OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"II OTTT o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Susza": 2010-05-29, Susz, okręg Warmińsko-Mazurski

Dokumentacja zbiorcza 

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
 o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Susz

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
 o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Susz
Susz, 2010-05-29
Organizator: Szkołat Tańca J&K Drobotko
Prowadzenie: Julita Drobotko
Muzyka: Jan Kawicki
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, B, Standard
14-15, B, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AS Nowe Miasto Lubawskie     1
   2 BLACK DANCE Gdańsk           8
   3 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk    1
   4 CONTRA Gdańsk                1
   5 CT SIWKA Bydgoszcz           1
   6 DANCE DANCE Toruń           16
   7 FALA Sopot                   5
   8 FOCUS Olsztyn                9
   9 GEST Bydgoszcz               7
  10 GRACJA Iława                11
  11 IMPULS SCK Starogard Gd.     1
  12 JANTAR Elbląg               17
  13 KORMORAN Kętrzyn             1
  14 LATINO CAFE Gdynia          12
  15 ŁDK Łódź                     1
  16 MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław    2
  17 MUZA Olsztyn                 3
  18 PERFECT Gdańsk               5
  19 POD KWADRATEM Gdańsk         1
  20 POWER DANCE Olsztyn          5
  21 PROGRESS Kwidzyn             4
  22 RAZ DWA TRZY Bydgoszcz       2
  23 ST J&K Iława                 1
  24 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    3
  25 STAKATO Tczew                7
  26 STARDANCE Gdańsk             2
  27 TANGO Gdańsk                 3
  28 WIGOR Gdańsk                 2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
    o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Susz
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Susz, 2010-05-29
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  36 Gaj Oskar, Wysocka Milena                          GRACJA Iława                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 118 Tomosz Olaf, Sywula Hanna                          LATINO CAFE Gdynia                        
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Cendrowski Jakub, Szpak Agnieszka                BLACK DANCE Gdańsk                     45.0  1  73.0  2         1/   9
   5         2 Matczak Michał, Kwiatkowska Zofia                WIGOR Gdańsk                          116.0  5 138.0  6         2/   9
   8         3 Szefler Cezary, Głowacka Adrianna                STARDANCE Gdańsk                      128.0  3 144.0  4         3/   9
   2         4 Borzewski Dominik, Iwanowicz Paulina             FOCUS Olsztyn                         123.0  2 133.0  2         4/   9
   7         5 Ploetzing Aleksander, Szczepańska Natalia        BLACK DANCE Gdańsk                     44.0  0  53.0  0         5/   9
   9         6 Wesołowski Timur, Karczmarzyk Laura              WIGOR Gdańsk                           11.0  0  19.0  0         6/   9
   1       7-8 Abramowicz Jakub, Bedra Milena                   GRACJA Iława                           16.0  0  22.0  0       7-8/   9
   4       7-8 Karwowski Mikołaj, Olczak Vanessa                FOCUS Olsztyn                          25.0  0  31.0  0       7-8/   9
   6         9 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka               JANTAR Elbląg                         104.5  0 109.5  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXX  XX  5  X    X  2 XXX   X  4  XXX XX  5 XXXX  X  5  XX  XX  4    25          
   2 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X   XX   3  X XXXX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6    32         3
   3  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXX   4   XXXXX  5   XXX X  4    31         4
   4 X XXXXX  6 X XX X   4    X XX  3 X  X XX  4 X  X XX  4  X XXX   4    25          
   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXX XXX  6  XX XX   4 XXXXXXX  7    36       1-2
   6 X        1 X    X   2   X      1 XX       2 XXX X    4 X X      2    12          
   7    XX    2 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5 X  X XX  4 XX X XX  5    29         5
   8  XX XXX  5 X XXXXX  6  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    36       1-2
   9 XXXX     4 XX  X    3 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXX X    4 X X X    3    26         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   2 2353414 4.0 3366566 6.0 4465435 4.0 5221522 1.0 4443452 4.0 6362311 3.0   22.0    4
   3 3524121 2.0 1211111 1.0 1211111 1.0 6543341 4.0 5522121 2.0 4553562 6.0   16.0    1
   5 4141352 3.0 2132322 2.0 3333242 2.0 3355433 3.0 3156543 5.0 2225423 2.0   17.0    2
   7 1212265 1.0 6423254 3.0 6122364 3.0 2166666 6.0 6365665 6.0 3434656 4.5   23.5    5
   8 6435646 5.5 5644445 4.0 5544656 6.0 1432114 2.0 1211316 1.0 1111135 1.0   19.5    3
