OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"VI OTTT o Puchar właściciela Hut Szkła T. Wrześniaka": 2010-05-22, Staszów, okręg Świętokrzyski

Dokumentacja zbiorcza 

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Właściciela Hut Szkła Tadeusza Wrześniaka

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Właściciela Hut Szkła Tadeusza Wrześniaka
Staszów Hala przy SP 3 ul.Mickiewicza 30   22 maja 2010r
Organizator: KTT FLESZ przy SOK
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Przysieki
Muzyka: Anna Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      1
   2 AKSEL Rzeszów                8
   3 CENTRUM TAŃCA Lublin         4
   4 CENTRUM TAŃCA Radom          4
   5 CHARLESTON Kielce            1
   6 CHOCHLIK Lubartów            5
   7 DORA Kielce                  4
   8 DŻET Rzeszów-Boguchwała      2
   9 ELIDA Mielec                 4
  10 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    6
  11 GALA Mielec                  2
  12 GASIEK Rzeszów               4
  13 GRACJA Krosno                5
  14 IMPULS Biłgoraj              1
  15 KICK Kielce                  8
  16 KLIMAT-DANCE Skarżysko-K.    1
  17 LIDER Lublin                 2
  18 ŁDK Łódź                     1
  19 MAGIC-DANCE Lublin           1
  20 MERENGUE Stalowa Wola        9
  21 MYKA Zamość                  1
  22 NARCYZ Kraków                1
  23 PLĄS Kraków                  2
  24 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    1
  25 RYTM  Chełm                  6
  26 SAMBA Tarnobrzeg             7
  27 STYL Kraków                  1
  28 STYL Radom                   1
  29 TAKT Chełm                   1
  30 TICO Opoczno                 2
  31 TWIST Ostrowiec Św.          1
  32 ZAMEK Lublin                 3
  33 ZAMEK Szydłowiec             2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   O Puchar Właściciela Hut Szkła Tadeusza Wrześniaka
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Staszów Hala przy SP 3 ul.Mickiewicza 30   22 maja 2010r
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  46 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                 
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  51 Worobiej Patryk, Krop Justyna                      RYTM  Chełm                               
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  55 Czapla Dominik, Węgrzynowska Marta                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                   
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  57 Lipiec Krzysztof, Gonciarz Justyna                 SAMBA Tarnobrzeg                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  58 Lubecki Michał, Pasterz Natalia                    GASIEK Rzeszów                            
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  75 Grzybowski Damian, Walaszczyk Aleksandra           KICK Kielce                               
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 122 Kuroczko Kamil, Mieszkowicz Raffaella              SAMBA Tarnobrzeg                          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Wołoszyn Marcel, Koźlak Aleksandra               MERENGUE Stalowa Wola                  56.0  0  80.0  1         1/   5
   2         2 Dzierwa Hubert, Patriak Nikola                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             100.0  0 118.0  1         2/   5
   1         3 Dziędziel Miłosz, Miernik Agnieszka              KLIMAT-DANCE Skarżysko-K.               0.0  0  12.0  1         3/   5
   6         4 Żak Wojciech, Wolicka Sandra                     MERENGUE Stalowa Wola                  38.5  0  44.5  0         4/   5
   4         5 Wojtowicz Mateusz, Łyda Wiktoria                 MERENGUE Stalowa Wola                   5.0  0  10.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 3323223 3.0 3423232 3.0 2424323 3.0 3533242 3.0 3324331 3.0 2324322 2.0   17.0    3
