Gabriela               KADRYL - Białystok        podlaski             8/   9
  65         9 Gaj Oskar, Redlicka Edyta                          AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  56  XXX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  64 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         3
  65     X    1          0          0          0          0     1          
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  68 XX    X  3     X X  2 XX    X  3  XX X    3 XXX      3    14          
  69 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X  XXXX  5    28       5-6
  70  X  X    2  X       1          0          0          0     3          
  77 X XX XX  5 XXXX XX  6  XXXXX   5 XXXX XX  6  XXXXXX  6    28       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 2222422 2.0 2332422 2.0 2422422 2.0 2322422 2.0 2332432 3.0   11.0    2
  63 4444244 4.0 4244344 4.0 4344344 4.0 4244344 4.0 4544344 4.0   20.0    4
  64 3533333 3.0 3423233 3.0 3533233 3.0 3533233 3.0 3223223 2.0   14.0    3
  67 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  69 5665665 6.0 5665665 6.0 5665566 6.0 5665665 6.0 5665665 6.0   30.0    6
  77 6356556 5.0 6556556 5.0 6256655 5.0 6456556 5.0 6456556 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  10
  74         2 Pomazanskyi Bohdan, Gruszczyńska Aleksandra        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/  10
  63         3 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  10
  60         4 Więch Maciej, Wielądek Sandra                      Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           4/  10
  72         5 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             5/  10
  76         6 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  10
  57         7 Brzeski Bruno, Oworuszko Dominika                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           7/  10
  73         8 Michalak Krystian, Woźniak Ewelina                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           8/  10
  75         9 Shkilevych Artur, Shkilevych Magdalena             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  10
  71        10 Filim Michał, Karecka Gabriela                     KADRYL - Białystok        podlaski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  57 XX  X X  4 XXXX     4 XXX  X   4 XXX      3 XXX   X  4    19       6-7
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34         3
  60 XX    X  3 X X   X  3 XXXX  X  5 X XXX X  5 XXXX  X  5    21         5
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  71          0          0          0          0          0     0          
  72 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XX X  4  X XXXX  5 XX XXXX  6    28         4
  73   XX X   3      X   1   X  XX  3   X  X   2   X  X   2    11          
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  75    XX    2  X  X X  3     X    1  X       1     X    1     8          
  76   X  X   2 X  XXX   4 X  XXX   4 X  XXXX  5 X  XXX   4    19       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 6257667 7.0 6357776 7.0 5257777 7.0 5356776 7.0 5246777 7.0   35.0    7
  59 1121222 2.0 1131212 1.0 1121212 1.0 1111211 1.0 1121222 2.0    7.0    1
  60 4645755 4.0 4745665 5.0 4745555 4.0 4465564 4.0 4755664 4.5   21.5    4
  63 2732433 3.0 2523333 3.0 2432333 3.0 2732333 3.0 2332433 3.0   15.0    3
  72 5566374 5.0 5466454 4.0 6576464 5.0 6577455 5.0 6567355 4.5   23.5    5
  74 3313111 1.0 3212121 2.0 3313121 2.0 3223122 2.0 3413111 1.0    8.0    2
  76 7474546 6.0 7674547 6.0 7664646 6.0 7644647 6.0 7674546 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
  83         2 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   3
  84         3 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 2122123 2.0 2122222 2.0 2112222 2.0 2132222 2.0 2132121 2.0   10.0    2
  84 3333332 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0 3323333 3.0   15.0    3
  85 1211211 1.0 1211111 1.0 1221111 1.0 1211111 1.0 1211212 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   5
  83         2 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   5
  85         3 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
  84         4 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   5
  80         5 Popławski Dariusz, Popławska Joanna                Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 5555455 5.0 5454545 5.0 5554555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
  83 2114133 2.0 2312133 2.0 2113133 2.0 1112133 1.0 2312234 3.0   10.0    2
  84 4443544 4.0 4545354 4.0 4445444 4.0 4444444 4.0 4444443 4.0   20.0    4
  85 3332222 3.0 3223422 3.0 3322322 3.0 2233322 3.0 3221322 2.0   14.0    3
  87 1221311 1.0 1131211 1.0 1231211 1.0 3321211 2.0 1133111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   4
  91         2 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             2/   4
  90         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
  94         4 Stawiński Jan, Fijałkowska Małgorzata              JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 4332332 3.0 4432424 4.0 3444334 4.0 3343423 3.0 3434422 3.0   17.0    3
  91 2124123 2.0 2324242 2.0 2222242 2.0 2214232 2.0 2123243 2.0   10.0    2
  93 1211211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