   9 5666533 5.5 4555633 5.0 2656523 5.0 4614255 5.0 2634234 3.0 5646244 4.5   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Szpak Michał, Godawa Julia                       BLACK DANCE Gdańsk                     45.0  0  72.0  1         1/   8
  12         2 Koba Mateusz, Gorczyca Dominika                  BLACK DANCE Gdańsk                     58.0  0  79.0  1         2/   8
  16         3 Wegner Jędrzej, Seweryn Klaudia                  GRACJA Iława                          129.0  1 144.0  2         3/   8
  14         4 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta                JANTAR Elbląg                         104.5  0 113.5  0         4/   8
  18         5 Zakrzewski Szymon, Giesek Julia                  MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław             193.0  1 201.0  1         5/   8
  11         6 Jung Yubin, Muszyńska Dagmara                    GRACJA Iława                            7.0  0  14.0  0         6/   8
  17         7 Wojniusz Michał, Lipa Justyna                    JANTAR Elbląg                          77.5  0  83.5  0         7/   8
  13         8 Michalski Maciej, Kruk Oliwia                    JANTAR Elbląg                          11.0  0  16.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    51         3
  12 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    52       1-2
  13          0          0          0          0          0          0          0          0     0          
  14 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X   X   2 XXXX X   5 XX XXX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    43         6
  15 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7    52       1-2
  16 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X X   X  3    50         4
  17  XX  XX  4  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XX  XXX  5  XX  XX  4  XX  XX  4 XXX  XX  5 XX XXXX  6    39          
  18 X XXXXX  6 XXXXX    5 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    49         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 5666351 6.0 5665231 5.0 5565331 5.0 5665221 5.0 5556651 6.0 5656641 6.0 5666641 6.0 3466562 5.0   44.0    6
  12 1321246 2.0 1223126 1.0 2142124 1.0 1322315 2.0 1432235 2.0 1522316 2.0 1222114 1.0 1351235 3.0   14.0    2
  14 3544625 4.0 3146614 3.0 4356665 6.0 3446534 4.0 3223516 3.0 3133424 3.0 3534556 5.0 6244414 4.0   32.0    4
  15 2213112 1.0 2311342 2.0 3411252 3.0 2211152 1.0 2115143 1.0 2315132 1.0 2415332 2.0 2513341 2.0   13.0    1
  16 4135434 3.0 4534453 4.0 1223513 2.0 4134463 3.0 6644424 5.0 6441555 5.0 6341425 4.0 5635656 6.0   32.0    3
  18 6452563 5.0 6452565 6.0 6634446 4.0 6553646 6.0 4361362 4.0 4264263 4.0 4153263 3.0 4122123 1.0   33.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Paczyński Paweł, Karasek Małgorzata              GEST Bydgoszcz                         86.0  4 111.0  5         1/   6
  19         2 Beńko Paweł, Konopko Natalia                     JANTAR Elbląg                         104.0  3 123.0  4         2/   6
  21         3 Koszucki Krystian, Zgutczyńska Karolina          STARDANCE Gdańsk                      144.0  5 157.0  6         3/   6
  24         4 Kloskowski Kamil, Kopiec Hanna                   FALA Sopot                            141.0  0 148.0  0         4/   6
  20         5 Dak Tomasz, Bobryk Karolina                      BLACK DANCE Gdańsk                     35.0  0  41.0  0         5/   6
  23         6 Perdeusz Marcin, Stypik Michalina                LATINO CAFE Gdynia                     17.0  1  22.0  1         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19 5332122 2.0 5111112 1.0 4455542 4.0 4224122 1.0 5232341 2.0 5524321 3.0 5324323 2.0 5424433 4.0   19.0    2
  20 6551543 6.0 6352634 5.0 5121413 1.0 5442643 4.0 4625626 5.0 4636656 6.0 4536646 6.0 4536546 5.0   38.0    5
  21 4215216 1.0 4625423 3.0 6213124 2.0 6315215 3.0 2444114 3.0 3455235 5.0 3443114 3.0 3345124 3.0   23.0    3
  22 3124461 3.0 3234351 2.0 3334251 3.0 3131351 2.0 3311532 1.0 2212562 1.0 2211551 1.0 2212612 1.0   14.0    1
  23 2466634 5.0 2546545 6.0 2566336 6.0 2566536 6.0 6556263 6.0 6363114 4.0 6665232 5.0 6663261 6.0   44.0    6
  24 1643355 4.0 1463266 4.0 1642665 5.0 1653464 5.0 1163455 4.0 1141443 2.0 1152465 4.0 1151355 2.0   30.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina                JANTAR Elbląg                          30.0  1  55.0  2         1/   6
  37         2 Guziewicz Marcin, Jagielska Marta                PROGRESS Kwidzyn                      130.0  5 149.0  6         2/   6
  36         3 Gaj Oskar, Wysocka Milena                        GRACJA Iława                          138.8  3 151.8  4         3/   6
  39         4 Kurkowski Krzysztof, Strohschein Natalia         DANCE DANCE Toruń                     110.5  0 117.5  0         4/   6
  38         5 Kurdziel Paweł, Czubak Maria                     FALA Sopot                             69.0  3  75.0  3         5/   6