   2 1142332 2.0 1242323 2.0 1142231 2.0 2422323 2.0 1533223 2.0 4113211 1.0   11.0    2
   4 5455555 5.0 5355455 5.0 5355554 5.0 5255535 5.0 5455455 5.0 5455555 5.0   30.0    5
   5 2211111 1.0 2111111 1.0 3211112 1.0 1311111 1.0 2211112 1.0 3532134 3.0    8.0    1
   6 4534444 4.0 4534544 4.0 4533445 4.0 4144454 4.0 4142544 4.0 1241443 4.0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Pakuła Filip, Bińkowska Alicja                   ŁDK Łódź                                6.0  0  33.0  1         1/   8
  12         2 Depczyński Tomasz, Siwy Michalina                GRACJA Krosno                         121.0  3 142.0  4         2/   8
  17         3 Węklar Miłosz, Jurczak Anna                      GRACJA Krosno                         142.0  4 157.0  5         3/   8
  10         4 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra              EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              57.0  0  66.0  0         4/   8
  11         5 Bylica Dominik, Baniak Izabela                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              93.0  1 101.0  1         5/   8
  13         6 Dobosz Jakub, Siatka Kamila                      RYTM  Chełm                             6.0  0  13.0  0         6/   8
  16         7 Tomaszewski Kacper, Sierpniak Kaja               MERENGUE Stalowa Wola                   0.0  0   6.0  0         7/   8
  14         8 Marosz Szymon, Łysikowska Karolina               GRACJA Krosno                          26.0  0  31.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  10 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    38         4
  11 XXXXXX   6  X XX    3 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         5
  12 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    40       1-2
  13 X   X    2 X XXXX   5  X  X    2 XX XXXX  6 X  XXX   4 XX XXX   5    24         6
  14     X X  2 XX   XX  4 X   XXX  4     XX   2  X  X    2     XX   2    16          
  15 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40       1-2
  16  XXX XX  5  XX   X  3  XXX  X  4  XX   X  3  XXX  X  4   X   X  2    21          
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7    39         3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 1542634 4.0 2444514 4.0 4433514 4.0 1343625 3.0 2454643 4.0 1453643 4.0   23.0    4
  11 2454555 5.0 5566665 6.0 6665666 6.0 5254536 5.0 5332526 3.0 4244534 3.0   28.0    5
  12 4313263 3.0 3312251 2.0 2312342 3.0 3412242 2.0 1213232 2.0 2112222 1.0   13.0    2
  13 6665346 6.0 6655346 5.0 5556255 5.0 6565364 6.0 6666364 6.0 5666366 6.0   34.0    6
  15 5221422 2.0 4121432 3.0 3221431 2.0 4121411 1.0 4121411 1.0 3321411 2.0   11.0    1
  17 3136111 1.0 1233123 1.0 1144123 1.0 2636153 4.0 3545155 5.0 6535155 5.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Koguciuk Jakub, Hyjek Natalia                    RYTM  Chełm                           150.0  5 175.0  6         1/   6
  20         2 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna             165.0  0 184.0  1         2/   6
  25         3 Olech Karol, Podsiadły Aleksandra                TWIST Ostrowiec Św.                     8.0  0  21.0  1         3/   6
  21         4 Górlicki Kamil, Jendrzejczyk Agata               ZAMEK Szydłowiec                      136.5  2 143.5  2         4/   6
  24         5 Nurzyński Wiktor, Węgrzyn Sandra                 MYKA Zamość                            56.0  2  62.0  2         5/   6
  26         6 Pietrzykowski Bartosz, Żukowska Paulina          TAKT Chełm                             65.0  3  70.0  3         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 3322522 2.0 1621323 2.0 1631222 2.0 1522223 2.0 2666225 6.0 4555233 4.0 3344224 4.0 1353221 2.0   24.0    2
  21 6455315 6.0 6556436 6.0 6455436 6.0 6655635 6.0 6241361 2.0 2141341 2.0 5231412 2.0 3221313 1.0   31.0    4
  23 2511131 1.0 3212141 1.0 2312141 1.0 2213151 1.0 1524114 1.0 1433112 1.0 1422133 1.0 4445134 3.0   10.0    1