  94 3443444 4.0 3243333 3.0 4333423 3.0 4432344 4.0 4342334 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   3
  91         2 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             2/   3
  90         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  86 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  90 3333333 3.0 3333333 3.0 3333232 3.0 3333232 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  91 2222222 2.0 2222222 2.0 2222323 2.0 2222323 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   2
  95         2 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA              T               WW              F               Q                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 11111111222 1.0 11121111222 1.0 11111111222 1.0 11111121222 1.0 11111111222 1.0    5.0    1
  95 22222222111 2.0 22212222111 2.0 22222222111 2.0 22222212111 2.0 22222222111 2.0   10.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           1/   2
  25         2 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------------------------------------
     CC              S               R               PD              JV                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 22221222222 2.0 22221122222 2.0 22221221222 2.0 22222221222 2.0 22222121222 2.0   10.0    2
  95 11112111111 1.0 11112211111 1.0 11112112111 1.0 11111112111 1.0 11111212111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   4
  35         2 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
  39         3 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   4
  31         4 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA              T               WW              F               Q                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 43344333444 4.0 43344333444 4.0 43343324443 3.0 43344344444 4.0 43344343344 4.0   19.0    4
  34 11111111111 1.0 21111111111 1.0 21111111211 1.0 21111111112 1.0 21112111211 1.0    5.0    1
  35 22222222222 2.0 12222222222 2.0 12222232122 2.0 12222222221 2.0 12221222122 2.0   10.0    2
  39 34433444333 3.0 34433444333 3.0 34434443334 4.0 34433433333 3.0 34433434433 3.0   16.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
  34         2 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   4
  35         3 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   4
  31         4 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------------------------------------
     CC              S               R               PD              JV                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 41444444444 4.0 42444444444 4.0 41444444444 4.0 42444444444 4.0 43444444444 4.0   20.0    4
  34 33121121111 1.0 33123222111 2.0 34123221122 2.0 33132212112 2.0 21112211111 1.0    8.0    2
  35 14232333333 3.0 14331333333 3.0 13332333333 3.0 24313333333 3.0 34221333333 3.0   15.0    3
  96 22313212222 2.0 21212111222 1.0 22211112211 1.0 11221121221 1.0 12333122222 2.0    7.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin                                 1/   5
  99         2 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  43         3 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   5
  49         4 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           4/   5
  46         5 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA              T               WW              F               Q                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 31131321333 3.0 32241221233 2.0 32241321323 3.0 32241321333 3.0 32231221233 2.0   13.0    3
  46 55555555555 5.0 44555555555 5.0 55554555554 5.0 55555554555 5.0 45555554555 5.0   25.0    5
  49 44444444444 4.0 55434444444 4.0 44435444445 4.0 44434445444 4.0 54444445444 4.0   20.0    4
  99 12322213222 1.0 11323313322 3.0 21312212232 2.0 21313213222 2.0 11323313322 3.0   11.0    2
 102 23213132111 2.0 23112132111 1.0 13123133111 1.0 13122132111 1.0 23112132111 1.0    6.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   6
 101         2 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   6
 100         3 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   6
  43         4 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   6
  99         5 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   6
  46         6 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------------------------------------
     CC              S               R               PD              JV                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 44252551422 4.0 44355551432 4.0 54253551422 4.0 43253551432 4.0 54253532422 4.0   20.0    4
  46 66666666666 6.0 66666666656 6.0 66666666666 6.0 66666666666 6.0 66666666666 6.0   30.0    6
  47 11131143111 1.0 11132244211 1.0 31131143111 1.0 11132144311 1.0 11132154111 1.0    5.0    1
  99 55525435555 5.0 55524435565 5.0 45515335555 5.0 55524435555 5.0 45515445555 5.0   25.0    5
 100 33443212234 2.5 33243113123 3.0 23344212243 2.0 34345213144 3.0 23344213344 3.0   13.5    3
 101 22314324343 2.5 22411322344 2.0 12422424334 3.0 22411322223 2.0 32421321233 2.0   11.5    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   9
  56         2 Śledź Karol, Paprota Paulina                       DUET - Warszawa           mazowiecki           2/   9
  64         3 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   9