  40         6 Przygocki Patryk, Górska Michalina               FALA Sopot                             31.0  0  36.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36 1246331 2.0 1143231 2.0 1146311 1.0 2143211 1.0 3136523 3.0 4355612 5.0 5255633 5.0 4345622 4.5   23.5    3
  37 6124415 3.0 6331425 3.0 6432425 4.0 6312335 4.0 6212412 1.0 6123324 2.0 6123116 1.0 5113114 1.0   19.0    2
  38 4363543 5.0 3265554 5.0 3353543 3.0 3555554 5.0 1455245 5.0 1446445 4.0 2544354 4.0 1451236 2.0   33.0    5
  39 5431254 4.0 5422343 4.0 5221132 2.0 5431123 3.0 2343336 4.0 2234266 3.0 3331225 3.0 6532455 6.0   29.0    4
  40 3655666 6.0 4656666 6.0 4664656 6.0 4664666 6.0 4564664 6.0 3662553 6.0 4466562 6.0 2264543 4.5   46.5    6
  41 2512122 1.0 2514112 1.0 2515264 5.0 1226442 2.0 5621151 2.0 5511131 1.0 1612441 2.0 3626361 3.0   17.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Karwacki Sebastian, Zimnawoda Klaudia            LATINO CAFE Gdynia                    129.0  5 158.0  6         1/  10
  43         2 Grzybek Artur, Urbańska Marta                    GEST Bydgoszcz                        146.0  5 169.0  6         2/  10
  45         3 Konkol Patryk, Maszk Marcelina                   FALA Sopot                             86.0  4 103.0  5         3/  10
  50         4 Wronikowski Kamil, Kawała Klaudia                LATINO CAFE Gdynia                     76.0  0  87.0  0         4/  10
  47         5 Olszewski Tomasz, Mielewska Aneta                BLACK DANCE Gdańsk                    124.0  0 134.0  0         5/  10
  74         6 Korzeniewski Filip, Pogorzelska Martyna          DANCE DANCE Toruń                       0.0  0   9.0  0         6/  10
  48         7 Piskorski Maciej, Zabłocka Katarzyna             AS Nowe Miasto Lubawskie               30.0  0  38.0  0         7/  10
  49         8 Skiba Krzysztof, Rakowska Maja                   MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław               0.0  0   7.0  0         8/  10
  42         9 Gacioch Łukasz, Łachmańska Martyna               KORMORAN Kętrzyn                        0.0  0   6.0  0         9/  10
  46        10 Madej Paweł, Mrozek Martyna                      FOCUS Olsztyn                           0.0  0   5.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42   X      1   X      1 X X      2   XX     2   X      1 X X X X  4  XXXX X  5   X X X  3    19          
  43 XXXXXXX  7  X XX X  4  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XXXXX   5  X   X   2 XXXXXX   6 XX X X   4    40         4
  44 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    49       1-2
  45 X  XX X  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    49       1-2
  46  XX  XX  4    X X   2  XX      2          0 X    XX  3   X      1   XX  X  3   X   X  2    17          
  47 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  X XXX   4 X  XX    3    X     1      X   1    34         5
  48 X X  XX  4 X X  XX  4   XX XX  4   X  XX  3 XX    X  3  XX  XX  4 X X  XX  4 XXX      3    29       6-7
  49  X X     2 X        1  X       1 X X      2 X X  XX  4 XXXX     4 XXX      3 XXXXX X  6    23          
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX  XXX  5 XX XXXX  6    47         3
  74  X  X    2  X  X    2 XX  X    3 XX XX    4  XXXXX   5  XXXXXX  6   X XX   3   XXXX   4    29       6-7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 4213431 2.0 7114211 1.0 4112111 1.0 5111121 1.0 3652515 5.0 3652514 4.0 3553544 4.0 3355544 5.0   23.0    2
  44 5132324 3.0 5232133 2.0 3221233 2.0 4233232 2.0 2244222 2.0 2163222 2.0 2164222 2.0 6263232 3.0   18.0    1
  45 2665513 5.0 2663524 5.0 5675624 5.0 3575514 5.0 1111141 1.0 1211141 1.0 1211111 1.0 1111121 1.0   24.0    3
  47 1324272 1.0 3325462 3.0 2333362 3.0 2322363 3.0 6767676 7.0 6546755 6.0 6446755 6.0 5746757 7.0   36.0    5
  48 6747647 7.0 6747647 7.0 6747557 6.0 6746657 6.0 7526764 6.0 7727666 7.0 7627666 7.0 7527675 6.0   52.0    7
  50 3571155 4.0 1471355 4.0 1554445 4.0 1664445 4.0 5473333 3.0 4374433 3.0 4772333 3.0 2672313 2.0   27.0    4
  74 7456766 6.0 4556776 6.0 7466776 7.0 7457776 7.0 4335457 4.0 5435377 5.0 5335477 5.0 4434466 4.0   44.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Ciołek Marcin, Górska Katarzyna                  POD KWADRATEM Gdańsk                  231.0  1 261.0  2         1/  11
  58         2 Narożnik Maciej, Szymczyk Róża                   STAKATO Tczew                         110.0  4 134.0  5         2/  11
  59         3 Niścigorski Karol, Łańcucka Anna                 POWER DANCE Olsztyn                    66.0  1  84.0  2         3/  11
  63         4 Ziemnicki Robert, Nguyen Angelina                STAKATO Tczew                          53.0  1  65.0  1         4/  11
  51         5 Aniukiewicz Łukasz, Ksobiak Ewa                  GEST Bydgoszcz                         63.0  0  74.0  0         5/  11
  61         6 Rogalski Piotr, Biniek Anna                      PERFECT Gdańsk                        106.0  0 116.0  0         6/  11