  24 4664453 5.0 4444214 3.0 5544515 5.0 3444416 3.0 4433636 4.0 3622526 3.0 2655566 6.0 5636545 5.0   34.0    5
  25 1143266 3.0 2163555 4.0 3163363 3.0 4161364 4.0 3152453 3.0 5264454 5.0 6163341 3.0 6164452 4.0   29.0    3
  26 5236644 4.0 5335662 5.0 4226654 4.0 5336542 5.0 5315542 5.0 6316665 6.0 4516655 5.0 2512666 6.0   40.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Rydz Rafał, Bryła Sylwia                         CENTRUM TAŃCA Lublin                  130.0  2 158.0  3         1/   9
  38         2 Sulik Jakub, Byrka Martyna                       SAMBA Tarnobrzeg                      216.0  3 238.0  4         2/   9
  35         3 Magda Karol, Buś Katarzyna                       SAMBA Tarnobrzeg                       66.0  0  82.0  1         3/   9
  33         4 Kenig Konrad, Przydatek Barbara                  DORA Kielce                            69.0  0  79.0  0         4/   9
  30         5 Bieniek Maciej, Krasoń Magdalena                 CENTRUM TAŃCA Lublin                  169.0  1 178.0  1         5/   9
  34         6 Kucharczyk Patryk, Wijas Magdalena               KICK Kielce                             0.0  0   8.0  0         6/   9
  31         7 Fijoł Tomasz, Kowalska Anna                      STYL Radom                            129.0  2 136.0  2         7/   9
  32         8 Jarmuł Krystian, Kulik Irmina                    MERENGUE Stalowa Wola                   0.0  0   6.0  0         8/   9
  36         9 Matysiak Jakub, Napora Karolina                  ZAMEK Szydłowiec                       92.5  0  97.5  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX  XX  5 X XX X   4 XXXX XX  6 XXXX  X  5   XX  X  3    40       4-5
  31 XXXXXXX  7 XXXX X   5  XXX  X  4  XXXX    4 XXXX X   5   XXX    3 XXXXX    5  X XXX   4    37          
  32  XXX X   4   X   X  2   X X    2   XXXXX  5  XXX  X  4  XX      2  XXX X   4 XXX  X   4    27          
  33   X      1 XXXXX    5 XX XXXX  6 XXXXX    5  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXX   X  4 XXXXX X  6    38         6
  34 X XXXXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX  X X  4 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X  XX X  4    42         2
  35 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  X     2 X  X  X  3 XXXXXXX  7 X  XX X  4 X  XXXX  5 XXXX XX  6    40       4-5
  36 X X  X   3 X X  X   3 XXX  X   4      X   1 X   XX   3 XX  XX   4     XX   2 X   XX   3    23          
  37  X  XXX  4  X  XXX  4  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5    41         3
  38 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    XXXX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 6313326 3.0 5215236 3.0 6315343 4.0 5125556 5.0 5325666 6.0 4425656 6.0 4625662 6.0 6626553 6.0   39.0    5
                                                                                         R           
  33 4552434 5.0 4554444 5.0 3452455 5.0 3652345 4.0 3253432 3.0 1252265 2.0 2253256 2.0 2451225 1.0   27.0    4
  34 2665661 6.0 1663561 6.0 1663561 6.0 1563663 6.0 4434343 4.0 6333343 4.0 5432343 3.0 3532446 5.0   40.0    6
  35 1224245 2.0 2122355 1.0 2524226 1.0 2414234 3.0 1662525 5.0 2664524 5.0 3564525 5.0 4264314 4.0   26.0    3
  37 5136112 1.0 6336112 2.0 5136114 2.0 6336112 2.0 6116214 2.0 5116412 1.0 6116414 4.0 5115632 3.0   17.0    1
  38 3441553 4.0 3441623 4.0 4241632 3.0 4241421 1.0 2541151 1.0 3541131 3.0 1341131 1.0 1343161 2.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Pajda Daniel, Skalska Inga                       DŻET Rzeszów-Boguchwała               171.0  4 200.0  5         1/  10
  51         2 Worobiej Patryk, Krop Justyna                    RYTM  Chełm                            76.0  0  99.0  1         2/  10
  49         3 Tomkiewicz Kacper, Pacak Daria                   GRACJA Krosno                          45.0  1  62.0  2         3/  10