  55         4 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   9
 106         5 Wręczycki Przemysław, Nicpoń Marcelina             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   9
  77         6 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź                                 6/   9
  69         7 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski             7/   9
 104         8 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          8/   9
  70         9 Zaprzalka Jakub, Topczewska Gabriela               KADRYL - Białystok        podlaski             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     WA             T              WW             F              Q                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  55 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
  56 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXX XXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    54         3
  64 XXXX XXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XX XXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    53         4
  67 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
  69   XXXX X     5  XX XXX      5  X   XX   X  4  X   X       2  X  XXXX     5    21          
  70              0              0              0              0              0     0          
  77 XX  X XXXXX  8 X  X  XXXXX  7 X XXX  XXX   7 X XXX XXXXX  9 X XXX X XXX  8    39         6
 104              0              0   X          1              0  X           1     2          
 106 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 X XX X XXXX  8    51         5
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA              T               WW              F               Q                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 43432242443 4.0 33432242443 4.0 23432243244 3.0 43422243423 3.0 43432232433 3.0   17.0    4
  56 32223435222 2.0 22244425232 2.0 32243324322 2.0 22243435244 4.0 32243345244 4.0   14.0    2
  64 24344323334 3.0 44323333324 3.0 44324432433 4.0 34334322332 2.0 24324423322 2.0   14.0    3
  67 11111111111 1.0 11111111111 1.0 11111111111 1.0 11111111111 1.0 11111111111 1.0    5.0    1
  77 65665666656 6.0 66666666656 6.0 66666666666 6.0 66665666666 6.0 66665666666 6.0   30.0    6
 106 56556554565 5.0 55555554565 5.0 55555555555 5.0 55556554555 5.0 55556554555 5.0   25.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Berti                     Nancy                                          Włochy
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
H       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               
K       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/   9
 108         2 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/   9
 109         3 Ujczak Paweł, Budzińska Małgorzata                 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/   9
  60         4 Więch Maciej, Wielądek Sandra                      Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           4/   9
  57         5 Brzeski Bruno, Oworuszko Dominika                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           5/   9
  75         6 Shkilevych Artur, Shkilevych Magdalena             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/   9
  72         7 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             7/   9
  73         8 Michalak Krystian, Woźniak Ewelina                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           8/   9
  71         9 Filim Michał, Karecka Gabriela                     KADRYL - Białystok        podlaski             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     CC             S              R              PD             JV                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  57 X XXX XXX    7 X XXX X XX   7 X XXX X XXX  8 X XXX X X X  7 X XXXXX XX   8    37         5
  60 X XXX XXXX   8 XXXX XXXXX   9 XXXXXXXXXX  10 XXXXXXXXXX  10 XXXXXXXXXX  10    47         4
  71              0              0              0              0              0     0          
  72 XXX  X XXXX  8  XX  XXXXXX  8  X     XXXX  5   X  X XXX   5  XX   XXXXX  7    33          
  73  X   X    X  3     XX    X  3      X X     2  X   X    X  3     XX    X  3    14          
  75  X XXXX  XX  7 XX XX  X  X  6 XXXXXXX   X  8 XX XX XX XX  8 XX X   X  X  5    34         6
 107 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-3
 108 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-3
 109 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------------------------------------
     CC              S               R               PD              JV                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 55564654555 5.0 44465656654 5.0 35464655654 5.0 45464656655 5.0 44444654654 4.0   24.0    5
  60 44455445446 4.0 35556444446 4.0 44556544446 4.0 54555544546 4.0 55555535446 5.0   21.0    4
  75 66646566664 6.0 66644565565 6.0 66645466565 6.0 66646465464 6.0 66666466565 6.0   30.0    6
 107 31111121111 1.0 51111122111 1.0 51111121112 1.0 31111113111 1.0 31111121111 1.0    5.0    1
 108 12222212222 2.0 12223213232 2.0 12222212331 2.0 12232221222 2.0 12223212222 2.0   10.0    2
 109 23333333333 3.0 23332331323 3.0 23333333223 3.0 23323332333 3.0 23332343333 3.0   15.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50