  53         7 Dąbrowski Adrian, Krężel Anna                    TANGO Gdańsk                          141.0  0 150.0  0         7/  11
  57         8 Lewandowski Maciej, Jazłowska Marta              CT SIWKA Bydgoszcz                    132.5  1 140.5  1         8/  11
  62         9 Zemke Adrian, Orłowska Kamila                    STAKATO Tczew                          41.0  0  48.0  0         9/  11
  56        10 Kuligowski Mateusz, Karwacka Małgorzata          ST J&K Iława                            9.0  0  15.0  0        10/  11
  54        11 Gibas Michał, Jankowska Paulina                  JANTAR Elbląg                          13.0  0  18.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 XXXXXX   6 X XX X   4 X XXXXX  6 XXXX X   5   XXX X  4 X   X    2 XXX X    4 XXXXXX   6    37         4
  52 X XXX    4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXX  X  4 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    44         2
  53  X   XX  3    X XX  3  X       1 X  X  X  3 XXX  X   4 X XX X   4 X XX X   4 X XXXX   5    27          
  54  X       1          0  X   X   2       X  1      X   1  X   XX  3      XX  2  X   XX  3    13          
  56       X  1  X   XX  3   X   X  2   X   X  2    X  X  2   XX  X  3  X    X  2 X     X  2    17          
  57    XX    2   XXX    3 X  X X   3 XX   X   3 XX XX    4 XX XX    4    XX    2     X    1    22          
  58 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 X  XXX   4 X   XXX  4 X XXXXX  6 XX XX    4    43         3
  59 XXXXXXX  7 XX XX X  5          0  X XX    3 X XXX X  5  XXXXX   5  XXXX X  5  XXX  X  4    34         5
  61 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XX   XX  4 XX    X  3 X   XX   3 X        1    32         6
  62 X     X  2 X        1    XX X  3    XX    2  XX XXX  5   X XX   3  X   X   2   X  XX  3    21          
  63   XX XX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    46         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 2132546 3.0 2431434 3.0 2441414 4.0 2331625 3.0 2452536 5.0 2653554 5.0 1363645 4.0 2553425 5.0   32.0    5
  52 1323652 2.0 1115641 1.0 1224542 2.0 1122552 1.0 1323441 2.0 1466666 6.0 2134453 3.0 1235551 2.0   19.0    1
  58 3211111 1.0 3224312 2.0 3112131 1.0 3214131 2.0 3145263 3.0 6234242 3.0 4645364 5.0 6344264 4.0   21.0    2
                                                          R                                          
  59 5455263 5.0 4353166 5.0 6666666 6.0 6666366 6.0 5211155 1.0 4111113 1.0 5412112 2.0 4112113 1.0   27.0    3
                                                          R                                          
  61 4566335 6.0 5666255 6.0 4535323 3.0 4445213 4.0 4566624 6.0 3545435 4.0 3556536 6.0 3666636 6.0   41.0    6
  63 6644424 4.0 6542523 4.0 5353255 5.0 5553444 5.0 6634312 4.0 5322321 2.0 6221221 1.0 5421342 3.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz       I         Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta          II        Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka       II        Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad          III       Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Baran Adam, Soliwoda Daria                       PERFECT Gdańsk                         64.0  1  89.0  2         1/   6
  66         2 Chołuj Rafał, Szymanowska Joanna                 CONTRA Gdańsk                         124.0  3 143.0  4         2/   6
  67         3 Dobrzyński Patryk, Hajduk Paulina                STAKATO Tczew                          87.0  1 100.0  2         3/   6
  69         4 Fryszka Paweł, Jurek Karolina                    STAKATO Tczew                         128.0  0 135.0  0         4/   6
  65         5 Brodowski Jacek, Dwojak Magdalena                STAKATO Tczew                           6.0  0  12.0  0         5/   6
  68         6 Drozd Damian, Sokołowska Monika                  JANTAR Elbląg                         119.8  0 124.8  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65 3533363 3.0 3535464 4.0 3651465 6.0 3633366 3.0 3262545 5.0 1164534 4.0 1265554 5.0 4156444 5.0   35.0    5
  66 2111125 1.0 4211133 2.0 2122153 1.0 1112113 1.0 4114114 1.0 6623266 6.0 5113415 3.0 6214315 4.0   19.0    2
  67 4346644 5.0 1464555 5.0 4345636 4.5 4354554 5.0 5335361 3.0 4242121 1.0 4531141 2.0 2441161 1.0   26.5    3
                                                          R                                          
  68 6465556 6.0 6346646 6.0 6464524 4.5 6265635 6.0 6556626 6.0 5356655 5.0 6356636 6.0 5665556 6.0   45.5    6
  69 1654231 4.0 2653221 3.0 1516342 3.0 2546442 4.0 2443453 4.0 3435442 3.0 3444223 4.0 1333233 3.0   28.0    4
                                                          R                                          
  73 5222412 2.0 5122312 1.0 5233211 2.0 5421221 2.0 1621232 2.0 2511313 2.0 2622362 1.0 3522622 2.0   14.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Lewandowski Marcin, Lopata Ewelina               DANCE DANCE Toruń                     236.0  4 264.0  5         1/   9