  46         4 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             150.0  2 161.0  2         4/  10
  48         5 Stąpor Michał, Wolan Klaudia                     AKSEL Rzeszów                          12.0  0  22.0  0         5/  10
  50         6 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                  180.0  5 189.0  5         6/  10
  43         7 Janiuk Bartosz, Wiater Natalia                   RYTM  Chełm                            36.0  0  44.0  0         7/  10
  47         8 Sajek Mikołaj, Leś Natalia                       ELIDA Mielec                          102.0  1 109.0  1         8/  10
  41         9 Bator Łukasz, Czopik Dominika                    AKSEL Rzeszów                          44.0  0  50.0  0         9/  10
  44        10 Mazuś Eryk, Czerniak Aleksandra                  CHOCHLIK Lubartów                      65.0  0  70.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  41    X XX  3 X  XXXX  5 X  X     2    X  X  2       X  1    13          
  43  XXXXXX  6    X XX  3  X X XX  4  X   XX  3  X   XX  3    19          
  44 X        1  X X     2  X XX    3 X  XX    3 X  XX    3    12          
  45 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXXXXX  7    30         1
  46 XXXXX X  6 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXX    5    28         2
  47 XX  X    3     X X  2  X  XXX  4  X  X X  3    XX    2    14          
  48 X X  XX  4 XXX  XX  5 X X  X   3 XXX  XX  5 X X  XX  4    21         6
  49 XXXX  X  5 XXXXX    5 XXXXX X  6  XXXX    4 XXXX X   5    25         4
  50  XX XX   4 XXX XX   5 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXXX  7    26         3
  51    XXXX  4  XX X    3   X XXX  4 X XXXXX  6  XX XXX  5    22         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 1111521 1.0 1111521 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0    5.0    1
  46 3463143 2.0 2562154 5.0 3563153 3.0 3564153 4.0 3664164 5.0   19.0    4
  48 5636632 6.0 5636643 6.0 4635632 5.0 4635632 5.0 4536632 4.0   26.0    5
  49 2342365 3.0 4243466 4.0 2344464 4.0 2243564 3.0 2243556 3.0   17.0    3
  50 4555256 5.0 3355235 3.0 5456546 6.0 5456345 6.0 5455345 6.0   26.0    6
  51 6224414 4.0 6424312 2.0 6222325 2.0 6322426 2.0 6322423 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             251.0  5 278.0  6         1/   8
  51         2 Worobiej Patryk, Krop Justyna                    RYTM  Chełm                           188.0  5 209.0  6         2/   8
  49         3 Tomkiewicz Kacper, Pacak Daria                   GRACJA Krosno                          50.0  0  65.0  1         3/   8
  41         4 Bator Łukasz, Czopik Dominika                    AKSEL Rzeszów                          68.0  1  77.0  1         4/   8
  48         5 Stąpor Michał, Wolan Klaudia                     AKSEL Rzeszów                           8.0  0  16.0  0         5/   8
  47         6 Sajek Mikołaj, Leś Natalia                       ELIDA Mielec                          136.0  1 143.0  1         6/   8
  43         7 Janiuk Bartosz, Wiater Natalia                   RYTM  Chełm                            16.5  0  22.5  0         7/   8
  44         8 Mazuś Eryk, Czerniak Aleksandra                  CHOCHLIK Lubartów                      50.0  1  55.0  1         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  41 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         2
  43   X  X   2  XX      2  XXX X   4 XXXX X   5 XXXX X   5    18          
  44 X  X     2 X  X     2 X        1 X  X     2    X     1     8          
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32       3-4
  47 XX  XXX  5 X   XXX  4 XX XXXX  6 X   XXX  4 X  XXXX  5    24         6
  48 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 r XXXXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5    29         5
  49  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  51 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    32       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 5551412 4.0 4652422 4.0 4653412 4.0 3553311 2.0 2252421 1.0   15.0    4
  46 1122231 1.0 1121131 1.0 1112121 1.0 1112222 1.0 3123132 2.0    6.0    1
  47 2664666 6.0 3565666 6.0 3565546 6.0 5666566 6.0 4666565 6.0   30.0    6
  48 4445545 5.0 6444555 5.0 6244653 5.0 6334655 5.0 5544646 5.0   25.0    5
  49 6333354 3.0 5333344 3.0 5331365 3.0 2241443 3.0 1331354 3.0   15.0    3
  51 3216123 2.0 2216213 2.0 2426234 2.0 4425134 4.0 6415213 4.0   14.0    2
                                                     R           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Lubecki Michał, Pasterz Natalia                  GASIEK Rzeszów                        364.0  2 391.0  3         1/   8
  55         2 Czapla Dominik, Węgrzynowska Marta               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               269.0  2 290.0  3         2/   8
  57         3 Lipiec Krzysztof, Gonciarz Justyna               SAMBA Tarnobrzeg                      511.0  2 526.0  3         3/   8
  56         4 Kozłowski Łukasz, Łaska Anna                     KICK Kielce                            80.5  0  89.5  0         4/   8
  61         5 Stoczko Konrad, Czerwińska Anna                  ELIDA Mielec                           92.0  0 100.0  0         5/   8
  59         6 Skoczek Daniel, Paśko Monika                     ELIDA Mielec                          144.0  0 151.0  0         6/   8
  62         7 Szczepanik Adrian, Dzierżak Maria                GASIEK Rzeszów                        357.6  0 363.6  0         7/   8
  60         8 Stasiak Paweł, Nowak Katarzyna                   SAMBA Tarnobrzeg                       35.0  0  40.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 XXXX XX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5    48       3-4
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X X X X  4    51         1
  57 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    48       3-4
  58 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6    50         2
  59 XX XXXX  6 XXXX  X  5  X X XX  4 XX X XX  5 XXXXX    5 XX XX    4 XX XX    4 XX XX    4    37         6
  60 X  X     2 X  X     2 X  X  X  3 X  X  X  3 X        1     XX   2    XXX   3     XXX  3    19          
  61  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXX    4  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    47         5
  62   X X X  3    XXXX  4   X X    2   X XX   3  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    36          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 4154645 5.0 4356666 6.0 3452662 3.0 2452642 3.0 1122622 1.0 1321632 2.0 1121612 1.0 1622622 1.0   22.0    2
  56 2243313 2.0 1221312 1.0 2113321 2.0 1325424 2.0 2644515 5.0 3645425 5.0 4546426 5.0 4546416 5.0   27.0    4
  57 3336162 3.0 2143123 2.0 6346155 5.0 6146135 4.0 3336241 3.0 2136241 3.0 2235241 2.0 3135251 3.0   25.0    3
  58 1511431 1.0 3512251 3.0 1221213 1.0 3211211 1.0 4451453 4.0 4452353 4.0 3352364 4.0 2253334 4.0   22.0    1
  59 6462524 4.0 6664535 5.0 4664546 6.0 4563563 5.5 5565366 6.0 5564566 6.0 5664555 6.0 6464565 6.0   44.5    6
  61 5625256 6.0 5435444 4.0 5535434 4.0 5634356 5.5 6213134 2.0 6213114 1.0 6413133 3.0 5311143 2.0   27.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Góralski Jarosław, Zieja Eliza                   DORA Kielce                           300.0  3 326.0  4         1/   7
  66         2 Barbacki Rafał, Abram Agnieszka                  NARCYZ Kraków                         341.5  0 361.5  1         2/   7
  72         3 Zieliński Przemysław, Bielak Marlena             IMPULS Biłgoraj                        51.0  0  65.0  1         3/   7
  70         4 Tokarski Maksymilian, Pióro Monika               CHARLESTON Kielce                     144.0  2 152.0  2         4/   7
  71         5 Zapała Paweł, Dyk Małgorzata                     KICK Kielce                            60.3  0  67.3  0         5/   7