  82         2 Juszczyk Karol, Harla Magdalena                  GEST Bydgoszcz                         89.0  3 111.0  4         2/   9
  87         3 Potrepko Karol, Michalska Aleksandra             DANCE DANCE Toruń                     161.0  4 177.0  5         3/   9
  86         4 Monkiewicz Hubert, Napora Anna                   DANCE DANCE Toruń                     155.5  0 165.5  0         4/   9
  85         5 Michalonek Paweł, Szumko Karolina                POWER DANCE Olsztyn                    73.0  3  82.0  3         5/   9
  81         6 Błaszczyk Dawid, Kogga Klaudia                   GRACJA Iława                           36.0  1  44.0  1         6/   9
  88         7 Zaborowski Krystian, Topka Oliwia                GRACJA Iława                           43.0  0  50.0  0         7/   9
  84         8 Maczyszyn Jarosław, Lis Dorota                   JANTAR Elbląg                         133.0  2 139.0  2         8/   9
  80         9 Bartkowski Kacper, Przytuła Aleksandra           GRACJA Iława                           80.0  0  85.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  80   XX  X  3       X  1       X  1    X XX  3      XX  2    10          
  81 X X  XX  4  XX XXX  5   XXXXX  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    26         5
  82 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XXXX    4    28         3
  83 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
  84  X   XX  3 X XX     3 XXX  X   4   X      1 XXXX     4    15          
  85 XXXXX    5 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXXX   6    27         4
  86  X XXXX  5 X  XXXX  5 X  XX X  4 XX XX X  5 X  XXXX  5    24         6
  87 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5    29         2
  88 XXX X X  5  XX X X  4  XX XXX  5 X X  X   3   X X X  3    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 6633651 6.0 6433561 4.0 6446562 6.0 2626351 3.0 2636561 6.0   25.0    6
  82 5121414 2.0 5221414 2.0 5323233 2.0 5234213 2.0 5124213 2.0   10.0    2
  83 4512133 3.0 4612132 1.0 4211111 1.0 6411142 1.0 6411132 1.0    7.0    1
  85 1346365 4.0 1356356 5.0 1635456 5.0 1345566 6.0 1345656 5.0   25.0    5
  86 3465546 5.0 3564645 6.0 3562325 3.0 3562625 5.0 3563445 4.0   23.0    4
  87 2254222 1.0 2145223 3.0 2154644 4.0 4153434 4.0 4252324 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Juszczyk Karol, Harla Magdalena                  GEST Bydgoszcz                         77.0  2 109.0  3         1/  13
  93         2 Rosiek Michał, Rudnicka Weronika                 BLACK DANCE Gdańsk                    136.0  5 162.0  6         2/  13
  98         3 Sobczak Kamil, Schmidt Julianna                  LATINO CAFE Gdynia                     93.0  0 113.0  1         3/  13
  91         4 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra             STAKATO Tczew                         231.0  2 245.0  2         4/  13
  90         5 Janowski Michał, Tryzna Malwina                  BLACK DANCE Gdańsk                    133.0  1 146.0  1         5/  13
  85         6 Michalonek Paweł, Szumko Karolina                POWER DANCE Olsztyn                    46.0  1  58.0  1         6/  13
  86         7 Monkiewicz Hubert, Napora Anna                   DANCE DANCE Toruń                      67.5  0  78.5  0         7/  13
  81         8 Błaszczyk Dawid, Kogga Klaudia                   GRACJA Iława                           58.0  2  68.0  2         8/  13
  87         9 Potrepko Karol, Michalska Aleksandra             DANCE DANCE Toruń                     182.0  5 191.0  5         9/  13
  88        10 Zaborowski Krystian, Topka Oliwia                GRACJA Iława                           54.0  0  62.0  0        10/  13
  80     11-12 Bartkowski Kacper, Przytuła Aleksandra           GRACJA Iława                           73.0  0  79.0  0     11-12/  13
  89     11-12 Jabłoński Mateusz, Kosiorek Karolina             FOCUS Olsztyn                         122.0  0 128.0  0     11-12/  13
  84        13 Maczyszyn Jarosław, Lis Dorota                   JANTAR Elbląg                         121.0  2 126.0  2        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  80          0          0      XX  2      XX  2    X XX  3     7          
  81 XX    X  3  X    X  2  X  X X  3  X XX X  4  X  XXX  4    16          
  82  XXXX    4 XXXXXX   6   XX X   3  XXX     3 X X      2    18       6-7
  84    X  X  2       X  1 X        1          0    X     1     5          
  85 XXXXX X  6      XX  2  XX   X  3 X XXX X  5   XX XX  4    20         5
  86 XXX XX   5 XX XX X  5 X  XX X  4  X  X X  3 XX  X X  4    21         4
  87     XXX  3 X   X    2  X  XX   3  X  XXX  4  X  X X  3    15          
  88  XX      2 XXX  X   4 X X      2 XXX      3   X      1    12          
  89 X        1 X        1 X        1 X    X   2 X    X   2     7          
  90 X XX X   4 X XXX X  5 XXXX     4 X XX XX  5 XXXXX    5    23         3