  69         6 Lenart Dominik, Pokrzywka Magdalena              TICO Opoczno                           83.0  0  89.0  0         6/   7
  67         7 Czurczak Jakub, Przydział Katarzyna              AKSEL Rzeszów                          28.0  0  33.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66 2522226 2.0 2722165 2.0 2721137 1.0 5732144 4.0 5336136 3.0 5335145 4.0 3235156 3.0 3235266 3.0   22.0    2
  67 7777675 7.0 5646677 7.0 6275676 7.0 7476677 7.0 6567625 7.0 6667626 7.0 6566615 7.0 7467617 7.0   56.0    7
  68 4411511 1.0 4411511 1.0 5612544 4.0 3611521 1.0 7121272 2.0 1121231 1.0 2121272 1.0 1111121 1.0   12.0    1
                                                     R    R                       R                  
  69 3253763 3.0 3563754 6.0 1553725 5.0 2353735 3.0 2753747 6.0 3752757 5.0 4652727 5.0 5654745 5.0   38.0    6
  70 1144457 4.0 1235423 3.0 3137413 2.0 1225313 2.0 1475564 5.0 4576564 6.0 5377563 6.0 4576573 6.0   34.0    4
  71 5366342 6.0 7157332 4.0 7366351 6.0 6167252 6.0 4644453 4.0 7444473 3.0 7743444 4.0 6742454 4.0   37.0    5
  72 6635134 5.0 6374246 5.0 4444262 3.0 4544466 5.0 3212311 1.0 2213312 2.0 1414331 2.0 2323332 2.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Grzybowski Damian, Walaszczyk Aleksandra         KICK Kielce                           124.3  2 151.3  3         1/   8
  78         2 Piórczyk Bartłomiej, Krzysiek Aleksandra         KICK Kielce                            45.0  1  66.0  2         2/   8
  82         3 Wilk Mateusz, Rogala Kamila                      DŻET Rzeszów-Boguchwała               165.0  0 180.0  1         3/   8
  79         4 Szust Michał, Nikoniuk Monika                    CENTRUM TAŃCA Lublin                  104.0  1 113.0  1         4/   8
  80         5 Wojtowicz Jakub, Gołąb Natalia                   MERENGUE Stalowa Wola                  57.5  0  65.5  0         5/   8
  76         6 Lassota Filip, Krężel Joanna                     GALA Mielec                            54.0  0  61.0  0         6/   8
  81         7 Łobodziński Paweł, Janusz Małgorzata             MERENGUE Stalowa Wola                  71.0  0  77.0  0         7/   8
  77         8 Nitychoruk Rafał, Florek Julia                   CHOCHLIK Lubartów                      14.0  0  19.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    54         1
  76 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX   X  4 XXXX  X  5 XX X X   4 XXXX X   5 XX X X   4 XXXX  X  5    39       5-6
  77 XX   XX  4 X        1 X  X  X  3 X        1 X XXXXX  6 X   X X  3   X X X  3 X X X    3    24          
  78 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXX XXX  6     XXX  3    45         4
  79 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X   XXX  4 X  X X   3    X XX  3 XX X X   4    39       5-6
  80   XXXX   4  XXXXX   5  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    46         3
  81  X  XX   3 XX XXXX  6 XX  XX   4 XX  XX   4  XX      2 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    38          
  82 X XXX X  5 X XXX X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75 1232252 2.0 1131351 1.0 2332252 2.0 3331222 3.0 4423161 2.0 4323151 2.0 4221161 1.0 2221141 1.0   14.0    1
  76 2345644 4.0 2546646 6.0 3546663 6.0 1546664 5.0 1236656 6.0 2135614 3.0 1135646 5.0 1133656 3.0   38.0    6
  78 5114131 1.0 5214212 2.0 6111131 1.0 5214141 2.0 6644242 4.0 5442343 4.0 6643232 3.0 6646362 6.0   23.0    2
  79 3423513 3.0 4323535 3.0 4223524 3.0 2122513 1.0 3565535 5.0 3554525 5.0 3556525 6.0 5555535 5.0   31.0    4
  80 4561425 5.0 6462423 4.0 5665415 5.0 6663435 6.0 5352414 3.0 6666466 6.0 5364414 4.0 4464413 4.0   37.0    5
  82 6656366 6.0 3655164 5.0 1454346 4.0 4455356 4.0 2111323 1.0 1211232 1.0 2412353 2.0 3312224 2.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Sumera Krzysztof, Partyka Patrycja               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             156.0  1 182.0  2         1/   7
  85         2 Brzeziński Krzysztof, Łukaszek Izabela           GALA Mielec                           133.0  1 153.0  2         2/   7
  87         3 Czapliński Jakub, Bieniewska Angelika            CENTRUM TAŃCA Radom                   121.0  2 135.0  3         3/   7
  86         4 Ciupak Paweł, Ślusarczyk Anna                    AKSEL Rzeszów                          56.0  0  64.0  0         4/   7
  88         5 Jarmuł Sebastian, Bis Klaudia                    MERENGUE Stalowa Wola                  85.8  0  92.8  0         5/   7
  89         6 Kobylski Kamil, Król Karolina                    SAMBA Tarnobrzeg                       48.0  0  54.0  0         6/   7
  92         7 Łata Przemysław, Orkiszewska Aleksandra          MERENGUE Stalowa Wola                  86.0  0  91.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85 3563235 4.0 3512274 3.0 2322246 2.0 2321253 2.0 2553224 3.0 2623123 3.0 4732132 2.0 2621122 2.0   21.0    2
  86 1736117 3.0 1737117 2.0 1636125 3.0 3635124 3.0 3636472 4.0 3546366 5.0 2556373 5.0 4357345 4.0   29.0    4
  87 6375473 6.0 5454333 4.0 3473654 5.0 5474645 5.0 1212341 2.0 1111431 1.0 1111241 1.0 1114211 1.0   25.0    3
  88 5224666 5.0 6123645 5.0 7144412 4.0 7243337 4.0 4171113 1.0 5262212 2.0 7343715 4.0 7443737 5.0   30.0    5
  89 2642321 2.0 2675456 6.0 5755567 6.0 4756476 7.0 6744535 5.5 6455774 6.0 5467664 7.0 5266663 6.0   45.5    6
  91 4111542 1.0 4241521 1.0 4211731 1.0 1112711 1.0 5425756 5.5 4734645 4.0 3624526 3.0 3732554 3.0   19.5    1
  92 7457754 7.0 7366762 7.0 6567373 7.0 6567562 6.0 7367667 7.0 7377557 7.0 6275457 6.0 6575476 7.0   54.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Klimaszewski Kacper, Puchalska Kinga             AKSEL Rzeszów                         125.0  3 151.0  4         1/   7
 101         2 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                           298.0  1 318.0  2         2/   7
 109         3 Oleszczyński Piotr, Jajuga Katarzyna             LIDER Lublin                          232.8  4 246.8  5         3/   7
 103         4 Ples Wojciech, Barwiołek Klaudia                 PLĄS Kraków                           193.0  3 201.0  3         4/   7
 104         5 Zmokły Grzegorz, Gałaszewicz Aleksandra          ZAMEK Lublin                          189.0  0 196.0  0         5/   7
 100         6 Martoń Bartosz, Martoń Aleksandra                GASIEK Rzeszów                        379.0  3 385.0  3         6/   7
 108         7 Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta                 DORA Kielce                           180.0  0 185.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 1421211 1.0 1621221 1.0 1331421 1.0 1421421 1.0 1521311 1.0    5.0    1
 100 4636525 6.0 4566444 5.0 5665342 6.0 5655242 5.0 5665532 6.0   28.0    6
 101 5365342 4.0 3354335 3.0 4454234 4.0 3343334 2.0 3253225 2.0   15.0    2
 103 7244633 3.0 6133612 2.0 6122615 2.0 7274615 6.0 7134646 5.0   18.0    4
 104 2552156 5.0 2442156 4.0 3543156 5.0 4532156 4.0 4442154 4.0   22.0    5
 108 6777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 6767777 7.0 6777777 7.0   35.0    7
 109 3113464 2.0 5215563 6.0 2216563 3.0 2116563 3.0 2316463 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna               STYL Kraków                           207.0  2 232.0  3         1/   6
  98         2 Binkowski Jacek, Rutczyńska Aleksandra           KICK Kielce                           293.0  2 312.0  3         2/   6
 107         3 Wójtowicz Jakub, Topolska Paulina                PLĄS Kraków                           274.7  3 287.7  4         3/   6
  99         4 Kolasa Jakub, Lach Angelika                      CENTRUM TAŃCA Radom                     0.0      0.0  0         4/   6
 109         5 Oleszczyński Piotr, Jajuga Katarzyna             LIDER Lublin                          210.4  2 216.4  2         5/   6