  91  XXXXXX  6  XXX X   4    XXX   3 X  XXX   4  X       1    18       6-7
  93    XXX   3   XXXX   4 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XXXX   5    24       1-2
  98 X    XX  3  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX      2 XXXXXXX  7    24       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  82 1442236 2.0 2133245 2.0 4332244 2.0 1231434 1.0 2231223 2.0    9.0    1
  85 6634661 6.0 5742651 5.0 7743661 7.0 7553351 5.0 7753361 5.0   28.0    6
  86 7376773 7.0 6276762 7.0 6175752 6.0 6175762 7.0 6377742 7.0   34.0    7
  90 2715552 5.0 3625573 6.0 1517573 5.0 3617173 2.0 3626475 6.0   24.0    5
  91 5153345 3.0 7364337 4.0 3466337 4.0 2444646 3.0 5544657 4.0   18.0    4
  93 3521124 1.0 4511124 1.0 5621126 1.0 5722517 6.0 4412536 3.0   12.0    2
  98 4267417 4.0 1457416 3.0 2254415 3.0 4366225 4.0 1165114 1.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Szmit Maurycy, Krakowiak Olga                    MUZA Olsztyn                          147.0  2 172.0  3         1/   6
  98         2 Sobczak Kamil, Schmidt Julianna                  LATINO CAFE Gdynia                     25.0  0  44.0  1         2/   6
  96         3 Grabowski Adrian, Zachwieja Karolina             GEST Bydgoszcz                         44.0  0  57.0  1         3/   6
  97         4 Mielcarek Błażej, Rokicka Aleksandra             FOCUS Olsztyn                          50.0  1  57.0  1         4/   6
  95         5 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                POWER DANCE Olsztyn                   117.0  2 123.0  2         5/   6
 100         6 Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena                  JANTAR Elbląg                           6.0  0  11.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 4632443 5.0 4543424 4.0 4464554 4.0 4534454 5.0 4432454 4.0   22.0    5
  96 2344614 4.0 2425653 5.0 2333433 3.0 3342533 3.0 3245522 3.0   18.0    3
  97 5515232 3.0 5312345 3.0 5525245 5.0 5413245 4.0 5523345 5.0   20.0    4
  98 1253151 1.0 1264112 1.0 1242321 2.0 1265311 2.0 1354211 2.0    8.0    2
  99 3121325 2.0 3131231 2.0 3111112 1.0 2121122 1.0 2111133 1.0    7.0    1
 100 6466566 6.0 6656566 6.0 6656666 6.0 6656666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                POWER DANCE Olsztyn                   175.0  5 199.0  6         1/   5
 101         2 Bedla Filip, Gleń Magdalena                      IMPULS SCK Starogard Gd.                0.0  0  18.0  1         2/   5
  96         3 Grabowski Adrian, Zachwieja Karolina             GEST Bydgoszcz                         24.0  0  36.0  1         3/   5
 103         4 Tokarek Alan, Wronka Magdalena                   ŁDK Łódź                              215.0  7 221.0  7         4/   5
 102         5 Jarzęczka Szymon, Wolant Wiktoria                DANCE DANCE Toruń                      17.0  0  22.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 1111113 1.0 1211122 1.0 1111122 1.0 1111112 1.0 1111122 1.0    5.0    1
  96 2335532 2.0 2535513 3.0 2435513 3.0 2535523 4.0 2534513 2.0   14.0    3
 101 4422441 3.0 3122441 2.0 3324341 2.0 3224441 2.0 4325441 4.0   13.0    2
 102 5243354 4.0 5353355 5.0 5253255 5.0 5453355 5.0 5253355 5.0   24.0    5
 103 3554225 5.0 4444234 4.0 4542434 4.0 4342234 3.0 3442234 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Dembek Mikołaj, Jarzęczka Emilia                 DANCE DANCE Toruń                     217.0  3 244.0  4         1/   8
 107         2 Skwarczyński Piotr, Sieheń Paulina               FOCUS Olsztyn                          64.0  2  85.0  3         2/   8
 110         3 Wronka Cezary, Kruk Judyta                       LATINO CAFE Gdynia                    171.0  1 186.0  2         3/   8
 104         4 Chromiec Patryk, Skaczkowska Natalia             CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk              25.0  1  34.0  1         4/   8
 106         5 Kowalski Marek, Pasieka Sandra                   ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz             153.0  5 161.0  5         5/   8
 109         6 Talaśka Marcin, Kwiatkowska Ewelina              TANGO Gdańsk                          178.0  2 185.0  2         6/   8
 111         7 Włodarczak Kasper, Cieślakowska Anna             PROGRESS Kwidzyn                      171.0  3 177.0  3         7/   8
 108         8 Studziński Krzysztof, Studzińska Stefania        DANCE DANCE Toruń                      19.0  0  24.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 4846422 4.0 4552533 3.0 7622623 2.0 6622533 4.0 6433533 4.0   17.0    4
 105 1221165 1.0 2131284 2.0 3341184 1.0 2151164 1.0 2152284 2.0    7.0    1
 106 5578743 6.0 5276821 5.0 5457751 5.0 8277741 7.0 8376841 6.0   29.0    5
 107 3735311 2.0 1445112 1.0 1765432 4.0 1734222 2.0 1545322 3.0   12.0    2
 108 6463286 7.0 6383375 6.0 8584275 6.0 5885378 8.0 5884178 8.0   35.0    8
 109 2317637 3.0 3717757 8.0 4818568 8.0 4548687 6.0 4628767 7.0   32.0    6
 110 7152558 5.0 7624448 4.0 6133347 3.0 7313415 3.0 7211416 1.0   16.0    3
 111 8684874 8.0 8868666 7.0 2276816 7.0 3466856 5.0 3767655 5.0   32.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Dembek Mikołaj, Jarzęczka Emilia                 DANCE DANCE Toruń                     199.3  0 231.3  1         1/  13
 112         2 Dembek Kacper, Zielińska Paulina                 DANCE DANCE Toruń                       0.0  0  26.0  1         2/  13
 118         3 Tomosz Olaf, Sywula Hanna                        LATINO CAFE Gdynia                    253.0  5 273.0  6         3/  13
 115         4 Lipa Marcin, Demidziuk Agnieszka                 JANTAR Elbląg                         228.0  3 242.0  3         4/  13
 107         5 Skwarczyński Piotr, Sieheń Paulina               FOCUS Olsztyn                          24.0  0  37.0  0         5/  13
 109         6 Talaśka Marcin, Kwiatkowska Ewelina              TANGO Gdańsk                          126.0  0 138.0  0         6/  13
 106       7-8 Kowalski Marek, Pasieka Sandra                   ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              95.0  1 105.0  1       7-8/  13
 116       7-8 Mielcarek Damian, Kopyść Natalia                 FOCUS Olsztyn                         199.0  4 209.0  4       7-8/  13
 124         9 Komorowski Paweł, Michiej Magdalena              PERFECT Gdańsk                        190.0  4 199.0  4         9/  13
 127        10 Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata             JANTAR Elbląg                         219.0  1 227.0  1        10/  13
 108        11 Studziński Krzysztof, Studzińska Stefania        DANCE DANCE Toruń                      22.0  0  29.0  0        11/  13
 113        12 Jagła Tomasz, Klekotko Róża                      RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 91.0  2  97.0  2        12/  13
 111        13 Włodarczak Kasper, Cieślakowska Anna             PROGRESS Kwidzyn                      117.0  1 122.0  1        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 105 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX    5    29         2
 106 XX    X  3 X     X  2 XXX   X  4  XX   X  3 X     X  2    14          
 107  X  XXX  4     XXX  3     XXX  3     XXX  3     XXX  3    16         6
 108     X    1  X  X    2    XXX   3  X  X    2  X  X    2    10          
 109 XXXX XX  6 X XX     3 XXX  X   4 X    XX  3 XXX  X   4    20         4
 111          0          0 X        1          0       X  1     2          
 112 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    30         1
 113 X   XX   3          0          0 XXX X    4  X X     2     9          
 115 X XX     3  X XXXX  5     X    1 X  XXXX  5 X  XX X  4    18         5
 116   XX X   3   X  X   2   XX XX  4 X XX     3   X  X   2    14          
 118  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXX  X  4  XXX     3   XX XX  4    24         3
 124   X      1   X      1  XX X X  4      XX  2  XX XXX  5    13          
 127    X  X  2 XX X     3 X  X     2    X X   2 X  X     2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 3232314 2.0 3132214 1.0 1231115 1.0 2331134 2.0 2431255 3.0    9.0    1
 107 6666152 6.0 5565152 5.0 5665362 6.0 6656342 5.0 6354132 4.0   26.0    5
 109 2525666 5.0 4626666 6.0 4426636 5.0 4525666 6.0 4626646 6.0   28.0    6
 112 1114425 1.0 1213425 2.0 6314444 4.0 1114453 3.0 1115413 1.0   11.0    2
 115 5453233 3.0 2454333 3.0 3553223 3.0 3463215 4.0 3563364 5.0   18.0    4
 118 4341541 4.0 6341541 4.0 2142551 2.0 5242521 1.0 5242521 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Dzwoniarski Krzysztof, Strześnicka Magdalena     RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                206.0  6 238.0  7         1/  13
 120         2 Chmura Julian, Budyś Paula                       PROGRESS Kwidzyn                      316.0  6 342.0  7         2/  13
 123         3 Józefowicz Marcin, Krzan Izabela                 MUZA Olsztyn                           71.0  3  91.0  4         3/  13
 122         4 Długoński Oskar, Okulska Anna                    LATINO CAFE Gdynia                    156.0  3 170.0  3         4/  13
 130         5 Wolant Albert, Lopata Karolina                   DANCE DANCE Toruń                     222.4  0 235.4  0         5/  13
 132         6 Świniarski Marcin, Chmielewska Agnieszka         FALA Sopot                            223.0  4 235.0  4         6/  13
 126       7-8 Niekludow Michał, Radke Wiktoria                 LATINO CAFE Gdynia                    109.0  2 119.0  2       7-8/  13
 129       7-8 Starowicz Piotr, Drożyner Paulina                MUZA Olsztyn                          595.0  6 605.0  6       7-8/  13
 125         9 Kosiorek Piotr, Szantar Karolina                 FOCUS Olsztyn                         112.0  0 121.0  0         9/  13
 124        10 Komorowski Paweł, Michiej Magdalena              PERFECT Gdańsk                         42.0  1  50.0  1        10/  13