 108         6 Łojewski Mateusz, Kręcikij Marta                 DORA Kielce                           172.0  0 177.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 3225323 2.0 2225222 2.0 4215232 3.0 3115212 1.0 5315231 2.0   10.0    2
  99 4154535 5.0 4152545 5.0 2152515 2.0 4252535 5.0 4151512 1.0   18.0    4
 105 2531211 1.0 1431411 1.0 1331421 1.0 1441421 2.0 1542424 5.0   10.0    1
 107 5343142 3.0 5344133 3.0 5444144 5.0 5324144 4.0 3234143 3.0   18.0    3
 108 6466666 6.0 6566666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
                             R     R                 R           
 109 1612454 4.0 3613354 4.0 3523353 4.0 2533353 3.0 2423355 4.0   19.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Kuroczko Kamil, Mieszkowicz Raffaella            SAMBA Tarnobrzeg                      313.0  7 338.0  8         1/   6
 115         2 Lenart Krystian, Niemirska Katarzyna             TICO Opoczno                          505.0  6 524.0  7         2/   6
 114         3 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria                 CENTRUM TAŃCA Radom                    15.0  0  28.0  1         3/   6
 120         4 Szeląg Maciej, Magdziarz Ewa                     ZAMEK Lublin                          409.5  1 416.5  1         4/   6
 123         5 Pietrzela Jakub, Komor Klaudia                   CHOCHLIK Lubartów                      75.0  1  81.0  1         5/   6
 119         6 Such Kamil, Such Karolina                        AKSEL Rzeszów                         106.0  1 111.0  1         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 2341135 3.0 2342244 3.0 2342133 2.0 3442236 4.0 4332334 3.0   15.0    3
 115 3113451 2.0 3124351 2.0 4213325 3.0 4214141 2.0 3215153 2.0   11.0    2
 119 6635614 5.0 6535616 5.0 6636614 6.0 6636614 6.0 6646615 6.0   28.0    6
 120 4464243 4.0 4453132 4.0 3454252 4.0 2353353 3.0 2454241 4.0   19.0    4
 122 1222522 1.0 1211523 1.0 1121541 1.0 1121522 1.0 1121522 1.0    5.0    1
 123 5556366 6.0 5666465 6.0 5565466 5.0 5565465 5.0 5563466 5.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Pawelec                   Roman           I         Radom                
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
E       Dziedziczak               Małgorzata      II        Kielce               
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Kuroczko Kamil, Mieszkowicz Raffaella            SAMBA Tarnobrzeg                      284.0  3 310.0  4         1/   7
 116         2 Martoń Bartosz, Martoń Aleksandra                GASIEK Rzeszów                        211.0  1 231.0  2         2/   7
 120         3 Szeląg Maciej, Magdziarz Ewa                     ZAMEK Lublin                          393.8  3 407.8  4         3/   7
 114         4 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria                 CENTRUM TAŃCA Radom                    28.0  1  36.0  1         4/   7
 121         5 Wójcik Patryk, Kaźmierczak Adrianna              MAGIC-DANCE Lublin                    157.0  1 164.0  1         5/   7
 123         6 Pietrzela Jakub, Komor Klaudia                   CHOCHLIK Lubartów                     156.0  5 162.0  5         6/   7
 117         7 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                            47.0  0  52.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 4352337 5.0 4453137 5.0 2262426 2.0 1362345 3.0 2362424 2.0   17.0    4
 116 1114252 1.0 2115561 1.0 4314557 5.0 4113566 4.0 4214556 5.0   16.0    2
 117 6675476 6.0 6774373 7.0 6775373 7.0 7774257 7.0 5773377 7.0   34.0    7
 120 3526523 4.0 1227244 2.0 3526244 4.0 3237134 2.0 3146245 4.0   16.0    3
 121 7433114 3.0 7332426 4.0 7143132 3.0 5525422 5.0 7525133 3.0   18.0    5
 122 2241641 2.0 3541612 3.0 1451611 1.0 2451611 1.0 1451611 1.0    8.0    1
 123 5767765 7.0 5666755 6.0 5637765 6.0 6646773 6.0 6637762 6.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50