 128        11 Popowski Adam, Karpińska Paulina                 JANTAR Elbląg                          41.0  0  48.0  0        11/  13
 127        12 Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata             JANTAR Elbląg                           5.0  0  11.0  0        12/  13
 119        13 Bluj Adam, Karasek Katarzyna                     DANCE DANCE Toruń                     228.0  3 233.0  3        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 119          0          0          0          0          0 Z   0          
 120 X    XX  3   X XXX  4   XXX X  4  XXXX X  5   X XXX  4    20         6
 121 XXX XX   5 XX  X    3 XXXXX    5 XXXXX X  6 XX XX X  5    24         4
 123 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6    30         1
 124          0 X  X     2  X   X   2 X        1  X X X   3     8          
 125   XX     2  XX      2  X   X   2  X       1 X  X     2     9          
 126 XX   XX  4    X X   2 X X  X   3 X X  X   3   XX X   3    15          
 127  X       1 XXX   X  4          0          0   X      1     6          
 128          0      X   1      XX  2      XX  2      XX  2     7          
 129    XXXX  4 X  X  X  3    X  X  2    X XX  3   XX  X  3    15          
 130  XXXX X  5  XXXX X  5 X XXXXX  6  XX XXX  5 XX  XXX  5    26         3
 132 X XXX X  5 X   XX   3 XX XX X  5 XX XX    4 XX  XX   4    21         5
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXX X    4    29         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 4532222 2.0 4634222 4.0 4242121 1.0 4534111 2.0 4323211 2.0   11.0    2
 121 5141115 1.0 5341115 2.0 5151215 2.0 5141245 4.0 5141125 1.0   10.0    1
 122 3424663 5.0 3122634 1.0 3433643 4.0 3423554 5.0 3532634 4.0   19.0    4
 123 2213454 3.0 2413443 3.0 2514554 5.0 2612433 1.0 2214543 3.0   15.0    3
 130 6355331 4.0 6255351 5.0 6366332 3.0 6256322 3.0 6466352 5.0   20.0    5
 132 1666546 6.0 1566566 6.0 1625466 6.0 1365666 6.0 1655466 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
A       Ziętowski                 Arkadiusz                 Gdynia               
B       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
C       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
D       Niemczynowicz             Danuta                    Olsztyn              
E       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
F       Dąbkowska                 Agnieszka                 Olsztyn              
G       Drobotko                  Konrad                    Iława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Bluj Adam, Karasek Katarzyna                     DANCE DANCE Toruń                     319.8  3 347.8  4         1/   9
 139         2 Zakowicz Kacper, Zakowicz Natalia                LATINO CAFE Gdynia                    133.0  2 155.0  3         2/   9
 126         3 Niekludow Michał, Radke Wiktoria                 LATINO CAFE Gdynia                    112.0  1 128.0  2         3/   9
 122         4 Długoński Oskar, Okulska Anna                    LATINO CAFE Gdynia                     70.0  1  80.0  1         4/   9
 135         5 Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella               JANTAR Elbląg                         160.5  0 169.5  0         5/   9
 133         6 Chodorowski Tomasz, Kłosowska Dominika           GRACJA Iława                            0.0  0   8.0  0         6/   9
 136         7 Kozar Artur, Rakowska Katarzyna                  PERFECT Gdańsk                          5.0  0  12.0  0         7/   9
 137         8 Ossowski Adam, Rucińska Dominika                 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              20.0  0  26.0  0         8/   9
 138         9 Pierwienis Łukasz, Nowaczyńska Martyna           JANTAR Elbląg                           6.0  0  11.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 119 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 122 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXX    4    28         4
 126 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 133 X X XXX  5   X XXX  4 X    X   2  X  XXX  4  X  X X  3    18       6-7
 135   X  XX  3   X   X  2   XX  X  3 XXXX XX  6   XX XX  4    18       6-7
 136 XX XXXX  6 XXXX X   5 XX XXXX  6 X  XX    3 X  X XX  4    24         5
 137   X  X   2 X X  X   3  XX      2   X      1 X X XX   4    12          
 138  X X     2  X XXXX  5    XX    2          0 XX       2    11          
 139 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 119 2112161 1.0 2312162 1.0 2111132 1.0 1113131 1.0 3312141 3.0    7.0    1
 122 3344444 4.0 3144243 4.0 3344344 3.0 3755446 5.0 4655636 5.0   21.0    4
 126 4423352 3.0 4423421 3.0 4425421 4.0 2622222 2.0 2423222 2.0   14.0    3
 133 7667533 6.0 7567554 5.0 7567575 6.0 7567574 6.0 7567473 7.0   30.0    6
 135 5736725 5.0 5736636 6.0 5636656 5.0 5334655 4.0 5734755 4.0   24.0    5
 136 6575677 7.0 6675777 7.0 6773767 7.0 6476767 7.0 6276567 6.0   34.0    7
 139 1251216 2.0 1251315 2.0 1252213 2.0 4241313 3.0 1141314 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50